• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Peti, my jsme dneska taky vstavali mooc brzo. Nastesti prcek ted usnul. Potrebuji neco udelat. Zitra dorazi rodice, slavime manzovy narozky, tak chci upect a udelat chlebicky, akorat potrebuju, aby prcek dneska co nejvic spinkal :grinning:
11. zář 2009 v 08:21  • Odpověz
my spíme taky a to mame cvičit a jíst :grinning: a chci do mesta nakoupit,mají zas dojet znamí..
s tím vařením je to ted na prd,uklidit stihnu po chvilkách,ale na vaření potřebuju víc času,tak vařím vetšinou den dopředu večer,nebo odpoledne jak dojde manža

objednala jsem Šimonkovi ten mluvící hrnec,je to super vec,třeba když tam vloží spravne kostku tak ho to pochválí a řekne co to je za tvar..no rosšoupla jsem se hezky,to budou krasne vanoce :slight_smile:
11. zář 2009 v 08:39  • Odpověz
rozšoupla :grinning: mateřská demence už je tu :wink:
11. zář 2009 v 08:48  • Odpověz
Peti, ja jsem taky na ten hrnec koukala. A v obchode jsem jeste videla toho mluviciho pejska a ten vypada taky dobre. Takze se budu muset rozhodnout, co koupim pac obe hracky jsou dost drahe :wink:

Tak my uz nespime, tak jdeme cvicit a papat.

Jinak kulturni tip na vikend: V Beroune jsou tento vikend hrncirske trhy :slight_smile:
11. zář 2009 v 09:01  • Odpověz
Ahoj holky, tak my jsme vstávali před sedmou a už zase spinkáme, ale to většinou tak zalehneme dvě hodinky po probuzení.

Hrusti prosím můžeš ten odkaz poslat ještě jednou? Já už chci taky začít pomalu nakupovat na Vánoce. A ten hrnec může být hodně zajímavý, kolik Tě stál Peti?
Já chci hlavně koupit to velké puzzle na zem.

U nás dnes začíná vinobraní, tak se zítra půjdem podívat.
11. zář 2009 v 09:32  • Odpověz
bemo 589kč a v obchode bude daleko dražší,podle cen třeba te hry pro Elišku..
vinobraní zavydím,dala bych si aspon burčák :stuck_out_tongue_closed_eyes:

my pádíme nakoupit už jsme taky po cvičení a jídle :wink:
hrusti jake mate cviky?
11. zář 2009 v 10:04  • Odpověz
Bemo, www.uberusky.cz Maji tam hlavne Lamaze a Fisher price a nektere veci o dost levnejsi nez v obchode

Peti, ted cvicime porad to mackani pod bradavkami, ale na pristi rehabce budeme se ucit novy cvik - nejaky na bodu plus cvicime na brisku, ze mu drzim hlavicku pod zebry, jednou rukou rucicku a druhou rukou mu tlacim na bod na paticce.
11. zář 2009 v 10:33  • Odpověz
ú¨¨§¨l,,,, , ffffffůůůůůůů ůvůůůů @ jjjhggzbv p
11. zář 2009 v 10:39  • Odpověz
Jé ahoj Kristýnko, taky Tě zdravíme :slight_smile:

Tak já už jsem byla nakoupit a hned jsem nás objednala na plavání od konce října, tak už se moc těším.
Tak a dnes musím zas upéct koláč, tento týden už třetí, máme nějaký nenažraný návštěvy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Díky Hrusti, kouknu na to.
11. zář 2009 v 10:55  • Odpověz
Tak teď už Vám napíšu i něco já :slight_smile: Kikina mně to furt do toho ťukala, tak jsem jí dovolila Vás pozdravit :slight_smile: Dokonce i zavináč zmákla :astonished:
Natálce a Marečkovi vše nej k pidi narozkám :wink: Natálce blahopřejem k zápisu na plavíní, já u ž to musím taky obhlídnout.
A mně je děsně, cítím se jak přejetá válcem, asi to počasí, nic se mi nechce a mám tu práce jak na kostele. Dokonce jsem se včera rafla s T., obvinil mě,že týrám malou, už si fakt nevidí do pusy :angry:
Teď jsem se ještě dozvěděla, že po mateřský stejně nebudu mít práci, chtěj celý telefonní centrum přestěhovat do 3 let do Zlína, takže to je fajn :unamused: To se mám na co těšit. :frowning2:
Na berusku jsem koukala a asi taky objednám hračk\y na Vánoce tam :slight_smile:
11. zář 2009 v 11:27  • Odpověz
Ahoj holky, tak my máme nový režim :unamused: Malá usne brzy a např. včera se probrala v jednu a usnula ve 3.15hod. Předevčírem to bylo to samé :frowning2: Dneska odjíždíme na víkend na chatu a tam spí líp, tak snad se umoudří a bude v pohodě. :slight_smile: Je teda fakt, že se mi včera ani moc spát nechtělo, tak jsme spolu asi do půl třetí blbly, ptze ona opravdu na spaní nevypadala :grinning: No a spala do jedenácti a já do půl, takže jsme si to naspaly a za chvíli půjdeme baštit :slight_smile:
Natálko a Marečku, přejeme vám k dnešním narozeninkám všechno nejlepší! Hlavně zdravíčko - to je nejdůležitější! Bemo, plavání závidím - my budeme taky chodit, ale asi až na jaře - nechce se mi na zimu, ještě to zkonzultuji s dr.
Andy, Kristýnka je šikulka - takový malý hacker :sweat_smile: S tou prací mě to mrzí, v dnešní době si člověk nemůže být jistý ničím - ach jooo :frowning2: Jinak teda nevím, ale Kristýnka mi nepřijde jako týrané dítě - co to ten Tom zase blábolil? Tohle by sis neměla nechat líbit :frowning2:
Peti, jj, na ten hrnec jsem taky koukala a chci jí ještě pořídit takový duhový míč a kolečka, co se napichují na kolík. A od Sassy se mi zase líbí taková zvědavá kostka :frowning2: A to musíme koupit ještě jídelní židličku, puzzle a mám objednaného to odstrkovadlo :sweat_smile: Takže v tom budu za trojku možná víc :grinning: Ale jsou to její první vánoce a já bych chtěla, aby jsme si je všichni užili.
11. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz
ezuzi, já si za to můžu sama, jiný ženský zvládaj všechno a ještě to maj tak skvěla zorganizovaný, že se jim nikdy pár minut před dovařením rozvařenýho jídla dítě nevzbudí hlady, víš? To jen mě se to stává :confounded:
11. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz
andy, tak třeba já patřím do skupiny těch, co vše nezvládaj :wink: Skoro nevařím a když, tak to jsou rychlá jídla a ty stejně dělám až když je Petr doma a hraje si s malou. Nádobí myju třeba natřikrát nebo za brekotu malý, ae to toho po chvíli stejně nechám, ptze na to nemám nervy. Prach utírám, když spí, podlahu a koupelnu myje buď Petr nebo já, ale to musí vzít vždycky Petr malou do kočárku. Žehlím po nocích, protože to je na dlouho a s malou bych to fakt neudělala... A myslím si, že v tom zdaaaleka nejsem sama, kdo to takhle má. Prostě si panáčkové musí uvědomit, že už nejsou středobodem našeho vesmíru a že prostě musí přiložit ruku k dílu. Koneckonců je to i jejich miminko, tak se taky musejí starat. Ale nesmíš si myslet, že všechny matky všechno zvládají samy - to je blbost! Pokud tedy nezůstanou samy - to vše zvládat musejí a já je obdivuju!!! Jinak si myslím, že se v tom všechny plácáme a pytlíkujeme starost o domácnost, jak se dá! Kdyby Ti Tom místo neustálých výčitek raději pomohl, bylo by to jen ku prospěchu! A ne aby ti říkal, že jsi "neschopná" a že svý dítě týráš! To bych s ním asi vyrazila dveře! Ať nekritizuje a raději přiloží taky ruku k dílu! Ručičky mu neupadnou!
11. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz
zuzi, nejhorší je, že on jde pak ke svý mámě a tam to šíleně dimenzuje... A já tam pak jsem a slyším, no to já kdybych měla tak hodný dítě, že by všechno stíhala krásně si udělat. Ale ona jen taky vidí to, že je hodná, ale protože se jí věnuje, tak to je jasný, ať ji skusí šupnout samotnou na deku a schválně kolik toho udělá, že? Já samo se snažila včera rychle dodělat to jídlo, tak jsem ji nechala chvilku brečet, něco mezi 5-10min., páč bych to mohla pak vyhodit akorát, kdybych to nechala být nebo vypla. Takže ji týrám hladem prej :angry: Z toho udělal půl hodiny totiž. No, do toho přijela moje mamka se známým, tak jim to tam vypávěl, jako, že jsem jí měla udělat jídlo, že by ji nakrmil, přitom to v životě malý neudělal ještě ani jednou, mamka s tím známým jen kroutila hlavou... Jo, a s tím jídlem to dopadlo tak,že byl línej si rozdělat tu rejži a nandat si ho sám na talíř, tak si radši vzal rohlík se sejrem. Tak na co teda vařím, se na to můžu vybodnout :angry: a ať si to tady všichni klidně přečtou :angry:
11. zář 2009 ve 13:44  • Odpověz
andy klid všude je neco,i u nás neboj :wink:
muj přijde a jde první k ledničce a tahá salamy,klobasky no co je a přitom navařené má,tot mi řekl,že nebyt jeho tak se ani nenajím,protože mi to musí nachystat..nemyslel to zle,ja na neho vetšinou čekám a jím s ním
a když ohřívá sobe tak chystá i me..
s malím toho taky přes den moc nepodelám,leda jak píšeš je nechat celí den řvat a na to kašlu..radši si ho užívám,ma rad společnost,musí se s ním mluvit..už jsem od příbuznych slyšela že je pekne rozmazleny :wink: tak at je..ja mu to slibovala když ležel v inkubatoru,a jsem za to rada..budme rady že je máme ne?

no muj naštestí uklid neřeší,to spíš ja po nocích a brzo po ranu,když si hraje v postylce

ja myslím že v tom ma prsty tvoje tchyne,že ho popichuje..a on je rad že ho nekdo lituje,je to škoda..

tchyne a uzené,nejlepší je studené :grinning:
11. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz
ježíš ja píšu a negratuluju :unamused:

Natalce přejem všechno nejlepší,hrozne moooc zdravíčka a štestíčka do života :slight_smile:
11. zář 2009 ve 14:21  • Odpověz
ahojte holky,

supla jsem Melci fotku do souteze tak kdyby se Vam chtelo ji supnout hlasek tak budeme radi :grinning: http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=8194

Jinak ted musim neco udelat do prace a vecer za vami juknu. Hlavne vse nej vsem oslavencum - myslim ze Natalka a Marecek ne? :sweat_smile: Pokud jsem to zas nepopletla.

Andy si myslim ze je taky naockovany od tchyne. :angry:
11. zář 2009 ve 14:35  • Odpověz
jaani, dala jsem hlásek.
Je mi to jasný, holky, že je,protože ona má vždy úplně vše udělané, nakoupené, uvařené, uklizené, ale úkoleje všechny kolem, takže asi tak. Kdybych mohla úkolovat kolem, tak mám taky vše úplně udělané :unamused:
11. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz
Jani, taky jsem dala hlásek Melince a ne pro to, že je to Tvoje Melinka, ale vypadá tam fakt nádherně a dala bych jí ho sama od sebe kdybych na tu soutěž narazila.

Já už jsem upekla další koláč a teď se jdu pustit do koupelny.

Snad to teď nějak přežiju, protože mi došla kávička :unamused:

Marečku i my Ti s Natálkou přejeme všechno nejlepší k malým narozeninkám :wink:
hlavně spoustu zdravíčka.

A Andy, omlouvám se a opožděně přeji i Kristýnce vše nej k včerejším pidinarozkám, také to zdravíčko a ať se vám to papání spraví :slight_smile:
11. zář 2009 v 15:12  • Odpověz
Ahoj holky, Vše nej oslavencu Natalce a Mareckovi :dizzy_face:
Tak a co jsem chtela napsat. Andy teda fakt bych mu jednu pleskla, on byl doma a kritizoval te? A to nemohl zvednout zadek a udelat male to jidlo sam? Bych mu to hned dala befelem. Nedej se. He he ted me napadlo ze by jsme si mohli udelat vymenu manželů bych mu dala kapky :grinning:
A tchyne se nemusi starat o zadne mimi,ze?
To me moc mrzi s tim mistem. To jsem ani nevedal :frowning2: Uz tam prece TC je, no asi je tam levnejsi pracovni sila. :frowning2:
Jani odhlasovano.
My byli dopolende ve meste, zaplatila jsem si tu Italstinu a byla vyzvednou listky do divadla. Byla jsem v Kniznim klubu a tam me nastvala prodavacka. Hned jak sem tam s kocarkem vjela tak na me mela kecy at ho necham u pokladny. Tak jsem ji rekla, ze ani nahodou, ze tam mam maly dite a vsechny veci. No ona pry jsou vzadu uzky ulicky a budu blokovat ostatni, podotykam ze v obchode byli tri lidi. Tak sem ji rekla, ze pokud tam bude hodne lidi ze samozrejme uhnu a ze je to o domluve a o lidech. No pekne me vytocila. :angry:
Jo a pak jeste jedna mamina v sekaci, kdyz jeji mala holcicka se vrhla k Elimu do kocarku a malem mu vrazila prst do oka. Tak jsem ji hezky rekla, ze musi opatrne ze od ocenka ne a mamina se asi citila urazena a pry ona urcite mu do oka prst nedavala a divala se na me jak na vraha. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nevim jak vam ale nam se to bohuzel stava ted casto co mame sportak, ty holcicky jdou po Elim jak po uzenym :grinning: Ale priznam se ze mi to neni moc prijemny kdyz mu porad sahaji na oblicej :frowning2:
11. zář 2009 v 15:22  •  1 dítě  • Odpověz
Taky odhlasovano :slight_smile:
11. zář 2009 v 15:24  •  1 dítě  • Odpověz
Taky odhlasováno, Meli je tam kouzelná.

No jo, na Ančí taky všechny děti z okolí šahaj, to vydejchávam, horší je, když jí štípaj, nebo bacaj, to už jí bráním. Anča na ně vždycky kouká s vyvalenejma očima a nechá na sebe dobrák šahat všude, no, nechávam to být, snad si buduje imunitu. Taky jí vozí v kočárku, tak to je vždycky akce, 3 letý dítě tlačí kočár a chce SAMO, samo, nepomáhat, to jdu vždycky do krámu hodinu.
11. zář 2009 v 16:57  • Odpověz
Ahojík holky :slight_smile:

Jani, chtěla jsem ti poslat taky hlasík a ono mi to píše, že z této IP bylo posláno moc hlasů, tak že ho poslat nemůžu. Nevím proč, já žádné hlasy neposílala :astonished:
11. zář 2009 v 17:12  • Odpověz
Ty voe, Andy, ten tvuj je fakt zralej na proplesknuti! Ach joo! Ja taky vsechno nezvladam, nejsem superzena, s prckem za zadkem to jde fakt blbe :unamused: A kdyz se mu to nelibi, tak at taky pohne zadkem a s necim ti pomuze.

Misi, tedy ta prodavacka byla fakt drza. Jóo, mne pristi tyden zacina anglictina :dizzy_face: Mam to v sobotu cele dopolko, takze to spojim s nakupama a manza, at se tady s Honzikem zblazni :wink:
11. zář 2009 v 17:44  • Odpověz
Hrusti super pak si budeme vymenovat zkusenosti jak nam to jde :slight_smile: Holky Eliasek uz ma zase teplotu :frowning2: po odecteni 37,1. :frowning2: A vcera ho manza nemeril. A byl vecer hroznej, hysteraky i pri koupani a to vodu miluje. Kasi skoro nesnedl. A jeste ke vsemu je patek jinak bych hned dr zavolala.
11. zář 2009 ve 20:23  •  1 dítě  • Odpověz
Tak my jsme dnes po dlouhé době měli horší usínání, vždycky Natálku plácnu do postýlky a ona dá hlavičku na bok a uspí se sama, ale dnes byl řev s velkým "Ř" tak snad na nás nedjou taky zoubky, i když bych byla raději, kdyby se začaly klubat už teď, kdy je manžel doma, aspoň bych na to nebyla sama :sweat_smile:

Jinak jsem dnes vytáhla na procházku i tatínka a udělali jsme se skvělé odpoledne.

Misi, tak ta prodavačka byla na ranu. My jsme zatím v obchodě narazili na dost milé lidi, v obchodě nás kolikrát pouštěli i dopředu s miminkem, to nepamatuju ani jako těhule.

Já taky moc nemusím když na Natálku někdo sahá. Nejsem na to zvyklá.
Tím spíš malé děti, kterým stejně něco řeknete a ony neposlouchají, to vždycky marně doufám, že zasáhnou jejich mámy.
11. zář 2009 ve 20:27  • Odpověz
Holky, tak jsem si projížděla babyweb a našla jsem tam svůj článek "manžel se rozbrečel"
Na začátku září jsem tam posílala článek o porodu do soutěže, ani nevím co je za výhru, a dnes jsem začala číst a po chvilce zjistila, že to je můj článek :astonished:
Tak kdyby se vám chtělo juknout :slight_smile:

http://cs.wikipedia.org/w/index.php?title=Osobnosti.cz&action=edit&redlink=1
11. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz
11. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz
Holky diky za hlasik - ambret to neres - i technika obcas zklame :wink:

U nas mame skytavku - se asi prepila opice. Chce porad pit jen z jednoho prsa - z toho vetsiho ale pritom kdyz z nej kojim tak z toho mensiho me toho hodne tece - asi bude na vetsi proporce protoze mlika je dost v obou :sweat_smile:

Bemo to je me lito ze mala takhle usinala. Ja rano mela zase soking - mala se celou noc nevzbudila a probudil me az budik do prace - jsem si uvedomila ze pres noc klid tak jsem vyskocila z postele a vidim malou odkrytou a jak spala na brisku, hlavu zaborenou v matraci - prvni co me napadlo ze je mrtva tak jsem ji rychle vyndala z postylky (byla studena jak zaba) a zacala s ni trepat a ta se v klidku zacala protahovat a blazeny vyraz u toho - jsem mela pomalu strachy v kalhotech :cry:

No me moc nevadi kdyz si chteji deti s Melinkou hrat a objimat ji - jen musi byt pod dohledem - a ja musim dohlizet na Melinku protoze je sadistka a detem ublizuje - skrabe oci a tak - tak vsechny starsi se ji boji. Ted se s jednim chlapeckem objimali a tulili k sobe - bylo to tak krasne. :slight_smile:

Misi teda prodavacka sila - ale ty ses s ni neparala - ja bych to resila stejne. Teda taky jsem mela doted na lidi stesti ale to nebude vzdy a ja mam taky hubu abych se ozvala :sweat_smile:

Jejda co blbnete vsichni s tema jazykama - kdyz vas tak posloucham tak bych mela aspon precist obcas par slovicek :sweat_smile: ale mame v praci nemku co spada do meho oddeleni a mluvi v praci anglicky tak snad se zajedu zase do systemu kdy nebudu muset premyslet nad slovickama. :grinning:

No nezavisle na tom me dnes volala kamaradka ze ve Zline je kurz anglictiny pro deti uz od 3mesicu. Zitra je den otevrenych dveri tak tam mozna zajedem juknout, ale je to dopoledne a to ja byvam v praci tak nevim jestli malou prihlasim. Nemate nejaka zkusenost? Jeslti to teda vubec k necemu je :sweat_smile:

Jo holky superzenu neznam - mozna Karcu :grinning: Ja od doby co jsem v praci mam doma bordel a muj pes chytl od psa najemniku blechy - jsem nasrana a pokousana, ale jen ja - Melca nic ani muj. Kikina je proste taky nema - aspon jsem zadnou nenasla , ale na sobe jsem jednu nasla. No a kousancu mam teda pozehnane, tak jsem zvedava jak se jich zbavim :angry: To vidim tak ze je dotahla od nej (on je mel) ale jelikoz ona meela vodicku tak se tam bleskam nelibilo a preskocili na me - no ale jak na potforu jsem ji v rychlosti nestihla zabit a ted nekde skace po byte. Nevite holky co na to? Koupila jsem sice sprej ale nechci to tu vsude fikat kdyz je tu Melca - prece jen je to nejake svinstvo.

No jo - ja se proste nenudim :grinning:
11. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz
Jo Andy a na toho tveho draheho prdinkuj - kdyz si do vseho necha kecat od maminky tak je to prd chlap. Ja bych se sice ozvala ale kdyby vedela ze v tom ma prsty tchyne tak bych to asi s klidem prechazela a jeste bych do nej s humorem rypla a do tchyne taky - to by asi jen tak v klidu nerozchodili. Ale co - hlavne ze se mate radi - kazdy ma sve mouchy a tvuj uz je zkratka takovy. :sweat_smile:
11. zář 2009 ve 21:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.