• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
uf tak dnes Kryštof poprvé nechtěl spát a usnul až v devět :angry:

TAk jsem pak žehlila dala vanu a jsem tu.

Verunce gratulujeme k náušničkám už ¨je to pořádná slečinka :slight_smile:

Andy tak to máš dobrý,tohle já prostě neumím :unamused: Já pořád uklízím,vařím, lítám kolem prcka a Petra :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale to jsem celá já a odpočívám na procházce venku :slight_smile:
7. říj 2009 ve 22:05  • Odpověz
:grinning: Jani ahojík,

ty se budeš také rvát o Štofíka zuby nehty????Já myslela,že je Melinky :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2009 ve 22:09  • Odpověz
Zuzí nádhera moooc jí to sluší a i Tobě moc :dizzy_face:

Máte stejné povlečení :slight_smile:
7. říj 2009 ve 22:12  • Odpověz
tak holky, v albu už jsou fotečky :slight_smile:
Peti, já včera žehlila dvě hodiny, protože jsem to odkládala a včera jsem si u toho nadávala :stuck_out_tongue_closed_eyes: A uklízím fakt minimálně, ale to je proto, že Veru vyžaduje stále více pozornosti. Takže jsem dneska jen uvařila kuřecí vývar (můj první a fakt se mi povedl :slight_smile: ), převlékla povlečení a narvala do pračky tři várky a pověsila je a to je všechno :slight_smile: Zítra jedeme za kamarádkou, takže zase tak maximálně utřu prach :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. říj 2009 ve 22:16  • Odpověz
vikulko, děkujeme :slight_smile: Jé, tak to už jsi čtvrtá, co má stejné povlečení :grinning: Asi bylo nějaké hodně oblíbené :sweat_smile:
7. říj 2009 ve 22:20  • Odpověz
Nebo bylo v akci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Néé já ho dostala od mamči k vánocům :slight_smile:
7. říj 2009 ve 22:24  • Odpověz
hm, tak to byly maminky originální - já ho dostala taky loni od mamči k Vánocům :grinning:
7. říj 2009 ve 22:31  • Odpověz
zuzí nevím kdo ty naušnice vybíral,ale mel vkus,fakt se me moc líbí a Verunce sluší :wink:

kremčo 3x denne,čelíčko,hrudník a šlapky na noze..mužeš i častej,uvydíš jak to bude zabírat,my už jsme skoro v pohode,jen po cvičení jak řve,se mu uvolní soplík,tak odsaju..jo a ješte před odsavaním mu stříknu Mar sprej a jde to líp,krasne ten nos uvolní

tak už celkem hotovo,jen dodelat malemu na zítra jídlo,mixovat budu až zítra..ješte sprcha a odsat mlíko,zase ho ubylo,už nemám sílu to řešit,nejak to bude.. :unamused:

jani jak jsi tu psala žes vařila Melince,ty to zavařuješ??? tak nejak jsem to pochopila..
ja mrazím ..a vy holky??
7. říj 2009 ve 22:39  • Odpověz
peti, vybral je Petr. Já tam koukala na takové světlounce růžové, ale to jsem si říkala, že všechny holčičky mají růžové, tak nakonec Petr rozhodl o modrých a jsem moooc spokojená :grinning: Verunce fakt seknou :slight_smile: Jinak já zatím ani nevařím, takže ani nemrazím ani nezavařuju, ale mamka mi volala, že mi udělá pro malou jablečné přesnídávky, tak mám radost :slight_smile:
7. říj 2009 ve 23:32  • Odpověz
Ahoj holky,

teda, koník nějak osiřel :grinning:

My za chvíli pádíme na bus a jedeme za kámoškou, akorát to tady docela hodně fičí... Noc super, malá usnula kolem desáté a vzbudila se v půl desáté :grinning: Takže fajne, je to moje kočka :dizzy_face: A já šla spát v jednu, takže jsem fakt odpočatá. Ráno mě akorát vzbudily rány a když jsem se koukla, tak malá ležela na štorc v postýlce a kopala do špruclí - vždycky se jednou trefila do žbrdlinky a podruhé mimo, takže jsem se chechtala jak blázen :slight_smile:) Vydržela to dělat snad čtvrt hodiny. Jinak vpichy po náušničkách vypadají moc hezky, tak snad bude všechno v pořádku a nezanítí se jí to. Toho se bojím, protože já jsem s tím prý měla velké problémy :frowning2:

Přeji vám hezký den :slight_smile:
8. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz
Ahoj holky, tak plavani bylo supeeer, zvladli jsme to na jednicku. Malymu se to libilo, akorad si vzpomel na vanicky a porad kopal nohama a chtel mi uplavat :grinning: Zadne mimi ve skupine neplakalo, jen jedno ale jen par vterin, pak uz v pohode. Ve sprse jsem to zvladla, jen v prohrivarne se mi malej pocural :stuck_out_tongue_closed_eyes: A navic jsem to rano nejak nestihala tak jsme prijeli pozde.
Zuzik nausnicky jsou kraaasny. Ja mela uplne stejny kdyz jsem byla mala, taky modry kyticky akorad ze zlutyho zlata.
Jinak ja moc nevarim, takze bud to malej hned sni nebo to ma na druhej den a to necham jen v lednicce.
8. říj 2009 ve 12:36  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holčičky!
misi, to je super, že jste to tak zvládli :slight_smile:
No, já šla spát v jednu, usnula až ve dvě, ve 4byl budíček, na to jsem pak do půl sedmý byla v nějakým polospánku, ale vstávaly jsme v 10:15, tak aspoň že tak. páč jsem včera dala malou spát v osm, ale ve 21:15 byla vzhůru, tak jsem ji dala najíst, u jídla usla, za půl hoďky šel Tom spát a volá mě, normálně ta frajerka si tam hrála, jela si mejdlo noční :grinning: Ale nakonec nějak v půl jedenáctý sama usnula, ani jsem o ni nevěděla a dudlík k tomu taky nepotřebovala :grinning: Takže pokus spaní v osm hodin neklapl, zůstáváme u 9. prostě sovička.
Já jídlo vařím jen občas, co zbyde, tak buď schovám do druhýho dne a nebo taky zmrazím.... Dnes byla bramborová kašička ze žloutkem, to u nás vede a už se spinká.
misi, má Elík už pokračovací mlíčko?
8. říj 2009 ve 14:16  • Odpověz
Ahoj holky,
taky se hlasim, dorazili jsme ze cviceni. Bylo to fajn, i Honzikovi se to libilo :slight_smile: Akorat rano spinkal jen 45 min., protoze ho vzbudila spedicni firma, co nam privezla novy stul a zidle do kuchyne, tak pak po cviceni u papani byl taaaak protivny a uknourany a kdyz jsme vyjeli, tak v autosedacce hned usnul :slight_smile:

Misi, to je super, ze jste zvladli plavco. Nas cekaji vanicky zitra :slight_smile: Jinak ja nevarim, varila jsem asi dvakrat a prcek mi to proste nechtel jist, rval u toho jako blazen a prskal to, tak jsem se na to vyprdla a zatim sklenickujeme. Necham to, az bude trosku vetsi.

Zuzi, tedy Verunka moc pekne spinka. A nausnicky ji taky moc slusi :slight_smile:
8. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz
To je zvíře, už je vzhůru ani necekne, až teď jsem tam něco slyšela, tak jsem se šla podívat a ona nohy ve šprclích, ale až po zadek a prdel největší... :grinning:
8. říj 2009 ve 14:43  • Odpověz
Andy jj mame pokracovaci, davam Nutrilon dvojku. hrusti vanicky byli super, ale v tom bazenu si pak clovek toho prcka vic uzije :slight_smile: Taky vas to ceka.
U nas je Elimu jedno jestli je to vareny nebo kupovany, je to zrout sni vsechno :grinning:
8. říj 2009 ve 14:44  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky,

petrach: je možné, že to fakt působí hned? Týnuška v noci trošku kuckla, ale od té doby nic a a ni z ní už moc rýmy neleze. Je to možné? Má sice ještě mírnou teplotku, ale fakt je to o 90% lepší. Jupí. Snad to vydrží a mudra nás zítra pochválí. :slight_smile: Moc dík za radu. :slight_smile:
8. říj 2009 ve 14:55  • Odpověz
ahoj holky,
kremčo tak to jsem moc rada,jupíííí :wink: my jdem odpo po svačine pro ten Eukasol sprej..
miši máš foky? nebo nemel kdo fotit?
hrusti a jak ta druhá rehabka dopadla??

u nas je dnes nadherne,stejne jako včera..jsme pořad na zahrade,nebo prochazkujem..zítra mayt už hnusne :unamused:
malí přes den bojkotuje spaní,max 30minut a je protivec,,ted me rve triko,na zemi delal desne scenky
8. říj 2009 v 15:10  • Odpověz
petrach: já jsem taky ráda. Jen doufám, že to zlepšení není jen přechodné. :slight_smile: Týna je taky děsně protivná, málo spí, pořád ječí a sápe se na mě. Taky málo jí poslední dobou a dělá u toho scény. Tak doufám, že už konečně vyleze nějaký ten zub. Jinak mě z ní klepne.
8. říj 2009 v 16:10  • Odpověz
kremčo me to u maleho delalo,že jeden den ryma skoro nebyla a druhy den se spustila a odsavali jsme..ale bylo jí min..držím pesti..

my jdem spat do kočarku,už je zas cirkus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2009 v 16:58  • Odpověz
Peti, ta druha rehabka dobry, jdeme tam zase za dva tydny, dala nam jeden cvik, podobny co jsme cvicili z vojtovky, tak ho obcas s prckem zacvicim a uvidime :wink:
U nas dneska taky rev, nevim vubec proc, fakt uplne hystericky, ze se skoro dusil, ach jooo :confounded:
8. říj 2009 v 17:02  • Odpověz
petrach: a jak dlouho trvalo než byl malý s touhle meducínou fit? Brali jste k tomu ještě něco jiného? Já se fakt modlím, aby to zabralo a byl konečně pokoj.
8. říj 2009 v 18:31  • Odpověz
hojky tak u nas plavani taky super - dnes zas plakaly dve deti a melinka byla zlaticko - i pod vodou je jednicka :grinning:

Zuzi my mame uplne stejne nausnicky a taky modre :grinning: jen svetle a ruzove jsem nevidela :sweat_smile:

Vikul kdyz stufek je tak roztomily ze bych ho snedla :confused:

Jo Mel dneska pusinkovala same chlapy - otevrela pusinu a valila za nimi a pupinkovala je a pak se zamilovala asi do 20ti leteho kluka co tam prisel za svoji holkou co tam na plavcu dela. Ho uplne hypnotizovala a smala se na nej

Peti jj zavarovala jsem - jsem slysela ze je to lepsi nez mrazit :unamused: Ale jelikoz me dost vicek nechytlo tak to kaslu a bude uz jen cerstve :grinning:
8. říj 2009 v 18:34  • Odpověz
kremčo ustoupilo ta desná ryma tak do 4 dnu,ješte trošku soplí,ale odsavam max 2x denne..ješte mame sirup na roztažení prudušek,už jen zítra,už mu to tam sedalo..

hrusti už by vas meli vyřadit..
jani z Meinky bude ryba :grinning: když tak miluje vodu
8. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz
Achojte holky,
jdu vás pozdravit, vidím, že jste tu všichni marodi a my máme kašel a mírně zvýšenou teplotu, tak jsem dala Natálce Panadol baby a snad to utípneme ještě v zárodku.

Jinak jsem už dnes dostala dáreček od manžela ke dvouletému výročí svatby (to máme mimochodem v úterý) a sice klokanku :slight_smile: Dám fotku do albíčka, Natálka v ní pěkně vytuhla :wink:

Nám začíná plavání 31.10. tak se moc těšíme :slight_smile:

Jo a plazíme se už o 106, vždycky se doplazí k balónku, sáhne po něm a ten se odkutálí a tak zase pádí za ním, je to sranda :grinning:
8. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz
holky nevíte co je s karčou?
bemo nejste vy rychlíci? co na to vaše dr,že tak Natalka valí? je fakt šikovná :wink:
8. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz
ahoj holky,

u nás dobrý,dnes jsme byly na velké vychajdě a je fakt zvědavá :grinning:

Holky mám dotaz-jak to děláte s příkrmem na cestách?Třeba,když jdete na celý den ven,nebo po obchodech a není kde nakrmit-hlavně myslím mrkvičku atd.. a co když pak má svačinku ranní a odpolední?Já teda zatím kojím a beru i Nutráč,tak to ještě zvládám,když 1 den nedám obídek,ale jak potom?? díky za reakce
:slight_smile: :slight_smile:
8. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz
Peto-já taky zatím jen kupuju a bramboru vždy uvařím,ale asi až bude víc jíst,tak taky udělám zásoby.Bych se nedoplatila.To je mazec dát za 1 malou skleničku 22kč :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz
Bemo-tak to musíš být štastná,konečně ji máš :wink: Jste fakt draci :grinning: Mě dnes K.odpídalkovala až ke květináči a utrhla palmě list.Hodím pak fotky,jak jsem jí načapala :grinning:
8. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz
a normálně jsem si všimla že má Kačenka 2 vlasový výry.Vím od kámošky kadeřnice,že to občas bývá :sweat_smile:
8. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
Teda tady se ukazuje ze holky jsou fakt vetsinou rychlejsi ve vyvoji :grinning:
Kremco to je uzasny, ze to tak funguje, drzim palecky at uz je to konecna a konecne se z te nemoci zbavite.
Bemo gratulujeme k výročí, dopředu :slight_smile:

Bemo koukam na fotecku jsi cim dal tim vetsi kocka :wink:

buni ja tu sklenicku beru sebou a vzdycky poprosim v restauraci nebo v kavarne aby mi ji ohrali. Jeste se mi nestalo, ze by mi rekli ne. Nekde mi to sami nabizeji, kdyz vidi prcka :slight_smile: A krmim v kociku, ve sportaku to jde v pohode.

Petrach fotecky nemam, chodime na pul devate a to se manza z prace uvolnit nemuze :frowning2:. Ale do budoucna planuju jednorazovy podvodni fotak az se budeme potapet. :slight_smile:

Jani a to placou kazdou hodinu? To by me asi nebavilo, kdyby mi malej porad rval.
8. říj 2009 ve 21:19  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.