• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Jani, je to tady: http://shop.24print.eu/ a nebo ještě za srovnatelnou cenu to zpracovávají myslím 2 maminky na MMB. Kalendáře vytisknou, dají do kroužkové vazby a je to moc hezké. Jestli chceš, najdu ti i ty mamči na MMB :wink:
23. zář 2009 ve 22:37  • Odpověz
JAni a co se děje zítra? Chodím sem jen částečně a nejsem v obraze. Jáí zítra nastupuji do práce, tedy jen na brigádu, ale už se nemůžu dočkat
23. zář 2009 ve 22:38  • Odpověz
holky, děkujem za radu :slight_smile: Kikina má trochu vyvýšenou matraci, všude rozvěsené plínky mokré a otevřené okno a přiznám se, že místo vytření nosánku těma kapičkama, jsem ji tam na noc kápla jednu kapičku a už hodinku, přesně po tom, co jsem ji kápla spinká bez chrutí a pobrekávání..i když teda chrčí :frowning2:
hrusti, fotky jsou krásné, Honzík frája, prostě celej Ty :wink:
jaani, prosím ,co Ty jsi dávala přírodního Melince, aby nebyla tolika zahleněná? A co ji dáváš na imunitu, vím, že si to už psala, ale budu muset ji taky nějak tužit zdravíčo, ty rýmičky jsou děsný... :frowning2:
23. zář 2009 ve 23:04  • Odpověz
Ahoj holky,
jsem to včera zakřikla :frowning2: Noc děsná, Honzík se probudil v pul 11 večer se šíleným řevem. Nevím, kde to pobral, ale má šílenou rýmu a pokašlává. Fakt nevím, kde k tomu přišel, protože já i manža rýmu nemáme. Takže dneska jsme určitě doma a zítra zruším vaničky :frowning2: Teplotu ráno naštěstí neměl. Ted lezí na bříšku a tečou mu vodové nudle z novu a u vysávání řve jako tygr :unamused: Snad ho to brzy přejde a nerozjede se to. Je pravda, že to ted pry hodně řádí :unamused:

Jinak dneska držím všem pracujícím palečky, at jim to dobře dopadne :wink:
24. zář 2009 v 07:55  • Odpověz
ahoj holky,
hrusti, to je mi líto, je to strašný, já taky nevím, kde tomu malá přišla, každopádně asi nebyla ještě úplně dobrá od posledně a tak to bylo lehký :frowning2: Rýma je snad to nejhorší, co ty mimča může potkat :confounded: Hlavně takováhle. Nejhorší j e, že jim to trvá dýl než nám se s tím vypořádat. U nás noc ušla díky moderním tipů dr. a to je chládek a všude mokrý plíny. Jo a s tím být doma, mně dr. říkala, že pokud tam není zima a má jen tu rýmu, žádná horečka, teplota neva, tak tuplem ven, páč se jim to víc uvolňuje a líp dýchají a řekla bych, že je to pravda no. Ale na vaničky určitě ne. A s tím řvaním u vysávání, už z toho mám větší trauma jak ona :pensive: Tak ať je Honzulkovi, co nejdřív dobře :wink:
24. zář 2009 v 08:41  • Odpověz
Andy, no já rýmu tedy osobně taky nesnáším :unamused: Jsem mu tam vyvětrala a ted jsem ho dala spát, sice uspávání byla operace asi na 20 min., protože nemohl zabrat a pořád nevěděl, jak si lehnout, ale usnul. Jsem zvědavá, jak dlouho bude spát, moc dlouho asi ne kvůli té rýmě.
At je Kristýnce brzy lip :slight_smile:
24. zář 2009 v 08:55  • Odpověz
ahoj holky,
co to čtu :astonished: už i Honzík..je toho moc,u nas to má Elin a už i já mam rymu a kašlu,Šimula se zatím drží..
na imunitu jsou prave dobre i ty probio kapky a skus andy nakapat na polštář eukaliptovy olejíček..
jinak je dobry libenar nakapnout a odsat nebo Mar ..sprej s mořskou solí..máme oboje

u nas byl dnes rekord,malí snedl celou davku ovoce-banán :slight_smile:takže nebylo mlíko žadné
na obed bude masičko poprvé tak uvydím jak mu to pujde
24. zář 2009 v 10:24  • Odpověz
Ahoj holky,

tak já vařím brambory na bramborový salátek a uděláme si k nim smažená játra. Už se těším, br. salát fakt můžu :slight_smile:

Hrusti, tak i Honzíka trápí rýma? Ty jo, to by mě zajímalo, odkud to ta mimča můžou chytit :frowning2: Tak hlavně, ať ho dlouho nezlobí...
Andy, mě stačí když malé odsávám obyčejné soplíky, jak u toho brečí a pere se se mnou :frowning2: Je to pitomý, že ta rýma se nevyhne ani těmhle nejmenším :frowning2:
Ambret, tak pak dej vědět, jak bylo první den v práci.
Jani, písni nám, jak to nakonec v práci dopadlo. Držíme pěsti, aby co nejlépe!!!
24. zář 2009 v 10:53  • Odpověz
petul. já vím, že jsou i na imunitu, ale když je má v mlíčku ty probiotika, tak už se nemusí dávat v kapkách, ne?jinak šimula je šikula, takový jedlík, to u nás se zas nejí :unamused:
24. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
zuzik, mnam, salat bych si taky dala :slight_smile:
24. zář 2009 v 10:56  • Odpověz
no a teď mi volala kamarádka, dneska má její holčička půl roku, že jsou v nemocnici :frowning2: Spadla jí z postele a jsou na pozorování v porodnici. Jedna sestřička jí říkala, že je tam třetí týden a za tu dobu tam měli už osm (!) miminek, co spadla z postele :astonished: Ach jo...
24. zář 2009 v 11:00  • Odpověz
teda na pozorování v nemocnici...
24. zář 2009 v 11:01  • Odpověz
zuzik, vidíš, já Kiku tak občas nechám uprostřed postele, sázím na to, že ještě tolika netočí, ale když tohle slyším, tak ji raději dám vždycky do postýlky :unamused: Snad to nic nebude u kamarádky.
Teď mi volala kolegyně z práce, že mě chtějí s malou vidět, tak jestli bych zítra nedošla po poledni, tak to já ráda, tak tam vyrazíme :slight_smile: Naposledy jsem tam byla, když malý bylo asi 6týdnů.
24. zář 2009 v 11:26  • Odpověz
Ahojky, teda chudak Honzik, holky drzim moc palecky at jsou mimca brzo zdravi.
Jani myslela jsem pozici :slight_smile: Tady je ten odkaz na tu paní :wink:

http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=111076

Zuzik to je maso, ja maleho vzdycky oblozim duchnama, kdyz si du jen cistit zuby :unamused:
Petrach malej je sikovnej, takze uz davas i presnidavku? My jeste ne , zatim obidek a veceri, zbytek nutros. Zkusili jsme jednou jabko-banan ale vubec mu to nechutnalo :sweat_smile:
24. zář 2009 v 11:29  •  1 dítě  • Odpověz
Zuzi, no ja obcas necham Honzika na velke posteli a vetsinou ho jeste oblozim polstarem atd. Porad jsem premyslela jeslti poridit ohradku nebo ne, pod diskuzi s maminama z vedlejsi diskuze jsem rekla ze ne, ale vcera jsem ji nakonec objednala, protoze kdyz vidim, co dela honzik za blbiny uz ted a to jeste neleze, tak mam strach, co bude delat, az se bude vic hybat. A dneska uz mam ohradku doma. Jsem zvedava, jestli ji vyuzijeme, objednala jsem ji pres MMB, ale je uplne nova :slight_smile:
24. zář 2009 v 11:43  • Odpověz
no, já vždycky, když někam jdu, tak ji dám buď do postýlky nebo na hrací deku na zem... Tohle mě fakt vyděsilo. Teď mi psala, že jí dělali sono a UTZ hlavičky a vše vypadá v pořádku. A to dneska slaví přesně půlrok... Ach jo.
hrusti, já mám slíbeno, že Petr malé ohrádku udělá, ale budeme ji využívat spíše na zahradě příští rok, protože na zahradě máme tři káďe s vodou, žumpu a dvoje schody, takže je tu pro malé dítě docela dost nebezpečných míst :frowning2: Včera mi povídá, jestli jí raději nedáme rošt na postýlce o nějaké patro níž, má strach, aby se malá nechytla žbrdilnek, neposadila se a nepřepadla... Zdá se mi to brzy, ale když vidím, že se chytne okraje vaničky a jde do sedu, tak nevím, nevím...
24. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz
ja ohradku chci urcite ale tu klasickou drevenou. Eli se dneska poprve otocil z briska na zada, ale spis to byla nahoda, uz to pak nezopakoval. A taky to byla pekna rana a plac, no tak to asi brzo nezopakuje. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. zář 2009 ve 12:22  •  1 dítě  • Odpověz
Misi, ja jsem objednala drevenou 120x120 cm. Az ji manza sestavi, tak ji vyfotim. Jen premyslim, jestli mu mam na ty sprucle koupit nejaky ten mantinel jako do postylky, aby nebyl moc obouchany :sweat_smile:
24. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz
hojte holky
Zuzi to je hrozny ja prave kvuli tomu mam ohradku. Takze kdyz nemuzu se na chvili venovat malemu tak maze do ohradky. Dala jsem mu tam molitanovou madraci takze neni na podlaze. A ja sem v klidu :wink:
Holky tak at se vam mrnouskove brzo uzdravi moc drzim pesticky.
Ja jsem furt na notasku ale snad to bude brzo v poradku a budu moct pouzivat zase velke pc :slight_smile:
24. zář 2009 ve 12:31  • Odpověz
Hrusti jj ta je super, za kolik jsi ji sehnala? Ja zatim nechavam malyho plazit v ramci detskeho pokoje, neni tam nic co by mu mohlo ublizit. Krome radiatoru a to ho hlidam. Ale jak bude na ctyrech jde do ohradky a sem tam ho vypustim :grinning:
Dneska jdu zase tancovat, ja se tak tesim :slight_smile:
24. zář 2009 ve 12:39  •  1 dítě  • Odpověz
Jsem teď sepisovala věcičky na prodej, ozvala se mi jedna maminka, tak možná prodám víc věcí najednou. Mamka se sice čertila, že ať si to nechám, ale já druhý fakt v dohledný době naplánuju a třeba za 5let bude vše jiný.
Malá teď usnula, já ještě ohrádku nevím jestli budu mít, ale asi taky jo.
misi, tak to byl pád, to dělá přesně malá, padá, nepřetáčí se :grinning:
zuzi, malá má matraci nejníž co to jde už :wink:
24. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz
Misi, za 1239 Kc. Puvodne jsem chtela 150X150 cm, ale zabralo by nam to pulku obyvaku, tak to neeee :grinning:
24. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz
ahojte slunicka,

tak v praci zustavam, i manza a doufam ze nepropusti nakonec nikoho - je tam dobra parata :slight_smile: No platy snizovat urco budou ale teprve se bude rozhodovat o kolik, takze pohovor jsem zrusila - moc se me to ani dneska nehodilo - mela bych ficak a Melca spinka tak bych ji musela budit. Za pul hodky valime na plavani tak rychle obedvam, zabalim veci, nakrmit Melinku a pojedem - stejne opet prijedu pozde jak se znam :sweat_smile:

Hrusti to je me fakt moc lito - asi radi nejaka viroza. Ma to i Kikinka chudinka. Moni ja male davam obcas alveo - vic info na www.akuna.cz, ale muzes ji koupit i z dxn cordyceps - muzou to i miminka aje to prirodni antibiotikum. Kdeyby jsi to zvazovala tak poslu dotaz (nebo jestli umis anglicky tak muzes taky) na jednoho dr ktery ti poradi kolik toho davat a tak. Ale ja se ptala primo dr.patocky a muzou to i miminka - je to prirodni a uskodit to nemuze.

Holky diky za ty odkazy ohledne tech kalendaru - mrknu vecir na to - Misi ten od tebe jsem letmo zkoukla a vypada to moc dobre - jen jsem jeste nekoukala na cenu :grinning:

Prijdu za vami vecir az se vratime.
24. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz
Ambret moc drzim palecky at prvni den v praci probehne dobre a se samymi spokojenymi zakazniky :wink:
24. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz
Hrusti to je super cena :slight_smile: Andy ja bych taky nejradsi veci prodala, ale mamka taky vrtala, ze pro brachu ale ten buhvi kdy bude mit mimi, jestli vubec. Ale jsem lina to nafotit :grinning:
24. zář 2009 ve 13:23  •  1 dítě  • Odpověz
Jani, to jsou super zpravicky!
Jani, kolik toho alvea muzu davat prckovi? Ja jsem ho doma mela, ted uz tedy doslo, akorat nevim jake to davkovani prckovi :confused:
24. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz
jaani, tak to je supeeeer, blahopřeji. Já jsem právě chtěla z toho dxn, ale paní, co objednává psala, že na to nemají notofikace, že jsou jen nápoje :unamused:
misi, však já to dělala jeden celej den a stejně jsem to odbyla a inzeráty velmi stručný. My to ani nemáme komu dát. Ségra T.je starší než on, ta už asi děti mít nebude, bráchovi je 21, tam to pár let taky nehrozí, mýmu bráchovi je 10 a ze strany tátovi přítelkyně, tam asi darovat nebudem, spíš jen tak něco trochu a nač to schovávat doma? Už tak nemám kam věci dávat :unamused:
24. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz
objednám Kristýnce novou čepičku za nemoc, ať má radost. včera jsme ji s mamkou koupily kombi-fusak, manžestráčky, tričinko, krásnou soupravičku a nějaký hračky. Tak teď k tomu ještě novou háčkovanku, už jsem si vybrala, teď jen změřit malou :slight_smile:
24. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz
Ahojky zlatíča moje,

mám malou chviličku,protože vozí mamča a já si potřebuji POŘÁDNĚ uklidit :unamused: Ale už budu mít víc časíku.

Hrusti děkuji za vyřízení pozdravu a Andy za odpověď po Bemo :stuck_out_tongue_closed_eyes: A Bemo nevidím důvod, proč by tam měla malá trpět!!!!!Ba naopak příští rok si to úžasně užijete :wink: Milují děti vodu a hru u vodičky a těším se na další léto,ale pojedeme asi do Itálie :slight_smile:

Koukám,že jste tu dost marod :unamused: Tak přeji všem brzké uzdravení.....Malej zatím super,ale myslím,že je je dost odolný díky Vikynce :slight_smile:

Plavání se mu moc líbilo a těšíme se na příští,ale v pondělí není je svátek :confounded:

Ajíčka moc zdravím a pozdrav Hugískovi
24. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz
miši díky za odkaz,ja už jeden objevila taky na BC,ale ješte kuknu..

andy je pravda že jsem veci po Elin dala stejne nakonec skoro všechny pryč,bud to bylo holčičí a ušlo to,neby to bylo uplne nemoderní..třeba jsem mela samé dupačky a ted zas malemu polodupky,takže radši pokud hned nechcete druhé prodat a pozdej zas pokoupit,da se na netu v bazarcích za pár kaček nakoupit všechno

me se včera podařil taky prodej na aukru :slight_smile: meli jsme tesnou korbičku na kočarku tak šel z domu,teda pujde..

zuzí tak přejem miminkuý at to nic není a je v pořadku..je to pravda stačí jen chvilička a je to hned..
ambret jak bylo,napiš ju???
jani gratuluju :slight_smile: dobre zpravy

miši davame dopoledne ovoce a to mu šmakuje a pak obed a ten teda prská,nesní celí ani nahodou,dopíjí se mlíkem..večer pry mužem kaše,ale zatím nedaváme když spí i po mém mlíku

jo hollky,manža se vrací do stare prace,tady co je ted si sice pekne vydelají,jenže pry jak je ta krize,na to všechno svádejí tak jim jen tak strhnou každy mesíc 20-30 procent platu..ješte moc projede,takže když volal šef ze stare prace,jestli nechcezpet,tak to vzal..moc štastny nebyl,ale bude to mít doma..
domluvili jsme se že přes mateřskou to nejak vydržíme a pak až budem delat oba,chce delat řidičák na nákladák
24. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.