• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Hrusti děkuje za pozdravy a manžel přidá prý do alba fotečky :slight_smile: Já jdu přidat Štůfka.Fotili jsme dnes i s maminkou.
Já nechávám odříhnout dokud se to nepovede,ale pokud usne tak to nemá už cenu.Většinou to do 5min zvládne :wink:
Pétí my měli před 14 dny 4610g a 58,5cm :grinning:
19. dub 2009 ve 21:49  • Odpověz
Tak fotečky jsou přidané a už jsem si všimla,že manžel od Péti přidal nádherné fotečky Honzulky :slight_smile: Děkujeme

Jo a je celej maminka :wink:
19. dub 2009 ve 21:55  • Odpověz
Viku-moc vám to tam sluší a Krikri už je teda velkej chlap :slight_smile: :slight_smile:
19. dub 2009 ve 22:05  • Odpověz
a na Honzulku jsem taky koukla a je fakt prcinka :slight_smile:
19. dub 2009 ve 22:09  • Odpověz
ahoj, omlouvám se že sem lezu,,,

vikula...prosím tě pozdravuj Hrusti od holek z Thomayerky a že jí mooooc gratulujeme a malej je kráásnej :dizzy_face:
19. dub 2009 ve 22:13  • Odpověz
ahojky ženy tak se námk narodil v 18:45 kluk Davídek a měl 3730 g a 51 cm mám vám to vzkázat od svojí manželky a oba se mají čile k světu tak se vám doufám brzy ozve až bude doma.
19. dub 2009 ve 23:31  • Odpověz
Jej to se to tu hezky rozjelo. Tak gratuluji taťko k DAvídkovi a pozdravujte mamču :slight_smile:
19. dub 2009 ve 23:50  • Odpověz
marek gratuluju,to je krasna zprava,to bude dnes hezky den :slight_smile:
přeju obema hodne zdravíčka a moc pozdravuju!!!!!!

a ješte zuzik a bude ješte hezčí :grinning:
20. dub 2009 v 07:00  • Odpověz
je marek moc moc gratuluji a preji vse nej nej vam obema :wink: tesim se na fotku :slight_smile:
20. dub 2009 v 08:02  • Odpověz
bobasku maš krasneho prdolku :wink: kukla jsem do alba
20. dub 2009 v 08:19  • Odpověz
Marek, tak to přišlo, bylo to jak s Bemou, jeden planej výjezd a za pár hodin další a mimík je na světě. Těšíme se až se vrátíš a dáš fotečky, hodně zdravíčka pro malého :slight_smile:. Moc gratuluju.
20. dub 2009 v 08:27  • Odpověz
Diky manzel udelal hafo fotek tak pak jeste nejake pridam. Ted musim k detskemu dr :slight_smile:
20. dub 2009 v 08:30  • Odpověz
Tak jsem koukla na fotečky od Hrusti, je krásnej. Ty miminka, když sotva vylezou z bříška, jsou celý takový utahaný a pak jak se umyjou a oblečou, tak se tak strašně změní.

Zuzík stále nedal vědět, ani po sms, nikomu? Má na ní někdo kontakt?
20. dub 2009 v 08:31  • Odpověz
Ahojky holky,

Marek moc gratuliji a tatínkovi děkujeme za zprávičku :slight_smile: Jsem zvědavá co Zuzík.

do holek z Thomayerky pozdravy samozřejmě vyřídím :slight_smile: Bude mít velkou radost
20. dub 2009 v 09:19  • Odpověz
Anittka se termínek dozví snad dnes,ale myslí si že to bude zítra :slight_smile: Dám vědět.Teď je Kryštůfek strašně hodnej tak sem mohu zaběhnout :wink:

Pádím ven s Vikulou tak zatíp papík

Karčo a na tebe se také těším :slight_smile: Nechceš jet za Hrusti taky,vezmu tě :slight_smile: Počítám snad zítra,ale ještě ji písnu.Zda se to bude hodit :wink:
20. dub 2009 v 09:22  • Odpověz
vikulko vyřid pozdravy i od nas,že se na ni tešíme a gratulujeme,diky
20. dub 2009 v 09:27  • Odpověz
Vikulko, za Hrusti bych jela moc ráda, bohužel mám tento týden děsně nabitej a nejdřív bych mohla ve čtvrtek odpolko, což už asi půjde Hrusti domů.
20. dub 2009 v 09:28  • Odpověz
Ahojte vsichni,

tak to jsou uzasne zpravy. Petulko moc gratuluji k Honzikovi - hnecd ho pujdu omrknout :slight_smile: Marece taky gratuluji. Maly docela velky tak snad mela v pohode porod. :wink:

A co Zuzik vite neco?

Vikul prosim te pozdravuj Hrusti - ze uz se tesim na podrobnosti. :wink:

Ja jsem marod ale diky tehle zpravicce je me hned lip. V sobotu jsme cestovali od 8-18. Projeli jsme snad celou republiku. Bylo me lito prcka ze musela byt porad v autosedacce ale zvladla to na jednicku. Jen ja tam jela uz trochu nemocna a tam jsem se dorazila. Navic byl druhy stupen povodne takze jsme ani nepodnikli zadny extra vylet k vode, ale aspon Petova babicka a deda videli malou. To byl totiz hlavne ucela bychom tam jeli.

Ju a uz vim kde je ta hora Blanik - tam jsme vezli tchyni. Myslim ze psala Karca ze je to tam jak za komancu - souhlasim. Neco sice uz spravuji ale za pochodu takze to na me pusobi jak z dob kdy jeste my rodice byli decka. :grinning:

Jdu lezet - mala spinka - se divim ze to nejak moc odeme nechytla - jen ji tece ocicko. Jdu za ni - pap
20. dub 2009 v 10:10  • Odpověz
Hrusti Honzik je moc krasne miminko. Jake ma pekne ocicka. :wink:
20. dub 2009 v 10:14  • Odpověz
Petrach moc rada te uvidim. Az budes se Simunkem zabehla tak se ozvi a urcite se musime sejit. :wink:
20. dub 2009 v 10:14  • Odpověz
Tak vás všechny opět zdravím a posílám mnoho srdečných pozdravů jménem Anitty. Andrea na vás všechny moc myslí a vzpomíná a poprosila mě abych vám vyřídil, že primář se dnes rozhodl nechat Davídka jr. ještě malou chvilinku u maminky v bříšku, protože hezky roste a roste a přesunul se v děloze víc nahoru což všechny uklidňuje, že se na porod ještě nechystá. Termín cís.řezu se očekává koncem tohoto týdne nebo začátkem příštího. Mějte se krásně. David
20. dub 2009 v 10:38  • Odpověz
Je Moc dekujeme za zpravu. Alespon bude malej Davidek dopecenej. Moc moc moc ji od nas pozdravuj a ze tady na ni vsichni myslime :slight_smile:
20. dub 2009 v 10:42  • Odpověz
dalši super zpravička,to je moc dobře :slight_smile:
20. dub 2009 v 11:32  • Odpověz
Ahojky, Marek gratulace!!!! Tak konečne jsi se dockala :grinning: Na zuzika jsem taky zvedava. Anittku taky moc zdravim.
Hrusti malej je krasnej.
My byli dopoledne u kadernice, tak uz konecne zas vypadam trochu k svetu. Andy mi papali asi tu 70 v tydnu pri kazdym krmeni a krmime co tri hodky pres den a tri a pul az ctyri v noci.
Vikul hrozne ti to s malym na tech fotkach slusi.
20. dub 2009 ve 14:16  •  1 dítě  • Odpověz
misi Eliášek je taky krasnej chlapák,ješte jsem nestihla se kuknout,až dneska
20. dub 2009 v 16:59  • Odpověz
ahojda,

jůů a další mimčo.Mareka-GRATULUJU :slight_smile: :slight_smile:
Anittku taky moc zdravím do porodky,to je dobře,že se tak Andrejka drží :slight_smile:
Misi-hod fotku jak jsi krásná od kadeřnice :wink: A jak jsi to udělala s malým,když jsi tam byla?
20. dub 2009 v 17:23  • Odpověz
Ahoj holky, jéé co to vidím, další miminko... Tak marece samozřejmě moc gratulation a ať malý pěkně roste :slight_smile:
Dneska jsme byli na kyčlích, vše oki, máme dávat jednu plínu, ale dětská dr.tvrdí, že to říkaj jen v JBC, že liberečtí ortopedové, pokud je vše jak má být ani tu nedoporučují, max,pak upravují, že pamperska stačí. Pak jsme byli oběhat rodný list. Má beruška dostala za lomítkem 1313, já to číslo tak nemám ráda, ale táhne se mi celým životem, tak snad aspoň ji přinese štěstí. Do práce jsem skočila dát kopii RL a vyřídit pojišťovnu a jsem z toho celá zničená.
Pak tu byl dětská dr. Berunku zvážila, má jen 40g přírustek :unamused: Ale říkala, že to neva, že je důležitý, že tam je. Jinak je prý naprosto zdravá. Probrala jsem s ní to papání. řikala, že je to tím jak je malinká a o 16 dní dřív, že je to znát, že se teprve adaptuje. Tak mám vždy od položení ji nechat přes den 2hodiny a pořád ji dávat a nechat jen to, co vypije a v noci nebudit, klíďo nechat i po 5hodinách, že si zvykne a bude jíst čím dál víc.
Tak uvidíme přijde ještě v pátek na převážení. Tak snad už tam těch 100g aspoň bude.
S anittkou je to moc dobře, že ji takhle dr. nechá, kdyby měla mít pidižlíka jako já, tak pak by třeba taky nechtěl moc papat, takhle bude zralej a hezky papat :dizzy_face:
misi, tak jsi kočka te´d určitě :slight_smile: A co kilča? Já se ještě nezvážila, naijak si netroufám. Ale tipla bych to na 12-15kg dole. Podle kalhot který obleču a naposledy jsem oblíkla na konci ledna. Nemám moc chu´t k jídlu, fakt se kolikrát do jídla nutím a pak taky se vůbec nezastavím :confounded:
Honzík je kouzelnej :dizzy_face:
Ještě zpráva od zuzíka a karca tu fakt zůstane samotinká :frowning2:
20. dub 2009 v 17:31  • Odpověz
Tak ja se andy uz vazila nejak me to nedalo a zustalo me po malem 6kg nahore coz neni takova hruza kdyz jsem sla do porodky tak jsem mela 17kg nahore :slight_smile:
20. dub 2009 v 18:16  • Odpověz
bobas, budem zase kočky :slight_smile: Já měla asi 22kg.
20. dub 2009 v 18:22  • Odpověz
ahojky děvčátka tak jsme vykoupaný a napapaný a koníkujeme teď společně :grinning: Dnes byl úžasně hodný.

Karco ve čtvrtek nemohu jdu cvičit a pak jedu domu.Tak já ji budu od všech pozdravovat.

Já měla nahoře 24kg a zůstalo mi asi 9kg :unamused: Zezačátku to šlo dolu lépe :astonished: Ale co jsem ráda,že kojím a alespoň budu mít sílu na Štůfka.Roste jako z vody.

Misi moc děkuji za kompliment :wink: To potěší

A co Zuzík ???Máte někdo na ni číslo
20. dub 2009 v 19:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.