• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
ahoj holky, další pracovní den za námi :slight_smile:

petrach: Týnka je na tom pořád stejně, ne-li hůř, protože včra zase začala víc kašlat. No a mudra jí dala takové nějaké speciální kapky, které se užívají jen čtyři dny, tak uvidíme.
Jinak váží 10 kilo 350g :grinning: a měří 75 cm. No, prostě cvalda. :slight_smile:

jani: samo, že mám i fusak na zimu - Emitex, dávala jsem odkaz na mimibazar, kde paní prodává nové - letošní kolekci za neuvěřitelných 899 Kč a je super. Nánožník mám taky, ale je takový blbý.

Já taky příkrmy nestudovala. Dávala jsem vždy dva dny jeden druh zeleniny, pak jsem asi po 14 dnech začala kombinovat a po měsíci přidávat maso a žloutek a pohanku, jáhly, amaranth, atd. A teď sjem jí koupila červenou čočku. Tak jsem zvědavá. :slight_smile: Ovoce stále nejí jen přesnídávku Hamánek, a to ještě s donucením. Od příštího týdne můžeme dávat jogurt.
5. říj 2009 v 16:56  • Odpověz
Andy ne, uz nekojim tak mesic. Na ten hrnecek jsem se uz divala, asi koupim Avent.U nas se ovoce basti osto sest, kremca pohanku, jahly a amaranth? To nejim ani ja :grinning: Co ji z toho delas? A ten amaranth je co?
5. říj 2009 v 17:41  •  1 dítě  • Odpověz
tak my jsme si s Veru udělali dvouhodinovou prochajdu a celou dobu spinkala. Vůbec se jí teď nějak upravilo spinkání. Po zelenince a po dokrmu mlíčkem (vždycky jí dám jen moje mlíčko - zase se mi nějaké udělalo :slight_smile: ) a pak krásně usne.
Misi, ten hrneček je fakt dobrej, on možná už chce baštit jako velkej chlapák a k tomu lahvička nepatří :sweat_smile:
Kremco, tak snad jí ty kapky zaberou a bude už dobře. Týnka se s tím taky trápí docela často, viď?
Andy, já taky přemýšlím nad bazénem, ale u nás začíná kurz v lednu a to mi přijde takový pitomý... Nevím, no, vím, že kamarádka chodila takhle v zimě a malá byla třikrát nastydlá... Jinak máš moc hezký fotečky. Na té společné vám to moc sluší. A přijde mi, že je Kikča nějaká dlouhá :sweat_smile:
5. říj 2009 v 18:02  • Odpověz
Já dostala ten hrneček jako dárek od vzp, ale Kikina si flašku ještě nedrží :unamused:
kremco, týna je kus o proti mé týně :grinning:
5. říj 2009 v 18:03  • Odpověz
zuzi, to je dobře, že se vám to upravilo, mně K.teď taky spí odpol ty 2hoďky a někdy 3, ale jen doma v kočíku tak půl hoďky :frowning2: Jinak dík :slight_smile: o proti tomu, co váží je dlouhá, ale má určitě míň než vy všichni asi 65-66cm, ale zase porodní měla 46, tak to jde :slight_smile:
5. říj 2009 v 18:08  • Odpověz
ja to nase dite picnu - me ted smazala pekne dlouhej prispevek :grinning:
5. říj 2009 v 18:58  • Odpověz
5. říj 2009 v 18:59  • Odpověz
IM NA ZEMI a ona si ke me prijde, stoupne a vse me polupka takze se me to tu i odesila. No nic jdu psat znova - opice jedna, ale musim se pred ni schovat na postel - me vsude vypatra :confused:
5. říj 2009 v 19:00  • Odpověz
Kremco tak Tynka nas s vahou uz dohnala - my mame tak 9,5kg , co jsem ji vazila doma, ale my Vas zase dozeneme :grinning: Jinak doufam ze uz ji brzy bude lip, :cry: Jo a uz stojite - my porad - a taky porad padame a bouchame se do hlavicky - no proste se s ni nenudim :sweat_smile:

Misi segra je svadlena takze tohle pro ni by byla brnkacka, ale nechci ji tim moc zatezovat - ma toho moc a vim ze by to rada udelala ale pak by zas nestihala jine veci - je hrozny dobrak a vsem chce vyhovet a stihat tisic veci najednou :slight_smile: Jinak tu hygienu pri plavcu zvladnes. Ze zacatku to bylo narocne ale jde to. my jdem do sprchy nahe, omyjem se, Melcu supnu na podlozku a zabalim do rucniku, hodim si plavky a pak dam plavky a plenu Melci, ale nektere mamci to neresi a sprchuji se v plavkach - ale vetsinou jen kdyz nestihaji. :wink: My jdeme zas ve ctvrtek - je to super - uz potapime a uz jsem v muslicce byla pod vodou s ni - bylo to super :grinning: Jeste ale nevim jestli budeme chodit pres zimu - mame to zaplaceno do konce rijna a pak uvidime - v zime se me tam moc nebude asi chtit - no uvidime co bude
5. říj 2009 v 19:06  • Odpověz
Kremco jahly mam rada, a ze je muze i Melca me vubec netrklo - ji je zkusim dat. Ted mam zavareno jeste tak na tyden minimalne - a chuti ji jen me nechytly vsechny vicka a hlavne to domaci jidlo je uplne jine nez kupovane. Teda kdyz prirovnam k hami prvni lzicce - tam ja citila mouku - dobry je jeste hipp bio ale chtela jsem aby si zvykla i na domaci stravu tak jsem ji ruzne kombinace zavarila.

no ja si rikala ze je zvlastni ze by jsi nemela fusak - tak jsem se radsi optala. No a ma ten nanoznik vubec cenu? Prijde me ze je to jen takova plachta ale zas tam aspon nefuci ne?
5. říj 2009 v 19:09  • Odpověz
Andy Kikina je paradnice - moc ji to v cepicce slusi - i tobe v celence. Je fakt dlouha :slight_smile: Bude to modelka :wink:

Hrusti Honzik je fesak v ohradce - je tam rad?

Melca ted stoji u truhly a trepou se ji nohy - je rozcapla jak kacena - asi uz nemuze a nevi jak si sednout aniz by se bouchla - se tu rezu smichy :grinning:
5. říj 2009 v 19:16  • Odpověz
zuzi: jojo, Týnuš je na hromadě furt. Už jsem z toho na nervy. Je mi jí fakt líto. A nejhorší je, že to nikdy není jen týden rýmy, ale měsíc a dýl.
misi: Amamranth jsou taková zrníčka z nějaké obilniny nebo co, ale neřeknu ti to přesně, protože jsem pytlík už vyhodila a mám to v krabičce. Ale docela je to dobrý. Já ty vymoženosti taky nejím,a le jí je dám, protože je to zdravé. :slight_smile: Normálně to dám vařit se zeleninou a masikem a ono se to uvaří. Ten amaranth je už hotový a nemusí se ani vyřit, dává se to i do salátů, jogurtu, atd. Tady ty blbiny kupuju v DM. Mají tam toho mraky. Dneska jsem si přinesla tu červenou čočku, tak ji zítra uvařím. :slight_smile:

jani: no vidíš. :slight_smile: Tak jsme tlustší. Týna už nejen stojí, ale i obchází a taky pořád padá. No, ale udržet ji v sedě nebo leže je nadlidský úkol. A taky mi pořád hupká po nojbuku. Její nejoblíbenější hračky jsou: šńůra od elektriky k nojbuku, myš k počítači a můj mobil. :grinning: A taky miluje mi drápat tlačítka. Se děsím, kdy mi to rozbije.
Ale už pozná, kdy nesmí. Nicméně je mi to houby platné, protože i když toho nechá, když zahrozím a řeknu ne, tak se na mě hned začne křenit a za chvilku to zkouší znova. Opice jedna.
5. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz
Andy mala je čepičková královna :grinning: Ale moc vam to holky slusi.
Jani u nas rekli ze v plavkach v zadnem pripade. Ze za to muze byt i vyrazeni z kursu. Taky se pry nesmi plavat kdyz mas MS, ale to uz fakt prehani. :unamused: No jsem na to zvedava, pak poreferuju :slight_smile:
Teda Melca musi byt prcovni. Se nenudis.
:wink:
5. říj 2009 ve 20:40  •  1 dítě  • Odpověz
Kremco tak Tynka je sikulka - to my jsme radi ze stojime - obchazi jen v postylce, ale zajimaji ji stejne hracky :grinning: Uz je to fakt na palicku :slight_smile:

Teda misi ty podminky jsou mazec - a jak to jako maji delat mamky co dostanou menzes a nikdo jiny chodit plavat nechodi - to jako to dite tam hodi samotne? :sweat_smile: No no comment. To sprchovani bez plavek a pak obliknuti zvladnes - zalezi jestli tam mate nejake podlozky na odlozeni - my je mame na zemi a taky ohradku a je to tam pri ruce takze to clovek rychle zvladne - je tam spis malo mista nez dost :sweat_smile:
5. říj 2009 ve 21:05  • Odpověz
Ahoj holky, hlasim se po cviceni :slight_smile:

Kremca, tedy Tynka je pekny kusanec, ale Honzik je taky pekny, takze pocitam, ze az mu bude tolik co Tynce tak bude mit mozna co vy :grinning:

Andy, Kristynka je fesanda :dizzy_face: Nam doporucili vanicky na zlepseni psychomotoriky, ale zatim jsme byli jednou, ted jsme byli nemocni a jdeme na dalsi v patek. Ja taky nevim, jestli Honzulovi zaplatim od ledna plavani, mam strach, abysme pak porad nemarodili :unamused:

Jani, Honzik ma ohradku od vcera, vcera byl takovy protivny a musel si to okoukat, ale dneska si tam hral. Ja jsem aspon vic v klidu, kdyz potrebuju neco udelat, ze ho tam dam a vim, ze bude maximalne obouchany od sprucli od ohradky :grinning:
5. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz
No pak poreferuj- jsem zvedava - jen me uniklo kdy zacinate? :wink:
5. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz
Hrusti ty ohradky jsou na tomhle super. My mame cest.postylku a taky fajn jenze ji mame u nasich takze dole pak Mel mam v jidelni zidlicce kdyz potrebuji neco udelat jelikoz kdyz je na zemi a lozi tak je vsude :grinning:

Nejvic se zabavi kdyz ji soupnu do zidlicky a pred zrcadlo - to si povida sama se sebou :grinning:
5. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz
Tak jsme zase o neco chudsi - objednala jsem prave autosedacku:http://www.prejetesi.cz/levny/romer-evolva-123-ultra-red.html tak jsem na ni zvedava - reference super i na tohohle prodejce a maji ji tu nejlevnej co jsem teda nasla tak snad budeme spokojeni :slight_smile:
5. říj 2009 ve 21:12  • Odpověz
Hrusti a na jake cviceni chodis? Taky bych mela zacit chodit - no chci plavat a kalanetiku ale nejak se nemuzu donutit a vymlouvam se na cas :sweat_smile:
5. říj 2009 ve 21:13  • Odpověz
Jani, byla jsem si zacvicit step aerobik s Hankou Kynychovou. Obleceni budu mit mokre asi jeste zitra :grinning:

Ja jsem pomalu zacala koukat po vetsich sedackach, mne se libi taky od Romera, typ King plus takova cerveno-cerna nebo antracitova s cervenym lemovanim, ale nevim, jestli mi doma projde :sweat_smile:
5. říj 2009 ve 21:34  • Odpověz
Ahoj holky,
hrusti Honzík je ve svém kralovství evidentne spokojeny :wink:
andy moc vam to holky sluší a ta bundička a čepička jsou super :slight_smile:
miši sporták je šedy s černou,spíš svetlejší šedá a na fotce to zkresluje

kremčo prosím te od kdy se muže ta pohanka,kuskus atd.? mam pocit že Šimula ma pořad to samé :unamused:
bobas taky v klubu marodu :confounded: tak at už je brzo líp,ty teploty jsou desné..přejem brzké uzdravení

kremčo ješte..neda vaše dr Tynce neco na imunitu? jsou i homeopatika,zeptej se,dyt to není dobre byt pořad nemocná..
miši gratuluju k přetočení na záda :wink: šikulka
5. říj 2009 ve 21:50  • Odpověz
Ahoj holky, tak se hlásím po víkendu. Pohřeb byl smutný, ale už je to za námi a dočetla jsem se, že chudáček Anittka to má před sebou :frowning2:

Tak už jsem shodila 3 kg a několik lidí už si toho i všimlo, což mě těší. Na stravu jsem si už celkem zvykla a na sladké téměř odvykla, ale na hostině jsem si dala jeden kousek řezu. Jediné co mi vadí je, že si musím jídlo vozit všude sebou. Jinak každý den svištím na orbitracku, tak snad budou brzy větší výsledky.

My už jedeme pár dní ve výživách a spinkáme lépe. Vstáváme pořád kolem šesté, ale už nekojím 4x za noc, ale jen 1x či 2x a to je velký rozdíl. Jo a už taky asi týden drandíme ve sporťáku :wink:

My jsme dnes málem měli za sebou první pád a sice z pohovky. Natálka je už hrozně rychlá a manžel ji jen tak tak chytil za nohu a vysela hlavou dolů, aktivistka moje :slight_smile:

Jani, volbu chválím, my taky budeme kupovat od Römera, je nejlépe hodnocená z bezpečnostního hlediska.
5. říj 2009 ve 21:51  • Odpověz
Ahojík děvčátka,

tak se hlásím zase tu....Víkend nebyl zas tak špatný.Male ještě trochu nachlezený,ale ustál to miláček.Na plavčo jsme dnes,ale raději nesli :unamused:

Male už se dnes postavil v postýlce a stál :slight_smile: Je to dáblík.Tak jsem zvědavá co bude vyvádět zítra,protože se postavil než šel spinkat :angry: Jinak se už snažil u něčeho stát,ale bylo to opravdu nízké a to je jednoduché :wink:

Jak jsem psala nenudím se a na koníka nemám přes den opravdu vůbec čas :frowning2:

Sice mi malej spí dopo tak 90min a odpo také,ale to musím uklízet,vařit atd.A to už s prckem vůbec nejde.Když ležel tak to ještě šlo :slight_smile: Vždyť to znáte a ty co né tak se máte na co těšit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. říj 2009 ve 22:08  • Odpověz
Ahoj holky!
Tedy dneska nesel cely den konik :angry:

My jsme dneska meli rehabku, ale Honzik to evidentne sabotoval. Nejdriv lezel a koukal jako vyvorana mys, pak pri cviceni rval, takze jsme skoncili o 15 min. driv. Rano spal asi 20 min, coz je na nej malo, takze byl pekne protivny. Pres den spanek taky nic moc, takze v pul 7 vecer sileny rev a v 7 hod jsme uz spinkali :slight_smile:
6. říj 2009 v 19:45  • Odpověz
hrusti u nas dnes to spaní to sdamé a kamaradce malí taky :grinning: asi nejaky tlak či co..
my meli dnes dr ,mame do patku sirup na prudušky a v utery přijít do poradny a uvydíme,jestli budem očkovat..
už drandíme ve sportáku,na druhem kočarku mame pichlé kolo a tatka ho musí zalepit..ale jezdí se super :wink:

jo a točíme se na bříško..jen na to přišel a delá to furt :slight_smile:
6. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz
Hrusti tak to jsme dnes měli stejně naladěné děti :grinning:

Taky jsme byly na rehabce a naše cvičitelka tam nebyla tak jsme musely čekat na druhou a to už Kačenka začala plakat,že měla žížu a chtělo se jí spinkat,protože před odjezdem usnula a my museli jet,tak jsem jí musela vzbudit :pensive: Pak nic nechtěla ukázat a ve městě byla taková nijaká v útlumu,ale hodná a večer jak jsme dojeli tak hysterák,asi se přehřála,nějak se rychle oteplilo a ona měla i punčošky,protože ráno byla kosa.No a po véči taky hned vytuhla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo a Hrusti chci se tě zeptat na ten fusak.Je vážně bezva?My totiž asi koupíme nakonec taky ten Emitex,že s tou poukázkou je to nějak jinak. :sweat_smile: Chci vzít celý černý. :wink:
6. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz
Peto,supér,šikulka :slight_smile: At jste brzo zdraví.

Jinak všechny zdravím :wink:

Jsem si říkala že není co číst :grinning: :grinning:
6. říj 2009 ve 20:42  • Odpověz
tak a už je objednanej :grinning: :grinning: Tak budou mít všichni Jarňáčci stejnej fusak :grinning: :grinning:
6. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz
ahoj holky, tak Týnce už je zase hůř. :frowning2: Včera a dneska měla zase teplotku. Nic hrozného a jen večer, ale fakt mi to přijde divný. Mudra jí dala takové nějaké speciální kapičky do nosánku. No, uvidím jaký bude efekt. Na imunitu jsme byly na alergologii a jdeme tam 20. pro výsledky, tak snad jí něco dá. Už jsem z toho fakt nešťastná. A nejvíc mě trápí, že jí nemohu pomoct.

Petrach: já pohanku, jáhly a amaranth dávala cca od 6. měsíce. Nevím přesně odkdy se to dává, ale od půl roku můžeš, psali to i v mé chytré kuchařce pro mimča. Kuskus bych ještě nedávala, někde jsem četla, že až od roku. SPíš pak tu červenou čočku, bulgur a quinou. To taky začnu dávat postupně. :slight_smile:

buni: to je dobrý s tím fusakem. :slight_smile: Jakou barvu si objednala? Já mám červenočerný.
6. říj 2009 ve 21:19  • Odpověz
Buni stejnej ne, jinou barvu :slight_smile: Teda taky sem si rikala, ze ten kun nejak nejede. Malej byl dneska moc hodnej. Vecer jsem byla na italstine a pak plavat s kamoskou, super to bylo. V sobotu jedeme do Mutěnic na burčákový pochod, manza hlida, jedu s kamarady, uz se tesim mnam mnam.

Kremca drzte se, chudak Tynka. At je vam brzo lip.

Petrach moc gratulujeme k pretoceni na brisko :slight_smile:
6. říj 2009 ve 21:27  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.