• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Petrach ne, ale mel teplotu a byl hodne plactivej a vsechno ho bolelo :frowning2:. Tak at je prckovi brzo lip. To je trapeni s tema mimcama.
15. zář 2009 ve 21:18  •  1 dítě  • Odpověz
Holky,moc jste mi pomohly a uklidnily,zítra skočím k dr.kvůli prohýbání a hned pak koupím první lžičku a začnu přikrmovat.Tu rýži jedla jak kdyby neznala nic lepšího a ráno jsem jedla banán a taky slintala,tak jsem jí dala líznout a málem mně ho snědla :grinning:

Zuzi-s tou hlavičkou to máme večer ted taky,mlátí s ní ze strany na stranu,asi se tak uspává,tak zhasnu a pomalu odcházím a ona sama usne :wink: Ale taky s toho nemám dobrej pocit :unamused: člověk se o ty svoje prdelky tak bojí,vid?

Peti-to mě mrzí,že je šimůnkovi zle,taky držím pěstičky,aby bylo brzy líp :pensive:
15. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz
Jo a velký slevy mají v Kíku i nové zboží na zimu je hezké,ale to koupím až později,vůbec to neodhadnu a nějaké kombinézky,rifličky,menžestráky,mikinky,čepičky už máme.Mám to kousek tak zajet můžu kdykoliv :slight_smile:
15. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz
Bemo-no snažím se jí často přikládat,tak snad trochu pije(čaj mi nechce),ale dnes teda spala od 22-5 a to já se budila už od 2,že budu kojit a nic a pak už jsem šla v 5 za ní a to se teprve probouzela. :unamused: Měla jsem prsa jak tvrdý melouny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz
Buni kde ze maji slevy? V Kika?
U nas zase malej kdyz spi na boku tak ma uplne zaklonenou hlavu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zuzik to uz tam pujdete po svych :grinning:
15. zář 2009 ve 21:44  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj holky,

zas dosel dnes mail - no nebudu to tu filtrovat ale jeste horsi zpravy nez vcerejsi mail :sweat_smile: Ach jo - to je doba. Hlavne nas stat stoji za h...o ale co zivot jde dal tak nesmim prestat byt optimista. V nouzi pujdu delat nekam uklizecku :sweat_smile:

Peti teda to usi byt strasne to blinkani. Neboj urcite se mu nic nestane. To zaspi a pokud ma vyvysenou polohu a je na boku tak se nemusis bat - navic mate monitor ne? Takze to bud uplne v klidu. Ja si blinkani uzila i bez monitoru takze chapu jak se citis :unamused:

Misi Eliasek je fesak - cepicka mu moc slusi a podobou se me zda trochu na manzu ale vic na tebe.

No asi pujdu chrnet - jsem nejaka otravena tak at tu nesirim spatnou naladu :grinning:

dobrou slunicka
15. zář 2009 ve 21:49  • Odpověz
Misi nadherne fotky. To posledni stenatko vypada jako pekny cvalik a hned to vedle vypada krasne - to by se me libilo :wink:
15. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz
Miši nene-je to KÍK v Brně znám dva jeden je ve Futuru a druhej v Bohunicích,jestli to trochu znáš.I v Hypernově ve Vyškově je jeden.Je to obchod s oblečením a různýma blbostma :wink: Bývají tam strašně narvaný věšáky a moc zboží a ceny tak třeba za čepice,rukavice 29,- a pak tak 60,- a mikiny od 89,--239,- a tak různě :wink: Prostě hafo věcí :slight_smile:
15. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz
holky, klíííd s tou hlavičkou, malá to dělá taky a budí ji to, zrovna tohle mi přijde docela normální. Děti se normálně vrtěj :wink: psotníčky jsou taky v poho, zuzi. Já ji prostě dám na bok, dostane za sebe polštář a je to, je to krptutivka obecná, jak jsem psala xkrát za noc ji pacifikuju.

jaani, to mi je líto. Jak to vypadá? Já taky půjdu asi uklízet no :frowning2:

peti, chuděra šimonek, malá nezvracela, jen měla hysteráky a nemohla zabrat :frowning2: Já si myslím, že to zaspí. Kikina nikdy ze spaní nezvracela. Jinak u nás je to o 100% lepší, už skoro vůbec nezvrací. Dnes jen hodila šavličku malou, ale to bylo z Tomový jízdy, jel jak prdlej :unamused:
15. zář 2009 ve 22:07  • Odpověz
kroutivka obecná :wink:
15. zář 2009 ve 22:08  • Odpověz
Andy to je skvely, ze uz nezvracite. :slight_smile: Buni tak Kík neznam. V Olomouci nic takoveho neni.
Jani to je naprd takovy zpravy. Ja byla taky vzdycky spatna z firemnich emailu, to bylo porad neplnite, neplnite, zaberte apd. :stuck_out_tongue_closed_eyes: No na nalade to nikdy nepridalo. Na stenda se moooc tesim, pojedema tam asi za 14 dni. Budu mit co delat, abych si jedno neodvezla. :grinning:
Holky jste prihlaseny v Baby bonus DM? Dostava se slevova knizka. Ja to tam ted posilam.
15. zář 2009 ve 22:26  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojík, tak nás asi dnes čeká bezesná noc. Nelinka z ničeho nic dostala teplotu. Měřila jsem v zadečku a měla 39,4 :frowning2:
15. zář 2009 ve 23:27  • Odpověz
ambret, teda to je docela hodně, nechcete s ní zajet raději někam na pohotovost??? :confused:
andy, koukám samé dobré zprávy. Je dobře, že Kristinka už líp papá a že neblinká. Šikulka :dizzy_face:
buni, tak to jsem ráda, že v tom nejsme samy. Mně to právě nikdy předtím nedělala, tak jsem z toho taková špatná, jestli je to v pořádku. Nejhorší na tom je, že teď už se o ně bát až do konce našeho života :sweat_smile:
misi, jj, asi půjdeme po svých a v kolébce budeme asi sedět nebo stát :grinning:
jani, to je mi líto s prací... Já teď dožehlila a měla puštěnou ČT24 - byla tam debata o politickém dění - a bylo mi normálně fyzicky špatně. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Všichni myslí na sebe, ale nikdo z nich na občany! Jsou to normální h....a!!! Vůbec bych se nedivila, kdyby přišla zase nějaká revoluce :angry:
Tak a teď jdu spinkat :slight_smile: Žehlila jsem dvě hodiny a jsem totálně k.o. :grinning: Dobru kočky a koťátka :slight_smile:
16. zář 2009 v 00:09  • Odpověz
Ahoj holky!
Dneska se u nas docela dobre spinkalo. Prcek se probudil kolem 4.15 a vypadal dost cile, ale stahla jsem ho k sobe do postyle a spali jsme do 6.30 hod.
16. zář 2009 v 07:49  • Odpověz
ahojky

hrusti my máme pět měsíců ve čtvrtek a to jdeme na 2 hexu a pneumokoka tak taky začneme prikrmovat .
jinak dnes noc ok. spal od osmi do čtyř a pak do sedmi tak jsem odpočatá, je to ted záhul s těma zoubkama zase ho to hodně chytá už aby byly venku.

jinak po očkování neměl reakci vůbec žádnou ale prohýbá se občas když ho bolí ty zuby to má ručičku v pusince a je jakoby v křeči ale jen chviku pak většinou usne.

za hodku razíme na sraz s kamarádkou má o tri týdny mladší holčičku takže nevěsta :grinning:
pak dorazí tchyně tak mi pomůže s nákupem a bude tady chvilku s náma a zítra dorazí už tatík hurá

jinak mám děděčka v nemocnici zlomil si nohu v krčku a ruku jak padal. v listopadu mu bude 90 let :pensive: mám strach doufám že to zvládne :pensive:

Davídek včera vážil 7500g a měří 67cm co jsem vážila a měřila doma . už ho sotva unesu. ale je srandovní jak pořád kecá a mění hlas a když dlouho nejdu (třeba 20 vteřin :grinning: ) tak dělá mammammamam asi náhoda ale je to srandovní držtička moje.
16. zář 2009 v 08:07  • Odpověz
Anitt, koukam, ze Davidek uz dohani Honzik, aspon co se vahy tyce :wink: No, pronesou se chlapici nasi :slight_smile:
Drzim palecky, aby bylo dedovi lepe.

Peti, co Simunek? Uz je to lepsi?

Ja jsem ted dala prcka do postylky, potrebuju, aby se trosku vyspal nez pujdeme na to vitani, jinak tam bude delat curbes. Trosku mam z toho strach, aby tam nevyvadel :pensive:
16. zář 2009 v 08:20  • Odpověz
Ahoj holky,

nějak to nestíhám, tak čtu jen poslední stránku.

Janinko, ono je to všude v těch firmách podobný, snižování platu je skoro všude a vyhazovy bohužel také, krize je krize, musíme to všichni vydržet, zase bude dobře, nedá se holt nic dělat. Ale kdo by to kdy čekal, že taková situace nastane, že? Jsem si furt myslela, jak se budeme mít líp a líp a hup, spadlo to pěkně.

Zuzíku, politická situace je fakt na blití. Vždycky chodím poctivě k volbám, i příště půjdu, ale začínám konečně chápat lidi, co prostě nevolí, ono je to opravdu šumák, kdo tam je, stejně si tam hrajou jak na písku debilové a řešej krávoviny, místo toho, aby řídili tuhle zemi. No prostě hrůza hrůzoucí, bleeeeeeeeeeee.

K.
16. zář 2009 v 09:07  • Odpověz
Ahoj holky, Petrach tak co jaka byla noc? Holky zavidim to spani az do ctyr :frowning2: Eli se porad budi ve dvanact pak o pul ctvrte a pak klidne o pul seste, dneska pak jeste usnul ale jen do sedmi a od te doby je vzhuru :frowning2:.
Hrusti co by vyvadel, krasne to zvladnete.
My dneska mame pul roku :slight_smile: Toto leti. A gratulujeme i Melínce, myslim ze jsme presne o mesic.
16. zář 2009 v 09:42  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj holky, tak malá ještě chrní, od včera od devíti, jen se lehce vzbudila na jídlo ve 3, a teď se v pů devátý kroutila, tak jsem ji dala na druhý bok a spinká dál :slight_smile:
zuzi, jasně, že to dříve nedělala, stejně jako si nesedala, páč na to neměla vyvinutý svaly, neboj se. Kdyby měla tiky, tak to je něco jiného, ale obracení ze strany na stranu je fakt normal :wink:
peto, tak co šimula?
ambret, chudák Nelča.. jak je?
oslavencům blahopřeji.
anitt, Dája je kus chlapa.. Je to brečení opravdu zoubek? Už mu to trvá nějak dlouho,ne? :frowning2: Chůdě :unamused:
16. zář 2009 v 10:20  • Odpověz
Ahoj holky,

tak my máme opět nový režim :sweat_smile: Malá usne brzy, o půlnoci se vzbudí, usne kolem jedné a spí do desíti až do jedenácti :grinning: Takže je to dobrý, ptze já většinou dřív jak v jednu stejně neusnu :grinning: Jen tatík nás ráno vždycky vzbudí telefonem a nějak nechápe, že spíme :slight_smile: Včera jsme spaly do jedenácti...

Anitt, teda ty zoubky Davídka trápí docela dost :frowning2: Tak snad se už konečně vyloupnou. Máte krásné míry :slight_smile: S dědečkem je mi to moc líto, hlavně, aby to dobře dopadlo, držím palce :frowning2:
Ambret, tak co, jak je Nelince?
Peti, co Šimůnek? Proběhla noc v klidu? Je mu lépe?
Karco, já jsem vždycky volila, ale teď k nim asi nepůjdu - nevím... Stejně se vždycky všichni se všema spojí, jak se jim to hodí, tak je vlastně jedno, koho zvolím... No, uvidíme, jak to dopadne
Melince a Eliáškovi přejeme všechno nejlepší k narozeninkám!!! :dizzy_face: Hlavně hodně zdravíčka! :wink:
Hrusti, užijte si vítání občánků, pak dej info, jaké to bylo :slight_smile:
16. zář 2009 v 11:33  • Odpověz
Ahoj holky, dnes nestíhám. Od rána lítám jak hodr na holi a uklízím, už jsme i po obídku. Dnes jsem si udělala radost a usmažila jsem rybičku - pangasius :stuck_out_tongue_closed_eyes: mňamka.

Melince a Eliáškovi přejem vše nej nej k pidi narozkám, hlavně zdravíčko.

Holky, tak my bychom měli mít vítání občánku příští týden v neděli, ale zatím mi nic nepřišlo, tak snad na nás nezapoměli. Kdy to přišlo vám?

Zuzi, tak to Ti závidím, to by mi bodlo takový dlouhý spánek. My vstáváme kolem šesté - sedmé :unamused:
ale já stejně když spím dýl a nejsem na to zvyklá, tak jsem pak celý den mimo a nějak se nedokážu nastartovat.
16. zář 2009 ve 12:04  • Odpověz
ahojky

andy jsou to zoubky ted byl týden klídek a zase od včera ale jsou to nárazovky no. ale vždy má ruku v pusince a slintí takže určitě jo :wink:

jinak prochajda byla super byl hodný a jen chvilku jsem ho nesla jinak ok ted jsem dorazili byli jsme nakoupit pár dobrot vařím polévku za chvilku dorazí tchýně a uděláme asi špágle

misi vše nej k půl roku to je fakt síla jak rychle to uteklo :slight_smile:

my máme vítaní v říjnu ale ještě nevím přesně datum.

ambret snad už je lépe ale dr bych zavolala
16. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz
ahoj holky,
jsme zpatky z vitani. HOnzik to zvladl na jednicku s hvezdickou, ani nebrecel, pozoroval miminka okolo. Byli jsme jednoznacne nejvetsi miminka, co tam byli. Byli tam sami prcci, jen Honzik a jeste jeden chlapecek byli vetsi. Nechali jsme si udelat profi fotky, budou za tyden, uz se tesim :dizzy_face:
16. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz
Hodila jsem do albicka ty fotecky HOnzikovy nove vestičky :wink:
16. zář 2009 ve 14:02  • Odpověz
Hrusti ta vesta je boží, moc malymu slusi :wink:
Holky chtela jsem se zeptat jak si ted s prckama hrajete? Ja se mu snazim rikat rikacky a ukazovat hracky, ale prijde mi ze ho to moc nezajim, ze je nejradsi na brise a postrkuje se :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. zář 2009 v 15:00  •  1 dítě  • Odpověz
Misi, mně už taky dochází nápady, co mám s prckem dělat. Zítra nám začíná cvičení maminek s dětma v rodinném centru, tak se těším, že se naučíme něco nového, co budu moct s prckem dělat doma :wink:

Ted jsem doplácala manžovi dortík, má dneska narozeniny. Honzík z toho koukání se nějak unavil, až z toho usnul :sweat_smile:
16. zář 2009 v 15:29  • Odpověz
Ahoj holky,
dekuju že na nas myslíte,jste zlaté :slight_smile:
noc nic moc,už pak nezvracel,ale přořval ji celou,ja jen chovala a nosila,takže padam na usta..i ted přes den je uplakany,vylítla teplota a spat nebude..ted hlída tatka,tak jsem musela na chvilku vypnout..

ambret a jak u vás?
andy to sis taky užila u toho ublinkávaní,ti řeknu..me to stačilo ted..jsem rada že už líp papáte :wink:
anitt kde tu váhu bere? :slight_smile: vy jste nás pekne předbehli :wink: krasne roste,bud ráda
hrusti a budeš mít i svoje fotky?

miši přejem Eliaškovi vše nej,hlavne zdravíčko :slight_smile:
16. zář 2009 v 15:48  • Odpověz
peto, to byl děs, nejhorší, když jsem jela autem a malá byl vzádu a nebo v kořáře ve městě, když házela šavle :unamused: no, snad už bude líp :wink: snad šimonkovi se to, co nejdříve spraví.
misi, občas ji pouštím písničky a zpívám, u koníka ji mám na klíně, venku ji ukazuju svět, dělám s ní vylomeniny a dávám ji do ruky hračky atd. a když ji čtu, tak mi do toho kecá :grinning:

holky nechcete někdo příkrm od hami zelinina s kuřecím masem, mám toho 9ks a pak taky meruňku od hami. mě to hami deptá, je to řidký a Kika to má všude, mám radši babylove nebo hipp, ale hami je pro nás na palici, ale třeba nějaký váš prcek to má tak rád. je to sklenička 125g :wink:
16. zář 2009 v 16:17  • Odpověz
Andy klidne posli :slight_smile: Nam hami chutna. Pisni mi do IP kolik chces penizku.
16. zář 2009 v 16:35  •  1 dítě  • Odpověz
jo a komu mam poslat tu Bebu? co holky, prihlaste se.
16. zář 2009 v 16:36  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.