• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
bemo, to je hezký nosítko :slight_smile: Třeba ho ukecáš :wink:
4. zář 2009 v 10:37  • Odpověz
jezis holky, chudaci holcicky, se nedivim, ze jste nastvane na dr. No ja zas mam trochu strach co s pindou, manza i bracha byli na to pretahovani kdyz byli maly a pry to straaasne bolelo. :frowning2: Tak doufam ze na to pak malej taky nebude muset :frowning2:
Ja na manducu nedam dopustit, malej v ni vydrzel chvilku kdyz jsem ho mela vepredu, ale od te doby co ho nosim na zadech je spokojenej jako zelva. A vyhled ma, protoze kouka do boku. Ta manduca se da nosit i na boku jako ta klokanka Red Castle co ma Janinka.
4. zář 2009 v 10:43  •  1 dítě  • Odpověz
Andy uzij si kadernici :wink:
Bemo me se radsi neptej, ja sem ze zasady proti vsem klokankam. Jak to neni ergonomicke nositku, kde mam jistotu, ze mu nedeformuji pater tak nee.
4. zář 2009 v 10:51  •  1 dítě  • Odpověz
Misi, teď jsi mě utrhla nit. Ty jo, zase koukáme na ergonomická nosítka, jaký je v nich rozdíl oproti vaku?
A asi žádné ergonomické nosítko nemůže nosit mimi čelem dopředu na břichu, že?
4. zář 2009 v 11:05  • Odpověz
Bemo myslim ze ne, ale malej fakt je spokojenej na zadech, krasne kouka do boku a pak to stejne vetsinou zalomi :slight_smile:
4. zář 2009 v 11:26  •  1 dítě  • Odpověz
Je to sice drazsi sranda, ale my to treba fakt vyuzivame a je to do 2O kg.
Taky je u vas tak hnusne? Jsem jeste u nasich a tady leje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2009 v 11:27  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré dopolko, holky!

Já jsem zase usnula až ve čtvrt na šest :angry: Se z toho asi už picnu! Malá vstala ve čtyři, že chce papat, tak jsem jí dala najíst. Pak jsme teda spaly do desíti, ale já jsem jak kdyby mě přejel kombajn :frowning2:

Teda holky, vy mi dáváte... Jaká blanka?? Se jí tam budu muset kouknout při dalším přebalování. Vůbec se jí nelíbí, když jí šahám na pipinku - nedivím se jí :slight_smile: Koukala jsem tam včera a srostlé pysky fakt nemá, jen nahoře, jak se sbíhají, tak to má trošku červené, tak jí to asi potřu tím bepanthenem :frowning2: Ale příště se na to zeptám dr. a taky na to, proč nás o tomhle problému nikdo neinformoval!!! :angry: Jako aby jí to propíchli jehlou nebo nějak roztrhli, to si snad dělají srandu, neee??? :angry:

Bemo, já jsem jí jednou dala do nosítka od Chicca hned jsem ji zase vyndala, protože spustila virvál, takže já nemám nic. Malá potřebuje koukat do prostoru, to je nejspokojenější :sweat_smile:
Andy, užij si kadeřnici :slight_smile: Snad nebudeš rodit ani ty ani někdo jiný třeba po cestě (abys nemusela zasahovat) :grinning: Jinak moc děkuju za to, žes nám ten problém o pyskách napsala. Nebýt tebe, tak o tom vůbec nevím....
4. zář 2009 v 11:31  • Odpověz
Zuziku, tedy to mas trapeni! A nezkousela jsi nejaky cajik nebo pilulky na lepsi spani? To musis byt uplne grogy :frowning2:

Jsem hrozne chtela holcicku, ale kdyz to vidim, tak jsem snad radsi, ze mame chlapecky. Nooo, i kdyz buhvi co nas ceka s tim nasim rostakem :wink:
4. zář 2009 v 11:35  • Odpověz
hrusti, nezkoušela... Nevím, proč mě to poslední dobou tak trápí. Přitom jsem unavená, zívám jak o život, ale prostě nezaberu :frowning2: Aspoň, že malá spí až cca do těch desíti, protože jinak bych byla k.o. Až usne, tak si ji vezmu k sobě a budeme spát spolu. Je nějaká ospalá, tak snad to spinkání klapne :slight_smile:
4. zář 2009 v 11:46  • Odpověz
Zuzi, treba jsi pretazena a proste nemuzes usnout. Zkus si uvarit medunkovy cajik vecer, treba to pomuze :wink:
4. zář 2009 ve 12:50  • Odpověz
ahojte milacci,

ted tu byla kamaradka tak jsme vykladali.

No byli jsme u dr - asi Vas moc nepotesim co napisu ale aby jste byli v obraze. melinka to skutecne mela slepene a to dost. Pry na to trpi asi jen 3% holcicek a zanedbali to uz v porodnici - stopro to pry mela od porodu a dr uznla ze to taky zanedbala a ze to proste nekontroluje i kdyz by mela. No nejakou sondou ji to spravila - ma to chudatko hrozne cervene a mame mazat at se zase neslepi ale tak aby jsme nevjeli do pochvy - to by zase mohla chytnout zanet. Melinka byla v klidu - pry ji to nebolelo rikala dr, ale diky tomu ze byla v klidu tak to dr zvladla - jinak by musela mala na chirurgii - takze my uz jen mazat - ale je to potfurka - me pipku neukaze a dr se tam rozvalila a delejte si se mnou co chcete :grinning: Ted uz to ma jak to ma byt. Mela slepene i ty male pysky i ten posevni vchod se ji slepoval, tak snad to bude ok. Nejlepe mazat rybilkou a obcas olejickem od avirilu.

Karco tu blanku u pochvy nam taky spravila - takze to se ji taky slepovalo. Taky zjistite ze jim to srusta kdyz holcicky necuraji do vysky. Melinka mela kolikrat moc jeste v tom zahybu a to je to ze cura pomalym proudem protoze neni nikde otvor a tudiz to zarusta. Jo ubrousky na to nepouzivat - vysusuji sliznici.

No a k nositkam. Ja zase slysela ze nosit dite jakoby v sede kdyz je male (coz ergonomicke nositka maji) je spatne protoze detem se zaboruje hlavicka do krku. ja v klokance nosila malou vzdy ze sikma aby tu hlavicku nemela zaborenou a ja bych se asi u te manducy tohohle bala. Myslim ze nic neni bezpecne a ze proste kdyz to dite tak clovek nenosi 12h vkuse tak by to uskodit nemelo.

Bemo ta klokanka co jsi hodila odkaz je skoro stejna jak red castel - uplne stejna jen jina znacka bych rekla. Ja s ni jsem spokojena a moc - ale uvitala bych i kdyby mela sraky pres obe ramena - moje zada si sice zvykly ale je naprd kdyz to drzi jen jedna pulka zad. Ale zas diky tomu polstrovani ty zada tak neboli. ja mela babyvak pujceny a hruza - zada trpela teda silene - s klokankou to je super i kdyz Melca uz neni zadne tintitko
4. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz
tak jdu konecne poobedvat - mam hlad jak vlk a rajska s plnenymi paprikovymi lusky se uz na me smeje :grinning:
4. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz
Jani chudak Melca, hlavne ze uz to ma ok a ze ted uz si to dr pohlida. :wink: Holky tak drzim palce at to i ostatni holcicky maji ok.

Ale s tou klokankou s tebou nesouhlasim. Krasne je to vysvetlene v diskusi klokanky ale jen ve zkratce. Kdyz je mala v klokance tak tam visi za rozkrok a neprirozene naprimuje zada, pokud je v manduce ci jinem ergo nositku tak je schoulenej jakoby do klubicka, stejne jako ho i normalne nosim. Hlavicka se mu do krku nezaboruje, rozhodne ne vic nez kdyz ho nosim v naruci, protoze si muzes tu zadovou cast povytahnot a navic je tam operka hlavy, takova kapucka.
4. zář 2009 v 16:07  •  1 dítě  • Odpověz
Andy ja byla dnes taky u kadernice - jen si to nechat sestrihnout :slight_smile:

Misi ja klokanku nepreferuji jako super - urcite neni pro noseni zdrava, ale stejny nazor mam i na ostatni nositka. Si myslim ze kdyz je dite porad i v tech ergo nositkach tak to taky neni super, ale kazdy ma na to svuj nazor. Nekdo si mysli ze to nemuze uskodit ani kdyz v tom ma ditko skoro porad :wink: Jinak co fotos stenat - este nic? :fearful:
4. zář 2009 v 18:32  • Odpověz
jani jj kazdy ma jiny nazor :wink:
foto jeste nic :frowning2: taky jsem je jeste nevidela. Majitel fenecky je na dovce v zahranici a vraci se az osmeho. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2009 v 19:15  •  1 dítě  • Odpověz
Tak a jsem nahraná holky :slight_smile:
Fakt nevím pro co se rozhodnout.
Já chci nosítko hlavně na výlety, jezdívali jsme na výšlapy kde by se člověk s kočárkem nedostal a tak hlavně normálně na procházky budu většinou brát kočárek.

Ale jsem fakt na vážkách. Vždycky si vzpomenu na děti v Africe, kde je maminky nosí celý den od rána do večera, i když tam je úplně jiná vyspělost, že.

Mám tu mamku a je z Natálky na větvi, neviděla ji přes měsíc, tak si jí užívá :slight_smile:
4. zář 2009 v 19:45  • Odpověz
Bemo uzij si mamky.

No tak pockej a kupte rovnou krosnu - letos tech vyletu az asi stejne moc nestihnete nebo jo? Ta krosna se Vam pak bude urco hodit jestli tak vyletite.

Misi ja chci aspon fotos :sweat_smile: Se kochnout, kdyz uz nic :unamused:

Jdem koupat - manza se vratil ze sluzebky - papa
4. zář 2009 v 19:54  • Odpověz
Ahojík holky :slight_smile:

Zuzí, já mám zase posledních pár dní pravý opak. Já bych spala a i usnula kdykoliv.

Dneska jsem objevila že nám leze třetí zoubek. Je to jednička v pravo nahoře :dizzy_face:

Bemo, my máme normální obyč klokanku a jsem s ní spokojená :wink:
4. zář 2009 v 19:54  • Odpověz
Jak bude foto tak ho sem urco hodim :slight_smile:
My sme taky uvazovali pak o krosne, ale jsou to tri kila plus mimco a je to takovy neskladny :grinning: No proste manduca je u nas jednicka ale sousedi maji krosnu a jsou spokojeni :wink:
Ambret myslim ze jste prvni zubici tady ze? gratulujeme
4. zář 2009 ve 20:44  •  1 dítě  • Odpověz
chtela jsem se ceptat kde kupujete ten prikrm cuketu? Ja se dneska divala v Globusu a v DM ale nevidela jsem to tam.
4. zář 2009 ve 20:45  •  1 dítě  • Odpověz
andy super fotka s beruskou i ten popisek :grinning: A hezky vlasy :wink:
4. zář 2009 ve 20:50  •  1 dítě  • Odpověz
Misi, tak ho prckovi uvar. Kup cuketku a povar v kojo vode a rozmixuj :wink:
vim, ze vikula ho urcite varila z cukety ze zahradky :wink:
4. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz
Ahoj holky,
jen jdu kuknout

jani Melinku teda lituju a nechapu jak je to vubec možne :frowning2: a uplne hledím páč u Elin mi nikdo takly nic neřekl,dobry ne???

hrusti maš doma bořka stavitele :grinning: krasná fotečka

miši mají ji v dm ku,a dnes jsem vařila na zitra i kupovanou s mrkví,meli bio zeleninu,tak neco i vařím,střídam to ale je pravda že kupovanou moc nechce a sní mín :astonished: což nechapu
dneska odpo mel hrozne bolení,to jsme fakt ješte nemeli a vždycky zaberou probio kapky až dnes ne,tak proto zitra vynecham brambory a dam neco lehkeho,on toho i hodne snedl,víc než jindy tak jestli to není tím

holky deláte mi v tom chaos,menite fotky :grinning:
4. zář 2009 ve 21:16  • Odpověz
misi, Ty jsi teda rychlá :astonished: Už jsem tam dala více fotek s mojí hlavou, vypadám jak patnáctka :grinning: Cuketa s brambory od hippu, koupila jsem v Kauflandu :wink:
jaani, s tou pipkou si mě moc nepotěšila :frowning2: Ae dobře, že Mel už je oki a nebolelo jí to :wink:
4. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz
andy moc ti to sluší,to je slepá zavyst ty řeči,to víš 30catník :grinning:
4. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz
Misi, ani nevím jestli jsme první :astonished:
4. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz
andy jsi kočka v těch vlaskách fakt super :wink:
Kristýnka už má v postýlce polštář? :confused:
4. zář 2009 ve 22:09  • Odpověz
Taky jsem nakoukla do albíka. Andy, moc ti to sluší :wink:
4. zář 2009 ve 22:12  • Odpověz
holky, díky, ale ta barva je na mě moc extravagantní :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak mně se to líbí, stejně to mám za 2měsíce zase dlouhý, děsně rychle mi rostou...
anitt, to je polštář nepolštář, on je strašně slaboučkej. A nevím proč by nemohl být polštář? To je jen proto, aby se do něj nazabořila mimča hlavičku a neudusila se, ne?
4. zář 2009 ve 22:15  • Odpověz
Andy polštář je špatný na krční páteř miminka. Ale jestli je to jen nějaký slaboučký tak to jde. Nelinka má už taky pěkně dlouho polštářek, ale taky je to takový nějaký nic, jako kdyby tam nic neměla :wink:
4. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.