• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
děkuju , k našim pojedu i tak protože jede na služebku atd. ale nechci zase naše nervovat že se hádáme protože ted je plno starostí s pohřbem atd. ach jo. ale pojedu tam potřebuju se dát dohromady.

dnes to bylo tak ráno jsme se chystali bylo vše super a s našima i s rodičema davida jsmese domluvili že se sejdeme před barákem. čekala jsem venku s Davídkem v náručí a vidím přijíždet naše ani jeden se neusmál tak mi to bylo hned jasné . chudák tatínek se to dověděl pět minut před tím. bylo mi ho tak moc líto. těšili se na vítání a dopadlo to takhle . dědečkovi by bylo v listopadu devadesát a chtěla jsem mu s mamou pripravit velkou oslavu. nějak se z toho nemůžu dostat.
na vítání naši teda nejeli , jeli za babičkou to bylo samozřejmé. rodiče davida tam šli ale znáte to nějak mi nesedlo jejich chování. matka se smála jakoby se nechumelilo a otec se mě do finále zeptal co mije :frowning2: no comment fakt. ale odnesla jsem to já protože jsem byla nervozní a do restaurace jsme nešli neměla jsem fakt náladu tak jsme šli domů a udělala jsem kafe a dort a nějak sem vyjela na davida kvůli krájení dortu no ruply mi nervy. a hned jsem za hroznou a rodiče se prý nemůžou dívat na to jak se k němu chovám . tak radši prý odešli. chápete že v den umrtí mého dědečka se řeší tohle??? hlavně oni nemají co koho soudit jelikož jsou rozvedení a jeden na druhého neustále hází špínu atd je to na dýl a nebudu vás tím zatěžovat. omlouvám se za špatnou náladu . brzy bude snad lépe . ale ted to moc bolí a jsem na to momentálně sama :pensive:
3. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz
anit od toho tu jsme..tchanovci asi nebudou moc chapaví lidé,když jim nedojde že když nekoho stratíš,tak nemáš naladu,že to desne bolí..
doma se to srovná,uvydíš,ja myslím že David te chápe,znaš chlapi,pokud jde o emoce,neví co s námi,tak se radši klidí..ted by mel stát za tebou a určite bude,uvydíš..jsme tu pro tebe..vím že to hrozne bolí :frowning2:
3. říj 2009 ve 21:37  • Odpověz
anittko, to mi je líto. ono je to těžký. Lidi, co to zrovna neprožívaj to nechápou, ale mohli by mít trochu ohled :angry: . A s manželem to bude určo dobrý zase :wink:
3. říj 2009 ve 22:15  • Odpověz
a nám asi rostou zuby, slintá jak děs, ale to jsou normální potoky slin, to předtím nedělala a ruku zařezanou na spodní dásni a asi proto je to kroucení v noci a po krmení hned neusíná, kouká, kroutí se... :pensive:
3. říj 2009 ve 22:33  • Odpověz
andy a vyspíš se? ja jak nespím ze 2 noci tak jsem k.o...pořad ješte v noci odsavám a malí ted vstavá v noci s manžou,chodí na 4.30 do prace :unamused: ale dostane mlíko a zase usne..
tak at to u vas brzo přejde..my slintame taky a desne,všechno pořaf mokré
3. říj 2009 ve 22:45  • Odpověz
peto, no moc ne, ale jak pak po tom jídle zabere, tak ještě ty 4hodky v klídku spí, pak ji beru k sobě a 2hodiny s přestávkama se kroutí než se vzbudí :unamused:
3. říj 2009 ve 23:04  • Odpověz
3. říj 2009 ve 23:10  • Odpověz
Holky,díky za pochvalu fotek :wink:

Je mi líto to umrtí :frowning2: ,manželův děda měl v pondělí 93 let...taky se už dožívá požehnanýho věku.

My na dnešek spaly neuvěřitelně...ve 23 h.kojo a pak až kolem 8h.I když jsem ji slyšela už v 5h a pak v 6h ale né moc,tak asi zas usnula :wink:

Andy všechny šatičky jsou nádherný,ale já bych asi zvolila ty červený s bílým bodýčkem s dlouhým rukávem pod to nebo ty třetí.Jelikož je ted chladněji.V létě bych zvolila ty první,kostičkovaný. :wink: Všechny jsou hezký,těžko vybírat :sweat_smile:
My ještě vítání nedostali,ale už jsem tam psala maila a prý ještě termín nemají a dozvím se to během října...to bude něco,když to ani pořádně nemají zorganizované :confounded: ...no,uvidíme...

holky dobrou,zas ponocuju,ale já ty večery nějak nemůžu usnout a ráno bych spala jak zabitá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. říj 2009 v 00:02  • Odpověz
Joooo a dnes je nám přesně půl roku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. říj 2009 v 00:03  • Odpověz
ahojky

tak jsem probrečela večer a noc a je mi trochu lépe , byl uplněk a dědeček krásně viděl na cestu do nebíčka

holčičky děkuju vám

buničko krásné fotečky jste šikulky a vše nej k půlročním narozeninkám , uteklo to vid? posílám pusinku

:dizzy_face: andy moc se mi líbí ty červené šatičky jsou kouzelné
4. říj 2009 v 07:15  • Odpověz
Ahoj holky!
Anitt, kdyby sis chtela popovidat, az pojedes do Prahy, tak se ozvi a nejak se sejdeme :wink:
Andy, mne se libi ty cervene a pak ty posledni.

My jsme ted rano postavili Honzikovi ohradku :slight_smile:
4. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
hrusti děkuju jsi moc hodná . asi pojedu nějak v týdnu do prahy tak ti cinknu.děkuju

dala jsem pár foteček z vítání ale jsem oteklá jak jsem plakala :pensive:
4. říj 2009 v 08:56  • Odpověz
Anitt, uz jsem na fotecky mrkla. Davidek byl fesak :slight_smile: Taky mu byla kolebka skoro mala, ze :grinning: :grinning: :grinning: No jo, uz jsou to velci chlapaci. Hrooozne to leti, za chvilku jim bude pul roku :slight_smile:
4. říj 2009 v 08:58  • Odpověz
Ahoj kočky,
andy ty druhé červené..mužeš pod to dat punčošky a bodyčko,když bude chladnej :wink:
hrusti my jsme nakobnec místo ohradky zvolili ješte jednu vetší postyku do obyváku,mame v zime celkem chladno od zeme a postylka je vyš..teším se na fotky

buni vše nej k pul ročku :wink: hlavne at jste pořad tak šikovní a zdraví :slight_smile:
anitko myslím na tebe a posílám spoustu síly,bude to bolet dlouho,dedeček na vas bude davat pozor,hlavne na Davídka tam z vrchu,drž se..

dneska budem trochu slavit Eliščin zítřejší svatek,asi dojede manžuv deda s babi,pokud ne,tak by jsme chteli jet k našim na besedu..malí mi usnul a ja uklízím :grinning: u pc
4. říj 2009 v 09:44  • Odpověz
peti jsihodná děkuju a elince přeji krásnou oslavu a vše nej k svátečku

andy myslím že jsme ti šatičky vybraly :slight_smile:
4. říj 2009 v 11:01  • Odpověz
Dobré ráno holky,
moc děkuji za rady. Mně se taky nejvíc líbili ty červené, takže už jsem si je závazně objednala :slight_smile: Ještě k nim přikoupit bílé punčocháčky a bude princeznička, teď ještě přemýšlím nad čepičkou háčkovanou bílou, ale nevím. A co si mám vzít na sebe já? To bude taky dilema.
anittko, měla si dědečka hodně ráda, že? Ono je to těžký k někomu máš vztah normální, tak když odejde, tak to bolí, ale není to takový, ale k někomu máš ten vztah hluboký, máš ho moc ráda a to pak je o to těžší :pensive: . Neboj, se děděček bude stále žít, s Tebou a s příbuznými, ve Vašich srdcích :wink: Myslím na Tebe. Na fotečky mrknu.
hrusti, tak Honzula už bude řádit v ohrádce, jo? Ten se má :slight_smile:
buni, vše nej Kačině k půl roku, to to letí :confused:
peto, vidíš, zítra je Keldy, to je moje sestřenice, tenkrát před 18lety, když ji tetka dala tohle jméno, tak na ní koukali lidi jak na blázna :grinning:
4. říj 2009 v 11:13  • Odpověz
holky už máte fusaky na zimu? my máme po Elin jako novy a teploučky,ale nemá prostřihy na pasy :unamused: a do x landru je asi budem muset mít,nebo nám z nej vypadne,prave jsem kukala na mimibazaru..mají tam krasne bud od Emitexu nebo Eirbachenu..tak přemyšlím,on na tom sportáku ten nánožník není moc velky,jako u starších kočarku
4. říj 2009 v 11:33  • Odpověz
Ahoj holciny, Anitt moc pekne fotecky, moc vam to tam slusi, vubec nejsi opuchlá. Davidek je krasavec. Drz se berusko. Dedecek bude vzdy s tebou.
Andy sice pozde ale taky jsem pro ty cervene :slight_smile:
Hrusti tak pak hod nejake fotecky z ohradky.
Kacence vse nej nej k pul rocku.
Andy sestrenka se jmenuje Kelda? To jsem jeste neslysela.
4. říj 2009 v 11:43  •  1 dítě  • Odpověz
anit kukla jsem na fotky,Davídej je celej tatka :slight_smile: máš ho krasne oblečeného,moc mu to slušelo,fakt fešák..
4. říj 2009 v 11:48  • Odpověz
Petrach ja jeste ne. Ale taky jsem se divala na MMB a nebo novy. Ted maji krasne s hvezdickou. Ten co sem tenkrat davala Zuzik je krásnej, ale dva tisice :frowning2:.
4. říj 2009 v 11:58  •  1 dítě  • Odpověz
4. říj 2009 ve 12:00  •  1 dítě  • Odpověz
Jee, Misi, ja jsem koupila ten fusak od Emitexu, koupila jsem ho v akci za 1070 Kc plus postovne. Mame cokoladovo-bezovou barvicku a vypada fakt moc pekne a vypada, ze by mohl byt v zime i teply :grinning:
4. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
ahojte milacci - konecne mam cas na vas juknout.

Anitko drz se holka. Je to opravdu tezke a dedecek byl podle fotek sympatak, ale mel krasny vek a bohuzel i takovy je zivot ze odchazi ti ktere moc milujeme. Neboj - on urcite na Vas kouka a opatruje Vas ze shora. Nam se tu muzes kdykoliv vypovidat - a rozhodne nas tim nezatezujes. Jsme prece tvoje druha rodina - ze holky :wink: No ale opravdu nechapu chovani tve tchyne a tchana - oni k nemu sice zadny vztah nejspis nemeli, ale prijde me hloupe aby delali jako ze nic a jeste byt sprosti. Kasli na ne - s takovyma hloupyma lidma je zbytecne ztracet cas. :slight_smile:

Andy me se taky nejvic libily saticky 2 a taky ty posledni, ale ty cervneve byly zuzo a hackovana cepicka k nim musi vypadat krasne. :slight_smile:

Melinka uz zase spi - je strasny ochrapa - a v noci uz spi zase krasne - asi uz si dali zoubky zase pauzu :sweat_smile:

Dneska nam ma prijet (teda k nasim) rodina od Brna - slavili tady nekde diamantovou svatbu a prijedou sem cela rodina tak se pak za nimi pujdeme s Melinkou juknout - to zas nic neudelam :grinning: Jsem chtela plet zahradku a neco venku podelat ale stejne se tam nejak mraci :angry:

Jo misi ty ses tehda ptala na cem to porad makam - no na domecku - nasem. :slight_smile: My ten pozemek koupili i s domeckem a ten je na jedne strane a my budeme nebo chceme stavit na druhe strane. A pres cestu bydlime ted u nasich v dome.No je to zamotane :grinning: Ale to jsi dobra ze by jsi sla do domecku neplanovane - to my si bohuzel dovolit kvuli financim nemuzem ze by jsme si rekli a jdem stavit :grinning: Musime pri nejmensim do leta pockat az splatime aspon auti :confused: a diky ted te uzasne ekonomicke situaci kdy neni nikde prace a firmy krachuji - asi radsi chvilku pockame - kdyby nahodou doslo i nasi firmu tak at pak nebecime :grinning:
4. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz
Ahoj holky,

Díky za přání :dizzy_face:

Tak na dnešek taky super spaní,snad už jí to vydrží.ve 23h kojo a pak až v 7h :dizzy_face: a pak jsme ještě spaly do 10:30 :grinning:

Anittko,musí tě to moc bolet :cry: ,posílám sílu at to brzy přebolí . Já dědečky nemám od malička a babičky taky umřely v dětství,ale nedovedu si představit umrtí rodičů a hodně blízkých...tchánovců, manžela a tak. To by mě asi odvezli :pensive:

Andy-jj.ty červený jsou nej,budete obě kočky.Ty si vem třeba sukýnku nebo nějaký kalhoty :wink:

Holky-já mám doma fusak,ještě s ovčí vlnou,je starší ale nepoškozenej a čistej,ale taky nemá otvor na pásy a je dost těžkej.Tak asi koupíme ještě tento:
http://www.mimiplus.cz/zimni-fusaky/elodie/fusak-elodie-retro-revolution-17287.htm

A četla jsem, že jste se bavily o lahvičkách a savičkách a my taky pijeme ještě z jedničky :grinning: :grinning: Ale dvojkou se taky dusila a alespon pak tahá prso :wink: Mně vypije Kačka max 100ml.To je ještě mín jak Kikinka od Andy.Dřív už dávala i 120ml,ale po tom průjmu to zase kleslo,ale pořád kojím,tak snad nestrádá. :wink:

Jo a nevím jestli jsem psala,ale asi ne.Byli jsme na vážení a jak těch 14 dní nepřibrala nic tak pak po příkrmech dala skoro 500g,takže to trochu dohnala.Vážíme 7,165g a 71cm :slight_smile:
4. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz
Buni moc hezkej, ale ta cena :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi pujdeme do toho Emitexu.
Jani to jsi me spatne pochopila, ja mam rada hura akce ale treba vylety nebo tak :grinning: Do stavby bych tak nesla :slight_smile:
4. říj 2009 ve 13:52  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj holky, já koupila taky emitex za 899 v akci: viz níže.Možná ho ještě mají.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26030898
4. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz
holky mate vsechny nanozniky na kocarek - ja nemuzu k tomu nasemu sehnat - mame starsi kolekci takze nejde u vyrobce uz objednat - mame kolekci 2007 :angry: Nevite jestli se da sehnat nejaky univerzalni?I kdyz jsem chtela v te nasi barve tak se budu muset spokojit s cernou :frowning2:

Misi aha - tak to jo - no vylety taky poradame vetsinou neplanovane ale jelikoz mame porad neco domluvene tak jich zas tak moc nestihame :sweat_smile: a co stenatka? Uz jste ty 3 udaly?
4. říj 2009 ve 13:59  • Odpověz
andy: mně se nejvíc líbí ty červené :slight_smile:

anitt: drž se. Zase bude dobře. Dědeček už je mezi andělíčky a je mu tam jistě krásně.

janinka: já nánožník mám, ale je pěkně blbý - hrozně otevřený nahoře, takže nevím, nevím, jak ta moje marodná holka v tom zimu zvládne. :frowning2:

buni: pěkný přírůstek na váze. Já se děsím, kolik to moje tlusťoučký číslo má. :grinning:
4. říj 2009 ve 14:02  • Odpověz
Ahojky, my máme také emtex jakoí kremca, je super, sem s ním teď spokojená :slight_smile:

HOlky prosím jaké to pijete kafíčko? Já na něj mám poslední dobou hroznou chut, ale nechci kvůli malé, když ji ještě kojím.
4. říj 2009 ve 14:30  • Odpověz
omlouvám se za překlepy.. :sweat_smile: emitex jako kremca
4. říj 2009 ve 14:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.