• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
jo, jaani, to jsem Ti taky chtěla napsat, trefilo by mě, to co se stalo. Nemáte monitor?
Nelče gratuluju k dalšímu zoubku :slight_smile:
buni, a ještě existuje odbarvovač pro omylem obarvené prádlo, prý je taky dobrý. No, stane se, když to nejsou horší věci..
A ten průjmík může znamenat zoubky, tak jsem to prý měla já, bez teplot, bez breku, jen průjmík a mamka už hledala :grinning: Malá to dnes nezvykle měla taky vodový, ale zase ne ještě tak moc, klasika jako na Um, ale te´d při příkrmech už to měla dost tužší, tak jsem docela koukala.
kremce vše nej :slight_smile:
12. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz
Ahoooj holky,
dneska jsem byla opet dopoledne v praci a peknej šrumec,lidí moc,tržba hezká..uplne jsem si vyčistila hlavu
akorat po obede jsem si vyjmečne lehla,tatka hlídal a pak jsem gruntovala celou chalupu,dojedou zítra znamí..

Hrusti ta židle supeeeer,ja chci taky takové tchany..už jsem ji vydela taky na živo u znamích a jsou moc spokojení
my už bohužel máme po Elin..
Buni to se stane,neco časem vypereš a když tak to obarvy..neboj ja mela ted bodyčko do ružova :grinning:
Kati je jen na mlíčku? nesnedlas ty neco z čeho to muže mít? nebo ty zoubky,nekoho nezlobí a hned rostou

Ambret vy jedete s tema zubama,plače u toho?

Kremčo vše nej,hodne síly a energie :slight_smile: a taky pevne zdraví
12. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz
Jo, jo, Májo, krásný sváteček.

Jani, já myslim, že od těch 6 let to ty děti začnou pobírat.
12. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz
jaani, ty máš nápady, prej ruština... :astonished: Užili jsme si, až na toho netopýra :grinning:
Jooo, poraďte mi někde, prosím, jak zmenším text na monitoru, mám písmena na koníku jak pro slepce...Kikina si hrála :confused:
12. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz
jani vy pořad neco kutíte :wink: vy jste oba pořad tak akční co?
Melinka ma teda dneska den :unamused: ješte že je v pořadku,že se nic nestalo :slight_smile:

andy dej fotečky ze zoo,at se pokochám..
12. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz
peto, já mám asi 3, musí ukecat Toma ať mi to tam stáhne a budou, z jeho mobilu myslím :slight_smile:
12. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz
Cau holciny, kremco vse nej nej k svatku :slight_smile: Jani to se stane. Me taky jednou malej uklouzl a prastil se trochu do boku vany zevnitr, jo a dneska jsem mu cinkala hrackama na lehatku a omylem ho prastila tim mickem. No socialku na me :sweat_smile: Ale malej nastesti neni cita.
A dneska hura hura uz jsme bez teplot :slight_smile: Je to hned na malym poznat.
Hrusti zidlicka je nadherna a taky cena je nadherna, jsem ani nevedela ze se prodavaji tak drahe zidlicky. Co je na ni tak draheho? Ja ji nazivo jeste nevidela.
Andy skvely ze jste si uzili zoo. Neprselo vam? Tady trochu sprchlo.
Petrach aspon ses odreagovala :slight_smile:
Karca ja si taky myslim, ze ta AJ ma cenu az od prvni tridy. Si vemte kdy jsme se zacali ucit jazyk my :slight_smile:
Buni z toho si nic nedelej, ale verim ze to fakt nastve.
12. zář 2009 ve 22:04  •  1 dítě  • Odpověz
miši to je dobře :wink: človeku je to líto když jim nemuže pomoct..tak at už se to nevratí
12. zář 2009 ve 22:05  • Odpověz
Jo a taky jsem nakupovala :slight_smile: na Vanoce. Uz mam pro manzu pyzamo a tricko Bushman, taky velmi krute Sudoku :slight_smile: A pro malyho mam objednanyho toho pejska a hada. Nasim a tchanum chci nechat udelat kalendar s fotkama malyho. No jeste manzovi ten holici strojek, nasim nejakou drobnost a brachovi a mam nakoupeno :slight_smile:.

Ale sobe jsem taky pokoupila. V Rock Pointu meli slevy tak jsem si koupila kalhoty, dve podprsenky, tasku do cviceni. A malymu capacky. Nedavno jsem mu objednala moc pekny veci na MMB. A taky tu hackovanou cepicku. Az dojde hodim fotku, ze chlapy v tom muzou taky frajerit. :grinning:
12. zář 2009 ve 22:10  •  1 dítě  • Odpověz
Petrach diky, jsem taky moc rada. No jeste nas to ceka dva krat a pak prevenar :frowning2:.
12. zář 2009 ve 22:12  •  1 dítě  • Odpověz
ja se toho desím,pořad se o nej bojím..dneska předved tatkovi že bez maminky neusne,jak jsme pořad jen spolu a muj ho šel dát spát,.tak pořad plakal,tak jsem tam šla,dala mu pusu a pohladila a hned byl tuhý :slight_smile:

holky jak odhadujete velikost kombinezy? mam strach že mu to nebude když to objednám,,ted mame 68 zhruba,jak co..
a sehnala jsem odber oblečení od jedne maminky tady pro maleho,vše ma dovoz z Anglie a moc pekne veci..posílá jí to kamaradka tam je to o pulkzu levnejší než tady,to je fakt síla
12. zář 2009 ve 22:39  • Odpověz
Ahoj holky!
U nas dneska noc nic moc. Prcek byl kazdou chvilku vzhu, ve 2.45 hod brekot, tak jsem mu zoufale dala mlicko a usnul do 6 hod rano, kdy ho vzbudil manza. Tak nevim, jestli se jako budi hlady??? :confused:
Navic jsem mu rano zkousela nove cepicky od Nextu, ktere jsem mu koupila jeste v tehu, a oni mu nejsou. A to je velikost 6-12 mesicu!!! Je budu muset prodat, chjoooo :cry:
13. zář 2009 v 08:23  • Odpověz
Peti, ja jsem prckovi koupila kombinezu vel. 80 protoze ted uz ma vel. 68/74. Ale rikam si, ze radsi vetsi nez mensi :wink:
13. zář 2009 v 08:23  • Odpověz
Dobre ranko, u nas taky noc nic moc, ve dvanact silenej rev, tak sem ho nakrmila, ve dve dudel, krmeni o pul ctvrte, o pul seste rev to k nemu sel manza pochovala hned usnul no a kolem sedme uz byl vzhuru totalne pokadenej si pasl kone a vykladal na celej byt tak sem se vyhrabala, prebalila ho, na chvilku dala k sobe, pak zacal otravovat pes. No nic sla jsem s nim na hodinu ven, prijdu a manza s malym chrapou jak baryni :grinning:
Takze nevyspana jsem tu jen ja :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ja jeste kombinezku nemam, pockam az ji budu potrebovat a pak koupim, asi bych taky ale kupovala 80. My ted mame 74 :slight_smile:
13. zář 2009 v 10:54  •  1 dítě  • Odpověz
Dobre ranko milacci,

no ja zimni veci jeste neresim. U nas je to jeste brzy jelikoz tu velikost nejak nejsem schopna odhadnout. Jsem myslela ze vel.74 ji bude do zimy a ony nektere veci jsou ji uz male tak se bojim i te velikosti 80 ze ji bude za chvili mala :sweat_smile:

Vcera jsme byli nakupovat pleny...a videli jsme jeden domecek co Melince koupime na vanoce. Maji ho i na MMB. http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24241554&tab=3 akorat tady je o neco mensi.

Jinak chci kouknout i na ten odkaz u berusky a tam ji objednam nejake hracky a mozna dostane tv s pohadkama ale to se uvidi az jestli bude hodna :grinning:

Andy monitor nemame - a dneska tak spala zas opice jedna. Ale nekde jsem cetla ze takhle se dite udusit nemuze - prave ze kdyz spi na brisku tak se neudusi ale neni to zdrave ze tlaci na brisko - jenze co s ni mam delat. :confounded: Na foto se tesim tak nejake hod.

Hrusti jak dopadla oslava?

Peti ty uz chodis taky do prace? No my jsme oba pracanti ale muj zacal byt az co je se mnou. Jinak si vzdy rad pospal ale vcera sel spat az v jednu jelikoz pracoval do prace a ted uz tady po chodbe lita se sadrou a spravuje sadros a me ceka dnes domalovat zbytek chodby - polozit podlahu a skoro mame hotovo :grinning:

Misi nam se vcera mala malem udusila v sedajde. Celou cestu ze Zlina plakala - byla unavena a nemohla usnout a par metru pred domem jenom slysim jak lapa po dechu - jak plakala tak mela plny nos sopliku a pusu slin a nemohla to polknout tak se zacala dusit - manza zastavil ja vyletela a jak jsem ji vzala tak pak teprve zacala lapat po dechu - no des - zbytek cesty jsme sli uz s malou pesky. Tohle nikdy neudelala - zacina me ted delat pekne prekvapka :unamused:
13. zář 2009 v 10:56  • Odpověz
Monco a ty velke pismena mas jen na konikovi nebo i na jinych strankach? Zkus kdyztak ten odkaz znovu shodit a znovu spustit a melo by to najet uz normal pokud to udelala dnes. Pokud to udelala driv tak se mrknout do ovladacich panelu a nastaveni monitoru.
13. zář 2009 v 10:57  • Odpověz
Jani teda ty mas zazitky :frowning2: Fuj si to nedovedu predstavit.
13. zář 2009 v 11:44  •  1 dítě  • Odpověz
Jani, hlavne, ze je Melca v poradku. Prcek se obcas tak vzteka, ze zacne taky lapat po vzduchu a to hned vyletim a klepu s nim a on na mne kouka jak na prdlouse :wink:
Jinak vcera byli prat manzovi jen nasi, zadna velka oslava. Jsme si dali do nosu a nasi pak jeli domu a my jeli po nakupech trosku provetrat kartu :wink:
13. zář 2009 ve 12:31  • Odpověz
Hrusti taky jsme vcera proluftovali kartu - jen jsem chtela jeste zajet do tesca nakoupit nejake obleceni - hlavne cepice a na to uz nebyl cas :unamused: Tak priste :grinning: Chudak manza - ten nema ani svoji kartu - jsem mu ji ztopila a kdyz nekde platime tak se me pta jaky ma pin - prodavacka vzdy uplne kouka a musi si rikat - to je furie - i kartu mu sebere ale on me ji dal sam takze ho to ani nebolelo :grinning:

Je fajn ze jste si to uzili. Jo to deti pry delaji kdyz dlouho placou ze pak nemuzou popadnout dech - jen nevim co bych delala kdybych jela sama a po dalnici :frowning2: No manza byl z toho takovy prekvapeny protoze Melinku jeste neslysel poradne plakat a ja malem rozbila auto kdyz jsem vylitla ven - jsem se tak rychle odpasovala ze ta kovova cast z pasu strelila do okna :grinning:
13. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz
Melinka se probouzi - spala od 10 :sweat_smile: Pul hodky si hrala a zase vytuhla - je strasny spac. Dneska planujeme jit na zmrzku - co budete podnikat vy?
13. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz
Jani, my za chvili vyrazime na navstevu ke kamosce. Uz se tesim, maji novy baracek, tak jim to jdeme omrknout a trochu poklabosime :slight_smile:
Ja jsem vcera koupila Honzikovi dve nove cepicky na podzim. Puvodne jsem chtela jen jednu, ale nemohli jsme se s manzelem domluvit kterou, tak jsme vzali obe :sweat_smile: Je to od ceske firmy Rockino a jsou opravdu moc slusive a hlavne drzi pres ouska. Maji i hezky cepicky pro holcicky. A pani byla moc ochotna a poradila. Fakt jsem byla nadsena. Honzik ma totiz docela hodne velkou a kulatou hlavicku po mne, takze potrebuje uz velkou cepicku :wink:
13. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz
Ahoj holky,
Jani vy teda mate zažitky,ty deti nás dokažou postrašit :frowning2: hlavne že se nic nestalo
ja chodím občas v sobotu do prace,jen se vyvetrat,ale až to pujde tak bych chtela víckrat,zatím nemužu kvuli tomu cvičení..a počítam že cvičit budem nejmin do te doby než začne chodit

hrusti dej fotečku čepiček..my jsme taky ted kupovali,a zjištuju že oblečeního mame zas že ho neunosí,vždycky vytřídím a mam pocit že nic nemá a pak nakoupím a nakonec ješte dostanem po synovcovi :grinning:
13. zář 2009 ve 14:34  • Odpověz
Jsem přidala do alba zubatou Nelinku :dizzy_face:
13. zář 2009 v 15:45  • Odpověz
Ahojte holky, jdu vás jen v rychlosti pozdravit, máme tu manželovu rodinu a slavíme neteřiny narozky (má 15).

Ambert, pěkný zoubky má Nelinka :wink:

Mějte se kočky, pá :slight_smile:
13. zář 2009 v 16:45  • Odpověz
Hojte holky
Tak zitra dopolko bude uz snad drobek klid. :slight_smile: malemu uz leze druhej zub a byli jsme v patek na kyclich a mame je v poradku a uz tam nemusime :slight_smile: tak snad zitra neco malo alespon doctu. Malej me tu furt leze do klavesnice :grinning:
Ambret pekne zoubky mooc gratulujeme :wink:
13. zář 2009 v 17:50  • Odpověz
bobasku skusilas ty homeo na rust zubu..chamomila vulgaris..jsou i od bolesti
ambret jak jdou krasne vydet :slight_smile:
13. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz
Hlasim, ze jsme doma. Docela jsme se zdrzeli, navic prcek nemohl zabrat, tak tady brecel, ale nastesti snad uz spinka.

Peti, cepicky vyfotim, ale asi az zitra.

Jinak mam velkou novinu... Honzik se dneska uplne sam pretocil na brisko! Je to nas sikula!!!! :dizzy_face:
13. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz
Ahoj holky,

Včera večer jsem psala ještě dlouhej příspěvek a těsně před odesláním se mi kousnul notebook,tak jsem ho musela vypnout a už jsem ho pak nezapínala :angry: Taky máme HP,ale je už 5 let starej,tak asi už nemůže :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dnes jsme byli u tchánů na obídku a věci jsem si nakonec odbarvila sama a pak vyvařila a jsou zase sněhově bílé :slight_smile: (Tchán měl málo sava) :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak u nás průjem stále pokračuje,tak zítra zavolám dr.co s tím i když teplotu nemá a zoubky ani neprosvítají,tak at neztrácí moc tekutiny.Prdýlku už má celou červenou,chudinka moje :cry:

Ambret,Bobas-gratuluji k zoubkům :wink:
Hrusti a Honzíkovi k přetočení
Jani-Melinka je Franta Kocourek,malá demolitionka :grinning: A máš teda fuj zážitky :frowning2:
13. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz
Ahoj holky,

my byli na chatě a docela jsme si to užili, nebyla tam tchýně :grinning: ALE... Malá byla v pátek večer fáááákt libová... Hodinový řev jak blázen, pak pištěla, vřeštěla a vztekala se jako blázen. Vůbec jsem nevěděla, jakej repertoár zvuků v sobě má. Usnula v jedenáct, vzbudila se v jednu a zase plakala... Usnula v půl pátý :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vstávali jsme v osm, ptze jsme jeli na nákupy... A při přebalování zase ječák, tak jsem se jí koukla do pusy a vykoukla na mě špička prvního ZOUBKU!!! Hurááá :slight_smile: A protože si má tomu, kdo ho objevil koupit nějaké šaty, tak jsem to udělala stylově a koupila si 3/4 tepláky :grinning: Jsem je potřebovala a mám slíbenou podprsenku :slight_smile: Ale kartu jsme vyvětrali taky, protože jsme koupili malé zimní bundičku - raději jsem vzala větší, už teď má vel. 74 a spoustu dalšího, tak mám radost.

Jani, to s tím dušením znám moc dobře :frowning2: Nám se to tuhle stalo v Tescu - malá najednou začala lapat po dechu, zrudla a nakonec hodila šavličku :frowning2: A to, že se nám málem v noci dvakrát udusila, jsem tu psala a nechci na to ani pomyslet. Raději jsme koupili monitor a máme klid všichni :slight_smile:
Peti, ty taky chodíš do práce? Tý jo, to jsem nějak nezaregistrovala. Já asi o víkendu budu chodit někam vypomáhat, uvidím, jak na tom budeme s financema :grinning:
Misi, teda ty lidi jsou fakt jak pitomí!!! Ale já jsem tuhle šla nakoupit do zdejšího krámu a omylem jsem tam narazila kočíkem do barelu s vodou a prodavačka hned, proč jsem si kočárek nezamkla u vchodu... Tak jsem jí odpověděla, že tam mám dítě a že to u vchodu fááákt nenechám! :angry:
Hrusti, krásná židlička :slight_smile: Na mě trošku moc futuristická, já jsem takovej konzervativec v těhle věcech :grinning: Takže u nás bude asi dřevěná, uvidíme :slight_smile: Mimochodem, gratuluji k přetočení na bříško!
Majko, vše nej k sobotnímu svátku :slight_smile: Hlavně zdravíčko, štěstíčko a ať Ti krásně rostou Tvé dcery a dělají Ti jen a jen radost!
Marečkovi a Nelince gratulace k zoubečkům!
Buni, to s tím prádlem zamrzí - tak snad se nějak odbarví :frowning2: To je pech...
Andy, moc se těším na fotos! S tou tchýní - u nás do Petra taky ryje přes telefon a on se mě třeba následující zeptá na něco, co vím, že není od něj :angry: Tak mu vždycky řeknu, že maminka zase rejpala a je klid :wink:
13. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz
Miši my jsme reakci na hexu naštěstí neměly,ale musí to být hrůza,mně ted stačí ten průjem,člověk neví jak by jí pomohl,bublince :pensive:

Zuzi-tak jste si užili?To je dobře a gratuluju taky k zoubku :wink:
13. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.