• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
ahojte slunicka. Tak uz to zacina - dnes uz jsem neco delala i z domu. Tak zitra uz si nic netaham. :grinning: Melinka ok - jen asi rostou zoubky tak je trochu protivka. I v noci uz 2 dny vzdy chvilku place ale jak ji uklidnim tak uz je klid. No ale je to jiny plac nez kdyz se ji neco driv zdavalo - asi ji ty zoubky boli. :frowning2:

No ja na superstar moc nekoukam ale kdyz v tv nic jineho neni a nechce se me koukat na dvd tak to zaple mame. Teda nejak me to uz nebere. Prijde me to uz ohrane a ja celkove novu moc nemusim - se stale opakuje od ostatnich tv. Treba me strasne bavilo jak se stavi sen, ale ted jak vidim ze nova bude mit neco podobneho tak na to ani nebudu koukat. Jsou trapni :sweat_smile: No radsi budu hrat karty :grinning:

Bobas super ze uz mate zoubky za sebou. U nas to cekam. JO a uz si Melinka parkrat sama sedla a trochu uz lozi - obcas si narazi nos a tak ale uz vi na co ma rucicky a nozicky. Ted sedi naproti me v zidlicce a prska - je cela oslintana.

Misi nadherne jsi ty albumy usporadala. Moc krasne fotecky. :slight_smile:

No dneska asi zatopim v krbu - je me nejak zima :sweat_smile:
8. zář 2009 v 18:33  • Odpověz
Jo nasi dostali nejaky tip na super dovcu a o dost levneji - last minute, tak asi pojedou. No segra se hned nabidla (ktera podnika) ze bude hlidat ale trosku se toho bojim - prece jen s ni Melinka moc casu netravi a segra je takovy plason ze se bojim aby me nevolala kvuli kazde malickosti a ja pak nekde v praci nenervnila. No kdyztak to oddelam z domu - treba si tu dovcu nasi jeste rozmysli :confused:
8. zář 2009 v 18:36  • Odpověz
Hojte holky
Tak na kardiu zadna zmena akorat pan doktor rikal ze je sila jak malej roste a pribejva. No mame asi 67az 68cm tam to sestra merila ve stoje ditete :grinning: No a vazime 7850g. Srdicko je na tom porad bohuzel stejne ale kvuli tomu jak prospiva a je akcni nas pan doktor pozval na dalsi kontrolu az za dva mesice. Prej to uz se snad zasekne drobek a srdicko bude mit cas se zpravovat. :slight_smile:
Nemam cas ani docitat tak snad se pak nejak urvu. Tak zatim papa :wink:
8. zář 2009 v 19:40  • Odpověz
Ahojky holky, tak my už spinkáme asi 20 minut. Natálka toho dnes přes den moc nenaspala, tak jsme dnes zařízli dřív :slight_smile:

Vytáhla jsem na procházku i tatínka, tak si malé užil a já udělala nějaké fotečky venku.
Jinak jsem dostala předem dáreček ke druhému výročí svatby a sice poukázku do fitness, tak opráším cvičební úbor a vyrazím :slight_smile:

Jani, nedivím se Ti. Mě vždycky kámoška nabízí, že mi malou pohlídá, když bude potřeba. Sice bych to někdy potřebovala, ale taky na ni není tak zvyklá a myslím si, že by byla paf z toho, kdyby ji chytl pláč.
Třeba si to rodiče rozmyslí.

Bobas, tak třeba to bude dobré, hlavně že tak prospíváte, to je důležité a snad to bude za ty dva měsíce v pořádku.
8. zář 2009 ve 20:02  • Odpověz
Bobasku tak at se to lepsi, malej krasne pribyva. My dneska byli na prvni hexe. Malej trosku plakal, ale v naruci se uklidnil, doma mel zvysenou teplotku tak jsem mu dala cipek, okoupali jsme, v sedm dostal kasi a hned usnul. Ale spani ma neklidny :frowning2: To si zase uziju. Chudacek malej.
Jani rodice na jedne strane chapu, vsak uvidis. Teda Melca je moooc sikovna. U nas se jeste ani nepretaci z briska na zada :frowning2: No jo chlapy jsou lenosi. :slight_smile:
Andy jj myslim, ze do 22 tydnu. Ja tam sla hned jak to slo.
Bemo a tu permici si chtela? Ja bych manzu podezrivala, ze si mysli, ze jsem tlusta :grinning: Ale samozrejme bych byla rada.
U nas malyho jednou hlidali kamaradi a v pohode. Ale je fakt ze byl jeste mensi tak to asi tak nevnimal.
8. zář 2009 ve 20:29  •  1 dítě  • Odpověz
Misi, permanentku jsem chtěla, zmínila jsem se o ní ale kdysi dávno a jen jednou. takže je mi jasné co mi tím manžel naznačoval. I když on mi to i řekl už několikrát, že by chtěl abych zhubla.

Takže dnes, když mi oznámil, že mi koupil dárek k výročí a že mi ho dá už teď, abych ho využila co nejdřív, tak mě nejdřív napadla manduca, o které básním už asi dva měsíce.
A když mi dal do ruky obálku s dárkovým poukazem, tak jsem byla pěkně zaražená a doma jsem to pěkně ořvala, protože mi to bylo dost líto a ještě teď se mi chce brečet :frowning2:
I když sama chci zhubnout, tak mě to hrozně zamrzelo.
8. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz
Bemo to si delas sranda, ze ti rekl, ze mas zhubnout. Jsi krasna zenska, co by chtel, nejaky vyzle?
Ja bych ho za to zabila kdyby mi to jen rekl a kdyby to bylo fakt ocividny, ze mi to dava kvuli tomu tak bych mu to omlatila o hlavu. :angry: :angry: :angry:
8. zář 2009 ve 21:00  •  1 dítě  • Odpověz
holky, tak my máme dnes den plný překvapení :slight_smile: Ten první je ten, že si malá konečně dala prstíky od nožičky do pusinky a hrozně se smála, že se jí to povedlo. Chtěla jsem to vyfotit, ale malá to pak už nezopakovala. A druhé překvápko bylo, že se mi převrátila z bříška na záda - poprvé :grinning: Ale pak už to taky nezopákla :slight_smile: V červenci se přetočila asi třikrát ze zad na bříško, ale od té doby taky nic :slight_smile: Takže mám radost, dneska mi fakt udělala hroznou radost, prdelinka! :dizzy_face:
Bobásku, tak snad to srdíčko bude mít za ty dva měsíce už v pořádku, brouček. Moc vám držím pěsti! Je to kus chlapa, my máme 69cm, ale máme o kilo míň :grinning: Mareček je kus chlapa a určitě bude v pořádku! :wink: A gratulace k prvnímu zoubku!!! :wink:
Misi, gratulace Elimu k první dávce hexy, snad budete mít klidnou noc :slight_smile: My jdeme v pondělí na odběr na krevní obraz, tak jsem zvědavá, jak to dopadne.
8. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz
He he ted koukam na Ordinaci, jak davaji Vojtiska do postylky a ma tam polstar :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2009 ve 21:08  •  1 dítě  • Odpověz
bemo, to si dělá manžel srandu? Teda to nevím, co by dal mě při mých skoro sto kilech :grinning: To by mi asi vybavil celou posilovnu!!! Teda, ten by mě nakakal na maximum, vůbec se ti nedivím, že jsi brečela! Navíc teda nevím, ale mě přijdeš jako krásná baba s hezkou figurou! Teda ti chlapi nemají fakt mozek! A to, že jsi mu porodila dítě a tím pádem se ti změnila postava ho nezajímá??? Jsem se zase rozčílila :frowning2:, jací jsou někteří chlapi sobci!
8. zář 2009 ve 21:11  • Odpověz
Zuzik mala je sikulinka. Gratulujeme. :slight_smile: My jsme na brisku furt, ale zpatky se jeste neotaci.
8. zář 2009 ve 21:12  •  1 dítě  • Odpověz
misi, ono to byla asi náhoda. Dala jsem ji na bříšku a během pěti vteřin byla na zádech, malá z toho byla taky vyjukaná! :grinning:
8. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz
Holky, mě to dost překvapilo, já rozhodně nejsem žádná modelka a už dávno nemám těch svých 48 kg ale taky nevypadám jak feťačka, jako dřív.
Už to neřeším.
Děkuju za poukázku a užiju si ju po svým, je tam i solárko a masáž.

Zuzi, pobavila jsi mě s tou posilovnou, dík :wink:

Dala jsem dvě fotky do albíčka.
8. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz
Ahoj holky,
zuzí Veru to vyvojove nejak valí :wink: jste pekne dopředu ti řeknu a mooooc gratuluju :slight_smile:
miši a jak reakce na očkovaní,nas to čeká za tyden,tak doufam že nebude mit Eliašek teplotu

bemo jak píše zuzík me by musel taky koupit posilovnu celou :wink: netrap se chlapi jsou tupci bohužel a občas jim nedojde že ublíží,vubec to tak nemyslel,třeba jen chtel at jdeš mezi lidi,až se uklidníš tak mu řekni jak te to mrzí at to ví,a tu manducu si objednej k vanocum u babiček a příbuznych :wink:

bebasku určite se to spraví,nekterym detem až třeba v roce a pokud prospíva tak je to moc dobře,to vas nechají v klidu,neboj bude to dobré

hrusti díky za odkaz na ty stranky,zitra k tomu sednu,ja nechci kupovat na poslední chvíli,ale v předstihu a pak si užívat tu atmosferu

andy krasny smíšek :slight_smile: doufam že s jidlem už líp
8. zář 2009 ve 21:21  • Odpověz
jo andy tu novou diskuzi jsem nenašla :astonished: chtela jsem ti pisnout :grinning:
8. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz
Bemo to je uzasna fotka jak jste tam s malou spolu. :dizzy_face: Proboha 48 kilo? To ja mela nekdy na zakladce. Promin ale je to tukan. :angry: Klidne mu to rekni, ze mu to vzkazuju. Taky me to pekne rozcililo. Musim se uklidnit pri romantice na Prime.
Zuzik to je fakt dobry s tou posilovnou. :grinning:
8. zář 2009 ve 21:25  •  1 dítě  • Odpověz
Petrach mel 37,7 bez odecteni pul stupne :frowning2:
8. zář 2009 ve 21:27  •  1 dítě  • Odpověz
bemo, krásná fotka :slight_smile: Moc vám to tam sluší! Ježkovo voko, 48kg? To jsem snad ani nikdy neměla :grinning: Jsi fakt kočka a teda do tlusťošky máš hooooooodně daleko. Ať se manža koukne ke mě do alba, ať vidí, co je to být tlustá! :grinning:
8. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz
Bemo teda manza je srandista ne? Bych to vyuzila jako ty - masaze a solarko. Posilovna stejne neni na hubnuti moc dobra - jsi mu to mela rict :grinning: Ne fakt se tim netrap - chlapi na tohle nemaji cit. Vim ze to zamrzi ale co se tyka chlapu tak by me neprekvapilo asi nic. No mojemu bych rekla svoje kdyby prisel s necim takovym ale treba ho fakt napadly masaze, solarko a tak a vubec ne fitko :wink:
Jinak moc krasna fotka. Jsi fakt strasne sikovna - mas uplne suprovou postavu a slusi ti to - jako 48kg vyzablinu si te nedovedu predstavit - nezlob se ale musela jsi vypadat hrozne. :unamused:

Misi na prime je romantika? Tak to prepinam - a pujdu zalehnout - jsem nejaka dneska unavena - asi z toho pocasi tak mam strach aby na me neco nevlezlo :grinning: Misi to bude z te hexy - no snad mu cipek zabere.

Zuzi gratulace Verunce k pretaceni.

Bobas ta ko me mrzi, ale neboj - jeste ma cas aby se to samo spravilo.

Tak ja jdu chrnet - dobrou - zase zitra za vama po praci juknu. Snad nic nemam :sweat_smile: Nejak zapominam psat do denicku a pak premyslim co jsem komu slibila :sweat_smile:
8. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz
peti, jo, jsme o dva měsíce napřed ve vývoji, dr. se tomu taky divila. Nevím, po kom je tak akční - ale jak správně tušíte, tak po mně fakt nééé :grinning:
8. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz
Holky, děkuju vám moc všem, jste moje zlatíčka. Fakt si toho vážím :slight_smile:

No, ono to je hlavně na fitness, protože já jsem se rozbrečela přímo před ním a řekla jsem mu to, že je mi to líto, že se mu tak moc nelíbím. Omluvil se mi, že chce abych byla taky mezi lidima. Ale pak, kdy mi řekl, že já mu na výročí nemusím nic kupovat, že pro něho bude dárkem to, když zhubnu, tak to mě celkem dorazilo.
Hold člověk někdy nejdřív mluví a potom myslí :unamused:

Dala jsem do alba ještě jednu fotku, šest let starou, tam mám asi 50 kg :astonished:
8. zář 2009 ve 21:49  • Odpověz
ahojky

jj misi na polštář jsem taky koukala a jakej :grinning:

bemo klid ber to že si užiješ a odreaguješ 48kg jsem taky mívala ale skoro nic jsem nežrala no trošku anorektička no :frowning2: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: naštěstí už je to za mnou . ted bych teda ješte do uplné spokojenosti brala tak deset kg dolů ale snad to brzo půjde až se začnu hejbat :slight_smile:

zuzík maš doma supermanku :grinning:
8. zář 2009 ve 21:50  • Odpověz
peto, je to na kojencích je tam Velké miminko a pak Malé miminko.... Zkus hádat, kde jsem :grinning: Jako je to lepší, ale žádná sláva pořád.
misi, třeba zrovna po tom čípku bude pak víc spinkat. Snad to už bude dobrý, chuděrka.
bemo, ten Ti dává. Já tohle tak nenávidim, už jen proto, že jsem měla jednu z těch hnusnejch nemocí, co se týče jídla, dost jsem se v tom plácala, vypadala jsem jak dítě. Chodila jsem k doktorovi, Tom pak chodil se mnou, v tomhle mi fakt pomohl, ať je jakýkoliv. Táhlo se to strašně dlouho a vím, že to může kdykoliv příjít zase znova. Ale ono to pak souvisí i s psychikou, ale je fakt, že znám pár holek, co je jejich partneří dohnali až takhle daleko. U nás to sice tak nebylo, tam se zbláznila já sama. Teď už se jen tak rozumně hlídám, ale to dělá skoro každá ženská :frowning2: Už bych to nechtěla, je to fakt hnus.
8. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz
bemo, teda Ivoš je fakt vtipnej :confounded: Ach jo, chlapi jsou někde jinde... No a jestli chceš něco říct, tak teď vypadáš líp než dřív - fakt! :wink:
anitt, děkujeme, vyřídím jí to :slight_smile:
8. zář 2009 ve 22:22  • Odpověz
Ahoj holky!
ty voe, Bemo, to bych taky obrecela. Oni jsou chlapi proste jini :angry: Uzij si masaze a solarko. A manducu si bud objednej sama z materske jako darek od sebe pro sebe :grinning: nebo at ti ho treba poridi rodice :wink:

Zuziku, tedy Verunka je fakt akcni. Moc gratulujeme!

U nas zacal Honzik delat damske kliky resp. se vzpira na rukach :slight_smile:
Dneska jsme spinkali od vecera az do 6.45 hod, ale s prestavkou v 5 hod protoze byl procůrany az buhvi kam :sweat_smile:
9. zář 2009 v 07:47  • Odpověz
Dobré ránko! Vstávejte... Já jdu k dr., snad malou naočkuje, pořád to v ní tak prapodivně chrčí. Pak musím k mamce, naměřili ji u hospody víc decibelů, ale jsou to lháři za prvé to měřili pár kroků od ní a napsali, že to měřili z 6.p.paneláku a pak, že u toho mamka byla a to taky není pravda, tak ji jdu napsat odvolání než dostane nějakou pokutu :confounded: Musím taky na socku a na poštu.
hrusti, Honzík hezky spinká :wink:
9. zář 2009 v 09:17  • Odpověz
Dobré ránko, holky teda pekne toho kone flakate :slight_smile: hrusti super, my to delame taky. Teda Eliášek :slight_smile:. Jinak u nas noc dobrá. Sice od sedmi do osmi knoural ze spani a porad jsem mu davala dudel a pak spinkal az do pul ctvrte, pak az do sedmi a to uz znovu nezabral ale jeste jsem ho nechala v postylce at si povida a jeste tak do osmi klimbala. Rano uz teplotku nemel.
Andy at dobre dopadnete u dr.
Dneska jdeme s manzou za svagrovkou, teda skoro byvalou, protoze se s manzovym brachou rozvadi. Maji rocni holcicku, prihlasovala sem ji taky do plavani. Tak ji jdu dat karticku a instrukce. A pak hura do sauny, to uz se moc tesim. Paraleny zabraly uz je mi o moc lip. Ale jeste to neni uplne ono, tak snad sauna pomuze.
9. zář 2009 v 09:36  •  1 dítě  • Odpověz
Misi, to je dobre, ze je Elimu dobre. Honzik taky mel po hexe vzdycky vecer zvysenou teplotu a druhy den dobry :slight_smile:
9. zář 2009 v 09:43  • Odpověz
ahojky holčiny

andy at proběhno ko v pohodě :slight_smile: a at zvládnete očkování

misi je dobře že už je elimu lépe tak to taky zvládl pěkně :slight_smile:

Davíd dnes spal celkem dobře. od 20.00-5.00 a pak se probudil v sedm ale jen si povídal v postýlce tak jsem se lehce probudila a on byl tak roztomilej jak si povídal měl nožíčku ve žbrdlince od postýlky a mával ručičkama no láska největší :slight_smile:
ted zas chrní v kočárku. chodíme ted na prochajdu před koupáním a je to dobré že rychle usne a budí se později

jinak andy já Davídka krmím tak že ho mám v náručí a chvilku s ním chodím po pokoji, rád přijídle pozoruje tak to třeba tajy zkuz :wink:

zítra jedeme k našim na Barr. tak se těším na mamču a kámošku a asi zkusíme ty vaničky ale ještě musím prozkoumat jestli nechrčí , zdálo se mi že je trošku zahleněnej ale to může byt i těma zubama jak hodně slintá :wink:
9. zář 2009 v 09:53  • Odpověz
Anitt teda Davidej je zlaticko. :slight_smile: Uzijte si to u vasich.
9. zář 2009 v 10:15  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.