• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Ahoj holky, tak u nás se dnes po nočním flámu už konečně spinká, tak doufám, že dnes bude dobrá noc, podle mě ji bolelo bříško včera :frowning2: Tak jsem dnes nasadila sabíka a jestli to bude pokračovat, tak bohužel v sunaru dál pokračovat nebudem :frowning2:
Jinak byla u nás rodinka na obídku a dobrý, vše se zbaštilo. Zítra jdem na 6měsíční prohlídku, tak jsem zvědavá kolik máme.
Já dávám maso tak 3x a žloutek 1x.
Natce a Marečkovi vše nej :slight_smile:
anitt, to je dobře, že s manžou už je to lepší :wink:
misi, nooo, my ani ne.. Páč já nechávám vedení kasy na Tomovi a on mě dokáže brzdit, abych neutrácela, ale na druhou stranu mi nějak neodpírá, jen hodnotí jestli danou věc opravdu potřebuju a já když nemám u sebe moc peněz a nemůžu něco hned koupit, tak o tom taky víc přemýšlím. Naše hádky jsou kolem něčeho jinýho bohužel :frowning2: Ale všude je něco jinýho...
11. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz
No jo, ale zase jsem ještě neměla rodičák jen. Mám sice na 2 roky, ale taky to dost klesne :frowning2: I když je fakt, že budu mít splaceno jednu půjčku a zbyde už je jen jedna malá, takže to bude taky jiná..
11. říj 2009 ve 21:32  • Odpověz
Andy to je dobre, ze se obidek povedl :slight_smile: U nas se uz taky spi, malej chudak nemohl vytlacit bobek, tak jsem si ho vzala do naruce, zaprel se rukama a uz tlacil :sweat_smile:
Me prave hrozne vadi, ze mu musim o penize rikat, na to jsem nebyla nikdy zvykla. Bohuzel je ted nas prijem prumerne asi o 15-20 tisic mensi, kdyz neberu jen plat ale i ruzne odmeny apd. a to uz je fakt znat. Nedokazu se s tim nejak srovnat a pak se s manzou hadame.
11. říj 2009 ve 22:10  •  1 dítě  • Odpověz
misi my mame taky společnou kasu..dokud jsem delala tak jsem ja tahla domacnost a manža hypoteku,pujčky a inkaso..ted je to taky desné :angry: me pořad chybí,ted už mam jen rodičák :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted to teprve začne..taky jsem si zvykla mít svoje a je mi blbe furt si říkat,navíc mame hodne splatek a manža to sotva pokryje z platu..
budu muset občas do prace,což jsem i rada že vypadnu..

zrovna dneska me furt točí :angry: ty jo jestli je to tím počasím čí čím :astonished:
11. říj 2009 ve 23:26  • Odpověz
tak u nás se zase nespí :frowning2: No, ale už mám vše uděláno, tak je to v cajku, jen budu muset asi jít přebalit, páč to tu nějak zavání dnešním květáčkem :grinning:
misi, my máme taky dva účty, ale Petr mi na ten můj bude muset taky teď posílat peníze, ptze z mýho účtu jdou ty největší splátky - leasing, pojistky, nájem :frowning2: Takže už budu pod kontrolou, což se mi moc nelíbí, ale prostě jinak to nejde, ale je fakt, že ty prachy nám budou setsakramentsky chybět :frowning2: Když si vezmu, že v ostatních státech se nebere vůůůbec žádná mateřská, tak se divím, jak to ti lidi zvládají....
Anittko, moc na tebe myslíme. Je dobře, že tě Davídek dělá šťastnou a to, že říká máma je to nejkrásnější :dizzy_face: To u nás ještě nehrozí - my máme to svoje hau, ble, haj, jé a to je tak asi vše
karco, já doufám, že malá se v tom růstu zarazí, nerada bych byla v rodině nejmenší :grinning:
Andy, super, že se obídek povedl :slight_smile: Doufám, že dneska nebude flám pokračovat. Dnes jsme na řadě asi my :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: My se zase hádáme o tom, že jsme pořád doma nebo na chatě a skoro nikam nechodíme :frowning2:
Jinak já jsem taky četla, že masíčko dvakrát v týdnu a tak dvakrát žloutek a pak masíčko každý den. Popravdě nevím, jak budu každej den připravovat králíka, krůtu, kuře atd. Skleničky jsou drahý jako prase, tak to děch se mi donekočna nebude chtít jít :frowning2:

Tak já jdu přebalit a pak budeme krmit :grinning: Uvidíme, co to udělá, doufám, že to bude mít uspávací efekt - konečně :grinning: Dobrou
11. říj 2009 ve 23:37  • Odpověz
Ahoj holky!
Asi mi nekdo vymenil dite, Honzik zacina docela v noci zlobit, zacal se zase budit, knuci, kdyz mu dam dudel, tak usne, ale jak mu vypadne, tak zase znovu. No a po 5 hod rano uz je na kolinkach, peruje a vyska a hrozne se divi, ze mama jeste nevstava :angry: :grinning: To mne fakt nici :unamused:

Misi, my mame taky dva ucty. Ja mam materskou vicemene jako materske, platim z toho drobne nakupy pres tyden, nakupy pro prcka, svoje auto. No a z manzovyho jde najem, velke nakupy a vetsi vydaje. Nastesti se moc o penize nehadame, ale obcas manza nechape, kdyz si mu stezuju, ze nemam moc penez. Nejak nechape, za co to utracim, pry nemam mit maleho porad jako manekyna :grinning:

Dneska jsem vystrachala zimni fusak, musim tam udelat ty diry. Ta predpoved pocasi mne docela desi... A chci se vypravit do obchodu mrknout na nejake ty capacky :wink:
12. říj 2009 v 06:47  • Odpověz
ahojky

hrusti daví se mi taky začal budit a pořád jen máma tak v pět ho beru k sobě a pak už je volná zábava asi je to tím věkem vždy dělají o samé

myslím že i zuby hrají roli a tak vůbec jsou aktivnější

jen u nás se nějak zarazilo přetáčení jde na bok a pak skoro na břicho a najednous e otočí zpátky
nevítě nějaký cvik aby to začal zase dělat? začal mluvit a přestal se otáčet uf
12. říj 2009 v 07:00  • Odpověz
Achojte holky, předem všem moc děkujem za přáníčka k včerejším polovičním narozkám. Včera přijela ségra, tak jsme šli Natálce dát ve 22:22 hod. pusinky, ale moc se jí to nelíbilo, tak jsme se zdejchly, abychom ji ještě nevzbudili :slight_smile:

V albíčku mám jednu fotku ze včerejška, tak kdo chce může juknout :wink:

Viděla jsem, že jste řešily účty, my máme od svatby účet společný a moc se mi to nelíbí, protože když chci platit přes internt. bank. tak ty autorizační sms chodí jen na manželův mobil, protože se tam víc čísel uložait nedá a tím pádem o všech platbách ví, takže ho ani nemůžu překvapit, pač mu pak dojde potvrzení na mobil :unamused:

Holky, s tím spinkáním si myslím že si tím projdou téměř všechny děti, Naty to taky měla a trvalo nám to 2 - 3 týdny, no křst ohněm :grinning:

My máme teď maminkovské období, to samé co Buni s Kačenkou. Jen máma, máma, máma a když si ji vezme někdo jiný, nebo odejdu z místnosti, tak spustí :unamused:

Anitt, gratulujeme k "máma" Daví je šikulka a moc dobře ví, kdo si tohle oslovení zaslouží :wink:
A Nelinka je taky šikulenka "bába" :slight_smile:

Mě manžel taky vyčítá, že za Natálku hodně utrácím a že má větší garderobu jak my oba dohromady, ale já si to nemyslím. No, chlapi no :grinning:
12. říj 2009 v 08:00  • Odpověz
Anitt, zkousela jsi Davidkovi davat na tu stranu, co se toci nejake hracky, aby se za nima musel namahat a dotocit to? Zkus to. Nebo zkus dat prcka na bok, drzet ho jako za kyclicky, tlacit trosku k podlozce a on by se mel zacit jako snazit tocit na stranu a az se bude vztekat, nebo chtit dotocit, tak ho pustit :slight_smile:
12. říj 2009 v 08:24  • Odpověz
hrusti díky zkusím to je to lenoch líná. :grinning: ale to máma je fakt sranda :grinning:

my máme spol učet dávno a já už neplatím nic jen auto to je vše ostatní peníze mi zůstanou na různé drobnosti pro davídka . :wink:
12. říj 2009 v 08:30  • Odpověz
Anitt, bud rada, ze Davi takhle zvatla. Honzik zatim vydava takove zvuky jako jo a nee a aaaaaaa, ale zadna mamama nebo tatata :grinning: Manza na nej porad tatata, si mysli, ze ho to nauci :grinning:
Mne mamca rikala, ze pry deticky vetsinou rikaji prvni slovo tata, to je ale nespravedlive :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2009 v 08:57  • Odpověz
hrusti no proto jsem stastná že daví poznal kdo se stará nejvíc :grinning: ale je to fakt krásné když zřetelně řekne máma mazec všichni čučeli jakto že už povídá a dokonce jednou u mamy řekl i bába a pak báma

:grinning: :grinning: :grinning:

jinak používgáme ty nové pampersky ty bílé a jsou super
12. říj 2009 v 09:16  • Odpověz
ahoj holky,tady je živo :grinning:

anitko oni když se učí neco noveho,tak přestanou na chvilku delat to co umí,takže bud v klidu..mužeš skusit jak píše hrusti,nam to rasdila rhb taky :wink:

s tím nočním budením u nas to same a rano budíček kolem 6 a to jsem neschopná vylízt..ted už opet spí :wink:
12. říj 2009 v 09:25  • Odpověz
Anitt, ty nove pampersky jsou dobre, ju? Ja jsem ted koupila v akci za 199 Kc ty normalni pampersky, ale prijdou mi takove "slabsi" nez huggiesky, takze mu je davam vetsinou pres den, na noc davam Huggies. A v Rossmannovi ted meli akci na Huggies, baleni plenek plus jedno baleni ubrousku huggies za 319 Kc. To jde :wink:
12. říj 2009 v 09:38  • Odpověz
peti jj ja se nijak neděsím protože na tabulky dávno kašlu jsem v klidu jen se mi staví hrozně na nohy a normálně je má tak pevný že se na nich udrží , mám pocit že přetáčení vynechá a začne rovnou chodit protože už i leze tak nevim co je zač. :grinning:

hrusti jsou dobré jsou jemné a měkčí než ty normál fakt jsem moc spokojená a už máme 4. :grinning: je to mazec jak to letí neskutečnou rychlostí. :grinning:
12. říj 2009 v 09:47  • Odpověz
jinak včera už jsme nainstalovali sporták ale zatím venku pořád leje tak nevím kdy ho vyzkoušíme.
já mám fusak od kamarádky je obyčejný ale stačí akorát je bez beránka tak nevím zda to budestačit, ale my máme ještě nánožník a myslím sei že s beránkem už by mu mohlo být i vedro. tak to musím vyzkoušet
12. říj 2009 v 09:56  • Odpověz
ahoj holky,
taky se přidávám do klubu nočního buzení... to samé jak u hrusti, kroutí se, vzbudí se, chcew dudlík, ten ji do minuty spadne a vše nanovo, ale teď už mi to přijde extrémní, je to snad každou hodinu po 10minutách, už je skoro celou noc u nás :frowning2: Jsem z toho nevyspalá a v kombinaci s jejím jídlem i dost na nervy :pensive:
anitt, teda dája je šikula. u nás se taky zapomnělo přetáčení, ale do boku jde na obě sttany. na rhb nám poradla to samé, co psala hrusti :wink:
plínky mám active baby 3 a dávám na noc, jsem s nima velmi spokojená, třeba huggiesi měla hodně načůraný.
12. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
Holky vy jste teda rani ptacata :slight_smile: Malej spal celkem dobre, jedl v devet a pak az ve ctyri, jen kolem druhe jsme mu davala dudel. Ale probudil se brzo o pul sedme, no pak si jeste zvatlal a hral v postylce a ja jeste dospavala. Vstavali jsme v devet, malej mezitim jeste usnul.
Teda davidek je fakt sikovnej. Ta zavislost se jmenuje separacni uzkost, ale byva vetsinou kolem osmeho mesice veku ditete. Ale tady jsou vsichni napred :grinning: krome nas. Porad jenom perujeme, delame strechy. Ja uz bych tak chtela aby si sedl.
S tim spanim se to urcite spravi.
Bemo super fotka jak dvojcata :grinning:

petrach mi jsme na tom podobne, splacime auto, hypo, dva uvery :frowning2:
Ale nejvic me stve, ze manza ma byt ve vesnici odkud pochazime, ale prodat ho nechce. Driv jsme tam meli aspon najemnika i kdyz s tou posledni byly silene problemy ale porad to byli penize navic. Ted se tam maji nastehovat jeho rodice a po tech najem samozrejme nechce. A kdyz jsem se jich ptala co budou delat se svym byte tak pry zatim nic. Ze jim to neni blby, kdyz vi ze jsem na materske a obcas nevyjdem tak si u nich manza musi pucit. Vcera jsem se o tom zrovna dohadovali, ale on je porad v klidu. Me to teda v klidu neprijde.
12. říj 2009 v 10:14  •  1 dítě  • Odpověz
Misi, to se ti tedy nedivim, ze jsi na manzu nakrknuta. A kdyz tedy nechce po rodicich nic on, tak se divim, ze to rodicum nedojde a neco vam sami nedaji, nebo treba nekoupi pleny nebo neco pro Eliho. Obzvlast kdyz vi, ze si od nich obcas manza pujcuje penize. To fakt nechapu :confused:

Andy, u nas tedy ten dudli neni nastesti celou noc, vzdycky to zacne tak kolem 2 hod v noci, dneska jsem mu musela dat kolem 4 hod napit a to pak zabral do tech 5 hod. a pak uz jen peroval v postylce :unamused:
12. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
hrusti, to mi takhle začínala, nejdřív kolem druhé, ale teď už jede od 11 a ani se to nezlepší po jídle, možná tak na 20min. po 2hod. spí 3hod.teda v klidu, ale pak už je to děs :frowning2:
misi. to je děs. T. a jeho máma zase koupili výhodně garsonku a chtěj ji pronajmout, je to úplně za hubičku a od srpna je ještě stále nepronajatá, jako nechápu to, ta krize je znát asi všude no. Ale mohli jste to třeba pronajímat dalá, vždyť by Vám to platilo třeba jeden úvěr. To ho teda nechápu :frowning2:
12. říj 2009 v 10:28  • Odpověz
Holky drzte se a prezijte dudlikove obdobi. Zuzi vzdycky koukam na tvoje prispevky na cas, ze mala jeste nespi a fakt nechapu. Ale asi to bude mit fakt po tobe, hold jste takova sovi rodina. Aspon ze se vyspis dopoledne. :wink: Ale stejne si dobra ze to vydrzis.
Jo muj si hnul s krkem, chudak taky jsem to jednou mela a je to hnusny. Ale chce jit dneska na fotbal a hokej, ja ty chlapy nechapu. :angry:
Hrusti ja to taky nechapu, manza jim tam jeste pomahal malovat a delat dalsi veci, pristi tyden tam jede zase. A jeho bracha nic. Ten tam byl jednou a kdyz jsem mu to rekla tak pry je to jeho byt. No ale jsou to snad i brachovi rodice. Ta jejich rodina je fakt nekdy divna.
12. říj 2009 v 10:33  •  1 dítě  • Odpověz
miši to je jako u nás :grinning: jeho mati tu je každy den,ja ji mám rada,ale nekdy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
proste jí ve všem vyhoví..no a o tech penezích :stuck_out_tongue_closed_eyes: musíme to přečkat,taky manža říká že jsme už dorodili,že už končíme a to chtel deti 3 :grinning:
ted jsem zvedava jak v staronove praci bude mít peníze,taky to bude zahul,ale aspon neprojede 2000kč jako předtím..
12. říj 2009 v 10:53  • Odpověz
Ahoj holky,

tak u nás se spalo do devíti a pak do desíti dělala prostocviky v postýlce a u toho si žvatlala, tak jsem na jedno oko spala :slight_smile: Teď si povídá s knížkou a docela ji to baví :grinning: Já piju caro a pak půjdu mýt nádobí...
Misi, s tím bytem to tedy taky nechápu... Když mají rodiče kde být, tak proč jdou do jeho bytu? :confused: A ten jejich byt teda zůstane prázdný? Petr má zase tak skvělý rodiče, že žijí ve 4+1 (ten byt je napsanej na Petra, má na něj hypotéku, kterou teda platí máma) se dvěma kočkama a se psem a my se tísníme v 1+1. Když jsem mu navrhla, že proč se teda ten byt neprodá a nepořídí se za to dva menší, tak jeho rodiče o tom nechtěli ani slyšet :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Přijde mi to sobecký... A jeho máma, když tu byli na návštěvě, tak říká: "Vy to tady máte tak malý, ale zato krásně útulný" Bych jí v tu chvíli praštila do hlavy :angry: :angry: No a s tím Verunčiným spaním je to fakt mazec, hlavně proto, že Petr usíná nejdýl v devět, takže nemáme ani chviličku pro sebe. Jeden čas usínala do devíti a to byla krása, nevím, co zase takhle blbne. A to včera spala přes den všeho všudy asi hodinu a půl :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nevím, kde bere pořád tu energii :confused:
Andy, teda to tě lituju, to bych nedávala :frowning2: Tak snad to Kikču co nejdříve přejde, aby ses vyspala.
Bemo, moc povedená fotečka, hrozně vám to tam sluší :slight_smile:
12. říj 2009 v 11:10  • Odpověz
Zuzik taky dobry. Teda ses dobra, ze ses udrzela a neco ji nerekla. Manzovi rodice maji tri plus jedna, ale v cihlaci takze zadny maly byt v panelaku. Maji tolik kramu, ze to nemaji kam dat, manzuv byt kam se stehuji je 2plus jedna. Takze ten jejich byt je prazdnej. Nejvic mi vadi ze oni to nejak ani nechteji resit. Pry je ted blba doba na prodej a tim to pro ne konci.
U nas od rana prsi :frowning2: To na prochazku nevidim.
12. říj 2009 v 11:32  •  1 dítě  • Odpověz
Holky, muzu se jeste zeptat, cim budete prckum mazat v zime oblicejik? Ja vubec nevim, jaky krem mam prckovi poridit, protoze ma hodne citlivou pokozku :pensive:
12. říj 2009 v 11:34  • Odpověz
Hrusti ja pozivam krem od Klorane z lekarny, je i na zimni pocasi. Jsem s nim hodne spokojena. Ale na hodne citlivou je dobra La Roche Posay.
12. říj 2009 v 11:41  •  1 dítě  • Odpověz
no, ona tu byla naposledy, když jsem byla těhu - to je jedna výhoda toho, že bydlíme u mých prarodičů, nelezou mi sem tchánovci - a to jsem jí řekla, že nevím, jak se sem vlezeme i s dítětem a na to ani neodpověděla, dělala mrtvýho brouka a teď kdykoliv začneme mluvit o bydlení, tak jakoby neslyšeli... :angry:
Hrusti, tohle taky řeším. Musím číhnou do lékárny. Dobrý je prý Eucerin, ale nevím, jestli dělají i něco pro miminka... Budete něčím mazat rtíky?
12. říj 2009 v 11:49  • Odpověz
Ja jdu zitra s Honzulou na kontrolu na kozni, tak se zkusim poptat. Akorat minule mi doporucila krem, ktery prckovi nezabral, tak nevim :confounded:
12. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz
zuzí k tem příkrmum a vaření..ja navařím vždycky víc,ono to jinak ani nejde a zbytek dam do skleniček a mrazím,až mam víc druhu,tak zas chvilku jen vytahuju..
dneska jsme meli bramborovou kaši se žloutkem,ta se neda mrazit prcek ju plival,nechtel ji ani přes cumel s flašky,tak jsem byla zoufalá a nakonec ji trošku osladila..a že nevíte co???? snedl to :angry: ale sladit se mi to moc nechce,zvfykat jen na sladké..

na zimu používam od Nivei detsky zimní ochranny krem,jsem s ním spokojená,mam ho vyskoušeny od Elišky..

s tím bydlením to teda holky nemáte lehký..je to škoda,ti tcháni by zasloužili

me dneska dostala tchyne,došla v 11 h že nevyzvedne Elišku,že je doma a uklízí..vozí ji totiž domu ze školky ona když ma přestavku jezdí domu kolem školky..a ve 12 se mela vyzvednout a cesta je 20 minut+malí mel cvičit a krmit se
:angry: nakonec musel dojet muj z ryb,naštvany jako bych za to mohla já..akorat delá peklo..ted už dobry,manža ví že za to nemužu,ale první jsem to stejne vyžrala já a na ni se bude usmívat..
12. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz
Hrusti, mažem taky krémíkem od Nivei- Wind a Wetter Creme Je moc fajn, byla jsem sním moc spokojená :wink:

Nelča zase dneska od rána je samá bába bába. Všechny holky říkaly jako první táta, tak jsem si myslela, že Nelča řekne máma a ona s náma takhle vyběhla :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.