• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Zuzi, tak jsme na tom stejně s tím pořizováním sourozenců. My taky chceme druhé mimi tak do pěti let, ale manžel chce dřív, ale jsem zásadně proti, nechci mít v 26 odrozeno :slight_smile: ale člověk nikdy neví, kdy zase přijdou miminkovský pudy. I když já chci na podruhé taky holčičku.

Andy, taky mi každý vyčítá, že je Naty málo oblečená.

Anitt, tak koukám, že Ti tchyně hodně "pomohla" To taky dobře znám, mě tchyně pomůže tak, že se z toho náš byt měsíc vzpamatovává, tak si raději dělám všechno sama.
Doufám, že taky nebudu taková tchyně :unamused:
18. zář 2009 ve 14:15  • Odpověz
tak holky, mějte se tu krásně a já se tu v neděli vokážu :grinning:.
18. zář 2009 v 15:58  • Odpověz
ahojte moji zlati,

jak to tak ctu tak nas tu vic nestiha. :grinning: No ja mam nejaky srumec. Kazdy den prace - a pak mala a domacnost. Vecer Vas docitam ale vcera jsem to nedala a tak jsem Vas jen preletla. :zipper_mouth: Se stydim.

Misi teda takovy sexy instruktor? To bych taky chodila :grinning: No tanec je nejlepsi pohyb tak muzu tise zavidet. Ja na takove veci nemam vubec cas :confounded:

No vcera jsme meli plavani - mala pod vodou vypada spravne vydesene ale ma pekne otevrene ocicka. No ale ja si pri kazde potapce nabrala do nosu - no potapec ze me nebude. :grinning: Melca to zvladla lip nez ja :sweat_smile: Jen musime vic trenbovat - proti ostatnim je pozadu a pod vodou vydrzi jen 3 sekundy narozdil od tech trenovanych - ti vydrzi tak 5 sekund. No ze 7 uz nas chodi jen 4 takze mazec. :sweat_smile: Tak musime zabrat - predtim byla melca prumer a ted je posledni jak je nas tam malo :grinning:
18. zář 2009 v 16:17  • Odpověz
Zuzi teda ta tvoje mala asi ma prevraceny rezim - by me trefilo. Me spi Melinka docela dobre - nekdy se nevzbudi vubec a nekdy tak 2x. Ale na to ze chodim do prace tak docela ziju dobre a spanek me zatim nechybi ale to prijde :sweat_smile: nebo me drzi kafco - ja nevim ale kazdy na me kouka ze takhle vytizene dny by nezvladli - asi jsem blazen :grinning:
18. zář 2009 v 16:19  • Odpověz
Jo holky koncem pristiho tydne budu objednavat kafca a tak tak kdyby jste chteli neco priobjednat tak se ozvete.

Ja si jdu zrovna udelat - nejak se me otvira pusina :sweat_smile:
18. zář 2009 v 16:21  • Odpověz
Bobas taky musim domalovat o vikendu chodbu a chci nekam na brusle at vypnu - o vikendu me ceka jeste delat neco do prace tak to bude super truper vikend :confounded:
18. zář 2009 v 16:23  • Odpověz
Hrusti super ze vanicky dopadly dobre. Na prvni hodinu jste to zvladli vyborne - budete hvezdy bazenu :grinning:
18. zář 2009 v 16:24  • Odpověz
Jani,
my te omluvime, zes nas nedocetla, kdyz chodis do prace :grinning: No musi to byt zahul, jses fakt dobra. Mne staci se "jen" starat o Honzika a vecer padam na usta :sweat_smile:
18. zář 2009 v 16:49  • Odpověz
Tak jsme se vrátili z procházky, ale samozřejmě jsme v kočárku nespinkali a teď Natálka kouká s tatínkem na čmeldy :slight_smile:

Jani, já to říkám furt, ty jsi superžena. Ty jedeš na 200%. Jani, hned se hlásím mezi zájemce o dvě balení vita kávičky, když budeš tak moc hodná. Ještě Ti napíšu do IP.

Já jsem ráda, že stíhám péči o Natálku a domácnost a trochu fungovat a to je vše a ještě k tomu práce ???? Ani náhodou :astonished:
18. zář 2009 v 18:54  • Odpověz
Holky taky ze citim ze na me neco leze tak se nadopuju vic reishi at to prejde :grinning: No neumim lezet no :sweat_smile: Superzena je kremca - ja mam vyhodu ze me hlidaji dopoledne nasi. Jinak bych praci nezvladla - kremca zvlada praci i s holkama.

Jsme byli ted na prochazce a Kikinu stipla do tapky vosa - na ni stoupla :cry: Tak ji Peta musel nest a pajda bobatko - ji to asi boli :frowning2:

Objednavky registruji a az to prijde tak vam to poslu a pisnu kolik to vyslo s postovnym. Vsak ja dam jeste vedet do ip. Objednavat budu nejpozdej ctvrtek pristi tyden. Uz nemam ani kafco - pujcila jsem si od mamci :grinning:
18. zář 2009 v 19:10  • Odpověz
Jani teda ceka te dobrej vikend :grinning: ale na bruslich si odpocines :slight_smile: Teda Jani jak to ze tolik lidi odpadlo?
18. zář 2009 v 19:15  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj Misi,

no na brusle se tesim - jsem nemela pohyb ani nepamatuji - zas budu 3 dny skucet jak me vsechno boli :grinning:

No jedna byla 2x a maly porad rval tak prestala, minule rval dalsi, tak to asi pani taky vzdala, ale podle me mel jen spatny den protoze prvni hodinu se mu ve vode libilo a mam ho i na videu jak je spokojeny :sweat_smile: no a treti to byla myslim holcicka nevim proc nechodi. Co si pamatuji tak neplakala - toz prd vim. No ja uvazuji ze zas nebudeme chodit pres zimu - uvidim. Stejne jestli to dopadne nejak spatne v praci tak budeme radeji setrit a plavat s ni chodit sami, ale to se teprve uvidi
18. zář 2009 v 19:22  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

Chtěla jsem se zeptat, někdo tady kdysi psal o " šesté nemoci" Teď jsme přijeli z malou z pohotovosti a Dr. říkal, že to asi bude šestá nemoc, ale přesněji nám to řekne zítra,to máme jít na kontrolu. Prý by se udělal krevní obraz a nějaké vyšetření :frowning2:

Nemáte s tím některá zkušenosti? Docela se toho děsím
18. zář 2009 v 19:27  • Odpověz
ambret nemáš se čeho bát,mela ji Elin..je to nemoc kojencu,nejčastej kolem 6-9 mesíce..je to drobná vyražka a horečky..holky to od ní nechytnou,davají se leky od horečky..tak at je berušce brzo líp,taky se nevyspíš vid??

jani stíháš fakt hodne :wink:
18. zář 2009 ve 20:44  • Odpověz
No vidíš a mě dr řekl, že jestli je to ono, tak že je na ní jště moc malá, protože se objevuje až v roce a víc. Už máme i po horečkách, teď už je jen ta vyrážka a hlavně nechuť k jídlu
18. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz
no Eli ji mela asi v 7 mesících :grinning: proto se jí řžíká šesta nemoc,že je nejvíc kolem 6 mesíce,,nebyl tam nejaky duchodce??
kdy razíš do prace? tatka bude hlídat? taky maš doma šrumec co?

holky narazila jsem ze včerejška na příspevek od map07 :wink: v kojencích založila diskuzi a za náma ani tuka :grinning:
18. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz
Petrach a jak jsi to uhádla? Myslím že ten dělal doktora, když bylo mrtvé moře ještě marod :grinning: :grinning: :grinning:
Do práce nastupuju ve čtvrtek ve 14 hodin. Mám z toho docela vítr, ale už se moc těším že vypadnu z domu. Holky bude hlídat manža, ikdyž vůbec nevím jak to bude, protože mu přišel dopis od nějaké firmy, že by ho vzali do práce a že má přijít ve čtvrtek se tam podívat. Dostali hold echo od pracáku a tak manžovi poslali dopis
18. zář 2009 ve 22:05  • Odpověz
ahoj holky, já byla s ajickem na procházce, velmi dlouhé, jsem úplně total vyřízená, že dnes nedám ani cvíčo. Kikina s Hugem se k sobě moc měli, Kikina se na něj smála a koketovala Hugo ji něco vyprávěl a pak se lehce osahali po tvářičkách...pry pro začátek stačí :grinning: Jinak Hugin taky roste do krásy, jak jsem tady psala, že bych ani po chlapečkovi netoužila, tak po dnešku mám jiný názor. Je strašně šikovný a má krásně hlubokej hlas. No, zkrátka se ajickovi a jejímu manžovi moc povedl :slight_smile:
ambret, já vím, že šestou nemoc teď chytil kámoščin skoro dvouletý syn a od něj i ona a i malá 4měsíční, ale to asi šestá nemoc nebyla, když to od sebe odchytali, ne?
čau jaani, akčňačko, taky nemám kafčo, ale já si objednám. Na brusle bych šla hned taky. pozdravuj Melinku okatou :wink:
peto, já ji tam taky už chytla, a i zrovna online, ale nechtěla jsem prásknout, vím jistě, že když sem chodí, tak nás i čte :grinning:
Jo, jinak mě bolí tak záda, že jsem ráda, když ráno se vyhrabu z postele, takže já v poslední době už nezvládám tuplem nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak mi kikina na véču vypila 180ml kaše a ještě chtěla :astonished: Jsem z ní byla vyřízena. Dávám ji v láhvi tu hotovou od nestlé, má to tak na 3-4x, ale úplně nejvíc ji miluje, to nemám problém do ní dostat i 2hod.od posledního jídla, jen ta cena :frowning2: 2x250ml hotovky stojí 55Kč :unamused:
18. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz
ambret na pohotovosti mám super skušenosti s duchodci :grinning: no za nich ty nemoc
i asi byli jiné či co :grinning: me nepoznal dr ani zanet v prsu,když jsem mu to řekla že mám horečky,tvrde prso a bolave,tak pry viroza a za 2 dny jsem jela do špitálu na kapačku a 2 antibiotika..to same u Elin když marodila..

s tou prací by to bylo super,jen je blbe že se mu to bude křížit :unamused: a hlidaní nemate že? když jste se přestehovali
18. zář 2009 ve 22:20  • Odpověz
Andy já nevím jestli je to přenosné. Máme jet zítra na voslavu do Plzně a vůbec nevím co mám dělat. Doktor chce, aby jsme tam zítra ještě přišli na kontrolu v půl 12 :frowning2: Uvidím jak to bude zítra vypadat, kdyby jsme tam měli jet až po doktorovi od nás z Varů, tak to pomalu nemá ani cenu :frowning2: Chjo, nevím co mám dělat.
18. zář 2009 ve 22:25  • Odpověz
tak tvor uz pred hodkou usnul, ja mam praci skoro hotov tak snad budu mit klidny vikend. Jsem se nakopla a uz je me i lip.

Andy zada jsou mazec. No zkousela jsi masaz? Me vzdy pomuze - sakris se musim objednat - jsem dlouho nebyla :confused:

Peti teda ty mas s dr super zkusenosti jak tak koukam.

Je a jak se ma map - myslim ze ma Pavlika ne? :confused:

Andy teda Kikina uz randi? Holka sikovna. Ajicka pozdravuj a Kikine dej za nas pusinku - Melince rano pozdrav vyridim :grinning: Bud rada ze ti mala tak pekne papa

Holky teda ja o takove nemoci slysim poprve :sweat_smile: To jsou my veci - jeste ze mam vas - zkusene maminy ktere poradite kdyby neco

Ambret bud rada ze manza by mel praci - ted je prace nedostatek a treba to pujde zkloubit. Jako pokladni si smenu muzes snad upravit. Teda aspn jedna znama to tak ma - chodi tam brigadne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. zář 2009 ve 22:28  • Odpověz
hmm vidim ze nejak zacinam pouzivat slovo teda - jsem se zas nekde naucila :grinning:
18. zář 2009 ve 22:30  • Odpověz
jaani, nám v práci teda zakázali a tak jsem si ho upravila na tedy a každej měsíc při kaučingu jsem to měla vytklý :grinning: Ale já to teda tak miluju :grinning:
Někteří dr.jsou na hlavu a jen strašej :angry: Hlavně ty na pohotovosti..
Já bych malý ještě dala baštu, ale ona nejvíc kdy snědla 160ml a 180ml už bylo přes a to pak by mi vše vyblinkla a to jsem nechtěla, ale fakt to miluje, dávám ji to na noc Mlíčko s kaší rýžové, tak se to jmenuje.
Jinak randit musí..Neb co se v mládí naučíš....
ambret, to je fakt, pokud jdeš na dohodu pracovat, tak si směny můžeš většinou vybrat, já dělala v Tescu i v Kaufu na pokladně při škole, aby byla kačka nějaká, ale chce to mít trpělivost teda no :unamused:
18. zář 2009 ve 22:39  • Odpověz
ambret je to jak píšou lehce infekční.ale nejčastejc se to chytne mezi 6-24 mesíci..po prodelaní už nemoc znovu nechytneš..da se na to jen lek od teploty a muže byt lehce nachlazená,pokud už nemá horečky tak do 3 dnu vyskočí vyražka a pak to odezní..

to víte,u Elin jsme meli skoro všechno..otazkou je jak by jí na te oslave bylo no :unamused:
18. zář 2009 ve 22:40  • Odpověz
Petrach, my už právě vyrášku máme. Má jí ve vláskách, po obličeji, na bříšku chuděrka malá, je mi jí líto :cry:
18. zář 2009 ve 22:43  • Odpověz
tak to bude brzo fit :wink: hlavne že nemá teploty..
jsem se tu dnes zasekla,chodím sem až uspím zlatíčka a ve 22 h mam odsavat,a dneska jsem to přetahla,mysto spaní koníkuju :grinning:
tak dobrou..snad se dnes i zuzík vyspí,na čerstvem vzduchu na chate :slight_smile:
18. zář 2009 ve 23:19  • Odpověz
Dobré ránko holky.
Tak noc byla ok, jen při tom vstávání jsem vždycky KO :slight_smile:

Včera jsem nakoupila koš se zdravou výživou a moc mi to teda nejede, ale v tom asi spočívá ta dieta, není to chutné, tak toho člověk sní málo :grinning:

Včera volala tchyně, že by chtěla jet k nám tak na dva týdny na nějakou brigádu na trhání hroznů a manžel, že jo, že jí něco sežene. No já na něho koukala jak z jara, ani se mě nezeptal. Tak jsem mu řekla, že ji tady nechci a on že by byla přes den pryč a aspoň by mi dělala společnost. Jasně já tak potřebuju další hladový krk o který se budu muset starat.
A vrchol všeho, jsme se nedohodli na tom, kam pojedeme až bude uschopněn. My s Natálkou samozřejmě pojedeme k našim a manžel chce k rodičům, ale to jsem mu jasně řekla, že tam pojedem bez nás. Že naši malou dlouho neviděli.
Ach ty rodičové, vždycky se nepohodnem jen kvůli tomuhle :unamused:
19. zář 2009 v 07:14  • Odpověz
ahojky

bemo od rána nerešíme nic jineho než tchanovce takže chápu :angry:
19. zář 2009 v 07:49  • Odpověz
Koukám, že je tu všude podobné.

Kdyby nebylo tchyně, tak se vůbec nehádáme.
A co jste řešili vy Anitt?
19. zář 2009 v 08:16  • Odpověz
Ahoj holky!
Ambret, ja co jsem cetla a slysela, tak tu sestou nemoc maji kojenci do 1 roku, maji tak 3 dny vysoke teploty, pak se osypou a teploty zmizi a je to pryc. A nezda se mi, ze by to bylo infekcni, to bude asi neco jineho, jestli je to infekcni :confused:

Andy, bud rada, ze Kristynka takhle pekne basti. To bych ji klidne i tu drahou kasicku koupila, hlavne, ze basti :grinning: Ja jsem na to mlicko s kasi taky koukala, ale zatim kasicky nedavame, spis to vyuziju nekdy na cestu, az bude Honzik bastit kasicky.

Ja jsem byla vcera parit se znamyma z diskuze maminek z Krce. Bylo to fajn, akorat jsem dneska jak prejeta protoze prcek v noci trosku zlobil, mel rymu a byl teply, tak jsem ho rano merila a mel 37,2 po odectu. No, bud to ma z pocasi nebo vcera z tech vanicek.

Anitt, Bemo, no my taky ted resime tchanovce a pristi vikend. Manza chce jet k nim, jenze musime jet jeste k nasim a moji babce, protoze ma narozky, ale manza musi zase nutne k nim na pout a mne se tam s prckem nechce. Takze se porad dohadujeme a jeste jsme to nedohodli :unamused:
19. zář 2009 v 08:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.