• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
peto, že je? já to talky říkám, že je zbytečný to nechávat...
ahoj vikul, já chci taky někoho, aby vozil, měla chvilku pro sebe a nebo mohla v klidu uklidit, někdy je to na budku.
jsem nějaká vyřízená :frowning2:
24. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz
Andy tak rekni tvojemu, uklizet asi nebude,ze? Ale vozit by mohl. To ja sice kazdy den vysaju ale v patek uklizime s mojim spolu, je to pak rychlovka.
Holky divali jste se včera na Přešlapy? Me se to moc libilo :slight_smile: A ted jsem dokoukala na čarodejky, to zas bude napinavy :slight_smile:
Peti tak at se manzovi v praci dari.
24. zář 2009 ve 14:39  •  1 dítě  • Odpověz
Andy a tobě mamka nevozí??Já si to nedovedu představit,že bych ho měla pořád jen já :unamused: Já si vždy uklidím a vyčistím si hlavu :grinning: Neodpočívám to neumím,ale jsem v klidu :wink:
Andy hlavu vzhuru :slight_smile:
Pétí také přeji manželovi ať se daří v práci

Andy a jsi s přítelem nebo jak to u vás nakonec dopadlo???

Petr si to se Štůfkem teď strašně užívá :slight_smile: Je to krása je pozorovat.Malej tatínka zbožňje :dizzy_face: :dizzy_face:

A já také a tímto ho chci pozdravit a říci,že ho moc miluji :dizzy_face: Snad se dnes koukne na koníka :stuck_out_tongue_closed_eyes: Máme teď moc hezký vztah a jsem moc šťastná
24. zář 2009 v 15:04  • Odpověz
tak mě před chvílí psala kamarádka, že je dneska večer propustí domů, čekají je ještě nějaká vyšetření, ale zatím vše vypadá v normálu... Tak snad to bude vše dobrý. Je fakt, že stačí mžik...
Jani, tak to jsou super zprávy s tou prací!!! Mám radost! Užijte si bazének, snad tam nakonec nezbydete samy :grinning:
Vikulko, ahoj, my příští rok taky plánujeme Itálii, tak se možná srazíme někde na pláži :grinning: Štůfek si to užil ale i teď, viď? Ty fotky mluví za vše. Moc vám to tam sluší! Úklid mě taky čeká, snažím se průběžně a o víkendu se do toho vždycky s Petrem opřeme, aby nám to rychleji uteklo :slight_smile:
Misi, na Přešlapy jsem koukala a byla jsem nadšená. Konečně nějakej pořádnej seriál. Já ze seriálů koukám jen na zoufalky a na kriminálku Las Vegas :slight_smile:
Peti, tak to je dobře, že ho zavolali ze staré práce. Ono je lepší mít práci v místě bydliště, člověk ušetří za cestu a pokud jim takhle bezdůvodně šahají na platy, tak je to jen otázka času, kdy jim nebudou platit vůbec :stuck_out_tongue_closed_eyes: Na tu krizi se fakt vymlouvají všichni :angry:
Andy, já bych ty věci taky hned prodala nebo rozdala, jenže Petr je chce nechat... Takže je pak nějak budu muset odlifrovat k jeho rodičům, nám se to sem už teď ztěží vejde...
24. zář 2009 v 15:08  • Odpověz
jé, Vikulko, koukám, že je to u vás to samé co u nás. Petr je z malé teď úplně poprděnej, už to není jen ležící mimi, ale je akční a on si ji bere do kočárku nebo ji hlídá, když vařím. Člověk je potom víc v klidu, když má čas na vaření a úklid. Už ji koupá jen on a to si to vždycky užívají maximálně, malá už začíná dělat ve vodě blbinky a on je celej šťastnej. Fakt krááása :dizzy_face: Ale začátky nebyly jednoduchý, měla jsem pocit, že ji nemá ani moc rád :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pak jsme si to vyříkali a bylo to. Teď máme nejhezčí období, doufám, že vydrží hooodně dlouho :slight_smile:
24. zář 2009 v 15:13  • Odpověz
Zuzí tak to máme podobně :grinning: Dovču jsme si opravdu užili i teď,ale až si bude sám drát tak to bude určo ještě lepší.Teď jsme se mu museli max věnovat a hrát.Protože jinak kňoural a nudil se.No je akční po mamince :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já příští rok chci jet do Bibione.Byla jsem tam jako malá a moc se mi tam líbilo a bylo tam spoustu vyžití pro deti :slight_smile: A to v Brele co jsem byla teď není,ale zato je tam klídek a pohoda.....A pojedeme i s mojí mamčou,pokud to vyjde
24. zář 2009 v 15:23  • Odpověz
ahoj, tak máme náušničky, hurá..

Dáte nám prosím bodíky, na radu Janinky sme to taky zkusily :slight_smile:
http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=9592
24. zář 2009 v 15:59  • Odpověz
zuzi, odhlasováno :grinning: Gratulace k náušničkám, tak my jsme asi poslední, co je nemáme, ale tak za dva týdny i Veru bude fešanda :grinning:
24. zář 2009 v 16:02  • Odpověz
Ahoj Vikul, poridila jsi Stufkovi nejakou cepicku?

Honzik ma 37,8 po odectu :confounded:
24. zář 2009 v 16:09  • Odpověz
Díky Zuzíku :slight_smile:
24. zář 2009 v 16:13  • Odpověz
Hrusti ano pořídila jsem mu tu samou jako máte Vy v oranžové jen jsem koupila hnědou :wink: Honzík má zvíšenou teplotku a je nachlazený nebo zoubky???

Zuzí odhlasováno a gratulujeme ke krásné slečince s naušničkami :slight_smile:
24. zář 2009 v 16:32  • Odpověz
Díky vikulko, týjo, už sme třetí :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2009 v 16:38  • Odpověz
tak jsem přišla z procházky.... jsem nějaká fakt unavená :unamused: Mamka si vezme malou jen, když tu je a to je jen jednou za čas. Tom ten vůbec, max.když je doma tak ji chvíli hlídá, ale taky ne dlouho.
zuzi, taky jsem hlasovala..
hrusti, chudák honzula, snad bude brzy dobře.
24. zář 2009 v 17:00  • Odpověz
Taky dík Andy a všem předem :wink:
24. zář 2009 v 17:10  • Odpověz
Vikul, ma rymu, tece mu z novu a pokaslava. Vubec nevim, kde k tomu prisel, protoze my s manzou nachlazeni nejsme :confounded: Jestli bude mit porad teplotu, tak mu dam na noc cipek :wink:
A jak mu neni dobre, tak aspiruje na titul Uknouranec dne :confounded:
24. zář 2009 v 17:32  • Odpověz
ahoj holky - plavani super - jsme se obe potapeli a ja se zapomela nadechnout tak jsem se malem utopila :sweat_smile:

Zuzi taky jsem ti soupla hlasik a uvidis jak dopadnete.My byli jeste pred tydnem druzi a ted uz nejsme ani ve 40 - strasne to skace a myslim ze to vetsina umi i obejit :unamused: Na takove souteze teda prdim :grinning:

Andy ja si jej objednavam pres madarsko - kdyby jsi chtela tak muzu na tve body objednat az tam ta pani pojede.Ty notifikace se porad resi :confounded:

Hrusti ja davam 1-3 lzicky alvea a teplejsi

Vikulko moc ti preji ze ti to takhle vychazi a mas doma takoveho zlateho manzela - ja si teda taky nemuzu stazovat :grinning:

Ja dneska koupila Melince cepici - jsem uz 3 ztratila. :unamused:

Jo miso ta pozice byla sekretarka - mohlo to byt zajimave ale bylo to uz hodne daleko a kvuli Melince si nemuzu dovolit jezdit nejakou silenou dalku :unamused: By umrela hlady :grinning:
24. zář 2009 v 17:33  • Odpověz
Jani, 3 cepice jsi ztratila??? :grinning: Jak to delas? :grinning:
24. zář 2009 v 17:35  • Odpověz
Peti super zpravy ze manzou vemu zpatky - umprime jsem slysela ze problemy ma i Koma a to jsou jeste vetsi nez ti druzi kde dela tvuj manza :unamused:

Zuzi ale moc s tebou nesouhlasim ze se vsichni na krizi vymlouvaji. Kdyby byla mimo deni tak si to taky myslim ale neni to tak. Lidi setri, zakaznici neobjednavaji a tak firmy nemaji jinou moznost - clovek muze byt rad ze mu sahnou zatim jen na penize - vyhazov by byl horsi. Verim ze v Praze to neni tak hrozne ale u nas v okoli te prace moc vazne neni takze ja osobne si nemyslim ze toho zamestnavatele zneuzivaji - v jejich situaci bych jednala uplne stejne. :frowning2:
24. zář 2009 v 17:36  • Odpověz
Hrusti ja fakt nevim - ale same takove pekne :sweat_smile: Asi je vzdy nekde zapomenu - taham vzdy tak dve - kdyz nekam jedem rano a je chladnej tak beru teplejsi a pak kdyz se vracime a je vedro tak nejakou jen ksiltovku a tu teplejsi vzdy ztratim :grinning:
24. zář 2009 v 17:37  • Odpověz
Holky dneska jdu objednavat kafe - jsem nejak nestihala tak hned jak to dojde tak vsem rozeslu a pisnu :grinning: V pondeli by to tu melo byt, takze v utery to poputuje k vam :grinning:
24. zář 2009 v 17:43  • Odpověz
Jani, super. Tak pak pisni, kolik ti mam poslat korunek, ju? Diky moc :slight_smile:
24. zář 2009 v 18:00  • Odpověz
Hrusti jj ale az ti to poslu tak to zaplatis dodatecne - ti verim :grinning: - to postovne totiz nevim :confused:
24. zář 2009 v 18:21  • Odpověz
To jsem ráda, že mi věříš :grinning:
24. zář 2009 v 18:51  • Odpověz
zuzí odhlasováno :wink: a gratuluju k naušničkám

jinak se hlasíme taky s rymou :angry: malí ma ucpany nos,furt odsávám,dalo se to čekat že to chytne ode me,ale doufám že se to nerozjede-hrusti a protovny je teda taky :unamused:

jani prave pry oni mají desne prace a zakázek,ale pak se neslo firmou že mají 70 milionu dluhu :unamused:
takže budem radi že se vratí,mlíko je potřeba pořad a byli as ním spokojení a ani se tak nenadře,jen že musí stavat ve 3.30 a to na neho není :grinning: usína o pul noci...
24. zář 2009 ve 20:22  • Odpověz
Peti, my uz mame teplotu pres 38 stupnu, dala jsem mu cipek a spinka na brisku, na zadech mu spat nejde kvuli te ryme. Zitra jdeme k dr. a pokud budeme mit pres 39 stupnu, tak mame jet v noci na pohotovost (mi rikala sestricka u dr) :pensive:
24. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz
hrusti tak to bude noc :frowning2: vím jak ti je,človek pořad hlída jestli je o.k.
kamaradka co tu dnes byla ma chlapečka 6 mesícu a ma teda desnou rymu taky..a dr jí pry radila dat mu velky polštář pod nej a natřepat ho,aby ležel z kopce a pry mu to pomohlo..
taky budu hledat ve skříni péřovy..
24. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz
Ahojík holky :slight_smile:

Hrusti, to je mi líto že Honzík takhle stůně, chuděrka malej :frowning2:
24. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz
Hrusti ty jo snad budete mit klidnou noc. Ach jo to je porad neco s tema ditkama - no snad bude brzy fit.

Ambret tak jak bylo v praci?

Peti ty jo takove dluhy? :confounded: No neznam nezadluzenou firmu ale tohle je vazne dost - jako na jednu stranu muzou mit zakazky a taky takove dluhy - pokud neco nesplaceji tak to je hned u takovychto firem je to otazka chvilky :unamused: Ale hlavne ze Vam to tak vyslo. No musi manza chodit driv spat :grinning: Musite si delat romanticke vecery a ne nocy :sweat_smile:
24. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz
Ahoj Ambret jak bylo v praci?
Hrusti budeme na Honzika myslet at se drzi prdolka jeden. Zuzik gratulujeme k nausnickam :slight_smile:
Jani tak nas zamestnavatel se na krizi vylozene vymlouva, vim jaky maji zisky, jeste to vzdycky jde emailem. :angry:
Holky nedeste s tema rymama. :frowning2:
Dneska jsme delali jaive a zas nove prvky do čačy, ale nejak sem se dneska moc nechytala.Navic jsem si vzala blby boty :frowning2:
24. zář 2009 ve 21:32  •  1 dítě  • Odpověz
V práci super. Čtvrt hodky jsem stála pokladní za zadkem, potom jsem sedla za pokladnu já a byla jsem tam 2apůl hodiny. Moc mě to bavilo, byla jsem i pochválená a když volali že mám spočítat kasu a jít domů tak se mi ani nechtělo :grinning: :grinning: :grinning: Když jsem počítala kasu, tak jsem u sebe taky ještě měla dozor, stejně jako celou dobu, ale příště už jedu sama, jen nevím kdy příště bude, prý až budou potřebovat, tak brigádníkům volají
24. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.