• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Hrusti, jak bojuješ?
18. dub 2009 v 18:20  • Odpověz
ahoj holky,
jani určite se sejdem,jak se zajedeme,ju?

andy s tim vytahovanim drenu,fuj jsem si spomela,to byla bolest jak k...a :angry:
taky ted bojuju s mlikem,zatim stačí ale je ho čim dal min,piju čaje pro kojici matky,ješte je dobra melta,zasmažene polivky,hlavne delam kminovou,je i na prdíky a skus odstříkavat střidave obe prsa a i v noci,bohužel,ja nakrmím a pak ješte odsrříkavam,takže se taky moc nevyspím,rano byl budíček v 5 na jidlo a pak prdíky,chodil i manža

bemo mala je fakt pusinka :wink:
bobasku uniklo mi neco???dojelas s kama? ja nedočitam všechno,nestíham,tak jsem neco prošvihla????
hrusti tak tfuj,tfuj a držím palce
marek to určite uzavře :grinning: jak jsme mysleli že nevydrží a ejhle na ni :wink:

vikulku,zuzika,misi moc zdravím :slight_smile:

kuknu ješte večer pokud prcek dovolí,jdem koupat,než se dožene z venku Elin,opekaji špekačky,začína byt uplakana jak neni po jejím,žarlí,ale neda to najevo,kolem Šimuly skače a poda co potřebuju

letím,maloch se ozíva
18. dub 2009 v 18:31  • Odpověz
Peti Bobas prijela z porodnice :grinning: Andy super fotky, vypadas tam jako modelka :wink:
Zoo bylo super jen sem desne uchozena. Samozrejme sme to nestihli na kojeni tak malej mel hodku skluz, ale spal jak dudek tak snad mu to moc nevadilo. Ted je v kosiku a hledi. Snad bude v noci spat :wink:.
Peti drzte se. To krmeni a odstrikavani musi byt narocny.
18. dub 2009 v 19:11  •  1 dítě  • Odpověz
teda, Andy, to byla docela zajímavá jízda. Hlavně, že jsme ti záviděla, že víš, kdy budeš mít berušku u sebe a ejhle :slight_smile: Ona na svět spěchala ještě dřív :slight_smile: Hlavně, že jste to stihly a jste v pořádku.
Karca, já si myslím, že Hrusti už rodí. Ráno psala, že ty bolesti jsou silný a že zajedou do porodky. Od té doby tu nebyla :slight_smile: Tak možná už jde Honzík na svět - necháme se překvapit. Jinak mě je dneska celý den dobře, párkrát teda byli poslíčci, ale nic zásadního to nebylo. Jen mě zaráží, že malá je fakt poslední dny hrozně aktivní - pořád se mele a boulí :slight_smile:
Peti, ahoj! Pro Elišku to musí být náročný, ale je hodná, že se Šimůnkem takhle pomáhá. Je to holka šikovná!
Bobas, vítej z porodnice zpátky doma :slight_smile:
18. dub 2009 v 19:19  • Odpověz
ty jo jsem zaspala bobaska :wink:
tak moc gratuluju a úpřeju obema hlavne zdravíčko!!!!

misi jste si udelali vylet? a malošek v pohode?
18. dub 2009 v 19:49  • Odpověz
jj peti my furt vyletujeme :slight_smile: Malej venku krasne spinka za to ted je otravnej :angry:
18. dub 2009 ve 20:04  •  1 dítě  • Odpověz
petrach, jj, přesně tak to odstříkávání dá zabrat :unamused: Mně mlíčko stačí taky tak. Piju čaje i meltu, odstříkávám v noci, tak snad to půjde. Laktační poradkyně se neozvala ještě. A Ty jsi nezkoušela kojit z prsa? Dren byl fuj, hnůj. Taky mi ležel u močáku, tak jsem to měla dablovaně. Z cévky a drenu a 3dny jsem na malé trpěla :cry:
bobasku, vítej doma, tak tě nakonec pustili už dnes, ale nechala si Vás tam dlouho. To nás jen 5dní a papa.
zuzik, to máš pravdu. Hlavně, že jsem den předtím se cítila báječně, ještě dr. jak jsem zavřená, jen, že malá je už v pánvi a snad do úterka vydržím, ale nevydržela.
misi, a malej hodně brečí?
karca, dneska už ho mám doma. Dokonce jsme spolu koupali malou :dizzy_face:
18. dub 2009 ve 20:22  • Odpověz
ahojky jen jsem zatím nakoukla a asi se tu rodí :slight_smile: Hrusti jsem psala sms-ku a neodepsala.A to nikdy neudělala
18. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz
Vikul tak snad rodi, tak si to prala :grinning: Andy ani ne, ale nekdy bojujeme s krmenim, ze pije jen chvilku pak se odtahuje, tak znovu prikladame, dame odrihnout a tak porad dokola. Ale nastesti jen pres den, v noci pije hezky. No a mozna si vezme malo a pak je umrcenej. Teda ted jsem se osprchovala horkou vodou a zacalo mi tict mliko tak sem zas musela vytirat :sweat_smile:
18. dub 2009 ve 21:27  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsem si o myslela správně njdýl zítraá hruti honzulk u sebe :dizzy_face:
misi, já chci taky takovýho mlíka :astonished:
18. dub 2009 ve 21:31  • Odpověz
andy on mi z prsu vypil max 6 ml a spal,takže se dokrmoval z flašky a už prso nechce,nekteří tihle prckove tam pili cele davky,ale spíš holky,kluci jsou linejší..aspon takhle mu to davam moje,mela jsem mlika desne moc,zasobovala jsem celí mediaa a co jsem ted doma,tak se ztrací a nevim proč,asi z tech nervu..

taky jsem zvedava na hrusti a Honzíka :slight_smile:

píšu s malochem na rukach,nechce si grcnout a ja už bych spala :pensive:
18. dub 2009 ve 21:53  • Odpověz
tak holky, ze mě teď něco teče, tak jedeme do porodky :slight_smile: Uvidíme, jestli je to planý poplach nebo ne. Dám určo vědět.
19. dub 2009 v 00:36  • Odpověz
zuzi: držím palce, :slight_smile:
my jsme od 4hod taky vzhůru měla jsem kontrkaci určitě to bylo ono , ale zatím ze mě nic nejde , ale určo to byla kontrkce trvalo to 10minut ta bolest tak uvidíme kdy nastane další
19. dub 2009 ve 04:37  • Odpověz
Dobré ráno holky,

to jsem napnutá jak kšandy, Hrusti se neozývá, Zuzík jel do porodnice, doufám, že se brzy dozvíme, co se děje. Moc držim palečky holky, jestli už rodíte, tak aby to bylo co nejvíc v pohodě.

Marek, tobě už se to asi taky pomalu rozjíždí, tak mě určitě informuj.

Krásné ráno.

K.
19. dub 2009 v 06:32  • Odpověz
Po dlouhé době se ukazuju,i když pravidelně nahlížím a čtu cenné rady :wink: Nejdříve bych chtěla pogratulovat všem maminkám,ketré už mají své drobečky doma.A Hrusti a Zuziku,držím palečky,aby už jste měli porod za sebou.Už Vás opravdu moc nezbývá,co?
No já si ještě chvilku počkám,jsem zvědavá jestli to bude v tom červnu,anebo dle prvního termínu konec května,ale přáli bychom si spíše to červňátko.
Vojtíšek dává o sobě dosti vědět,pan doktor je s námi spokojen,nic mě netrápí,to si říkám to asi přijde v tom posledním měsíci.
19. dub 2009 v 07:31  • Odpověz
Ahoj Andrej,
zrovna jsem na tebe poslední dobou myslela, jak se máš. To je dobře, že je všechno v pořádku, neboj, může Ti být hej i v tom 9. měsíci. Já mám termín do 14 dnů a vůbec mi to nepřijde, klidně bych toho mrňouska ještě pár měsíců nosila. On si to asi každej někde vybere, mně bylo děsně blbě na začátku, tak ten konec mám v pohodě, doufám, že si to teď nezakřiknu (radši to zaklepu, raz, dva, tři). Kam chodíš ještě do diskuze?
K.
19. dub 2009 v 07:58  • Odpověz
Ahoj karco,mě právě celé těhotenství není špatně,ani na začátku,prostě zatím celkově bez problémů.Akorát to spaní už je horší.
Já hodně jsem v těhotenství na diskuzi Druhý a třetí trimestr-stejná parta.Ale pravidelně chodím k vám,akorát sem nepíšu :sweat_smile:
Všechny miminka od holek jsou krásné.Takže vy jste si nenechali říct pohlaví,a máš nějaké tušení,co by to tak mohlo být?
Já už bych konečně měla zabalit tašku do porodky,věci mám nakoupené,jen ne a ne to dát dohromady.
Chci se tě Karco zeptat jestli piješ ten maliník,od kterého týdne jsi začla?Někde píšou od 34 někde od 36tak jestli to je jedno
19. dub 2009 v 08:16  • Odpověz
Ahojík holky :slight_smile:

Zuzík, že by už? Už by bylo na čase.

Koukám že Hrusti už asík rodí a nebo už to má možná asi za sebou :slight_smile:
19. dub 2009 v 08:30  • Odpověz
O pohlaví nic netušíme, skoro všichni mi typujou kluka, ale to jsou takový ty babský metody, takže já opravdu vůbec nevím. To jsem zvědavá, co to nakonec bude :slight_smile:. Já si tašku balila taky teprve minulý týden. Bála jsem se, abych si to nezakřikla, nezabalila se příliš brzy a pak to nepotřebovala třeba kvůli předčasnému porodu. Ale je fakt, že manža věděl, kde mám seznam, takže by mi bejval mohl zabalit on, kdyby bylo potřeba. Jo, já si taky myslela, že mám všechno nakoupený, ale když jsem začala balit, tak jsem zjišťovala, že to tak úplně neni, buď mi něco bylo malý, nebo to nebylo vypraný atd, tak jsem zvědavá, jestli budeš mít stejnou zkušenost. Maliník připravuje porodní cesty k otevření, ale je to taková bylinka, no..., já v tyto věci moc nevěřim, nicméně bych to asi pila až od 36. týdne, aby si se nezačala otevírat příliš brzy.
19. dub 2009 v 08:35  • Odpověz
Andrej, já maliník pila od 34 tt, ale řekla bych, že to nebylo nic platné.
19. dub 2009 v 08:37  • Odpověz
no já ho už mám doma,jen jsem nevěděla od kolikátého,ale jak tak vidím každá ho pila jinak :slight_smile: pomůže nepomůže,to už nechávám osudu :wink:
No pro mě byl oříšek koupit ty kojo podrpdy do porodky,ale tak jsou elastické a ještě se tam vleze něco navíc,takže snad je využiju :grinning:
19. dub 2009 v 08:47  • Odpověz
hoj holky,
ted jsme přijeli z porodnice maj plný stav poslali mě domu kontrkce po 5min. :angry: :angry:
Dala mi pilulku a mám si dát teplou koupel a jinak říkala že hlavička naléhá ale že je ještě brzo na příjem, tak tam přijedeme asi až bude ůlka venku, když mám takové kontra :angry:
Jiank tabletka je prý že bud to ty kontra rozjede víc nebo to prý uleví a posune :wink:
Ach jo a to tam byla pani a ta vůbec neměla kontgra a přijali jí czinka no :angry:
19. dub 2009 v 08:55  • Odpověz
Andrej, já mám zatím jen jednu kojící podprdu a ne úplně ideální, no to bych ještě měla někdy poshánět, ale já mám tak velký nároky, že ani nevim, jestli jí seženu, chci beze švů a to je fakt problém a bojim se to objednat po netu.

Marek, tak ty už si byla v porodce, no aspoň Tě prohlídli a můžeš být v klidu doma, hele, pamatuješ na Bemo, ta jela jeden den, poslali jí domů a druhej den jela zase a porodila. A řekli Ti aspoň, za jak dlouho to můžeš čekat, když to teda ještě nebylo na příjem?
19. dub 2009 v 09:01  • Odpověz
Karco s tím objednáváním po netu,toho s etaky bojím,ale všechny podprdy co jsme zatím viděla tak teda nic moc.Aspoň u nás.Jinak já koupila dvě v Ca,teda žádná sláva,parádu s tím neudělám,ale do porodnice dobrý.A pak asi půjdu do toho netu,jedna těhulka si bude teďka ji objednávat tak počkám,co napíše-nějak jsme si vybrali stejnou a já si ji když tak objednám potom.
19. dub 2009 v 09:06  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem psala opět Hrusi na mob. a neodepsala :frowning2: Jsem napnutá jako kšandy jak to chudinka zvládla.Tak se bála,když jsem u ní byla.A včera ráno jsem ji hned volala,když jsem si to tu přečetla.Vždy hned odepsala tak si myslím,že už to má za sebou a je unavená.Tak snad dají brzo vědět :slight_smile:
19. dub 2009 v 09:27  • Odpověz
Marek tak dej vědět a Zuzíku taky.Už se těšíme na další prcky.Mareko vypadá to,že nebudeš poslední :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. dub 2009 v 09:29  • Odpověz
Jela bych se na Honzulku podívat do Krče :slight_smile: Když bude Hrusti chtít
19. dub 2009 v 09:31  • Odpověz
Hrusti mám na telefonu :grinning: Honzík je tu s námi a má 49cm a 3220g :slight_smile: je to malinká prďolka.Jsou oba v pořádku a Hrusti měla císaře.Malej nepostupoval :unamused:
19. dub 2009 v 10:18  • Odpověz
Gratuluji rodičům :slight_smile:
19. dub 2009 v 10:19  • Odpověz
Ahojte holky a zdravím další maminku Hrusti a hrozně moc gratuluji k narození Honzíka. Ať krásně roste a přibývá :slight_smile:
19. dub 2009 v 10:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.