• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
tak u nás se právě dobaštilo a teď se usíná. Zítra během dne valíme do Jižních Čech, takže tu nebudeme a proto přejeme Kryštůfkovi vše nejlepší k svátku a Honzíkovi vše nejlepší k narozeninkám :wink: Hlavně zdravíčko a štěstíčko!
S tím vývojem je to, holky, prý tak, že se dítě rozvíjí na etapy. Mě třeba Veru už taky moc nepovídá, je to prý dáno tím, že se musí naučit spoustu věcí a vstřebat strašné množství informací. Takže je období, kdy se vyvíjí třeba mluva, smích atd. a pak zase období, kdy se rozvíjí motorika. Prostě to mají na přeskáčku a jestli se někomu dítě neobrací nebo nesedí, jak by podle tabulek mělo, tak na to kašlete. :wink: Prostě každý z nás je originál a nemá cenu se tím trápit :wink: Však se stejně všechno budou muset naučit :dizzy_face:
Andy, i novorozencům se mohou zdát sny a taky, že zdají. :wink: V noci vstřebávají všechny dojmy ze dne a když si vezmeš, kolik se toho mimčo denně naučí nebo kolik vidí různých věcí, tak jim to v té malé makovičce musí jet na plný obrátky. Mě by docela zajímalo, co se jim zdá :grinning:
18. zář 2009 v 00:47  • Odpověz
tak u nás se stále ještě usíná... Jsem zralá na panáka a na cígo - malá má hysterák jako prase a není k utišení. A to přes den spala rak hodinku, večer usnzla a za 2,5hod byla vzhůru a od té doby usíná :angry: Se na to fakt vyseru - pardon :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já to prostě nechápu, ráno ji hold vzbudím v osm a má po srandě. Klidbě ji nechám řvát, fakt už mi tečou nervy... Jestli zuby bebo něco, netuším :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
18. zář 2009 ve 02:25  • Odpověz
Ahojík holky :slight_smile:

Tedy, koukal jsem na Štěpánkovo video a jsem v šoku. A to se říká, že kluci jsou línější. Proti němu je naše Nelča úplnej břídil :grinning: :grinning: :grinning:

Včera jsem byla na vstupní prohlídce a pro zdravotní průkaz, tak mi Dr. zjistil, že už dávno jsem měla mít naočkovaný tetanus, takže jsem ještě dostala včeličku a dnes mi bolí celá půlka zadku, au :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zuzy, to je hrozné, je mi tě líto, snad už tohle období brzy skončí a bude líp :wink:

Nelinka bude mít za chvilku venku 4 zoubek :dizzy_face:

A já jsem udělala se sebou menší změnu a obarvila jsem si hlavu
18. zář 2009 v 07:55  • Odpověz
Ahojte holky, děkujeme za pochvaly.
Zuzi, teda Veru zkouší co ustojíš. Já bych byla mrtvá. Fakt bych ji být tebou v osm probudila a i kdyby byl řev. Nemá trochu přetočený režim?

Kryštůfkovi přejeme všechno nejlepší k dnešnímu prvnímu svátku :wink:

Misi, já mám kámošku a její holčička (8,5 měsíce) se taky nepřekulí zpátky, ale už skoro chodí.
Prostě každé dítě je originál a podle toho se taky všechno učí.
18. zář 2009 v 07:56  • Odpověz
Bemo, taky jsem zkoukla fotečky. Natálka je už kus ženský a kukuč má opravdu krásnej :dizzy_face:
18. zář 2009 v 08:03  • Odpověz
Ahoj holky,
u nas tedy dneska luxusni noc. Malej spal az do 6.45 hod :slight_smile: Takze jsem se fakt vyspala :slight_smile:

Zuziku, tedy fakt te obdivuju, ze jeste drzis. Ja uz bych byla asi chodici troska :wink: Uzijte si vikend, at pritel pohlida a ty relaxuj a naspi do zasoby :wink:

Bemo, Natalka moc slusi. Je to frajerka po mamince :slight_smile:

Dekujeme za pranicka a taky prejeme Stufkovi vse nej k dnesnimu svatku!

Ambret, obarvila, ju? a na jakou barvu?
18. zář 2009 v 08:21  • Odpověz
Ahojky

Kryštůfkovi nej nej k svátečku jeho prvnímu :slight_smile: at si to hezky užije :slight_smile:
18. zář 2009 v 08:23  • Odpověz
Honzíkovi vše nej kpěti měsícům

my noc super jen přes den je to mazec chce být pořád u mě a slintá -no zuby no

jinak vítání máme 3.října na zámku tak to bude nááádhera musíme koupit nějaký super hadříky :grinning:
18. zář 2009 v 08:35  • Odpověz
Anitt, dekujeme.
Vcera nam rikala ta pani na cviceni, je to zdravotni sestra, ze pry slintani nemusi byt nutne znakem, ze se blizi zuby. Ze nektere deti slintaji uz od narozeni :grinning:

Tak dobre nakupte! Ja ted zase vyrazuju nejake oblecky, zkusim neco prodat na netu a nektere veci asi odvezu do kojeneckeho ustavu, at tem detickam udelam trosku radost :wink:
18. zář 2009 v 08:41  • Odpověz
Dobré ránko, vše nej Kryštůfkovi a Honzíkovi :dizzy_face:
Zuzik jsi statecna, ja bych byla pak hotova zombie. Nemeli jste problem s tim rezimem uz kdyz jste prisli z porodnice? Jak radi holky ja bych ji taky vzbudila. Elias od te doby co vstava v osm a driv :stuck_out_tongue_closed_eyes: usina bez problemu v sem, o pul osme, v osm, nejpozdeji snad o pul devate. Vcera usnul v sedm, v 1O krmeni a pak spal az do ctyr, no ale pak se vzbudil a delal v postylce pytloviny, tak jsem si ho prenesla k sobe a za chvilku usnul a spali jsme az do osmi.
Holky ja mam taky v postylce malyho deky aby se nepretacel. :slight_smile:
Ambret hod fotecku at vidime jaka si kocka :slight_smile: Nelca teda jede s tema zubama. :slight_smile:
18. zář 2009 v 08:46  •  1 dítě  • Odpověz
Hrusti ty jsi hodna. To mate dobry ze je tam zdr. sestra aspon se neco dozvite. :slight_smile:
Anitt to bude krasny :slight_smile:
18. zář 2009 v 08:50  •  1 dítě  • Odpověz
Misi, to je dobry, ze to cvico vede sestra. Rikala, ze si mame do priste pripravit nejake dotazy, ze nam je zodpovi. Ono to cviceni je 45 min., ale prckove stejne cvici max 15-20 min., protoze je to pro ne narocne a pak byli na zemi a hrali si s hrackama :slight_smile:
18. zář 2009 v 08:53  • Odpověz
hrusti jsou to zuby pořád neco strká do pusy a má to naběhlé takže jo i dr. to říkala jen proříznout :unamused:
ted usnul chudera

jinak mlíka už nemám ani kapku včera jsem vytahla 30ml a dnes už nic :frowning2: no je to konečná

hrusti já oblečky ty horší rozdám a ty lepší zatím nechávám kdyby náhodou se zadařilo druhé mimi. vy nechcete další?

jo a kam chodíte na to cvičení?
18. zář 2009 v 09:08  • Odpověz
Anitt, ja si taky nechavam ty lepsi a ty co se mi moc libi a ten zbytek bud prodam nebo dam do toho kojenaku. Uz to tady hromadim do krabice a az to bude plne, tak to tam odvezu. nektere veci jsem kupovala v bazarku a nosili jsme je, tak je nechci ani uz prodavat, tak proto.
My chceme urcite dalsi, tedy spis manza si porad povida o Terezce :grinning: Ja si to nejak v praxi neumim predstavit, protoze uz pece o jedno dite mi prijde docela narocna. Ale myslim, ze si druhe poridime, pokud to pujde :wink:

Na cvico chodime do Petrovic, mame to kousek a zvladnu to i autikem :wink:
18. zář 2009 v 09:27  • Odpověz
Anitt, to nevadí s mlíčkem, i tak měl Davídek od Tebe mlíčko dlouho a já Tě teda obdivuju, že jsi to tak dlouho vydržela.

Já jsem lenivá si odsát, i když vím, že bych si tím pomohla a možná nemusela vůbec dávat na noc příkrm. ALe říkám si, že jeden příkrm za den není tak moc a já se aspoň vyspím.
Ale přijde mi, že teĎ mám mlíčka víc, Naty to celé nevytáhne a když oddělám prso, tak ji vždycky ještě postříkám :grinning:

Hrusti, ty jsi hodná, to budou mít miminka radost.

Holky, když tady čtu o těch vašich trampotách se zoubkama, tak se toho začínám docela děsit :astonished:
18. zář 2009 v 09:30  • Odpověz
já vím snažila jsem se do poslední kapky no :unamused:

zoubky jsou síla už aby byly venku všechny

jinak jsem tady měla ve stredu tchyni když byl manža na služebce jako že mi tady pomůže :grinning:
takže přišla sedla si ařekla co máudělat a začala mi tady usínat. tak jsem uvařila polévku kafe a obsloužila ji. :grinning: jen na chvilku jsem šla do kuchyně uklidit nádobí vrátím se a Davídek má sundané ponožky uffff :angry: na pěst. pak jsem ho dala do křesílka a protože na něj svítilo sluníčko tak jsem ho posunula kousek dál a ona prej neber mi ho aposunula si ho zpátky???? :angry: :angry: no touž jsem rostla fakt hustě. do finále mi řekla že na něj pořád koukám když spinká a že ho budím schvláně abych si s ním prej mohla hrát no není to na přesdržku doslova??? :angry: tak jsem ji řekla at si jde domů odpočinout že to tady sami v noci zlvádáme skvěle protože obskakovat ještě ji by bylo fakt náročné uufffff :rolling_eyes: :angry:
18. zář 2009 v 10:08  • Odpověz
Anitt takova tchyne to je na ranu :angry: ty ponozky sundala davidkovi ona ? Moje tchyne ma taky furt pocit ze ho hodne oblikam a kdyz u nich byl treba s manzou tak jsem prisla a malej skoro nahatej, kdyz bylo leto :angry: :angry: :angry:
U nas si ponozky Eli sundava sam. :grinning:
Ja mam nakonec oblecky u nasich. hrusti a co kdyz to bude dalsi kluk? :grinning: Z toho bych mela strach, dva kluky uz bych fakt nezvladla a nebo dvojcata, tri deti to by me svihlo.
18. zář 2009 v 10:56  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj holky,
oředne přeju Štufkovi vše nej kprvnímu svatku :slight_smile:
vikulko vy mate letos trapení,me je to tak líto,držte se..

zuzí me už by jeblo,se nevyspat,stačili mi ted 2 noci,i když stavam odsavat tak pak hned lehnu a prcek mi fakt chrní hezky,už aby se Verunka srovnala,bych si to cígo dala taky..mela jsem desnou chut jak ted mel tu blbou reakci na očkování :angry:

anitt tchyni se zdalo že není na ponožky jo? :grinning: ja je musím mít i v lete,jinak me bolí nohy ne tak prdolky malinky..asi mela blbej den..

miši jak jswem četla o tom cviču ty si fakt dobra,to ja bych nedala..a mela bych se sebou začít neco delat :angry:
hrusti a jak tzam c maloškama cvičíte??

u nas včera ješte den nic moc,musí spat jen v kočarku,teda pořes den..noc už dobra,zas me chytla krční pateř,musela jsem si dat brufen a mlíko vylívat,ale snad už dobry a Šimula už se zda v pořadku,skusíme zas najet na příkrmy
18. zář 2009 v 11:19  • Odpověz
tak jsem skukla fotky..
Eliaškovi to ve sportaku hrozne sekne,a ma krasny usmev :slight_smile:
Natalka v ružovem jak proncezna,ja chci takyyy holčičku :grinning:
Ambret ma doma další školačku :wink: tak at ji to baví :slight_smile:
Verunka je pekne šídlo,ta nas všechny předbehne :grinning:
Davidkovi se v restauraci evidente líbilo :wink:
18. zář 2009 v 11:26  • Odpověz
ahoj holky, tak my měly hezkou noc. Kikina usnula v 9 a spala do 4 a pak skoro do desíti :slight_smile: ale mezi prvním jídlem se kroutila zas, byla jsem vzhůru každou hodinu. Ještěže mám postýlku u sebe,vstávat někam to teda nevím :unamused:
gratuluji Honzíkovi a Kryštofovi :slight_smile:
zuzi, to musí být na palici no. já bych ji teda ráno nebudila, ale jak jsem psala, nedávala ji spát v osm, ale vtřeba po 9. je to evidentně sova po tobě, tak by jí tohle mohlo sednout :wink: Nebyla by si tak první maminka, co dítko vyžaduje chodit spát dýl. Tady na koníkovi je jich víc, jedné chodí dokonce dítko nejdřív v 10, půlroční :wink:
anitt, no, já už taky slyšela, že malý ruším spánek, když ji chodím kontrolovat. tchýně a uzený....víš jak to je :angry: :wink:
U nás mají zase všichni pocit, že malou míň oblíkám, tak doma ji nechávám jako sebe, a když mi je zima, tak přioblíknu a naopak.
Holky, tak pak musíte na holčičky vědecky :grinning: Zjistit kdy je ovulka a snažit se pár dní před :sweat_smile: Já bych taky dva kluky nedala :frowning2: Říká se, ale že když jsou děti do dvou let od sebe, že to bývá jeden kluk a druhá holka... :slight_smile:
18. zář 2009 v 11:35  • Odpověz
peto, tak si ještě ppřiďte holčičku :slight_smile: Já bych klidně brala taky další :slight_smile: peto, porad mi... jak se dává do příkrmu žloutek? udělá se celý vajco a nebo jak, prosím?
18. zář 2009 v 11:46  • Odpověz
tak jsem protridila skrine a jsou toho tri velky odpadkovy pytle. O vikendu to vezmu k nasim a tatka to hodi do charity. Pekne mi to proridlo, mela bych jit zase nakupovat :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2009 ve 12:25  •  1 dítě  • Odpověz
Hojte holky
Nejak nestiham, nevim kde me hlava stoji. Nevim jestli je to tim ze se malej vic hejbe a nebo vic starosti. Nejak nemam ani cas docitat. Takze vsem co meli svatek a mini narozeniny vse nej nej. Ja se urco o vikendu neukazu, chtela bych oskrabat chodbu a takove blbosti. Tak se tu holky mejte a ja se ukazu v pondeli :slight_smile:
18. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz
Zdravím holky,

my do jižních Čech valíme odpolko, tak jsem chtěla ještě nakouknout :grinning: No, malá usnula ve 2.45 a já snad usnula za pochodu, vůbec nevím, jak jsem se dostala do postele :grinning: Je to fakt mazec, hlavně když jsem vstávala v půl osmý, malou jsem budila v 8.15. V deset mi ale stejně usnula a vzbudila se v půl dvanáctý. Já spala s ní a jsem už v pohodě - udělala jsem si kafe - už stejně vůbec nekojím, není co... :frowning2:

Andy, ona včera večer už zívala jak blázen, mnula si očička vším, co jí přišlo pod ruku, tak proto jsem ji uložila tak brzy. Dneska, jak pojedeme do Jižních Čech, tak to jsou tak tři hodinky jízdy a to bude určo taky spát... Takže dneska bude usínat určitě dýl. No, uvidíme.
misi, jj, měly jsme ten samý problém. Malá se prostě v noci vzbudí a je akční jako blázen. Prostě to musím vydržet a doufat, že se to za nějaký ten den upraví samo. :wink:
Anitt, krásné fotečky. Davídek je opravdu kouzelný - a jak se krásně řehní :grinning: A tchýně je fakt hustá! :angry:
Peti, Šimonek je už velikej :astonished: Moc mu to sluší, krásně se usmívá :grinning:
Hrusti, jsi moc hodná, že to oblečení budeš dávat do ústavu. Já právě nevím, jak s ním naložím. Petr říká, ať ho schovávám, jenže já si myslím, že příští dítko bude chlapeček, tak aby nebyl chudák v celém růžovém :grinning: A kdyby to byla zase holčička, tak to nechci zase všechno pořizovat.... No, zatím to střádám a časem se rozhodne. My chceme tak za tři, čtyři roky pořizovat sourozence. :wink:
18. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz
Ahoj holky,
jsme zpatky a jsem faaaakt nadsena. Bylo to uzasny! A :dizzy_face: Honzikovi se to mooooc libilo Z :dizzy_face: e zacatku byl tedy trosku vykuleny a natahoval, ale ke konci uz vyskal a placal rukama a nohama, ze jsme byli obe s lektorkou mokry P :grinning: risti patek jdeme znovu :grinning:

Misi, ja doufam, ze to bude holcicka. Pujdeme na to vedecky, jak psala Andy. Budu si muset hlidat ovulku. Mit doma tri chlapi (dva prcci plus manza), tak to by me asi je.lo :slight_smile: No, ale hlavne, ze by byli zdravi, ze?

Anitt, tedy ta tchyne je fakt na pest. No, moje tchyne se nastesti kroti pac moc dobre vi, ze kdyz bude mit reci, ze tam k ni s prckem neprijedu :grinning:

Peti, s prckama jsme cvicili spis takove protahovani rucicek a nozicek a zpivali jsme u toho. Honzika nejvic zajimalo vsechno okolo, hlavne pani lektorka, jak zpivala, takze toho moc nenacvicil, ale po ceste autem byl tuhos :grinning:

Bobasku, drzim palecky, at vam prace jde od ruky a mate to brzo hotovy. Musi to byt na palicku :frowning2:
18. zář 2009 ve 12:40  • Odpověz
zuziku, uzijte si vikend.
K tem vecickam, ja si nechavam vicemene jen ty nejlepsi kousky a takove vecicky, ktere by mohla nosit eventuelne i holcicka treba na doma. Ja jsem nakoupila Honzikovi hrozne moc vecicek a nestihame to skoro ani unosit, takze to mame vsechno ve velmi dobrem stavu. Obcas koupim neco v bazarku, tak to pak necham do toho kojenaku :wink: To neni muj napad s tim kojenakem, jedna holcina z diskuze maminek v Krci to tam posilala, tak jsem si taky rekla, ze ty veci, co nechci a neprodam je nebo prodavat nechci, ze uz jsou trosku unoseny, tak tam odvezu. Oni jsou asi radi za kazdou malickost :wink:
18. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
18. zář 2009 ve 12:54 • vlada84
holky ty ponožky sundala ona :angry: já bych si nikdy netroufla tohle uděla přitom tady fakt pařák nebyl a já mu ponožtičky nechávám i když je teplo. no nic nebudu se rozčilovat.

andy :grinning: :wink: je to tak s tchyněma

ted jsme byli tři hodky venku malej byl hodnej koupila jsem mu letní čepičku moc hezkou s krytkama na ouška a hodně pružnou tak je to ok i na naši kebulku :grinning:

taky pořád oblečky tříídím a vyřazuju a fakt toho už tolik kupovat nebudu je to pak škoda.

hrusti pošli mi prosím tu adresu toho kojenáku taky tam něco pošlu pro prdelky.
18. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz
hrusti vy jste byli na vaničkách nebo plavču?
18. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.