• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
me zas dnes vytočila jedna pipka na hřišti,mela řeči na Šimonka ,už me to taky desne štve..každy vydí kolik ma mesícu,ale že se narodil o 3 dřív to nevydí nikdo a že je nepřeskočí :angry:
mam po další kamaradce,už me to fakt nebaví ho hajit..nemám duvod..
9. zář 2009 ve 22:03  • Odpověz
Peti to me mrzi. Nechapu proc by jsi ho mela hajit - nemas duvod - Simulka je sikovny a i kdyz je o 3 mesice driv tak na to je teda cipera a zvlada vic veci nez deti co jsou narozeny v terminu a stejne stare. Ta pani je blbka - nic vic na ni rict nejde. Kasli na ni a ber to nad veci - takove zenske me prijde ze rikaji skarade veci jen proto ze nejsou spokojene tak se snazi ublizit ostatnim. Na tvem miste bych ji neresila. Mas krasneho zdraveho chlapecka ktery to zvlada na jednicku a to ze nema zadne nasledky je ta nejlepsi zprava a kdyz se to nekomu nelibi tak at jde do haje :wink:

Jinak holky dekuji za gratulace k Melincinemu sedeni - ja to cekala ze to prijde ale ted nejak teprve vidim jak me vyrostla - jak se kutalela tak me to tak neprislo

Jdu do sprsky a chrnet - klobasku uz jsem zblajzla :sweat_smile:
9. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz
peto, to je děs, jako já to nechápu, chce naštvat, závidí rodinu atd., tak chce ublížit, je to blbka... Šimonek je šikula a krásně to zvládá a to zaslouží veliký obdiv :wink:
jaani, gratuluji Melče :slight_smile:
9. zář 2009 ve 22:20  • Odpověz
Ahoj holky, já dneska nějak neměla čas zajít, četla jsem vás, to jo, ale nějak jsem neměla čas reagovat :frowning2: Malá byla celý den protivka - naučila se ječet a pištět a to je teda něco pro mě :frowning2: V osm jsem ji uložila, krásně usnula a před půl hodinou se mi probrala a ocucávala mě, tak jsem jí šla udělat Nutráč a potfůrka ho nechce. Jen tu na mě sedí a dělá na mě ksichtíky a směje se mi na prsa :grinning: Výborný! Nevím, jestli mám bejt naštvaná, že nespí nebo se smát těm jejím grimasám :grinning: Dělám samozřejmě to druhé, protože to fakt nejde být na ni zlá :slight_smile: Jinak jsem jí - přes Péťu - objednala to odstrkovadlo (díky Hrusti ještě jednou! moc moc!), tak by mi mělo do týdne přijít. Já vždycky Vánoce nechávala na poslední chvíli, ale letos budou úúúplně jiný, tak chci nejpozději příští měsíc mít všechny dárky, ať pak už jen zdobím, vařím a pomáhám péct :slight_smile: Chci si užít tu atmosféru :slight_smile:
Jinak dnes jsem se zase vytočila v MHD :frowning2: Byla jsem s kamarádkou nakupovat a obě dvě máme hluboké kočárky a když jsme přicházely k busu, tak tam stála ve frontě na bus jedna paní s GOLFKAMA. Tak jsem si říkala, že do toho nízkopodlažního se vlezeme. No, když bus přijížděl, tak v něm už byla jedna maminka taky s GOLFKAMA! tak jsem zavolala Petrovi, aby pro mě a malou přijel a kamarádka chtěla nastoupit do busu. Ten kreténskej autobusák jí ale přivřel do dveří a to hooodně. A maminka, co byla v tom buse s golfkama na ni kroutila hlavou, že už se tam nevejde! Přitom by se tam v pohodě vešla, kdyby si ty krávy stouply jinak!!!! Já akorát mluvila s Petrem, takže jsem nic neslyšela, ale NIKDO autobusáka neupozornil, že kámošku přiskřípl ve dveřích, když jsme odtamtud odcházely, tak ještě jedna důchodkyně měla kecy, že musí uhnout s nákupníma taškama /nemzsela by, kdyby nestála uprostřed ostrůvku!!! Ti lidi jsou fakt tak bezohlední, to by člověk nevěřil... :angry: :angry: :angry:
9. zář 2009 ve 23:09  • Odpověz
Jaani, gratuluji Melince k sezení - šikulkaaa :dizzy_face:
peti, to mě mrzí... Nevím, co má - vzdyt Simulka zadne hajeni ani nepotrebuje, je to bojovnícek nejvetsi, dela uzasne pokroky na to, co vsechno má uz za sebou :wink: Netrap se a na tu pani hoď bobek :grinning: (nebo-li se na ní vy....) :grinning:
9. zář 2009 ve 23:17  • Odpověz
tak teď jsme měly hodinovej hysterák a pořád ještě nespí. Se na to fakt vykašlu :frowning2:
10. zář 2009 v 00:41  • Odpověz
Ahoj holky!
Zuzi, neni za co. Hlavne, aby se Verunce tygr libil :slight_smile:
No s tou MHD to znam. Ja myslim, ze ke 2 maminkam s golfkami se urco jeste jeden hluboky kocarek vejde. Staci se jen trosku posunout. Nejvic mne toci, kdyz jsou tam roztlemeny maminky, ktere maji v golfkach velike dite nebo tam maji jen golfky a dite na kline a divi se, ze tam chces s kocarkem jet. To bych fakt obcas strilela :sweat_smile:

Peti, z tech lidi si nic nedelej. Je to od nich osklive!

Jinak u nas se dneska spalo v kuse do 7 hod. Ty jo, to jsem cumela :astonished:
10. zář 2009 v 07:37  • Odpověz
Ahoj holky, Peti nebud z toho smutna, nekteri lidi jsou proste zlý :frowning2: Asi je nejaka frustrovana a musi si to na nekom vybit. Simunek je velky bojovnik a sikula :dizzy_face:
Zuzik ma zas novou fotecku :slight_smile: teda to jsou zazitky z MHD. Ja pokud neni nouze tak jim nejezdim. Nechapu ale ty maminy, prece taky mely deti v hlubokych kocarcich, to uz si to nepamatuji? Nejak to nechapu, kdyz uz k sobe nejsou slusne ani maminky :confused:
10. zář 2009 v 11:05  •  1 dítě  • Odpověz
Holky, to jako po ránu všechny spíte, jo? :astonished:
zuzi, to já posledně jela mhd a v centru vystupovalo asi milion lidí a já, samo, že mě nikdo nechtěl pustit projet, tak čekám, jenže za mnou stála nějaká baba a prej ať dělám, že pospíchá, to Ti bylo něco na mě jsem ji řekla, že nemám lítací kočárek, a za to, že bus měl zpoždění já nemůžu, ať si jde za řidičem, no ještě někdo se mě tam zastal, ale klasika, nesnáším bezbarieráky, kde řidič zastaví tak debilně, že to teda rozhodně bezbarierák není :angry: Já už jsem normálně drzá, tohle se nedá, fakt to chce se ozvat i u těch maminek, opravdu :wink:
hrusti, krásně Ti spinkal.
Malá je dobrá, teplotu snad neměla, možná lehce zvýšenou, ale kňourala, tak jsem ji pustila Marka Ztracenýho a kolíbala a usnula pak, jsem ho poslouchala v těhu, tak Berunu vždy utiší :dizzy_face:
Už mám hexy za sebou, huráááá. Proti pneumokokovi nechám očkovat po roce, teda pokud do tý doby nebude mít ani jednou zánět stř.ucha, to bych ji jinak dala hned, prej když se to dělá naráz tak trochu ta imunita pak zlenivý :frowning2: Nevím, co je na tom pravdy..
10. zář 2009 v 11:08  • Odpověz
misi, právě, já se snažím vždy postavit tak, aby bylo místa pro další maminy a snažím se pomoct. Taky tohle nechápu. Já už taky nebudu muset jezdit mhd, ještě tak 14dní a budu mít svoje nový velký autíčko :slight_smile:
10. zář 2009 v 11:10  • Odpověz
Jééé, my máme dnes pidi narozky, to letííííí :sunglasses:
10. zář 2009 v 11:11  • Odpověz
Gratulace Týnce k narozeninám :slight_smile: Jaky autiko budes mit? My mame jedno ale manza pracuje v miste tak mi ho casto nechava. Nebo kdyz jsme jeli na ockovani tak prijel driv z prace a zavezl nas.
Jinak kikca je sikovna ze to tak krasne zvladla. My nic moc, dneska uz sice teplotu nemel ale zda se mi plactivejsi a nozka ho asi boli. Davam mu obklady. No druha hexa je pry nejhorsi tak se uplne desim. :frowning2:

Holky nemate nekdo jiny teplomer nez klasicky digitalni? Ja uvazuju o tom v dudliku nebo do ucha. V noci jsem ho chtela zmerit, ale zas sem ho nechtela rozbalovat aby se mi nezbudil.

Jo a jeste jsem se chtela zeptat kdo tady ji Bebu? Prisli mi dva vzorky pokracovaciho mlicka Beba premium od sesteho mesice. Tak rada zadarmo poslu. Jsou zvlast zabaleny tak dobry treba na cestu :wink:
10. zář 2009 ve 12:10  •  1 dítě  • Odpověz
misi, felcku v kombajnu jen, šetříme na Zafiru, tož se na ní moc těším, tam nebudu muset ani skládat ten kočárek :slight_smile:
Já nevím, malá snášela nejhůř 1.hexu, to ještě tři dny po ní kňourala :frowning2: Druhá jen ten den a třetí zatím vypadá jen na ten včerejšek a dnes víc spinká. Teploměr mám digitální, už ten digitální je jen tak orientační a tamty prý zkreslují ještě víc :unamused: bebu myslím hrusti a vikulka.
10. zář 2009 ve 12:26  • Odpověz
Ahoj holky,

Peti, na to se dá jen říct, ať jdou všichni do pr...., když jsou zlý, tak ať fakt jdou někam, no comment.

Misi, já používám ten černý proužek na čelo jako teploměr, stojí to pár korun v lékárně a je fakt superior, sice nevidim přesně, kolik má, ale teplotu poznam bezpečně. V dudlíku je teploměr nepraktický, musí to mimčo dudlat aspoň 10-15 sekund a co když zrovna nechce...

Jo, byla jsem s Ančí na 4 měsíční kontrole, hexe a prevenaru, Anče má 8320 g a 69 cm a včera měla teplotu, ale dneska už je to ok.

Kremčo, obrovská gratulace, si borec.

Jinak já bych do ciziny nejela ani za milion, všude je něco a doma je doma.

K.
10. zář 2009 ve 14:33  • Odpověz
Karco ty jo to je taky kus zenske :slight_smile: my mame 74cm a 7720 a to jsme o mesic a neco starsi :grinning: A jestli jsem jeste negratulovala tak gratuluju Anicce ke 4 mesicum :slight_smile: Ta se ti v te manduce pronese :grinning:
Jaky cerny prouzek? To neznam, hodis odkaz?
10. zář 2009 ve 14:44  •  1 dítě  • Odpověz
No jo, Misi, je to kusanec, nemůžu jí řikat moje malá Andulko, protože je velká :grinning: :grinning:

Tady je ten teploměr, připlácneš ho na čelíčko a rozsvítí se Ti čvereček, kolik dítě má teplotu, když Ti třeba svítí 37 hodně a trošku 38, tak víš, že má něco málo přes 37, je to orientační, ale podle intenzity svícení poznáš, jestli se ta teplota blíží k 38, nedej bože k 39....

http://www.topobchod.com/index.php?detail=8594027310256
10. zář 2009 v 15:35  • Odpověz
a pak ten prouzek musis vyhodit nebo je to na vic pouziti?
10. zář 2009 v 16:18  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky,
tak první pracovní den za mnou. Docela záhul po prázdninách, ale jinak to nejde.

hrusti: otázky jsem si vytáhla príma, ale stejně jsem měla okno. No, nakonec jsem si vzpomněla. :slight_smile: Takže to dobře dopadlo.

karča: vy jste cvalíci jako my. :slight_smile: Raději ani nechci vidět, kolik váží. Jo a týna už i sama vstává a snaží se chodit. Kam mi ta holka roste. :slight_smile:

Melince gratulujem k hačání a Kristýnce k pidi narozkám.

jinak moc děkuji za gratulace. Jsem moc ráda, že to mám za sebou. Fakt se mi ulevilo.
10. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz
Misi, ne ne, ten teploměr máš napořád, dokud Ti ho někdo nezmačká, nebo nerozkouše :slight_smile:.
10. zář 2009 ve 20:20  • Odpověz
ahojte milacci,

karco ten teplomer je dobra vec - ja ho sice nemam ale segra ho mela pri detech a pamatuji si ho - to bylo jedina moznost jak jim teplotu zmerit.

Misi teplomer v dudliku mame ale je fakt o nicem - Melinka ho dlouho nevydrzi cucat takze ji to nekdy nezmeri. U nas merime jen do zadecku a funguje.

Dneska byl narocny den. Prace pak hned s malou na bazen a po bazenu na ochutnakvu kaficek a prednasku - ale Melca pohodarka vse zvladla. :sweat_smile:

Andy super ze budes mit vlastni karku a dobre ze Kikinka to tak dneska dobre zvladla a taky obra gratulace k pidi narozeninam :slight_smile:

Jdu koukat na ordinaci.

Teda holky mhd to musi byt psycho jezdit jak vas tak posloucham
10. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
Ahoj holky, tak my dnes byly s kamarádkou na obídku a na kafíčku a bylo to moc fajn :slight_smile: Zítra se možná juknu do práce, ale nevím, jestli budu mít sílu čas. Jinak malá usnula v půl druhý a spala do půl jedenáctý. :dizzy_face: Ale teda v noci už mi ale bylo ouzko, vůbec jsem nevěděla, co jí je. Měla fakt hysterák jak blázen :frowning2: No, nakonec usnula a byla v pohodě...
Kremco, moc moc gratuluji ke zkouškám. Jsi neuvěřitelná, máš můj největší obdiv a ještě zvládat práci... Uf, teda ty jsi supermanka :slight_smile: Týnce gratuluji k velikánským pokrokům!!! :slight_smile:
Karco, tak teda Anička je pěknej kus ženské :slight_smile: Míru máme stejnou, ale ty kilča rozhodně nééé :grinning: Gratuluji k hexe a k prevenaru! Je to šikulka, že to tak krásně zvládla :wink:
Jo, jinak mi kamarádka půjčila odsávačku na mléko. Malá je totiž líná tahat a saje tak pět minut a nic. Takže kojím už jen ráno a stejně pak dokrmuji Nutráčem. Když jí dám nakojit přes den, tak mi vydrží u prsa tak dvě minuty a dělá blbinky :frowning2: A já mám pak vlhké tričko i přes to, že mám vložky do podprsenky. Tak jsem dneska zkoušela odsát a vysála jsem jen 50ml :frowning2: Je fakt, že jsem odsávala asi deset minut, ale pak už nic neteklo... Je to ruční odsávačka a já nevím, jestli pracuje na nějakých fázích či co....
10. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz
Andy, samozřejmě obrovská gratulace Kristýnce k narozeninkám. Hlavně zdravíčko a štěstíčko! Málem bych zapomněla :frowning2:
10. zář 2009 ve 20:44  • Odpověz
Karco teda to mate vic nez my ve 4 mesicich :sweat_smile: Ale aspon je to poradna baba ze? :grinning: Tu nasi taky neprehlednes :confused:
10. zář 2009 ve 20:46  • Odpověz
zuzik: dík ke gratulaci, ale supermanka fakt nejsem. :slight_smile:
K tomu odsávání - nikomu mlíko neteče pořád. Teče tak nějak po dávkách. Prostě stříká, pak si dá pauzu, pak zase a tak pořád dokola. Je to taková bezedná studánka - to mi říkala jedna laktační poradkyně a je to pravda. Já odsávám s tou mojí elektrikou na obě prsa cca deset minut a mám dost. S ruční jsem to odsávala 45 minut, takže na elektriku nedám dopustit. Nevím ale, jak by mi to šlo s elektrikou na jedno prso. :slight_smile: A zkoušet už to nebudu. Zatím však mám mlíka pořád dost, a to už odsávám jen 4x denně. Týnka už dvě mlíčné dávky vynechala a od října chci vynechat další a po obědě začít místo mlíka dávat bílý jogurtík. No, odsávat budu pořád - dokud něco poteče. :slight_smile: už jsem si tak nějak zvykla a i by mi to chybělo. :grinning: Jsem pošuk, co? :grinning:
Petrach: vyprdni se na kačeny, co kecaj a do huby si nevidí. Ty sama nejlíp víš, jakého máš šikulu, tak se nenchej zdeptat blbýma řečma. Ony si jen vylévají svoje mindráky na ostatních.
10. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz
Ahoj holky,

jak se daří?
Peti, vůbec si nic nedělej z hloupých řečí, věřím, že to naštve a zamrzí. Ale očividně jim chybí zdravý rozum a hlavně nechápu, jak můžou vůbec mít nějaké kecy.
Šimulka je moc velký šikula :wink:

Kremco, já tě fakt obdivuju. Já se snažím kojit po těch dvou hodinách a nedokážu se přinutit ještě po kojení odsát zbytky, jsem hold lenivá. Ty máš odsávačku na obě prsa?

Karco,tak to je Anička kus ženský, to je jen dobře :wink:

Jani, Melinka je šikulinka :slight_smile:

Naty se dnes placatila na zemi a pošoupala se k ovladači, ty jsou pro ni nejzajímavější.
A já jsem si postahovala všechny nahrávky z kamery do PC a teď mě čeká spousty hodin stříhání, protože mám nahraných už asi 6 hodin :astonished: to se mám na co těšit.

Tak se mějte krásně holky a dobrou noc.
10. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz
Ahoj holky,
dekuju za podporu,moc mi pomáháte,fakt moc :slight_smile: je to na palici,jak kdybych se sama už dost nenervovala..

Kristynce vše nej k pidi narozeninám,hodne zdravíčka a štestíčka :wink:
Andulce taky a at delá rodičum pořad jen radost :slight_smile: nahodou krasne míry a je teda i pekne dlouhá,bude z ní modelka :wink:

Zuzí na poprve to stačí,čím častej budeš odsavat tím bude víc mlíka :wink: ono to teče max tech 15 minut a pak dej pauzu,třeba nahřej prsa a zas poteče..

Kremčo stíháš opravdu hodne,je pravda že když človek musí,tak vydrží opravdu hodne..a ty jsi super máma,deláš pro holky maximum..musíš byt užasná ženská :slight_smile:

k tem busum,je to síla,my jeli zatím 2x a ted po 2 me nikdo nechtel pomoct s kočarem :angry: musela jsem říct pánovi co šel okolo,v autobuse všichni delali že nic :unamused:
10. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz
petrach: dík. :slight_smile: Ale zas tak horký to se mnou není. Je pravda, že toho musím zvládnout za dva, ale můžu si za to sama. Kdybych holkám vybrala hodnýho tátu, tak mohlo být všechno jinak. Jen se jim to snažím vynahradit.

bemo: mám medelu mini electric plus - je na dvě prsa najednou. Nejdřív jsem se toho bála, protože na medelu moc nedám, ale nakonec na ni nedám dopustit a jsem moc ráda, že ji mám. Produkce mi dvojnásobně stoupla a myslím, že na tom má kromě bylinek taky velkou zásluhu právě ta odsávačka.

Tak a teď jdu do hajan. Týna slupla druhou večeři, tak ještě odsaju na noční baštu a šupu spát. Dobrou všem a sladké sny.
10. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak u nas se dneska vstavalo v 5 hod. Ted nastesti jeste zalehl, ale peknou dobu tady knoural. Ale ja jsem lehce k.o. Navic jsem vcera dostala mrchu, tak me boli brisko :confounded:

Peti, s tema autobusama je to fakt naprd. Ja jsem taky kolikrat premyslela, co bych delala, kdyby mi nikdo nechtel pomoct, ale asi bych sla za ridicem, at mi pomuze. Kdyz muze pomahat chromakum, tak at pomuze i mamine s kocarem :wink:
11. zář 2009 v 07:39  • Odpověz
Karca, tedy Anička je pěkný kus baby :grinning:
11. zář 2009 v 07:40  • Odpověz
Dobre rano :slight_smile:
Kremčo s tím vyberem top není tak lehke,ono se kolikrat neco zvrtne i když předtím to bylo super,za to nemužeš :wink:

Hrusti diky za ten odkaz včera jsem objednala par darku,mají fakt super ceny,třeba hru Elišce o 300 levnejší :slight_smile:

my jsme hore od 6 hodky,už mam požehlené a ted prcek zas mručí :unamused: není dospany
11. zář 2009 v 08:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.