• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Tak koukám ,že jsme si tu mateřskou vybrali dobře, holky. Minulý rok byla menší a od ledna 2010 bude ještě menší, ale rodičák zůstane. Ufffff :slight_smile:
25. zář 2009 ve 22:06  • Odpověz
tak mám požehleno a prcek spí,občas kašle a kucká,ale spí..

andy oni ti nahoře pořad vymyšli kde co srazit :angry: ví že rodit se bude a na to hřeší..
ja ted planuju že když bude nejhuř,jak bude mít manža odpolední,tak budu dopoledne delat..on je proti,že si radši zajde on,tak uvydíme no..
25. zář 2009 ve 22:12  • Odpověz
Hojte holky
Jsem tu jen na skok. ALe pro vsechny dneska uz neni povinost mit obal od jakehokoli vyrobku. A jako zarucak vam z 90% staci paragon. Takze neschovavejte obali je to blbost. Tohle je uz asi dva roky ale prodavajici se snazej lidi uvadet v nevedomost tim ze to chtej. Po me to onehda chtela pani v obi. Jsem sni docela vyybehla. Podnikala jsem v nakupu a prodeji skoro 3roky a ukoncila to uz pred dvema. No a uz za me bylo ze obal se vracet nemusel. Takze klido to vyhazujte. A kdyby meli keci tak jim reknete at se laskave podivaji do zakonu. :wink:
Nic jdu kouknout jestli manza zase nekope kanalizaci a musim do kramu tak papa
26. zář 2009 v 08:23  • Odpověz
Ahoj holky!
Bobasku, ja vim, ze nemusim mit obal, ale ja nemam ani paragon, vis :wink: Tak proto. To puzzle stalo asi 200 Kc, tak mne nenapadlo schovavat paragon. No, pouceni pro priste :unamused:

Jinak Honzik uz nema teplotu, prijde v pohode, akorat po tom mucosolvanu zacal dost chrchlat a nejde mu to ven vychrchlat. Ale spinkal celou noc. Tak uvidim, jak mu bude zitra, pokud by nejak hodne chrchlal, tak s nim radsi sjedeme na pohotovost.
Ale ja jsem celou noc nespala, mam hroznou rymu a boli me v krku, jsem jak prastena palici po hlave. Tak snad to brzy odezni :unamused:

Vsem preji hezky prodlouzeny vikend!
26. zář 2009 v 08:26  • Odpověz
ahojky holčiny tak jsme zpátky doma.
davídek má po hexe apneumokokovi a měl troku teplotku ale už ok

jinak má 7740g a 67,5 cm a začínáme od včera s mrkvičkou včera ji vůbec nechtěl tak uvidíme co dnes no.

postupně vás dočtu co se tady dělo .

hrusti fotečky bomba fakt krásná mamina :wink:
26. zář 2009 v 09:41  • Odpověz
Ahoj Anitt, vy jste byli na dovce. Nejak jsem nezaregistrovala, ze jedete pryc :sweat_smile:
Tedy, Davidek je kus chlapa! Nam mrkvicka taky moc nechutnala, pak jsem dala brokolicku a tu vcera bastil o sto sest. Dneska mu dam asi bramboru s mrkvickou a jeste tady mam na pak kvetak a pak uz asi zacneme michat dva nebo tri druhy dohromady :wink:
Dekuji za pochvalu fotecek :slight_smile:
26. zář 2009 v 09:45  • Odpověz
ahoj holky,
anitt, a kdepak jste byli? Davídek je velikej :slight_smile: Nám mrkev první den taky nejela.
hrusti, to chrchlání bude asi po tom mucosolvanu, malá taky chrchlá, je to asi jak se rozpouští ty hleny, možná Ti bude i trochu blinkat samotnou vodu, tak se toho nelekní. Já prvně plašila, jeli na pohotovsot a tam na mě koukali jak na blázna, ale co já můžu vědět, že? A ještě dr.na mě koukala jak na krkavčí matku, když jsem sdělovala, že nekojím :frowning2:
peto, já si právě dala na 2roky, abych nemusela na žádnou brigádu. Ale ty rodičáky se nezmění, mění se jen mateřská.
26. zář 2009 v 09:51  • Odpověz
Andy, no Honzik ma trosku nabehy na blinkani, ale zatim dobry. Ja bych snad byla radsi, kdyby ty hleny vyblinkal, protoze mu to nejde vykaslat ven.
S tim kojenim si nic nedelej. Kazdy automaticky predpoklada, ze kojis. Ja taky kdyz nekde reknu, ze nekojim, tak se vsichni zacnou divit a zacnou se ptat, jako proc nekojim. A kdyz jim reknu, ze se mi neudelalo mlicko, tak na mne koukaji jako na blazna :unamused:
26. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
já jsem se toho právě strašně lekla, jako co to je, ona je zvracela docela dost... Já jsem právě hloupá, že všem vysvětluju to, že malá neuměla sát, tak taky na mě koukaj divně, ale sama rehabka, když viděla, že neumí ani dudat , že nemá dovyvinutý sací reflex :unamused:
26. zář 2009 v 10:47  • Odpověz
holčiny u našich měla jsem zubaře a Davídek očkov á í a nějak jsme tam zkejsli do pátku protože dvakrát sraz s kámoškou atd

u nás v Bolce je mumraj přijede sem ten papež tak ho budeme sledovat z okna :grinning: já na to teda moc nejsem ale je to zábava tady vidět ten mumraj :grinning:
26. zář 2009 ve 12:18  • Odpověz
Ahojík holky :slight_smile:

TAk jsem byla s Nelinkou pěšky ve Varech a cestou jsem holkám zbírala kaštany. Teď spinká. Už hezky umíme Paci paci a Berany berany duc :slight_smile:
26. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz
Ahoj holky :wink:

bobasku tvuj manža je pořad akční co? snad odpočine aspon v zime
anitt Davídek ma prevenar?? a s tou vahou jen hledím,jak pekne jede :wink: šikulka
andy,hrusti u nas včera byla teplota a rano už ne..jen lehce zvyšená,zda se že ryma už je mín,taky pořad odsavám a hodne spinká..rano vstaval po 9 hodce,my už byli po snídani a on ješte chrnel,tak jsem se byla dívat co s ním je :astonished:
me není taky moc dobře,jen jsem uvařila a poklidila to nutné,manža je na střeše,tak trnu at nezhučí :unamused: opravuje izolaci,at máme v zime teplíčko..malí ted zas spí,tak mám chvilku na vás
26. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz
peti máme prevenar snáší ho dobře

holky tak přeji vaším mimčům at jsou brzy ok. musít o být hrozné. my se zatím držíme tuk tuk
26. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz
Holky ja se dneska zblaznila - misto abych uklizela, tak od rana vyvaruju. Nejdriv pangasa na smetane s kukurici a bramborami v troube, pak rizky a ted vyvaruji pro Melinku a budu zavarovat. Uz mam 3 varky ruznych druhu a jeste tak 4 udelam. :grinning: Jsem ji dneska udelala mrkev, hrasek, kedlubnu, brambor a trochu zloutku a mohla se po tom vyslovene uzrat :sweat_smile: Takze budu mit krasnou sobotu. Navic zlobi zoubky tak je protivna a nic ji neba - tak jsem ji soupla na zem at si hraje. No a v postylce uz kleci, drzi se vrchni sprusle a na jednu nohu uz si stoupa - pak hodim foto - je to o ranu - se bojim aby me nevypadla a to uz mame postylku nejniz jak jen to jde :unamused:
26. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz
Ahojí holčinky,

chci Vás jen pozdravit a popřát Anittce k svátečku :slight_smile: Teda pokud tu není ještě nějaká Andrea :wink: Vše nej nej
26. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz
Jinak jsem ráda,že je Honzíkovi už lépe.Já tu mám návštěvu, tak musím běžet.....Páááááááááááá :zipper_mouth: :zipper_mouth:
26. zář 2009 ve 14:45  • Odpověz
Anitt, vsechno nejlepsi k svatku. Jsem rano premyslela, komu mam poprat :grinning:
26. zář 2009 ve 14:49  • Odpověz
Jo a ještě jsem Vám chtěla napsat,že už máme druhý zoubek :slight_smile:Včera jsem ho našla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. zář 2009 ve 14:51  • Odpověz
Ted Vikul, vy jedete s tema zoubkama :grinning:

Anitt, ses mela ozvat, kdyz jsi byla v Praze. Mela jsem na navsteve Vikulu, tak jsme mohli neco spachat. A Karca uz tady dloooouho nebyla :confused:

Dneska jsme meli mrkvicku s bramborem a moc nam to chutnalo. Uz mi po tom prikrmu skoro nechce mliko, pliva ho ven, dneska vypil jen 50 ml.
Ted jsem vyslala HOnzika s tatkou na prochajdu a jdu zahucet do postele. Boli me hlava od te rymy :confounded:
26. zář 2009 ve 14:54  • Odpověz
dekuju holčiny

ozvala bych se ale sama jsem nevědela dokdy tam budeme tak příště

holčiny kolikátku savičku máte?

jinak dnes mrkvička super docela si zvyká , jen nám dr řekla že máme začít s mrkví pak brambor pak brokolice pak bílé masíčko a žloutek vždy před poledním mlíčkem
26. zář 2009 v 15:21  • Odpověz
Taky mám Nelču venku, Nikča si jí vzala že se s ní půjde projít. Holky jsou taky venku, manža dělá něco na autě, tak jsem doma sama, tak toho využiju a jdu uklízet :slight_smile:
26. zář 2009 v 15:23  • Odpověz
Anitt, mam savicku 3, ale ja mam lahvicky od MAM.
26. zář 2009 v 16:13  • Odpověz
holčiny a kolikrát denně začínáte s příkrmy nám dr řekla jednou. a nějak mi přes ten řev davídka po očkování uniklo kdy mám dát maso a ten žloutek
26. zář 2009 v 18:32  • Odpověz
Anitt, ja zatim davam jednou denne misto obeda, maso se dava za 2-4 tydny po zavedeni zeleniny a pak se zacina s ovocem a zloutek pozdeji, ale to nevim presne kdy.
26. zář 2009 v 18:56  • Odpověz
anitko první obed zeleninu,poastupne jeden druh tak 3-4 dny a přidavat další..
maso máme asi po 4 tydnech,plus žloutek..maso 2x denne,žloutek taky a ovoce jako druhá davka po mesíci

vikulko gratulace k zoubku :slight_smile:
26. zář 2009 v 19:03  • Odpověz
Ahojky hoky, dnes jen na skok. Jsou u nás hody, tak jsme byli pryč.
Dala jsem do albíčka tu naši plazící se princeznu :grinning: :grinning:

pak vás ještě navštívím :wink:
26. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz
Ahoj holky!
Koukam, ze tady bylo vcera docela mrtvo :astonished: Ja jsem vcera polehavala, byla jsem k.o. Dneska uz je trosku lip, ale porad mam rymu a trosku poboliva v krku, chytil to uz i manza a Honzik mel rano zase zvysenou teplotu a chrchla. Snad bude ten fujtajbl brzy za nami. Jsem docela nastvana, protoze tenhle vikend je taky pekne a my musime byt zalezli doma:angry:

Hezkou nedeli!
27. zář 2009 v 09:30  • Odpověz
dobré ránko holky! u nás se zase v noci čůralo, to je pech, máme mladýho, to snad není normální :confounded: jedem k mamce.
hrusti, brzy se uzdravte :slight_smile:
27. zář 2009 v 11:21  • Odpověz
Ahoj holky,
u nas je už líp,ješte ma rymu,ale ne už tak moc a trochu kašle,hlavne teda v noci to stalo za to :unamused:
taky díky tomu trčíme doma,kdoví jestli ješte bude tak hezky,fakt me to štve..možna sjedem aspon k brachovi na kafčo

bemo je moooc šikovnááá :slight_smile:
27. zář 2009 v 15:04  • Odpověz
ahojky holčiny tak my dnes byli dlouho venku bylo krásně a u nás je pout a velká příprava na papeže tak jsme si to s Davídkem užili. a davídkovi jsme koupili andělíčka do pokojíčku dost na nich ulítávám :wink:

mrkvička dnes moooc chutnala. holčiny vždy ji vaříte nebo i kupujete?
27. zář 2009 v 18:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.