• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Anitt, koukala jsem na ten recept, ale ja bych to asi ted prckovi nedelala, protoze je tam cukr :confused: Ja myslela, ze do roka se nesmi sladit, ani solit :sweat_smile:
20. zář 2009 v 09:07  • Odpověz
Ahoj holky, tak my měli hroznou noc, Natálka se vzbudila po čtvrté a dvě hodiny ne a ne usnout, takže dnes jsem byla hotová ráno vstával k malé manžel, jsem dělala, že spím, ale malou vytáhl z postýlky a za chvilku začal řvát monitor a já měla hlavu nalepenou u něho, fakt krásný budíček :astonished:

Andy, ráda bych se pochlubila pracujícím a doma pomáhajícím manželem, ale to bych si musela vzít někoho jiného :grinning:

Včera teda manžel vysál všude a umyl podlahy, ale to znamená, že teď zase tak dva měsíce na nic nesáhne, kdyby mi tu aspoň nedělal nepořádek, ale spousty práce mi přidělává on :angry:
Ale když vidím, jak se o něho tchyně stará a pečuje o něho, tak chápu odkud vítr vane :unamused:

Natálka včera seděla na tatínkovi a když ji zvedl ručičky, tak se začala pomalu stavět na nožičky, ale to bude snad ještě dlooooouho trvat.
20. zář 2009 v 09:08  • Odpověz
hrusti udelala bych to bez cukru zatím :wink:
azabalenou tasku mám taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
bemo ip
20. zář 2009 v 09:15  • Odpověz
Anitt, taky IP :wink:

Tak manžel je nemocný, fakt super, má rýmu a kašle, ale hlavně v noci chrááápe a já nemůžu spát. Dnes ho nemilosrdně přestěhuju do obyváku.
20. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
Hojte holky
Jdu jen na skok a drobek jsem vas i docetla.
Andy tak to ja mam doma zlaticko. Vidi na me ze jsem fakt hotovo hlavne kdyz ma malej sve noci a ja skoro nemuzu spat. Takze u nas funguje to ze pokud neni jednou za tri dny vysato a vytreno tak to jde udelat bez toho abych mu neco rekla on. O kuchyn se teda zasadne staram ja. Ale jinak manza pomaha automaticky ze vsim a koupeme maleho kazdej vecer spolu. Ja chystam vanu a on ho donese vysleceneho, chvili se snim caka pak ho omeju a utru a manza ho zase odnaese do loznice. Proste fakt parada. A rict me tchyne to co rekla tobe tak sni asi vybehnu. To nehrozi aby doma chlap nepomahal. Jako jsme v kole 24hodin tak s necim pomoct musej. Jo a o vikendu si bere manza maleho do obejvaku kdyz se vzbudi a me nechavaji jeste hodinku spinkat. Fakt super :wink:
20. zář 2009 v 10:13  • Odpověz
Anitt, koukam, ze je to vsude stejne :wink:

Bemo, to ti tedy nezavidim :frowning2: Hlavne, abyste to od nej s Natalkou nechytili :frowning2: Honzik mel rymu trosku vcera, asi po tech vanickach, ale pak uz dobry.
20. zář 2009 v 10:14  • Odpověz
bemo je to mazec :angry:
20. zář 2009 v 10:24  • Odpověz
Haha, koukam, ze se tady hraje nejaka ticha posta :wink:
Prcek se vzbudil, tak se mu jdu venovat. Hezkou nedeli :slight_smile:
20. zář 2009 v 10:28  • Odpověz
hrusti ne jen jsou to strááásne dliuhé příspěvky a nechci kdyby někdo šmíroval víš???? neboj vše ti povyprávím :wink:
20. zář 2009 v 10:37  • Odpověz
Jj, je to na moooc dlouho a pořád stejná kapitola a taky nechci řešit, kdyby sem někdo nakoukl.

Natálka se taky vzbudila, potfůrka moje malá a teď taky morduje špendlíka :slight_smile:
20. zář 2009 v 10:48  • Odpověz
Ahoj holky, teda vas docitat to je mazec. Buni at je mala brzo fit, musi to byt pro ni strasne vycerpavajici :frowning2: Nechcete zkusit jinou dr?
Jani jsi akcni, teda brat si praci domu fuj. Co delate pristi vikend? jedeme se mrknout na stenata :slight_smile: Kdybys treba chtela jet taky :wink:
Holky ja chci taky vsechno vedet jsem baba zvedava :grinning: a na srazik nemuzu. Skoda ze je ta praha tak daleko :frowning2:
Jo a u nas manza pomaha, kdyz uklizime umyva podlahu, vysava, vari, uklizi koupelnu a nedavno se nabidl ze vyzehli, ale pry jen rovne veci :grinning:
My jsme u nasich vcera byl běh nadeje tak jsme to zmakli chuzi s malym v manduce. Dneska jedeme ke švagrovce, mala ma rok, se mi tam moc nechce, kdyz je venku tak hezky.
My mame cestovni postylku Baby point, stala sice dva tisice ale nic moc, blbe se rozklada a sklada :angry: a dno je sice zvysene ale je jen do pulky postylky a ten nas dlouhan se tam za chvilku nevleze. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Musim jit manza me vyhani od pc, andy myslim na tebe jen nejak nestiham.
20. zář 2009 v 10:57  •  1 dítě  • Odpověz
holky my se chceme taky pobavit :grinning: Nee si delam srandu - ono je dobry to obcas vyfiltrovat ale jestli Vam sem chodi rodina nebo znami tak se nedivim ze to nechcete zverejnovat :wink: Ja vim taky o par lidech co sem chodi a pak to prezentuji dal - proste takove ty drbny, ktere tim zijou, ale ja se tim bavim - kdyz je to bavi tak klidne at si to ctou :grinning:
20. zář 2009 v 11:01  • Odpověz
Misi ten babypoint je podobny jako babydesign co mame. Me se to skladni uz zda v poho, ale chvilku jsem s tim zapasila nez jsem na to prisla a na spani mame celou delku, ale videla jsem ze nektere postylky maji jen cast a prislo me to taky maly. Ohledne vikendiku dam vedet - manza stopro nemuze - ma praci na doma z prace (neco co je planovano u zakazniku) takze pase, ale ja bych myslim mohla. Kde ze to je? :sweat_smile: Pojedes tam asi s manzou ze? No kdyby manza nemusel workovat tak by jsme neco mohli podniknout u nas, ale takhle je to na houbicku :unamused:

No ve ctvrtek se v praci rozhodne co a jak tak drzte palce at to nedopadne nejak hodne spatne :wink:
20. zář 2009 v 11:07  • Odpověz
Holky, no, ja doufam, ze mne tady nikdo nesmiruje, ale clovek nikdy nevi, ze? :unamused: Vim o par znamych, ktere si tady cetla rodina :angry:

Misi, no manza zehli taky rovne. Dneska zehlil rucniky a pleny :slight_smile:

Jani, drzim palecky s praci. Ono je to blbe ale ted vsude :unamused:
20. zář 2009 v 11:31  • Odpověz
Ahoj holky, to je pořád stejný všude... Já tady taky skoro nic nepíšu, protže vím, že mě šmírujou, že? Takže asi tak :frowning2: Si ty maminky myslej jako, že jsme synáčkovi služky? Tak to rozhodně ne. Mám malou a musím se plně věnovat ji, ona mě potřebuje, kdežto chlap je svéprávnej a cokoliv mu já neudělám si dokáže udělat sám, jen chtít, že? Dřív to možná taky bylo, jenže chlap dělal 68hodin týdně, volná jen neděle a makal fyzicky. Tom teda rozhodně nijak náročnou práci nemá, kdyby jo a že teda předtím měl, tak to je taky jiná, ale když jde na sedmou a po čtvrtý hod.je doma, tak nemůže být sedřenej...Možná jen unavenej, ale to já jsem kolikrtá taky, protže přerušovanej spánek není teda moc kvalitní :unamused:
misi, já Ti to chtěla v pátek poslat, ale taky jsem zapomněla :frowning2:
Jinak Beruna mi teď usnula, páč taťka se holil takovým "tichým" strojkem, až ji to uspalo :grinning: A já mám od rána žravou zase, už jsem zbaštila sůšy, jogurt, poloomáčenky a teď jsem si dala housku s celou paštikou a máslem :sweat_smile: A až se malá vzbudí, tak jdem na pizzu :slight_smile:
Jinak se mi definitivně obrací z bříška na záda, nejdřív jsem myslela, že to jsou pády, ale udělá to vždy do minuty dvou potom, co skončí na bříšku a jde ji to líp než na bříško, to sice umí, ale moc se jí nechce, ale musím dávat bacha, protže tak válí sudy, na břicho a hned na záda, stejným směrem :astonished:
20. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz
Andy, ja mam taky dneska zravou :grinning: Jsem manzovi rikala, ze me asi zve na zmrzlinovy pohar :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to ani zitra nejdu cvicit, protoze mame kontrolu na neurologii :frowning2:
Kristynka je moc sikovna :slight_smile: My se zatim pretacime na brisko a to jeste na jednu stranu, na tu druhou mu musim jeste trosku pomahat.
Dneska jsme meli opet k obidku mrkvicku a chutnalo mu to vic, pak vylozene sel pusinkou po lzicce s mrkvi :grinning:
20. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz
hrusti, vidíš to je šikula, musí si zvykat, u nás je dnes cuketa s bramborem, se divím, že nemá brambor už plný zuby, má je často, ale rýží a těstoviny chci dávat až po 6.měsíci, stejně i jako třeba hovězí, s tím počkám klíďo i do 7., ale krůtí už bych mohla pak dávat.
My máme zítra tu rehabku, kvůli hlavičce, paradox je, že se ji docela spravila, už ji dává hodně málo na stranu.
Přetáčí se mi taky jedním směrem, tím druhým to má takový jako dost bloklý mi přijde :unamused:
20. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz
Tak jsem tu :wink:

koukám,že je tu tichá pošta :grinning: Hrusti přijedeme rádi,ale už je nás plný byt :stuck_out_tongue_closed_eyes: Budeme v Praze Zítra a asi v úterý.

Já to mám doma teď v pohodě,ale zjistila jsem,že si musím o vše říkat a pak to jde a udělá.Sám od sebe ani náhodou :confounded: Ale radujeme se z Kryštůfka a vše klapa jak má :wink:

Andy rýži klidně můžeš dávat.Dnes jsem malému dělala brambor s řepou a moc mu chutnalo :wink: Ale nejraději má maso :grinning:
20. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz
Tak jsme s Natálkou převlékly povlečení a ona mi pomáhala, já jsem jí zavazovala mantinel a ona ho rozvazovala :grinning:
Dala jsem do alba fotku mojí pomocnice :grinning:

Andy, Kikinka je šikula, jo jo a bude hůř až se nám začnou ty naše mimuška plazit a utíkat nám :slight_smile:
20. zář 2009 v 15:34  • Odpověz
bemo, Naty tam je správná... :wink:
vikul, myslíš, že můžu už? Já jsem chtěla zůstat do toho půl roka jen na ovoci a zelenině + kuřecí a teď jsem dala prvně žloutek a moc jí šmakoval. Říkám, je po tatínkovi, ten mlíčko neee a vajíček kotel :grinning:
Jinak jsem se chtěla zeptat, holky, jestli jste nechali už prcky chvilku doma sami? Já teď musela asi necelých 5min.spící Kikinu doma, samo, že v postýlce, protože jsem pospíchala domů, proč Vám nebudu raději ani vyprávět, aale s tím, že hned pojedu, tak jsem ledabile zaparkovala a pak jsem ji dala ještě mlíčko a ona mi u něj úplně silně vytuhla :astonished: Tak jsem ji dala do postýlky a kouknu z okna, no to parkování šílenost, musela jsem to přeparkovat nebo by nás brzy někdo naboural, ale nejlepší pocit jsem z toho neměla :frowning2:
20. zář 2009 v 16:23  • Odpověz
Andy, já jsem Natálku doma samotnou nechala, jen když jsem skočila dolů do sklepa, nebo pro poštu atd. a to teda nespinkala, ale zatím mě nic nepřinutilo k tomu abych ji nechala doma dýl, ale myslím si, že když to bylo jen 5 min a k tomu spinkala, tak se nic hrozného neděje.

Naty se už vzbudila a je teda jedláááá. Půjdu jí domluvit :slight_smile:
20. zář 2009 v 16:28  • Odpověz
Andy, ja jsem parkrat nechala Honzika doma, kdyz mi prijel postak a spinkal. To ho preci nebudu budit, ne :sweat_smile: Jinak ho beru vsude sebou :wink:
20. zář 2009 v 19:22  • Odpověz
jupíííí máme zoubek :grinning:
20. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz
Andy dávej to i maso :wink:
20. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz
Ja nechala malyho doma kdyz spal a sla jsem s kosem. Jinak taky ne. Jani jeste nevim ktery den, jedeme vsichni ctyri, ja, manza, malej a pes :grinning: Je to v ujezde. To je kousek od vas.
Dneska jsme byli na te oslave, no bylo to celkem narocny, malymu se chtelo spat ale spousta lidi tak zvedavka se snazil byt vzhuru aby mu neco neuslo. Pak sem ho dala do postylky a normalne jsem ho pak pres ten hluk neslysela :stuck_out_tongue_closed_eyes: ze place nastesti manza jo. Prisli jsme domu koupacka, kase a uz od osmi chrni. Jinak jeho sestrenka je ero, na to bych asi nemela :slight_smile:
Andy Kikca je desne sikovna, tise zavidim.
Já davam zeleninku i s ryzi nebo bramborem, dvakrat dostal kureci. Zloudek mam pry taky uz zkusit mi rikala dr. S hovezim taky urco pockam, my zas jeste nezacali s ovocem. Jednou jsem mu zkusila dat od hami jabko s bananem ale moc mu to neslo. Ale zas davame dva prikrmy kasi a v poledne tak to nechci uspechat. Pockam s presnidavkama az na pristi mesic.
20. zář 2009 ve 20:56  •  1 dítě  • Odpověz
Já dávám maso-zeleninové k obídku a jednou týdně vynechám maso a dám žloutek :wink: Maso se přidává po měsíci zeleninky tak se neboj a nebo kupuj a tam máš přesně od jakého měsíce je to vhodné :wink: Kryštof miluje těstoviny s rajčaty a masem :confused: A už bude kousat :slight_smile: Já mám takovou radost :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz
Vikul gratulujeme k zubu :slight_smile:
Jo u nas cuketa spapal ale ven uz to bylo narocnejsi. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a malej zbufne celou tu velkou sklenicku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. zář 2009 ve 20:59  •  1 dítě  • Odpověz
Já Štůfka nechala doma, když jsem musela jít večer vyvenčit Vikulu,ale měla jsem s sebou chůvičku.
20. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz
Misi už takhle krásně papáte :slight_smile: to je super
20. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz
Vikulko gratulace k zoubku. Jste sikulky a moc hezke fotky z dovci :wink:

Andy ja malou nechavam taky kdyz potrebuji jit s kosem a nebo kdyz sbiram nebo vesam venku pradlo. Sice jsme v prizemi ale dneska me udelala dobe sokingy. Si hrala na dece a ja sbirala pradlo a vzdy jsem mezi tim na ni bezela juknout a vidim ze je u komody, drzi v ruce uchytku (vim ze byla povolena) a skrable u nosika - bud rukou nebo od te uchytky. No uchytku zuzlala a nechci ani pomyslet co by se stalo kdyby si ji dala do pusniky - fuj tajbl tak manza to hned spravil a nazemi uz ji samotnou nenechavam - uz vleze vsude.

Jo my dnes kousek usli po ctyrek - uz to neni to jeji plazeni ale konikovani - tak nam zacina sranda a starosti zaroven :grinning:
20. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.