• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
ahoj holky,

my dnes máme 1.rok výročí svatby,tak jsme si zašli na obídek,paráda :slight_smile: Kačenka začala říkat mama..mamamama.. :grinning: :grinning:

ad pipinka-já o tomhle problému věděla od známé,tak jsem to hlídala a má se to hodně vymývat vodou ve vaničce(bez mýdla,pěny)
Její dcerce to doktoři řezali skalpelem :pensive:
škoda,že na to nepřišla řeč dřív,bych to sem písla,ale nějak mě nenapadlo,že je to tak častý jev :frowning2:

ad klokanka.mám taky jak Janinka Red Castle,ale mně z ní teda hrozně bolí záda a malá už tam nechce být,byla v ní tak 2x jako mimčo.Ještě že ji máme jen půjčenou :wink:

Andy vlásky ti sluší,Tom je fakt tululum,že tě tak uráží :unamused:Taky bych malou nutila jíst,ale za dr.bych šla :wink:
Hrusti-fotky jsou nádherný,fakt jsi fotogenická :slight_smile:
Jani-ty seš dobrá,že jdeš do práce,já bych to asi nedala :confused:
Ambret-tý jo,tak to ty naušničky musím pohlídat,máme taky nastřelený.zlatý mám vyčištěný a připravený,tak je pak jen hodím do lihu :wink: .Ta kámoška se ti teda odvděčila za azyl,jestli ti ty naušky čórla :angry:
6. zář 2009 v 18:01  • Odpověz
hojda holky! Díky za podporu, já jsem si ji taky nevzala, ale jen jsem si tu ofinu stáhla do stran. Jinak včera jsem měla depku zase s tím jídlem, páč se mi z toho tu zalykala a já pak brečela :frowning2: dneska je to trochu lepší, ale taky žádná sláva. dr.to ví, ale tajnej recept na to, aby začla jíst nemá, jen ať ji nabízím často, a když má menší přírustky tak jdem častěji na převážení. má asi 6kg, měla by vypít a sníst kolem 800ml, ale to nedá ani omylem. Jednou zvládla asi 700, ale to fakt jen jednou :confounded:
jaani, vy teda zase jedete :astonished:
hrusti, krásná fota :slight_smile:
6. zář 2009 v 18:02  • Odpověz
Tak jsme se dnes hezky vyvenčili, ale Natálka spinkala všehovšudy jen půl hodiny, potvůrka jedna zvědavá :slight_smile:

Jinak pipinku už máme lepší, teď jsem to několik večerů po sobě projela tyčinkou namočenou v bepanthenu a už to máme rozlepený, tak si teď budu dávat pozor a pravidelně oddělovat.

Jani, Ty jsi odvaha, že se pouštíš do práce a co děláš? Dá se to skloubit s miminkem?

Já jsem si konečně našla rodinné centrum v Brně a zaregistruju nás od půl roku na plavání, těšíme se na to s manželem jak blechy. Je to i pro tatínky a budeme tam jezdit o víkendech, takže super.
6. zář 2009 v 18:30  • Odpověz
Holky, diky za pochvalu.
Jani, ja jsem se pres leto trosku opalila a konecne zasla ke kadernici, tak mozna tak :grinning:

My mame na 18. zari zamluvene prvni vanicky, tak jsem zvedava, jak se to prckovi bude libit. A od 17. zari chodime kazdy ctvrtek na cviceni maminek s detmi, tak se taky tesim. Nejak se mi zacina kupit kalendar :grinning:
6. zář 2009 v 18:42  • Odpověz
My jsme byli pred chvili na prochajde. Uz je venku chladneji a fouka, to vypada skoro jako podzim :wink:
6. zář 2009 v 18:43  • Odpověz
ahoj slunicka,

ty jo boli me pulka zad - asi jsem venku trochu profoukla tak se jdu nabastit bylinek at jsem fit :grinning:

Bemo delam asistentku v jedne softwarove spolecnosti. No skloubit to jde. Dopoledne mala stejne skoro porad spinka takze bude hlidat mamka s tatkou a ja kolem pul 1 budu doma. :slight_smile: To vis ze ten prvni den bude hruza - uz ted mam na krajicku :frowning2:

Hrusti teda ja cele leto litam venku ale opalena teda nejsem :sweat_smile: Asi jsem se tomu slunicku vyhybala - porad jsem rikala ze se musim opalit ale uz je sakris nejak po lete :confused:

Monco teda s tim papanim je to hruza - snad se Beruska umoudri. Vim ze neter takhle taky jedla - segra z toho byla na mrtvici a ted je to baba jak hrom :grinning:

Bemo jak daleko to mate do Brna - to je docela z ruky ne? :dizzy_face:

Misi aha - ja ze uz chodite-a trenujete doma? Ja teda radsi kazdy den polevam - at nevyjde ze cviku - uz je to spis takova rutina :zipper_mouth:

Buni teda to je mazec - skalpelem? :frowning2: No ja si toho hlavne vsimla az to tady zacaly resit holky - jinak ja ji tam moc nekoukam. Taky mam problem se tam dostat - je hodne spekata takze tak, ale jeste ze mam tady ty milacky kteri se o tom bavili a ja na to koukla - jinak kdovi jak by to dopadlo. Ale u nas to zanedbali uz pry v porodce takze to musela mit dlouho - nastesti to nestihlo srust - bych si asi hodila maslu :frowning2:
6. zář 2009 v 18:48  • Odpověz
Ahoj holky!!!

My včera odjeli neplánovaně na chatu, bylo hnusně, tak se mi nikam nechtělo, ale nakonec jsem byla ráda, že jsme jeli. Byli jsme tam až do dneška a malou jsem vůbec nepoznávala. Včerejšek skoro celý prospala, v noci spala od půl desátý do půl osmý ráno (to už dlouho nedala) a dneska taky skoro pořád spí. Je fakt, že je tu pod mrakem a je i zima, jsem musela pustit přímotop :frowning2:
Já chci s malou taky vyrazit na plavání, jen teď řeším, od kdy. Jestli od října, kdy jí bude půl roku (ale bylo by to na zimu a to se mi moc nechce, ptze kamarádka chodila s malou na plavčo v zimě a ta byla pořád nemocná :frowning2: ) nebo až od dubna. Co myslíte?
Andy, já bych malou do jídla nenutila, protože, když to do ní vnutíš, tak ti to stejně vyblinká :frowning2: Ale nevím, jak tohle řešit... Teda ten Tom ti dává kapky :angry: To by si mi Petr mohl zkusit říct jednou a viděl by.... Já bych mu tolik neustupovala, měla sis tu ofinu nechat. Pak má pocit, že ti může kecat už do všeho...
Jani, teda máš můj obdiv, já bych se do práce takhle nehrnula :frowning2: I když možná na nějakou brigádku budu muset občas zajít, no uvidíme. Každopádně držím palce, abys to zvládala :slight_smile:
Hrusti, manžel je moooc hodnej, že ti koupil jídelní sadu. Zelená je krásná :slight_smile: My do Ikey jezdíme ve všední den, protože o víkendu je tam straaašně lidí a já na to nemám nervy se tam mezi nima proplejtat :frowning2: A máš super fotečky v albu. Moc vám to tam sluší :dizzy_face:
Buni, všechno nejlepší k prvnímu výročí svatby!
Karco, vše nejlepší Aničce ke včerejším pidinarozeninkám, hodně zdravíčka a štěstíčka v životě :slight_smile:
Hodím pár foteček :slight_smile:
6. zář 2009 v 18:53  • Odpověz
Jani, z ruky to máme (do centra cca 45-60 min.) ale ve Znojmě to je hrozně předražený a celkem nelákavý a v Brně to je o polovinu levnější a od našich to je kousek a taky nás nadchlo, že tam budeme oba s manželem a tak malou uvidíme oba a on bude třeba natáčet a fotit :slight_smile:

My Natálku taky poléváme, položíme ji na bříško ve vaně a řekneme žbluňk a ona už zadrží dech a ví co přijde, šikula naše :slight_smile:

Tak to celkem jde Jani, ale i tak Tě obdivuju. Já bych si tohle dovolit nemohla, už kvůli tomu, že babičkou jsou pěkně daleko a v práci nikomu nechybím, jo, jen ta paní, co nastoupila za mě za mou MD, tak už taky odešla na mateřskou a taky čeká holčičku, mýho šéfa málem švihlo, protože kolegyně, za kterou jsem nastupovala já odcházela taky na MD :grinning: :grinning: :grinning:
Šéf řekl, že už vezme jen nějakou padesátku :grinning: snad mu taky neuteče na MD :sweat_smile:
6. zář 2009 v 18:55  • Odpověz
Bemo u nas v praci to bylo stejne. Sice na moje misto se nejak nikdo nenasel, ale otehotnela kolegyne, pak hned ja a ted dalsi 3 - takze on uz tam za chvili asi nikdo ani nebude. Vsichni budou na materske. :sweat_smile:
Jinak je super ze to plavani je o vikendu - u nas to nejde tak me to i mrzelo ze s nami nemuze manza. No byl jednou a od te doby byla parkrat mamka a minule segra, ale zamrzi to ze manza nemuze, ale zas to chapu ze musi byt v praci :wink: Jinak super ze Natalku ucite.My ucime na signal Melinko aaaa (jdeme nahoru) šuuuup (jdeme pod vodu) a taky dobre naucena :slight_smile: Ted uz valime i bez signalu ale musi videt ze ta voda na ni jde :slight_smile:

Zuzi vy se na tu chalupu snad budete muset odstehovat kdyz je tam mala tak hodna :wink:
6. zář 2009 v 19:23  • Odpověz
zuzi, ono záleží jak kdy, když vím, že má dost a ještě ji nutím jíst, tak to vyblinká, to ano, ale když nesní nic a něco ji do tý papule ještě nacpu, tak ne to nevyblinká, to jen u toho strašně protestuje :frowning2: A já mám pak depky, že ji to jídlo ještě víc znechutím. Jenže jíst se prostě musí, bychom tu jinak nebyli :frowning2: Kdyby to šlo jí to tam nějak dát, tak by to bylo nejlepší... Veru Vám hezky spinká na chaloupce. My tu máme tak zimu.
jaani, to je fakt, nakonec z Mel bude modelka a z Kikiny ženská krev a mlíko :wink:
Dala jsem nějaký fotečky, z dneška a jednu z léta :slight_smile:
6. zář 2009 v 19:58  • Odpověz
Tak u nás se uspává, ale nějak to nevypadá, Naty sebou mrská jak kapr na suchu plive dudlík :sweat_smile:
Dnes uspává tatínek.

Andy, pěkný fotečky, Kristýnka vypadá moc roztomile v těch šatičkách :wink:

Já budu mít trochu strach až půjdu s Natálkou pod vodu, no ale všechno bude poprvé, že.
Ale budu fakt ráda, že u toho budeme moct být oba. Já věřím, že se Natálce bude ve vodě líbit, doma vodu miluje, tak uvidíme.

No, z ložnice jde prosebný hlásek, asi se spát ještě nebude ......
6. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz
bemo, já taky uspávám a nějak se nám nechce usnout :frowning2:
andy, škoda, že to dětem nejde dát jinou cestou - tak třeba to bude jen přechodné období a bude to co nejdřív dobrý... A co jí třeba ty dávky rozdělit do více dávek? Nebo to taky nepomáhá? Jinak ti to na těch fotkách opravdu hrozně sluší, ta ofina je šik!
My máme naučenej jedinej signál a to je ten, že když jí dávám Vigantol, tak jí řeknu: A teď uděláme ááá! A ona otevře pusinku. Párkrát jsem jí ho zkusila dát bez tohohle a ona ani neotevřela pusinku :slight_smile: a smála se na mě, že chce slyšet tu větu :grinning: Teď ji učím dávat pusinku, ale zatím to moc nechápe :grinning: Anebo mi jí nechce dát, to je taky možnost :slight_smile:
Hodila jsem nějaké fotečky :slight_smile:
6. zář 2009 ve 20:53  • Odpověz
Zuzi, krásně fotečky, Verunka je pěkný křenidlo a má nádherný očíčka a kukuč :wink:

My už bucáme, tak doufám, že vydržíme dýl.

Já když dávám vigantol, tak řeknu, že dáme kapičku a Naty otevře pusinku, ale než to z toho vykápne, tak ji zavře a občas jí to kápne na rtíky.
Taky se teď učíme poslat pusinku, jako mlasknout a mávat, ale jsme teprve v začátcích, tak to bude chvíli trvat.

Mějte se holčičky, dobrou noc :wink:
6. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz
ahoj holky :wink:

andy.hrusti mate moooc pekne fotky :wink:
jani zitra přeju pevne nervy a at se v praci daří :wink:

y jsme dnes byli celí den na navšteve a na pouti,Eliška mela velikou premieru..holky ja ji pustila samou na velky řetízkáč,pořad na nej chtela a když jsem vydela že tam chodí i menší deti,tak jsem vymekla..ovšem jen do te doby než se začali točit,pak me popadl takovy hrozny strach,že vypadne,no hruza jen jsem čekasla aýž se dotočí..ona se chechtala a když jsem ji šla odepnout ze sedatka tak pry..ja chci ješte..no to byxch už ja nedala :unamused:

zitra mame rhb tak jsem zvedava co řekne,nesu i kartu ze spravou od neuroložky at mi to přeloží polopate
jo a jdu na krev a v utery na kontrolu se štítnou žlazou po šestinedeli
:grinning: to zas dostanu :wink:
6. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz
ješte chci poprosit,kdyby jste nekde našli odkaz na nejake hračky pro prcky,neco na vanoce,tak sem s ním :wink:
6. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz
Andy super fotecke :slight_smile: Mala je kocka, drzim palce at trapeni s jidle prejde. Jani taky drzim palce v praci, at te tam moc nezahlti :slight_smile: a mas silu jeste nam tu neco napsat :wink:
Zuzik a Verunka ma krasnou mikinku s ouskama :wink: Petrach neboj uz je to velka holka, je dobre ze se neboji. Ale asi bych taky trnula :sweat_smile: A drzime palecky at vyjdou dobre kontroly.
My jdeme v utery na tu hexu tak jsem zvedava.
Me se libi od Fischer Price ten mluvici pejsek, tak ho asi malymu na Vanoce koupime.
My mame Vigantol bez signalu, malej vidi kapatko a uz otvita pusinku :grinning: Jinak u nas se dneska taky usinalo pozdeji. Malej zblajzl celou kasi a vubec nechtel usnout, porad knoural, no nakonec jsme mu zkusili dat jeste nutros a vypil jeste stovku, asi to potreboval zapit. Mame doma otesanka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. zář 2009 ve 22:12  •  1 dítě  • Odpověz
misi teda ten ma spalování :grinning: me Šimula přikrmy chce spíš na chut,nedostanu to do nej celou davku,kdyby co bylo..pry mu to mam dat nasilím,radila jedna dobra duše :angry: což jak píše i Andy asi není dobry napad..
ale mliko muže pořad,to zas jo..my jdem na hexu za tyden,jestli bude vakcína

musim vam popsat zažitek ze včerejška,u znamych byla dcera.dve deti 4 roky a necelich 8 mesícu..šli jsme na prochajdu a u nas na hřište u hospudky na zahradku..tak mi předvedla že už jako sedíjou,což znamená že si sama nesedne.ale dá ji do sedu s polštářem a pak me dorazila že jí davala pit pivo od sebe a malá fakt pila,holky nekecám,pry pak líp spí :unamused:a dala si celkem hodne ..to už nekomentuju jak komunikovala s tím 4letym klukem,sice už je po 22 hodine ale je to dost silne kafe..
no chtela mi předvest jak je náš malí opoždeny a pekne ryla,tak jsem se sebrala,odpovedela a šla :wink:
6. zář 2009 ve 22:30  • Odpověz
My před kapkou Vigantolu uhýbáme :grinning: :grinning: Ale když dávám Nutriton před kojením,tak otvírá pusinku,jak kdybych jí dávala nějakou supr baštu :slight_smile:
A ve vaničce když umývám obličej,tak řeknu pozór a ona se nadechne a pak mě olizuje ruku
:grinning: Taky chcem chodit do plavča,ale na zimu je to blbý,no poradím se s dr.my jsme nemohly kvůli té suché kůži,ale říkala až od 1/2 roku,tak se jí pak zeptám.

Bemo-kam budete v Brně chodit??

Jani-jj skalpelem,chudinka malá :pensive: Hodně sil v práci,pak napiš jakej byl 1.den :slight_smile:
6. zář 2009 ve 22:35  • Odpověz
http://www.wiky.cz/benniny-hroch-vibrujici.html?pid=121

Peti my jsme ted dostali,takovýho hrocha,je fajn a cena je taky dobrá,ale šimonek je starší a vánoce daleko,tak nevím,jestli to pro něj nebude už blbost pro dětičky :grinning: :grinning:
6. zář 2009 ve 22:41  • Odpověz
6. zář 2009 ve 22:51  • Odpověz
Andy- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. zář 2009 ve 23:11  • Odpověz
andy, teda to je nádhera :slight_smile: A koukám, že Kristýnka, když se směje, tak začne taky škytat, viď? Mě to malá dělá taky, nevím, proč :grinning: Před spaním jsme se s Petrem málem počůrali smíchy, protože on ji měl na posteli a kdykoliv se jí zeptal, jestli už bude spinkat, tak začala vehementně kroutit hlavou jako, že teda fakt nééé :grinning: Byla to děsná sranda, jako kdyby mu rozumněla :slight_smile:
buni, jo, na Nutráč reaguje taky tak (otvírá pusu jako kapřík :dizzy_face: ) a když jsem na ni moc pomalá, tak mi čapne lahev a dá si ji do pusinky sama :grinning:
misi, Eli je teda pěknej jedlík :slight_smile: Hlavní je, že mu chutná :slight_smile:
peti, no některý "matky" jsou fakt jiný :frowning2: Jako dávat takovýhlemu malinkýmu dítěti pivo - se asi pomátla, ne??? A o mluvě mi nic neříkej, jednou jsem zaslechla komunikaci v buse maminky s pětiletým dítětem a to byla teda taky síla :frowning2:
6. zář 2009 ve 23:12  • Odpověz
Ahoj holky!
Koukam, ze Zuzik opet ponocoval :wink:
Peti, to fakt nechapu, co to bylo za lidi, ze do tebe museli rypat ohledne Simonka. Ti byli nejaci jednodussi, ne? A dat male holce pit pivo. No to fakt nekomentuju.

Jestli chcete objednat levnejsi hracky od Fischer price nebo Lamaze, tak doporucuju www.uberusky.cz

Jinak Honzik dostane od babi s dedou k vanocum nejake lego, duplo a odrazedlo. uz je objednane ptz ho maji ve sleve
:wink: http://www.detskyraj.cz/zbozi/6149-fisher-price-choditko-odstrkovadlo-tygr

od nas zatim ma takovy mic, co hraje, blika a houka, privezl ho manza z nemecka, pak takovou masinku z dovolene, urcite mu jeste neco poridim. uvazuji i o te skladacce geomag baby, vypada to faaaakt dobre :slight_smile:

Jinak u nas dneska nic moc. Malyho jsem asi 10X vyndavala ze sprucli z postylky, ale v pul 7 jsem ho za trest vzbudila na jidlo, tak ted s tatkou radi na hraci dece :wink:
7. zář 2009 v 07:31  • Odpověz
Zuzi-Já dávám NUTRITON -to je svatojánský chleba,před kojením 1-2 lžičky,je to takovej gel na zahuštění mateřského mílíčka,aby neblinkala,víš?Je to bez chuti,jako želatina :sweat_smile: Ale stejně mi blinká i přes to a to dost(né sice už šavle,ale furt má mokrý oblečení a musím ju furt převlíkat :frowning2: Už aby se jí vytvořila ta jícnová záklopka :pensive:

Na lahvičku moc pusu neotvírá,ale když má velkej hlad tak to jo i za prsem se otočí jak blesk :grinning:

Jinak jak Andy psala o nechtění jíst,tak malá se se mi ted budí v noci na jídlo,dnes třeba po 5 a 3 a 2,5 hod,ale ted ráno nějak nechtěla jíst a je mi dásněma škubala prso-jau to byla bolest :angry: Tak jsem jí taky teda nutila,ale opravdu to nemělo moc smysl.
Andy,tak to ti vůbec nezávidím,když ti Kristýnka nechce vůbec,jíst,musí to být pokaždé stres,jestli něco sní nebo ne :pensive:
7. zář 2009 v 07:39  • Odpověz
jinak přeji krásné ránko,snad ještě zaberem :wink:
7. zář 2009 v 07:39  • Odpověz
ahojky
jani přeji uspěsný první de v práci
:slight_smile:

hrusti moc hezké věcičky asi koupím toho pejska i to odstrkovadlo vypadá celkem bezpečně at se učí už ted řídit :slight_smile:

peti to bych na tu známou poslala sociálku to je teda kráva :angry: pivo dítěti to je na ránu fakt :angry:

dnes se daví se strašným pláčem vzbudil ve 23.30 :confused: a asi měl i dost hlad protože dal 150ml a usnul.pak se vzbudil až v 5.30 takže ok a ted zas chrní ale lekla jsem se nikdy se takhle s pláčem nevzbudil asi i ty zoubky no zač :rolling_eyes: ínám mít pocit že mu to mlíčko už moc nestačí a dal by něco jinýho. no dočká se za 14 dní :slight_smile:

andy hezké video já taky uplně řvu dojetím když má davídek záchvat smíchu :slight_smile:
7. zář 2009 v 07:46  • Odpověz
Zuzíku, děkujeme za přáníčko k pidinarozeninkám, my na to zapomněli :frowning2: , chudák Ančí, takový rodiče…

Andy, super klípek a od kdy se Ti umí malá takhle krásně, dlouho a nahlas smát? Ančí to teda neumí, je nesmací typ.

Holky, vy už myslíte na Vánoce, mě klepne :grinning:
7. zář 2009 v 09:11  • Odpověz
Holky, Janinka, Vikulka a já jsme snad poslední, co nezměnly profilovou fotku, se mi teď pletete :sweat_smile:
7. zář 2009 v 09:12  • Odpověz
Andy, super video. To je sranda, co staci prckum ke stesti :slight_smile: My jsme vcera Honzikovi koupili v Ikee manaska takoveho zluteho lvicka a kdyz s nim blbnu, tak je vzdycky uplne hotovy smichy :grinning: Navic se ted promenil v ptacka zpevacka a piskacka, protoze porad je vyska a piska, porad... takze kdyz nekam jedeme nebo jdeme, tak je zarucene Honzika slyset, i kdyz neni videt :wink: :grinning:
7. zář 2009 v 09:17  • Odpověz
Ahojky, to odstrkovadlo je super. Porad nevim jestli ho taky koupit kdyz jsme dostali takovou tu nudnou motorku :frowning2:. My budeme kupovat tohle : http://www.uberusky.cz/eshop-fp-mluvici-pejsek-12-355
Jinak Hrusti super odkaz, treba toho pejska maji o 200 levnejsiho nez v obchode. :slight_smile:

U nas se zase spalo od pul devate do pul ctvrte ale pak kojo a vzbudil se mi uz o pul sedme :angry: a od te doby je hore. Jsem to nevychytala, dala jsem mu dudel sla pripravit nutros, s dudlem uz tak napul spal, ale ja mu dala flasku a pak se totalne probudil. Jsem blbka :angry:

Andy super video :grinning: Petrach to je proste bez komentare, to nechapu jak se nekdo muze tak k diteti chovat :angry:
7. zář 2009 v 09:23  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.