• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Ahoj holky, my si dneska taky mákli, vyčistili jsme pohovky a koberce, bylo to na popud mlaďase, páč se v noci počůral, takže radost :unamused: Ale zase to máme teď všechno krásně voňavý. Kikina jakoby věděla, že potřebujem makat, po obídku v jednu zalehla a spala až do čtyř :slight_smile:
hrusti, já myslela, že už jsi dvakrát psala, že se obrátil na bříško, ne? Malá se občas převrátí a pak zase pár dnů ne :unamused: Ale samo, že gratulujem :wink:
ambret, ta Nelča má krásné zuby... Jsem teď o zoubcích četla, že čím dýl začnou růst, tím víc budou děti vysoký, tak snad Kikina nebude mít ten metrosmdesáttři, co ji vycházi podle těch výpočtů :grinning: Protože na 5měsících nemá ani náznak zubů, nic, ani opuchlá dáseň, ani není protivná :wink:
jaani, Melinka Vám teď dává kapky, co ? :unamused: Nesedíš u ní, když jedeš s manžou? To já raději vždycky a když někoho vezu s sebou, tak ho vždycky vyhodím dozadu.
13. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz
Andy,já taky sedávám ted vzadu v autě,abych na malou viděla a taky si spolu hrajem a povídáme a mám ji pod kontrolou a jsem klidnější i když mám v zadu klaustrofobii :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kikča byla moc hodná,že vás nechala vygruntovat :wink: A malej měl takovou nehodu,jo?Kolik mu je?my budem asi taky vysocí,no já mám 174 cm tak má být po kom :sweat_smile:

Jinak my už se ted převracíme normálně na pupík a u přebalování mám co dělat,abych ji udržela na zádech a s oblibou mi vytahuje všechny plínky v košíku u přebalováku a při té příležitosti prosím o hlas :slight_smile:

http://www.pampers.cz/cz_CZ/klub_uzasnych/gallery_view.php?page=1&id=15693&from=search&keyword=Kačenka

i když stejně nic nevyhrajeme,protože na prvním místě má někdo už přes 18 set hlasů :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale děkuji :slight_smile: :slight_smile:
13. zář 2009 ve 22:30  • Odpověz
andy, já taky sedím vzadu. Na malou vidím a hrajeme si :slight_smile: Teda, když nespí, ona v autě vždycky vytuhne a je hodná :slight_smile: Ťuk ťuk :grinning:
Buni, hlas pošlu, jen teď čekám na nějakej kód, co mi má přijít na mail :grinning:
13. zář 2009 ve 22:58  • Odpověz
Zuzi-jo je to opruz a kámošce jsem tam taky dávala hlas a psalo mi to neplatný kod nebo,že už jsem hlasovala,prostě pordel.Tak jak se komu bude chtít :wink: díííííííky
13. zář 2009 ve 23:18  • Odpověz
oj nějak mi odskočilo v-zadu...no jdu raději spát mám ted dny s velkým D.Připálila jsem maso,obarvila prádlo,poté odbarvila naštěstí,minulou sobotu a dnes se příšerně praštila do hlavy a navíc mám bolavý čelo páč mi tam raší druhá hlava :grinning: :grinning: A do toho malá s průjmem a nevyspání a nízkej tlak.....

dobrou kočky :slight_smile:
13. zář 2009 ve 23:24  • Odpověz
buni, není to opruz :grinning: Ta fotečka za to stojí :grinning: Teda, tak snad tenhle týden bude lepší a Kačenku už průjmík opustí :slight_smile: My jdeme zítra ráno k dr. na odběry, tak snad malá nebude moc plakat :frowning2: Dobrou noc!
13. zář 2009 ve 23:40  • Odpověz
Ahoj holky!
Koukam, ze se tady rozjizdeji zoubky! Vsem zubatcum a zubatkam gratuluji k prvnimu zoubku! :grinning:

Buni, odhlasovano.

Andy, on se Honzik sice pretocil uz asi pred tydnem, ale mam podezreni, ze se u toho oprel u hrazdicku. Ale vcera to udelal uplne sam a nekolikrat za sebou. Takze to uz se pocitam! :grinning:
14. zář 2009 v 06:48  • Odpověz
Nás dneska čeká dopolko rehabka a večer bych chtěla jít cvičit :slight_smile:
14. zář 2009 v 06:49  • Odpověz
Dobre ranko Holky
Tak manzel uz je v praci. Malej me tu jeci jak na lese. Ale jinak pohodicka.
Buni tak snad odhlasovano.
Zuzik mooc gratuluji k zoubku.
Hrusti vam k pretoceni.
Me uz se malej pretaci dlouho ale delal to jen na pravou stranu a ted tejden uz to zmakavame i na levou. No a uz se mu i povedlo pretocit na zada. Ale to udelal asi jen dvakrat. Nejhorsi je ze se furt nekam hrabe a krom obeveni nozicek si je zacina vehementne cpat pod sebe kdyz pase konika. No takze jezste zvladnout predni cast tela a lezeme :grinning:
14. zář 2009 v 08:11  • Odpověz
Ahoj holky,
buni odhlasováno,ale ten system fakt naprd s tím kodem v mailu..tak držím pesti
hrusti velká gratulace k přetáčení :wink: napiš jak dopadnete na rhb,určite bude velká pochvala
zuzí taky moc gratuluju k zoubku..i tepláky jsou potřeba,kor ted doma je spotřeba :grinning:

nas čeká zítra očkovaní,pokud bude vakcína..
jinak prcek spí a místo abych začla neco delat,sedím už 2 hodky u pc :grinning:
14. zář 2009 v 09:54  • Odpověz
buni tak teda nevím..asi ten hlas nepřipsali..jak se vratím na mail pro kod a chci ho zadat tak zas jedu od začatku...
holky pomoooc jak jste to tam dali :astonished:
14. zář 2009 v 10:03  • Odpověz
Petko me to slo. A na ockovani jdu dneska s malym ja na tu treti hexu :grinning: . Ale az po jedne hodine odpoledne
14. zář 2009 v 10:09  • Odpověz
Dobré ránko holky,

my jsme zpět z odběrů a byla to zase akce. Uklízečka zamkla vchod, takže se nikdo nemohl dostat do čekáren... No, děs, ještě pršelo, takže to čekání opravdu stálo za to :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dr. ještě nemohla najít na hlavičce žílu, pak ji teda našla a dobrý. Malá ani moc nebrečela :slight_smile: Jinak noc opět super, usnula v deset, probrala se v půl čtvrtý a usnula v pět a za hodinu a půl jsem ji musela budit :frowning2: Tak to teď chudinka dospává :slight_smile:

Buni, tak hlas jsem poslala - ASI. Zapsala jsem na ty stránky kód z mailu, ale neobjevilo se mi tam žádné potvrzení a když jsem ho chtěla poslat znova, tak mi to nepsalo neplatný kód. Tak snad to ten první pokus přijalo :grinning:
Hrusti, držím palce na rehabce, pak dej vědět, jak jste dopadli. Verunka se v červenci asi třikrát přetočila ze zádíček na bříško a pak to ještě párkrát zopákla, ale teda pravidlem to není. Zůstane vždycky na boku a pozoruje :grinning: Tak vám moc gratulujeme k přetáčení. Jsou to šikulky, ti naši prckové :dizzy_face:
Bobásku a zvládli jste to všechno? U nás je teď nožička nejoblíbenější hračka, strká si ji do pusinky a má hroznou radost :slight_smile:
14. zář 2009 v 10:14  • Odpověz
Zuziku no zvladli jsme toho dost, ale manza delal dole pak chodbu a tahal tezke kyble s betonem mno a hejbl si ze zadama takze od patku byl na praskach aby se vubec mohl hejbat. No ale vcera uz to bylo o hodne lepsi a uz byl i bez prasku. Takze jsme to sice nedodelali ale to nevadi. Jinak otaceni budte rady ze se jeste netocej ja nedelam ted nic jineho ze ho musim hlidat aby nedelal kotrmelce abych ho nelovila na zemi. A navic uz ted obcas chrni na brisku ale to se za chvili vzbudi a jeci. Zakze ja mam ted budickem asi tak 6x za noc. Furt si rikam jak to bylo super kdyz to neumel to jsem se i vyspala. :grinning:
14. zář 2009 v 10:22  • Odpověz
Holky díky všem za hlasy a pokud vám to nejde tak se tím netrapte,mají to nějaké pošahané :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My se dnes celkem vyspaly,budíček na jídlo jen o půlnoci pak ve 4 a pak 7 a od 8 zase spánek do 10:30 :slight_smile:

Průjem byl jen ráno,přes noc nic a ted po probuzení taky zatím nic,tak ještě počkám s voláním dr.Je tam dnes skoro do pěti,tak tam můžu pak brnknout :wink:

Jinak u nás je hnusně pod mrakem,ale všem pěkný den :slight_smile:
14. zář 2009 v 11:03  • Odpověz
tak mě dorazil první vánoční dárek - to odstrkovadlo Tygr :grinning: Mám z něj strašnou radost, vypadá naprosto bombasticky! Malá pořád chrupká, tak přemýšlím, jestli nezalezu k ni. Tady od rána prší, zima a tma :frowning2:
Bobas, tak to zamrzí s těma zádama :frowning2: Hlavně, že už to má manža lepší a že jste to i tak skoro zvládli! No, já se toho spaní na bříška taky bojím, ale zase máme monitor a bude starší, tak snad to bude dobrý.
Buni není za co :slight_smile: Tak třeba byl ten průjem fakt od zoubků :dizzy_face:
14. zář 2009 v 11:23  • Odpověz
Ahoj holky, Buni me se to pro zmenu vubec nenacetlo :frowning2:. Hrusti gratulace k otaceni a Zuzik k prvnimu zoubku. Andy tak to budeme mit taky dlouhana, protoze slinta ale jinak nic. :grinning: No ale ja mela zuby skoro v roce a merim jen 165 :grinning: Tak nevim co na tom bude pravdy :grinning:
My jsme vcera byli na vylete na prehrade a pak v Prostejove na hodech. Bylo tam spousta stanku a burcaku. Malej byl moc hodnej.
Ted mame jit s kamaradkou na obed a on si klidne spi :grinning: Noci u nas porad nic moc, jedl ve dvanact pak dudel ve dve, pak jedl o pul pate a o pul seste uz byl vzhuru tak jsem si ho vzala k sobe do postele a spal az do pul devate.
Mame prvni jidlo co moc nemusi, merunkovou kasi od Hami :unamused: bananova jo, Nutrilonacka prvni kase taky dobry ale ta merunkova mu nejede.
Vecer jdu plavat, uz se tesim.
14. zář 2009 v 11:26  •  1 dítě  • Odpověz
Buni tak at je to brzo dobry s tim prujmem, ja bych dr zavolala, mela bych strach z dehydratace. :frowning2:
Bobas teda vy jste pracanti, at je manzovi brzo lip.
Zuzik nam taky dneska dorazil ten mluvici pes a housenka, ale asi sem neslysela zvonek ze sem vysavala tak pro to musim na postu.
Ja sedavam v aute vepredu. Malyho hlida Scotty :grinning: On stejne vzadu hned usne a ja sedim radsi vepredu.
14. zář 2009 v 11:29  •  1 dítě  • Odpověz
misi, mě to přišlo kurýrní službou :wink: Akorát měli poslat den předem mail, že mi to přivezou, což neposlali, takže jsem u sebe neměla hotovost a musela si půjčit od babičky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bylo mi trapně, ale odpo jí to dám, jen musíme zajet vybrat :sweat_smile: Já jsem si vzadu už zvykla, sedím tam od odjezdu z porodnice - je to jistější, kdyby se něco dělo, ať stihneme včas reagovat... :wink:
14. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz
Ahoj holky, tak to moje malý zvíře, už spí zase dvě hodiny, já už jsem připravená, že půjdu utrácet a ono nic, ji to počasí asi uspává, ani se nedivím :grinning:
Já nevím, kdo se ptal, ale mladýmu je sedm, tak jsem se ptala známýho, co má skoro stejně starýho klučinu jestli se mu to taky občas stává a prej jo... Jednou za čas, tak to se máme na co těšit, ještě v sedmi hlídat děti, aby se nepočůrávaly :unamused:
buni, neboj, bude zase líp :wink: Kačce jsem taky chtěla poslat hlas, ale nevím jestli se připsal, je to na prd tam :unamused:
S těma zoubkama jsem to teď někde četla, protože prej se vápník nejdří ukládá někde do kostí a pak teprve začnou růst zoubky.
aaaa něco tam slyším, tak běžím ,zatím pápáček, jdem baštit a utrácet :slight_smile:
14. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

Andy, naší Týně je 7let a počůraná je deně. Je to hrůza, protože se počůravá i Elča. Mám deně haldy prostěradel, pročůrané peřiny a neperu pomalu nic jinýho než prostěradla a povlečení. Spát musí pod larysama, protože peřiny už všechny počůrala a musela jsem je vyhodit.. BYli jsme na vyšetřeních, na CT mozku nás poslali a nic nenašli. Teď mám zavolat a obědnat Týnku na Nefrologii, tak snad nám někde pomůžou.
14. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz
AHoj holky,
jsme zpatky z rehabky. Dostali jsme pochvalu, ze jsme se od minule zlepsili a to jsme ani moc necvicili :sweat_smile: Psychomotoricky jsme pry o.k, akorat se porad prohybame :frowning2: Mame novy cvik. Pani fyzioterapeutka prcka tak utahala, ze mi spinkal dve hodiny v kocarku, takze jsem stihla nakoupit a sli jsme pak kus cesty prochazkou domu. Venku je tedy fuj fuj pocasi :confounded:
14. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz
Tak jsme byli na tom obidku a v praci, malej uz zas spinka. Teda peru haldy pradla :frowning2:
Zuzik ja si pres kuryrni sluzbu si nic neobjednavam, kdyz nahodou nemam u sebe penize tak pak musim jet az nekde do haje si to vyzvednout, ta posta je pro me snazsi.
Andy co planujes nakupovat?
Ambret to je fakt divny. Ja si teda nepamatuju ze bych se v sedmi pocuravala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2009 ve 14:00  •  1 dítě  • Odpověz
Ambret, to je hruza, ze se takhle holky pocuravaji :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Honzik zase zacal posledni dobou docela ublinkavat, takze mam taky porad pracku plnou jeho vecma :confounded:
14. zář 2009 ve 14:02  • Odpověz
.m bjnnntzghhj nkmm,úl
14. zář 2009 ve 14:23  • Odpověz
tak jsem chtěla něco napsat a ten náč počítačovej pirát mě ani nepustil ke klávesnici :grinning:
Hrusti, gratulujeme ke zlepšení. Honzík je šikulka! Super zprávy!
Ambret, já jsem někde četla, že tohle můžou mít děti ze stresu... Ale prd vím, co je na tom pravdy...
14. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz
ahojte milacci,

buni tak snad se ten hlas poslal - maji to fakt naprd delane - takova slozitost :sweat_smile:

Zuzi gratulace Verunce ke skoro celemu zoubku :grinning: Hrusti gratulace Honzickovi k pretaceni.

Holky ja s malou vzadu sedim jen kdyz jedeme do Prahy a tak :grinning: No je to hlavne proto, ze ze zacatku jsem s ni sedavala a kdyz jsem jela sama tak z toho byla takova nesva ze si nema s kym povidat, tak aby si na to nezvykla. Ja s ni jezdim autem da se rict porad sama takze u nas jina moznost neni. Monitor jsem nekupovala. To ze spinka na brisku sice neni dobry ale pry se takhle udusit nemuze i kdyz stat se muze cokoliv ze? Jen na to nemyslim. S tim lapanim po dechu - no ona mela plny nos a plnou pusu slin takze asi proto nemohla lapnout po dechu. Byla jsem z toho spatna ale uz je to dobry - si odrihla 2x jak stary chlap a pak uz to bylo ok. Navic ted si zacala vymyslet. Vsude uz se doplazi a rychle a kdyz ji dam do ohradky tak se vzteka - no asi nam zacinaji galeje - ma obdobi kdy chce vsechno zkusit a vsude se dostat. Ted jsem ji nasla jeden den jak mela v pusine nacpany papirovy kapesnik - nechapu kde ho vzala - na zemi byly jen hracky. Takze uz musim byt fakt opatrna.

Jo a jezdime uz ve sporataku. Do korby sice vlezeme ale uz sedi a ja ji slibila ze jak zacne sedet tak vytahnu sportak
14. zář 2009 v 15:41  • Odpověz
Tedka se spinka. Prijela jsem z prace, pojedla a valili jsme na prochazku, dojdem domu a zacalo prset a Melinka chrni v postylce. No pujdu neco delat - bych sla zalehnout ale stejne bych neusnula.

Jo Hrusti at dobre dopadne rehabka

Andy my mame naznak na zoubky pekne dlouho a porad nic tak to bude mit Melca tak dva metry - chudina - ji nikdo nebude chtit :zipper_mouth:
14. zář 2009 v 15:46  • Odpověz
Je ja jsem slepa - super Hrusti ze ko dobre - jsem ten tvuj prispevek nejak prehledla - jsem slepota slepa - asi fakt pujdu zalehnout kdyz uz ani nevidim :confused:
14. zář 2009 v 15:46  • Odpověz
No jak to tak ctu tak vsichni uz mate skoro darky na vanoce - sakris - ja zas posledni. :grinning: No jeste pockam mesic - tento mesic musime koupit sedajdu, nanoznik a kos na sportak a nejake oblecky tak to vidim na desitku - to bude mit manza zase radost :sweat_smile: - chudak :grinning:
14. zář 2009 v 15:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.