• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
no misi to je vždy taková jednorázovka a pak týden budíček zase ve dvě :grinning:
no snad se to brzy ustálí :slight_smile:

jinak už víte co koupit manželům k vánocům? já to chci udělat co nejdřív protože pak si chci jen užívat atmosféru

Davídkovi koupíme to odstrkovadlo, toho mluvícího pejska a kachničku v kouli do vody tu jsem milovala jako dítě :slight_smile: tak si ji od něj občas půjčím :grinning:
9. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
Dobrej Holky
Moc diky ja uz to ale fakt neresim bych se asi zblaznila. Malej je jinak zdravej nemel do ted ani rymu. Takze fakt pohoda a navic prej na to to srdicko nema moc cas se zpravovat kdyz ten muj dablik furt roste a pribejva. Dr me rekl ze nejakou zmenu bude cekat az tak za ty dva mesice. Tak snad uz konecne. Jen me desne pobavilo to mereni. Dneska jdem k dr na 3 hexu tak jsem zvedava jestli ho bude merit a vazit tak hned porovnam :grinning:
9. zář 2009 v 11:08  • Odpověz
Bobasku tak at to Marecek hezky zvladne a moc ho to neboli. :wink: Míry pak urcite napis :slight_smile:
Anitt ja urcite koupim nejaky obleceni, hlavne pyzamo to fakt potrebuje. Pak to vetsinou resim poukazkou do sportu. Jeste mozna holici strojek, minule jsem koupila bez kolecek a to bylo spatne :sweat_smile:
Pro malyho taky toho pejska, jeste se mi libila zelva ktere se zaraci do hrbetu takovy kostky. Jeste se mi pak libi takova hraci housenka ale ta je tak na ted.
Taky chci nakoupit darky ted at mam pak klid. Ale hlavne mi ted prisly penize za dovolenou tak to utratim za darky, protoze pred Vanoci bych uz nic nemela, se znám :slight_smile:.
Ted o vikendu jsou Dny Marianne. Tak vyuziju aspon slevy.
9. zář 2009 v 11:21  •  1 dítě  • Odpověz
Misi, ja mam taky kuponky na slevu z Marianne :wink: Jeste by to chtelo, aby prisla materska :grinning:

Jinak jsme se ted vratili od dr., chtela jsem jen napsat recepty, ale dr se me mimochodem zeptala, jakou mel maly reakci na 2. hexu a posunula nam posledni hexu az za 8 tydnu tzn. zacatek listopadu kvuli tomu, ze mel po obou zvysenou teplotu. Tak jsem z toho takova presla, chtela jsem mit to ocko uz z krku :pensive:
9. zář 2009 ve 12:30  • Odpověz
Ahoj holky,
andy nejak brzke ptače :grinning:
no ja v 7 žehlila a tim jsem i skončila,maloch ne a ne spát a pořad chce společnost,takže nic neudelám,fakt dnes mazec,ale holt si říkám že další mimčo už nebude tak užívám :grinning:

darky budu řešit taky tento mesíc,aspon čast,příští mesic už bude jen rodičak a to bude mazec :angry:
to odražedlo je super :wink:

miši už je lip malemu? ti si užijou co s tim očkovaním
bobas tak držím palce at není reakce a tweším se na míry

holky musím opet řev :unamused: pak písnu jestli nekdy usne :wink:
9. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz
holky tohle si prectete co ti blazni poslanci zase na nas chystaji:

http://aktualne.centrum.cz/domaci/politika/clanek.phtml?id=647151
9. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz
Jani no to si delaji srandu!!!! :angry: :angry: :angry:
Jezis me to vytocilo. Hlavne ze si stezuji ze se rodi malo deti, tohle urcite k porodnosti pomuze.
Doufam ze to jeste neschvalili, to sem z toho clanku nepochopila.
S tou materskou je to sila... To jsme to jeste vychytali.
9. zář 2009 ve 14:47  •  1 dítě  • Odpověz
No tak sem si poctive precetla i diskusi pod clankem, nektery lidi fakt nechapu :angry:
9. zář 2009 v 15:25  •  1 dítě  • Odpověz
K tomu puzzle, jak jsou tam ty vydelavaci zviratka tak se daji nalepit i na vanu, hned jsme toho vcera vyuzili :slight_smile:
9. zář 2009 v 15:32  •  1 dítě  • Odpověz
Holky, to je síla :angry: Tak snad nám na rodičák nebudou šahat, já si dnes podala ten dvouletej. A holky jak je to pak dál? Kdybych chtěla tak můžu zůstat i ten třetí rok doma, že? Stát za mě bude platit soc. i zdr., ale nebudu dostávat peníze a zaměstnavatel mi podrží místo, že?
Jinak máme 3.hexu a malá má přesně 6000g :grinning:
9. zář 2009 v 15:55  • Odpověz
Holky tak jsme tam s manzou jeli a jak napotvoru ma dr dnes a zitra dovolenou. Jen tyhle dva dny, tak to necham na pondeli. No ale doufam ze v patek prijde materska chci koupit vinko a oslavit maleho 5 mesicu plus budem spolu koncem zari 2roky s manzou. No a on pak bude furt v praci tak to chci udelat ted. Jo a navic ma od manzela tata v sobotu narozeniny a jeho mama ten samej den svatek :grinning:
9. zář 2009 v 16:08  • Odpověz
No holky to si doufam delaj srandu. Jako at si poskrtaj ty svoje milionove platy. Ja mam co delat abychom uz takhle utahli nas rodinej rozpocet a tohle je docela sila. Nejhorsi je ze prace domu zadna neni a sehnad praci na 3 hodiny denne v dobe kdy je tak silena nezamestnanost je skoro zazrak :angry: .
9. zář 2009 v 16:14  • Odpověz
andy ja vim ze muzes zustat pote doma ale bez naroku na penezni castku. No teoreticky by ti zamestnavatel mel drzet misto ale radeji bych se na to informovala.

Misi ja precetla jen par radku diskuze a docela jsem cucela - ze zidle me docela zvedly nazory tech duchodcu - by je chtela videt na nasem miste. No jinak me to v tomto statu neprekvapuje - kdyby to slo tak se odstehuji jinam - do jine zeme. Jako spis me stve ze lidi co jsou na podpore tak se dotuji ale tady chteji ubirat. Jo beru to ze clovek kdyz prijde o praci tak musi neco dostat - ale dala bych to tak 3 mesice a pak jen platit zdr. a socialni. Ona se vzdycky nejaka prace najde - znam spoustu lidi co jsou na pracaku a vydelavaji si nacerno - ve finale maji tak 30 tis. na ruku tak proc by meli brat jeste podporu - v tomhle je to bordel, ale jak rikam - u nasich poslancu me neprekvapi uz snad nic :sweat_smile: Jde videt jak ti slavni politici jdou prikaldem - nikdy nezacnou setrit u sebe - radeji no comment :sweat_smile: Jen premyslim jestli to druhe mimco vubec bude realne - :confused:
9. zář 2009 v 16:25  • Odpověz
Ahoj holky, mám tóóóó - za B. Jupí.
Jinak Týnka už si sama sedá, kleká a i stoupá v postýlce. Musím jí dát matraci níž, aby mi nevypadla. Taky už papá ovocnou přesnídávku - koupila jsem jí jinou - hamánka, kde je cukr a najednou Týnuš ovoce papá. :slight_smile: Takže jsme vyřadily další dávku mlíčka. A příští týden jdeme na plavání.
Postupně vás dočtu, ale myslím, že reagovat nebudu, protože jsem tu dlouho nebyla kvůli zkouškám. Takže se zkusím přidat do současné diskuse. :slight_smile:
Nejdřív ale musím dát do pucu celou domácnost, kterou jsem poslední týdny kvůli učení zanedbávala.
9. zář 2009 v 16:35  • Odpověz
ahojky no je to síla. posranci si nikdy neuberou uf :angry: taky bych odtud nejradeji zmizela a taky možná na nějaký čas zmizíme :slight_smile:

dnes je dítě přímo přepych pokud chceme mít vše pěkné a něco z něj vychovat :pensive:
9. zář 2009 v 16:36  • Odpověz
kremci ahojky no ty jsi dábel moooooc gratuluju jsio šikulka :slight_smile: a týnuška taky pak nám ji nafot berušku v akci :grinning:
9. zář 2009 v 16:38  • Odpověz
Kremča gratulace :slight_smile: JJ Jani ti duchodci to je des. Hlavne ze oni byli cely zivot v klidu, nemuseli se stresovat o praci a taky tam nemuseli nic delat, vsak vime jak to za komancu vypadalo :angry:
Anitt a kam chcete jet?
9. zář 2009 v 17:25  •  1 dítě  • Odpověz
misi asi do Rakouska nebo Madarska bylo by to pracovně na pár let :wink: ale aspon bych se pořádně naučila další jazyk :slight_smile:
9. zář 2009 v 17:57  • Odpověz
Madarstinu :grinning: ty jo to si dobra. :grinning: Ale v Rakousku muze byt hezky.
9. zář 2009 v 19:46  •  1 dítě  • Odpověz
kremčo supeeeeer,myslela jsem na tzebe jestli se ozveš,moc gratuluju,to chce oslavu,huraaaaaaa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

no k tem škrtum není co říct,myslí jen na sebe a normální lidi at delají co to jde,mít díte není sranda a i tech 7600 je desne malo,jsou to blbci :angry:
9. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz
Kremco, moc gratuluju! Jsi fakt dobra! Doufam, ze sis vytahla dobre otazky a mela stesti na komisi :grinning:

No, bych se nedivila kdyby matkam sebrali rodicak a duchodcum pridali :angry:

Ja jsem se zase vytocila pac jsem se dozvedela, ze kolegyne z prace, co odchazi ted na materskou po me, pristi tyden bude mit v praci nejakou rozlucku a samozrejme ji koupi nejake darky. Mne nikdo nic nekoupil, ani blbyho plysaka a ani slovem nepodekoval :angry: Cele tehu jsem jim tam pri kazde navsteve nosila nejake sladkosti a na konci jsem se na ne vyprdla, kdyz nebyli schopni mi koupit ani blbe prani za 30 Kc :angry:
9. zář 2009 ve 20:55  • Odpověz
Hrusti to zamrzi :frowning2: Holky malej mel zase dneska vecer teplotu :frowning2: Meli to vasi prcci po ockovani taky tak?
9. zář 2009 ve 21:00  •  1 dítě  • Odpověz
Misi, Honzik po prvni hexe mel teplotu po ockovani a druhy den rano a po druhe hexe mel po ockovani a druhy den vecer, ale opet jen zvysenou. To jsem mu ale cipek nedavala a dalsi den to bylo o.k. Holt ma spatny reakce. Proto nam i nase dr posunula tu treti hexu :frowning2:
9. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz
Kremco jsi sikulka - no ted si par dni dej pauzu a uzivej si holek. Uklid pocka.

JO MY UZ SEDIMEEEEEE - nepsala jsem to uz nahodou? Jsem z toho nejaka paf :grinning: A zase si v postylce sedla opice mala :sweat_smile:

Hrusti vim ze to zamrzi ale netrap se tim. Treba v praci byla nejaka napjata atmosfera tak si to nikdo ani neuvedomil. U nas v praci kdyz treba byla firma na tom hur tak taky nikdo na takove veci nemyslel. Ale chapu ze te to mrzi. Urcite te v praci maji vsichni radi a jen si to proste neuvedomili a nebo tu rozlucku dela ta holcina - to pak neco koupit musi :grinning:

Anitko to jsi dobra. Ja chtela po skole taky do Rakouska (tam jsem mohla za znamym co tam pracuje a zije) a nebo do Svycarska kde mam rodinu ale vzdy jsem sehnala dobrou praci tady tak me to uz nenutila - jo byla jsem 3 mesice v Nemecku ale to bylo pres skolu a hrozne se me styskalo - takze odjet na nekolik let bych asi nedala - i kdyz ted mam svoji rodinu tak by to bylo zase jine. A co by jsi tam chtela delat - uz mas predstavu?
9. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz
Jo misi nam dr rikala ze po te hexe muze mit mala teplotu dva dny. Ona teda nemela zadne komplikace ale dnes je asi ta teplota jeste normalni :confounded:
9. zář 2009 ve 21:16  • Odpověz
Obrovská gratulace Melince je to sikulka :slight_smile: Je teda uplne prvni sedici Jarnacek :grinning: Jestli vas teda v Chorvatsku nepredbehl Stufek :slight_smile:
9. zář 2009 ve 21:36  •  1 dítě  • Odpověz
Misi Stufek na to ma narok - klido at nas predbehne :grinning: No a misto lozeni se zacala strasne rychle plazit :sweat_smile: Je jak mala hadice :grinning: Ted si zas v postylce sedla a cucela pres sprusle na telku - detektivku - ta bude po me :slight_smile:
9. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz
Jaani, jestli jsem to dobre pochopila, tak do zahranici pojede Anittky manza a Anitt tam pojede s Davi s nim :grinning:
Co se tyce te prace, tak je pravda, ze toho meli v praci hodne, ale vetsinou se to delalo tak, ze se s tim dotycnym domluvilo, jestli bude nebo nebude neco delat a co chce koupit. Mne se nikdo neptal, ani se nezajimali, tak jsem se na ne vyprdla, ale puvodne jsem taky chtel donest nejaky dortik a chlebicek atd. Ale mne to mrzi, protoze vidim, ze na kazdyho jiny metr. Sice jsem zustala doma na neschopence, ale chtela jsem jim aspon pomoci z prace, ale to neslo a najedou to u te druhe kolegyne, ktera taky zustala doma jde. Honzikovi nic nekoupili a ji ano. To mne fakt s.ere :angry:

Jinak Melinka je moooooc sikovna!!!!
9. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz
Hrusti jo ja si to po sobe cetla a tu anitku jsem myslela jak ty. Jen jsem myslela ze by me bylo smutno po segrach, nasich a tak. Jasan ze manza by tam nejel sam :grinning:

Tak nad kolegami nepremyslej. Nevis jak se dopredu domlouvala ta druha holka - treba se s nimi dohodla uz driv tak s tim pocitali a ty se tim trapis zbytecne.

Jejda ja mam zase hlad - si jdu udelat klobasku :grinning: Nevim cim to je ale cim min kojim - nebo spis cim Melinka min ji tak tim mam vetsi hlad a pomalu zacinam pribyvat - uz to neni jako driv kdy jsem zrala jak urvana a hubla :grinning: Ale prdim na to :sunglasses:
9. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz
jani Melince veliká gratulace,šikulka :slight_smile: :wink:
9. zář 2009 ve 21:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.