• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Anitt, odhlasovano :slight_smile:
Bobasku, super, ze Marecek uz hezky papa :slight_smile: Honzik mi taky ted asi tyden stavkoval s papanim, ale uz dobry :slight_smile:
3. zář 2009 v 09:30  • Odpověz
Děkuju holčiny,

davídka pořád zlobí zoubky no :frowning2: je nevrlej a chce se pořád tulit takže zase udelám prdlajs no :unamused:
3. zář 2009 v 09:43  • Odpověz
anittko vim ze je to sila mam to doma taky, ale jestli ho nosis tak ho pak budes muset nosit furt. U nas funguje to ze ho necham hrat dokud si hraje a pak si snim lehnu a povidam a hladim po zadech a nebo placam po zadecku a on vetsinou za chvili usne. Spi sice jen 20 minut ale staci to :wink:
3. zář 2009 v 09:51  • Odpověz
Dobré ránko holky!
Tak malá spinkala pěkne, na to, že je chuděrka nemocná a pořád to v ní chrčí :frowning2: Ale moc nepije. V noci 100 a teď 80 a pak zvracela, hodně ty hleny, má to zase někde mezi krkem a nosem, protže odsávačkou nosní odsaju prdlajs :unamused: Snad ji ten mucosolvan, co nejdříve pomůže. Teď už zase chrní. Pak jdem ven, říkala jsem, že dnes jsou zvláštní metody, dr.dopručila hodně chodit ven, že se líp ty hleny uvolněj a tady dnes pršelo, tak o to to bude lepší. Plíny mokrý má rozvěsený okolo postýlky. A já začnu pít zase actimel, protože to má ode mě. Jinak by byla úplně zdravá. Chjo :pensive:
anitt, taky jsem hlasovala :wink:
Já se malou taky snažím moct nenosit a nechávám ji i samotnou, ale když brečí nebo kňourá, tak se snažím, aby to tak nebylo. U nás zabere většinou dudlík, ale jak ho neumí držet, tak ji stejnak pořád padá :unamused:
3. zář 2009 v 10:31  • Odpověz
já ho nenosím pořád jen když už knourá nebo pláče nejdřív ho mámv sedátku hraje si a pak je treba v kočárku . je to akorát v tom že vydrží mnohej kratší dobu no co se dá dělat musíme vydržet. uklízím po kouskách a vařím rychlovky :unamused:

andy at je malá brzy v pohodě chuděra je to nepříjemný vím. ale ten vlhký vzduch fakt pomáhá a dnes je ideál :wink:
3. zář 2009 v 10:41  • Odpověz
Ahoj holky, tak malá zabrala nějak o půl desátý, byla teda dost mrzutá a v jednu, když jsem šla spát, tak se probrala a kňourala, když jsem ji vzala, tak mi cucala rameno, tak jsem ji rovnou nakojila. Usnula za chvíli a spinkala do půl desátý. Teplotku neměla, toho jsem se bála :slight_smile: Teď se jí chce spinkat, tak ji vezmu do kočárku a půjdu nakoupit :slight_smile: Tady je nádherný vzduch po ranním dešti :slight_smile:
Hrusit, mě dr. řekla, že čípek mám dát až když bude mít 38st. Což naštěstí neměla, měla nejvíc 37,4 bez odečtu, tedy 36.9 :slight_smile:
Anitt, odhlasováno :slight_smile: Já malou mám taky hodně na klíně. A to nemluvím o tom, že ji každý večer uspávám v náručí, protože jinak mi nezabere - jednou jsem zkusila ji nechat vyřvat, ale když i po půl hodině řičela jak tur, tak jsem to vzdala. Zase si říkám, že tohle je to nejkrásnější období, kdy ji můžu mít takhle u sebe, tak si to užívám :slight_smile: Snad to nebude vyžadovat do puberty :grinning: Přes den je ale hodně v lehátku, má přehled, takže si vydrží i dost hrát sama s hrazdičkou...
3. zář 2009 v 11:11  • Odpověz
anitt, díky. Mně nakonec nebyo dobře díky paralenům jen v sobotu a teď už jsem oki, ale malá to odnesla :frowning2: Nejhorší je, že vím, že kdybych nic neměla, že to nemá ani malá :pensive: To je hrozný s těma zoubkama, já doufám, že malá bude v tomhle po mně. Já měla jen průjem. Co tak sleduju, tak vypadá, že povahu bude mít hodně po mně. Jak mimčo jsem byla kliďas a pak to začlo, a to teda začíná. Byla jsem šíleně hyperaktivní, ale ráda jsem spinkala jako Kikina :slight_smile:
3. zář 2009 v 11:11  • Odpověz
zuzi, já potkala bývalou kolegyni s 2letou holčičku a taky mi říkala ať se pořádně namazlím, že už pak chtít nebude, tak užívat musíme. Já bych s ní taky nejraději spinkala pořád, ale vím, že kdybych teď ji nezačla dávat do postýlky, tak třeba po tom půl roce už by to nebylo jednoduchý. Naštěstí je to měsíc, co jsem ji tam začla dávat a už je to v poho, ze začáktu se, ale dost budila a spala tam jen v noci, te´d je tam už i přes den. Ale kdybychom měli věttší postel, tak nevím jak by to skončilo :grinning:
3. zář 2009 v 11:15  • Odpověz
No, nic, jdu trochu otřít prah a vyfešákovat se. Vezmu brusličky, malou a půjdu ji uvolnit hleny :wink:
3. zář 2009 v 11:16  • Odpověz
hrusti on prave stavá s náma,i když jdu potichu z ložnice a je ticho,tak se zbudí do 10 minut.. :unamused: vycítí že je sám a stáva o 2 hodky dřív..
ja už v 7 žehlila a v 9 usnul a spal 2 hodky,tak mám podeláno,ale utahaná jsem desne,vubec žadná energir :angry:

miši skoušej dál tu kaši,on si to pak protahne,stejne je tozajimave že mu ten rytmus zustal..toho stávání
anitko odhlasováno,krásná fotečka :wink:

andy at vam dr da nejake homeopatika pro malou,je to neškodne a zabírají..tohle pamatuju u Elišky že takhle to začlo a pak to byli pořad uši..a ty se taky nečím kuryruj,asi maš oslabenou imunutu,co budeš pak delat v zime,když jsi nemocná v lete :unamused: to je furt neco
at Kristynce brzo začne chutnat a uleví se jí :wink:

anit vy s tema zubama taky zažívate,davate gelíky,nekomu zaberou
3. zář 2009 v 11:24  • Odpověz
Holky co kojite tak to vstavani prcku co tri hodiny znam od segry malej ma rok a 3 mesice a budi se ji porat co 3 hodiny a chce prso. Segra teda porad koji. No ale me by asi kleplo za tohle ji fakt skladam poklonu ja uz bych byla hotovo. :sweat_smile:
3. zář 2009 v 11:31  • Odpověz
peto, to je teda detektiv ten šimonek :grinning: Já nevím ,co to bylo... Ale ja skoro pořád lítála teď po bytě polonahá, zima mi byla a stejně jsem se neoblíkla, takže to mám asi z toho :frowning2: Jinak já moc netrpím na tohle. Musím začít nějakou životosprávu. Tenkrát jsem si ji dost hlídala a neměla jsem rýmu snad 2roky :astonished:
Mně se malá po první kaši taky vzbudila normálně, teď už je to lepší. kdyžtak ji zkus dělat silnější :wink:
3. zář 2009 v 11:37  • Odpověz
Bobas prave ze ja uz v noci skoro nekojim, vecer dostal kasi, pak sem ho teda nakojila ale pak dostal nutros. Mozna az nebudu vubec kojit :unamused:
Andy chuderka mala. Tak at je ji i tobe brzo lip. Je to hrozny s tema nemocema. Malej mi zase zacal pokaslavat, nastesti mame doma nejake kapicky od minula. Tak sem mu to dala a zda se mi ze je to lepsi. No v utery jdeme na tu hexu tak snad do te doby bude ok.
Andy me ta kase prisla husta dost, byt hustejsi tak uz to nenaberu :grinning:
Petrach to je pech ze se Simula tak budi, jsi mohla jeste zalehnout :slight_smile:
Zuzik mala je sikulka ze to tak hezky zvladla.
Teda ja uz mam vse sbaleno a malej si chrni :slight_smile: Jak se vzbudi tak ho nalozim a jedeme. Musim vzit kojo vodu, jsem nechala minule jednu u nasich, tak volam tatkovi a oni ji vypili :grinning: Pry at nic netaham ze mu muzu dat z kohoutku, pry vzdyt se to ani nemusi prevarovat, no me z toho tatky nekdy klepne. Pry nam to taky tak davali. No se divim ze jsem vyrostla zdrava a ziva :grinning: :grinning: :grinning: No s Elim to teda riskovat nebudu.
3. zář 2009 ve 12:01  •  1 dítě  • Odpověz
no já už šuruju byt taky od rána ale fakt to nejde najednou malej mě pořád chce vidět a povídat si.
jinak peti díky za hlas a gelík občas dám a zdá se mi že trochu zabírá ale nechci toho do nej zatím moc cpát :unamused:
3. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz
Misi, si to užij u vašich.
Já ted cekám, až se prcek vyspinká, dáme napapat a půjdeme na procházku :slight_smile:
3. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz
tak jsme zpátky z nákupu, uff, v tom hicu jít šest km - to je záhul :grinning: Teď se tu ale zvedl hrozný vítr, tak snad přinese nějaký pořádný déšt, protože ten, co tu byl ráno ani nesmočil prach :angry: Všude je šííílený sucho, jsme šli kolem pole a zrovna oral traktor, takže jsme šli v oblaku prachu :angry: Bezva :frowning2: Ale aspoň jsem sehnala vše, co jsem chtěla :slight_smile: Jen večer musíme zajet do Globusu pro pleny a Verunce koupíme nějakou hračku nebo mikinku za to, jak to očkování krááásně zvládla :slight_smile: Jinak se nám dovolená odkládá na popříští týden, protože příští týden Petr odjíždí na týden do Ostravy :frowning2: Takže budu poprvé s malou doma sama i přes noc, jsem zvědavá, jak to zvládneme tak dlouho :frowning2:
3. zář 2009 ve 14:57  • Odpověz
ahojte milacci - nejak vam nestiham psat - cist to jo, ale nez chci neco napsat tak se rozepisete a ja jsem pak rada ze stiham aspon docitat. No musim rict ze mame za sebou BAZEEEEEEEN a bylo to SUPEEEEER. Melinka byla zlaticko - asi jedina neplakala :sweat_smile: Po ceste domu chrnela a ted vyklada v postylce.

Jinak pristi tyden nastupuji do prace - na 4 hodky denne tak snad se za vama aspon vecer ukazu - tak moc nekecejte at vas celou noc nedocitam :grinning:
3. zář 2009 v 16:25  • Odpověz
Ahoj holky,

já poslední dny taky nějak nestíhám jarňáčky a k tomu jsem furt nějaká vyhořelá, asi je to tim, že se flákám a nemakám a pak ze sebe nemám dobrý pocit. Tak si tu teď sepisuju seznam prací, co musím denně odpracovat, jsem to ale hrozná vyšinutá povaha.

Andy, s tou srostlou pipinkou u Kristýnky je to dost běžný, strašně moc mých kamarádek mělo s miminkem stejný problém, asi k tomu mají některé větší sklony, nebo co. Taky jsem slyšela, že je to z opakovanýho a nepřetržitýho používání těch parfémovaných kapesníčků, ale nevim, nevim, jestli to dává nějakej smysl. Používáš je pravidelně?

Tak se zatím mějte krásně, já jdu něco dělat, ať mám dobrý pocit.

Papáčko.

K.
3. zář 2009 v 17:25  • Odpověz
Tak jsem zpět z brusleníčka, jéjéj :slight_smile: Prímovní, jen musím říct T., ať se mrkne na kolečka, nějak se mi sekja ty točící :unamused: Jezdím teda pomalu, že když se trochu seknouu, tak to hned nakloním jen na ty rovný, ale člověk nikdy neví. Už ať je ve sporťáku, tam bude přikurtovaná, kdyby náhodou. Teď mi po cestě usnula a zase spinká, dnes už potřetí. Ráno 2hoďky, pak dvacetiminutovka a teď.
zuzik, co pužíváte za plíny? Já jsem velmi moc spokojená s pemprsama active baby, jsou výborný, může ji mít celou noc a není ráno naducaná. Hugisky premium taky ujdou, ale na 12hod. jak píší rozhodně nejsou, sleap and plays jsou taky dobrý,ale jen přes den a fialový tesco mi nejdřív přišly divný, ale po delším užívání mi už tak nepřijdou, jsem dostala 4 balíky, tak je musím sdělat :grinning: Déšť už u nás byl a pořádnej, taky to bylo potřeba :slight_smile:
jani, Ty jsi pracant, já už bych taky šla do práce :sweat_smile:
misi, aha, tak to jedině čekat... A dávala jsi mu ji lžíčko nebo savičkou?
3. zář 2009 v 17:35  • Odpověz
karci, no, používám je a to pořád :frowning2: Je fakt, že mi došel avril, kterým jsem ji tu pipku vytírala a pak jsem to začla dělat brouskama, tak to je možná tím :frowning2: To jsem fakt netušila, V porodce nám říkali, že buď ubrouskama a nebo avrilem. Ale zase já používám hugisky ty neparfemovaný modrý pure, jsou prý dost šetrný, ale jestli to je tím, tak to jsem teda blb :pensive:
A karci nebuď vyhořelá, mrkni na Aničku jak Ti roste, to je taky kusanec pořádný práce :wink:
3. zář 2009 v 17:40  • Odpověz
tak jsme zbaštily přes půl skleničky brambory s cuketou, měla docela úspěch, aspoň něco baští, mlíčko skoro vůbec :frowning2:
3. zář 2009 v 18:33  • Odpověz
andy, my používáme taky ubrousky pořád a dobrý. Tak snad se nic nestane :confused: Olejíčkem jí nic nevytírám, to mi ani nikdo neřekl :frowning2:... Plínky používáme jakékoliv. Měli jsme Pampersky, Bellu Happy, Tesco plínky a Huggiesky i BabyTime a dobrý. Po žádných plenkách se mi neosypala a jen dvakrát je pročůrala a to zrovna Papmpersky. A taky mám teď Pampersky 5-9kg a oproti jiným plenkám jsou hrozně úzký a těsný :angry:
Karco, nebuď vyhořelá a zdeptaná, běž si zaběhat a je to :grinning:
3. zář 2009 v 18:40  • Odpověz
hrusti, koukám, že máte doma Kutila Tima :grinning: Super fotky, Honzík je šikulka :slight_smile:
3. zář 2009 v 18:47  • Odpověz
Andy, ja ted mela taky ty fialovy Pampers Active baby a jsou fakt supeeer!!! Doporucuju. Prijdou mi pro aktivni ditko lepsi nez Huggies, ale jsou taky docela drahy :sunglasses:

Zuziku, njn, Honzik je demolition boy:grinning:
3. zář 2009 v 18:53  • Odpověz
Jee, jsem tam dala jinyho smajlika. tam melo byt :angry: misto :sunglasses:
3. zář 2009 v 18:54  • Odpověz
holky co porad resite s tou pipkou.Me jen v porodce rekli at ji vytiram jen kdyby tam mela ten bily povlak - nic o pyscich nerikali.To jako fakt muze srust?Si delate srandu ne? :cry: Tak ted jste me vydesily - jak to poznam ze je to ok - nechci ji tam moc hrabat :sweat_smile: Aby z ni nebyl za chvili chlapecek kdyz vsechno srusta :grinning:

Karci pryc s depkou.Dej si kafco a bez behat a mas jeden ukol splnen :sweat_smile:
3. zář 2009 v 19:06  • Odpověz
jo pampers jsou super.Ja stridam s babylove - jsou taky moc fajn - jen trochu tlustejsi - jinak bych rekla stejne
3. zář 2009 v 19:07  • Odpověz
Hreusti Honzicek ma zajimavy zpusob hrani s hrazdickou :grinning:
3. zář 2009 v 19:08  • Odpověz
zuzi, no já nevím proč cse jí to stalo :unamused:
hrusti, ta fotka je hustá, jsem se zasmála :grinning: on kolikrít honzík kouká, jako, že já nic já muzikant....kikina mi taky drdí hrazdičku :grinning:
3. zář 2009 v 19:09  • Odpověz
jaani, já se ji tam taky nehrabala, až teď jsem se jí tam koukla pořádně :grinning: . je teda fakt, že já ji to tam protírala často :unamused: třeba se mi fakt mění v kluka :confused:
3. zář 2009 v 19:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.