• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Vikul, to je mi lito s tim Petrovym tatinkem, ale takhle je mu urcite lip. Tenhle rok je nejaky divny. Mne umrel deda, kdyz jsme byli na dovce, ale pro nej to bylo taky vysvobozeni, protoze mu nebylo dobre :cry:

Anitt, no prave, ze jsem nezhubla :angry: Na vahu mam asi o 1,5 kg min nez pred tehu, ale kalhoty jsou mi trosku volnejsi. Asi mi rostou svaly :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2009 v 08:50  • Odpověz
Dobré ránko,

vikul: pěkné fotky. To musela být príma dovča. Doufám, že taky příští rok s holkama vyrazím. Slíbila jsem Niki Řecko, tak doufám, že se mi podaří na to ušetřit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My jdeme na plavání spoprvé zítra. Jen mám strach, aby mi tam nenastydla a zas nebyla nemocná. Jinak se i těším. Chodila jsem s Niki a bylo to moc fajn.

Týnuš taky vstává v noci po třech - čtyřech hodinách na jídlo. Holt jsou to jedlíci. :slight_smile:
A spát chodí taky kolem osmé a budí se kolem půl sedmé ráno. No, stejně musím vodit Niki do školy, tak mi to ani nevadí.
17. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
Kremco máme je úplně jako přes kopírák :slight_smile: Ale nechápu to vždy se budil tak nejdřív kolem třetí :unamused:

Hrusti máš pravdu asi mu je už lépe a mamce taky :cry: Chodila za ním každý den asi 4-5let nevím přesně možná,že i déle.A jen ležel a koukal,ale chutnalo mu.Udělali pro něj co mohli a usnul :pensive:

Jen budou dělat pohřeb a já na tom nejsem moc dobře,protože táta mi chybí čím dál víc :cry: :cry:
17. zář 2009 v 09:44  • Odpověz
vikulko to je jasný . je možný že by jsi tam nešla? je to pro tebe dvojnásob těžké když se ti stalo to samé nedávno :pensive: je to smutné chápu tě a je mi to líto :pensive:
17. zář 2009 v 10:25  • Odpověz
Ahoj holky, tak malá nakonec zabrala o půl druhé a vstávala v deset. Za poslední dva týdny se nám už třikrát změnil režim - přitom vše dělám stejně... :confused: Mne nejvíc vyhovovalo to, když usnula do devíti a vzbudila se rřeba ve čtyři a pak v osm. To včerejší usínání bylo asi takhle hrozný díky tomu, že těsně ořed koupáním dala dvouhodinový spánek - nevím... Snad to dneska bude lepší. Taky mě napadlo, že bych ji prostě, když usne takhle pozdě vzbudila třeba v osm, ale to bude protivka a stejně pak přes den usne. Já jsem zvyklá chodit spát pozdě, dřív prostě nezaberu, ale jsem zvyklá si večer třeba něco udělat nebo uvařit...

Vikulko, Petrova tatínka je mi moc líto :cry: Moc mě mrzí, že Štůfek nemá už žádného dědečka :pensive: Ale pokud to s ním bylo opravdu takhle špatné, tak je to pro něj vysvobození :frowning2: I když to moc bolí... Jinak Štůfkovi to moc sluší a ty jsi krásně opálená :wink:
Hrusti, to mě mrzí, že nakonec dědeček odešel :pensive: Máš pravdu, letos je opravdu nějaký divný rok, mě v dubnu umřela babička :cry: :cry: Já jsem taky koukala, že ve vedlejší vesnici pořádají cvičení s miminkama v mateřském centru, tak přemýšlím, že bych se přihlásila. Protože na plavčo začneme chodit až na jaře....
17. zář 2009 v 11:02  • Odpověz
ahoj holky, my taky měly noc děs. od pů třetí se kroutila, ve tři dostala baštu a byla trochu pročůraná, tak jsem ji převlíkla, to ji probrala a usnula až skoro v půl pátý, ale nebrečela, jen se pořád vrtěla a to jsem ji měla u sebe :unamused:
vikul, je mi to líto, to je všude něco, je to moc smutný :frowning2:
zuzi, a zkoušíš ji nedat spát třeba od šesti večer ji držet vzhůru?
U nás se baští jen kolem třetí a pak až v půl desátý :slight_smile: Když je to jinak, tak jsem z toho přešlá pak :unamused:
hrusti, Honzík byl frája a Tobě to fakt slušelo :slight_smile:

http://www.youtube.com/watch?v=6g6qHd0f_V4 kuk na vytlemenku novou :slight_smile:
17. zář 2009 v 11:19  • Odpověz
andy, právě, že ona vždycky spí tak nějak dopoledne, pak si dá hodinku až hodinku a půl kolem druhé v kočárku a pak je až do sedmi, co jdeme koupat a připravovat ke spaní vzhůru, takže krásně zabere. Jenže včera, jak to měla přehozený, že vstávala pozdě, tak mi usnula až v jednu odpo v kočárku a pak až právě v těch půl šestý a chrněla do půl osmý :stuck_out_tongue_closed_eyes: Koupel ji ještě víc probudila, takže proto. Dneska to prostě udělám jinak a bude...
17. zář 2009 v 11:25  • Odpověz
Nebo ji nezkoušet dávat v osm, ale třeba po 9., je to sice dýl, ale třeba se pak nebude budit. Já když dám K. v 8, tak se za hoďku vzbudí a chce být vzhůru, ale jak jde po 9., tak už spí do 3 :wink:
17. zář 2009 v 11:35  • Odpověz
jsou tam fota ze zoo
17. zář 2009 v 11:35  • Odpověz
andy, malá je pěkná řehtačka :grinning: U nás taky vede tohleto - když se máma schová a pak bafne :grinning:
Buni, krásné fotečky :slight_smile: Hlavně fotka s názvem Zdarec je skvělá - jsem se tady smála :slight_smile:
Já taky přidala nějaké fotečky z noční pařby :grinning:
17. zář 2009 ve 12:09  • Odpověz
Ahoj holky, hrusti malej byl frajer v te kosili a moc ti to tam slusi. Andy Elino se taky tak rehta. Hlavne kdyz mu chytám za nohu a u toho bafám, to se muze smichy pominout. Zuzik mala byla teda v noci akcni, to by me svihlo. U nas se krmi a koupe vetsinou kolem sedme a nejpozdeji v osm uz byva malej tuhos. Ale kdyz byl mensi tak sme meli doby kdy spal treba az v jedenact.
Andy moc vam to v zoo slusi. Vikul super fotecky, Stufek je desne sikovnej, ze tak krasne lozi.
Petrach ja mam taky depky, ze ma malej sest mesicu a jeste se ani neprevrati z briska na zada :cry:
Ale u Simunka je to neco jineho, je to borec a vsechno dozene.
U nas zacina cviceni s detmi od rijna, tak asi budeme chodit, kdyz se nam to nebude kryt s plavanim. Jeste se cvici v materskem centru ale je to pres cely mesto a brzo rano takze nic pro me.
17. zář 2009 ve 12:25  •  1 dítě  • Odpověz
Jeste jsem chtela napsat holky drzte se komu zemreli rodice, prarodice a dalsi pribuzni. :frowning2:
17. zář 2009 ve 12:28  •  1 dítě  • Odpověz
bemo mas pekne nove album :slight_smile: Jani co takhle hodit nove foto at vidime jak Melca roste? :grinning: Buni super fotecky, anitt davidkovi to moc slusi jak se smeje :slight_smile:
Dneska jdu na to tancovani tak jsem zvedava. Dopoledne jsem byla sikovna a upekla jsem bublaninu. Malej chrni, asi pujdu zehlit :slight_smile:
17. zář 2009 ve 12:40  •  1 dítě  • Odpověz
zuzi, to je teda aktérka. Kika taky takhle blbne, ale mezi spaním teda ne :confused: Jak byla dnes vzhůru, tak se kroutila a pak jen koukala, ale takovýhle mejdlo ji nenapadlo... Pak mě ještě napadlo zkusit koupit řadu od Johnsonu pro lepší usínání, teda pokud na to nemá alergii :wink: Koupat ji v tom a mazat, jsou to bylinky, ale asi to mám holka po Tobě no, to je pech :frowning2:
Holky, to je hezký, když se takhle gebí, že? Já u toho taky učůrávám :grinning:
17. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz
Ahoj holky,
jsme zpatky z cviceni. Bylo to fajn, akorat me stve, ze jsme tam nejmladsi,tedy je tam jeste jedna holcicka a ta je o trosku mladsi nez Honzik. Vsichni okolo uz lezou nebo se vic hybaji a Honzik je tam jak brambora :wink: Ale snad to bude dobry :wink:
Jela jsem dnes uplne poprve sama s prckem autem. Zvladli jsme to, i kdyz jsem byla od rana hrozne vynervovana. Ale to parkovani budu muset zlepsit, to mi fakt nejde :grinning:
17. zář 2009 ve 14:04  • Odpověz
andy, ona si to mejdlo uspořádala místo spaní. V osm jsem ji naposledy nakrmila a pak jsem si myslela, že usne... Když ani v 23h nespala, tak jsem ji nakrmila znovu a říkala si, že teď už usne. No a prd, začala dělat tyhle vylomeninky a zabrala až v půl druhý... Tohle mi ještě nikdyneudělala, aby tak dlouho usínala. Jsem zvyklá, že se třeba v jednu probere a pak je dvě hodinky vzhůru, ale aby se jí nechtělo vůbec usnout - to ne :wink:
17. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz
Zuzi, tedy Verunka je takova parmanka, ju? :wink: Ale ona pak spinka dlouho rano, ze?
Honzik sice usne vecer brzy, ale pak uz nekdy kolem 5 az 6 hod je vzhuru. A to je pro mne preci jenom brzo :sweat_smile:
17. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz
jj, hrusti, pak dává v kuse těch svých osm až devět hodin, jenže já v noci uklízím, myju nádobí a tak, takže, když usínala v těch devět, tak jsem měla na tohleto čas a teď už čtvrtý den je s tám usínáním na štíru. :sweat_smile: No, snad je to jen přechodné a za pár dní to přejde :confused:
17. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz
Si holky představte, co se teď stalo.. My zvonil tel.. nějaáký neznámý číslo, byl tu zrovna Tom pro něco z práce, tak to vezmu a tam nějákej chlap jako, že ahoj.. Na to já jako kdo je a on prej, že Martínek :astonished: Tak jsme mu vysvětlila, že žádnýho Martínka neznám a on prej jestli se dovolal Ivance, tak mu říkám, že žádná Ivanka teda nejsem :grinning: Ale dost měl Tom, prej bůh ví jak to je, jsi jen tak rejpl. Páč nedávno od jednoho jeho kamaráda manželka, si po xletým manželským životě zpestřovala vztah s nějákým chlápkem z netu a volali si a psali a moc nevinný to nebylo.. Tak teď budu podezřelá i já :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2009 v 15:09  • Odpověz
Ahoj maminky,
tak jsme se vrátili od doktorky, vážíme necelých 7 kg a měříme 67 cm. Doktorka nás pochválila, jak jsem šikovný a dostali jsme včeličku do stehýnka, ale úplně v poho. Jinak jsem tam doktorce ukazovala tu Natálčinu pipinku, ale moc se nechtěla ukazovat, se jí ani nedivím :grinning:

Andy, to musel být trochu šok pro Toma.
17. zář 2009 v 16:16  • Odpověz
Andy, Kikinka se nádherně směje, jsem se tady u PC smála s ní a Natálka asi žárlila, tak se dala do řevu.
To je fakt kouzelný, když se mimi takhle krásně řehní :slight_smile:
17. zář 2009 v 16:56  • Odpověz
Dala jsem dvě fotky do albíčka, kdyby chtěl někdo juknout.

Mějte se holky, dobrou noc :wink:
17. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz
tak u nás už se spinká od půl deváté!!! :grinning: Hurááááá, mám radost :dizzy_face:
Andy, tak to je dobrý - jen ať si tě Tom hlídá, jsi čupr baba s těma novýma vlasama :grinning:
bemo, gratuluji ke ko. Malá krásně přibírá a roste - máte krásné fotečky. Koukám, že se Natálka k dr. fááákt těšila :slight_smile: Jsou to prdelky :grinning:
17. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz
Ahoj holky,

jen nakukuju,koukám na bezva film :slight_smile:
Dík za pochvalu fotek.
Průjem máme pořád,ale už né tak často,dávám rýži a propasírovanou mrkvičku :wink: Ale příkrmy ještě dr.nedoporučila,až bude mít ok střevíčka :wink: Ty divný pohyby jsou prý reflexní,takže jsem klidnější :slight_smile:

Holky super fotky a video :wink:

Bemo-Natálka je celá TY!Hlavně v tom růžovém klóbrcu :slight_smile:

Dobrou :wink:
17. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz
Teda, holky, máte šílenou absenci :astonished: :astonished: :astonished:
Já se těšila jak si nepočtu, co jsem byla ve městě a ono nic :confused:
bemo, děkuju. A gratuluji ke ko, Natálka je kus ženský už. Hezký fotečky máte a krásný overálek, taky máme :slight_smile: Taky koukám jak si sedá, to je hrozný s těma prckama, že? Přitom by neměli ještě, ale zabraň jim v tom, že? :unamused:
zuzi, to je dobře, tak snad ji to vydrží, prdelce. A děkuju :dizzy_face: Ono to jen byl blbý, že to bylo zrovna v tom, co přišel nečekaně domů, tak pak koukal jako bůh ví co dělám, když je v práci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak jsem koukala na nova cinema Dvojí tvář požehnání, moc krásnej film to je, kapaly mi slzičky a teď mě dostal Oskar v Ordinaci hláškou.. Já i kdybych zasadil trpaslíka, tak Vyroste :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz
buni, koukala jsem na fotky. Ta Kačka roste do maminky, takže do kráááásy, jéjej :wink: Tak si za nás zjistila ty pohyby a aspoň víme. Nebudí se Ti tím třeba Kačka? Mně se tím vždycky malá vzbudí, když začne :frowning2: A snad už to Kačence přejde :unamused:
17. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz
Bemo krásny fotky, fakt je mala cela ty. :slight_smile: Gratulujeme ke KO :wink: Andy ja taky koukala na ordinaci.
Hrusti nic si z toho nedelej, ja se modlim aby malej se aspon do toho pristiho mesice tocil, když už né seděl. Kamoščin prcek začal sedět až teď a to je mu osm měsíců tak snad to doženeme.

O pul osme jsem se vrátila z toho tanečního fitness pro ženy. Bylo to uplne boží :grinning: Nas instruktor je nadhernej chlap a ma uzasnej zadek :slight_smile: Je to vlastne jenom tancovani, sice na zacatku byl chvilku nejaky strecink, ale pak uz jen tanec. Ucime se normalne latinu, kroky ale bez chlapa. Vubec to ale nevadi, je to proste solovy tanec. Dneska jsme delali čaču a kousiček jaivu. Je to ale makačka jak blázen. Tancujeme ale na moderni hudbu, třeba na Madonu. Byla jsem uplne mokra, jak mys. Debilni je ze tam nejsou sprchy, takže pak rychle valit do auta, aby se člověk nenachladil. :unamused:
17. zář 2009 ve 21:56  •  1 dítě  • Odpověz
Tak film skončil a já byla celou dobu napnutá jak špagát,dlouho jsem se tak do filmu neponořila,naposledy snad v kině tak v půlce těhu(pak už jsem nechodila,páč mi Káča v břichu vyváděla :grinning: )Film se jmenoval Gattaca -na nova cinema :wink:

Andy-óóó děkuji :dizzy_face: Ale krásná si teda nepřipadám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Já taky Kačku filmuju,ale většinou na mě zírá a nechce se jí předvádět.Jinak je taky řehtačka a šídlo :grinning: Kikinka je veselá kupa,je to fakt krása :wink: Jo a v ZOO taky super :wink:

Andy-Kačka jak usne tak spí a vzbudí se až má hlad,někdy ji jen přenesu na postel a nakojím a zase uložím a probere se minimálně a někdy se probudí a pak nechce spát třeba hodinu,ale ty pohyby jí vůbec nebudí,dělá to jen když jke vzhůru a vypadá to,že chce asi kopat,ale jak já jí dám do pytle a přikryju dekou tak jen zvedá hrudník a nebo to dělá když se vzteká :sweat_smile:
Třeba má Kíka divoký sny,že se až pohybama vzbudí :unamused: No já totiž,ani Káťu nemám v postýlce volně,ale spí mezi smotanýma dekama,takže se ani netočí a je tam tak jako v bezpečí :wink:
17. zář 2009 ve 22:28  • Odpověz
Miši-jů čača a džajv,to jsem taky v tanečních mohla :slight_smile: jé já bych si skočila :grinning: Téda tak hezkej zadek má instruktor,jo?? :grinning: :grinning: :grinning: nezoufej,že se nepřetáčíte,vše časem přijde :wink: Hlavně že je zdravej :slight_smile:

Tak a našteluju Manželky a nakrmím ve spaní mimino a jdu už chrnět....dobrooooou :zipper_mouth:
17. zář 2009 ve 22:35  • Odpověz
buni, jo to jsem koukala, že budou dávat ten film, předtím dávali tu romantiku jak jsem koukala, ale pak jsem to přepla na ordinaci. Tak to si mě uklidnila s tím, že máš Káťu tak zabezpečenou, já mám Kiku taky, ale kolikrát jsem si říkala jestli nejsem divná, když ji jakoby omezuju, ale je fakt, že tím je to trochu lepší, ale když se chce probudit, tak si stejně najde způsob jak se vykroutit :grinning: Je fakt, že tím jak tam je, tak se mi taky netočí, jen se prostě kroutí, někdy hodně a někdy třeba vůbec, Sny nevím, to asi ne. Nebo se zdá miminkám něco?
A není zač děkovat, je to tak :wink:
Jdu si zacvičit a pak do hajan, tak dobrou cholky :slight_smile:
misi, ještě jsem chtěla napsat, neboj, když přetočit zpět se mají děti do 8měsíců a je to pořád v poho :wink: Elík to dožene, třeba zase umí něco jiného, co jiné děti v tomhle věku ne. Ale já Tě chápu, já se taky přistihnu, že přemýšlím nad tím proč třeba Kika nedělá tohle. Ona mi třeba moc nepovídá, občas něco žvíkne, směje se, někdy breptá, ale mně třeba mamka říkala, že jsem drbala furt...
17. zář 2009 ve 22:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.