• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Jo misi ten kalendar me taky napadl jako darek - jen se musim optat kde mi ho vytisknout v takove te lepsi kvalite a zhotovi :slight_smile:
14. zář 2009 v 15:51  • Odpověz
Ahoj holky,
tak návštěva je už pryč a já od rána uklízím, vždycky mám nabouraný celý denní program na Natálka taky, takže usnula pořádně až před hodinkou, tak snad bude spinkat ještě hodinu.

Jani a jak dlouho už jezdíte ve sporťáku?

Jo a dala jsem fotku do albíčka :grinning: :grinning:
14. zář 2009 v 15:54  • Odpověz
Bemo mala jaka frajerka s ksiltovkou :grinning:

My spoertakujeme od vcerejska.Jen pred nekolika tydny jsme ho jednou zkusili - ted uz bude nafurt :sweat_smile:
14. zář 2009 v 16:03  • Odpověz
Bemo hezka fotecka :wink: Jani teda mala je drak, no uz to nebude takova sranda :grinning: Jeste ze mam ''pomalejsiho'' kluka :grinning:
14. zář 2009 v 17:11  •  1 dítě  • Odpověz
Holky ktera se Vam libi sedajda:
1) http://www.prejetesi.cz/levny/romer-evolva-123-ultra-red.html
2) http://www.prejetesi.cz/levny/romer-evolva-123-plus-ellen.html

Me se libi jednicka a manzovi dvojka. Pry si ma vybrat Melinka sama. Jeste se me libi i tahle cerna: http://www.prejetesi.cz/levny/romer-evolva-123-ultra-black.html

Misi prd pomalejsiho - chlapecci jsou jen linejsi ale ne vzdy je to pravidlem - no docela ti zavidim :sweat_smile:
14. zář 2009 v 17:39  • Odpověz
Jani, mě se nejvíc líbí ta první červeno-šedá. My taky budeme kupovat römer, v testech dopadly nejlépe.

Tak my jsme skoukli večerníčka a jdeme do vany.

Díky za pochvalu holky :wink:
14. zář 2009 v 19:01  • Odpověz
jani me se líbí ta černá :wink:
hrusti moc moc gratuluju ke kontrole na rhb
bemo krasná fotka a hrozne vam to sluší na te poslední společne fotce :slight_smile:

ambret ta nefrologie by mela pomoct,mužou mít neco s ledvinama,pokud to mají obe,tak to muže byt neco dedičné..tak doufám že přijdou na to co to je
14. zář 2009 v 19:03  • Odpověz
Snad pomůže, jinak už nevím.

U nás taky budou k vánocům kalendáře. Budu letos poprvé dělat sadu (1x nástěný, 1xstolní a jeden celoroční), jsem zvědavá jaký budou mít úspěch. Zatím jsme dávali pod stromeček jen nástěný, tak snad budou mít radost. Taky už se s nima mořím dost dlouho
14. zář 2009 v 19:21  • Odpověz
Ahoj holky, tak jssem něco pokoupila, ale spíš drogerku, příkrmy a tak. Jen jsem si koupila podprdu a gatě, ponožky. Malý jen hračku, veselou geometrii. Usnula po šestý a ještě spinká, no tož jsem zvědavá, kdy zase usne.
jaani, líbí se mi taky ta poslední :wink:
ambret, já chodila jako malá taky na nefrologii, dostanou mikční kalendář, budou si zapisovat, kdy a kolik pily, a kdy a kolik vyčůraly, je to na palici. Já to teda neměla kvůli tomu, že jsem se počůrávala, ale proto, že jsem furt chodila čůrat, měla jsem nutkání pořád čůrat, asi jako v těhu a pak mi tam přišli na tu ledvinu, kvůli který jsem měla císaře, dostala jsem mictoneeten prášky a pak to bylo už lepší a vrátilo se mi to zase až v těhu, ale to je asi normálka. Tak snad holkám zjistí příčinu. Mlaďasovi se to stane jen jednou za čas, tak za 3měsíce.
hrustince a Honzulovi gratulujem.
14. zář 2009 v 19:58  • Odpověz
ahoj holky,
jsem dneska byla zase cvicit a moc mi to neslo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale aspon jsem si zaposilovala na bricho, aby zmizel ten vak po porodu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ja bych taky chtela delat k vanocum kalendare. Asi tchanovcum a mym rodicum, aby meli Honzulku na ocich cely rok :wink:
Jani, nejsi slepa :wink: To mas z toho, ze porad tak hodne pracujes :wink: Jses dobra, jak to vsechno zvladas. To ja bych uz padala na usta :sweat_smile:
14. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz
Jani, libi se mi ta prvni :slight_smile: Ta druha mi prijde spis pro chlapecka :wink:
14. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz
Hurá už mi z týdeního zbívají dodělat jen 4 týdny, ale že to byla fuška :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz
hrusti říkala vam rhb jestli cvičit i po očkovaní???,
14. zář 2009 ve 21:56  • Odpověz
Jani me se libi taky ta prvni, my zustaneme u maxi cosi. Ambret tydenni musi byt fakt drina, jsi sikulka :slight_smile:
Hrusti ja byla plavat, ve virivce a parni komore. Super to bylo :dizzy_face: Ve ctvrtek mam poprve to tanecni fitness. Tak jsem zvedava.
14. zář 2009 ve 22:07  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky,

Tak my byly dnes u dr a prý má K.málo jídla ale hlady neřve a prsa jí stačí,další už pak nechce,kolikrát vypije jen 1.Tak nevím,dostaly jsme Smectu a máme dávat probio kapky :pensive:
A dnes mi usnula až před chvílí.....a to chodí kolem 19-20h.A má jakýsi škubavý pohyby jak kdyby se prohýbala do mostu,tak doufám,že to souvisí jen s tím průjmem :frowning2:

Jani mně se líbí sedačka č.2 :wink:
Hrusti gratuluju k pochvale,my ted děláme trakař :grinning:
Bemo,pěkné foto,Naty čepička sluší :wink:
Jani,Mel je teda pěkná divoška,chce asi ty kilča co nejdřív vyběhat :grinning:
Peti-my cvičíme i po hexe,když neměla reakci :wink:
Ambret-to počurávání je síla,snad se to holkám spraví :confused: :wink:
Andy tak ještě že ti na tu ledvinu přišli :slight_smile:
14. zář 2009 ve 22:17  • Odpověz
milacci dekuji za pomoc s vyberem, tak vetsina byla pro ty dve co se libi i me - jeste se rozhodnout jestli cernou nebo cerno-cervenou. No pred chvili prisel zajimavy mailik na vsechny zamestnance od vedeni takze se obavam nejhorsiho. Hm jde videt ze krize postihla i nasi firmu. No nic - vsechno zle je k necemu dobre :unamused: Do smichu me teda neni :frowning2: Ale ja nejak spatne zpravy ventiluju a nezabiram si je. :sweat_smile:

Ambret snad dopadnete s holkama na vysetreni dobre.

Misi maxi cosi jsou pry taky dobry sedajdy - jen my chceme 9-36 kg a tu jsem na netu nenasla a je fakt ze ten romer vysel v testech nejlip. Jeste ten storchenmühle

Teda ambret jsi dobra s tema kalendarama. Ja budu rada kdyz nejaky zvladnu po mesicich - 12 fotek upravit bude pro me teda pekna sila - hlavne na to neni cas. :confounded:

Tak ja jdu chrnet - Melinka me zabrala postel tak to bude zajimavy :grinning: Asi dneska budu spat v postylce protoze ti dva uz chrni :sweat_smile:
14. zář 2009 ve 22:29  • Odpověz
Jani, je to dřina, taky u toho sedím třeba do půl 3 do rána :astonished:
14. zář 2009 ve 23:04  • Odpověz
Pá a dobrou noc všem, týdení už mám z krku, hurááá a můžu si jít lehnout. Zítra, vlastně už dnes mi čeká schůzka. Když to dobře dopadne, budu si přividělávat na pokladně v Globusu :slight_smile:
15. zář 2009 v 00:19  • Odpověz
Ahoj holky,
dneska se u nas spalo do 5.30, takze docela dobre. Ale klidne bych v posteli vydrzela dyl :grinning:

Peti, nam nerikala, jestli cvicit nebo ne. Ja jsem cvicila s prckem dopolko pred doktorkou a pak byl protivny a mel teplotu, tak jsem to nechala byt a cvicila az druhy den, kdyz uz teplotu nemel. Jsem si rikala, ze se to nezblazni a kdyz mu neni dobre, tak ho nebudu zatezovat jeste cvicenim :wink:

Ambret, tak drzim palce, at vyjde ta prace :slight_smile:
15. zář 2009 v 07:20  • Odpověz
Dobre ranko holky
Tak jsme byli vcera na 3 hexa. Malej byl celou noc protivnej takze jsem opet spala v obejvaku :frowning2: . No ale ted slunicko moje spinka. Pani doktorka na nas koukala jak tele s jara :grinning: . Prej mam pocitat ze se me do te vlozky co mam v kocare za mesic nevleze. No a prej muzete zkusit fusak ale lepsi pro vas bude asi nejaka hodne dobra kombineza a deky. No a mame povolene veskere prikrmy a muzeme uz i pribinacka. Prej jestli nam okoli rika ze jsme drobek vetsi :grinning: . No a gol byl kdyz po nas tam prisla pani s 10mesicnim chlapeckem na kontrolu a doktorka na nej koukla a rika:" ted jsme tu meli 5 mesicniho stejne velkeho jako jste vy :grinning: " No ja stala v koute a nerekla ani popel jen jsem cekala protoze tam musim vzdy cekat po naockovani pul hodiny kvuli mozne reakci. Takze fakt legrace. No a ptala jsem se ji ze kdyz uz mame zoubky jestli se treba zasekne a nebude velkej. Tak prej to je jen povera a vubec to tak neni. A prej u nas je predpoklad ze bude velkej jako manza alespon :slight_smile: .
Ambret at ti to dobre dopadne a drzim pesticky s holkama.
Hrusti alespon ses vyspinkala :wink: a gratuluji ke KO
Jani teda me se libi ta treti nebo ta druha :wink:
Bemo uzasne fotecky.
Jo a ja teda nemam na vanoce jeste ani tuk :grinning:
15. zář 2009 v 09:20  • Odpověz
Ahojík zlatíčka,

hlásíme se zpět a v pořádku :slight_smile: Moc jsem se na Vás těšila.Jdu něco dělat,ale musela jsem Vás pozdravit.

Malej už leze :stuck_out_tongue_closed_eyes: uf je to náročné :grinning:
15. zář 2009 v 09:46  • Odpověz
Je ahoj vikulko pak musi dat fotky a rict jak bylo :slight_smile: Gratulujeme k lezeni :slight_smile:
15. zář 2009 v 09:48  • Odpověz
AHoj Vikul,
vitej zpatky. Doufam, ze jste se meli bajecne. Pak musis poreferovat a hodit do albicka nejake fotecky!
15. zář 2009 v 10:17  • Odpověz
Ahoj holky, vikulko jak bylo? Co malej libilo se mu u more? :slight_smile:
Buni tak uvidis, treba to bude dobry, budeme na vas moc myslet.
Jani co vam napsali? Myslis ze budou snizovat stavy? To je pech, ze delate s manzou u stejne firmy :frowning2:
Bobas a kolik teda vazite a merite?
Hrusti ty se mas :slight_smile: no my zas tak trikrat za noc vstavani :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Navic jsem sla vcera plavat a manza se ptal kdy ma malej jist, tak sem mu rekla ze v osm, no ten truhlik cekal az na osmou i kdyz pry malej uz knoural a evidentne mel hlad uz v sedm, pak se divil ze mu zacal rvat. Ach jo ti chlapy.
15. zář 2009 v 10:38  •  1 dítě  • Odpověz
Tak uz jsem taky zacala objednavat darky. Objednala jsem prckovi auticko se zviratkama od Fisher Price a pak stavebnici Geomag Baby. To odstrkovadlo tygra ma uz u nasich. A to uz tady dva darky mam doma :sweat_smile:

Misi, njn, to jsou chlapi. Musi mit presne instrukce. U nas je to taky to same a kdyz pak manzovi neco reknu, tak mi odpovi, ze pry rozkaz znel jasne :grinning:
15. zář 2009 v 10:45  • Odpověz
misi ona se prej necha prekvapit az na pulrocni :grinning:
15. zář 2009 v 11:00  • Odpověz
Bobas :grinning: Holky cetli jste o Patrickovi Swayzem? To je hrozny, mela jsem ho desne rada. :cry: :cry: :cry:
15. zář 2009 v 11:40  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky holčiny jsem zpět

mám za sebou zubarku a holioče hurááá

byl to super víkend byli jsme v centru václavák staromák na obídku a trochu pokoupit jen nám odtahli auto ale jinak pohoda :slight_smile:

cvičit taky musím začít :wink: jen ty zuby Davídka hrůza dnes jsem skoro nespala a manža jel na další služebku do Německa na tri dny :unamused: tak si užiju tedy

vikul zdravím hod fotečky

pkusím se postupně dočíst :slight_smile:
15. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz
Ahojík tak jsem zpět z Globusu a příští čtvrtek nastupuju
15. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz
Miši-bééééééééééééé :cry: :cry: :cry: Měla jsem ho moc ráda.My furt průjmujem a blinkáme a moc nejíme :frowning2: Ach jo!
15. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.