• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Dobré ranko holčičky!
Karčo, dneska asi fakt nic podnikat nebudeme. Mam za sebou opět další "noc snů". Od večera jsem měla kontrakce, nepravidelné a celou noc jsem nespala. A ted kdyz si chci lehnout, tak to vzdycky na me prijde. No, myslim, ze ty kontra poznas, protoze jestli je to, co mam ted, tak me vzdycky zacne bolet brisko dole, pak mi ztvrdne a boli to jako -pip- a za chvili to zase povoli. Domlouvam tady Honzikovi, at maminku netrapi, at bud se do toho pusti a vyleze, nebo at me necha aspon trosku vyspat a nabrat silu. Timhle zpusobem budu rodit tak za tyden :sweat_smile:
18. dub 2009 v 07:47  • Odpověz
ahojte holky,

rychle jsem vas docetla a musim napsat aspon par radku.

Za chvili vyrazime k Praze a pak na Sumavu a zitra zpet. Mala je ted na odrihnuti tak mam chvilku cas. :grinning:

Beemo me na tvorbu mleka pomaha kojici caj. Kdyztak zkus i ty homeopatika a nekdo rika ze pomaha po kojeni vypit aspon pul litru vody a nebo klobasa :sweat_smile:

Holky nechci vas strasit ale ja moc nepoznala kdy jet do porodnice. Prislo me ze to jeste ono byt nemuze a to i kdyz jsem mela bolesti pravidelne po 4 minutach :slight_smile: Prijela jsem tam a uz jsem pry rodila :grinning:

Petrach Simunek je nadherny. Uz je takovy vylizany a uz ani moc nevypada jako nedonoseny. Je to krasny chlapecek. Musime se pak sejit kdyz nam to v porodnici nevyslo :frowning2:

Andy chudatko to me mrzi ze se moc nevyspis - ale neboj - ono se to urcite urovna.

Bemo beruska je krasna - a rekla bych ze je podobna na tebe. :wink:

Tak my povalime. Budeme muset prezit 4 hodiny v aute s tchyni a jejim silenym kamaradem. :frowning2: Tak se mejte. V pondeli a nebo mozna jeste zitra se za vami prijdu podivat jestli uz se tu porodilo. Kdyztak me pisnete sms
18. dub 2009 v 08:05  • Odpověz
Hrusti, vau, tak to jsem na tebe zvědavá, třeba tamto, co odešlo, byla fakt zátka a ty do neděle rodíš.
18. dub 2009 v 08:17  • Odpověz
Ja bych hrozne moc chtela rodit, protoze je to fakt sileny, ale zatim to vypada na silne posliky. Dala jsem si horkou sprchu a uvidime. Hrozne me boli spodek, ale mimi je porad nahore, tak nevim :frowning2:
18. dub 2009 v 08:25  • Odpověz
ahoj holky! jdu vás pozdravit, malá mi tu prdí do plíny jak blázen. Nevím jak mám přebalovat, nechce se mi ji v tom nechávat, ale ona si uprdne, co půl hodiny :unamused: Jakn to děláte Vy maminy? Jinak mně už se dělá taky míň mlíčka. Včera jsem psala laktační poradkyni, třeba s tím půjde ještě něco udělat.ale drahýho jsem zatím pověřila ať koupí nutrilon.
hrusti, koukám, že už to vypadá nadějně :wink:
petrach, já zapomněla tě úplně pozdravit. vítej, doma, jsem moc ráda, že to tak dobře dopadlo :slight_smile:
jaani, užji si výlet. šlo by spát víc, ale nějak mně to nejde :unamused:
18. dub 2009 v 08:52  • Odpověz
Ahoj holky,

Hrusti tak to je přesně ono.Kontra vypadají tak jak píšeš.Bplest břicha a hlavně to ztvrdnutí :slight_smile: Já toto měla celej den až do odjezdu do porodnice.Myslím,že tu bude další mimi.A bříško ti může spadnout až potom.Není to rozhodující.Tak přeju hodně štěstí a budu čekat na zprávu :grinning:

Andy a co ti řekla ta laktační sestra.Já mlíkas taky nemám moc,ale zatím to stačí.
18. dub 2009 v 09:05  • Odpověz
Já přebalovala,aby neměl opruzeninu.Ale pokud má málo ukáknuto tak jí otři prdelku a to v té pleně a nech jí chvilku v tom :unamused:
18. dub 2009 v 09:07  • Odpověz
vikul, zatím nic, psala jsem ji email. Jsem ochotná i zaplatit návštěvu, aby mi poradila, tak snad odpoví. Na kojeni.cz jsou vypsaný podle měst.
S tím přebalováním je to fakt na bednu. Malý se to nelíbí a musela bych mít tak 30 plen na den. Fakt prdí každou chvíli. Jenom, když slyším, že je toho víc, tak samozřejmě hned přebalím. Jako teď, měla to snad i na zádech. Koupete každý den? Já právě kvůli tomuhle jo, aby byla čisťounká :slight_smile:
Já měla ty kontrakce do zad. Bylo mi úplně zle a potřebovala jsem přitom na velkou a břicho se zádama bolelo jak ďas :angry:
18. dub 2009 v 09:35  • Odpověz
:slight_smile: Já koupala každý den.Líbí se mi to a hlavně se víc unavila lépe usínal.Já měla ze začátku ohromnou spotřebu a hlavně mi i čůral jak jsem ho rozbalila :stuck_out_tongue_closed_eyes: To byl fakt mazes :confused: Já jsem slyšela že laktační sestru máš z darma a musí ti pomoci.Ale asi musíš zavolat.Snad 3 návštěvy
18. dub 2009 v 10:05  • Odpověz
Mám strašné překlepy,protože mi pořád řve a odbíhám.Je to pěknej vzteklounek.Tak se omlouvám :confounded:
18. dub 2009 v 10:06  • Odpověz
Ahoj holky, díky za rady ohledně kojení. Ona ta naše beruška má asi taky trochu otočený režim a ve dne toho naspí víc. Natálka se taky umí pěkně ozvat, když se jí něco nelíbí :slight_smile:

My jsme koupali poprvé včera a samozřejmě se řevem.

Andy, to musí být dost náročné bez přítele. Já bych to bez manžela nezvládala.
18. dub 2009 v 10:40  • Odpověz
Holky, zacina to trosku nabirat na intenzite, tak uvidime, jestli se to rozjede. Vanu jsem si zatim nedala, jestli chvilku pockam. Manzu jsem zavrela do kuchyne, aby si udelal obidek a hlavne me neslysel, jak tady hekam :grinning: Kdybysme naaaahodou jeli odpoledne nebo vecer do porodky, dam vedet.
18. dub 2009 v 10:43  • Odpověz
Jé Hrusti, co to čtu, tak že by už taky? Určitě piš :wink:
18. dub 2009 v 10:57  • Odpověz
vikul, díky za radu. Já to zkusím zjistit. Mně se malá taky dnes vykakala hezky na přebalováka a aby toho nebylo málo, tak i počůrala. :astonished: Napadlo mě přebalovat po jíde, ale to i když si odříhne, tak pak se ji to vrací, takže takhle to nejde :unamused:
bemo, je to náročný. Spím tak 5hod. v noci a hod. přes den, mám už toho plný kecky. Myslela jsem si, že si bere dovolenou kvůli nám. Ne, kvůli jeho bláznivý ségře, která jede po dálnici skoro 200 a nestačí zmerknout kolonu, kdyby měla nehodu poprvé, tak budíž, ale tohle se ji stalo už potřetí během roku. Jezdí jak šílenec a neponaučí se. Jinak Tvá malá je krásná :dizzy_face: Moje malá je fakt celý taťka, kdybych ji hned na sále neviděla, tak je budu podzřívat, že ji vyměnili. I když vzhledem k její váze si to můžu myslet taky. Nevím, proč je tak malinká, když máme geneticky daný spíš větší dítko. Já 3,6kg 18dní před termínem a přítel 5kg :confused:
hrusti, tak vidíš, Honzulka už bude zítra s Vámi :slight_smile:
Tak a já jdu odstříkávat.
18. dub 2009 v 11:07  • Odpověz
Ahoj holky,
hrusti, tak to mám samé, co ty :slight_smile: Akorát se mi to párkrát zopakuje a je klid po pěšině :slight_smile: Na intenzitě to zatím nenabírá. Někdy je fakt, že mě to bolí docela dlouho a chvíli trvá, než to rozchodím. Ale mám přitom břicho jako kámen :slight_smile: Uvidíme - teď je klid, ale večer to byl mazec. Asi si uděláme procházku a večer sním něco pálivého - sexíkovat se mi nechce :slight_smile:
jaani, já bych taky jela na Šumavu - je tam krásně. Tak si výlet moc užijte a nějak přežijte tu dlouhou cestu s tchýní :slight_smile:
hrusti a ty piš, jestli už jedete nebo ne :slight_smile: To by Mareka asi nebyla ráda, kdybys ji předběhla :grinning:
18. dub 2009 v 11:09  • Odpověz
Ahojky holky napsala jsem vam do IP. Andy a stalo se neco jeho segre? Stejne by ti mel vic pomahat. Ja bych ten zacatek bez manzy taky nezvladla. Ted si zrovna s malym hraje na hraci dece :grinning: Tady je celkem hezky, takze vylet do zoo bude snad super.
My koupeme obden. Taky se mi to libi, ale pry se kazdodenim koupanim snizujem obranyschopnost pokozky.
Hrusti ze by? Myslime na tebe.
18. dub 2009 v 11:29  •  1 dítě  • Odpověz
mis, má něco s nohou, půjde na operaci, snad už dnes. Já ji nechápu. Proč jezdí jak blázen. Před měsícem ji chytli passaťáčcí a dostala trojku pokuty. Jela snad 180.
Fakt mě to taky štve. Všem okolo pomáhá. A pak doma je unavenej.
18. dub 2009 v 11:33  • Odpověz
Taky na vás budu myslet.Zvládnete to :slight_smile: Malej usnul tak jsem zvědavá na jak dlouho :unamused: Pak budu muset vyrazit ven,ale je tu pěkně hnusně.Já bych to asi bez Petra zvládla,ale byla bych hotová a hlavně jsem nevěděla jak to dělat s Vikou.Než jsem si zajela trošku nějaký režim.Včera byl totálně bez nálady a dnes už to je lepší.Už se vykadil a zatím pohoda.Je to únavné,ale snad už brzo bude po prdíkách.My zůstali teď na víkend v Praze,protože je hnusně.Už se těším domu.Až bude výtah hotovej.Je tu pohoda,ale doma je doma a hlavně tam mám mamku a ta mi vozí Kryštůfka a nemusím se pořád honit sama.Už je vzhůru tak 30min. :frowning2:
18. dub 2009 v 11:56  • Odpověz
Jo a už chodím na cvíčo poporodu :slight_smile: Byla jsem ve čtvrtek a včera jsem nemohla zvednout ani nohu a dnes je to lepší.Koupila jsem si gumu na cvíčo a cvičím ty cviky i doma :astonished: Tak uvidím,ale musím omezit to sladké cpu se tím jako blázen :frowning2: Asi na nervíky
18. dub 2009 ve 12:07  • Odpověz
Tak se opatrujte a Misi užijte si zoo.My asi také vyrazíme až bude hezky.
18. dub 2009 ve 12:08  • Odpověz
holky, marek tu od rána ještě nebyla, že? Dneska měla jít na monitor, tak jsem zvědavá, jestli si ji tam nenechali :slight_smile: Uvidíme. Teď to vypadá, že se rozpadá Hrusti, tak tu nakonec zbydu já :grinning:
18. dub 2009 ve 13:02  • Odpověz
hrusti zuzi: mám to podobné píchání v podbřišku, chození na velkou ale nejde to a pak mi to vjíždí do zad.
Ale dnes jak jsem byla na monitoru tak prý je vše v pořádku takže nevim nevim.
Každopádně už je mi do breku chci to mít za sebou :frowning2: a do toho se najednou chtějí po roce apůl usmiřovat manžovlova rodina a hrajou na city, ale bohužel na mě to nepůsobí , takže jsem vytočená a nejradši bych fakt brečela, protože moje psychika už fakt nezvládá :frowning2: :frowning2: :frowning2:
18. dub 2009 ve 13:05  • Odpověz
Holčiny, dala jsem tam nějaké fotečky z porodu, teda to moc porod nebyl, když člověk jen leží a čeká, ale mrkněte se :wink:
18. dub 2009 ve 14:58  • Odpověz
Ahoj Andy, mrkla jsem na fotečky a jsem hrozně dojatá. Je to krásný :slight_smile: Na to, že jsi tam šla původně jen na schůzku s anesteziologem :slight_smile:
Bemo, jukla jsem i na vaše nové fotečky a malá je opravdu slaďoučká :slight_smile: A opravdu je ti hrozně podobná - alespoň tvarem pusinky :slight_smile:
18. dub 2009 v 15:02  • Odpověz
Zuzíku, Ty jsi rychlík, ani jsem to sem nestačila napsat :slight_smile:
Díky, no uvidíme na koho ta naše Natálka nakonec bude. Ale všiměte si té šipky na hlavičce, tu má po tatínkovi :slight_smile:
Ale ouška má prý po mě, špičatý a hobití :grinning:
18. dub 2009 v 15:07  • Odpověz
bemo, já hledala šipku jako nějaké znaménko :grinning: Hlavní je, že je zdravá, říká se, že holky jsou po tatínkovi, tak uvidíte :slight_smile: Každopádně je to úplně jedno :grinning:
18. dub 2009 v 15:10  • Odpověz
bemo, já taky koukala na fotečky, moc pěkné :slight_smile: To u nás je podoba fakt na taťku.
zuzik, no to jsem šla.
Před nemocnicí jsem chytla jednu kontrakci, to si říkám, co to je. Skončila, sedla jsem do auta a směr mamka. V půl cesty další, to už jsem musela zastavit a vylézt, fakt to bylo šílený a najednou jsem silně potřebovala na velkou, tak jsem tam lítala po lese jak splašená, fakt to nešlo vydržet :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pak jsem se ještě v bolesti letěla zpátky a něco málo ze mě vyteklo. Tak jsem zburcovala celou rodinu, nevěděla jsem co dělat. Tom 40km ode mě, taťka který by pro mě dojel nezvedal tel. Mamka ta zas a´t nešílím a přijedu, že to jsou posly. Jenže pak to ze mě začalo týct proudem a vlastně ani na sále ještě nepřestalo. Sedla jsem do auta a jela tam sama, ještě za jízdy jsem s Tomem domluvila, ať tam teda rychle přijede. Přes celou nemocnici jsem až na porodní sál běžela celá počůraná. S sebou žádný věci. Tam mě přijalyi, a že prej nález pěkný. Porodila bych na totata. Tak mě vzali na přípravu na sekci. Studentka mě oholila a dala cévku, za což jsem byla fakt ráda, po vyndání jsem měla problém s čůráním :unamused: Dali mi ty punčochy, kapačku a přijel Tom. Převedli mě na sál, na dvakrát píchli spinálku, protože mám skolizu děs běs. Podezinfikovali, Toma mi posadili k hlavě a pak čekali. Já je nechala dlouho čekat, fakt do doby, kdy už jsem necítila ani tuk. Malá byla venku asi za 5min. Prej dr. a je to Karel... Tak jsme se trochu zasekli, ale hned řekl, že samozřejmě, že je to princezna. Pak mám ji ukázali a mě ukápli slzičky, byla strašně malinkatá. Pak Tom šel s nima na ošetřovnu a mě to tam povraceli a sešili. Můžu říct, že to nebolelo, ale tlaky jsem cítila a hlavně mi bylo špatně od žaludku. Pak jsme tam ještě chvíli seděli. Na sále bylo snad 10lidí. Pak mě převezli na pooperační, kde jsem byla až do druhýho dne do 2. Nejhorší bylo první vstávání, vytažení cévky a pak drenu, to fakt bylo šílené :frowning2:
Ale teď už mě nic skoro nebolí a je to jen týden. Měla jsem po operaci problém s tlakem, měla jsem i 166/126. V noci jsem ani přes morfinový injekce skoro nespala, nešlo to. Byl to moc náročný den :slight_smile:
18. dub 2009 v 16:10  • Odpověz
Hojte holky tak jsme uz taky doma.
Nejak nemam cas vas docitat ted snad v tydnu. zhrne me nekdo jestli se tu neco narodilo nebo co se deje. Dekuji :slight_smile:
18. dub 2009 v 17:02  • Odpověz
Andy a Bemo moooooc gratuluji jsou nadherni. :slight_smile:
Mareko tak co kdy budes mit ty toho kolomba :wink: , drzim moc pesticky.
No nic holky jdu se venovat rodince zatim papa :slight_smile:
18. dub 2009 v 17:07  • Odpověz
Ahoj holky,

Bobas, vítej zpátky doma :sweat_smile: . Manžel psal, že to byla docela zabíračka, tak jsme rádi, že si zpátky a všechno dopadlo dobře. Tady nás zbývá porodit už jen pár, Hrusti, Zuzik, Mareka, Zuzankast, Anitta a já. Hrusti se Zuzíkem se dneska předhánějí, která pojede, protože mají kontrakce, Anitta se má dneska dozvědět termín císaře, Zuzankast asi v pohodě, nic se nechystá, alespoň podle posledních příspěvků a Marek mi slíbila, že se mnou drží službu až do konce, tak uvidíme :slight_smile:. Jinak maminečky doma bojují s mimíkama, mlíčkem, prdíkama, ale jinak je vše v pořádku. Těšíme se, až budeš mít chvilku a popíšeš nám tvůj pobyt v porodnici.

Andy, to teda bylo velice akční, jak tak čtu. Kdo by to kdy čekal, že to takhle půjde rychle a hlavně v absolutně nečekanou dobu. Nejvtipnější je, jak si se tam odvezla sama :grinning: :grinning: :grinning:. Morfium..., to znám jen z filmů, netušila jsem, že se to běžně používá, no, byla to očividně pěkná zabíračka a teď ještě doma s tou havarovanou ségrou a manželem v čudu..., ale ono se to urovná.

K.
18. dub 2009 v 18:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.