• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
no davala jsem na predchozi stranku odkaz na stenda i na malyho.
30. zář 2009 ve 12:03  •  1 dítě  • Odpověz
tak já už jsem fakt zralá na oční :grinning: Jsem to přehlédla... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Misi, fotečky jsou jedním slovem ÚCHVATNÉ!!! Ty štěňátka jsou tak strááááášně roztomilá!!! Hrozně se mi líbí, jak tam jsou čumáčci na sobě nalepení a spinkají. To je fakt nádhera :slight_smile: Eliášek je krasavec, krásně se řehní a ta háčkovaná čepička mu mooooc sluší! Je to velkej borec :dizzy_face:
30. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz
Misi, stenatka jsou uzasna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No, ono to jinak s tou anglinou neslo, protoze meli tak blby cas, kdyz to zacinalo, ze bysme se nestihli s manzou prostridat u prcka, nebo pak to bylo az pozde vecer a to se mi nechtelo, takze to mam v sobotu, ale nastesti je to jen jednou za 2 tydny :wink:
30. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz
ahojte milacci,

misi moc krasne stenatecka. Me se libi vsechny fotky :grinning: Super je i ta z kocaru - pokud dobre vidim, tak zahrivali eliaska ne? :confused: Jo a taky ta jak je se scotym a ma polozenou hlavu na pacce - no nadherne vsechny. Kdyby byla lepsi doba tak nevaham a jednu si prijedu uloupit - i kdyz i vsechny bych brala kdyby to slo :sweat_smile: Jinak Eliasek je frajer v te cepici :wink:

Zuzi teda taky obdivuji byt v 1+1 - bych ty kramy moje musela vsechny vyhazet :grinning: Ale jestli mate kam pristavovat tak to je parada a ted je Verunka jeste mala takze to urcite netlaci. My mame pokojik s loznici taky dohromady a planujem se prestehovat do obyvaku aby Melca mela soukromi - teda nez postavime - pak uz snad budeme mi i loznici :grinning:

No u nas noc hruza des. Mala o pul druhe zacala delat blbosti - ja myslela ze ani nespala, ale Peta (ktery do to doby pracoval) rikal ze spala a pak se smala a skakala atd. No dobrou pul hodku usinala a prevalovala se - jsem myslela ze si to hodim :grinning: No a do rana knourala a plakala ze spani - asi zase zuby - to dela uz asi 3 dny - no a o lzicku to cinklo ale ja jeste nic nevidim tak uz se snad neco klube :sweat_smile:
30. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz
Holky jeste jsou tri volni kdyby jste chteli :grinning:
Hrusti tak to jo, uplne to chapu :slight_smile: Ja to mam v pet a kdyby manza nechodil tak brzo z prace tak to taky nestiham. :unamused: Ja chtela chodit v sobotu na power yogu, ale vikendy mame fakt zabity.
Jo a ted jsem krmila malyho polivkou, nedoporucuju, musela jsem ho pak prevlict. :grinning:
30. zář 2009 ve 13:25  •  1 dítě  • Odpověz
Jani tak to je radost, ja jeste zuby nechciiiii. A jak to vidis? Kdy budete mit postaveno? JJ dala jsem jedno stendo elimu do kocarku moc se mu to nelibilo :grinning: Asi se nechtel delit. :grinning:
30. zář 2009 ve 13:30  •  1 dítě  • Odpověz
Už jsme zpět, tak Kikina už to má lepší, není už tak zahleněná. Jsem ji zvážila a má 6320g a 65cm, no k Eliáškovi má ještě hodně daleko no :grinning: Dostali jsme žádanku k neurologovi, začla kromě hlavičky stáčet i tělíčko doprava, proto se asi přestala obracet, protže se obracela na bříško levou stranou. Půjdu tam už zítra, tak jsem zvědavá, co nám poví, ale asi bude cvičit. Ten cvik, co nám dala sestra na to, aby se začla vzpírat na obouch rukách pomohl, už to dělá. Akorát ji mám 5x-6x denně rovnat minutu a držet a to dávám tak 2-3x :unamused:
Teď mi tu předvedla šílenou scénu s jídlem, chtěla jíst, jedla, ale byla unavená a v půlce jídla začla šíleně řvát a ani nespolkla to, co už měla v puse a nechtěla přestat a ani to nechtěla spolknout, tak jsem ji tam zkoušela dát dudlík a nic. To jsem normálně tekla, nakonec to teda nějak spolkla, ale ještě oprskala celou kuchyň a teď už spinká :pensive:
Pejsci jsou nádherný a Elík taky :slight_smile:
30. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz
Misi, my mame taky vikendy vetsinou zabity, ze jezdime po navstevach nebo po vyletech, ale holt se to jinak nedalo udelat. Ted si taky obcas nadavam, ale zase si rikam, ze to snad nekdo oceni, az si budu hledat po materske praci :confused:
Misi, nemas pro Eliho ten skafandr na papani z Ikea? Ten je super, jen se to oplachne a je cisto :grinning:
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/10121520
30. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz
U nás taky zuby ještě nic a tteda vůbec m to nechybí. Chudák Melča :unamused:
30. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz
Misi no tak s tim stavenim fakt nevim :grinning: No jeste resime porad nejake zmeny na pozemku - rozdeleni parcely...a porad litam na urad a neco vyrizuji - od vseho chteji vsude nejake potvrzeni takze jen beham jak blb :sweat_smile: No zatim nas to netlaci ale tak nejpozdeji za 2 roky by jsme chteli aspon zacit - i kdyz se uvidi jaka bude ekonomicka situace v tomto state - pak prijde clovek o praci, nesezene jinou a je v haji. :angry:

No ted Melinka spi a pres den ze spani moc neplace tak ji to asi nejvic boli vecir. No je to radost pak vstavat do prace :grinning:

Hrusti my mame vikendy uplne nabite - nejhorsi je ze i pres tyden nestiham a vse si musim domlouvat tak tyden dopredu, jak se ozve nekdo ze dne na den ze by dosel na navstevu tak to je nerealne :grinning:
30. zář 2009 ve 13:42  • Odpověz
Jani, Melca uz ma na zoubky casik :grinning: No, ale chudince to trapeni nezavidim :frowning2:
Ja doufam, ze budeme mit zoubky pozdeji, ja i manza jsme je pry meli az asi v 8 mesicich :wink:
30. zář 2009 ve 13:43  • Odpověz
Andy, Honzik se taky prohyba na jednu stranu, jakoby do oblouku doleva, tak musime cvicit. A toci se vic taky jen na jednu stranu, na tu druhou vubec, jen kdyz ho prekulime na druhy bok, tak se pak dotoci. Na zadech uz nechce byt, porad musi byt na brisku, ted momentalne je zapreny za rucicky a na kolinkach a peruje. Prijde mi, ze za posledni dva tydny udelal hodne pokroku a to s nim od minuleho tydne vubec necvicim, protoze mel ty teploty a neni mu dobre. Ale pokud se mu zitra nebo v patek ulevi, tak zacneme s cvicenim. To mne bude proklinat, jeste ze nemluvi :grinning:
30. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz
hrusti, já to taky nenávidim, řve jak tur, když ji musím dát ruku do vidličky a mačkat u dlaně, já celkově strašně blbě snáším, když brečí :frowning2: Radějí dělám vše pro to, aby nebrečela. To cvíčo je děs. A co Vám na to řekl neurolog? Já se bojím, aby to neměla vrozený, to se pak strašně špatně odstraňuje. A otáčí se Ti Honzík za jménem? Slyší na něj?
Jinak Kikina teď taky pokrokuje, teď začíná to nejvíc vyvíjícesí období, si myslím. Ale, abych ji tak nepodceňovala, dnes jsem ji nalevo dala hračky a ona je chtěla, tak se na bok obrátila a pak se i přetočila, takže to nezapomněla :slight_smile:
jaani, já bych byla strašně ve stresu takhle nestíhat, já potřebuji delěat vše v klídku, prostě potřebuju pohodu ke všem, jak není, tak jsem nervozní a to nechci kvůli malý, ale někdo má ten hektický život rád, Ty teda určitě :wink:
30. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz
hrusti my mame igelitovy bryndak a eli ji hezky, ale ta polevka byla hrooozne ridká.
Jani to vas celkem lituju, to ja mam rada takove hurá akce, nerada planuju neco dopredu.
A co je to teda za barak co tam porad makas? :slight_smile:
30. zář 2009 ve 13:58  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojík,

Misi nádhera :dizzy_face: hned bych jednoho brala :slight_smile: Nádherné fotečky....

Jinak u nás noc HRŮZA A DĚS :astonished: Prcek spal skoro celou noc u nás a od tří řádil jak černá ruka jako kdyby bylo sedm :confounded: Nějak jsem ho nepochopila,ale nechtěl být normálně v postýlce sám:frowning2:
Asi mu nebylo dobře-nebo co??

Tak doufám,že to bylo jen vyjímečně :angry:

Jinak jsem dnes vyrazila do bazárku a nakoupila super věcičky na zimu a teď na podzim.
30. zář 2009 ve 14:33  • Odpověz
Andy, ja nevim, jestli se Honzik otaci za jmenem, spis mi prijde, ze se otaci za hlasem nebo zvukem :wink:
30. zář 2009 v 18:54  • Odpověz
holky, potřebuji poradit. Dnesk jsme malé koupili novou savičku na Avent lahev. Teď má trojku, ale předtím měla dvojku. Teď mi vyžahla 230ml mlíka asi tak za sedm minut a vypadá to, že by si ještě dala... Mám jí ještě udělat nebo ne? Ona se vždycky s tou 230 mořila skoro dvacet minut a usínala u toho a teď mi přijde, že chce ještě...
30. zář 2009 v 19:43  • Odpověz
Zuzi, jestli ti nebreci hlady, tak bych ji asi nedala. Bala bych se, aby ji nebolelo brisko :wink: Ale to je jen muj osobni nazor :wink:
30. zář 2009 v 19:47  • Odpověz
no, hlady nebrečí, ale furt se olizuje :frowning2: Taky se právě bojím jí dát víc, aby jí nebolelo bříško...
30. zář 2009 v 19:54  • Odpověz
zuzik, nedávat, 230ml je moc, spíš je to tím, že má jinou savičku, tak se jí to líp tahá, některá miminka pijí dokud tam něco je a kord, když to jde hezky :grinning:
Kikina je dnes libová, fakt, furt kňourá :angry: Teď jsem ji slíkla, aby měla holou pipku přikryla, má trošku červený zadeček, tak aby se to zlepšilo.
hrusti, já jen chtěla vědět... Jestli jediný moje miminko je zaostalý, když seš neotáčí za svým jménem... :confused:
30. zář 2009 v 19:57  • Odpověz
andy, moc? Na Nutrilonu píšou, že by měla sníst pětkrát denně právě těch 230ml. Ona mi toho docela hodně nechává, takže na jednu dávku vypije tak 180ml, večer ale těch 230 dá s přehledem. Tak teď jsem z toho tumpachová.... :confused:
30. zář 2009 ve 20:02  • Odpověz
Zuzi, Honzik pije pres den tak 150-180 ml, vecer taky da 230 ml s prehledem, ale bala bych se spis toho, ze to vypila tak rychle, aby ji nebolelo brisko a az si zvykne na vetsi savicku a bude pobrekavat, ze by si dala, tak ji klidne dej. Ale dneska urco ne.
No na tom obalu to ber jako orientacni, Honzik je zrout a to mnozstvi taky nevypije, ale dat takhle hodne mlicka v jedne davce, kdyz neni zvykla, navic s novou savickou bych se bala. No, ale zalezi na tobe. Ty jsi mamka a znas Veru lip nez ja :grinning:
30. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz
U nas Eli pres den taky vypije tak 150 až 200. Ale jsme exoti protoze mame porad savicku jednicku, on neumi z jine pit :unamused:
30. zář 2009 ve 20:20  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky tak my jsme teprve minulý týden měnili savičku z jedné na trojku ato se mu nelíbilo vůbec ale už si zvykl naštěstí

jinak Davídek vypije max 150 ml ale váhu má dobrou tak to neřeším stačí mu to

andy neporovnávej vývoj kiki a jiných dětí každé mimi je úplně jiné a akorát tě to pak stresuje , všude o tom mluví že se nemají děti srovnávat to není možné fakt. každé je uplně jiné a vyvoj má uplně jiným tempem.

jinak normálně chytám na chůvičku nějaké cizí dítě pořád pláče takže mám stále alarm a Davídek si v klidu spinká :grinning:

dnes jsme byly asi tri apůl hodky venku a Davídek spinkal asi dvě neuvěřitelné. prostě tochladnější počasí je super. zítra razíme na prochajdu s kámoškou a v pátek už budou velké přípravy na sobotní vítaní občánků :grinning:
30. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz
hrusti, ona dává tak těch 180ml s přehledem a na noc ji vždycky dávám těch 230ml a to zbaští celý. Spíš mě teď zmátla ta rychlost, jak to vyžahla, protože jsem zvyklá, že u večerního papání vždy napůl vytuhne a pak je uspávání lehčí :grinning: Ale už spinká půl hodinky, tak je to v pohodě.
30. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz
Ahojky,

co se týče papání tak Śtůfek do nedávna pil max150ml a teď tak 14dní pije 180ml a to většinou hlt nechá a pije stejně večer v noci i přes den

Savičku dávám normálně trojku a na vodičku dvojku

Dnes mi spapal skoro celou nektarinu,ale musí sám kousat jinak to nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: mrška malá

Zuzí já bych ji také asi víc nedala....teda pokud nepláče :wink:

Anitt kdy seznámíme konečně chlapáky???Moc jsme se na ¨to těšili a pořád to nějak nevychází,viď :unamused:
30. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz
vikul :grinning: no je to hrozný ale 21 jedu na kyčle do Prahy tak už by jsme to konečně mohly udělat. Davídek už bude taky ve sportáku tak to bude jednodušší cestování. musíme at si na sebe zvykaj . :slight_smile:
30. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz
TAk se domluvíme a uděláme srazík :wink: Těším se :slight_smile:
30. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz
zuzi, no jo, já to porovnávám s Kikinou, ta sní tak 160ml max a jednou dala 180ml :astonished: Ale já ji krmím 6x denně teda, pokud to vyjde. Tak ony ty tabulky jsou stejně orientační.. Ale já si myslím, že jestli to normoš nevypila a teď najednou jo, tak to je tou savičkou a nedala bych ji víc, mohla by to vyblonkat, když na to nemá vycvičený bříško :wink:
anitt, já vím, že máš pravdu. Snažím se to nedělat, ale když se najdou tací, který to dokážou připomínat :confounded:
30. zář 2009 ve 22:07  • Odpověz
Ahoj holky,
vy jste toho napsali a nevím na koho zapomenu..

bemo je mi to líto s babičkou :frowning2:
miši mate krasné fotky,Eliašek je čím dal hezčí chlapák :wink:
zuzí my máme taky 2 savičku,3 je na kaši ne?? malí mi to taky delá,že jak dopije řve že chce ješte,dám cumel a jak odříhne tak je v pohode..

andy už nás s váhou doháníte :grinning: sem rada že je už líp
hrusti na tu koleginy kašli z vysoka,nestojí ti za to
vikulko deláte v noci mejdany?? no me to taky vždycky desne zmuže,jsem zvyklá že krasne spí a pak jsem hotová když řadí
30. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.