• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
ahojky já mám taky bebu a nutroš comfort daruji :grinning:
16. zář 2009 v 17:45  • Odpověz
anitt, a co pije Dája teď? Jinak jsem zkoušela s malou chodit po bytě, aby si nevšimla toho, že jí, to moc úspěch němělo, ale telka úspěch má, takže pije a čučí na tv a docela to jde :grinning:
Jinak jsem se chtlěa poradit, kdy budete přecházet na pokračovací mlíčko? Já přemýšlím, že až kolem 7.měsíce.
16. zář 2009 v 18:01  • Odpověz
Dnesk dávají hříšný tanec, to si pobrečím .... :cry: :pensive:
16. zář 2009 v 18:02  • Odpověz
andy už papá i vsede :grinning: takže se to uklidnilo :grinning:

o pokračovacím mlíčku se poradím s dr. za týden začneme s příkrmem.

hříšný tanec miluju dávali ho když jsem byla v porodnici no nádhera a ještě k tomu ten Patrik to bude takové smutné ach jo :pensive:
16. zář 2009 v 18:06  • Odpověz
Taky máme v plánu se dívat. Už včera dávali na markíze Ducha u toho taky bulím jak želva :slight_smile:

Holky, my máme asi hyperaktivní dítě, jinak si to nedovedu vysvětlit, Natálka je neuvěřitelný šídlo. Žádná kámoška takové mimi nemá.
16. zář 2009 v 18:06  • Odpověz
bemo, tak to máme dvě takováhle šídla :grinning: Malá je strašně akční a pořád dělá nějaké skopičiny a když zjistí, že se tomu směju, tak je dělá ještě víc. Neustále kope nožičkama i ručičkama, všechno pozoruje, všechno chce, už si sedá, když má příležitost, tak si stoupá a udrží se - no, až poleze po čtyřech, tak to nám to teprve začne :grinning:
16. zář 2009 v 18:47  • Odpověz
holky a chcete vidět opravdu akčního prcka? :grinning:
16. zář 2009 v 18:55  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=X60lKfCBZjI

holky, co jste chodily na dubňátka štěpánka určitě znáte, tak se mrkněte jak je akční je narozen 1.4.09 :astonished:
16. zář 2009 v 19:05  • Odpověz
andy teda to je fakt aktivista na to ze ma 5 mesicu :astonished:
16. zář 2009 v 19:15  • Odpověz
jaani, já tam občas mrknu a nevycházím z údivu :grinning:
16. zář 2009 v 19:28  • Odpověz
teda holky to je neco,ten je šikovny :astonished: asi budu mít depku,ba ne nebudu,nejak se s tím srovnávám,že budem pozadu,ale občas .. :frowning2: no nic neřešit :wink:

andy u nas telka taky vede,i když je vyplá,tak se k ní točí :grinning:
16. zář 2009 v 19:52  • Odpověz
jsem tady :slight_smile:

Peti, budeme mit par svych fotek, ale prcek koukal vsude okolo, takze jsme to pak radsi nechali na profesionalovi a ten nas vyfotil vsechny tri a i pekne detaily :slight_smile: uz se tesim na fotecky :slight_smile:
16. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz
Ahoj holky,
zdravím z pracovního ruchu. :slight_smile: Konečně mi céry spí, teda Týna se asi zrovna budí na večeři.
andy: ten klučík na youtube je šikovný na 5 měsíců. No, Týna je přesně taková momentálně. I s tím stoupáním. A nejradši mi leze do DVD, notebooku a omotává si kolem sebe káble od počítače. Dělá pápá, bac bac a kopy kopy ve vodě. A je to hroznej divočák. :slight_smile:
Zdravím vikulku zpátky.
petrach. vůbec neměj depku. Každé mimčo je jiné a nakonec se to všichni naučí. Mám známou, která má holčičku o 14 dní dýl než Týna a ještě ani nepase a když, tak s řevem. Takže v klidu.
16. zář 2009 ve 20:23  • Odpověz
Peti, zadne depky. Honzik je taky pomalejsi nez treba Verunka od Zuzika nebo Natalka od Bemo a to jsou skoro stejne stari :wink:

Hodila jsem do albicka par fotek z dneska, tak muzete mrknout.
16. zář 2009 ve 20:44  • Odpověz
Hrusti gratulace k vitani - no konecne jste se dockali.

Misi ty fotky co jsi me poslala jsou uzasneeeee

Kremco ahoj pracante. Pozdravuj Melinky dvojce - ale urco je chudsi - melca ma pres 9 kg. :confused:
Dnes tu mela nabijeca Jonaska. Se k sobe nejak meli :grinning:

Peti netrap se - Simunek vse dozene. Uz tak je vyvojove jako donosene miminko. A boze ze neni nejaky extra raubir - bud rada. Znam pani co ma dite a to v roce jeste ani nesedi a vubec si s tim nelame hlavu. No ono vlastne ani nelozi - proste jen lezi a pase kone a to ma rok a narozeno normalne v terminu. Podotykam ze je tak velke ze vypada na 3 roky :wink:
16. zář 2009 ve 21:11  • Odpověz
Teda holky, ten Štěpánek je hooodně šikovný. No, ale není kam spěchat, myslím, že můžeme být rády, že ty naše mimuška ještě takhle nedovádí :wink:

Hrusti, zase Tě musím moc pochválit, protože na těch fotkách vpadáš fakt nádherně a nepiš mi zase, že nejsi fotogenická, tomu stejně neuvěřím. Fakt moc moc chválím :wink:

Před chvílí se stavila známá a donesla mi vlhčené ubrousky pampers, že zjistili, že její vnučka je na věci od pampers alergická. A to jsem jí dala asi 50 ks plínek 2. když nám byly malé, tak je prý rozdala v porodnici.

Mě se taky Natálka hrabe ve videu, jen čekám, kdy objeví ten štos dvd, to bude teprve zábava :grinning:

No nic, jdu za mužíčkem, chci pomazlit :slight_smile:
16. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz
Je hrusti ja si vsimla fotek jen s tou vestickou - ty z vitani jsi davala pozdeji ze? Moc Vam to oboum slusi. :wink:

Jo Misi gratulace Eliaskovi k pulrocnimu vyroci a vsem kdo gratulovali Melince moooc dekujeme. Jste nase zlaticka ze jste si vzpomeli - to ja na jeji pidi vyroci uplne zapomela :sweat_smile: Se stydim - hrozna matka to jsem :zipper_mouth:
16. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz
jaaninka: taky pozdravujem dvojče :slight_smile: Týnuš má dobře 9,5 kg

hrusti: pěkné fotky
16. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz
Kremco tak ty dve se fakt nezaprou - njn - holky z Moravy. :grinning: Teda myslim ze ty pochazis z Moravy ne? :sweat_smile:
16. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz
jaaninka: jojo. Z Vysočiny. Jsou to naše sumindy. :grinning:
16. zář 2009 ve 22:01  • Odpověz
Hrusti teda upřímne jo..se mi zda že po tom porodu jsi čím dal hezčí,na tech fotkach vypadaš suprove,navíc z tebe zaří takove to osobní štestíčko :wink:
Honzík je fraja,.holky museli čučet co?? v te košili mu to sekne :slight_smile:

a jdu skuknout holky :grinning:
16. zář 2009 ve 22:07  • Odpověz
no tak holt morava se nezapře..dívaje se na ty tvařičky :grinning: mame je to saméééé..to bude vzduchem či co...

tak ja padím do peřin,než začne koncert,už spí od 20h a byl hore jen jednou tak snad se vyspíme a bude dobře..
holky dobrou noc :pensive:
16. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz
tak u nás se ještě nespí :sweat_smile: Spala chvíli na mě, ale teď jsem jí šla dělat nutráč a přijdu a malá dělala v postýlce takové kravinky, že jsem dostala záchvat smíchu :dizzy_face: Zkoušela jsem to fotit, ale na fotkách to tak prostě nevyzní :rolling_eyes: škoda, no.... Teď se naučila mi brát z přebalováku plenku a zápasí s ní jako o život. Vydává u toho hrozný zvuky :sweat_smile: No, hlavně, že si bere čistou plenku, že? :grinning: A když jí ji beru, tak se drží tak silně té plenky, že se zvedá s ní... Je to fakt zlatíčko :dizzy_face:
Andy, teda ten klučina je suprovej :slight_smile:
Peti, neměj depky, na to všechno, čím si Štůfek prošel, zvládá všechno skvěle - má dobré výsledky z každé ko, dr. ho chválí, dělá pokroky a hlavně vám dělá radost!!! Takže žádné důvody k depkám nejsou a pokud ti "kamarádi" tvrdí něco jiného, tak na ně prď. To nejsou kamarádi :frowning2:
Hrusti, na těch fotkách ti to tááááák sluší!!! :wink: Fakt hrozně moc, tichá závist :grinning: A Honzík je jak dospělák v té košili, krásné fotky :slight_smile:
16. zář 2009 ve 23:14  • Odpověz
tak holky, u nás se stále ještě nespí. Od osmi, co ji Petr vykoupal je vzhůru, dostala v osm Nutráč, v jedenáct další a furt je čilá jako blázen :stuck_out_tongue_closed_eyes: Začínám chytat nerva :rolling_eyes:
17. zář 2009 v 01:09  • Odpověz
Ahoj holky,
u nas noc nic moc, Honzik se zase budil, protoze cestoval po postylce, tak jsem jak kdyz me vezmou kladivem po hlave :unamused:

Dekuji vsem moc za pochvalu fotecek. Ty od profi fotaka budou urcite jeste lepsi. Fotila Honzika v kolebce a jak pase koniky atd., tak jsem fakt moc zvedava :slight_smile:
Jani, ty fotky z vitani jsem davala az vcera vecer.

Zuziku, co Verunka. Ty jo, to by me siblo chodit spat takhle v noci. Ja se vzdycky tesim, ze max. do 20 hod spinka pac vecer uz moc nefunguju :unamused:

Dneska nam zacina cviceni maminek s miminkama, tak uz se moc tesim.

Jo, Peti, to vis, prcek byl vcera frajer. Trosku tam nezapadal mezi ty mala miminka v dupacka :wink: A kolibka mu byla skoro mala :grinning:
17. zář 2009 v 07:09  • Odpověz
Ahoj holky, tak my jsme taky vstávali po šesté :astonished: jsem pěkně utahaná, ale dnes půjdu spát večer s Naty, tak to snad doženu.

Teď se mi taky placatí na zemi a kouká na dudlík a nemůže na něho dosáhnout, ale já jí ho podávat nebudu, jen ať si pro něho doplazí :slight_smile:

Hrusti, to cvičení Ti závidím, taky bych hned šla, ale u nás není kam.

Zuzi, ty jo, chudáku, já bych byla KO. Natálka taky chodí spinkat nejpozději o půl deváté a já už taky melu z posledního, ale vy taky spíte dlouho že.
17. zář 2009 v 07:27  • Odpověz
ahojík zlatíčka,

tak zase nanovo vůůůůbec nestíhám.V uterý jsem usnula jako špalek a včera jsem prala a žehlila a dnes jedeme do Prahy.Včera v e22hod.Petrovi zemřel tatínek tak tam musíme jet pompci vyřídit nějaké ty věci.Teda já ne,ale snad tam bude Štůfek dělat radost.Už byl dlouho nemocný a je to spíš vysvobození,ale stejně oba dědové Štůfíkovi zemřeli v jeden rok :unamused:

Zkusím tam dát alespoň pár fotek.Ale vůbec nevím co se tu dělo a nedělo,protože jsem nemohla kouknout....
17. zář 2009 v 07:40  • Odpověz
Tak jsem tam dala pár foteček,ale jen pár.Pak přidám ještě nějaké :wink: Už se tu malej rozčilujie :stuck_out_tongue_closed_eyes:

V pondělí jdeme poprvé na plavčo tak jim to tam Kryštof ukáže jak se má plavat
17. zář 2009 v 07:59  • Odpověz
ahojky

tak my spinkali od osmi do čtyř a do půl sedmé takže super , já chodím spát s davídkem a jsem fit

taky budu choditcvičit na černák s kámoškou co jsem byla včera vždy v sobotu a dnes si dám rotoped do obýváku abych se rozhýbala :wink:

vikulko teda Šrůfek je kus chlapa ty jo.krásná fota
tatínka Petra je mi líto :pensive:

hrusti fakt vám to tam sluší a doat jsi zhubla vid? :slight_smile:
17. zář 2009 v 08:11  • Odpověz
Ahoj Anitt děkujeme :slight_smile: Je už velkej moc :astonished: utíká to a i tady mi teď utíká a nevím kam zase leze :angry: jo pro míček :grinning:

My chodíme na kutě v osm a tak kolem dvanácté a třetí a šesté jíme :confounded: Budí se docela dost :confounded:
17. zář 2009 v 08:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.