• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Tak jsem zpět z šestiměsíční, máme 6570g a 66cm a sestřička, nějaká nová, že prý je vidět, že máme dlouhýho tatínka :grinning: Mně nepřijde, že by měla nějak moc, ale na tu váhu to je dost, to je fakt. Ale zase na druho stranu, na to, že měla 2,5kila a 46cm to je dost pěkný, když vezmu ty tyjátry s jídlem, ale je fakt, že kdybchom s těmi příkrmy nezačly v tom 4.měsíci, že má určo tak o kilčo míň :frowning2: A to jsme jeli první měsíc jen samou zeleninku.
Ta druhá zpráva je, že jsem dr.řekla o těch jejich nočních akcích a musíme znova na neuro, raději, protože to asi není normální celou noc máchat rukama a točit hlavou, jede to v kuse už přes týden a hlavně prý, že to vypadá, že bude hyperaktivní dítě, takový, co ho bude všude plno :astonished: Takže ji musím domluvit ať s lezením a podobnýma věcičkama si dá na čas, ať se na to psychicky připravím :confounded:
peto, no jo, ty chlapy bláznivý, na mě si tak občas vybije zlost neprávem. tak by zasloužili :angry:
12. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz
Jj, Misi, já z mateřský platím jen sebe, Ančí, popřípadě menší nákupy, jo a auto (pojištění a občas benzín, ale často mi manža načerpá), ale všechny účty a velký nákupy financuje manža, takže je to fakt docela pro mě pohoda.
To máš blbý, že z tvého účtu se platí ty půjčky a hypotéka, to pak manžovi dodává pocit, že Ti dává spoustu peněz a přitom to zase odejde na splátky.
No, jak tak čtu, tak to mám prostě podobné jako Hrusti, ale manža je hodnej, ten by mi ohledně peněz snesl modrý z nebe, sobě vždycky sebere, hlavně abych měla já.
Směju se Hrusti, no jo, manekýn, hehehe, to já už preventivně často říkám, že Ančí nemá co na sebe, aby byl manža připravenej jí šatit do smrti smrťoucí.
Andy, krásný míry, gratuluju ke kontrole.
12. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz
karci, máš hodnýho manžu teda :slight_smile: No jo, některý chlapy jsou v tomhle fakt zlatý, to vidím kolem sebe a některý zase nechápou, že jim vychováváme dítě, staráme se o ně, jsme s nima 24hod.denně, chráníme je, a že už jen za tom by nás měly rozmazlovat :grinning: Jinak děkuju.
12. říj 2009 ve 14:02  • Odpověz
já používám taky tu dětskou niveu je super.
andy určo budete ok znáš doktory :wink:

já se snad dnes nedostnu ven chvilku prší když přestane tak než se vyprdelíme tak zase začíná uf
12. říj 2009 ve 14:07  • Odpověz
Anitt u nas taky leje porad v kuse. :frowning2: Dneska to na prochajdu nevypada.
Karci tise zavidim. To je fakt pohoda. Me manza posle na ucet navic dva tisice na mesic, ale kdyz neco koupim malemu nebo sobe nejakou kosmetiku a jeste bych z toho mela ustrit na darky, ted mela mamka treba narozky :frowning2: tak mi to nejak nestaci.
Andy gratulujeme ke kontrole. :slight_smile: Mala krasne roste. Zas je to vyhoda, ze je lehka, me se malej uz pekne pronese :sweat_smile:
12. říj 2009 ve 14:17  •  1 dítě  • Odpověz
andy budeš klidnejší,ale s tou hyperaktivitou se divím že tohle vypustila z pusy :astonished: ta se určit až po 4 roce,do te doby jsou jen živejší deti,tak nám to řekla neuroložka u Elin..
mate pekne míry,a dlouhá teda je.. :wink:

my jdem zítra do poradny a možna ho naočkuje,uvydíme..
tady leje furt,aqsi pujdu i s dešníkem,nebo zblbnu,včera jsme byli taky a jak malí usnul,nechala jsem ho za veřma na zahrade venku na vzduchu..
12. říj 2009 ve 14:43  • Odpověz
Peti jdete na hexu? Drzime palecky, ja jsem byla hrozne rada, ze to malej napodruhe zvladl bez teplot, jen tu nozku ma zatvrdlou jak zatl svaly.
12. říj 2009 ve 14:50  •  1 dítě  • Odpověz
já asi nikam nepůjdu dnes poprvé sporták tak chci pohodu.
už máte všechny dětičky ve sportáku?
manža ted volal že musí na den do Německa kvůli nějaké smlouvě ach jo. ale v sobotu jedeme nakoupit nějaké vybavení do bytu tak snad něco pořídíme doufám :wink:
12. říj 2009 ve 14:52  • Odpověz
peto, asi to tak myslela, že prostě bude živá, nemyslela přimo tu diagnózu :grinning: u nás taky leje :unamused:
anitt, nemá Kiknu ve sporťáku, ale dnes jak dostala boty, bundu, deku, tak se nemohla ani hnout, chtěla jsem vydržet do 7.měsíce, ale v tomhle počasí to nedáme. Už jsem dnes taťkovi hlásila, že bude budovat sporťák.
misi, Kikna vzládla ty další 2 hexy už dobře :slight_smile:
12. říj 2009 v 15:11  • Odpověz
anit zatím ješte nejsme uplne přestehovaní do sportáku..není tam uplny leh :unamused: asi to neva,ale v patek máme rhb tak se tam zeptam pro klid duše..vam jde dat do uplneho lehu holky?

andy taky je Kika delší :grinning:
miši mame hexu a prevenar naraz :unamused: to me celkem štve a doufam že zas nebude zvracet jako minule,ale ono to možna bylo i tím,že jsme byli u te dr,pak jel autem,jedl a hned jsme jeli zas autem k našimtak si říkám jestli mu nebylo zle z auta..
12. říj 2009 v 15:17  • Odpověz
daví zvládá očkování nastestí super už jen jedno a máme pokoj

sporták je skoro v lehu
12. říj 2009 v 15:22  • Odpověz
Misi, tak to se tvůj manža moc nepředá, já nevim, vždyť velkorysost je na chlapech nejvíc sexy :grinning:, tak co blbnou... 2000,- je jak když prdne do Stromovky :confounded:
12. říj 2009 v 16:51  • Odpověz
karča rozesmál mě tvůj výraz :grinning:
12. říj 2009 v 16:52  • Odpověz
ono to je težko,každy holt ma jine přijmy..pro nekoho to nic není a pro nekoho hodne :wink:

tak jsme se vyvetrali,zmokli a ted budem koupat a pak sednem ke krbu a budem se nahřívat,už se teším :slight_smile:
anit ten naš je jen trošku vyvíšeny,asi to neva,.ale zeptam se
12. říj 2009 v 18:35  • Odpověz
Karci me to taky prijde malo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Petrach krbik je super :slight_smile: To musi byt uzasny v tomto pocasi se hrat u krbu. Me prijde ze je skoro v lehu. Ale chapu te, ze se chces jistit. Ja sem taky nechtela davat prevenar a hexu dohromady. Ted naockujeme hexy a pak prevenar.
12. říj 2009 ve 20:40  •  1 dítě  • Odpověz
holčiny chapete že nektere holky si myslí že monitor dechu je zbytečny??? ty jo kde sem to zas vlezla do diskuze :grinning: utratit peníze za hadry a kočar to jo.ale zdraví dítete je zbytečné :astonished:
12. říj 2009 ve 22:15  • Odpověz
tak u nás se zase od osmi usíná a ještě se nespí...
Jinak Anitt, my taky ještě nejsme ve sporťáku. Má pořád hlubokou korbičku, máme ji hooodně velkou, chtěli jsme, aby nám tam mimi vydrželo přes zimu, tak uvidíme, jestli nám to vyjde. Ono se jí v tom kočárku líbí v leže a když je moc zle a chce čučet, jednoduše korbičku zvednu do takové vyvýšené polohy a má to stejný sklon jako třeba v lehátku. :wink: Ale v kočárku obecně se jí líbí, tak se sporťákem ještě chvíli počkáme.
karco, velkrorysost je fajn, ale kde nic není ani smrt nebere :grinning: Jak píše Péťa, pro někoho je to moc, pro jiné málo. :wink: Vím, že kdyby Petr vydělal tak jednou tolik, tak nám taky dopřeje, ale takhle prostě si musíme utáhnout opasek a hlavně se postarat o to, aby nestrádala malá :wink:
12. říj 2009 ve 22:26  • Odpověz
peti, já ho nechtěla, říkala jsem si, že malou uslyším, ale jak se nám stala tamta věc, tak jsme pro něj pádili raketovou rychlostí! Můžeš jim to kĺidně vyřídit. Až pak jsem si uvědomila, co všechno jsem tím riskovala....
12. říj 2009 ve 22:31  • Odpověz
no ja jen nechapu nektere vyroky..pry se to tím přivolavá :astonished: no coment :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zuzí jsem si říkala co deláš,jestli umyváš nadobí :grinning: ja už padím do postele,včera jsem nevstala odsavat :angry: byla jsem k.o.
tak dobrou a at se vyspíš :wink:
12. říj 2009 ve 22:54  • Odpověz
peto, tak někdo takový názor má, neberme jim ho :wink: Ono, když jim to v porodce rozmluví nějaký pipky sestry, tak to je pak těžký.. Já už teda teď na něm tak nelpím, protože už to riziko je o dost menší, ale předtím, když spala s náma, byla malinkatá, tak jsem trnula....
teď jsem se dočetla, že buzení v noci během prvních 3-4hodin má za následek bolest, takže by ji fakt rostly zuby?
12. říj 2009 ve 22:58  • Odpověz
tak po čtyřech hodinách uspávání to konečně vypadá, že se už i u nás spinká :grinning: Ale musela jsem ji "uplatit" další várkou jídla.... :grinning: Tak koukám na opakování Přešlapů a pak půjdu Petrovi udělat svačinku a půjdu spát...
12. říj 2009 ve 23:56  • Odpověz
ahojky

tak dnes zase šokink manža v noci nebyl doma je na té služebce a samozřejmě pípal monitor dechu :rolling_eyes: planý poplach byl nalepený uplně mimo ale krve by se ve mně nedořezal ufff. hnus fialovej fakt. a zrovna když jsem sama doma.
holčiny máte některá facebook???
13. říj 2009 v 06:41  • Odpověz
Ahojky.....všichni :grinning:

Tak jsem tu po dlouhé době,ale teď už Vám to mohu napsat,proč jsem tu tak dlouho nebyla :wink:

Připravovala jsem Petrovi narozeninový den o kterém neměl ani páru :grinning: Uf,ale bylo to dost náročné

Oslava se konala v sobotu a přípravy mi trvaly celý týden.Dělala jsem to u jeho bráchy v Praze,aby se nic nepoznalo,tak jsem tam byla potají :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A povedlo se :slight_smile: Petr Přijel jako,že Honzíkovi praskla voda(volal mu) A já byla jako na kosmetice....

Ve tři Všichni dorazili a mohlo se skoro slavit :grinning:

Petr měl i slzičku :slight_smile:
13. říj 2009 v 08:11  • Odpověz
Anitt já mám facebook :wink:
13. říj 2009 v 08:14  • Odpověz
Ale jsem tam málo,ale chci tam zajít častěji :wink:
13. říj 2009 v 08:14  • Odpověz
Hojte holky

Mam toho nejak moc fakt nestiham. Nevim co driv jestli kdyz malej spi tak uklizet a nebo jit zahrabavat trubky :grinning: . No a vcera jsme byli na pulrocni. Takze mame 72cm a vazime 8180g. Vsem moc dekujeme za pranicka a az se to u nas drobek uklidni tak snad budu castej. :wink:
13. říj 2009 v 08:20  • Odpověz
Ahoj holky, razím ještě na to neuro teď. Dnešní noc docela ušla, tak uvidíme.
anitt, to by mě trefilo, kdyby mi to začlo houkat. Mně ta Nannynka snímá, i když ji z toho vezmu a dám ji na přebalovák, mám ten nad postýlku, takže kdyby se trochu odkroutila, tak to snímne z matrace, už to i udělala a snímalo to.
Já mám taky FB založený :slight_smile:
13. říj 2009 v 09:06  • Odpověz
Ahoj holky!
Ja jsem dneska byla rano u zubare, pani zubarka mne pekne nakakala pac prisla pozde, takze mi udelala jen rentgen a mam prijit jindy :unamused:
Jinak noc nic moc, v pul 4 byl prcek opet na nohou, peroval a nechtel spat. Ulozila jsem ho a za 10 min opet, tak jsem ho vzala k sobe do postele a spali jsme do 6 hod.

Anitt, nam houkal monitor minuly tyden ve 3 hod v noci. Meli jsme z toho hrozny sok. Vubec ale nevim proc, prcek sice lezel na strane, ale ne nejak mimo a kdyz jsme pribehli, tak se jen otocil na stranu a spal dal :astonished:

Vikul, to jsem rada, ze se oslava povedla. Rikala jsem manzovi, jaky darek kupujes manzovi a V. rikal, ze by se mu libilo jezdit tankem. Tak mozna pristi rok, to bude mit polokulate narozky :slight_smile:
13. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
Ahoj holky,

dneska byla fakt zvláštní noc. Já jsem spala jen na jedno oko, malá se v noci budila a ze spaní pobrekávala a Petr měl nějaký divoký sny, protože ze spaní vykřikoval nějaká hesla :grinning: Vůbec nevím, co se dělo, ale bylo to zajímavý.
Anitt, já mám taky založený facebook :slight_smile: Tý jo, to by mě asi šlehlo, kdyby mi začal houkat monitor a Petr byl pryč... To je jak naschvál, že? Hlavně, že to byl jen planý poplach! :wink:
Hrusti, tak to by mě zubařka taky nakrkla :grinning: Koukám, Honzík je ranní ptáčátko. Upřímně tě obdivuju, protože já bych tak brzo byla úúúplně vyřízená. :wink: Já jsem přemýšlela, že bych Petrovi ke kulatinám koupila jízdu Hummerem, ale nakonec z toho sešlo :frowning2:
Andy, tak držíme palce na neuro, aby bylo všechno v pohodě! :wink:
Bobásku, teda Mareček je fakt kus chlapa :slight_smile: Máš toho teda opravdu hodně, tak hlavně, aby to už bylo všechno dodělané, jsi dobrá, že to zvládáš!
Vikulko, tak to je skvělé, že oslava vyšla a že se ti ji podařilo takhle ututlat :sunglasses: To já bych se určitě prořekla :grinning:
13. říj 2009 v 11:26  • Odpověz
Zuzi, abych pravdu rekla, tak uz jsem z toho Honzikova ne-spani taky utahana. Sice se snazim jit spat max. do 22 hod, ale to ranni vstavani mne fakt drti. Kolikrat si rikam, ze se s nim pujdu natahnout na chvilku pres den, ale stejne pak clovek radsi jde delat neco v domacnosti nez si lehnout :unamused:

Nas dneska ceka kontrola na kozni, prckovi se zase delaji ty flekance, tak jsem zvedava, co nam rekne :confused:
13. říj 2009 v 11:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.