• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Ahojík mamči :slight_smile:

Tak jsem doma z prácea jsem nějak K.O :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jdu zkusit dočíst co je nového :wink:
6. říj 2009 ve 21:35  • Odpověz
kremčo ja jsem ted objednala od Justu Timianovou mastičku a malemu na to nachlazení pomohla a zítra mi donese ješte sprejík..nevím ted přesne jak se jmenuje,ale je to prevence proti bacilum,a nachlazení..stojí 350kč a stříka se na oblečení,kamoška to denne stříka malemu do školky a na to jak byvali pořad nemocní,tak zatím nemel ani rymu..
myslím že by s vama dr mela neco delat zavčasu..to že vas poslala na imunitu je super..my takhle zažívali u Elišky,pořad nemoci,horečky takže te chápu a kor když jsi na to sama :unamused:
u nas to vyšetření pomohlo,ale poslala nas tam až nová dr od te stare jsme odešli skoro v roce po 13 antibiotikách :angry:
tak vám držím palce,at je Tynušce brzo líp,drž se..

buni ten fusak je fakt super za ty peníze a da se zvetšit a zmenšit,to se mi desne líbí :slight_smile:
6. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz
ambret už jsem přemyšlela co s Tebou je žes tu dlouho nebyla :wink:
6. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz
petrach: a jak se ta mastička přesně jmenuje? Dá se to koupit v lékárně? Já bych udělala všechno, abych jí ulevila. Teď jsem objednala čističku vzduchu, nový zvlhčovač, protože se nám ten starý rozbil a přemýšlím ještě, že jí koupím ten olynth aromatherapy.
6. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz
Ahoj holky, tak konečně jsem se sem dnes dostala.
Tak jsem taky koukala na ten fusak a přemýšlím zda ho taky neobjednat. Za ty peníze je opravdu levný. A je do všech kočárků?

Tak my máme teď fňukací období a sice, Natálka mě musí furt vidět, v lepším případě se nechat mnou nosit. Četla jsem, že to mají miminka kolem 8 měs. a že chtějí být u maminky, že mají obavy z toho, že ji ztratí. Ani u manžela nechce být, furt se po mě natahuje, když mě uvidí a když si ji nevezmu tak spustí koncert :astonished:
ale jsme naštěstí zdraví.

Peti, Šimunek je šikula malý a ani se nenaděješ a budeš vzpomínat na ležící období :wink:

Holky, máme pár nových foteček v albíčku, tak můžete juknout :slight_smile:
6. říj 2009 ve 21:50  • Odpověz
ahoj holky,

kremco to je me moc lito - musi to byt napalici mit takhle malou porad nemocnou :frowning2: Snad ji konecne na tu imunitu neco daji. Ja bych teda taky nejdriv zkousela prirodni veci - znam i prirodni antibiotikum - ti kdyztak muzu hodit odkaz - muzou to i mimina no a ten sprej co pise Peta tak o tom jsem taky slysela - ale spis takovou reakci ze nevi jestli to pomaha ale to si musi kazdy vyzkouset - kazdemu vyhovuje neco jineho. :unamused:

Ambret a jak valcis v praci a jak to s holkama tatka zvlada?

My dnes dali postylku uplne k zemi - mala uz se snazila prelezat - mela to po prsa a naucila se zvedat nohu a mela jsem strach aby si nestoupla na mantinel a neprepadla - je schopna vseho :grinning: Tak ted uz mam klid :sweat_smile:

Peta zase dela do prace a je nejaky vytoceny tak mam nejakou pochroumanou naladu :unamused:

Misi mela jsi pohodovy den - je potreba i vypnout. Teda si dobra ze si jedes na akci bez manzi a maleho - to ja bych je asi vzala sebou - bych je chudaky nenechala doma - aspon teda ne manzu :dizzy_face:
6. říj 2009 ve 21:50  • Odpověz
Bemo mala je taky dobry drak s tim stanim :confused: Jinak moc hezke fotecky
6. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz
Jani, taťka s nima moc není, už má konečně taky práci, takže jsem zaúkolovala a opět k sobě nastěhovala kamarádku
6. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz
ambret tak to vam preju ale neni to doufam ta kamaradka na kterou mas podezreni ze vzala ty nausnice :astonished: To aby jsi vsechno pozamykala :sweat_smile:
6. říj 2009 ve 21:54  • Odpověz
Jani to byl planý poplach, naušničky se našli, to jsem asi já jednala unáhleně. Manžel je našel, ještě že jsem jí to něřekla, že jsem na ní měla podezření. Takže je vše O.K, byla to moje vina.
6. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz
kremčo Timianová mastička od Justu,v lekárne je taky..mazala jsem mu spanky,trošku pod nosík,aby se mu líp dychalo a hrudník..jsou na ni super odezvy co slyšim

jani ja ten sprej skoušela na sobe a mužu říct,že ho cítím celí den,trochu jako mentolem..a protahne dutiny taky..no vyskoušíme a uydíme,ta holka co to od ní beru skouší nejdřív všechno na nich doma a doporučuje jen to čemu veří..

bemo ten fusak je universál :wink: jdu skuknout fotky..
holky ja mám prace a se mi nechce už nic :grinning:
6. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz
Ahoj holky!
My dnes byly u mamky a taky nakupvat. Musela jsem malý koupit bílý punčocháčky k šatičkám s sobě taky něco na sebe. A od půl roka ji budu teď dávat pokračovací mlíčko sunar premium, banánový, obsahuje taky prebiotika a Kikině banán docela jede, tak uvidíme. Ještě musí dobaštit poslední balení hippu. Holky jste ještě taky někdo na pokračovacím mlíčku už? Jinak má i novou hračku od fischera, motýlka a moc jí bere. Jak jsem s ní, ale jela od mamky, tak chytla hysteráka takovýho až se zalykala a já musela 3x zastavovat, abych ji pomohla s dýcháním :unamused: Nevím, co jí bylo, každopádně, teď večer měla 37,4 po odečtení... Myslíte, že to měla z toho hysteráku? Byl fakt silnej a dlouhej, až jsem se o ní bála, úplně spocená byla :frowning2:
S těma nemocema je to děsný, chudák Týnka. Mně sice dr. na neurologii, když se mě ptal jestli malá marodí a já řekla 3xrýma, řekl, že rýma není nemoc, ale pro ty mimča je to horší něž cokoliv jinýho :frowning2: Snad bude zase, co nejdřív dobře kremco.
misi, Ty se teda máš. Taky bych někam vyrazila :slight_smile:
6. říj 2009 ve 21:57  • Odpověz
bemo ty jooooo :astonished: nejste nejak moooc šikovní :wink:

jsem přemyšlela jestli vám mám vubec o tom přetočení se psát,jste všichni takoví rychlíci..budem poslední ve všem..ale štastná teda jsem
6. říj 2009 ve 22:00  • Odpověz
Andy, taky dávám banánovej sunar, Nelče moc šmakuje
6. říj 2009 ve 22:00  • Odpověz
peto, prosím Tě, my se taky přetáčíme jako nepřetáčíme. Umí to, ale nedělá to, mrška jedna :angry: Jinak samo gratuluju, ale když šimula je korigovaně nejmladší tak co? Má to tak být. :wink:
bemo, Natálka je fakt drak :grinning:
ambret, já si taky myslím, že ji bude chutnat.
Holky, prosím Vás, kolikrát denně by měla mít jen samotný mlíčko?
6. říj 2009 ve 22:03  • Odpověz
Andy, nevím kolikrát, ale Nelča má mlíčko 2x deně. Ráno a večer. Ráno má mlíčko kolem 6 hodiny. Kolem 10hod má svačinku(banán nebo Pribiňáka) Kolem 12 hodiny má oběd, kolem 3 hodiny svačinku a večer buď sunar a nebo kašičku
6. říj 2009 ve 22:08  • Odpověz
jani: kdyžtak dej odkat na tu meducínu. Dík.

petrach: zkusím tu mastičku zítra koupit a když ji nebudou mít, tak kouknu na netu

Teď jsem ji uspala, tak uvidíme, jaká bude noc.

Tak se zatím mějte hezky, pohlaďte od nás miminka a dobrou noc. :slight_smile:
6. říj 2009 ve 22:10  • Odpověz
kremco dobrou :slight_smile:
ambret, já se ji snažím dávat ještě tak 3x, protože ona sní na dávku málo, tak aby ji nechybělo, ale chtěla jsem vědět tak orientačně.
Jo, hlavně mi nechce vodu, čaj ani šťávičky, to radši bude trpět žízní... Jak ji to mám naučit pít?
6. říj 2009 ve 22:13  • Odpověz
Kremci, tak doufám že se vyspíš, dobrou noc. Chuděrka Týnka snad to nebude dlouho trvat a bude lépe. Vím jaké to je. My jsme byly hrozně nemocné na JIPu ve 3 týdnech a od té doby zatím nic, tedy kromě té 6nemoci, tu ale nějak nepočítám, to bylo za chvilku pryč
6. říj 2009 ve 22:14  • Odpověz
kremčo když neseženeš tak ti ji pošlu..at máte klidnou noc holky všechny 3 :wink:
andy my máme 3x denne mlíko,večer zatím kaši nedavám,ale už by mohl,ale si říkám že dokud mu mlíko stačí tak ho nebudu přecpávat..dneska obed vubec nedal,jak hysterčil :unamused:
taky jaste meli den co? ta teplota muže byt z toho..nebo na ni neco leze,co zuby??
6. říj 2009 ve 22:14  • Odpověz
Andy mě taky Nelča nějak moc nechce pít a to pila dobře. Prostě dostat do ní čajík je umění :frowning2:
6. říj 2009 ve 22:16  • Odpověz
Ambret tak to je dobry ze v tom kamoska byla nevinne, aspon ji muzes verit.

No jsou to starosti s tim pitim - ja nastesti porad kojim takze my mame tekutin dostatek ale ted ma obdobi ze moc neji - mam nalite prsa a opice si parkrat cucne a zbytek tece do haje :unamused: Nic povalim chrnet - jsem nejaka grogy :sweat_smile:
6. říj 2009 ve 22:20  • Odpověz
Holky taky odpadám, šíleně mě bolí záda.

Tak ahojík a dobrou :wink:
6. říj 2009 ve 22:21  • Odpověz
andy mi ted čake taky vubec nedame,jen mlíko,taky radši nebude pít
6. říj 2009 ve 22:22  • Odpověz
Já už nevím jak ji přimět pít :unamused: Mlíko jo, to vždycky něco vypije, ale jak změrčí, že je to čaj nebo voda, tak konec, teď jsem do ní za 24hod. dostla pouze 40ml čaje asi tak na 15x :fearful:
peto, máš recht, asi to budou zuby, to mě nenapadlo k tomu dát. Páč fakt děsně slintá, přejíždí jazykem, kadí snad 5x denně, ale jako dásně napuchlý nijak extra nemá. Můžou narůst i bez napuchnutí? Rehabka říkala, že vypadá, že se v tý pusce něco děje. S tím, že by na ní něco lezlo nechci ani pomyslet, zrovna když tak 5dní je dobrá a dva dny je bez mucosolvanu.
6. říj 2009 ve 22:25  • Odpověz
peto, ale přece se musí nějak naučit pít, ne? Mlíčko nebude věčně :frowning2:
6. říj 2009 ve 22:26  • Odpověz
Kremca-to je mi líto,chuděrka malá :cry:

Tý jo já zrní,krom musly nejím,děti to mají rády,ty semínka?A ty jsi vegetariánka? :sweat_smile:

FUSAK:objednala jsem čenou s černým vnitřkem, protože mám zelenej kočár a červená či jiná holčičí barva by se tam nehodila a celej zelenej by byl jak mysliveček a třeba bílej(světlej) vnitřek by byl asi hned špinavej.Jé vy jste se rozjely....jdu dočíst :grinning: :grinning:
6. říj 2009 ve 22:27  • Odpověz
musli já miluju :dizzy_face:
6. říj 2009 ve 22:28  • Odpověz
jéje musli-jsem to ale.... :sweat_smile:

Bemo-to máme taky,chvilku brečí a jak jí vezmu smích..pak položím a zase pláč,ale ještě to není tak hrozný.Vydrží i sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: A s tím stáním si snad děláš pwdel,ne?To není možný,že už stojíte :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: My ani nesedíme :grinning: Ale dnes mi na rehabce říkali,že v žádným případě nadávat do sedu a ani do stoje,že je to ted reflex a jak se naučí stát tak vymizí a pak by mi stoupala na špičky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A Andy už vůbec né chodítko,takže tchýni pošli víš kam :grinning:

Jsem zas chytrá co? :grinning:
6. říj 2009 ve 22:38  • Odpověz
buni, tím musli, to nemělo být jako oprava, to já si ani nevšimla, že si to napsala jinak :grinning: Aby to tak nevypadalo :grinning:

U nás taky, malá chce furt akci a jak není, tak fňuká a pak chce vidět, tak ji teda dávám buď na koníka, to se ji moc dlouho nelíbí a pak teda do lehátka, když už musím něco dělat. Hrát si vydrží, ale taky ne moc dlouho :frowning2:
6. říj 2009 ve 22:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.