• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Tady nikdo není :unamused: A mě tu malej zrovna nechá dřepět :grinning: To je zákon schválnosti.Tak jdu žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dub 2009 v 19:54  • Odpověz
Ahoj holky, maminky, už jste všechny maminky!!
Já to uzavřu a budu pak mít zkušený poradkyně, zatim se u mě vůbec nic nerýsuje, vidim to až na květnáčka.
Vikulko, Hrusti moc pozdravuj a zjisti všechny detaily, co, jak a kdy :slight_smile:.
Bohužel, číslo za Zuzíka nemám, taky se po něm sháním a nikdo se neozval. Snad jsou ok a jen vykulený...
20. dub 2009 v 19:55  • Odpověz
koukala jsem na pupíka Karce a má ho pěkně dole :grinning: Už to bude brzo
20. dub 2009 v 19:56  • Odpověz
Snad jo, Vikulko, už se taky na toho mrňouska těším, ale zatím nemám žádné poslíčky, tak si myslim, že si minimálně 14 dní ještě Anatomík počká.
20. dub 2009 ve 20:05  • Odpověz
ahoj holky,tady je poslední dobou mrtvo :grinning: co jsou ti mimiskové :wink:
dřív jsem nestíhala dočítat..

u nas dnes taky klídek,mala ve školce,tak mam čas i uvařit,sice až po prochazce s Šimulkou,ale to nam neva,tatka stejne delal..bylo nadherne na kočarkovaní

karčo taky se dočkaš,pořadne si naspi ,at maš zasoby :wink: to už dlouho nepotrva a budeš mit prcka u sebe
20. dub 2009 ve 20:33  • Odpověz
No to nic neznamená Karco :slight_smile: Já je třeba také neměla :stuck_out_tongue_closed_eyes: A šup a byl tu :slight_smile:

Pétí jsem ráda,že už si to také užíváš a Šimůnek určo také
20. dub 2009 ve 20:46  • Odpověz
zitra jdem na vahu do poradny k detske dr,tak jsem zvedava
jdu krmit dobrou holky
20. dub 2009 ve 20:53  • Odpověz
Ahojky, tak malej me nechal psat az ted. Jak je normalne hodnej tak dneska byl hodnej pres den a vecer byl mazec, bolelo ho tak brisko ze jsem ac nerada musela pouzit rektalni rourku, skoro nic nevyslo, ale asi se mu po ni ulevilo. Ted uz lezi a chvilku spinka a chvilku ma otevreny oci. Ale aspon uz nerve. Jo zkousela jsem nahrat i pecky a nic moc.Krmit mam o pul dvanacte tak to uz asi tvrde neusne. Doufam ze potom jo, celkem bych se i rada vyspala.
Buni malyho jsem mela u kadernice s sebou. V autosedajde kdyz nekam jedeme je hodny, vetsinou hned usne.
Andy ja si prinesla porodnice 6 kilo ale 3 uz mam dole.
Dneska sem doma sama, manza ma sluzebku z prace a je tam pres noc :frowning2: Musim se starat o malyho a jeste o psa. Jeste ze nejezdi casteji.
20. dub 2009 ve 22:37  •  1 dítě  • Odpověz
Vikulko ja taky zehlila. 3 pracky takze jsem pred chvilkou skoncila. :frowning2: Mala je s Petou a lezi u telky. Cekam ze jeste nakrmim a pujde chrnet do rana. Jeste jdu sepsat cosi pro socialku ohledne materske. Taky po Vas chteli zaslat rodny list male kvuli vypoctu a delce vyplaceni materske? Asi jsem blba ale ja myslela ze materska se vyplaci pul roku od doby kdy na ni clovek nastoupil a to ja nastoupila 1.1. a oni tam pisou cosi ze to je podle toho kdy se mala narodila. Asi jsem blba ale co - zitra jim to poslu at je klid. :grinning:

No kdyz se resi ta vaha tak ja v tehu nabrala jen 6 kg a z porodnice jsem jela s -8kg ale bylo to znat - byla jsem hodne vycerpana. Ted jsem ty 2 kg uz nabrala a snazim si to hlidat abych mela energii takze kazdy den musim jist i cokoladu a tak. :angry: Tak snad se to urovna a to kojeni me uz nebude tak vycerpavat.

Misi to me mrzi ze maly miva take koliky. Zatim to vypadalo ze na to trpi jen Stufecek. Tak se holky drzte. Ja sice nevim jake to je kdyz miminko trapi koliky a porad place ale dokazu si to predstavit. Ta nase beruska je nastesti porad zlaticko a kdyz nespinka tak kouka a nebo se smeje, takze plac slysim jen vyjimecne, ale se zoubkama se to urcite zmeni :grinning:
20. dub 2009 ve 22:52  • Odpověz
Dobré ránko, teda to neni mozny ze jsem tu prvni. Jo nasi skrivanci te maji miminka :grinning: No noc se celkem dala, ale i tak bych jeste spala.
Eli prave na koliky skoro netrpi a o to je to vetsi napor na nervy, kdyz obcas nejakou ma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jani ja byla na socialce zadat o porodny a chteli po me jen rodny list a OP a tu zadost. Na materskou jen papir a potvrzeni od doktora, ale to uz jsem odevzdavala v praci.
No a o rodicovskou si mam zazadat az ten posledni mesic co mi konci materska.
21. dub 2009 v 08:31  •  1 dítě  • Odpověz
hojte holky tak ja mam dneska pokoj alespon od vareni. No a konecne snidam :grinning: Jinak me prijde, ze se vyspim vic jak v tehu :slight_smile: :slight_smile: Jinak musim rict, ze manza me hodne pomaha. Vzdy kdyz je doma tak dokrmuje a bere si maleho na odrihnuti. A v noci se me stava, ze jdu curat stim ze malej se zacina pomalu probouzet a prijdu zpet no a kluci uz jsou spolu v posteli :grinning:
21. dub 2009 v 10:11  • Odpověz
Ahoj holky,

tak dneska v noci, když už jsem po xté vstávala na záchod, tak jsem si zase řikala, jakej teror bude, až budu kojit, to není otázka 2 minut, jako vyčůrání. Jak to vydržíte? To budu pěkně na paličku.

Dneska bude zase krásně, to je bezvadný, když člověk nemusí být zavřený doma.

Bobas, máš skvělého muže, doufám, že ten můj bude taky takovej tatínek, no už brzy se to dozvím :slight_smile:.

K.
21. dub 2009 v 10:32  • Odpověz
Karco urcite bude. Hlavne jestli ho budes mit pri porodu. Ono to na ty tatinky fakt pusobi a moooc. Ale uz to mas za par.

Koukam, ze o Zuzi porad zadne zpravy. No uz aby nam osobe holka dala vedet. :slight_smile:

No a u nas se pujde dneska poprve kocarkovat. Teda lepe receno ja pujdu sekat odpoledne zahradku a manzel, protoze je alergik bude hlidat maleho venku :slight_smile: Uz se moc tesim.
21. dub 2009 v 10:59  • Odpověz
Ahoj holky,

Mišo-tak to máš malýho hodnýho broučka, když ti tak hezky spinká a ty můžeš lecos vyřídit. :wink: Já ještě nebyla s kočárem,ale už se chystám zítra nebo ve čtvrtek,jak bude manžel doma,musí mi pomoct s kočárkem -máme malej výtah.Jinak malá bývá zatím v kočárku na balkoně a tam se jí spí líp :slight_smile:

Jani-mě taky došlo cosi ze sociálky a chtějí poslat kopii RL. Tak jak ho budu mít tak jim ho pošlu,ale moc tomu teda nerozumím :unamused:

Bobas-můj taky hodně pomáhá,jsou to naše zlatíčka :dizzy_face:

Jinak já nechala v porodnici 11 kg a ještě mám 3 kg do původní váhy,ale jsem za ně ráda,protože mě to stálý kojení taky vyčerpává :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2009 v 11:11  • Odpověz
Bobas, manža u porodu bude, no to jsem zvědavá, jestli to na něj fakt zapůsobí, on má ty city dost na uzdě, takže než projeví nějakou citovou emoci, tak je 10 let v čudu :grinning: :grinning:.

Kéž už by se Zuzík ozvala....

Užijte si to venku, je tam fakt nádherně.
21. dub 2009 v 11:12  • Odpověz
Ahojte holky, tak už máte někdo fotečku Honzíka od Hrusti

Natálka teď spinká, byly jsme kočárkovat :slight_smile:
Já se dnes taky vážila a mám dole 9kg, takže o 4kg míň, než před těhotenstvím :grinning: já věděla, že to půjde samo v tom kolotoči kolem malé...

mě manžel u porodu úžasně pomáhal, byl skvělej....
21. dub 2009 ve 13:47  • Odpověz
Bemo-myslím že má foto v albu :wink:
21. dub 2009 ve 13:52  • Odpověz
Jé a koukám, že je tu další miminko, obrovská gratulace oboum rodičům k Davídkovi :slight_smile:
21. dub 2009 ve 13:54  • Odpověz
Díky buni, Honzík je nádhernej. Jsem z toho na měkko, když vidím, jak se z nás všech postupně stávají maminky, je to krása.
21. dub 2009 ve 14:00  • Odpověz
Ahojky tak jsem si dneska udelala radost a koupila si konecne fotak a dve kojici podprsenky. Ty co jsem si koupila v tehu mi jsou totiz velky :frowning2: Malej byl v obchode hodnej, ted spinka. Musim vyridit nejaky emaily a pak to taky zalomim jestli se do te doby nevzbudi :sweat_smile:
Venku je suprove snad to vydrzi.
21. dub 2009 ve 14:58  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj holky,
u nas byla noc taky divoka,od jedne do pul pate hore,bolelo ho bříško,samsinplex co nam dali nepomaha,tak jsme dneska v poradne dostali doporučeni na probioticke kapky,pry to pomaha hodne a upravuje floru ve střeve,akorat ta cena..590kč :angry: jenže jsem je vzala,pokud mu to pomuže,tak udelam cokoliv,jinak je moc hodnučky a nechci aby se trapil
koukam že zuzik pořad nedala vedet,snad se brzo ozve,určite už to mají za sebou,jinak by tu byla,teším se na zpravičky od ní

dneska jsme zdřímli po obede všichni 3,ja,Elin a Šimonek..pomohlo mi to,už jsem to mela naskladane z te nemocnice a doma je toho víc,naštestí tu mam ted moji babičku a ta mi fakt hodne pomaha,akorat mi chce už ujet a me to nastane :grinning:

bemo opoždene gratuluju k Natalce,at jste zdraví a hezky rostete :slight_smile:
nejak jsem vas par zazdila,tebe i bobaska :confused:
jani po me teda nechteli nic takoveho,moc tomu nerozumím
21. dub 2009 v 16:12  • Odpověz
teda devčata tady se to fláká :grinning:
my sem chodíme po jídle grcat :wink:
21. dub 2009 v 18:57  • Odpověz
Peti taky jsem slysela, ze ty probioticke kapky jsou super. Nejvic me stve ze na Slovensku je maji za 250 :angry: Je tady jsou tak drahe. Je to hnus jak vydelavaji na miminkach. To mas hodnou babicku. Taky bych nejakou takovou pohadkovou babicku brala
:slight_smile:
21. dub 2009 v 19:01  •  1 dítě  • Odpověz
Teda tady je fakt mrtvo :frowning2:. My jsme zas tel.noviny prorvali. Asi si to prvni mesic vybral, ze je hodne mimi a ted se rozhodl ze bude zlobit :angry: Zacinam z toho byt celkem vynervovana a utrhuju se i na manzu :frowning2:
Rval a pri tom prdel tak premyslim, jestli nema traba hlad. Ale pri tom mi po sprse zase teklo mliko, tak ja uz fakt nevim.
21. dub 2009 ve 21:26  •  1 dítě  • Odpověz
misi kukni do kojencu 0-6 mesicu,je tam tema probioticke kapky,holky tam davaji super tip na homeopatika na prdiky,mužou se od narození,uvydim jak zaberou ty kapky a když tak skusim i tohle..ty kapky jsou i na imunitu,tak aspon tak no..
21. dub 2009 ve 21:43  • Odpověz
Ahojky holčinky,

tak jsem dnes byla za Hrusti a Honzíkem a vypadají spokojeně :slight_smile: Honzík je krásné miminečko a už jsem uplně zapoměla,že Štůfek byl také tak malinkej :frowning2: Moc pozdravuje a děkuje za pozdravy a gratulace.

Další překvápko je,že Péta mela tel. na Zuzíka,tak jsem ji hned psala a včera se jí narodila Verunka a porod ji vyvolávali :unamused:
Narodila se včera v 15,04hod a vážila 3300g a měřila 50cm :slight_smile: Malá měla omotaný pupečník tak proto :astonished: Porod jí trval 6hod. a dalo se to :sweat_smile: Prý to čekala milionkrát horší :grinning:

Misi čím víc prdí tím víc ho bříško bolí :confounded: Hlavně ho nepřekrmuj to bude ještě horší.Má rada udělej mu od hippu čajíček feniklový.Nám to pomáhá ,konečně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Probiotické kapičky jsme dávali také viděla jsem efekt,ale tak na měsíc a pak to nezabíralo.A ten čajík je super a je to spokojené miminko :grinning:
21. dub 2009 ve 21:55  • Odpověz
Máš pravdu,že stojí na Slovensku 300kč.My si je nechali dovézt :slight_smile: Ale zkus ten čaj.
21. dub 2009 ve 21:58  • Odpověz
jůů Viku díky za zprávičku.Tak konečně je i Verunka mezi námi :slight_smile:
Zuzíku-MOOOC VELKÁ GRATULACE!! a jsem ráda,že to nebylo tak hrozný jak sis myslela. :wink:

Jinak my dnes byli po 1 s kočárkem venku a bylo to super,akorát tu foukal studený vítr a doma jsme u kojení obě vytuhly :grinning:

Jdu zalehnout,za chvíli se malá vzbudí na papu.Dobrou :pensive:
21. dub 2009 ve 22:46  • Odpověz
Viki, díky moc za zprávičku. To jsem ráda, že je Zuzík v pořádku, furt mi to leželo v hlavě, proč se neozývá. Tak teď jsem klidná a moc graguluju Zuzíku. Už se těšim na fotečky. Hrusti je také ok, tak je všechno v pořádku.

Já tu teď měla kamarádku a ta řikala, že komu šáhla na bříško, tak do dvou dnů rodil, tak mi v nestřežený okamžik taky šáhla, tak uvidíme, ale já to teda zatím vůbec nevidim :slight_smile:.

Jdu chrupkat holky, mějte se hezky, ať Vás mimísci v noci moc nezlobí.
22. dub 2009 v 00:44  • Odpověz
Ahoj maminky a skoro maminečky,

nemáte zač.Jsem ráda,že jsem to číslo dostala a můžeme být v klidu.Mě to popravdě také leželo pořád v hlavě.Říkala,že to psala Marece a Mareka byla také v porodce.Karco jsem zvědavá zda to bude to děvčátko jak jsem řilala :slight_smile: Moc se těším na zprávičku.

Dnes se tam klube zase krásné počasí :grinning:
22. dub 2009 v 07:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.