• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
:grinning: :grinning: :grinning: to já to hned zkoumala a cpla do toho malou jak jí bude slušet.Vzala jsem ten celej černej a je fakt bezva.A ještě to mají v obalu jak na oblek.Fakt jsem moc ráda,že jsem ho za tu cenu objednala :dizzy_face: :dizzy_face: mám ještě jeden starej doma s ovečkou vevnitř,ale ten je těžkej a nemá ty průřezy,tak když budou velký mrazy tak se třeba taky užije,ale to asi nikam spíš nepojedem :grinning: :grinning: Jsem hrozná zmrzlina a malá by mohla marodit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz
áááááá už vím nač jsou ty přesky,byla jsem na to kouknout a jsou k zachycení ke kočárku,aby neklouzal a nepadal :grinning: Tak a já jdu poležet za malou,dala jsem jí do ložnice,ale myslím, že dolehnu a probudí se :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pak mám v plánu dělat dortík na chut.Tak zatím pááá

a všem pidi narozkám vše nej a nemocným brzké uzdravení :slight_smile:
9. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz
Buni teda ty jsi nakupci :slight_smile: ja pokud nemusim tak do mesta moc nechodim, radsi vyrazime s kamoskama do parku nebo do prirody a pak ta kavarna ale obchody nee, ja bych teda nakupovala ale strasne to leze do penez. U nas sem nic takoveho jak pises ty ty ceny nevidela :grinning:
My jeste nemame fusak objednany, snad to pocasi jeste vydrzi, kdy ho planujete davat?
Ten termoobal vypada super. :wink:
9. říj 2009 ve 14:11  •  1 dítě  • Odpověz
Me nakrkl ted manza, vcera si jel z prace do sklipku vratil se az dneska a sel si lehnout, ze pry se chudacek malo vyspal :angry: A co mam rikat ja :angry: Nekdy me fakt toci. :angry:
9. říj 2009 ve 14:23  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj kočky,
ta mastička byva i v lekarne a ten Eukasol je sprej..
karčo už jsme si říkali co se deje,občas kukni at víme že jste v pořadku :wink:
hrusti máme taky podobny termoobal,jinou značku,ted si nespomenu ale kolem 500 kč stál..
buni super ceny,škoda že tady to nemame..ted musím nakoupit punčošky,je fakt zima..už dam podzimní fusak..

mame opet pichlé kolo na kočarku,včera lepené..takže jdem zas do sportáku,už me to fakt štve..

zuzí ty jo,s tím spaním teda desné,co na to říká dr??
9. říj 2009 ve 14:50  • Odpověz
miši me manža taky po ranu zvedl tlak,je nachlazeny,tak maleho ani neveme a pak jede na raby,v te kose :angry:
9. říj 2009 v 15:09  • Odpověz
hrusti: já se v lékárně ptala a bylo mi řečeno, že to mají jen dealeři. Tak zkus www.just.cz. Tam je seznam všech prodejců. Nám teda fakt hodně pomohla. Až na tu teplotu teda.
9. říj 2009 v 15:52  • Odpověz
misi, to u nás je pořád... ale já spím s malou do desíti, tak mě to neva :slight_smile: Jinak u nás bazén v Lb 2400Kč 10lekcí a 2600Kč Jablonec taky 10lekcí...
Jinak já jsem poprvé v životě doma bez Kikiny, babička si ji vzala na procházku :confused:
9. říj 2009 v 15:52  • Odpověz
andy tak se natahni :wink:

malí ma desny prujem,nestíhám přebalovat a pořad desne brečí..ma to zřejme z toho sirupu co ma od dr..,ješte že už s ním končíme..je mi ho líto a už mi i hrabe,jak furt brečí :unamused:
9. říj 2009 v 16:25  • Odpověz
Petrach chudak malej, to musite douzivat? Andy tak si to uzij :slight_smile: No tak sem se tesila na zitrek a mozna z toho nic nebude, protoze má lít :unamused:
9. říj 2009 v 17:27  •  1 dítě  • Odpověz
petrach: chudáček. My se z těch nemocí nevyhrabem, co? :frowning2:
9. říj 2009 v 17:50  • Odpověz
Holky, psala Anittka, ze dneska mel deda pohreb. Je z toho hotova. V Praze bude do nedele a pak az dorazi, tak na vas prijde mrknout na net. Mam vas vsechny pozdravovat :wink:
9. říj 2009 v 18:08  • Odpověz
Pridala jsem fotku jak maleh cvicí jogu :grinning:
9. říj 2009 v 18:10  •  1 dítě  • Odpověz
hrusti moc ji pozdravuj,at se drží...
miši pry jsou kluci pomalejší :grinning: Eliáška se to netyká,pekny akrobat a sekne mu ta čepka :wink:

my jsme spali v kočarku přes hodku,na odpoledne rekord :wink: a jdem koupat..je venku pekná kosa,tak jsem si zatopila v krbu
9. říj 2009 v 18:40  • Odpověz
Peti ha ha blbosti to ho uzije, ale sedet to ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: krbik závidím. Malej uz spi, dneska jsme byli na te druhe hexe a ted jsem ho merila a teplotu nema, hurá. Ale zalomil to bez večeře, tak jsem zvědavá kdy se vzbudí hlady :sweat_smile:
9. říj 2009 v 19:20  •  1 dítě  • Odpověz
Misi maly bude cvicitel.No u nas plavco vychazi na mesic neco malo pres tisicovku a je to jednou tydne ale zas vy to mate 2x tydne. I tak to tisko je docela dost na mesic, ale jak pisou holky 5tacu tak to bych taky nedala - to je fakt mazec :confused:

Je Peti ted jsi me pripomela ze musim dat do kupy kocar (teda muj :grinning: ) Musime dofoukat kolca a nachystat ho na zimu :sweat_smile:

Karco vy uz mate 2 zoubky? :confused: A my porad nic :sweat_smile:
9. říj 2009 v 19:30  • Odpověz
janinka: my taky nikde žádný zub. :slight_smile:
9. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz
Tak jsem zkoukla superstar a ta malá mrška pořád nechce ještě spinkat, v 9bývá tuhoň a dnes nic :unamused: Už jako zabírá, ale pořád se ještě kroutí..
Dám Vám tam fotky nových šatiček.
Anittku zdravím taky.
9. říj 2009 ve 22:31  • Odpověz
andy, u nás se taky ještě nespí. Teda tak napůl, ale každejch pět minut je vzhůru :frowning2:
Peti, dr. mi na to její spaní nic moc neřekla. Říkala, že se jí to může spravit za měsíc, za rok... Že prostě to nejde nijak ovlivnit... :frowning2: Njn, holt bude sůva. Aspoň, že spinká pak dobře a v kuse, protože jinak by ze mě za chvíli byla zombice :grinning:
Buni, teda, Kačenka je taky pěknej ďáblík. To u nás lezení zatím nehrozí, Kačí je šikulka. Ulezla toho docela hodně :dizzy_face:
Misi, Eli je šikulka. Asi to odkoukal od maminky, že? :wink: Je ti čím dál podobnější :slight_smile: My jsme po druhé hexe měli dva dny zvýšenou teplotu, je dobře, že to Eli snáší dobře :wink:
Peti, jéje, krb závidím. Hlavně teď na zimu, úplně vidím samu sebe před krbem zabalená v dece se svařáčkem v ruce a okolo roubené chaloupky dva metry sněhu. To je moje dokonalá představa Vánoc :grinning:
Hrusti, Anittku moc pozdravuj a vyřiď jí, ať je silná, že na ni všechny moc myslíme... :pensive:
9. říj 2009 ve 22:58  • Odpověz
zuzi, to u nás se nespala proto, že pán domácí se nutně musel koukat na tv v ložnici a ono ji to rušilo a pak když viděl, že ji to opravdu budí, tak šel do obýváku :angry: Ale stejně mu to tam řvalo, proto nemohla zabrat :frowning2:
Tak když rekonstrujete ten pokojík, tak pak schválně tam Veru nechte spinkat, ono se to nezdá, ale může ji to taky rušit, stačí třeba jen ten pohyb Tvůj, někdy prostě má tvrdší spánek, tak se nevzbudí, ale jindy ho má slabší a to pak třeba stačí zakašlání a je to. Takhle hodně maminky chválí, že když dítko začlo spát samo, že se přestalo tak budit.
misi, tak hlavně, že je pohybovej, sedět začně, ještě času :slight_smile:
buni, teda, Káťa je šikula.....
Jééé, my už máme happy birthday, to letí, půl roku, tak jsem se sžily a teď začnou ty pravé průzkumy :grinning:
10. říj 2009 v 00:09  • Odpověz
Ahoj holky,
tak se poctivě hlásim. No jo, zoubky rostou, Anče taky, dávám fotku do alba, jak už je veliká. Janinko, vy nemáte ještě zoubek? To je vtipný, přitom jste o dost starší.
K.
10. říj 2009 v 07:23  • Odpověz
Achojte holky,
zdravím vás od našich. S manželem jsme se dohádali včera a mě už opravdu přepadají depky, tak jsme jeli k našim.

Jo, s tím couráním všude po městě, já bych to brala, ale samotné by se mi fakt nechtělo a ta moje kámoška je prostě hrozný pecivál. Jsem ráda, že ji občas vytáhnu ven na procházku po vesnici a to je vše. Když jí nabídnu že bychom mohly pěšo vedle do vesnice (1,5 km) na kafíčko a pokecat, tak mi řekne, že až budou holky větší, tak dva roky :astonished: Nechápu to, protože když jsme neměli děti, tak jsme byli hrozně akční a teď ...... :frowning2:

Jinak mi včera kámoška darovala obrovskou tašku narvanou oblečením po jejích dvou holkách a fakt nádherný kousky :wink:

Ty jo, Karco, Anci je teda pěkná čára dlouhá, kolik měří?

Andy, vše nej nej Kristýnce k půl ročku :wink:

Jo, včera jsme ještě byli s manželm na usmířenou v kině na filmu Ulovit miliardáře - no, hodně zvláštní pojetí, ale je to film od Vorla, tak jsem ani nic jiného nečekala.

Misi, Eli je šikulka jakou staví střechu :wink: a strejda Petr je Tvůj bratr, nebo manželův? Mimochodem fešák :wink:
10. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
Ahoj holky,

bemo byli asi erupce na slunci s tema chlapama :angry: u nas bylo taky dusno..
andy s tou telkou je to i u nas..ted je manža nachlazeny a spí v obyváku a telka by jela do rana,kdybych mu ji nevypla :angry:
zuzí nám dr u Elin davala homeo sirup na zklidnení a spaní,bral se 10dní a pak vysadil a pak chvilku usínala normálne..jinak u nas to bylo co u vás :unamused: usnula až kolem 23hodky..ale tak ve 3 letech se to zlepšilo :grinning: :wink:
tak doufám že u vas to přijde dřív..
;-

Krystínce vše nej k pul roku:wink: to to letí holky
karčo vy jste šikulky veliky :slight_smile:
10. říj 2009 v 10:03  • Odpověz
Tak už máme konečně objednaný fusak, mamka nám ho koupila, prý aby byla Natálka v teplíčku :wink:
http://www.detskyraj.cz/zbozi/7589-emitex-combi-fusak-3v1-s-medvidky-2009-2010 - vzali jsme tu poslední barevnou kombinaci.
Už abychom ho měli. U nás dole na jihu není zrovna zima, ale když navštívím babičky, tak už je tu fakt kosa. Kakže příště už ho určitě využijeme.

Mějte se holky, pěkný víkend :wink:

U nás taky jede TV celý den - taky manžel :grinning: . Ale já ji teď přes den vypínám aby na to nebyla Natálka zvyklá a pouštím ji jen když spinká a pak až na večer, kdy se koupe atd. a do obyváku už se nedostane :slight_smile:

Holky, je to někdy boj a těma našima dětičkama, ale zvládly to všechny, tak my taky. Ale musí to být fakt zápřah. Já jsem zvyklá, že po osmé už máme svůj klid a když to tak není, tak jsem rozhozená - jako včera v noci od 23 hod. do 01:30 hod řvala a řvala, prostě nechtěla spinkat, ale naštěstí tyhla noční mejdla máme málokdy, ale zase nám taky nespí do odpoledne, ale hezky kolem šesté budíček aby se náhodou jednou rodiče nevyspinkali :grinning:
10. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz
ahoj holky přeju pěknou sobotu.
U nás je taky hnusně.Mlha a zima.Ještě, že už ten fusak máme,ale stejně nikam nevylezu :grinning:

Včera jsem udělala dortík a povedl se a je k jídlu tak jsem ráda.Zítra kus zanesem tchánům,at si taky smlsnou :slight_smile:
Dnes jsem dělala těstoviny a za chvíli budu žehlit,mám toho tady haldu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kristýnce a Marečkovi vše néééj :slight_smile:

Bemo-proč jste ten fusak neobjednali na mimi bazaru?Tam je za 899,- :confused: :fearful: Holky sem dávaly odkaz...
10. říj 2009 v 15:51  • Odpověz
jo a Naty má taky zítra půl rok tak vše nééj i Natálce :wink:
10. říj 2009 v 16:00  • Odpověz
AHoj holky,
jsem napsala prispevek a zbuchlo to :angry:
Dneska jsem mela dopolko anglictinu, po ceste zpatky jsem se zastavila na mensim nakupu. Nakonec jsem prckovi koupila toho mluviciho pejska od Fisher Price, meli v Tescu na Narodni tride akci 20% sleva na veskery sortiment, takze vysel po sleve na 799 Kc. Ale uz je to opravdu posledni darek pro prcka, jinak nebudeme mit ty kramy kam davat :sweat_smile: :grinning:

Tady je taky hnusne, dneska jsem prckovi uz dala puncochacky.
Jeste holky dotaz, co davate prckum na nozicky? Honzik ma takove capacky na suchy zip a skopava mi je, tak premyslim, ze mu budu muset koupit normalni boticky na zavazovani. Asi s nim zajdu do nejake detske obuvi, aby mi zmerili nohu, omrknu ceny a mozna po necem mrknu na MMB. Do kocarku staci nosene boticky, co???
10. říj 2009 v 16:01  • Odpověz
Buni, děkujeme, my jsme to objednali tam, protože ta akce už tam skončla a už ho na tom odkazu prodávají za 1 300,- takže nejlevněji vyšel tady. Už se fakt těším až ho budeme mít a Naty do něho zababuším. Protože mě to úplně štve, že nemůžeme jít ven. Já tohle psí počasí můžu :slight_smile:

Hrusti, já už jsem včera taky dala poprvé botičky. Jen takové spíš na kouknutí, rozhodně ne na chození a punčocháčky už dávám déle. Botičky jsem koupila v tescu, jsou volnější, takže si myslím, že nožišku nijak deformovat nemohou a jsou to takové tenisky. Ale jen na ven, když Natálce někde vykoukne nožička, tak aby neprochladla od nožiček.
A velikost - no, moje mamka nám je tenkrát donesla do porodnice a vel. je jako 0-0 tedy novorozenecká :grinning:
10. říj 2009 v 17:19  • Odpověz
Bemo, Ančí má 70 cm a 9,2 kg :astonished:

Ale když kouknu na tvoje fotečky, tak se Naty taky nezdá být krátká :slight_smile: Jo a máš krásnej novej účes.
10. říj 2009 v 18:54  • Odpověz
hrusti ja davam takové ty ozdobne botičky ale myslím že moc nezahřejou..chci na zimu neco teplého,vydela jsem kožene capačky s kožíškem,takove ty papuče co jsou i pro dospelé,tak ty chci..

úpunčošky už davam taky a už vytahnu podzimní fusak,dnes jsme dali dlouhou prochazku a bylo fakt hnusne,mrholilo,no hnus a ja jsem byla pekne koslá :unamused:

karčo tyhle míry ma kamošky prcek ,takže se nestresuj,lepščí než by nepřibírala ne?? znám holku co se desne trapí skrz vahu,malá ma rok a radši vahu nebudu psat,kdyby to nekdo četl ze znamích,ale fakt hooodne malo..
navíc až bude behat se budeš divit kde ty kilča jsou :wink: Elin byla taky kus ženské a ted je kost a kuže a Šimmula není taky hubenour..jde vydet že jsou v pořadku,to je hlavní..
Aničce to mooooc sluší :slight_smile:
10. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.