• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
ahojte milacci - hlasi se pracant.
V praci prvni den v pohode ale ze zacatku bude zahul. No sibenicni terminy tak zitra si maknu a musime to dat do kupy. Nez se v tom udela poradek bude chvili trvat ale s tim jsem pocitala. Jinak Melinka pry byla uplne hodnoucka - ale zarazena ze jakto ze nedostava prso a babicka dela nutrilon. No nechtela moc pry papat ale to dela i me - uz ma asi mene hlad a je fakt ze ji min uz asi tyden. No jak me videla tak me hned nastavovala pusinku milacek muj a me se tak styskalo ale uteklo to rychle - byly dve porady - jedna z toho vedeni tak jsem jen poradovala :grinning:

Ted me uz 2 hodky spi tak jsem byla prebrat ze zbytku stodoly kamene a udelala z toho takovou zitku a nasadim tam skalnicky - bude tam kulna na naradi tak at to tam pekne vypada :sweat_smile: No jeste bych mela uklidit doma, ale nechci delat ramus kdyz prdolka tak pekne chrni.

Andy ja jdu na rodicovskou na 2 roky a pokud vim tak dopredu se to hlasit nemusi - uplne stejne to hlasis jak kdyby jsi sla na 3 nebo 4. No a my za 2 roky chceme bouchnout dalsi ale uvidime jak se podari. Sice sef rikal ze me manzu prestehuje do prahy aby nebylo hned dalsi ale on jen tak zertuje :confused: Jinak ja si privydelavam i tak - ono je jedno jestli jdes na 2 nebo 3 roky - ve finale dostanes stejnou castku.

Karco ja nejsem schopna tu fotku nejak vymenit - je fakt ze jak to kazdy meni tak pak mam taky binec v tom kdo je kdo :sweat_smile:

Andy Kikina se krasne rehni - no jo - nozicka je ji asi k smichu. :grinning:
7. zář 2009 v 17:16  • Odpověz
Peti teda takove zenske by nemely mit deti - bohuzel i u nas se takove najdou. No u nas je jedna co dava svemu 7mi letemu klukovi jist jen rohlik - ale penize ma - jen za ne kupuje chlast. Pry uz tam nekolikrat byla socialka ale zatim se s tim nic nedeje. Ja bych jim dala :cry:

A Melinka uz brouka v postylce - jdu ji laskou snist :grinning:
7. zář 2009 v 17:22  • Odpověz
Andy ja mam na dva roky a je to presne jak psala Hrustim ale musi se to nahlasit brzo, kdyz to nestihnes tak pak uz to nejde. U nas bude urcite jen jedno mimco :slight_smile:
Anitt netrap se tim a uzivej Davidka, nekdo nema ani to :frowning2:
Jani to je super, ze v praci ok. Ale tys chodila i do posledni chvile pred porodem, jsi pracant. Ja mam sice na dva kvuli penezum, ale do prace se netesim, kdyz vidim jak to tam ted vypada, mozna pouvazuju o necem jinem.
Vy mate dneska spavi mimise. No u nas se spali dopo tak hodku a pul a ted odpoledne jsme byli na jezerech. Jeste je tam dost lidi a nekteri se koupali. :confused: a vsude plno rybaru :angry: No uz aby bylo jeste chladneji. Spal v aute ale pak se probudil, sli jsme koupit penove puzzle na zem a ted si s nim manza hraje. Ale myslim ze snad jeste vytuhne, moc toho odpo nenaspal.
7. zář 2009 v 17:38  •  1 dítě  • Odpověz
misi jjj jsem za davídka štastná jen se mi materství tak strasne moc líbí :slight_smile:

misi kde jste ty puzzle koupili taky je chci nemáme koberce jen plovoučku tak až začne prcek lézt at se neolazí jen po parketách
7. zář 2009 v 17:47  • Odpověz
anitko presne tak - mas davidka a i kdyby byl jedinacek tak se nic nedeje. Jeste jsou i jine cesty jak mit miminko ale ja porad verim ze to u vas jeste pujde. :wink:

Misi ty jo s tim rodicakem na dva roky jsem fakt netusila ze tam clovek musi jit driv - to nikde nikdo ani nerika :confused: No ja tam sla driv protoze jsem tam mela cestu - no jeste ze tak :grinning:
7. zář 2009 v 18:14  • Odpověz
Anitt myslim ze to maji v kazdem hrackarstvim :slight_smile: My to koupili v Pultanele. Jani jsi klikarka :grinning:
7. zář 2009 v 19:36  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky,
dneska jsem byla s kamoskama cvicit step aerobik u Hanky Kynychove a jsem uplne mrtva. Ale bylo to super!!! Sice jsem se moc nechytala, ale vzhledem k tomu, ze jsem step cvicila naposled tak pred 4 rokama a jsem 4,5 mesice po cisari, tak to slo. Cekala jsem to horsi :wink:

U nas dneska odpoledne nic moc. Prcek porad je brecel a byl nejaky prejety. Manza rikal, ze kdyz ho hlidal, tak pry taky brecel a nastesti vytuhnul u jidla. Akorat dneska nekakal, tak nevim, jestli to bylo od briska nebo ho zacinaji zlobit dasnicky :confused:

Anitt, to puzzle maji v hrackarstvi. Ja jsem ho kupovala v Bambuli na Chodove :slight_smile:
7. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz
Anit, když mi Anča venku řve, tak jí dám napít čaje a pak rychle dudlík a zabírá to, čaj vůbec zabírá, děsně ráda do sebe něco cpe, obřík můj.

Já jdu taky na 2 roky mateřskou a děti chceme rychle po sobě, dá-li Bůh…
7. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz
Pro puzzle se taky brzy chystám, hned jak dorazí mateřská, tak pro ně jdu do Globusu, mají je tam celkem levně.
7. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz
ahoj holky,

Andy,jj s tím blinkáním je to hrůza,vozím sebou plno kabel jen s oblečením :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nám ještě příkrmy dr. nedoporučila,tak ještě tak měsíc,dva počkáme a snad už to bude lepší :wink:

Anitt-tak ted jsem fakt ukápla slzu u těch opiček,jsem nějaká cíťa :stuck_out_tongue_closed_eyes: o víkendu jsem bulela i u Kdopak to mluví,jak se tam narodilo mimčo atd :grinning:
7. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz
káta mně taky řvávala v kočárku jako úplný mimčo a nepomohlo nic,tak jsem valila rychle domů,trhá mi ten pláč srdce ,ale ted už je v kočíku v pohodě :slight_smile:
7. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz
My chceme taky ještě alespon 1 dítě,ale to se uvidí až časem,jak bude hodná ta naše vichřice :grinning: Já jdu na 3 roky na MD :wink:
7. zář 2009 ve 21:50  • Odpověz
holky tak ja valim chrnet - rano brzo vstavam tak zitra za vami juknu. :wink:

Buni my chceme taky jeste jedno mimi a to brzy.No tak pristi rok to nechame nahode - chci aby si telo od porodu aspon rok odpocinulo :grinning:
7. zář 2009 ve 22:36  • Odpověz
Ahoj holky, dneska jsem nějak neměla časík zajít dřív :slight_smile: Pořád se něco dělo, Petr naštěstí jede do Ostravy jen na dva dny, tak mám radost. Dneska jsme si ugrilovali kuřátko a byla to teda fakt mňamka, na zítra si ho dám ještě k obědu :slight_smile: Hráli jsme šipky, malá chrněla v kočárku a když nespinkala, tak pozorovala listí ořechu - no prostě odpoledne jedna báseň :dizzy_face: Kdyby to tak bylo pořád. Večer teda nechtěla moc usnout, ale před hodinkou to zalomila a spinká :slight_smile: Já půjdu Petrovi udělat sváču a pak zalezu chrnět. Docela se mi i chce :slight_smile:
Buni, já jsem si to blbě přečetla (ne nadarmo nosím brejle :grinning: ), myslela jsem, že jsi psala Nutrilon :slight_smile: Nám dr. taky řekla, ať příkrmy nedáváme, tak nedávám, odolávám tlaku babiček a jejich skvělým radám :angry: Mám doma sice jednu skleničku, ale ta vydrží.
Hrusti, ten odkaz na ty hračky je skvělej a to autíčko za tuhle cenu je supééér. Zítra ho objednám, pokud ho tam budou ještě mít. Jinak Vánoce jsem zatím neřešila, ale určitě jeden z dárků bude jídelní židlička :slight_smile: Jen je těžký nějakou vybrat :frowning2: Chtěla jsem tu z Ikey, ale kamarádka ji má a není s ní spokojená, tak já nevím...
Andy, já jdu na mateřskou taky na tři roky, sice bych mohla jít na čtyři, ale nemám hlídání a hlavně si myslím, že ty první tři roky jsou pro to dítě nejdůležitější. A někde bylo srovnávání a nejlépe vyjde (z hlediska peněz) mateřská na tři roky nejvýhodněji. Jen teda nevím, jak to zvládneme, ale přinejhorším půjdu na nějakou brigádu, no... Nebráním se tomu, jen nevím, jak to udělám, když má Petr tak pružnou pracovní dobu. Ale to ještě hooodně předbíhám, že :slight_smile: Ale chci rozhodně dvě děti, možná tři :slight_smile:
Jani, gratuluji k prvnímu dni v práci, jsi faaakt workoholik :grinning:
7. zář 2009 ve 22:55  • Odpověz
ehm oprava: ...sice bych mohla jít na DVA roky,.... Mě se fakt ten mozek nějak zmenšil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2009 ve 22:57  • Odpověz
Hojte holky
Nez po me vyhlasite zase patrani. Mame se dobre vylezl nam uz prvni zoubek :slight_smile: (teda jen spicka ale pro zacatek a klid snad staci :grinning: ) No a odpoledne jdeme na to kardio tak jsem mooc zvedava na lumpa naseho. Moc nemam ted casek. Manza ma dovolenou a vcera tu byli strechari. Se slovy vyklidit vse co pujde do mesice jsme tu. Budou nam to i zateplovat a delat zevnitr na pudicce kde bude detsky pokoj tak strop i prikryti tramu ze vnitr. Takze nas pak s manzou ceka jen podlaha a odizolovat steny. Nejvetsi for je ze manza je ted tejden doma a pak bude na 70% delat i soboty a nedele. Takze musime toho co nejvic vyklidit ted spolu. Nechce ani slyset ze bych to mela delat sama. Takze navecer sem zajdu a pisnu vam jak jsme dopadli. A venovat se budu moct az za tejden. Tak zatim papa
8. zář 2009 v 10:25  • Odpověz
Bobas, gratulujeme Mareckovi k prvnimu zoubku. Nezapomen, ze by manza mel koupit nove saticky za prvni zoubek :wink: :grinning: Odpoledne drzime palecky, dej vedet, jak jste dopadli!
8. zář 2009 v 10:36  • Odpověz
Ahojky, zuzik to je bezva ze si to tak uzivete :slight_smile: Hrusti to si dobra, ja aerobick nemusim, to skakani neni nic pro me :slight_smile: Asi bych to nedala. A budes chodit pravidelne?
Na me asi neco leze, uz na tech jezerech mi nebylo nejlip a vecer me vsechno bolelo, takovy ten klasicky nabeh na chripku. Jeste ke vsemu se malej v noci porad budil, to byl des. Musela sem si v noci vzit paralen, ten mi obrovsky pomohl, ale ted rano zas nic moc. Tak se snazim setrit. Mela jsem jit s malym na hexu, ale pesky to fakt nedam a manza si vzal auto :frowning2:
8. zář 2009 v 10:37  •  1 dítě  • Odpověz
Misi, chtela bych chodit tak 1x tydne. Ona cvici spis takove tanecni sestavy plus posilovani a to me bavi :slight_smile:

Vykuryruj se, at je ti brzy lip!
8. zář 2009 v 10:45  • Odpověz
Ahoj holky,
tak se zase hlásím :wink:
Natálka je od rána nějaká nevrlá, měli jsme jet s manželem do Znojma nakoupit a do města, ale akorát jsme se pohádali a Naty stejně usnula, tak jsem se na něho vyprdla a poslala ho samotnýho.

Aspoň mám chvilku klidu od něho.

Včera jsem udělala třešňový koláč a už je skoro celý plech pryč a já ho chtěla nechat pro návštěvu, no, budu muset udělat a další a schovat ho před tím mlsounem :grinning:

Musím nabrat síly, o víkendu bude vinobraní a budu tu mít zase "výpomoc" tchyni :angry:
8. zář 2009 v 10:55  • Odpověz
Ahoj holky! Já byla včera z malý na švestku... Usnula v půl devátý a v půl desáty jako, že je vyspalá :astonished: Tak jsem ji pak v 10 dala kaši - musela jsem ji začít dělat jen slabou, páč inženýrka silnější nedá :unamused: Usnula až někde po 11 znova, ale byla v postýlce a furt sebou mlela :unamused: V půl třetí se vzbudila s řevem a jako, že má šílený hlad, tak to mi vypila 130ml kaše a ještě asi 20ml mlíčka a musela jsem jít na soplíky, tím jsem ji samo probrala a usnula až někde ve 4 a já až v 5. V osm už se zase kroutila, tak putovala ke mně, no a v půl jedenáctý dostala baštu, ji znám, spala by až do poledne :astonished: :grinning:
misi, tak zkus brát pravidelně paralen, snad 3xdenně můžeš, když to chytneš takhle v začátku, tak by se Ti to nemuselo moc rozjet, mně pak bylo zle jen asi 2dny, ale malou a Toma jsem teda nakazila dost :confounded:
bobíku, teda Vy máte fušku :confused: Aspoň sew občas přihlas a dej vědět co na kardio, myslíme na Tebe :wink: A gratulujem k zoubku.
bemo, já jsem taky od včera nervní, normálně jsem začla skoro řvát na Toma, že nechape, že když měl dovču 29,30,1,2, že to jde pokaždé ty dva dny do jiného měsíce :grinning: Koukal na mě jak puk a nedokázal pochopit, prej jako, že to měl přijednom. No, to jsem se teda rozčílila :grinning: Odpočiň si od něj.
Jsem si založila téma malé miminko, když je i velké proč ne malé :grinning:
8. zář 2009 v 11:14  • Odpověz
Andy to jste meli taky super noc :frowning2: Ja tu lezim jak lazar a jeste jsem ani neustlala. Asi to pomalu pujdu udelat.
Bemo vy mate vinohrad? My chceme jit desateho rijna na pochod Slovackymi vinohrady. Chodime kazdy rok, krome lonska, to jsem nemohla pit :grinning: Burčák mnam mnam.
8. zář 2009 v 11:40  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky, tak já už jsem stihla být u dr. a v lékárně, potřebovala jsem napsat a vyzvednout Vigantol. V noci byly asi nějaký erupce či co.... Malá teda usnula asi v půl desáté, ale od půl dvanácté se budila s pláčem po půl hodinách... Vždycky jsem ji utěšila, usnula a za půl hodinky zase pláč. Tak jsem to v jednu psychicky nevydržela a šla jsem jí udělat mlíčko. Tak pak konečně zabrala, i když naposledy si zakňourala v půl druhý. Naštěstí ale spala do půl desátý :frowning2:
Misi, jj, užíváme si to. Sice Petrovi trvalo skoro čtyři měsíce než se malé začal víc věnovat, ale teď už je to dobrý :dizzy_face:
Bobas, teda toho máte spoustu. Tak hlavně, ať vám to kardio dopadne dobře! Držíme pěsti! :wink:
8. zář 2009 v 11:49  • Odpověz
Přidala jsem fotečky :wink:
8. zář 2009 ve 12:38  •  1 dítě  • Odpověz
misi, krásné fotečky! Jak se Eli dívá na Scottyho :grinning: A ty puzzle jsou skvělý!
8. zář 2009 v 15:48  • Odpověz
misi super fotky máte notas jako my? HP? :wink:
Jak to doma zvládás s chlupama? mazec co? mně stačí jedna kočička a daví je má všude a to pořád šůruju :unamused:

ty puzzle super na plovoučku máme to taky tak musím je pořídit :slight_smile:
8. zář 2009 v 16:11  • Odpověz
tak dnes jsem celý den uklízela jak divá .jde to pomalu protože Davídek pořád knourá kvůli těm zubům . a mně pro změnu ráno kousek zubu upadlo :unamused: takže pošupajdím co nejdřív k zubařce aby mi dodělala dva zuby a tenhle to bude zas peněz ale zase je dobrá no :slight_smile:

bobas gratuluju k zoubku už to chci mít taky za sebou jestli takhle bude uvšech tak mě asi raní mrtvic e

jinak co říkáte na superstar? já občas žasnu nad vyjadřováním poroty. sice mají mnohdy pravdu ale přeci jenom jsou dost sprostý a koukaj na to i děti no nevim no . hlavně už je to dost out si myslím.
8. zář 2009 v 16:48  • Odpověz
Anitt jj HP :slight_smile: To puzzle je na plovoucku super. Anitt o chlupech me ani nemluv a to malej jeste neleze :stuck_out_tongue_closed_eyes: no uplne bez chlupu mi to tu vydrzi tak pet minut. No aspon bude mit imunitu :grinning:
Teda trapeni se zuby nezavidim, moc bojim bojim zubare. Je Bobas vidis zapomela jsem pogratulovat k zubu :wink:

Ja videla jen nedelni dil. V pondeli se divam na jednicku na serial Vypravej. Moc me to nebere, prijde mi to porad dokola, ale Haberu mam rada :slight_smile:
8. zář 2009 v 17:08  •  1 dítě  • Odpověz
anitt, já na Superstar tak nějak koukám, ale prostě už to není ono... Ten první ročník byl nejlepší. Hlavně fakt ta úroveň vyjadřování porotců je hooodně dole. Já chápu, že někteří exoti, co tam jdou, jsou asi hodně, ale přeci jen se to nevysílá po 22hod, tak by tak podle toho měli mluvit... Já jsem dneska akorát vyprala, malá je dneska pěkná vzteklinka, pořád piští a to je teda něco pro mě :grinning: Pak teda usnula v lehátku a pak v kočárku, asi už ji to taky unavilo :grinning:
8. zář 2009 v 17:10  • Odpověz
Tak jsme to doma probrali a dobrali se k tomu, že si dám nakonec tu na 2roky, aspoň nemusím na žádnou brigádu a do 2let se plně budu věnovat holce. U nás v práci jsou dobrý, že tam je i zkrácenka, takže pak můžu dělat tak a navíc si to můžu i určit jak, babička prý bude hlídat :slight_smile: Ale bůhví jak to bude pak. Akorát musím v práci nahlásit změnu, páč jsem ji oznámila, že budu tři doma.
misi, do kdy, že se to má zažádat? Do 22.týdnů od porodu, ne? Myslím na sociálce?
Můj na superstar kouká, ale mě to moc nebere, brala mě 1 a 2 a pak už ne :unamused:
Mně zase malá usnula až v 5, předtím od rána dala jen dvacetiminutovku
8. zář 2009 v 17:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.