• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Bemo ahoj tak konecne manza vyslysel tve prani

Peti Karca asi nema cas za nama jit ale je divne ze nas ani nepozdravi - nema na ni nekdo cislo ze by ji pisl ze ji moooc zdravime? :sweat_smile:

Misi kazdou hodinu tam nejake dite place. Ono se to strida, minule teda plakal Ada a dnes taky a jeste k nemu jedna holcicka a obcas Kubik. Teda musim zaklepat ze Mel plakala jen prvni hodinu kdyz sla podvodu ale hned se uklidnila tak tuk tuk. :grinning: No mame to do rijna a zvazujeme jestli budeme chodit i pres zimu - prece jen to neni nejlevnejsi a jestli nam v praci sahnout nejak extra moc na money tak ma Melca smolika :confounded:

Nic jdu umyt nadobi a povalim do hajan - za tento tyden jsem toho moc nenaspala

JINAK ZDRAVIME TYNKU A JSME MOC RADY ZE UZ JE JI DOBRE - paradaaaa
8. říj 2009 ve 21:31  • Odpověz
jani a platite cely kurs jak my nebo kazdou hodinu zvlast? U nas stoji kurs ktery je dva krat tydne ode dneska do pulky listopadu 1600. Je to maso.
8. říj 2009 ve 21:46  •  1 dítě  • Odpověz
tak u nás už se spinká, dneska vytuhla nějak brzy. Odpoledne jsme byly za kamarádkou a malá spala dvě a půl hodiny v kočáru, asi nějakej dobrej vzduch :grinning: Ale bylo to fajn, pak byla jako krásně vyspinkaná a byla hodňoučká :slight_smile:
Buni, nad těma příkrmama na cestách jsem taky uvažovala. Protože malá je vždycky od těch příkrmů celá opatlaná a já čtvrt hodiny myju ji a okolí :grinning: S ohříváním bych strach neměla, jak píše Misi, v restaauracích a v kavárnách jsou vždycky ochotní. Aspoň, co jsem viděla u kamarádky - vždycky jí ho ochotně ohřáli :slight_smile:
Misi, teda, na půl devátou bych plavání nedávala :grinning:
Jani, je dobře, že se Melince plavání líbí :slight_smile:
Kremco, tý jo, že by to byla nějaká zázračná mastička? :confused: To by bylo skvělý!
8. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz
Ahoj holky,tak jsem tu napsala příspěvek a zase mi to tam nedalo :angry: :angry:
Nechápu to a už mě to unavuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: Včera, dnes....Když si konečně udělám čas tak to blbne :frowning2: chjo

Kremco co je to za mast??Jsem ráda,že to Týnce pomáhá
8. říj 2009 ve 22:18  • Odpověz
Jdu do hajánek a doufám,že dnes noc bude klidnější :wink: Petr se poprvé stěhoval do obýváku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2009 ve 22:20  • Odpověz
holky ja už taky končim denní smenu :stuck_out_tongue_closed_eyes: uplne hotová
vikul timianova mastička od Justu..
zuzí snad už nespíš proboha :grinning: :grinning: včera jsem odsavala ve 3 v noci a spomela si na tvoje noční šichty :grinning:
8. říj 2009 ve 23:09  • Odpověz
peti, bohužel nespím :frowning2: A co je horší, nespí ani ten náš rarášek - usnula asi na půl hodinky a od té doby je čiloučká a teď tu má záchvat breku :frowning2: Kdykoliv se na ni kouknu, tak se na mě směje a jakmile promluvím, tak je řev jako prase :frowning2: Tak nevím, co jsem jí udělala, ale je mi z toho docela smutno. Teď jí chladím Nutráč a pak snad už usne. Musím ještě připravit Petrovi sváču, vyvařit lahve, předpřipravit vodu na Nutráč... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže teď se mi tu zavírají oči, ale jakmile tohle všechno dodělám, tak budu čilá jako rybička :frowning2:
8. říj 2009 ve 23:49  • Odpověz
Já budu muset taky tu tymiánovou mast pořídit... Mají ji v lékarně?
zuzi, tedy to je zase pařba.... Škoda, že nemá vlastní pokojíček, ona je možná citlivá na zvuky a pak se budí no :frowning2: To ještě tak často vyvařuješ? Já jen myju a jen tak 2-3x týdně vyvařím, prej to nemá moc už cenu teď, stejně děti jak berou vše do pusy, tak tam je kolikrát horší bacil a ani prej kojo voda už se nemusí od půl roka používat, ale u nás se musí, malá je na tu vodu dost citlivá.
karce jsem napsala na FB, tak snad přijde pozdravit :slight_smile:
9. říj 2009 v 00:08  • Odpověz
jé, andy, já psala taky Karce na FB :grinning: Já nevím, jestli je citlivá na zvuky nebo na co, ale zvuky tu jsou každý večer - TV teda zapínám až když spinká - a jednou usne normálně, jindy pozdě. Teď to vypadá, že konečně usnula. To vyvařování je takovej můj rituál. Vím, že už je vlastně k ničemu, ale já prostě po každým použití tu lahvičku vyvařím. Je jasný, že když spěchám, tak flašku prostě jen vymyju a je to :slight_smile: A kojo vodu teď nemáme, používám Aquilu, protože nám kojovoda došla a v krámu jsem si na ni nevzpomněla :frowning2:
9. říj 2009 v 00:29  • Odpověz
tak super, už se u nás zase nespí, se na to fakt vyseru! Já jí snad budu dělat vývar z makovic nebo já nevím... :rolling_eyes: :angry:
9. říj 2009 v 00:39  • Odpověz
Ahoj holky!
Ja jsem vcera nemela doma manzu, tak jsem zalehla brzy, akorat mne pak vzbudil, kdyz prisel :rolling_eyes:

Buni, ja si vetsinou nesu ten prikrm ohraty z domova, koupila jsem si super termotasku od Aventu a vydrzi to tam cca 4 hodky teple. Nekdy totiz jdeme jen na prochajdu a ne nekam do restaurace, takze bych to nemela ani kde ohrat :wink: On ten thermobag sice stoji cca 600 az 700 Kc, ale ja jsem koupila pres MMB skoro novy za 400 Kc :slight_smile: Honzik uz ji docela dobre a snazim se brat neco, kde neni cervena mrkev, abysme pripadne nebyli cely cerveni:grinning:

Dneska mame vanicky, tak jsem zvedava :slight_smile:

Misi, to mate to plavani levne. Tady u nas stoji 5 tis. Kc, nejlevnejsi jsem sehnala asi za 3,5 tis za 1é az 12 hod. To je fakt mazec :angry:
9. říj 2009 v 07:01  • Odpověz
Hojte holky
Jdu vas jen pozdravit a poprat narozeninkacum. ti co meli
A Bemo s Andy poprejte holkam od nas k pul roku.

U nas se to oslavi praci. Delame tenhle vikend kanalizaci takze se bude kopat a vozit pisek a takove blbosti :grinning: A to nem rekl tchan ze od konce pristiho tydne nam zacnou delat strechu a u toho budem rusit zumpy. No fakt parada. Pekne se to seslo.

Ditka co marodi at jsou brzo zdravoucke. Malej uz je v pohode. Ale je ted desne uknouranej. Me z neho snad klepne. Jedina doba kdy nebreci a nebo neknoura je kdyz spinka a tak 15 minut po probuzeni. Furt se vzteka no fakt bomba. UZ me z toho jde hlava kolem. :frowning2:
9. říj 2009 v 07:36  • Odpověz
Bobasku, tak at to mate brzy hotove. Tedy vubec ti to nezavidim, to predelavani domecku a bytu je fakt naprd, hlavne s prckem :unamused:

Koukla jsem ted na nove fotecky Stufka. Vikula rozhazovala, prcek ma novou zidlicku a sedatko do vany :grinning: Vikul, jak jste spokojeni se zidlickou? Tu Fabulu si hodne chvali :wink:
9. říj 2009 v 09:21  • Odpověz
Achojte holky,
tak Natálka ještě spinká. První kojení bylo až v šest a pořád ještě bucá, jsem zírala jako puk, to asi je z toho panadolu :astonished:

Zuzi, Tebe fakt litutju, musí to být pěkný záhul. Alespoň, že spáváte dýl, ale stejně já bych byla KO. Snad se to spraví časem.

Holky, když tady čtu jaké máte dilema s papáním v restauracím, tak vám to normálně závidím. Taky bych hned někam zašla, ale moje kámoška nechce s dcerou nikam chodit a tak vždycky chodím jen se ségrou, jednou za dva měsíce :unamused:

Bobas, ty si teda taky "užíváš" snad to Marečka za chvíli přejde.

Misi, díky za pochvalu :wink:
9. říj 2009 v 09:32  • Odpověz
Holky, jste zlatíčka, že na mě myslíte. Jsem zloun zlý, nějak na koníka nebyl čas. Ani jsem Vás nečetla, je to děs. Jak je Ančí větší, tak už to není spinkačka, jako dřív, usne na půl hoďky, to tu něco pofackuju, zkontroluju maila a zase za ní letim. Hodně chodíme venku a tady je to samé miminko v okolí, tak se furt socializuju a na netík jsem prděla, no jak řikam, jsem zloun zlý. Jen vždycky okouknu fotečky, když je čas a zase letím :(.
Doufám, že je se všema vše v pořádku a nic zlého se neděje. Ančí je ok, už má po třetí hexe a pneumokokovi a teď očkování až v 15 měsících, uf. Jo a už má 2 zuby.
9. říj 2009 v 09:39  • Odpověz
Ahoj holky, tak rýma i kašel skoro pryč. ťuk, ťuk. Ale teplota pořád zvýšená a ani mudra neví z čeho, protože zuby nikde a CRP v pořádku. To mě fakt štve. Ach jo.

viikul: jak psala petrach - tymiánová mast od firmy just a sprej eucasol. Fakt je to síla, ale pomáhá. A ještě jsem na ni nenašla nikde negativní reakci.

misi: 1600 je ještě dobrý, já platím za plavčo 3900 a to je ještě jedno z levnějších. :slight_smile: Třeba v juklíku stojí kolem sedmi tisíc.

zdravíme karcu po delší době. :slight_smile:

zuzik: vydrž. Ono se to upraví. U nás to trvalo do tří let. :grinning:
9. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
kemco a jak dlouho mate tyhle teplotky? Me mel malej dva dny a pak az byl bez teplot tak se osypal.
A vcera rikala sousedka ze malej rad mel 14 dnu horecky docela hnus a pak prej za tejden konecne vylezl zub. Ze taky nevedeli z ceho to ma. :frowning2:
9. říj 2009 v 11:08  • Odpověz
bobas: od úterý a jsou pořá stejné v každou denní dobu. Fakt nevím.
9. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
Karco ahoj, to je dost ze se obcas zastavis, Map na nas taky prdi.
Holky to me teda dostavate s tema cenama za plavco. No ale 5000 bych za to nedala ani nahodou. No jo prazsky ceny. To kdyby dali u nas tak tam nemaji ani nohu. Olomoucky kraj je na tom s platama nejhur.
Bobas mas muj obdiv, ja jsem lemra lina a nestavela ani nerekonstruovala bych ani za zlaty prase. Me staci blby malovani.
Bemo a proc kamoska nechce nikam chodit? Ja nekdy vyrazim i sama, jedu treba do knihovny, tam je kousek vyborna kavarna, tak s Elim zajdem, ja si dam Latte a malej jidlo :grinning:
9. říj 2009 v 11:54  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky

tak nakonec malá usnula v jednu, já ve dvě. V sedm jsem se probrala a byla jsem čilouš, ale když jsem viděla prdelku, jak krásně dadá, tak jsem si řekla, že to taky ještě zalomím. No a vstávaly jsme v jedenáct :dizzy_face: Je fakt, že ona vždycky dává těch 9-11hod spánku v kuse, takže je to fajn, aspoň se trochu vyspím. Tam jde jen o to, že prostě bych chtěla mít aspoň v noci kus času pro sebe a to fakt nehrozí...
Kremco, a nemůže ta teplotka být opravdu k těm zoubkům? Doufám, že už bude Týnuška v pořádku. A jinak děkuji za uklidnění, já doufám, že se to spraví dřív než ve třech letech :grinning:
Misi, je to tak. V Praze a v okolí je plavání fakt strašně drahý... Já taky chodím s kamarádkou do kaváren a tak, v současné době je to můj jediný společenský život :grinning:
Bobas, teda toho máte docela dost :frowning2: Neumím si to představit s malou na krku :frowning2: My za měsíc budeme předělávat, malovat a vybavovat jeden pokoj a už teď mám z toho trauma...
Bemo, ono je na tom nejhorší to, že já třeba v jedenáct padám na ústa, ale když malá usne ve dvanáct a já pak ještě něco dělám, tak tu spavou krizi překonám a nemůžu pak usnout. Nehledě na to, že Petr chodí spát nejpozději v deset, takže náš intimní život je nulovej - a to doslova :frowning2: :pensive:
9. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz
Holky, hlasim navrat z vanicek. Dneska tedy nic moc, prcek brecel :pensive: , nelibilo se mu to a pritom minule byl vysmatej jak leco a porad cakal, tak nevim :confounded: Hlavne mu vadilo mit hlavu pod vodou, nad vodou to bylo o.k. Koupila jsem mu ta penova zviratka, ta se mu libila :slight_smile:

Karco, ty jo, Anicka tedy jede, uz dva zoubky :astonished: :grinning: Az pojedes do Prahy, dej vedet, radi te uvidime :slight_smile:

Bemo, to ja bych tedy asi doma nevydrzela, my musime porad nekde courat, nejlip s nekym, samotnou mne to nebavi :grinning: Takze musime byt vybaveni na papani v terenu :grinning:

Holky, prcek je taky hrozne protivnej, fakt hruza. Obcas bezduvodne breci, ja jsem z nej na palicku. Dneska se pani lektorka koukala do pusy, pry jestli nam nerostou zuby, protoze jsem ji rikala, ze tam nic nevidim, ale ze to asi nepoznam :sweat_smile: Taky nic nevidela, tak nevim :unamused:
9. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz
Holky ja jen zarizuji veci okola a obcas pomuzu s podej prdidrz a tak. Jinak dela vsechno muj chlap a tu kanalizaci se sousedem. Jako on je do toho celej zhavej a kdyz sem mu ted volala ze jsem ten bagr sehnala a vykope nam to dneska tak byl stestim bez sebe. Ale muzu rict ze tyhle akce moc nemusim mel to domluvene soused a rano me rekli ze to padlo a ze bagr neprijede tak prej mozna za tejden. Tak jsem se nastvala a sehnala ho ja. :grinning:
9. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz
Ahoj holky,

díky za odpovědi.Já když jdu do města tak mám záchytný bod v práci :wink:
Přebalím,nakrmím,pokecáme,pochováme a razíme dál po obchodech.To mě hrozně baví a pořád nestíhám,jsem jak poťap :grinning: Furt malé něco kupuju,ale mám takový super obchůdky,kde třeba tepláčky stojí 45 kč a pyžamko a polodupky třeba 38 kč,ponožky 12kč atd (a není to ten Kík jak jsem psala minule)Je to dovážený z Polska a jsou to víceméně Tamanský věci :wink:

Já tady taky nemám kámošky na kočíkování,tak jdu bud s mamkou nebo sama a to jedu třeba do Alberta nebo Schleckera a koupím nějakou skleničku s papáním,nebo drogérku a tak.

Včera jsem šla taky a byli tam tamani s krabicama věcí,tak jsem malé zas koupila tepláčky s mikčou a vestičkou-komplet a chtěli 99,- a já jsem se zeptala jestli to nemůžu mít za 80,-tak prý že jo.Jen jsem řekla prosím,vůbec jsem nesmlouvala :grinning: :grinning:

Jinak s tím termoobalem je dobrej nápad,Hrusti,to mě nějak nenapadlo :sweat_smile:
9. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz
Jo a chtěla jsem se zeptat ještě na ten fusak.Dneska mi došel a je fakt lehounkej a bezva.Akorát nevím,jak tam proříznout ty díry na pásy?nožem či nůžkama? A na co jsou tam ty přesky?Ještě jsem ho teda moc nestudovala,ale rychle se ptám,jestli nědko ví :sweat_smile:

Malá mě dnes spala taky divně budila se od 19 co šla spát ve 22,23,1 ráno a a pak až 7 ,pak 8:30-10 a ted zas už hodku spinká.Ale v těch jedenáct,jen lehce zaplakala,tak jsem se šla kouknout a kdybych neviděla tak neuvěřím.Dávám jí dudlík na háček co má na postýlce a já dojdu a ona vesele dudlá a spí dál.Vím ,že si ho ráda sundává,ale taková rychlost a po tmě :grinning: :grinning:
9. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz
Buni, mne to v termoobalu na lahvi nevydrzi teple, ale v tomhle od aventu ano. Muzes mrknout na
http://www.eshopbaby.cz/katalog/thermabag-cerny-avent-p164/

Peti, Kremca, kde se da koupit ta masticka a olej? Normalne v lekarne? U nas to nemaji :unamused:
9. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz
Vikul-dělej to jak já když dopíšeš příspěvek tak dej CTRL A a pak CTRL C a když se ti neodešle,tak se vrat a dej CTRL V měl by se ti tam objevit a můžeš zkusit znovu odeslat.Taky to už dělám ,když píšu něco dlouhýho.Jsem vždycky z toho šílela,to psát znovu :wink:
9. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz
Hrusti-super,kouknu na to :slight_smile:
9. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz
Buni, ty jses tedy obchodnice.
Ja ty otvory na pasy jeste nemam proriznute, ale proriznu to na prkynku takovym tim nozikem na krabice, ja tedy presne nevim jak se to jmenuje, ale je to takovy plast s tim vysouvacim kovovym platem na rezani :sweat_smile:
9. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz
JJ tím jsem taky zamýšlela to udělat.Je ostrej a přesnej-dííííky.A ty přesky nevíš k čemu slouží? :sweat_smile:
9. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz
Presky? Clovece, to ani nevim, ze tam neco takoveho je :sweat_smile: Ja ho mam zatim schovany v krabici :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.