• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Anitt, co blbnes, vzdyt jsi krasna zenska! No, nevim, jestli by se nejake anorekticke vychrtliny dobre vyjimali v knizce o tehotenstvi a materstvi :wink: :grinning:
A jak se pripravujete na vitani obcanku?
2. říj 2009 v 11:38  • Odpověz
hrusti dík ale znáš to jsem kritik jako blázen pořád

no nervozita stoupá manžav čera kouil Davídkovi novou košilu s tričkem tak bude frája , už jsem neervozní jak před svatbou :grinning: moc se těším
2. říj 2009 v 11:44  • Odpověz
Anitt, neboj, to zvladnete! Ono to vitani je vetsinou kratke kvuli detem, aby tam vydrzeli a moc nebreceli. Tak si to uzijte!
2. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz
Anitt to je skvely. A jak jste k tomu prisli? Uzijte si vytani. Vy pak mate i oslavu ze? :slight_smile:
Hrusti malej spava v pokojiku uz skoro mesic a fakt spokojenost.
A Karca myslim taky psala, ze maji malou v pokojiku.
Andy a ty bys druhy chtela? U nas je to obracene, manza klidne jeste dve deti, ale me bohate staci Eli. :grinning:
U nas noc prima, papal v deset a pak az v pet :slight_smile: A dokonce zadnej dudel mezi tim. Ale ja si cetla az do pul jedne :grinning: sem se proste nemohla od te knizky odtrhnout :grinning:
2. říj 2009 ve 12:19  •  1 dítě  • Odpověz
misi na babywebu byla vyhlášená soutěž tak jsem to tam poslala a oni mi napsali že nás vybrali :grinning:

jj pak oslavička ale jelikož je deda furt v nemocnici a dlouho bude tak to nebude tak veselé no :frowning2:
2. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz
Misi, ja jsem prave to spani konzultovala s maminama, co maji starsi deti, a pry je to lepsi ted, dokud z toho to dite nema jeste poradne rozum. No, mozna to na par dni zkusime a uvidime. A to mas celou noc pustenou chuvicku, nebo otevrene dvere, abys ho slysela, kdyz by brecel?
2. říj 2009 ve 12:36  • Odpověz
Ahoj holky,

tak u nás dnes máme dneska takový slavnostní den :slight_smile: Přesně před rokem jsem zjistila, že jsem těhu :grinning: Dnes jsme byly na druhé hexe a já jsem pak malé koupila novou hračku. A protože nám dr. už posvětila příkrmy, tak si dnes malá pošmákla na mrkvi. Hodím fotos - nejdřív teda koukala, co jí to jako dávám a raději baštila bryndáček, ale snědla pět docela velkých lžiček a ke konci už jí to i šmakovalo :slight_smile:

Andy, super, že rehabka dopadla na jedničku. Kikča je šikulinka! :wink:
Anitt, užijte si vítání a oslavu. Je super, že vás vybrali :slight_smile: Čepička vypadá krásně.
Bemo, já jsem taky zásadně proti nechávání dítěte vybrečet... Jednou jsem nechala malou vybrečet a když to nepřestalo ani po dvaceti minutách a viděla jsem ten její utrápený výraz, tak jsem řekla, že takhle to tedy praktikovat nebudu. :confounded:
Kremco, tak to je dobře, že je Týnce líp. Už aby byla zdravá úplně.

Jinak u nás noc dobrý, malá se teď teda budí kolem půlnoci, ale pak spí cca do půl desáté :grinning: Jdu dát ty fotečky :slight_smile:
2. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz
Hrusti taky si myslim, znamy maji dvoulete dite a to nechce proste v pokojiku spat, je to vzdycky hrozna kovbojka.
Chuvicku jsem mela ze zacatku, ale je citliva tak jsem slysela kazdy zaknourani. Ted mam jen otevrene dvere a kdyz zacne rvat tak to hned slysim a to nemame pokojik hned vedle. Ale je to fakt o moc lepsi, zvykl si, ze kdyz ho dam do postylky tak to znamena spate a s usinanim vetsinou nemame problem. Zadne uspavani jak driv, proste dam dudel a jdu pryc. Nekdy mu ho jeste jdu dat nez usne, ale pokojik je vedle obyvaku a kdyz se vecer divame na tv tak ho slysime.
Anitt to je super, jste sikulky. Moc vam to preju.
2. říj 2009 ve 13:52  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky,

anitko proboha kde máš ty kila navíc :astonished: neblázni..dyt ty jsi kočka..ty jo ja bych chtela mít tvoji váhu..
karčo doufám že už bude líp,když sedí tak už ji to aspon tak nestéká do krku,tak at se brzo uzdravíte
hrusti a vy co u dr?
miši a malí je v pohode v pokojíku? ja z toho mám strach,u nas budem spolu aspon do 2 let..Elin byla taky a pak šla v pohode do svého

anit teším se na fotky a žijte si vítaní a oslavu

:wink:

my jsme dnes meli rhb a pry deláme pořad pokroky,chvalila Šimulu a že na nej nemám spechat,že pak přijde skok a bude delat víc vecí naraz
byli jsme i u detské a fasli sirup na odhlenení a v pondelí se mame přijít ukázat
2. říj 2009 v 17:36  • Odpověz
bože jsem trdo..melo tam byt kremčo :grinning:
píšete o karči a ja to matu :wink:
2. říj 2009 v 18:08  • Odpověz
peti já umím ty kila dobře schovávat víš :grinning:

šimonek je šikula a má být po kom :wink:
2. říj 2009 v 18:13  • Odpověz
Peti, Honzik si ted v pokojicku hraje, ma tam svuj hraci koutek a ted jsme tam spali spolu, jak nam predelavali topeni v loznici. Manza prave rikal, ze mu tu postylku uz stehovat zpatky nebudeme a rovnou tam zustane.... Ale ja jeste nevim, musim si to promyslet, mozna to na par dni zkusime a uvidime:slight_smile:
2. říj 2009 v 18:36  • Odpověz
Peti, Simunek je sikula! To je dobre, ze vas pochvalili na rhb. Nas ceka pristi tyden v utery, tak jsem zvedava, protoze jsem s nim ted tyden necvicila, jak mu nebylo dobre, teprve dneska jsem zacala. Ale z Honzika je sileny drak... dela letadlo, peruje na kolinkach, leze dozadu... je ho plny pokoj a nestacim valit oci :grinning:
2. říj 2009 v 18:43  • Odpověz
hrusti upřímne..myslím že by vas meli vyřadit :grinning: dyt všechno delá tak jak má :slight_smile:
2. říj 2009 v 19:49  • Odpověz
Peti, no to jo, u nas je problem v tom, ze se prohyba, tak pry musime cvicit, aby nemel problemy s pateri :confused: Tak nevim... :confounded:
2. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz
ahojte holky,

Vůbec vás nestíhám dočítat :frowning2: Byli jsme na chalupě a pak doktoři Neurologie-tam jsme byly pochválený,že je vše jak má a cvičení je jen preventivní a zase se máme ukázat za 2 měsíce.Pak jsme byli na 3.hexe a zatím vše ok.Průjem už nemáme a krásně baštíme příkrmy....mrkev,brambora,brokolice,květák a sladký zatím jen banán :wink:

Alespon jsem stačila přidat nějaké fotečky. :sunglasses:
Tak dobrou kočky :slight_smile:
2. říj 2009 ve 21:22  • Odpověz
buni, krásné fotečky, moc Vám to sluší, Kačenka je moc šikovný smíšek :slight_smile:
Nám dneska konečně přišla pozvánka ni vítání, jdem 16., akorát to je v 9:30, tak nevím jak se na to bude tvářit Kikina, protže spí do 10 :grinning:
Jo, holky, to jsem se chtěla zeptat, misi, zuzi, vikul, kojíte jěště některá trochu?
misi, já bych docela druhý brala, možná i kluka, zrovna dnes jsem měla takový zvláštní sen a to, že se mi narodil kluk a furt jsem ho kojila, asi nějaký tajný přání :slight_smile: No, uvidíme, třeba za 10let jo, děti už budou obě velký, tak si třeba Tom nechá říct.
anit, užijte si to pěkně zítra :wink:
Teď mi psala holčina, vo jsem ji posílal krabici věciček za 800Kč, že se jí moc moc líbí, tak jsem ráda. Bylo toho fakt dost a pěkný, kolikrát skoro nenošený. Možná bych to zvlášť prodala za víc, ale možná taky ne a pak by se to někomu jen darovalo. Jinank prodávala jsem tady přes bazárek, na mimibazaru musíte mít registraci zaplacenou, jinak se nezobrazujete vůbec, jen když vás někdo vyhledá pod jménem a semka chodí hodně mamin a je to hned na hlavní stránce, ale taky jsem dávala vícekrát inzoš, ale vždy ten stará jsem smazala :sunglasses:
2. říj 2009 ve 22:34  • Odpověz
Buni krasny fotky :slight_smile: To je skvely ze mala uz je v poradku. :slight_smile:Petrach jj je v pohode. Hraje si v pokojiku nebo v obyvaku a spinka v pokojiku sam v pohode. Simunek je sikulka.
Andy to je super, ze tak prodáváš. :slight_smile:
3. říj 2009 v 00:38  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky,
manza nam dneska odjel ke tchyni nafasovat nejake suroviny ze zahradky, tak jsme sami doma s Honzikem. Ale snad by mel odpolko dorazit, potrebuji zaskocit do obchodu, protoze se mi na zitra ohlasila kamoska, co mela minuly tyden tricetiny a ja jsem ji jeste nestihla nic koupit :sweat_smile:
Jinak noc dobra, prcek spinkal do 6.30 hod.
Hezkou sobotu!
3. říj 2009 v 09:25  • Odpověz
Ahoj holky,
tak to je skvělý, že Ti tak hezky spinká. Mně se vždycky tak ve 2 začne kroutit a to ji budí, už ani ty zábrany nepomáhaj, už si je odstrčí :grinning: Takže ji pak beru k nám, ale dnes jsem ji nechala kroutit asi dlouho, protže se probrala a nemohla už zabrat, tak jsem ji dala najíst, ale nijak extra hlad neměla, páč toho moc nesnědla, takže hladem to kroucení nebude, zimou nevím, to asi taky ne, má deku a na tom ještě jednu a teplejší overálek. Tak já nevím, má to vždycky třeba tak 14dní a pak třeba týden spí v klídku. Jako nebrečí, ale chce dudlu a jak ji furt padá, tak pak brečí, že ho nemá :unamused:
Nejhorší je, že já chodím spát po půlnoci, tak nespím ani 2hod., když to začne dělat, tak přemýšlím, že ji zase budu dávat předtím než půjdu spát napít mlíčka, to se ani nevzbudí a pak spí klidnějc. Mě vždycky po ránu z těch excesů bolí pak hlava, fakt spím strašně trhaně a malá taky, ale ji to asi neva.
Nevím, co budem dnes robit, ale potřebuju do lékárny pro antibaby, to zas 700Kč bude fuč. Beru nějakou hodně nízkohorm., aby mi po vysazení se nerozbouřil cyklus, jako jsem měla před těhu.
3. říj 2009 v 11:08  • Odpověz
ahoj holky a krasny víkend :slight_smile:

buni z Kačenku bude kraska :slight_smile: hezke fotečky
andy super že se ti to prodává,me se ted taky cosi daří :grinning:
malí mi dnes ve 2 hodky taky chrastil hračkama v postylce,tak jsem mu vše vzala a at spí..chodím spat taky celkem pozde,než si podelám a dočtu na netu :grinning:

přeju všem krasny víkend :slight_smile:
3. říj 2009 v 11:13  • Odpověz
ahoj

dnes ráno mi bohužel zemřel dědeček :pensive: takže vítání občánků bylo velice smutné. je mi hrozně
3. říj 2009 ve 14:44  • Odpověz
anitt: upřímnou soustrast. Já už nemám oba dědečky dlouho. :frowning2:
3. říj 2009 v 15:27  • Odpověz
anit to je mi moc líto :frowning2: upřímnou soustrast,drž se ,myslím na Vas
3. říj 2009 v 15:29  • Odpověz
anitt, taky přeju upřimnou soustrast, to je pořád něco a někdo někomu umírá :frowning2:
Kikina má ještě z mé strany praprababičku a je jí teprve 85.
3. říj 2009 v 16:28  • Odpověz
Anitt uprimnou soustrast :frowning2:
My dnes byli na dedovych narozkach. Bylo moc fajn. Skoro jsem Eliho nevidela :grinning: Ted jsem u nasich, manza kytuje tchanovcum byt. Buhvi kdy prijede. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ted tu tady tatka hraje na kytaru a cela rodina vcetne Eliho zpiva :grinning: No nic jdu chystat koupani.
3. říj 2009 v 18:30  •  1 dítě  • Odpověz
Anitt,
uprimnou soustrast :cry: Mne umrel deda, kdyz jsme byli na dovolene :cry:
3. říj 2009 v 18:45  • Odpověz
dekuju moc je to těžké a zrovna dnes a s manželem taky pořád hádky, nějak mám pocit ýe potrebuju někam utéct, fakt síla :frowning2:
3. říj 2009 v 19:30  • Odpověz
Anitt, tak se seber a jet k vasim...
Ja to musim zaklepat, ale od te doby, co jsme se s manzou hodne pohadali a mela jsem sbalene ty veci, tak je zatim klid tuk tuk tuk. Asi jsme si oba potrebovali nejake veci ujasnit a vyventilovat :wink:
Drzim palecky, pevne nervy, drz se!!!!
3. říj 2009 v 19:36  • Odpověz
anit to tak bývá, že se to hromadí,ted jsi smutná a nervozní a vše je z toho..
potřebuješ oddech,taky bych to vydela jet k vašim..ja dokud byla jen Elin,tak jsem jezdila často,ted s malím už je to horší,ješte jsme tam nespali,co ho máme a taky mi to chybí..naši hlídali a ja třeba vypadla s holkama si pokecat..drž se
3. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.