• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Misi, uzijte si vikend :slight_smile: My jsme meli jet k nasim a manzovym rodicum, ale nakonec asi pojede manza jen sam a ja budu s HOnzikem doma, aby byl 100%-ne fit. Pristi tyden nas ceka rehabka, cviceni, vanicky a kozni, tak musi byt zdravy :slight_smile:
1. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz
Ahoj jdu v rychlosti,opujdem cvičit :unamused:

hrusti vubec se netrap,ja te chapu ja ty stavy mám taky a asi horší..po tom našem předčasném porodu to na me občas padne a jak pišeš o te známe,takovou mám sousedku a furt Šimonka řeší..ja už ji nemužu ani vydet,je mi z ní zle a z tech řečí..jsou to pkpky :wink:

andy sdržím pesti na neuru..
malí už se zbudil a řve..tak pá kuknu sem po obídku..
1. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz
Bemo, nemuze to byt od zoubku. Hodne ji davej pit, at neni dehydrovana. Na prujem je myslim Hylac nebo Smecta, ale to bych ji dala az po porade s dr. Od tech zubu klidne prujmik muze mit :wink:
1. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz
holky, jsme zpět, tak malá je v pořádku, úplně, umí co má a ještě chválil jak se hezky přitahuje do sedu, cviky žádný nepotřebuje, ale ještě za 2měsíce ko kvůli tý hlavičce, ale v sedu ji drží normálně. tak to jsem ráda :slight_smile:
hrusti, neměj depky, mmně naopak neva, že jsem rodila císařem, je to taky porod a bolest :unamused:
bemo, nemá malá nedostatek jídla, to se pak stává, když už je větší, že kojení nestčí a pak bývá průjem :frowning2:
1. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz
Holky díky, už jsem jí dala příkrm a budu v tom pokračovat, nedá se nic dělat. Nebudu přeci plně kojit za každou cenu.
Zoubky furt hledám ale nic ani dásničky nejsou napuchlé, ale to může každým dnem přijít, že.
Uvidíme.

Moc vám všem děkuji, jste moc hodné a je na vás spolehnutí.

My máme víkend jasný - pohřeb :frowning2:
1. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz
Andy, to jsou super zpravicky!!! :slight_smile:
1. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz
hrusti, jj, jsem ráda, díky :slight_smile:
bemo, a nebo dávat už i příkrm, mrkvičku a tak :wink:
1. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz
Hojte holky
Andy moooc gratuluju.
Ostatni prckove at jste brzo zdravoucky.
Bemo muzou to bej zoubky. Ale kdzytak zkus uz mrkvicku ta to drobek zahusti. Me ma malej rano krasneho hovnouska a pak taky do prujmu. Ptala jsem se na to dr a ona me rekla ze to nemam resit protoze kadi moc od narozeni. Kadime dvakrat denne a to jsme na UM a ted jak blbne se zoubkama tak se zadari ze i 4x takze prej je jasne ze to nemuze bejt pokazde tuha stolice. :wink:
1. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz
Bemo pomáhá odvar z rýže!!!!!

Uvaříš si rýži jak jsi normálně zvyklá jen dáš kojeneckou vodu a nesolíš, dáš to malé vypít a pokud to nebude chtít tak do toho přidej normálně UM jak jsi zvyklá.Teda pokud dáváš ještě UM

Střívka to zklidní a uleví se......Dává se to třeba celý den i dva.TAk se neboj
1. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz
Ahoj holky, tak Týnce se rýma opět rozjela a dnesk už to není jen rýma, ale komlet zahlenění včetně kašle a sedá jí to na hlasivky. Včera měla i zvýšenou teplotku chuderka. :frowning2:
Andy: super, že je malá v pořádku. Jent ak dál.
Bemo: Týna měla přesně taky průjem a vůbec jsme nevěděli z čeho. Mudra jí dělal všemožná vyšetření a všechno negativní. Nakonec jsme došli k tomu, že ho má z nedostatku živin, protože jí už jen kojení nestačilo. jak jsem zavedla zeleninku k obědu bylo po průjmu. V nemocnici nám na to dávali rýžovu nemléčnou kaši a mrkvičku. První den komplet bez mlíka, jen střídat rýži, mrkev, rýži, mrkev. Další den už 50ml mlíka a zbytek rýže, mrkev. A další den už jen mlíko a na oběd zeleninka. :slight_smile: Tak se držte holky.
1. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz
Bemo víkend máme podobný jen my nemáme pohřeb,ale rozloučení v kruhu rodinném :frowning2: Moc se mi tam nechce,protože mi táta chybí stále víc a teď to prožívat znovu s tchánem :unamused:

No nic se nedá dělat......

Hrusti 20.10 jdu k zubaři :unamused:
1. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz
bemo,vikul budu na vas myslet,je to trapení co :frowning2:
bemo tak pak písni jak šmakovalo :wink:
andy sem to říkala :slight_smile: a jsem moc rada že je vše v pořadku :wink:
kremčo ty jo,doufam že zas nebude moc nemocná..jak to zvládaš? maš toho fakt moc,drž se
1. říj 2009 v 15:54  • Odpověz
ahojky jsme zpět z dvouhodinové prochajdy a daví celou dobu spinkal uf

kremci to je mi s kiki líto přitom má jen tvé mlíčko vid? to je v prčicích :unamused:

ted uvařím zapečené plněné papriky a pak konečně snad dožehlim

zuzi mně bere brýle taky je to fakt vteřina a už letí :grinning:

jinak nás vybrali na nějaké focení tak jsem zvedavá , večer budu vedet víc :wink:
1. říj 2009 v 15:55  • Odpověz
jo zubaře jsem měla minule když jsem byla v praze a stálo mě to 15tisíc masakr. dva zuby zcela opravené a porcelánová korunka no ale stejně pěněz jak sr... :angry:
1. říj 2009 v 16:10  • Odpověz
Mne ceka zubar 13. rijna. Taky mi musi dat pusu trosku do poradku :frowning2:
Hmn, tak to asi srazik nebude, kdyz vikula nemuze :frowning2:
1. říj 2009 v 16:30  • Odpověz
Jojo, mám toho nad hlavu - učím co se dá, abych to utáhla. Ale nestěžuju si. Jsem ráda, že mám práci. Akorát večer teda vždycky padnu. Odsávám už jen čtyřikrát denně. A stačí to, zatím. Teda teď mám mrchu, tak i míń mlíka, ale už se to zase spravuje. :slight_smile:
Anitt: jojo, má jen moje mlíko a ktomu dopolko ovocnou přesnídávku (protože syrové ovoce prostě nebude) a na oběd zeleninku s masem nebo žloutkem. A příští týden už snad mudra dovolí i bílý jogurt na odpolední svačinu. To jsem zvědavá, co bude říkat. :slight_smile:

O zubaři mi ani nemluvte. Pokaždý, když mám jít, tak dostanu průjem a je mi na zvracení a klepu se. Už jsem nebyla víc jak rok. :-/ A pořád to odkládám. To zas bude kazů.
1. říj 2009 v 16:38  • Odpověz
Andy to uz jsem taky cetla, ale prijde mi to dost brutus, to radsi vstanu. Malej se budi tak 2x to preziju. kremca ja zapominam ze mas Krystynku starsi :slight_smile: pak dej vedet jak mala papa a drzte se.
1. říj 2009 ve 21:04  •  1 dítě  • Odpověz
misi, já to ještě ani nečetla, ale jen jsem to sem hodila, chci to přečíst až v klídku, tak jsem na to zvědavá :confused:
1. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz
AHoj holky,
Andy, ja jsem ten clanek cetla jen letem svetem, ale obcas jsem se u toho desila pac mi bylo jasny, ze bych dusledna nebyla!!!
No manza zacal ted otravovat, abysme HOnzika prestehovali do detskeho pokoje, kdyz spi celou noc, ale mne prijde jeste malicky :frowning2:
2. říj 2009 v 07:40  • Odpověz
Vcera jsem trosku uklizela skrine, mam tady zimni budu a svetr, co jsem nosila v tehu, je to skoro nove z Cherokee. Nabizela jsem to na MMB, ale nikdo se neozval, tak to zitra poslu tchyni. Aspon udelam dobry skutek :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2009 v 07:45  • Odpověz
ahojky holčiny

tak my dnes noc ok napapal se teda ještě v půlnoci ale pak až v 6.30 ale v pětj sem si Davího vzala k sobě protože brblal a byla mu asi zima protože se odkopal a měl studené ručičky a nosánek tak jsem se k němu přitiskla a zahřála hoa on krásně usnul chudinka moje.

ten článek je hustej no nic pro mě já budu radi otrok než ho nechat plakat :wink:

já zatím všechny věci po malém skladuju a už toho mám haldy kdyby přeci jen to druhé mimčo , ale uvidíme porád s tím bojuju. věřím že by se tot povedlo jen mě trochuděsí starat se o Davídka v těhotenství kdy třeba budu na rizikáči a nebudu moct nic tahat a třeba ležet to nevím jak bych dělala uf no je to náročný. manža se toho bojí aa říkal že raději jedno dítě a zdravou ženu no :unamused: asi má pravdu no uvidíme :pensive:

jinak to focení je do knihy o matce a dítěti přefocovaní tak si to ještě musím rozmyslet jestli to davídek zvládne. všechny fotky by nám dali plus nafotili nějaké společné profi. a nějaké poukázky na výběr dětského zboží. tak si to dnes proberu s manžou a uvidíme.
2. říj 2009 v 08:09  • Odpověz
Anitt, tedy z Davidka bude medialni hvezda :dizzy_face:
Vis, s tim druhym mimcem zalezi samozrejme na tobe, ale problemy muze mit jakakoliv jina maminka, klidne kdokoliv z nas nebo nekdo, kdo mel prvni tehu uplne v pohode a druhe tehu bude mit problemy. Kazde tehu je fakt individualni. Muze ti zacit tvrdnout brisko nebo tak neco a uz je to hned komplikovane jak se starat o prcka. Ja jsem manzovi rikala, ze moje podminka dalsiho mimca je, aby Honzik chodil a nemusela jsem ho tolik tahat, ale stejne ho budes muset obcas nest atd.

Jo, holciny, cetla jsem, ze pokud varite prikrmy doma, tak je dobre do toho kapnout trosku olivoveho extra panenskeho oleje, nejlepe bio kvuli lepsi stravitelnosti vitaminu :slight_smile:

Manza zitra jede k jeho rodicum, tak doveze brambory, mrkev, jablicka a mozna i cersve zabite kraliky, tak muzu Honzikovi vyvarovat :slight_smile:
2. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
Dobré ránko,
tak už jsme bez teplot, ale nudlíme pořád. Má toho v sobě hrozně moc. Naštěstí, ale jak už většinu času sedí nebo stojí, tak jí to teče z nosíku ven a ne do krčku, tak snad to už nebude tak hrozné. No, nechám se překvapit.

anitt: to bude Davídek slavné mimčo. :slight_smile:

hrusti: mně mudra říkala, že buď olivový olej nebo nakonec přimíchat oříšek másla. Tak dávám raději máslo, je takové chutnější. :slight_smile: Jinak zeleninu krom špenátu vařím vždycky doma - zdá se mi to lepší než skleničky. Dělala bych i ovoce, ale můra ho nechce. Tak má skleničku.
Te´d poslední dvě noci vstávala na jídlo jen o půlnoci a pak v šest ráno, tak jsem i vyspaná. Jen tak dál. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Te´d peču perník, Niki má dneska schůzku s kroužkem a mají donést nějakou mlsotu. Už se moc těší. Jde s ní ale teta, když je Týna nemocná. :frowning2: Škoda no, těšila jsem se.

Co je s Karčou, že tu dlouho nebyla?

Včera mi přišel zimní fusak - koupila jsem ten nový Emitex a je úžasný. Tak ještě aby byl teplý. :slight_smile: Ale snad jo.
2. říj 2009 v 09:47  • Odpověz
Kremco, to je super, ze uz je Tynce lip.
No, Karca tady opravdu dlouho nebyla. Premyslela jsem, ze bych ji pisla smsku, jak se s Anickou maji.

Jee, ja mam taky zimni fusak od Emitexu a vypada, ze bude v zimne pekne teploucky :dizzy_face:
2. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
Ahoj holky, no jestli tam píšou něco o vybrečení, tak to bych taky nedělala. Je fakt, že hodně maminek, co nechaly třeba 3 noci mimča vyplakat a nedaly najíst, že si chvalují, že od té fdoby spí celou noc, ale nevím, to je takový sadistický :confounded:
Holky, karca asi žije a si myslím, že si ná s i čte, protože na FB občas bývá, tak určitě jukne i za náma, akorát třeba nemá čas psát.
Já jedu do Jbc k tetě a pro prášky na gyndu. Jinak věcičky už jsem posílala 2balíčky a jeden maxi balík, takže já prodávám. Tom mi důrazně naznačil, že další na 99% už nechce :frowning2:
2. říj 2009 v 10:32  • Odpověz
Andy, treba si to T jeste rozmysli :wink:
No ja jsem dala nejake inzeraty na MMB, ale nikdo se neozval a ty veci jsou fakt malo nosene a v super stavu. Pres cos to prodavala ty?
2. říj 2009 v 10:43  • Odpověz
Ahoj holky,
jdu vás pozdravit, teď tu nebudu až do neděle, jedeme na ten pohřeb a pak k našim.
Jinak kakání je už dobré, dala jsem včera mrkvičku a Natálka se olizovala až za ušima a už bylo dobře. Spaní nic moc, ale menší zlepšení jsem viděla. Takže pojedeme v příkrmech a výživy už taky zavedu každodenně, stejně máme příští týden půl roku.

Ten článek o spinkání jsem včera taky četla, i když ne do konce. Já jsem pro malé vybrečení, ne hned vylítnou, kdykoliv mimi pípne, ale nechat řvát celou noc, to si vůůůůbec nedovedu představit a myslím si, že by to k ničemu nevedlo, max. k tomu, že by Natálka ztratila důvěru v to, že má rodiče, kteří se o ni postarají. Z psychického hlediska se vybrečení nedoporučuje. Ale to je na každém rodiči. Já jsem zásadně proti.

Mějte se holky a ještě jednou vám děkuji.
Pěkný víkend :wink:
2. říj 2009 v 10:44  • Odpověz
no oni chtějí i mě jen nevím nevim s těma kilama navrch si nejsem moc jistá no :unamused: uvidíme jak to dopadne hlavně aby si tatka mohl vzít dovču já bych se tam sama nedopravila :frowning2:

kremči hlavně že se Týnka nehorší ted už bude lépe a lépe :wink:
2. říj 2009 v 10:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.