• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Holky, taky vam lezou prckove pozadu? Z Honzika se stava rak :grinning: Vzpira se na rukou a odstrkuje se dozadu a hrozne ho to bavi. To se zase neco naucil :unamused:
29. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz
Hrusti to je normální,že nejdřív lezou dozadu :grinning: Jen my na to jdeme nějak rychle :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mě už na přebalováku strhnul dva obrázky :unamused: A to i se štukem :angry: Už to opravdu nemám načančané :fearful:
29. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz
Jinak si se ptala na ten sporťák,tak já ho normálně posazuji už sedí :slight_smile: Vždyť jsi nás viděla :slight_smile:
29. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz
No holky ja jsem rada ze mam prebalovaci podlozku na klasickem velkem stole.A ze dvou stran stenu. Takze me malej dela to ze tam jak je kus stolu volneho tak uplne nahore aby na to nedosahl mam uz jen kapky a ubrousky a ho desne bavi se k tomu plazit a hazet me to na zem. No ale je parada ze se az tak nebojim ze slitne musel by udelat vic jak jednu otocku a to ja ho nepoustim uz. Furt ho pridrzuji. A manza prohlasil ze ho v zadnem pripade neobleka do doby nez bude umet bejt chvili v klidu. Takze ho jen svleka na koupani :grinning:
29. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz
No prebalovani je vzruso :grinning: Jsou to hadata :grinning:
29. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz
TAk se malej po obídku zase probudil a pujdeme ven.Mezitím jsem si vyžehlila prádlo a mohla tu pobýt chviličku s Vámi :grinning: Dnes nám tatík dorazí dřív tak se těšíme.Tak zatím páček
29. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz
Ahoj holky,
hrusti,kremčo ty nemoci me taky už štvou..a díky za radu ohledne te krve z nosa při odsavaní..dneska se nám sešla..
zuzí,bemo veliká gratulace k pokrokum holkám..
andy ony ty vtipy o tchyních mají neco do sebe :grinning: no dat díte ve 3 mesících do chodítka muže dát jen totální pako :wink:Tynka delá to co má na svuj vek,to fakt nechápu :unamused:
ja tech řečí taky poslouchám čím dál víc..a už me to fakt s..e :angry:

zuzí teda to byl zažitek,fuuuj..tuk tuk že to dobře dopadlo :wink:
vikul,anit,bobasku mooc zdravím holky
jo a janičku taky :grinning: doufám že jserm zas na nekoho zapomela :grinning:

my jsme včera byli v zoo a bylo to super,na zaver jsme se nadlably řízkem a vyjeli k brane vláčkem,ani pohnout jsem se nemohla..ješte me dorazila ty chřipajzna :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky mám dotaz..kdo máte x-lander mate tříkolky??? zjištuju jak se s ní jezdí,jestli nebude lepší čtyřkolka
29. zář 2009 ve 14:55  • Odpověz
já kašlu na všechny co poučujou a dávam to jasně najevo . :slight_smile: a mám klídek

teda to moje žehlení nebere konce , dnes ani nepůjdeme ven hrozně to tady fičí a já si chci odpočinout zítra to pupíkovi vynahradím . :slight_smile:

už mi přes den spinká málo ach jo. a to lezení už začíná taky vystrčí zadek šoupn nožky pod břicho ajede :slight_smile:
29. zář 2009 v 15:38  • Odpověz
tak jsme byly v práci a docela fajn. Pak jsem Verunce v Loaně koupila podzimní čepičku jako odškodné za pád :frowning2: Byla hodňoučká a v Ikee vejskala jako blázínek, tak se lidi smáli :grinning: Koupili jsme jí tam nakonec tu jídelní židličku červenou, mističky, talířek, dečku, rámečky na foto atd... No, prostě jsme se rozšoupli, ale fakt jsme nakoupili dobře. Mám radost. Mám tam vyhlídlý krásný koberec pro malou :slight_smile:
29. zář 2009 v 19:40  • Odpověz
no jo, holky, mě to v poslední době dost točí... asi tam nebudu chodit, já tohle poslouchat nepotřebuji :confounded:
zuzi, tak to se Verunka má. My ještě židličku nemáme :unamused:
Já mám taky. co dělat když přebaluju, i když jak kdy, někdy je hodňoučká, ale v poslední době je rozsekaná z ubrosků vlhčenejch, z toho obalu, jak šustí, bere si to vždy celý :grinning:
Dneska byla k obídku rýže s kuřetem a zeleninkou, to jí šmakovalo :slight_smile:
hrusti, musíš počítat, že než se z toho Honzula dostane, tak to bude trvat tak 14dní, my to tak měly vždy i dr. to říkala, páč miminka ty hleny ze sebe neumí dostat :frowning2: Proto to vypadá jako, že se to táhne, je to dlouhý no :frowning2: Hlavně, že to crp má oki.
29. zář 2009 v 19:56  • Odpověz
Andy, tak tam nechod, kdyz se takhle rozcilujou :wink:
Dr dneska rikala, ze ve ctvrtek nebo patek by se to melo uz zlepsovat. Tak doufam, ze bude mit pravdu :slight_smile:
Zuzi, vy jste se tedy rozsoupli. My se taky chystame do ikei, chceme prckovi koupit ten skafandr na papani a hraci deku do ohradky :wink:
29. zář 2009 ve 20:02  • Odpověz
Holky, tak dnes ráno manželovi zemřela babička, měla by teď v říjnu 90 let. Ale už se dlouho trápila, tak to pro ni bylo vysvobozením. Ale je nám líto, že jsme ji viděli naposledy v červenci a chtěli jsme se s ní taky rozloučit. V pátek jedeme na pohřeb.
No, ale má za sebou dlouhý krásný život a zanechala zde spoustu dětí a vnoučat a pravnoučat, Natálka byla její 18-té pravnouče.

Jinak dala jsem do alba fotku mých nových vlasů.
29. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz
hrusti tak at je brzy lépe.

bemo to je mi líto s tou babičkou. mému dědovi bude 90v listopadu . ale asi je stráví v nemocnici pořád je na tom dost zle :pensive:
29. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz
joj bemo takové velké zkrácení??? ale sluší ti to opravdu mooooc
29. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz
Bemo, moooc ti to slusi :dizzy_face:
S babickou je mi to lito :pensive:
29. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz
hrusti, to je fakt, malá to má dnes týden a teprve dnes, první den to má takové jiné a už tak nesýpe, předtím to teda bylo lepší jen v tom smylu, že mohla spinkat, jinak pořád nic moc. Je to hrůza jak s tím bojují, chudáčkové naši. Snad Honzulovi už se to taky postupně bude zlepšovat.
My jdem zítra na ko, tak ji chci i zvážit. Baští hezky, ale nechce mlíčko, jen tu kašičku od nestlé a jetě teda mlíčko pije, když do ní dám trochu nemléčné banánové kaše, ale vypije max.tak 500ml za den všeho. Ale příkrmu už zbaští i 180g :slight_smile: Sice u toho dělá taky ofrky, ale jí.
bemo, je mi to líto s tou babičkou :frowning2: Jinak vlásky supeeeer, moc Ti to sluší, jsi kočka :slight_smile:
29. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz
tak jsem si říkala, že dneska půjdu spát brzy, zalehla jsem v jedenáct a od té doby se jen převaluju v posteli, zívám a nemůžu zabrat...
Bemo, je mi líto Ivošovy babičky... :pensive: Změna ti úúúžasně prospěla - jsi čupr maminka, tleskám!!! :wink:
Hrusti, u nás se pozpátku neleze, ani dopředu se už o to moc nepokouší, prďolka :sweat_smile:
U nás se budou dít velké věci, budeme zařizovat jeden pokoj po dědovi, co nevidět nám ho uvolní, a já tu teď přemýšlím, jak to tam zařídíme, pořád mi to v hlavě šrotuje. :sweat_smile: Na Vánoce už bych to chtěla mít kompletně zařízené, tak uvidíme, jak to nakonec dopadne...
30. zář 2009 v 00:11  • Odpověz
Ahoj holky!
U nas noc docela dobra, prcka probudil az kolem 5 hod kasel, docela hodne chrchla, a nemohl usnout, tak jsem si ho vzala k sobe a jeste na chvili jsme usnuli a vstavacka v 6.45 hod.

Andy, a jakou davas kasicku od nestle? to mlicko s kasi v krabicce nebo nejakou jinou. ja mam pro honzika pripravenou ryzovou kasicku od nestle, ale zatim mame cas. Navic mi po mlicko dobre spinka, takze v poho. Vcera zbastil pulku velke sklenicky brambory s mrkvi a dneska mu asi udelam kvetak s bramborem. Puvodne jsem mu chtela dat samotny, ale trosku mam strach, aby ho po nem nebolelo brisko, tak mu to namixuju s bramburkem.

Zuzi, no to je super s tim pokojem. A co tam zaridite? Verunce pokojicek nebo neco jineho?

Jinak jestli se pamatujete, jak jsem si tady minuly tyden stezovala na tu kolegyni, co je hrooozne v poho a vsechno dela a neodpociva, tak vcera porodila, o 3 tydny driv a hadejte jak se prcek jmenuje? ... Honzik :rolling_eyes:
30. zář 2009 v 07:32  • Odpověz
Hojte holciny.
Nejak zase nestiham, ale pridala jsem nejake foto :wink:
30. zář 2009 v 09:41  • Odpověz
Ahoj Bobasku,
moc pekne fotecky. Moc vam to tam s Marecekem slusi :slight_smile:
30. zář 2009 v 09:51  • Odpověz
Ahoj děvčátka!
U nás se hezky spinkalo, ale v půl třetí šla k nám, páč už ani nepomáhá, když za ní dám polštář, prostě se od kroutí od něj, spadne dudel a je to v háji, tak ji ho musím držet. V půl pátý bašta a v půl devátý šla zase ke mně. Teď ještě spí, já posnídala a musím letě k dr., před 12 tam vždy skoro nikdo není, tak nemusíme být mezi nemocnýma.
bobásku, hezké foteřky, Mareček pěkně roste, chlapák.
hrusti, jj, dávám ji tu kaši s mlíčkem, ono to není úpně kašovitý, ale asi to bude stejný jako to, co jsi koupila ty, akorát hotový, možná bych to mohla taky zkusit, škoda, že nemám vzorek. Jinak Honzík Ti hezky spinká, to u nás se dá max.7-8hod. v kuse, ale nesmís si stěžovat, jsou na tom maminky mnohem mnohem hůř a krmí třeba po 2hod. i v noci, to bych asi umřela. Kolegyně to vzala hopem s porodem, asi se fakt neštřila, když porodila dřív. Kolik měl prcek? S tím jménem to naštve, že? I když je dávaný dost, ale chápu to. Jestli si pamatuješ... Já moc chtěla Leontýnku, ale Tom ne, napsala jsem to na spolužácích a najednou holčička, co má moje spolužačka o měsíc dýl, je Leontýnka a prý to vymyslel tatínek, tomu nevěřím, její manžel je takový mouchy sněste si mě a předtím chtěli Elišku, ale dala jsem jim dobrý tip no.
zuzi, chtěla jsem se taky zeptat pro koho bude pokojíček? U nás bude mít malá až tak ve 3-4 letech svůj pokojík.
30. zář 2009 v 10:27  • Odpověz
Ahoj holky, teda uplne ztracim prehled kdo je uz vsechno nemocnej. :frowning2: Drzim palecky at jsou vsichni brzo zdravy. Ja malemu davam Colostrum a zatim je v pohode. Zacala jsem mu to davat, kdyz nam v dome onemocneli obe dalsi mimca. Jeden mel chripku a druhej nejaky vir, byl i v nemocnici.
Bemo moc ti to slusi. Babicky je mi moc lito, ale je to krasny vek.
Zuzik to je dobre, ze je Verca v pohode, netrap se, takovych bolistek jeste bude. Muze se to stat kazdemu.

Jinak teda ziram jak mate vsichni sikovne deti, ze uz se dokonce stoji, teda jani klobouk dolu a vsem samozrejme gratuluju k pokrokum.
My uz jsme taky na vsech ctyrech, ale zatim nelozime jen tak perujeme dopredu, dozadu. To ho hrozne bavi, pozpatku se plazi uz dlouho. No a dneska se pretocil z briska na zada a zadna rana, takze asi to pravy pretoceni. Ale jeho favorit to asi nebude. :slight_smile:

O vikendu jsme se byli podivat na stenatka :

http://scotty78.rajce.idnes.cz/Scottyho_stenatka/

a tady jsou nejake fotecky Eliho. Sem to nejak nestiham davat :slight_smile:

http://scotty78.rajce.idnes.cz/Eliasek_6_mesic/
30. zář 2009 v 10:43  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky,

tak u nás se zase vstávalo v deset, ve dvě bylo krmení dravé zvěře, tak to docela jde :grinning: Dneska musím na poštu a do lékárny a vůůbec se mi do toho počasí nechce...

No, holky, my máme 1+1, takže z toho pokoje chceme udělat obývák. Abychom se tam za nějaký čas mohli s Petrem přesunout a malé necháme tento pokoj jako dětský. Časem budeme asi stejně ještě přistavovat, ale to má ještě čas. Nejdříve se musí vyřešit majetkové vyrovnání. Tak uvidíme, jak to dopadne.
Bobásku, hezké fotečky :slight_smile:
30. zář 2009 v 10:45  • Odpověz
Bobas pekne fotecky. Zuzi vy bydlite s prarodici? Nejak mi to uniklo.
Andy drzim palce na KO. My byli vcera a mame 8100gramu a 75cm. :grinning: Hrusti to je mazec s tou kolegyni. Teda ja bych stejny jmeno urcite nedala, bylo by mi to pekne blby.
Andy jj mas pravdu taky si myslim, ze to obslehla. Chlapy na takovy jmena nejsou.
Holky budte stastni jak vam prcci spi. U nas malej usne vetsinou v sedm, v osm ve dvanact jidlo, pak ji az tak kolem pul ctvrte, pate ale mezitim x krat dudel :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale mam naspano, o vikednu stavala manza a ja chrupala.

Vcera mi zacala italstina, nase lektorka je desne nadsena vysokoskolacka. Je prima ale jejim doporucenim, ze mame sledovat it filmy na ct 2 ktere jsou nekdy o pulnoci, koukat na filmy na dvd s italskyma titulkama a chatovat v it na netu jsou pro me celkem srandovni. Na to fakt cas nemam :grinning:
30. zář 2009 v 10:51  •  1 dítě  • Odpověz
Jo a jeste jsem tam byla za blbce, protoze sem si myslela, ze to zacalo az ted a ona uz byla prvni hodina minulý týden. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Materska demence. :grinning:
30. zář 2009 v 10:54  •  1 dítě  • Odpověz
No u nas uz ma Eli pokojicek ted a uz v nem i spinka. Ale mame velký 3 KK. Zuzi 1+1 to vas obdivuju, my mame tolik kramu a velkyho psa, ze by jsme to nemeli kam dat. Ale zas toho nemusis tolik uklizet :wink:
30. zář 2009 v 10:59  •  1 dítě  • Odpověz
Holky, no mne nestve to samotne jmeno, protoze ona uz driv rikala, ze jestli budou mit deti, tak ze budou mit Honzika a Anicku. Ale kdyz jsem se ji pak ptala, jestli ty jmena trvaji a prcek se tak bude jmenovat, tak delala hrozny tajnosti, ze pry to budou resit po ceste do porodnice bla bla. Ona je asi nastvana na nas,ze jsme ji predbehli a dali Honzika, ale manza proste jine jmeno nechtel a navic kdybysme meli jeste zohlednovat vsechny zname jake kdo chce jmeno, tak je nase ditko doted beze jmena :grinning: . Navic v praci vedeli, jaka maji vymyslena jmena a mne to rict nechtela. No proste blazinec.
Jinak prcek mel 2,8 kg a 49 cm.

Misi, mne mela zacit anglictina ted o vikendu, ale posunuli mi to o dva tydny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2009 v 11:03  • Odpověz
jj, misi, bydlíme s prarodiči v rodinném domečku s obr zahradou. Ale fakt se těším na ten pokoj, protože jak píšeš, nemáme kam uskladňovat věci, které se hrozně kupí, takže jich máme spoustu u Petrových rodičů. Navíc až malá poleze nebo bude chodit, tak prostě bude potřebovat prostor. Jsem ráda, že nám to takhle umožnili, už se těším, až si to tam vybavíme.
30. zář 2009 v 11:13  • Odpověz
Hrusti jsi dobra, o vikendu bych to nedavala, porad jsme nekde v lufte. :slight_smile: To nesnasim takovy ty tajnustkarky, ktery to ale reknou jen nekomu :angry: Teda na to ze byl tak prco tak mel ten prcek celkem dost.
Zuzi tak to mate super. To bude do budoucna asi cele vase, ze? Pak musis popsat jak vybavujete :slight_smile:

Holky a jak se vam libi stenatka? :slight_smile:
30. zář 2009 v 11:51  •  1 dítě  • Odpověz
misi, kde jsou štěňátka?
30. zář 2009 v 11:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.