• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
ahojte holky,

nejak nestiham psat :grinning:

Hrusti prosim te takhle nemuzes myslet ze Honzik by nemusel byt mezi nami - dulezite je ze
22. zář 2009 ve 22:33  • Odpověz
JE MEZI NAMI.Na to coby kdyby nemuzes ani pomyslet. To jsou jen domenky - takhle by mohl uvazovat kdokoliv. Honzicek je krasny zdravy kluk tak pryc s takovymi myslenky.

Ajicku jsem rada ze ses ukazala a dala o sobe vedet. Jinak moc hezke fotecky a gratuluji k vetsimu bytecku.

No a ted uz nevim na co vsechno jsem chtela reagovat - hlava derava :sweat_smile:
22. zář 2009 ve 22:35  • Odpověz
Ahoj holky, tak my jsme se zase pěkně budily, vůbec se mi nechtělo z pelechu, ale vždycky když juknu do postýlky tak na mě Natálka hodí takový culibrk, že jsem hned probuzená :grinning:

Hrusti, opravdu nad tím nemůžeš přemýšlet, jak píše Janinka, to by mohlo napadnout každou z nás. Nepřemýšlej co by kdyby, Honzík tu je a bude!!! Honzík je zdravý a krásně roste a to je důležité. Chápu, že Tě to vyděsilo, ale opravdu na to zapomeň co lektorka řekla. Podle mě Ti to neměla ani říkat.
23. zář 2009 v 07:18  • Odpověz
Ahoj holky,
ja vim, jen jsem z toho byla zaražena. Ja jsem si vubec u porodu nepripoustela, ze by to mohlo dopadnout nejak spatne :slight_smile:

Vcera jsem si udelala radost, v Alpine Pro maji slevy, tak jsem si koupila ve sleve novou zimni bundu a protoze jsem docela hodne usetrila, tak jsem si jeste koupila na podzim takovou zelenou prosivanou vesticku :dizzy_face: Porad kupuju jen prckovi, tak jsem si koupila sobe.
Jinak prcek uz ma asi 5 darku k vanocum a to mam jeste jeden vyhlidnuty a u nasich uz ma taky spousty darku. To jsem zvedava, kam to vsechno pak dame :sweat_smile:
Dneska chci zajet mrknout do prace a pak jdu vyzvednout profi fotky z vitani obcanku, tak se tesim. Akorat nam nejede vytah, tak budu muset prcka nejak snest v manduce i s kocarkem dolu, jinak se nedostaneme ven :angry:
23. zář 2009 v 08:35  • Odpověz
Taky bych si něco koupila, už jsem na sebe nevybírala ani nepamatuju.

Ty jo Hrusti, vy jste rychlíci, já ještě nemám na Vánoce nic. Musím se polepšit. Hrozně se těším až Natálka poleze ke stromečku a pustí se do dárečků, to bude nádhera :wink:

Taky jsem měla v plánu jet za holkama do práce, ale Naty usnula a manžel musel jet na rehab tak jsme zůstali doma. A dnes se jdu zeptat na úřad na to naše vítání, mělo by to být v pondělí a ještě nám nic nedošlo :unamused:
23. zář 2009 v 09:13  • Odpověz
holky, Kikina z ničeho nic dostala úplně šílenou zelenou rýmu.. Nic jí nebylo a najednou v noci chraptěla, pak se kroutila a pak už to jelo. Odsaju a můžu hned znova, je úplně vyčerpaná, nemohla pořádně spát, taťku jsme vyhodili ve 2 vedle a já s ní ležele u nás a hlídala ji, protože se úplně zalykala, ale co tak najednou, že? Ani nepčikala, tak jdu k dr., protže tohle mi nepřijde moc normální no :frowning2:
23. zář 2009 v 09:46  • Odpověz
Andy, chudera Kristynka. Tedy ta na ty rymicky trpi :frowning2: Pry ted jsou zase hodne nejake virozy. Honzik taky rano trosku pokaslaval a nudlal, ale pak nic, tak to asi mel jen po ranu.

No nic, my jsme vzhuru. Nejak si posledni tri dny zkracuje spinkani. Ach jooo :confounded: Jdeme papat a pak vyrazime mrknout do prace a pro ty fotecky z vitani.
Uzvivejte slunicka, zatim papa!
23. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
Ty jo Andy, co tak najednou? Je dobře, že jdete k doktorce. Pak napiš.
23. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
holky, ale tohle je prvně, co ji chytla sama od sebe :frowning2: prvně od Toma, předtím ode mě a teď nevím a má 37,9 bez odečtu :unamused:
23. zář 2009 v 10:10  • Odpověz
Hojte holky
Omlouvam se ale neni cas a ted navic pisu s notasku protoze se nam pokazil PC a manza se snazi dostat data s pevne disku kterej vypovedel sluzbu. No nejhorsi je ze tam mame vsechny fotky a stalo se to necekane tak to nemame zalohovane. mame ten pevnej disk teprve rok tak nas nenapadlo ze by mohl tohle provest. NO jak to manzel stahne tak ho vemu a omlatim ho tem prodejcum o hlavu. Fakt jsem desne nastvana mame tam vse od narozeni maleho pres svatbu a upravy v byte :angry:
23. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
Ahoj holky,

tak moje mateřská demence je na vrcholu. Už hodinu tu hledám mobil a bez úspěchu... Fakt mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska vyrážíme na velký nákup do Globusu, protože doma není vůbec nic. Po protřídění lednice mi tam zbyla jen horčice, kečup a polívky v pytlíku :grinning: Bezva mišmaš...

Andy, teda Kikinka na to docela trpí, viď? Tak hlavně pak dej vědět, jak jste dopadly. My máme jít příští týden na druhou hexu a malá trošku kašle a trošku kýchá, ale není to nic zásadního, tak nevím, jestli s ní raději zajít k dr. nebo ne... Teplotu nemá...
Bobas, tak tos mě docela vystrašila s tím PC. My máme nový PC taky rok a nestál málo, tak musím zjistit, jak se zálohuje, nerada bych přišla o nějaké data nebo fotky....
Hrusti, takhle o tom fakt nesmíme přemýšlet. To bychom se zbláznili. Já jsem taky u porodu nemyslela na to, že to nemusí dobře dopadnout - ani jsem nepomyslela na to, že to může dopadnout jinak než že budu mít zdravé dítě... Pak nám sem šupni nějaké fotos z vítání, ať se pokocháme :slight_smile: My vánoční dárky máme už tak nějak vybrané, jen je koupit :grinning: Příští měsíc by mi měli vracet dovolenou, tak za to bychom je koupili :grinning:
23. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz
Tak na úřadě nám bylo sděleno, že vítání je 24.10, tak nevím co mi ta paní minule říkala, dobře si pamatuju, že říkala, že to je na Václava, no jedna z nás byla mimo :grinning:

Ty jo Zuzi, zajímavá kombinace, nevím nevím co bych z toho uvařila, snad jenom tu polívku :grinning:

Já si stejně většinu fotek nechávám vyvolat na CD vám to nemusí zůstat věčně, když se poškrábe, nebo něco, tak máte po fotkách a s PC se může stát přesně to co Bobáskovi a já, která jsem opravdu hodně ujetá na focení a zakládání alb a dělání si videí, tak bych to asi nepřežila, to mi připomíná, že si tam musím sestříhat ta videa s Natálkou, raději se do toho pustím co nejdřív.

My už jsme po obědě, dělala jsem zase rybičku, mňamka, rybičku já ráda, tuze ráda :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A polívka nám zbyla od včera, můj oblíbený kuřecí vývar :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz
Holky, tak nám dr. dala antibiotikový kapičky, protože od minula ji tam zůstala nějaká mrška a jak jsem vysadila mucosolvan, tak se do ní zase pustila... no, v to mě jen utvrzuje, že půjdu asi do pneumokoka po 7.měsíci, chtěla jsem až po roce....
23. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz
ahojte milacci,

Monco no na tvem miste bych do pneumokoka sla taky. Je fakt ze Kikinka na rymu trpi hodne casto :unamused:

A jak se mate jinak vsichni ostatni.Zitra se v praci teprve uvidi co a jak - budou osobni pohovory, tak jsem nevahala poslala na jednu praci zivotopis a zitra mam jit na pohovor :sweat_smile: a to jsem jim psala ze muzu jen 4 h denne a mam prijit tak uvidim jak dopadnu v praci a pak tam bud povalim, nebo to zrusim. :confused:
23. zář 2009 v 15:34  • Odpověz
Tak to naše šídlo se dnes krásně poplazilo po pohovce a já jsem z toho byla úplně na větvi, byla jsem na ni hrozně pyšná. Sice se plazila už dřív, ale to si spíš odírala bříško o zem, ale teď už to bylo opravdu ono, ale pak to nezopakovala, tak snad to zase zítra uvidím a hlavně zaznamenám na kameru :wink:
Jo a dnes jsem si poprvé zadumlali paleček u nožičky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

....... a teď se rozčilujeme :slight_smile: ...........
23. zář 2009 v 16:49  • Odpověz
Bemo gratuluji k lezeni - i kdyz nevim jestli je co prat - ted ti zacinaji galeje a musis byt v pozoru :grinning:
23. zář 2009 v 19:13  • Odpověz
Misi chtela jsem se te zeptat jestli uz sis nechala delat ten kalendar z fotek maleho?Spis me jde o ten format v jakem to budes delat :sweat_smile:
23. zář 2009 v 19:44  • Odpověz
Bobasku, nam se na jare stalo to same jako vam. Nakonec nam fotky vykuchali v jedne pc firme asi za 500 Kc, takze uz je zazalohovane mame :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dneska jsem se zase rozcilila, byli jsme na navsteve vpraci, byla tam ta kolegynka, co je tehu a za 3 tydny ma termin a ryla do me. Ona pry si to ted uziva bla bla bla. No, radsi to nebudu komentovat :angry:

Jinak uz mame profi fotky z vitani. Jsem nadsena. Za chvilku strcim malou ochutnavku do albicka :slight_smile:
23. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz
ahoj holky,

bemo gratulace k lezení :wink:
andy at je brzo dobře,to ses moc nevyspala co? to očkování je super vec,už davku máme
hrusti teším se na fotky :wink:
jani držím zítra pesti at ti místo podrží :slight_smile:
bobasku to by me jeblo,přijít o tolik fotek,nam ted taky neco odešlo,ale ne tolik jak tobe,tak snad to vytahnou
23. zář 2009 ve 20:35  • Odpověz
Peti, tak muzes mrknout na fotecky :slight_smile:
23. zář 2009 ve 20:44  • Odpověz
ahoj holky, já nesihla na vás dnes moc reagovat, ráno jsem pospíchala a pak jsme jely pro mamku. Kikina je jako v poho, ale jak má dojít na spánek, tak to je běs, nejde ji dýchat, takže noc bude asi fajn, teď sice spinká, ale nedělám si iluze, že to bude na douho :frowning2: Odsávání rovná se týrání, páč hleny tam docela držej, takže to není raz dva a do 20min.je to znova..Doufám v ty kapky.
bobas, no, my máme taky všechno zálohovaný, už jen proto, že máme 2 pc a noťase a můžem tak vzájemně na déčku koukat na fotky a nemusím to dávat do všech pc. S těma fotkama to snad dobře dopadne :wink: Jo, lae teď si pamatuju, že jednou Tom taky vytáhl takhle ztracený fotky někomu, ale neskutečně dlouho se v tom hrabal, tak snad to kdyžtak nějak půjde :wink:
jaani, držím pěstičky zítra.
hrusti, kolegyně je blbka, mně taky nikdo rozloučení nedělal a přitom se vždy všem dělalo a ona si užívá, ale počkej, ono jí to začne a zatímco my už máme ty těžký začátky za sebou, tak ona před sebou :grinning:
23. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz
Andy, jsem jí taky říkala, at si ještě užívá, že až se prcek narodí, tak že bude vzpomínat, jak si to ted užívala. Jinak to nekomentuju, protože už jsem se uklidnila a nechci se znovu rozčílit :grinning:
23. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz
Ahojky, Andy chudak mala, prejeme brzke uzdraveni.
Bobas ty jo to by me slehlo, ale u nas je to to samy, mame je v notasu, porad se chystam je vypalit nebo vyvolat. Asi si je aspon stahnu na flesku.
Jani ja to asi budu posilat jedne pani, ktera to zpracovava a pak to posle vypalene na cd. Pak to necham jen vyvolat, ona dela A4. A kam se hlasis?
Bemo gratulace k Hrusplazeni ti :slight_smile: Hrusti krasny fotecky z vitani, Honzik uz je velkej chlap :slight_smile:
ale tu kolegyni nechapu, jak to myslela? Jako ze si uziva tu oslavu?
23. zář 2009 ve 21:03  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojík holky :slight_smile:

JAni, kalendáře se dělají- nástěné A4 a týdení A5 :wink: Já je nechávám tisknou u 24.print
23. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz
Misi, ne ze si uziva tehotenstvi a ja ze jsem byla nemotora a pribrala vic nez ona. A ona se vic hybe a tak pry bude mit lehci porod bla bla bla :rolling_eyes:
23. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz
Hrusti, zkoukla jsem fotečky z vítání. Moc vám to tam všem sluší. U nás se tak krásné fotky nedělali. To je fotili z úřadu a nebo jste měli pozvaného svého fotografa?
23. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz
Ambret, urad mel pozvaneho profi fotografa, tedy pani fotografku, a kdo chtel, tak si mohl nechat udelat za penizky fotecky :wink:
23. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz
Tak to jo, jsou opravdu moc krásné. Honzík je na nich už jak velkej chlapák, moc mu to sluší :dizzy_face:
23. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz
hrusti ty fotky nemají chybu :slight_smile: :slight_smile: fakt jo :wink:
moc vám to sluší a vydíš i do kolíbky se vlezl :grinning:
kolegynce leze tehulkování na mozek co??takové mám nejradší co si myslí že spasí svet když porodí :grinning:

andy skus jí zvyšit postylku na spaní,nebo pokud spíš s ní,tak jí dej polštář,pod ni celou aby na nem ležela celá a byla zvyšená pod hlavičkou..snad kapky brzo zaberou!!!
23. zář 2009 ve 22:21  • Odpověz
ambret diky za radu s tim formatem. No ja bych chtela nastenny ale jeste nemam ani zpracovanou jedinou fotecku tak nevim nevim :sweat_smile: Kde to necham tisknout nevim ale 24.print nevim jestli je u nas - nebo to je nejak pres ne?

Misi to mas fajn ze ti to zpracuje nejaka pani - ja nikoho takoveho neznam tak se s tim musim zkusit poprat sama - to zas bude porod :grinning:

Hrusti krasne foto. Moc Vam to vsem slusi a Honzicek je krasavec. :wink: Stalo za to si na fotecky pockat.Jinak na kolegyni se vyprdni - z toho couha zavist - se ani nerozciluj :slight_smile:

Moni s Kikinkou je me to vazne lito - tak snad soplik brzy odejde a pekne se vyspis - takhle to musi byt hruza-si te dovedu predstavit ze skoro ani nespis a hlidas a odsavas :unamused:

Holky diky moc ze na me myslite s tim zitrkem. Nestresuji se a nejak to dopadne - jen se me nechce moc na ten pohovor ale to jen diky tomu ze bych mela ficak :grinning: Je to totiz az u Malenovic takze po praci bych letela pro melcu, rychle na pohovor a pak plavani s Melcou ale pani me dala dobrou rezervu - psala si me od jedne-dvou :grinning:

Misi nevim na co ses ptala kam se hlasim - jestli myslis pozici nebo firmu :grinning: To vis - tupe mozkove zavity a moc me to uz nepali :sweat_smile:
23. zář 2009 ve 22:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.