• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Ahoj holky, Anitt, Hrusti to muselo byt hrozny s tim monitorem, taky bych silela.Hlavne ze to byl plany poplach. Petrach tu diskusi jsem taky cetla, nema smysl se rozcilovat. Ale taky jsem milionkrat klidnejsi, kdyz svetylko blika.

Hrusti tvuj manza me rozesmal. :grinning: S tankem jo? No muj manza je vojak a zas nemusi vojenske aktivita jako strelby apd. Sel k nim kvuli sportu, kde jinde si muze trikrat do tydne zahrat fotbal v pracovni dobu :grinning: :grinning: :grinning:
V tanku je smradlavo a nic pro klaustrofobiky.

Bobas krasne miry, je to kluk jak buk.
Vikul ty jsi uzasna, kde na to beres energii :grinning: A jak oslava probihala?

Hrusti teda malej ti taky dava zabrat. My dneska rano meli plavco a malej vychrapoval, tak jsem ho musela vzbudit, nastesti nebyl protivka.
Plavco super. Akorad cuci vsude kolem jen ne na me a zuzle ty penovy zvirata. :grinning:

Jsem desna mam tu bordel jak v tanku a sedim na netu. Jdu to uklidit. :sweat_smile:
13. říj 2009 v 11:34  •  1 dítě  • Odpověz
Misi, manza prave byl na vojne u tankistu a libilo se mu to. Tak asi proto :wink:
Ja jsem se nasmala dneska rano, protoze jsem byla u zubare a byli jsme domluveni, ze se sejdeme na trase mezi manzovou praci a zubarem a predame si prcka. Manza pak volal, ze mu ujel bus, pry ze si dal 20 minut na obleceni prcka a nestacilo mu to, protoze prcek se porad pretacel na bricho a nechtel spolupracovat :grinning: :grinning: :grinning: A vcera kdyz jsem byla cvicit, tak mi volal, ze ma prcek sileny hysterak a nejde uklidnit, kdyz on ho taky rozcilenyho dal do postylky a tim ho nastval jeste vic, takze spustil pry sileny hystericky zachvat vcetne pokusu o duseni :wink: Tak jsem se manzi jenom zeptala, jestli si porad mysli, ze mam doma na materske pohodicku a nohy na stole :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz
a co ti odpovedel? :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2009 ve 12:17  •  1 dítě  • Odpověz
ty jo ja jsem z toho plavani nejaka ztahana :unamused: boli me hrozne ruce jak malyho taham, musim vic trenovat :confused:
U nas je to tak ze manza nikdy nevola, proste tvrdi, ze vse zvlada. Sice mu to neverim :grinning: ale kdyz se vratim tak je vetsinou vse ok. Ale s tim oblecenim je to fakt vtipny. Manza taky nerad oblika a vybira veci. Musim mu to vzdycky nachystat. Prinejhorsim by to zvladl, ale to by byl malej oblecenej podle nej a to bych chudak umrzl, manza je totiz skrytej eskymak :grinning:
13. říj 2009 ve 12:21  •  1 dítě  • Odpověz
Misi, on veci pripraveny mel, musel prcka jen obliknout :wink:
No, odpovedel na to "jasne" a hrozne se chechtal, tak nevim :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz
ahojky tak jsme byli poprvé ve sportáku a spokojenost , je super , jen začalo pršet tak jsem akorát stihla vyzvednout fotky z vítání občánků a pomalu domů.
Davídek se zase přetáčí na bříško hurááá
13. říj 2009 v 15:10  • Odpověz
Misi ani nevím,ale bylo to dost náročné :slight_smile: Ale hlavně mi hodně pomohla Petrova mamča a brácha.Mamka udělala pomazánku a řízečky a paličky kuřecí,protože bych to neututlala :wink: A ve čtvrtek kdy jsem pekla dort a dělala výzdobu tak hlídala Štůfíka.A to jsem byla v Prtaze potají....

NO a nejhorší byla sobota to jsem odjela jako na kosmetiku a dvě hodky připravovala pohoštění, mísy jednohubky.....Nezastavila jsem se ani na minutku :stuck_out_tongue_closed_eyes: uf ještě teď jsem spocená až na prdelce :grinning:
13. říj 2009 v 16:01  • Odpověz
holky, tak jsem si obstarala tu tymiánovou mast... a jak se teda používá? já jsem tam měla jít sama a ona mi to říct, ta dealerka, ale tady sněží a něž bych vypravala sebe a malou, tak to by bylo na 100let, tak tam jel můj, no ten tomu dal, příště ho zase někam pošlu :angry:
jinmak zítra jden ve 13:30 na eeg :slight_smile:
13. říj 2009 v 17:59  • Odpověz
Andy snezi? To je mazec. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ja ted prisla z italstiny. Zima je tam jak v psirne. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2009 v 19:50  •  1 dítě  • Odpověz
andy: já mastila na prsou a na stejném místě i na zádech, lehce na čelíčku a malinounko máznout pod nosánkem, potom v loketních jamkách a podkoleních jamkách a taky na nártech a chodidlech :slight_smile:
13. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
Ahoj holky,
vratili jsme se od kozni a byli jsme po obchodech. Dostali jsme nove masticky, v jedne bude malinko kortikoidu, ale pry by mu to jinak neslezlo :frowning2: Dala jsem prckovi na cestu jen deku a nanoznik, ale na zpatecni ceste byla zima jako blazen, tak mam strach, aby Honzik nenastydnul. Zitra urcite dam teply fusak, to pocasi je fakt mazec :angry:
13. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
Ahoj holky,

vikul to muselo byt hezky překvapeníjsi číslo :wink:
anitko jsou to šoky :unamused: fuj fuj..
bobasku ty jsi akční žena :grinning: maš toho taky hodne,že to zvládaš :wink:
andy držím pesti at se eeg zadaří a nic tam není :wink:

jinak mazaní už popsala kremča,není co dodat..

hrusti ja davám podzimní fusak,ale jestli bude tak fučet,dam zimní,je to fakt hnus fialovej :angry:
miši to je dobře že se Elimu plavčo líbí..at nenastydnete,jezdíš autem?
anit hod fotku ve sportáku..
kremčo jak Tynka????????

andy tak stou vahou jste nas dohnali :grinning: máme 6750g s odřenyma ušima a 63 cm,prcek kratky :wink:
moc ted nepřibral,na to že má příkrmy :unamused: dr říkala že to neva ,že je ho dost a víc se hybe,že to neva :wink:
jinak máme dnes očkovaní a zatím bez reakce,ješte že tak :slight_smile:
13. říj 2009 ve 22:05  • Odpověz
Pétí jsem šťastná,když jsou lidi kolem mě šťastni :wink: Jsem ráda,že to vyšlo a za tu námahu to stálo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinka Šimík je kus chlapa....Gratuluji :dizzy_face:

Tady u nás taky padalo cosi jako sníh :angry: Nevím jak tu zimu zvládneme :rolling_eyes:
13. říj 2009 ve 22:15  • Odpověz
peto, držím pěstičky, ať je to i dál bez reakce :slight_smile: No jo, šimula je pořád napřed stále jak my. Ona je dlouhá a roste, má být po kom, a to si myslím, že je teprve začátek, na tu svoji muší váhu rozhodně má dost cm :grinning:
můžu mazat i preventivně?
13. říj 2009 ve 22:15  • Odpověz
vikul, no já bych z takovýho překvápka taky měla radost, jak z americkýho filmu :grinning:
13. říj 2009 ve 22:16  • Odpověz
andy píšou v letačku že jednou tydne preventivne..
dneska jsem mu na mikinu stříkla ten eukasol sprej,když jsme šli k dr a dr moc vonel,pry co to máme :grinning: kamoška to stříká holkám před spaním v pokojíku..taky dobra vec..akorat manža si ho plete s osvežovačem a stříkal tím ve sprše :angry: me malem kleplo za ty prachy :unamused:

kolik te Tynka važí? myslela jsem žes psala taky kolem 6750g,nebo ne?

vikul unas byli i kroupy :angry: fakt humus počasí,kdyby aspon tak nefučelo..
kor do tech sportáku si myslím že to pekne protáhne v zime :unamused:

jdu odsavat a ješte kuknu
13. říj 2009 ve 22:23  • Odpověz
Já si jdu k tatíkovi dopít vínko a půjdeme do postýlky :slight_smile: :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dobrou zlatíčka

Andy já bych si taky dala říci.....Příští rok mám 30 :unamused:
13. říj 2009 ve 22:29  • Odpověz
peto, jj, skoro, jen poslední čísla obráceně :grinning: 6570g :wink: Teď jsem mrkla do percentilových tabulek v očkováku, tak se Kikina docela vyšvihla, držela si nejdřív 10percentil, pak byla na 25 a teď už má skoro 50 :astonished: Jen výšku myslím teď.
Tady fakt i sněží sema tama :astonished: Nedá se jít ani ven a já jsem pak zlenivělá a sedím u pc :pensive:
13. říj 2009 ve 22:31  • Odpověz
vikul, no jo, snad se tatík začiní a překvápko vrátí :slight_smile: Dobrou.
Já jdu asi zacvičit :unamused:
13. říj 2009 ve 22:32  • Odpověz
cvičit v tuto dobu :astonished: není to hřích? :grinning: :grinning:
na ty tabulky se musím taky podívat,jen asi my sedet nebudem nikde :grinning: na 8 mesícu málo a na 5 moc :grinning:
zulatíčka dobrou

zuzí i tobe :wink:
13. říj 2009 ve 23:01  • Odpověz
jo, Peti, děkuju, zatím to na spánek nevypadá. Malá je čilouš.... Já to nechápu... V osm si mne očíčka jako blázen, tak ji dám do postýlky, dneska si chvíli hrála a pak po pěti minutovém pláči usnula. Jenže, když jsem ji šla přikrýt, tak mě asi zmerčila nebo co a začala brečet a hysterčit... Chtěla jsem být tvrďák a nechat ji vyřvat, ale když se pláč změnil v hysterák a trval snad deset minut, tak jsem to nevydržela a vzala si ji opět k sobě. No a od té doby dělá samé skopičiny, ale spánek jí evidentně nic neříká... A to jsem chtěla žehlit.... Nepřijde mi to normální, fakt jí snad zítra udělám odvar z makovic nebo já nevím. Zítra bude prostě ráno budíček v osm a uvidím, co to udělá. Já si totiž myslím, že jak vstává v deset, tak jí dám jednu dávku Nutráče, pak dostane příkrm a trošku vysaje MM, ale u toho usne a pak dostane další várku UM a v osm poslední a je to... Vypije teda pokaždé kolem 190ml (dávám jí ho po třech hod) a příkrmu zbaští půlku skleničky. Tak nevím, jestli je to málo a ona chce víc dávek, fakt už ale začínám bejt zoufalá. Protože prostě nemám vůbec čas pro sebe ani pro Petra. Ten už dvě hodiny spí a já tu furt bdím a snažím se nepropadnout zoufalství. Nevím, co jsem za matku, že nedokážu ani uspat vlastní dítě. :cry: Padla na mě nějaká depka, tak se omlouvám. Až usne - jestli usne - tak si jdu dát panáka na uklidnění... A ráno prostě bude budíček v osm a uvidíme, co to udělá....
13. říj 2009 ve 23:34  • Odpověz
Ahoj holky,
u nas opet pokus o budicek v 5.20, ale zatahla jsem prcka k sobe do postele a lezeli jsme do 6.30 hod.

Zuziku, neblbni, nejsi zadna spatna, ani krkavci matka!!! Verunka holt rano spinka dyl, tak po ni nemuzes chtit, aby ti vecer chodila spat brzy.
Kdyby jsi videla vcera mne, vcera byl nejaky blby den, vsechno se s.alo :unamused: K veceru, kdyz jsme jeli od kozni a mladej zacal hystericky rvat, tak uz jsem fakt chytla nerva a zacala jsem silene kodrcat s kocarkem, malem jsem z nej vykodrcala dusi, ale nastesti prestal rvat. Mladikovi se totiz v kocarku moc nelibi, protoze chce porad jen na kolinka a perovat a nechce v kocarku lezet. Tak maximalne na spanek :unamused:
14. říj 2009 v 07:15  • Odpověz
ahojky

hrusti já už taky občas chytám nerva a to radši odcházím na chvilku do jiné místnosti jinak nevim.
je to ted síla .
a vy ještě nejste ve sportáku? Davídek je tam teda mnohem víc spokojený.
:slight_smile:

my dnes taky do půl sedmé hurá. ale stejně jsem unavená a hrozn+ě mě bolejí klouby nevím co to je
14. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
Ahoj holky,

tak nakonec jsem vstávala v půl deváté a Veru asi v devět. Ve dvanáct máme sraz s kámoškou, tak už se docela těším, že vypadneme - i když se přiznám, že se mi do toho hnusu, co je venku vůbec nechce. Kdyby aspoň nefičel ten hnusnej vítr :frowning2: Vůbec nevím, do čeho malou obléknu...
Hrusti, toho nerva taky chytám a jak píše Anitt, musím odejít do jiný místnosti, abych se uklidnila. Protože jsem fakt dost netrpělivej člověk a někdy mně to všechno leze hodně na mozek... :pensive:
14. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
Ahoj holky,
anitko to je počasím..i ty depky..holky u nas sneží :astonished:

zuzí skus ji budit rano dřív,podle me ma otočeny režim spanku,,o jidlo by si řekla ne? oni už se hlasí,aspon teda Šimula,ten řve jak tarzan,včera jsme byli u našich a naše mamka uplne hledela,jak si vyřvával jidlo..pry kde se to v tom telíčku bere :grinning:

my máme teplotu,mírne zvyšenou 37,2 a dnes jak napotvoru musím do školky pro Elišku,nemám hlídaní :unamused:
asi bych s ním vubec ven nemela,kor když je tam hnusne..holky dali jste fusaky? no my jestli dnes pujdem,tak dostane zimní,ne jarní a včera u dr mela holčička i kombinezu,to jsem hledela :wink:
14. říj 2009 v 09:29  • Odpověz
zuzí hlavne pořadne zabalit...at neprochladne,my ted mame podobny tip kočarku co máš ty pujčeny od brachy,než jsme koupili sporták a přijde mi že v nem je víc teplejc,že tam tak nefučí ten desny vítr..když daš nanožník,tak jí bude dobře..akorat co my? :grinning:
užij si srazík :wink:

včera byla u dr holčička narozená o 4 dny dřív než Šimonek,u naší dr se píše kdo kdy přišel+datum narození a uplne jsem hledela na ten rozdíl mezi nimi..takhle my to ani nepřijde,když není skym srovnávat..
to už byla akční slečna,stavela se na nohy..trochu me to vzalo :unamused: ale už dobrý..
příští tyden mame neurologii,jsem zvedava co nám řekne..

andy držím dnes pesti na EEG :wink:
14. říj 2009 v 09:39  • Odpověz
Hojte holky

Tak u nas byla dneska noc fakt super. Po dlouhe dobe jsem se vyspala. Ale vvenku je takova kosa ze asi pujdem odpoledne na chvilicku a jinak na to kaslu. Jinak ja davam malemu taky kombinezku ale pod tim ma jen body a puncosky a nedavam nic tepleho do kocaru. No ale asi za chvili budu muset. Dneska fakt ven nejdu jen s hafanem honem a sup zpet domu do teploucka. :slight_smile: O tech nervech me nemluvte obcas me malej vytoci ze fakt musim jit vedle nebo bych ho pretrhla. Nejhorsi je, ze si vymrcuje a clovek to vidi ze mu nic neni a rve jen proto aby docilil sveho. :angry:
14. říj 2009 v 09:52  • Odpověz
Ahojky, Petrach to je dobre, ze nemas s kym srovnavat. Tomu se clovek tezko brani a pak ma depky. At se Simunkovi ta teplota brzo spravi.
Vcera na plavni uz nektere deti meli taky kombinezy. My nic takoveho doma nemame. Fusak jeste nedorazil :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak malyhozababusim do deky dam do nanozniku.Zatim to stacilo. Na plavco jezdime autem a parkujeme kousinek od bazenu.
Andy taky drzim palce na EEG.
Zuzik vubec se ti nedivim. Ja bych taky vysilovala. Asi bych fakt zkusila to buzeni rano. Uvidis jak dneska, kdyz uz jste stavali v devet. Musi to byt narocny. Vzdycky si rikam, ze je to docasne, kdyz me neco takhle nici, za chvilku budou prcci chodit do skolky a pak uz se tomu jen zasmejes jak je mala po tobe. :wink:
Hrusti ja taky nekdy chytnu nerva, pak jde malej k manzovi. Rikam vem si ho a odchazim. :grinning:
Moc se tesim na nedeli, jedu s nasima pro tu fenecku. :dizzy_face:
14. říj 2009 v 10:09  •  1 dítě  • Odpověz
Bobas taky musim se psem, to zas bude akce, nez malyho nabalym. Uz ted se mi nechce. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2009 v 10:11  •  1 dítě  • Odpověz
miši ted jsem kamošce objednala kombinezu na mimibazaru,,mají tam značku Peng ming..zní to vietnamsky ,ale je dobra a za 350kč :wink: ma ji tam hodne prodejcu,kdybys shanela..
my koupili už před mesícem v anglickém sekačí,taky nebyla moc levná,ale bude teplá..

no ja mam uklizeno,vařím a ted mam nafikanou koupelku a budu drhnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
venku jsem byla pro dřevo a stačilo mi to :confounded:

bobasku jsou ti naši miláčci stejní všichni :grinning:

dlouho tu nekukla janinka..kde pak ji máme
14. říj 2009 v 10:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.