• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Andy-já to tak nebrala,ale pak jsem koukla,že se mi vloudila chybička :sweat_smile: (nerada chybuju) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Musli já miluju taky,sním klidně i 3 tyčinky za sebou,hlavně ty šťavnatý :grinning:

Káta už chce taky vidět,tak v hlubokým jede a má zvedlou hlavičku a nebo poplakává.Se sporťákem prý nemám pospíchat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale do města beru autosedačku na podvozek a to je spokojená,že vidí :slight_smile: A dnes jsme nakupovaly v obchodě v klokance,protože tam mají schody,tak jsem nemohla vyjet a byla nadšená,ale moje záda to moc nedávají :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. říj 2009 ve 22:58  • Odpověz
andy ja myslím že když čaj nechce a ma mlíko tak to neva,protože v lete ho pil,tak ted zřejme nemá potřebu no..mají zas víc mlíka než ostatní tady no :wink:
do lehatka davam taky..nechce byt sam v obyváku když vařím..
6. říj 2009 ve 23:09  • Odpověz
buni na sezení má času moře,mají se davat,až když si samy sednou..Elin si sedla až v 10 mesících..nejdřív si stoupla a pak sedla..taky nebyla rychlík a ve 13 mesících chodila :wink:
ja myslím že sporták neva,pokud v nem leží ne?

andy u nas je to to samé,desne slinta,rve všechno do pusya občas z ničeho nic desne brečí a pak zas klid..bříško to není a dasne napuchlé nemá :unamused:
6. říj 2009 ve 23:12  • Odpověz
Ahoj holky,

tak u nás se opět nespí. Usnula v půl deváté, ale má to dneska nějaké přetrhávané :frowning2: Tak jsem ji teď dala prso a už zabírá :frowning2: Po obědě jsme vyrazily s kámoškou na kafčo a ona mi dala jen dvacetiminutovej spánek a to je na ni málo, takže byla trošku prostivka. Pak, když už konečně usnula, tak jsme ji překládali s kočárku do auta, takže se probrala... A večer u olejíčkování mi řvala tak moc, že jsem brečela taky. Úplně už sípěla, jak neměla sílu, ale nechtěla přestat :frowning2: A to samé mi předvedla před půl hodinou :frowning2: Nevím, teplotu nemá, tak asi jen blbej den :frowning2:

Peti, Šimůnek je šikulka! Abych tě uklidnila, Verunka je sice šídlo, ale přetočila se jen párkrát a to naposledy v červenci a od té doby ani ťuk. Na bok to jo, ale dál už nezajde, potfůrka :grinning: Takže Šimonek je pašák!!! Žádné chmury :wink:
Misi, teda to jsi toho za večer stihla docela dost :slight_smile: Italštinu jsem měla ve škole čtyři roky, ale kloudnou větu bych ze sebe nedostala. Navíc teda rodilýmu Italovi jsem nikdy nerozumněla - mluví hrozně rychle :slight_smile:)
Buni, já nad Emitexem taky přemýšlím, mám sice slíbený jeden od mamky, ale je ještě po mně, takže nemá otvory na kšíry. No, pořád přemýšlím, ale ta cena je super!
Kremco, je dobře, že vás dr. poslala na imunologii, bylo by dobré, aby konečně zjistili, co Týnku trápí :frowning2: Držím pěsti!

Mně dneska udělala obrovskou radost mamka, protože mi donesla na DVD můj oblíbený film Láska nebeská :slight_smile: Tak přemýšlím, že bych na něj jukla, spát se mi ještě nechce - jsem se dostala přes krizi a teď hned tak nezaberu :frowning2: Ach joo. No, aspoň dožehlím plínky... Zítra musím zavolat dr. ohledně nášuniček a taky jsem jí minule zapomněla říct o Vigantol. A navíc se Verunce udělala přesně na bradavce takový bílý pupínek, vůbec nevím, co to je. Už to jednou měla, ale zmizelo to, ale teď se jí to udělalo znova. Petr říká, že je to potnička, ale to se mi nezdá. Tak se jí na to zítra rovnou optám a když tak tam sjedeme :slight_smile: Tak vám přeji dobrou noc - vám i vašim pokládkům :slight_smile:
7. říj 2009 v 00:12  • Odpověz
no a protože jsem se nudila, tak jsem hodila pár foteček, tak můžete juknout :slight_smile:
7. říj 2009 v 01:10  • Odpověz
Ahoj holky!
Tedy vy jste toho nakecaly :astonished: :grinning: ja jsem vcera vytuhla, nejak mne bolely svaly po tom pondelnim cviceni :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kremca, chudinka Tynka, doufam, ze vam dr konecne neco rekne, aby ji bylo lip :wink:

Buni, Zuziku, ten fusak od Emitexu vypada fakt super! Ty otvory na ksiry si sama pak prorezes podle toho,jak mas ty otvory v kocarku, jsou tam otvory obsite niti, ale vyrezes si je sama. Mam nekolik znamych, ktere meli ten fusak uz minuly rok, kdyz prcci byli miminka, a jsou s nim hrozne spokojene.

Dneska nas opet ceka rehabka. Vcera jsme byli u te soukrome, co si platime sami, protoze ta rhb od neurologa byla naprd a zatim nam nechtel napsat jinou, ale na posledni navsteve nam napsal jinou rhb, tak se tam jdeme mrknout a uvidime. No, ale prijde mi, ze uz je to skoro pozde, kdyz nam bude za chvilku pul rok :unamused:

A s tim cajikem to mame nastejno. V lete, kdyz mel zizen, tak mi pil i prevarenou kojo vodu, ale ted mi vodu vubec nechce a caj mam taky delat do nej nacpat. Ted jsem mu koupila jablkovo-medunkovy od HIppu a zatim mu docela jede tuk tuk tuk :slight_smile:
Hezky den!
7. říj 2009 v 07:00  • Odpověz
Ahojík maminečky,

tak jsem si dnes udělala čas a zmenšila fotky cca.z posledního týdne :grinning: Lezení,postavení v postýlce a pak už normálně u postele :angry: Je to drak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. říj 2009 v 09:36  • Odpověz
Dnes už je nám celých 8 měsíců :slight_smile:
7. říj 2009 v 09:37  • Odpověz
TAké budu objednávat fusak od emitexu,ale ztratila jsem tu pani co ho nabízela na mimibazaru :unamused: Nevadilo by to tak jen tak měla i nánožník na náš kočár
7. říj 2009 v 09:47  • Odpověz
Dobre ranko, Zuzik mala je ti desne podobna, aspon na te fotce jak jste tam za tim mantinelem ci co to je.
Jak pisete o tech nemocech, je mi tak prcku lito, snad to bude v pohode a vsichni se brzo uzdravi, urcite je to i tim pocasim. Dnes ma byt zas krasne a v patek zima. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Teda ty hysteraky musi byt zahul. Ja teda tuk tuk musim zatukat ani nevim kdyz mel malej hysterak naposledy. Uz ho mam precteneho a snazim se tomu predchazet, ale on je predvidatelnej bud ma hlad nebo se mu chce spat. Ale kazdy mimco je jiny. :frowning2:

Jani mozna ti prijdu jako krkavci matka :grinning: ale ono to bylo tak ze se mnou mel jet puvodne malej a muj mel zapas v male kopane, no ale ten mu zrusili, ale odmitl jet a ridit, protoze by nemohl kostovat burcak, ja se tak daleko ridit bojim. Tak muj rekl ze bude doma a ze bude s malym. Bude mit auto tak si muzou nekam vyjet. Ja jedu autem s kamarady. On si maleho pres tyden moc neuzije tak je rad :slight_smile: A burcak mu pry mam privest :grinning: .

Holky ja uplne ziram jak jsou vase ditka sikovny. Bemo mala jak stoji a Stufek taky a o Verunce ani nemluvim. :slight_smile:
7. říj 2009 v 10:39  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj kočky

:wink: vikulko Štufkovi vše nej :slight_smile: at je pořad takové zlatíčko jako doted :wink:
hrusti ten čajík mame taky a stejne ho nechce potvurka..
zuzí jak u dr??
7. říj 2009 v 10:42  • Odpověz
Ahoj holky,

tak já jsem se šla rychle najíst a teď musím jít poklidit, než se ten můj malý kraken vzbudí. Teď je to s ní fakt fuška, chce být furt u mě.
Vikulko, tak vy už máte osm měsíců, to snad ani není možné jak rychle to letí :astonished: Tak přejeme zdravíčko a štestí, to Kryštůfek má, jde to vidět na fotkách, že je to spokojené miminko :slight_smile:

jdu makat, pá kočky :wink:
7. říj 2009 v 10:47  • Odpověz
Ahoj holky,

tak já nakonec až kolem půl šesté a ještě se mi zdály hrozný sny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: Fakt mazec, ale Verunka, jako by to vytušila a spala do půl jedenáctý, takže jsem jakž takž vyspaná...

Vikulko, Štůfkovi přejeme všechno nejlepší. Hlavně, ať je zdravý a dělá vám jen samou radost. Fotky jsou moc hezké, líbí se mi ta, jak leze pro ovladač :grinning: Je to pěknej zvědavec :slight_smile:
Peti, k dr. jdeme až odpoledne, až přijde Petr z práce, tak snad to nic nebude. Jinak mě malá taky nechce pít čaj... Dneska jí zkusím dát převařenou vodu a uvidím, protože včera jsem do ní dostala tak 30ml. Musím jí asi koupit nějakej dobroučkej - nesladkej :slight_smile:
Misi, teda ty máš doma fakt poklad, že ti takhle s malým pomáhá a hlídá :wink: Jinak Veru dost zlenivěla, jen si sedá a líbí se jí na bříšku, ale rozhodně si nestoupá jako skoro stejně stará Natálka :slight_smile: Jo a ten "mantinel" je postel, jen jsem to fotila z blbého úhlu :grinning:

Nic, jdu dát prádlo do pračky, musím vykostit kuře (to jsem nikdy nedělala, tak snad si nevykostím ruce :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a převlíknout cejchy... Ten malej drak tu zase řádí a vejská, tak ji jdu šupnout na hrací deku, ať si hraje :slight_smile:
7. říj 2009 v 11:31  • Odpověz
Vse nej nej Stufkovi :slight_smile:
7. říj 2009 v 11:32  •  1 dítě  • Odpověz
miši proč krkavčí matka :astonished: musíš občas vypadnou at dobiješ baterky ne?? my když jsme pořad spolu,tak si lezem na nervy,jsem rada že občad manža jde na ryby a ja zas s holkama,to je normální,užij si to :wink:

zuzí teda ten tvuj spanek to je des :unamused: ja bych byla mrtvá..to bych nevydržela...
máš super fotky :wink:
7. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz
Děkujieme moc za přáníčka :slight_smile: Taky máte šikulky :wink:

Malej mi teď zase třetí den přes den špatně spí a mám podezření na další zoubky :confounded: Ale v noci to jde.Dnes má i trochu asi hlen ve stolici.A to měl i minule....uvidíme

Malej mi teď spí tak letím uklidit alespoň koupelnu,protože čekám,že dnes bude spát zase půl hodky a pak řev jako včera :unamused:
7. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz
peti, já teď usínala docela dobře - neusnu nikdy dřív než kolem jedné, ale to jsem tak měla vždycky - ale včera byla asi nějaká divná noc, nevím... Hlavně jsem se přetáhla, protože jsem dlouho žehlila, pak vyvařovala lahve, dělala Petrovi svačinu a předpřipravila vodu na Sunar a bylo to v háji... Ale, že to budu táhnout takhle dlouho jsem fakt nečekala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale naštěstí aspoň malá spinkala krásně - od půlnoci do půl jedenáctý, takže jsem docela v pohodě :slight_smile: Možná to bylo i tím, že jsem si včera dala skoro po roce dvě pressa za sebou, nevím :frowning2: Jdu připravit Verunce brokoličku a taky čajík :slight_smile:
7. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz
TAk malej dnes konečně spal 90min. a vyspinkaný do růžova ,jupííí :slight_smile: Máme tu nádherně tak pádíme ven

Večer se ukážu pa pa....Teda pökud tu někdo bude :wink: Já vás tak nestíhám,že mě to tak štve :cry:
7. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz
tak jsem volala dr. a dneska nám rovnou píchne náušničky... Mám radost, ale myslela jsem si, že musí být den předtím naložené v lihu a sestřička mi říká, že stačí cca ty dvě hodinky... Tak jsem z toho jelen. Nerada bych, aby jí to hnisalo. Jak jste to měly holky vy?
7. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz
ahojky,

zuzi ju vy budete uz mit nausnicky? Tak to se tesim na fotecky.

Vikulko gratulujeme stufkovi k 8mi mesicum. Jinak krasne fotecky - je krasavec a ten jeho kukuc - se s Melinkou o nej poperem :grinning:

Misi ty a krkavci matka? Neblazni - ja jen ze bych si takovou akci nenechala ujit i s nimi :sweat_smile: Ale zas si od nich odpocines - to je taky potreba :wink:

Vsechny ostatni zdravim - jdu za prdolu - nechce chrnet opice jedna :sweat_smile:
7. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz
Venku je super, byli jsme vencit a ted se chystame za kamoskou na dalsi prochajdu. A nekde jsem zalozila hodinky. :frowning2: Strasne me to stve, byli dost drahy a dostala jsem je od manzi. :frowning2: Doufam ze je najdu. Ach jo.
7. říj 2009 ve 14:55  •  1 dítě  • Odpověz
tak už máme náušničky, hurááá :sweat_smile: Verunka teda hrozně plakala, chůdě naše malý, ale jakmile jsme přišli do ordinace a vzali ji do náručí, tak přestala. Když ale dr. nebo sestra promluvily, tak uděla tu svou krabičku a začala fňukat. Teď má ouška ještě od krve, ale až jí je večer umyju, tak vám hodím foto. :grinning: Strašně jí to sluší, hrozně ji to zjemnilo ten její něžný obličejíček :dizzy_face: No, je to prostě naše velká krásná holka :sweat_smile: V lékárně jsem jí koupila nějaký sáčkový bio čajíček s jablíčkem, tak snad jí bude chutnat :slight_smile:
7. říj 2009 v 18:08  • Odpověz
Zuzik to je super :slight_smile: Uz se tesime na fotecku. Na prochajde bylo super,malej byl zlaticko, zkoukli jsme prehradu jak ji vypousteji a prosli jsme se. A hurá hodinky jsem nasla.
7. říj 2009 v 19:35  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky, tak dnes byl den děs běs. Ráno jsem mazala s Týnou k mudře. Tak ji prohlídla, udělala CRP, které naštěstí vyšlo dobře. Ale říkala, že vyhráno nemáme, že máme přijít v pátek na kontrolu a když se nic nezlepší, tak asi dostane ATB. Ach jo. :frowning2:
Ale sehnala jsem ten just a už mažeme. Koupila jsem jak tymián, tak i ten eukasol sprej a hned dopolko jsem ji namazala. A normoš můžu říct, že jsem od té doby, co jsem ji namazala neodsávala až večer. Nevím, jestli je to tím nebo ne, každopádně jsem byla ráda a ani tolik nekašlala. Tak uvidím, zda to pomůže. Byl by to velký zázrak.

Vikul: Štůfkovi vše nej, nej. Nás to čeká v neděli. :slight_smile:

Děkuju holky za podporu a janince za odkaz na ty preparáty. :slight_smile:
7. říj 2009 v 19:43  • Odpověz
Ahoj holky,
my jsme dneska meli nabity program, dopolko rehabka, pak ja gynda a pak prochazka se znamou na Vysehrad, bylo moc pekne pocasi:slight_smile:
Misi, proc krkavci matka, ja planuji v listopadu koncertik, ale nevim, jestli jeste sezeneme listky :confused:
Jdu koukat na Preslapy :slight_smile:

Krystufkovi gratulujeme k 8 mesicum :slight_smile:

Kremco, tak Tynce to pomohlo? Hlavne, at vam je lip. Nam to trvalo asi 10 dni nez jsme se z toho poradne vylizali :pensive:
7. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz
kremčo u nas to zabralo skoro hned,ten eukasol budem mít zítra,,dneska si tu mast bral i bracha na malého,je to to samé co u vas,tak doufám že zabere..drž se,už bude určite líp..je mi jí tak líto

zuzí teším se na fotky..

holky ja mam takove prace,to je des,taky se vám vše tak kupí???
odpo jsme venku,dokud je hezky nechci trčet s deckama doma a stejne bych moc nepodelala..
a večer ůítam jak hadr na holi..ted jen kukám co noveho a jdu na to :unamused:
7. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz
Peti, mne se tady kupi pradlo a tenhle tyden jsem poradne neuklizela, protoze porad nekde litame. Zitra navic manza jde nekam parit, takze nebudu mit vecer oddych od prcka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz
petrach, jak často si malého mazala a kde všude?

hrusti: jestli to pomohlo? Nevím, snad. Modlím se aby jo, protože nechci ATB. :frowning2:
7. říj 2009 ve 21:18  • Odpověz
kremco tak snad tynce bude lepe - to by bylo super kdyby se ji to tak rychle vylizalo.

Peti tak neuklizej a jen to prelet a mas klid :wink: Ja ted dva dny zpatky vyzehlila kotel pradla ale taky jsem to dlouho odkladala - takovou blbost uz neudelam jelikoz jsem toho pak mela plne kecky :sweat_smile:

Jo dneska nam na aute odesla klimatizace ale je to v zaruce takze v poho. Ten mechanik rikal ze asi odesel ten vymeneny kompresor takze nam koupi novy - teda doufam ze to nebude neco jineho :sweat_smile: No zitra jedeme do prace nejpozdej o pul 7 tak to abych vstavala tak pred 6 :unamused:

hrusti taky jsem koukala na preslapy - zatim me to bavi a uz se tesim na zitrejsi manzelky. :grinning:

zuzik gratulace k nausnickam.
7. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz
Dobrý večer cholky!
Tak u nás se dnes zase nejí.... Jestli ji nevyleze zub, tak už nevím, co to zase je :unamused:
My jsme byly dnes u taťky a docela dobrý, pak nás odvezl domů.
peto, já teď skoro doma nic nedělám. Vařit moc nemusím, jen něco sem tam Kikině, to je rychlovka, mně jídlo vozí Tom z práce, protže to nejí a já jemu dělám rychlovky, jen o víkendech vyvařuju. Peru denně, ale žehlím jen 1xtýdně a úklid o víkendu, v týdnu chci mít takovej ten svůj soukromý klídek s Kikinkou :dizzy_face:
viki, gratulejem štůfkovi k narozkám a Verunce samo, že k naušničkám :slight_smile:
7. říj 2009 ve 21:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.