• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Jé tak to se přidávám ke gratulacím.Další jarňáček na světě,jsem zvědavá kdo bude dlaší na řadě :wink:
19. dub 2009 v 10:47  • Odpověz
Vauuuu, to teda čučim. Vauuu, Hrusti, moc gratuluju, tak nakonec Honzík nebyl žádnej obřík. No to jsem zvědavá, co bude Hrusti vyprávět. Vikulko, díky za info. Teda, já tomu nemohu uvěřit, že už je tu další maminka.
19. dub 2009 v 10:59  • Odpověz
Ju tak Honzik uz je taky mezi nama: Hrusti Mooooc velka gratulace. Jsi sikulka a uz se tesime ne fotecky. :slight_smile: :slight_smile:
Vikulko moc diky, ze jsi nam dala vedet. :slight_smile:
Tak ted jeste Zuzik a Mareka holky dejte o sobe vedet :wink:
19. dub 2009 v 11:20  • Odpověz
jéé, gratuluji hrustince :dizzy_face: Kdyby se narodil jako naše berunka, tak asi taky nemá ani 3kila :unamused: A co měla za narkózu, vikul?
19. dub 2009 v 11:34  • Odpověz
Podle mého musela mít celkovou narkózu, protože když se rozhodnou až při rození, že bude císař, tak není čas na nic a potřebují člověka umrtvit do minuty a to myslim, že u částečné nelze, tam to trvá 20 min?. Záleží, jaké to bylo drámo. Vikulko, neposlala fotečku? Asi ne, asi jsou ještě vykulený...
19. dub 2009 v 11:50  • Odpověz
Jé, gratuluji Hrusti k Honzíkovi, to je krásné, další miminko :slight_smile:
19. dub 2009 ve 12:29  • Odpověz
karca, tak když nepostupoval, tak třeba měli čásek. Zavedení epiduralu + působení asi cca do 15min. :wink:
19. dub 2009 ve 12:34  • Odpověz
Tak to je docela rychlý 15 min, tak uvidíme, jak to probíhalo, snad ji brzy pustí :slight_smile:
19. dub 2009 ve 12:55  • Odpověz
Zuzík se zatím taky neozvala od té doby, co jela do porodky, tak možná taky už rodí, nebo dokonce porodila. Se to tu nějak rozjelo :slight_smile:.
19. dub 2009 ve 13:15  • Odpověz
Andy jestli to mela hrusti jako ja tak sla na celkovku. Me dali i epidural ale to furt doufali ze porodim normalne a pak uz nechteli radej davat druhej a sla jsem na celkovku.
19. dub 2009 v 16:07  • Odpověz
Ahoj holky,

Tak mám konečně chvilku čásek a koukám že Hrusti už má honzíka taky na světě-MOOOC VELKÁ GRATULACE! :wink: Tak vidíš Hrusti nebyl to žádnej obřík :grinning:

Zuzík už asi teda taky,když se ještě neozvala :astonished:
A Marek bude vzápětí.. :confused:

Já mám ted princeznu na balkoně a konečně chvilku spinká :dizzy_face: ,zase celé ráno koukala a nešla uspat :rolling_eyes:
My kojíme snad furt a mlíčko mi taky kape,když třeba lezu do sprchy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. dub 2009 v 16:10  • Odpověz
Holky ja vam to mleko fakt zavidim ja se nemuzu nejak rozkojit ale nevzdam to. Zitra jdu koupit odsavacku a budu bojovat o kazdou kapku :slight_smile:
19. dub 2009 v 16:49  • Odpověz
Bobas-Tak ty dáváš ted umělou stravu?na rozkojení hodně pij-ale co jsi vždycky psala tak ty vypiješ dost,že?Pak ty čaje pro kojící matky-od Teekanne je moc dobrej a ta melta taky pomáhá a hodně přikládat a hlavně být v klidu a mlíčko se snad spustí :wink: :wink:
19. dub 2009 v 18:07  • Odpověz
Hrusti obrovska gratulace!!!! Tak vidis uz to mas za sebou. No jsem na Marek a Zuzika zvedava.
My dneska tu meli nase, tesili jsme se na volnou nedeli a nic. Pak jsem musela s mamkou do CA, tam lidi, jsem z toho utahana jak pes. A zacina me bolet v krku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tento tyden si dam pohov.
Bobas drzim palce at se rozkojite. Ale zas nemusis nosit vlozky do podprsenky, to je pekna otrava. :rolling_eyes:
Holky jak dlouho jste meli ocistky? Ja uz budu paty tyden po porodu a furt mi to neprestalo. Uz jsem z toho desne otravena.
19. dub 2009 v 18:33  •  1 dítě  • Odpověz
Já mlíčko zase mám, ale malá nesaje. Holky, normálně ona je líná sát i z té láhve :unamused: Myslíte, že je to tím, že je tak malinká?Kolik Vám vypijou děťátka nebo vypili, když jim byl týden? Ona vypije jak kdy. 6x denně dávám a dá 40-60ml. Musím ji budit. Teda v noci se vzbudila 2x sama a jednou dala 50ml a jednou 70ml.
19. dub 2009 v 18:59  • Odpověz
Andy a jakou si si koupila ty odsávačku?

Bobásku, držim palečky, aby mlíčko začalo téct, ale nestresuj se tim, důležitý jsou jiný věci, mlíčko se dá nahradit sunarem.
19. dub 2009 v 19:28  • Odpověz
Andy a když nechce moc pít ani z lahve, nemáš na ni nějakou moc složitou láhev? Já koupila Dr. Brown a zkusila z toho něco vysát a to teda bych radši nejedla, než se takhle namáhat. Zkusila si, jak je to namáhavé to z toho vycucnout?
19. dub 2009 v 19:30  • Odpověz
karca, mám od chicca odsávačku. Potřebovala jsem hned nutně a oni je jen tak někde nemají :unamused: Tou savičkou ji to tam teče skoro samo.
19. dub 2009 v 19:45  • Odpověz
Ahoj holky,
velka gratulace hrusti k Honzikovi,hlavne že jsou oba v pořadku,mam desnou radost za ne!!!!!to je překvapko
a snad už bude neco noveho i u marek a zuzika,jsem desne zuvedavá :wink:

andy me dr řikali jak se zhruba vypočítá kolik si ma vypit mlika,je to 130-180ml na 1kg vahy,me dali prumer,což je 150ml na 1 kg,pijeme ted tak 50-60ml mlika v davce,nekdy ale i min,a tak 7x denne,ja si to píšu,vypil ted po 2 dny 370ml...hotova matematika
k tem flaškam ma karča pravdu,tihle drobci nemají sílu to vytahnout,u nas prošel avent a pekne pije z nuku,anatomickeho,ale ne silikon,meli tyhle i v porodce,nemusí tak tahat,byl problem je vubec sehnat,ale tchyne je objevila a ma je v obchode
musiš ji budit,me řekli v noci nechat jednou i pet hodin a pak budit a přes den po 3 hodkach,
ted už se budí sám

bobas držim palce,taky s tim bojujem,ja mam odsavačku elektrickou,od ručni jsem mela ruky jak opice,mela jsem moc mlika,ted bych ho potřebovala a je to horší a ješte opoždene gratuluju,nejak jsem te propasla
19. dub 2009 v 19:51  • Odpověz
petrach, dík za info :slight_smile: Kolik váží teď Šimůnek? Takže ono asi nezáleží kolik vypije jednorázově, ale celodenně, viď?
19. dub 2009 v 19:55  • Odpověz
Ahojky,

narkozu nevím jakou měla,ale zjistím :wink: Pujdu za nimi do porodnice.Počítám ut nebo st :grinning: A fotečku mi poslala a dám ji do svého alba.Pak ho přidá Hrusti.
19. dub 2009 ve 20:03  • Odpověz
Tak jsem ji tam dala tak jukněte na bobinku malinkou :slight_smile:
19. dub 2009 ve 20:12  • Odpověz
Honzik je prekrasnej Hrusti moooc gratulujeme. :slight_smile:
Vikulko pozdravuj ji az za ni pujdes a ze uz se na ni moc tesime :wink:
19. dub 2009 ve 20:13  • Odpověz
Misi já je skoro neměla.Z porodnice pak tak 3týdny.
19. dub 2009 ve 20:14  • Odpověz
Bobásku vyřídím :slight_smile: Bude ráda a pozdravuje vás
19. dub 2009 ve 20:15  • Odpověz
vikulko moc ji pozdravuj a že je Honzulka krasnej :slight_smile:

andy ve středu mel 2480g a vy?
prave by si meli vypit zhruba určitou davku denne,ta spodni hranice je 130ml-kg,nas propoušteli s davkama 45ml 8x denne,ale nevypil to pokažde a doma pije minkrat ,ale vetší davky,pry po koupaní se muže zvyšovat,řikala zas laktační poradkyne

bobasku ješte mi radili spařene mandle asi 15 ks,taky na mliko,taky od laktační.
me se zas rozjelo,tuk,tuk..sice už ne litry,ale stačí a ješte mrazím na horší časy
19. dub 2009 ve 20:58  • Odpověz
jak se divam na fotečku Honzika,tak se kukam že se nahříva brouček,v tomhle termoboxu jsme byli taky :wink:

vikul Štufek už taky porostl,kolik ted važíte?
19. dub 2009 ve 21:03  • Odpověz
Jůůů, ten je krásnej a jak je hezky oblečenej. To je neuvěřitelný, že už ho Hrusti nemá v bříšku, ale je na světě. Moc jí pozdravuj a že se na ní těšíme. Já těm mimíkům nějak furt nemůžu uvěřit, každou chvilku nějaké přibude a mění se nám všem život.
19. dub 2009 ve 21:29  • Odpověz
honzík je hezoučkej :dizzy_face:
petrach, ve středu méla 2570g. Nejvíc by papala v noci. Dneska zblajzla 320ml. Je to teda od půl třetí do teď. Koukám, že vy pěkně rostete :wink: Nám je teda 9dní, tak snad se to ještě rozjede. Asi chci po ní moc, když ještě v úterý zblajzla sotva 30ml najednou :unamused:
Holky, jak dlouho nechávate prcky na odhříhnutí? Když si neříhnou, za jak dlouho je pokládáte?
19. dub 2009 ve 21:31  • Odpověz
Andy-četla jsem že když si prcek do půl minuty neodříhne tak to asi nepotřebuje :wink: Ale moje malá se stejnak i tak většinou poblinká :unamused: Moc se přecpává :sweat_smile:

Viku-díky za foto..Honzík je pěkná prcinka :dizzy_face:
19. dub 2009 ve 21:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.