• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Bemo-tý jo.Ted jsem na to koukala a fakt je to o kilčo dražší :astonished: Tak to jsem měla teda štěstí,že jsem to objednala hned a nečekala až aláh.Ale je fakt bezvadnej :wink:

Holky,malá má asi spurt.Je protivka a furt knourá a občas mívá hysteráky z hladu a to teda dlouho nemívala.Furt by se jen chovala,je to velká hérečka.Bečí,zvednu jí a klid a když položím tak zase natahuje.A i spaní se pohoršilo,teda usíná po 19,což o to(Zuzík je na tom hůř)Ale nějak se mockrát vzbudí ze spaní :frowning2: ..A hned zas usne,nebo jdu kojit...že by fakt ten spurt....????

...dneska je fotbal...to je nuda :grinning: :grinning: :grinning:
10. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz
Hrusti-já dávám na punčošky takový teplý chlupatý ponožky a přikryju dekou a zapnu kočár a když jedem v autosedajdě na nákupy tak takový ty botičky s měkkou podrážkou...něco takovýho-koukni :

http://www.capacky.cz/katalog/20-obrazkove-motivy.html

Jsou tam pěkný motivy a jsou z kůže.

Karča-čáááu ženská,jak se máme?Ančí je už velikááá :astonished: Bud ráda,za ty kilča :slight_smile: Já se obávám každé kontroly,jestli Kačka přibrala to co má-holt tabulky jsou v hlavě pořád.UM mi vypije max 100ml naráz, víc nedá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. říj 2009 ve 20:56  • Odpověz
Ahoj holky, jsem si dneska trošku mákla a zítra přijde rodinka na obídek, máme salát a řízky :slight_smile: Ještě přemýšlím teď, že bych udělala bublaninu, ale se znám, pustila bych se do ní, tak to budu muset zmáknout nějak zítra.
Jinak Kikina už pije sunar ode dneška a teď na noc měla kašičku od sunarky huršková se sušenkami a taky ji to šmakovalo, ale chutnaj ji jenom ty hotový, to udělaný doma mi docela sabotuje :frowning2:
My dnes byly na procházce a taky jsem dávala punčošky, bylo tu 10st. :confused: Jinak pro Kiku mám kozajdy, mám je v albíku.
karci, Áňa je kóča :slight_smile:
10. říj 2009 ve 21:37  • Odpověz
buni jsou suprove ty botky,neco takoveho jsem myslela,jen tam maji velikost 17,musím to prokoumat a pomeřit kolik ted mame,mame malou nožku..

andy ty jsi akční :wink: ja jsem dnes lína jak veš,kašlu nas žehlení a jdu spat,mam desne malo naspane a malí je protivec,to same jak páíše bunička..všichni prchají,jen spustí sireny a ja holt musím..ale bolí ho bříško z toho sirupu,je to tím.nedelá to jen tak,ale stejne už to nezvládám
10. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz
Peto tady máš ještě odkaz a tabulku velikostí-měření těch botiček. :wink:

http://www.nosenideti.cz/zbozi.php?volba=karta_zbozi&skupina_id=188&zbozi_id=SFRuzKocka
10. říj 2009 ve 22:47  • Odpověz
Ahoj holky, to je bezva odkaz na ty capacky.:slight_smile: Vse nejlepsi oslavencum Mareckovi a Krystynce :dizzy_face:
Andy mala je frajerka v tech satech. A ty si teda pekne akcni.
Ja dneska mela jet na ten burcak, ale v rano tady bylo strasne hnusne. Tak jsme nakonec jeli do Brna, neprselo tak jsme navstivili hrad Spilberg, katedralu Petrov, vyhlidku, kaficko v centru a jeste Ikeu. :grinning:
A Sparkys. Vybrala jsem tam malemu darek na Vanoce. Jsou to tákove gumove kosticky jsou super.

http://www.sparkys.cz/clemmy-20-barevnych-kostek-zimni-katalog-2009/d-27867/

a jeste mu objednam toto, ma to kamoska a je to super:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=14839095&tab=0
10. říj 2009 ve 22:48  •  1 dítě  • Odpověz
Bemo strejda Peta je muj brácha, nevidíš tu podobu :grinning: :grinning: :grinning:
10. říj 2009 ve 22:50  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky,

my dneska měli docela nabitý program. Teda Petr, já ne :grinning: Dopo jsme byli u našich, tam dělali dřevo, pak tady nahazovali venkovní krb a pak jsme byli u tchánovců. Ale bylo tady tááák hnusně. Já tedy žádný fusak ještě nemám, řeším to punčocháčkama, zateplenýma kalhotama a dekou :slight_smile: Ale jak píše Bunička, v tomhle marastu se mi ven ani chodit nechce. Už se těším na zimu, jen doufám, že letos bude sníh :slight_smile:

Řešíte capáčky, já mám vybrané na www.kojenecke-obleceni.eu, tam mají krásné capáčky a spoustu jiných věcí docela za levno (hlavně dupky :slight_smile: )

Andy, malá je fakt modelka :slight_smile: Moc jí to sluší!!! A s Veru přejeme Kikče všechno nej k jejím půlročním narozeninkám! :sunglasses:
Karco, tý jo, tak s mírou jsme na tom stejně, jen ty kilča nám chybí :grinning: I když teď po příkrmech se nám zakulacuje :grinning:
Buni, může to být spurt, oni ho mívají kolem šestého měsíce nebo jsem to špatně četla?
Misi, ty kostičky vypadají super. My jsme malé tuhle koupili vkládačku od Fisher Price, dostane to k Vánocům. Ten kůň vypadá taky dost dobře. A co si tak prohlížím alba holek z koníka, tak je docela dost oblíbený :confused:

My už asi hodinu a půl spinkáme, tak jsem zvědavá, jak dlouho to vydrží. Na dnešek spala zase 11hodin :slight_smile:
10. říj 2009 ve 23:05  • Odpověz
http://kojenecke-obleceni.eu/zbozi/capacky/1289-capacky-zimni.html

konkrétně se mi líbí tyhle a to moooc :grinning: Jen nevím, jestli mají nějaké vyteplení i uvnitř. Píšou s kožešinovým olemováním, ale když jsou zimní, tak by logicky měly mít i vyteplený vnitřek, že?? :astonished:
10. říj 2009 ve 23:08  • Odpověz
Ahoj holky!
Buni, diky moc za odkaz na ty capacky, mrknu na to :wink: Ja jsem videla takove capacky, co vypadaji jako boticky na zavazovani, tak na ne jeste taky mrknu. Hlavne nevim, jakou ma prcek velikost a prijde mi,ze ma sirsi nart, takze mu musim ty boticky radsi vyzkouset :wink:
Dodatecne vsem vcerejsim oslavencum vse nej. Nejak jsem to zazdila :sweat_smile:

Ja mam pro prcka takovych darku k vanocum :sweat_smile: :
Koupila jsem mu stavebnici geomag http://www.modroocko.cz/zbozi/3730/Geomag---Geobaby-81--8-dilku.htm
pak kosticky od Sassy s autickam http://www.hastrmanek.cz/detail/autoskola-sassy/
auticko se zviratkama http://www.uberusky.cz/eshop-fp-auticko-se-skladacimi-zviratky-52-1259
a vcera toho pejska http://www.uberusky.cz/eshop-fp-mluvici-pejsek-fisher-price-55-1384
a pak jeste leporela s krteckem:slight_smile:
Nevim, kam vsechny ty krámy dáme :astonished:
11. říj 2009 v 07:47  • Odpověz
ahoj holky,

hrusti: nic se neboj, hračky se vždycky někam vejdou. :slight_smile: Kdybys to viděla u nás, tak tady nenajdeš skoro nic, krom hraček a pořád nějaké přibývají. Když k nám někdo přijde, tak se ptá, kolik tu máme dětí. :grinning: Je to tu jak v hračkárně. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak jsme dnes ráno poprvé bez teplot, tak doufám, že to vydrží. Ale moc tomu nevěřím. Jo a poprvé se vzbudila na jídlo po šesti hodinách. Jupí. :grinning:
11. říj 2009 v 08:35  • Odpověz
Kremca, to jsou super zpravicky!!!!
Ono to pocasi je zase takove divne, vcera jak jsem byla ve meste, tak vsichni chrchlali :unamused:

Ja jsem si ted uvarila zdrave kaficko, vyslala manzu na nakup a az se prcek vzbudi, tak vyrazime k babi a dedovi na obed :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. říj 2009 v 08:42  • Odpověz
Holky, jeste se chci zeptat, jestli kdyz prckovi zacnu davat maso, tak jestli ho musi mit kazdy den? Ja tady mam jeste nejake prikrmy jen se zeleninou, tak ze bych mu to prostridala? :confused:
I kdyz otazka je, jestli to bude jist pak jen se zeleninou, prinejhorsim k tomu zamicham maso :grinning:
11. říj 2009 v 08:44  • Odpověz
Achojte holky, tak my jsme dnes chrněli do devíti, ale to jen proto, že po kojení v pět ráno jsem si ji nechala u sebe v posteli a to vždycky vydržíme dlouho, ale dělám to málokdy, aby si potvůrka nezvykala :slight_smile:

Misi, tak to jste měly super výlet, holky, já vám všem tak závidím, my jsme taky dřív furt cestovali a každý víkend nějaký výlet a teď :frowning2: fakt mě to štve. Koupím si auto a budema jezdit s Natálkou samy dvě.
Jinak v Brně na Špilberku v té hradní restauraci dělá moje sestra :wink:

Hrusti, já Ti s příkrmamam moc neporadím, protože mě Natálka chce jen samotnou zeleninu, jak jí dám třeba mrkev s bramborama a smíchám to i s vodou, aby to bylo vodnatější, tak to prostě nechce a tváří se jako že hodí šavli :grinning:

Ale já jsem včera šavlila, už nejsem zvyklá na ty taťkovy obědy, tak mi to moc nesedlo :unamused:

Kremco, tak snad vám to už bez teplot vydrží. Musí to být fakt hrůza být pořád takhle na hromadě.
11. říj 2009 v 09:50  • Odpověz
Ahoj holky,

tady prší a fučí tu vítr. To bude zase den bez vycházky. No, snad se to ještě odpoledne trošku vyjasní. Aspoň ať neprší... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak u nás noc dobrý, spinkala od půl desáté do šesti a pak od půl sedmé do desíti. Teď vařím uzenoknedlošpenáto :grinning: Dlouho jsme to neměli a tak za půl hodinky půjdu dát malé ohřát květák. Má ho dneska už čtvrtý den, máma mi včera rozmixovala čtyři růžičky a mám toho celou lahev od majonézy, tak ho asi zamrazím a pak k tomu jen třeba přihodím mrkev nebo bramboru... Na další dny tu mám zeleninovou směs a pak mrkev s bramborem. Doufám, že nevadí, že jsem jí ještě brambor nedala. Zatím máme jen čistou zeleninku a fakt jí to šmakuje :slight_smile:

Hrusti, to bude mít Honzík spoustu dárečků :slight_smile: My máme zatím koupené jen tři, ale musíme se polepšit. Oblečení ale budu kupovat až před Vánoci, protože teď neodhadnu velikost :frowning2:
Bemo, my toho taky moc nenacestujeme, jezdíme jen na chatu nebo k babičkám a když nás taťka někam vytáhne, tak to máme svátek :grinning:
Kremco, tak hlavně, aby se ty teploty nevrátily :wink:

Jinak Natálce a Marečkovi přejeme všechno nejlepší k dnešním půlročním narozeninkám. Hlavně hodně zdravíčka a štěstíčka.
11. říj 2009 v 11:57  • Odpověz
:frowning2: bohužel jsem to zakřikla, už má zase svých 37,2: A navíc jí vyskákala nějaká vyrážka na obličejíčku. To ještě nikdy neměla. Tak nevím, jestli je to z toho jablíčka včera nebo jestli náhodou nemá tu šestou nemoc? Už ji tady někdo měl? Jak se to projevuje?
Natálce a Marečkovi vše nej, nej. My máme dnes osm měsíců. :To to letí. :slight_smile:

Bemo: já si auto koupila a jsem nadšená. Je sice starší, žádný super blesk, ale jezdí a to je hlavní. Dovezu se kam potřebuju a je to k nezaplacení, dkyž potřebuju rychle k mudře. Konečně nemusím MHD, kde toho pochytala ještě víc.
11. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz
hrusti: každý den by mělo být maso a střídat se žloutkem, který by měl být tak jednou týdně. Ostatní dny masiko. Já dávám všechno, co jde koupit- králíka, kuře, hovězí (to teda jen ve skleničce, protože nevím z čeho to v obchodě je), vepřové, jehněčí, krůtí. Vždycky si uvařím obědy na dva dny a v tom je špalíček masa.
11. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:

Nelinka ode dneška říká BÁBA a není to náhoda. Od rána mele jen bába bába. Manža je naštvanej a pořád dokola jí opakuje táta táta a ona na něj bába bába :grinning: :grinning: :grinning:
Jo a už máme skoro další 2 zoubky, takže už jich budeme mít 6. Ale jak u toho trpíme. Nespala 2 noci a jeden den úplně celej probrečela :frowning2:
11. říj 2009 v 16:55  • Odpověz
Kremca, my jsme sestou nemoc nemeli, ale znama rikala, ze meli asi 3 dny vysoke teploty kome 38 stupnu, pak teploty ustoupily, prcek se osypal a bylo po nemoci. Nemelo by se s tim moc ven mezi lidi :wink:

Ambret, Nelinka je sikulka :slight_smile: Manza taky husti do Honzika porad tatata :grinning: :grinning: :grinning:
11. říj 2009 v 17:40  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem dneska (po obdržení mateřské, hehehe) vyrazila na nákupy, dokážu to pěkně rychle rozfofrovat. Zkoušela jsem Anče snad desatery botky, ale prostě má tu nožku nějakou vtipnou, všechno na ní tak divně visí a patu má prostě vždycky ve vzduchu, takže bude mít nadále tlustý ponožky místo botek.
A holky, je to pravda, Ančí to určitě vyběhá. Zuzíku, tak vy máte taky pěknýho čahounka, tak se pak spolu budou holky kamarádit, aby nebyla ta moje jediná žirafka :slight_smile: :slight_smile:
Holky, jak vlastně rostou další zoubky, má teď ty 2 dole a teď pojedou ty nahoře? Nevíte?
Jo a holky, možná super typ pro Vás na Vánoce, objevila jsem boby, které mají kšíry, takže v zimě, až bude sníh, tak budu moct s Ančí vyrazit ven taky s něčim jinym než s kočárem, jen tak jí za sebou tahat. Tak jukněte:
http://www.azurovy.cz/index.php?main_page=product_info&products_id=670
K.
11. říj 2009 v 18:22  • Odpověz
ahojky holčiny

tak je to za náma a na dědu jen v dobrém budu vzpomínat

pomalu vás dočtu je toho hodně

davídek říká máma a je to sladoučký

jinak s manžou se to uklidnilo naštěstí tuk tuk doufám že na dlouho

davídek papá už skoro všechnu zeleninku a masíčko začneme za týden ale zatím převážně kupuju v sobotu pořídíme pořádný mixer a budu už jen vařit :slight_smile:
11. říj 2009 v 18:59  • Odpověz
Karca, ty boby vypadaji dobre. Zrovna jsem o necem podobnem premyslela na zimu, abych mohla Honzika tahat po parku :slight_smile:

Anitt, to je dobre, ze je to s manzou v pohode :slight_smile: My jsme s masickem zacali dneska. Ja jsem zkousela varit, mixovala jsem to tim tycovym mixerem, to na to mixovani staci, ale prcek mi to nejedl. Ale chtela bych zase zkusit varit, kdyz tam bude masicko, tak to snad bude prckovi vic smakovat nez jen ta zeleninka :wink:
11. říj 2009 v 19:10  • Odpověz
Ahoj holky, ty boby jsou fakt dobrý :slight_smile: No u nas toho snehu nikdy moc neni, takze asi nic.
hrusti krasny darecky.
Kremca ja jsem cetla, ze maso max. 2 x tydne. To dodrzuju ja, malej teda maso ji ze sklenicky. Ja bych na to nechytla. Stejne z toho neni nijak odvazanej, radsi ma zeleninu, brambory a ryzi no asi bude po me :grinning:
U nas dneska bylo celkem dobre, tak jsem prochazkovali a dneska jsem objednala ten fusak, taky emitex tmave modry a vevnitr svetle modry.
Malej taky krasne zvatla ale mama ne spis bebe, pe, jaja apod.
11. říj 2009 ve 20:12  •  1 dítě  • Odpověz
:slight_smile: ahoj hoky,

nám dr řekla pro začatek maso 2x tydne a jednou žloutek..

hrusti úpekné darečky jste vybrali..
anitko je líp_myslela jsem na vás

Natalce,Marečkovi a Tynce přejeme vše nej :wink:
ambret máš šikulku a anitka taky :slight_smile:

karčo ty boby vypadají dobře..no my asi tak brzo sedet nebudem,takže budem tlačit kočar :grinning:
kremčo šestá nemoc jsou horečky 3 dny a pak se osype vyražkou..nebude to tím jabkem,je tam hodne céčka..doufám že už to u vas skončí ty nemoci..
miši máš super manžu,ten muj je taky pecivál :unamused:
11. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz
misi: pro začátek dvakrát týdně maso stačí. Ale my už ho baštíme skoro dva měsíce, a to jsem četla že by mělo být každý den a střídat se žloutkem, jak jsem psala.

petrach: já fakt nevím jestli je ta vyrážka z jogurtu nebo jablíčka. Nicméně je to kopřivka, takže tyhle dvě věci vysadím a uvidí se. Teploty bohužel pořád. To ráno a si byla nějaká výjimka. Moč se mi nepodařilo odchytit, tak jsem zvědavá, co bude zítra u mudry. :frowning2:
11. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz
Peti manza je taky pecival, byla jsem s kamarady, manza hlidal. :slight_smile:
Kremca kazdy ma asi jiny nazor, me se teda zda maso kazdy den moc, i masozroutky taky neji maso kazdy den, ne? Ja sama maso nejim, snad jen ryby, ale malymu ho tak 2x tydne dam. A az bude vetsi at se sam rozhodne jestli ho bude jist nebo ne.
Malej uz normalne v tuto dobu chrni, dneska nic. Ach jo.
Holky taky se doma dohadujete kvuli penezum? U nas je to des, co chvilku. :unamused:
11. říj 2009 ve 20:53  •  1 dítě  • Odpověz
Tak my se naštěstí o penězích nedohadujem, ale nemáme je společné, já si jedu z mateřské a do toho mi manža nemluví a já zase neřešim jeho peníze. Anču i sebe z mateřský obstarám, takže v tomto směru je to pohoda.
Vy máte Misi peníze dohromady?
11. říj 2009 ve 21:11  • Odpověz
Petrach, do zimy ještě daleko, tak třeba se malej taky posadí, ale nesmíme na něj spěchat, jen ať všechno zkoumá pomaloučku, neměl ten start zdarma jako ostatní. Anča zatím taky nesedí, ale vzhledem k tomu, jak je velká, tak jsme museli koupit už větší autosedačku, tak v ní prostě sedí a občas jí posadim i v kočáru, že jí opřu, protože je to vzteklinka, ale sama se neudrží, to hned přepadne na nějakou stranu, taky na ní nespěchám.
11. říj 2009 ve 21:14  • Odpověz
Karci mame dva ucty, pred materskou to nebyl problem, ale z meho uctu se plati uvery i hypoteka takze my tam jeste manza musi neco poslat protoze materska by na to fakt nestacila. :frowning2: Takze jsem na nem zavisla, da mi sice nejake penize na mesic, ale malej porad neco potrebuje takze mi to vetsinou nestaci :frowning2:.
11. říj 2009 ve 21:21  •  1 dítě  • Odpověz
Ty mas materskou jen pro sebe a malou, nic z ni neplatis?
11. říj 2009 ve 21:22  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.