• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
já jdu k holiči příští víkend nemůžu se dočkat .

jj andy kvůli udušení , já v postýlce nemám radši nic tenmůj cestovatel by se určitě zabořil a já z toho mám docela vítr. měla jsem přehozenou deku přes postýlku a vnoci jsem se probudila a on měl hlavu pod dekou tak jsem vše vyházela z postýlky jen spinká na zavinovačce s plínkou radši :wink:
4. zář 2009 ve 22:23  • Odpověz
ambret, vidíš to jsem nevěděla, ale ten je úplně mini, že je v rovině..Ale proč, když to je špatný na páteř, všude pořád doporučují vyvýšenou polohu, to mi přijde úplně to samý :confused: ? Kikina mi tam kroutila hlavičku úplně neskutečně a tak jsem ji zrušila...
anitt, v něm by se opravdu moc neudusila. A já jsem docela na ní radarovka, je hned vedle mé postele, a když se kroutí, tak jsem hned vzhůru a máme monitor :slight_smile:
4. zář 2009 ve 22:35  • Odpověz
Anit, to znám, Nelinka mi neusne jinak, než že má peřinu i přes obličej. Kdybych jí dala spinkat bez peřiny, tak neusne
4. zář 2009 ve 22:38  • Odpověz
Andy, některá jste tu psaal, že jste uvažovala nad nastřelením náušniček. V úterý jsem byla s Nelinkou na půl roční a ukazovala jsem Dr., že má Nelinka podebrané jedno ouško a ona říkala, že to má z toho, že má ty nastřelovací naušničky moc dlouho. Já ssem si totiž myslela, ža je má mít v aoušku alespoň 6 týdnů a né jen 6 týdnů. Už je má dýl a proto jí zlobí. Takže pozor na to. Musíme je co nejdříve vyměnit za normální zlaté naušničky. Tak jsem jí chtěla dát ty co mám po Nikolce, hledám a naušničky nikde. Normálně mám podezření, že se mi ztratily jak jsem u nás měla ubytovanou tu kamarádku. Celou dobu ujsem je měla na jednom místě a nejdnou naušnice nikde :angry:
4. zář 2009 ve 22:44  • Odpověz
Ahoj holky!
Peti, pry kdo meni fotku v profilu. haha. Jo, my nemame doma Bořka stavitele, ale Honzíka ničitele. Včera se chuděra uhodil do hlavy. Jsem ho nechala pod hrazdičkou a na chvíli jsem někam odběhla a on se sám přetočil na bříško a přitom se uhodil hlavou o rok knihovny. Naštěstí máme kulaté rohy a moc nebrečel, tak snad dobrý :frowning2:

Jani, tedy chudak Melinka, ale hlavne, ze uz to mate za sebou a v pořádku.

Anitt, HOnzik taky ted hodne cestuje. Uz jsem mu musela dat mantinel skoro pres celou postylku, protoze strka nohy do tech sprucli v postylce a byl by schopny si ji snad zlomit. Ted ho davam spinkat ve spacim pytli, protoze do zavinovacky se mi uz nevleze :wink:

Holky, mejte se dneska hezky. My za chvili vyrazime k nasim a navstivit babi, aby tam nebyla sama. Tak snad ji Honzik trosku rozveseli :wink:
5. zář 2009 v 07:57  • Odpověz
ahojky

andy :wink: tak hlavně že je Kiki v pohodě.

ambret jsou to koumácí naše miminka co si vše nevymyslí vid?

hrusti Davíd spinká taky v pytli už je chladněji a hrozně se odkopává a točí se kolem dokola takže nohy má věčně venku což s pytlem nejde naštěstí.

no dnes jedeme do tesca na nákup a odpo nám prijede manželka bratrance s dcerou (tu jsem před patnácti lety vozila v kočárku ufff. toto letí co?) :sweat_smile: :sweat_smile:

pak asi ještě tchánovci :rolling_eyes:

a pak snad už bude kllidek a zajdu za vámi

je tady pěkněj vítr. tak paap
5. zář 2009 v 08:19  • Odpověz
jinak psala Vikulka že vás moc zdraví z dovbolené a moc se na vás těší :slight_smile:
5. zář 2009 v 08:19  • Odpověz
Dobre ranko, Andy vubec to neni extravagantni, moc ti to slusi :wink: Malej dneska spal poprve sam v postylce. A v pohode. Snedl celou misku kase, pak to za chvilku zalomil, tak jsem ho dala do postylky a spinkal az do dvou!!!!!
No pak jsem k nemu chodila na krmeni ale v pohode, zadny nohy ve spruslach, monitor jsem mela zaply.
Jinak malej taky nema polstar a je prikryrej dekou. Ale taky chci koupit ten pytel.
Anitt uzijte si navstevu a nakupy.
My jedeme po obede na chatu slavit kamaradovi narozky, u nas je krasne :slight_smile:
5. zář 2009 v 09:30  •  1 dítě  • Odpověz
Bré polodne skoro! Jsme vstávaly v 9. Kikina v noci konečně zase dala svoji 160 :slight_smile: , ale za to teď jen asi 60ml snědla a pak ještě blindila. Jak má ty hleny, tak to z ní jde pěkně :unamused: Ale už je to o dost lepší, mucosolvan ji hodně pomohl. Zdravím taky vikuli.
ambret, to je teda kámoška :angry:
hrusti, malá si taky nohy dává do šprynclí a pak řve, když je nemůže vyndat :frowning2: Ale mantinel jsem sundala kvůli tomu, abych na ní viděla, to by mě znervózńovalo. Nejhorší je jak sebou furt mele v noci, ji tam tak 5x za noc stopro pacifikuju, a to tak, že ji dávám na bok, ale on se stejně pak za hodinu překulí a to je pořád :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. zář 2009 v 11:48  • Odpověz
Ahojík holky :slight_smile:

Tak dnes jsem po dlouhé době vstávL v půl 10 :astonished: Nelinka včera usnula v 18:30hod a vzbudila se dnes v půl 8 najedla se a spala do půl 10, najedla se a spinkala do teď. Teď sedí v sedačce a hraje si. Je to zlatíéčko hodňoučné :dizzy_face:
5. zář 2009 ve 12:18  • Odpověz
ambret, taky máte pěknýho spáče teda :grinning: Kolikrát spí do půl dvanáctý od devít večer a to jen tak s dvouma přestávkama na jídlo. Dneska spala s jednou ve 3, od půl 10 do půl 10, necelý 2hod.pokoukala a už zase přes hodinu spí, ale pak už od té 13hod. do 9 až půl desáté hází jen rychlospánky od 20min.po hodinku, vždy tak 2-3x. To má po nás, my s Tomem taky rádi spinkáme :slight_smile:
5. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz
Ahojky holky,
vy si vyspavate co? ja stavala před 6 a prcek se mnou,dopoledne jsem byla v praci jen na par hodin a hlidala babi :wink: je dobre občas vypadnout :slight_smile:
zitra jedem na obed k manživím prarodičum a na pout,moc se mi nechce,malemu se ten řev na pouti nebude libit,ma rad klid :grinning:

hrusti ješte cvičíte?? když už se tak točí?
ambret teda jestli to byla kamaradka tak je to pekne sprosty :angry:
andy fakt ti to sluší :wink:
5. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz
Teda tady se dnes kecalo jako o závod :grinning: Jsme byli na oslavě od Toma mámy manžel měl 70, takže to byla maxi oslava a dobrý, Kikinu každý chválil jak je hodná :slight_smile: Akorát já zase depkařím, páč mi skoro zase vůbec nejí, musím ji nutit a teď večer to bylo se řevem a Tom ať ji nechám teda. Fakt chytrej, kdybych ji nechala být tak zachvilku skončíme v nemocnici, už tak ty její pidi dávky byly tak tak a teď si to ještě sníží o dost. Je to každej večer teď, snad už přes týden :frowning2: Co byste dělaly Vy, holky? Nutily byste ty mimča? Kdyby vypila sotva 500ml + asi 50-70g příkrmu? Nebo byste je nechaly být jak chtěj. Jako pár dní je jasný, že jo, ale když se to pak táhne dýl?
peto, Ty stáváš brzy? Někam pospícháš? :confused: Jinak díky za pochvalu, ale měla jsem výstup s Tomem, že prej mu budu dělat ostudu, jsem si nechtěla vzít čelenku na tu oslavu, že prej mi ta ofina nesluší, a že se bude za mě stydět :confounded: :angry:
5. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz
AHoj holky!
Vcera jsme byli na navsteve u nasich a u babi. Jsem dokonce i ridila, ale vuuubec mi to neslo :confounded:
Peti, tedy ty takhle brzy vstavas a jeste chodis do prace? Vzdyt se brzy odrovnas :confused:
Jinak my cvicime, u nas neni zatim problem, ze by byl nejak vyrazne zaostaly, ale on se zacal kroutit do oblouku, porad vykrucuje tu hlavu a ted zacal jeste zvedat bricho a napinat se. Ach jooo :confounded:

Andy, vzdyt ti to slusi. Jsi mela rict Tomovi, ze se v tom nevyzna, tak at ti do toho nekeca :grinning: No, ja bych ji asi nutila, protoze je to fakt malo, co sni. Ale hlavne bych to resila s dr., abyste pak neskoncili na nejake sonde v nemocnici :pensive: Kolik by mela Kristynka ted spapat, aby papala to min. 130 ml/kg? Ja pokud to spocitam Honzikovi, tak by mel na jeho vahu pit asi 997 ml, ale to taky nevypije, ale on hodne pribira a je veliky, takze to neresim :wink:
6. zář 2009 v 08:54  • Odpověz
ahojky

hrusti do řízení se dostaneš já musím taky začít :wink:

andy já bych to radši řešila s dr. to nucení taky není ono. může z toho pak mít trauma radši zavolej dr a zeůtej se. já na tabulky kašlu ale pokud přiírá hodně málo tak jedině dr. poradí správně :pensive:
6. zář 2009 v 09:11  • Odpověz
Anitt, kdy razite na dovcu? Vikula by se mela vracet myslim 14. zari, tak pak bysme mohli spachat nejaky ten srazik, abysme te s Davidkem taky videli :wink: Hlavne abysme videli, jak Davidek hrozne vyrostl :grinning:
6. zář 2009 v 09:17  • Odpověz
hrusti manža bude mít ted hodně jednání a služebky tak nevim jak to nakonec dopadne budu to vedet v pátek tak se pak dohodneme :slight_smile: taky vás chci videt :wink: jen jeste nejezdím moc sockou :confounded:
6. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
Ahoj holky, tak už mi odjela mamka, ale vůbec se jí nechtělo a ani já jsem nechtěla aby jela :frowning2:

Vidím, že probíráte řízení. Já mám taky děs sednout za volant, hlavně když vezu svoji rodinu. Dřív mi to nedělalo takové problémy jako teď. No, ale budu se do toho muset dostat.

Jinak mlíčko jsem nějak rozjela, ale už přikrmuju i během dne, nedá se nic dělat. Vždycky když jdeme ven tak po kojení dám Natálce ještě 90 ml a pak na noc 150 ml a i tak mi přijde, že má Naty málo.
6. zář 2009 v 09:32  • Odpověz
Anitt, sockou to zvladnes, neboj! Ja jsem z toho mela taky strach a ted jezdime kazdou chvili :grinning: Docela bych to brala zase v Edenu, tam je takovy klidek, ale nevim, jak je to pro tebe daleko :confused:
6. zář 2009 v 10:02  • Odpověz
Hrusti, krásné fotečky, to jsou z dovči, že?
Máš tam fakt pěkný fotky s Honzíkem, jsi hrozně fotogenická, fakt moc pěkný :wink:
6. zář 2009 v 10:30  • Odpověz
Bemo, diky. JJ, fotecky z dovci. No, moc fotogenicka nejsem, ale tyhle se docela povedly :wink:
6. zář 2009 v 10:38  • Odpověz
Ahoj holky, Hrusti jj moc vam to tam s malym slusi :wink:
Bemo jj to se nedivim, ze se mamce nechtelo, tak tam zas pojedete,ne?
Andy ja nevim, ja bych to taky konsultovala s dr, ale taky bych ji spis nutila
:unamused:
Hrusti s tim rizenim si nic nedelej, chce to praxi. Petrach ty si akcni, to by me znicilo vstat tak brzo :confused:
My jsme vcera jeli na oslavu na chatu a vecer se manza dival na fotbal a hlidal malyho a ja sla s kamoskou plavat a na kafe. Pak taky manza hlidal pres noc a malej usnul v osm, probudil se ve tri na krmeni a pak az o pul osme rano.
:slight_smile:
6. zář 2009 v 11:24  •  1 dítě  • Odpověz
Misi, vidis, jak Eliasek pekne spinkal :slight_smile:
6. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz
Hrusti jj jeste aby tak spal az k nemu zas budu vstavat ja :grinning: Teda tady je dneska mrtvo.
Jeste jsem chtela Andy rict, ze bych P rekla od plic kdyby mel kecy s tou celenkou. Nedej na nej, fakt ti to moc slusi :wink:
6. zář 2009 v 15:20  •  1 dítě  • Odpověz
Misi, me taky prijde, ze si P na Andy nejak moc dovoluje :unamused:
Ono to tak byva, ze kdyz hlida manza, tak dite spi dyl. Mne se to taky stalo a pak manza rikal, co pry s Honzikem delam, ze jemu spal krasne :angry:

My jsme se pred chvili vratili z Ikei a Globusu. Byli jsme v Ikea na obede. Dneska to byla faaakt tragedie, vsude miliony lidi, ale manza mi koupil nove nadobi do kuchyne, k tomu novemu objednanemu stolu - do zelena - tak mam radost :dizzy_face: Ale do Ikei asi dlouho zase nepojedeme, protoze jsem toho mela plny zuby :angry: V Globusu uz lepsi, ale jsem z tech nakupu nejaka zmozena. Prcek ted na chvilku usnul a az se probudi, tak asi pujdeme na prochajdu :slight_smile:
6. zář 2009 v 15:26  • Odpověz
ahojky my byly dopo tři hodky venku šli jsmr k zámku tak se prcek najedl a zpátky pak jsempoobedvala meloun a zalehla jsem s prckem na dve hodky. dne spinká pořád (krom vycházky to spal jen v manduce) :grinning:

manža se jel podivat za rodičema :angry: tak je super že trávíme nedeli spolu ufff :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :angry: no nic

andy to moc sluší p má spíš strach aby se někomu nezalíbila což?

hrusti fotečky se moc povedly fakt vám to tam sluší :slight_smile:

ten eden je rochu z ruky od Barrandova :unamused: tak uvidim treba me tam manža hodí :confused:
6. zář 2009 v 15:58  • Odpověz
To u nas se spalo, malej uz je vzhuru, ale manza chrape, za pul hodky vyrazi s malym na fotbal, tak asi neco vyzehlim a tak. Hodne lidi? Vzdyt je dneska venku tak krasne, ja se chystam do Ikea v tydnu az budou penizky. Skoda ze to mame tak daleko :frowning2: bych tam byla jinak furt, mam to tam moc rada.
To je manza hodnej ti koupil nadobi :slight_smile:
6. zář 2009 v 15:59  •  1 dítě  • Odpověz
ahojte milacci - konecne jsem zapla pc.

Zitra do pace - to asi obecim :grinning:

Jinak cely vikend prace moc - ale vcera jsme sundali stodolu (jeste prisli na pomoc kamaradi) a dnes uz se jen rezaly tramy. No mame dreva tak na sto let :grinning: No ja jsem strasne stastna ze se to tak rychle stihlo - sice jsme oba dva dny brzy vstavali a moc jsem se nevenovala Melci ale je to za nama. Vcera hlidala neter a delala s ni blbosti - ja jen odbihala nakrmit a dnes chvilku segra. A ted si ji uziva manza :sweat_smile:

Povalime asi na prochajdu jeste. :slight_smile:

Hrusti krasne fotecky - jsi fakt fotogenicka a na vsech fotkach vypadas vyborne - jak ty to jen delas. :sweat_smile:

Andy uces ti slusi - me se ta ofina na tobe libi - tobe sedne - ja jednu dobu nosila taky takovou ale ja se v tom moc necitila. Dulezite je ze se v tom citis - Tom tomu nerozumi - teda ale rict me ze se bude za me stydet tak to by dostal mezi zuby jednu - mozna i dve :grinning: Jinak ohledne berusky papani radeji zajdi k dr.

No kdyz jsme u toho jezeni tak mala me uz taky min ji - si cucne parkrat a nechce ale hlad uz nema - nechce totiz ani mrkvicku... proste nic. No asi uz ma nejaky jiny rezim ale s takovou budu mit min a min mlika. :unamused: No a ted dva dny jednou kakala zelene ale jen v jedne davce vzdy - jinak je to ok :sweat_smile:

Anitko Melca me taky spi tak ze si neco hodi na hlavu. Kdyz nechce spat tak na ni soupnu treba plysaka a za chvili je tuha :sweat_smile:

Vikulku zdravime - jestli ji budes psat :confused:

Misi tak co bazen - byli jste? My jo a Melinka nadsena jak blazen - uz se tesim na ctvrtek - si zase zablbneme a chytli jsme i dobre maminy :grinning:

Jinak vsechny ostatni zdravim - vecer se snad objevim jestli zas nezacnu neco delat jineho :dizzy_face:
6. zář 2009 v 16:09  • Odpověz
Ambret ty jo to mas ale kamaradku - skoda ze nemas dukaz - ty jo to by me asi hodne mrzelo ale bohuzel i takovy lidi jsou :unamused:
6. zář 2009 v 16:10  • Odpověz
Jani uz jsme prihlaseni ale pul roku mame az v zari, takze nam kurs zacina od rijna. Uz se moc tesime :slight_smile:
6. zář 2009 v 18:00  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.