• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
ambret gratuluju k praci :wink: aspon vydejchneš od holek a bude koruna
buni vy taky cvičite vojtovku??????to vubec nevím,nejak mi to ušlo

ptala jsem se rhb,volala jí a prej dnes a další 3 dny necvičit..dostali jsme hexu i prevenar :frowning2: a jsme pořad na rukách,i ted :wink:
jinak vážíme 6400g a míry jsme nebrali,to vemu doma :grinning: a koupila jsem kombinezu :wink: ,,

vikulko gratulujem k lezení,vy jste rychlíci :wink:
buni at je princezne konečne líp
15. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz
Peti-vojtovku né,jen cvičíme na rhb,pasení,sedání,trakař a na baloně,prostě posilujem svaly :wink:
15. zář 2009 ve 13:01  • Odpověz
Ahoj holky, tak Patrick mě hned dostal po ránu, ještě víc než tenkrát Jackson :frowning2: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Vítam zpět vikulku, pak se zastav :wink:
Holky, jestli Vám ty dítka brečej po očkování, tak jim dejte trochu panadolu nebo nurofenu, já to dala vždy 2ml a pak hezky spinkala a nebrečela :wink:
peto, no, my Vás zachvíl zase doženem, máme 6100g asi :slight_smile:
buni, chudák Kačka. A to Vám dr.neradila přikrmovat? Vždyť to už by asi měla, když ji to nestačí, ne?
15. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme se vrátili ze Znojma, byla jsem si vyřizovat mateřskou, takže teď už si značně pohorším :unamused:
napsala jsem si to do tří let. Pak chci tak na dva roky do práce a pak sourozence pro Natálku :slight_smile:
ale co já vím, kdy mě to zaser chytne, že :grinning:

Jinak už dietím, po šesté večer nejím a sladké jsem neměla už měsíc a půl, tak snad to přežiju :slight_smile:

Škoda Swayzeho, taky jsem ho měla ráda, v Hříšném tanci byl skvělý.

Peti, tak to jste pěkní kusanci, jen tak dál :wink:

Gratulujeme Štůfkovi k lezení, je to šikulka :slight_smile:

Buni, tak ať se co nejdříve uzdravíte.

Natálka nám nějak zlenivěla, nechce se plazit, no asi má jiné věci na práci a hlavně furt povídá, bude po mě :grinning:
15. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz
Andy-řekla jen že mám po koju dávat tak 50 ml Nutrilonu,ale když ona třeba už ani druhý prso nechce,natož Nutrilon a abych to pokaždé udělala a pak vylívala...V čekárně jsme zkusily nakojit a zvážit a z jednoho vypila 65ml a kdyby dala obě tak by možná měla 130ml a to ona ani večer nevypije 150ml,co jsem jí zkoušela dát.Takže tě chápu s tím jídlem s Kikinou,nutit se to prostě nedá!!! :frowning2: A navíc to blinkání,mě přijde že jí v tom bříšku nic nezbyde!Taky za 14 dní nic nepřibrala :frowning2: :frowning2:
15. zář 2009 ve 13:16  • Odpověz
A příkrmy mrkvičku atd...zatím neříkala :frowning2:
15. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz
Jejda buni to s Kacenkou me mrzi - sakris snad si da rict a zacne papat. Andy a co Kikina - ta aspon neco malo pribyva?

Jo misi v praci se uvidi jak to bude - no stavy uz snizovali - uz neni moc koho snizit :grinning: No mame se rozhodnout pro dve varianty. Bud snizit platy a nebo nekoho propustit. No neresim to - jinak bych byla sediva. Jsou horsi veci na svete - napriklad smrt patricka swayzeho. Rakovina je svinstvo - z te mam lufty jak hrom :unamused:

Vikul ahoj - co Stufek - je opaleny jak nejaky cigan? :grinning: Vy lozite (my se plazime :grinning: ) ale uz sedime tak aspon neco. No jste sikulky - doufam ze sis celou dovolenou uzila a obeslo se to bez nejakych komplikaci :confused:

Ambret gratuluji k praci. Ona se vzdy nejaka kacka do rozpoctu hodi. Ja s tim taky pocitala ale jestli snizi platy tak na tom budeme jako bych do prace nechodila. No asi nam neni vic prano :grinning:
15. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz
Buni jestli ti Kacenka tak spatne papa tak bych se nebala ji zkusit dat mrkvicku - neco jist musi a 5 mesicu uz je dost ne? Nebo co myslite holky?
15. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz
jani to samé,my začli s příkrmama na nedonošence taky moc brzo a prospelo mu to..
nam dnes povolila dr ovoce na svačinu,a tak 2x tydne maso a žloutek..tak budem vyvařovat :grinning:
on to kupovane potvurka moc nechce,akorat jednu značku a ta je bio a tak je i cena super :angry:
holt ví co je zdravé
15. zář 2009 ve 13:34  • Odpověz
Asi jo holky,já se příkrmům nebráním.Pořád jsem čekala co na to dr.ale ta nic tak asi začnu pomalu sama a pak jí to normálně oznámím.Ted ještě počkám jak ten průjem do konce týdne,nechci jí ted cpát něčím novým,abych mohla případně zjistit snášenlivost :wink:
15. zář 2009 ve 13:41  • Odpověz
Ahoj holky,

tak my se v noci chytli s Petrem kvůli naprosté kravině, ale já šeptala a on mluvil normálně a vzbudil malou. Takže se jí pak naivka pokoušel uspat, pak jí šel přebalit a pak jsem jí nakrmila a usnula až v půl druhý. Vzhůru byla od půlnoci. Jsem myslela, že ho roztrhnu... No, ale spaly jsme do jedenácti, takže paráda! A hned ráno se mi omlouval a vyčítal si to... Chlap!!! :unamused: Patrika je mi moc líto, myslela jsem, že ten boj přece jen vyhraje :pensive: Je to smutný :cry:
Buni a mluvila jsi s dr. o tom průjmu? Už ho má docela dlouho nebo ne? :confused: S tím papáním mě to mrzí, že takhle stávkuje :frowning2: Nutit do jídla je na nic, i když to do ní nacpeš, tak to vyblinká :frowning2: Ach jo, to jsou starosti :frowning2:
Vikulko, vítej zpět!! Štůfek je šikulka, že už leze! Rychlík :slight_smile: Pak dej nějaké fotečky. A jak vůbec zvládl cestu?
Ambret, gratuluji k práci. Já o něčem podobném taky uvažuju, uvidím, jak budu vycházet s těmi 7600Kč :frowning2: A nechápu, kterej debil navrhl, aby se to ještě snížilo :angry:
Peti, Šimůnek krásně přibírá, je vidět, že mu šmakuje :grinning: O těch biopotravinách ani nemluv. Já je teda nejím, myslím si, že bio potraviny prostě neexistují. A když to tak vezmu, tak je vlastně máme na zahradě. Nevím, no, přijde mi to jako pitomost....
Jani, teda to je na prd s tou prací. Já ani nevěděla, že jste tam zaměstnaní spolu s manžou... :sweat_smile:
Hrusti, my už taky pomalu ale jistě nakupujeme na Vánoce - příští měsíc se rozšoupneme pořádně, ať to máme z krku.
Bemo, krásná fotečka, Natálka vypadá fakt dobře! :sunglasses:
Bobas, o té délce mi něco povídej. Malá měří 69cm (teda před 3 týdny) a kamarádky 13měsíční holčička 74cm :grinning: Ale u nás má být po kom dlouhá - tatínek je dlouhán. Jen dr. se vždycky diví, kam poroste... A je fakt, že když jsme tam byly na krvi, tak tam bylo stejně staré miminko a Veru bylo asi tak po kolena :grinning:
15. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz
Zuzi, tak to se Ti nedivím, že jsi byla naštvaná, taky by mě to vytočilo, ale je dobře, že přiznal chybu a omluvil se Ti :wink:
Veru je teda fakt pěkný dlouhán. My jsme teď měřili Natálku, neodborně, a měla cca 66 cm, tak uvidíme ve čtvrtek, to jdeme na 3. hexu.

Dnes jdu na solárko, manža bude hlídat.
Tatínek si teď s malou furt hraje a věnuje se jí, jsem z toho nadšená :slight_smile:

S penězi je to děs běs, fakt nechápu, proč chtějí politici škrtit zrovna už tak dost mizerné mateřské, měli by začít s utahováním nejdřív u sebe, tím by se krize hned vyřešila :angry:
15. zář 2009 ve 14:49  • Odpověz
Ahojky pusinky,

děkujeme za přivítání.My se na vás táák těšili.Já zatím nemám moc časík,protože jsme se vrátili a pak jsem jen lítala kolem vybalování a pak jsem uháněla se Štůfíkem na 6 měsíční ko :stuck_out_tongue_closed_eyes: Museli jsem to posunout .....dovča je dovča.A máme 8700g a 71,5cm a před 14 dni měl 8150g nějak moc papká :confused: :confused: :grinning:
Očkoval ho 2x a byl hodný.
Já dorazím večer a povyprávím......Cesta super a hodný byl moc.Je to kamenožrout :grinning: Jen si musíme zvyknout zase na náš režim :unamused: A já na to,že leze...Má už pěkně omlácenou kebulku :sweat_smile:
15. zář 2009 v 15:41  • Odpověz
Teda, tady je dnes pusto, to všichni pracujete?

Natálka se dívá s tatínkem na večerníčka, dívají se spolu každý večer a Naty u toho skáče a blbne a raduje se.

Jinak máme novou "dovednost" ale nic k chlubení, začala dnes hrozně vykřikovat, ale opravdu tak, že to trhá uši. Tak nevím jak na to reagovat, aby ji to přestalo bavit a odnaučila se to :confounded:

Naty se dnes taky zase praštila do hlavičky a začala plakat, vždycky, když se přetáčí na záda, tak neodhadne rychlost a pak je pěkná rana.
15. zář 2009 v 18:53  • Odpověz
bemo, jo, to křičení a pištění je trošku na hlavu :sweat_smile: Malá to dělá už nějaký druhý týden a já z ní občas mám pěknej bolehlav :frowning2: Hlavně nejde utišit... Můžu ji houpat, povídat si s ní a nic nepomáhá... Asi je to nějaké období, protože už si třeba moc nepovídá, ale pořád se rozčiluje a vzteká... Snad to brzy pomine...
15. zář 2009 v 19:01  • Odpověz
Eliáš taky ječí a piští, nejlépe na veřejnosti, ja se tomu jen směju :slight_smile: Však ho to přejde. Dneska uz se tak vzpiral na ručičkách a zvedal do boku zadeček, že jsem si myslela, že se přetočí konečne zpět na záda, ale nic.
Ambret gratulace k praci.
Jani to je radost, tak se držte, někdy mi ale přijde, že se na tu krizi zaměstnavatelé vymlouvají.
Zuzi no jo chlapy :frowning2: Hlavne ze si to pak uvedomil.
Buni ja jsem taky pro mrkvicku.
Bemo mesic a pul bez sladkeho, to bych nevydrzela :slight_smile: Jsi dobra.
15. zář 2009 v 19:43  •  1 dítě  • Odpověz
Dneska mi přišla háčkovaná čepička pro malého, už je ve fotoalbu :wink:
15. zář 2009 v 19:53  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj holky,
no dneska byl prcek pochoutkovej. cely den jen kricel. taky se ted naucil kricet a vyskat a delat to porad :rolling_eyes: dneska jsem fakt zrala na prasky na hlavu :confounded:
ale dneska jsem mu koupila super vesticku v h&m :dizzy_face:

Ambret, gratuluji k praci.

Buni, to je mi lito s Kacenkou. Ale ta mrkvicka je na prujem taky dobra, po te by se ji to mohlo spravit.

My zacneme s prikrmama v sobotu. V patek je nam 5 mesicu, tak o vikendu zacneme. Uz se "tesim", az bude mrkev po celem byte :wink:

Anitt, vitej zpatky.
15. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz
misi, krásné fotečky :slight_smile: Čepička Elimu fakt sekne :wink: Já bych teda řekla, že je celý ty :wink:
15. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz
Hrusti teda se mu to asi zalíbilo :slight_smile: Chudacku. Vesticku hod do albicka, at se pokochame. :wink: Hrusti treba nebude, u nas to probiha v pohode, malej neni ani moc spinavej :wink:
15. zář 2009 ve 20:16  •  1 dítě  • Odpověz
Jé Zuzi díky, většinou ho tipujou na manžu.
Jani už mám fotky štěňátek, pokud chceš pisni mi do IP email a já ti je pošlu :wink:
15. zář 2009 ve 20:20  •  1 dítě  • Odpověz
holky díky,je to fakt na palici :frowning2: dnes jsme byly trochu nakupovat a malá se mi v obchodě 2x pokakala :frowning2: Koupily jsme jen 1 kalhoty na příští rok za 29 kč :grinning: ...měli výprodej :wink:

Večer jsem jí uvařila rýži a rozmixovala a přecedila s koj vodou a dala na lžičce a chutnalo jí,snad jí to pomůže.Na průjem je to prý dobrý :wink:

Ale dělá takový divný pohyby,jako že se škubavě prohýbá v zádech jak luk,nevím co to je a jsem z toho špatná já i manža,tak zítra asi zajdu ještě k dr :unamused:
Dělá to některé z vašich mimi???

Viku ahoj,taky jsem zvědavá co a jak :slight_smile:
Miši-taky mi přijde víc podobný na tebe a v čepičce je fakt úžasnej :wink:
Zuzi-průjem má od pátku,ale ted už mín,ale je to zelenější,tak nám dr.řekla jen přikrmovat a dávat Smectu na průjem a probio kapky :pensive:
15. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz
Misi, hodim do albicka, ale asi az zitra. Ted uz je tma a bylo by to naprd vyfocene.
Zitra nas ceka vitani obcanku. Jsem fakt zvedava.

Buni, Honzik mi ted zacal delat to, ze vrci a vystrkuje jakoby pupek nahoru a prohyba se, a to taky neni dobre :rolling_eyes:
15. zář 2009 ve 20:53  • Odpověz
Buni, to co popisuješ mi připomíná Natálku, když měla problémy s prdíkama. To se prohnula jak rohlík a byla jako by v křeči a já byla z toho mimo.
Kalhoty za 29,- Kč, prosím Tě kde nakupuješ?
A pije hodně Kačenka? Když malá měla průjem, tak mi Dr. kladla na srdce, aby pila hodně, aby nebyla dehydrovaná.

My už hodinu bucáme, ale zase byl trochu vyrvál.
15. zář 2009 ve 20:55  • Odpověz
Buni skvela cena :slight_smile: To je dobře, že to malé chutnalo, tak ať ji to pomuže kočičce male. :frowning2:
Mě to prcek nedela, myslim ze to neni normalni, urcite bych tam zasla nebo zavolala.
15. zář 2009 ve 20:55  •  1 dítě  • Odpověz
Bemo jak bylo na solarku? Hrusti uzijte si to :wink:
15. zář 2009 ve 20:57  •  1 dítě  • Odpověz
Misi, nakonec jsem tam nejela. Užiju si to až zítra :slight_smile:
15. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz
holky zvraceli vám prckove po očkovaní??? u nas hruza,mali vyhodil vše co dostal od očkovaní,ted jedl v 19 a zatím jen odblinkl,sedíme u nej a hlídame,konečne usnul..mam tak hrozny strach že se udusí,holky ja blazním..fakt jsem hrozná hysterka :frowning2:

buni zajdi k dr a řekni o tom prohybaní,bude to fakt to bříško,taky se trapíte co??

zitra zas kuknu,.možna i dnes,pokud bude ješte manža vzhuru a dohlížet..
15. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz
buni, já si myslím, že prdět na dr. a začít s příkrmy, to mlíko je už pro ní dlouhý, už nechce jen proto, že ho má furt. Ona to zní jako blbost, ale některá mimča to fakt tak mají :wink: A dr.nehlídaj kdy dávat příkrmy, já jsem se taky musela zeptat jestli mám začít, když moc tomu mlíčku nedá. Hlavně Ti nebude tak blinkat. A stím průjmem to měla přece i Týna od kremci a musely začít s příkrmy... To, že se prohýbá, je asi z toho průjmu, bolí jí bříško :frowning2: Kord, když nepřibíra. Máte nějakou divnou dr. Kdyby Vám bylo 4.měsíce, tak to chápu, ale za pár dní je tu 6.měsíc. Klíďo ji tu mrkvičku dej, staví, i průjem se zlepší.
jaani, to je smůla s tou prácí, no u nás to je taky, bohužel :frowning2: Kikina přibírá pořád, sice málo, ale tak mezi 100-200g týdně. Teď baští trochu líp.
vikul, štůfek je žroutík :grinning:
misi, čepička je krásná :slight_smile:
15. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz
buni, tohle mi malá nedělá, tak ti neporadím. :frowning2: Ale zašla bych k dr., abych měla jistotu. Mě zase Veru dělá týden to, že šíleně kroutí hlavičkou ze strany na stranu :frowning2: Vždycky, když usíná nebo se naopak probírá, tak začne hrozně vrtit hlavou a má u toho takový divný grimasy. Jako, že se usmívá, ale neusmívá... Nevím, jak to líp popsat. Minule jsem se o tom zapomněla zmínit dr., docela mě to znervózňuje :frowning2:
peti, u nás se nezvracelo po očkování vůbec. Tak snad to bude dobrý, taky bych ale držela stráž u postýlky... :frowning2:
hrusti, vítání závidím, my jdeme příští rok v květnu :grinning: Tak to máme ještě čas :slight_smile:
15. zář 2009 ve 21:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.