• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Holky, mne vcera deptal po ceste od dr., potrebovala jsem jeste do lekarny a do drogerky a mlady byl v kocarku, takze jsem nemohla odejit :grinning: Ale dneska rano sel do postylky, protoze fakt bych na nej uz byla asi oskliva :unamused:

Anitt, my uz jsme ve sportaku, ale malymu se tam zatim moc nelibi. Kdyz zlobi, tak ho musim vyndat ven, aby mohl lezt a delat blbiny a ne vzdycky to jde :unamused:
Anitt, neleze na tebe nejaky bacil? Nebo unava :frowning2:

Andy, moc drzim palecky!!!

Peti, zadne depky,i kdyz na mne to taky obcas padne, kdyz nekdo vypravi, co jejich dite delalo ve veku Honzika a my to treba jeste nedelame. Takze te uplne chapu. Ale pak si vzdycky reknu, hlavne, ze je prcek zdravy a ze to vsechno dozene :wink:

Jinak fusak zimni dneska uz dam, jsou tam 4 stupne, fakt zima. Vcera jsem mela jen deku a nanoznik a jak jsme se vecer vraceli domu, tak uz mi prisla docela zima. I mne bylo v bude chladnejs, takze dneska ho radsi zachumlam, mam strach, aby nenastydnul. Potrebuju ho udrzet do zacatku listopadu fit, aby nas dr. naockovala :wink:
14. říj 2009 v 10:24  • Odpověz
no, uvidíme, jak se to dneska osvědčí a zítra prostě bude zase budíček v osm. Jen se musím opravdu v těch osm vyhrabat, dneska se mi tááák nechtělo. Ještě, jak je venku tma, tak to je naprosto demotivující :grinning: Nejraději bych byla celý den v pelechu a koukala na filmy nebo si četla knížku :slight_smile: Tak třeba v důchodu se dočkám :grinning: :grinning: Ta naše dračice tu na mě dělá cukrbliky, tak se tu bavím :slight_smile:
Peti, já ji zabalím do deky - jednu má pod sebou, druhou na sobě, páč ještě nemáme fusak. Je fakt, že jak je v hluboké korbě a ta se dá zadělat, tak tam fakt tolik nefičí. Jsem ráda, že jsme vybrali tenhle kočárek. :wink: Je dobře, že nemáš s kým srovnávat a ta holčička určitě neměla tak těžký začátky jako vy. To se prostě srovnávat nedá, i když docela chápu, že se tomu občas nevyhneš. Šimůnek je bojovníček a uvidíš, že svoje vrstevníky dříve či později dožene :dizzy_face:
Andy, ať EEG dopadne dobře, pak dej vědět :slight_smile:
14. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
ahojky

mne prijde že se mi ten fusak nevejde když mám nánožník to tam prcek bude hrozně narvanej, no uvidíme

hrusti spíš jsem naštvaná z naseho bytu je to obr byt na blbym míste,tahám prcka denne do4 patra nestíhám uklízet a je tady mrtvo to poznávám hlavně ted. a manža bává dlouho v práci nebo na služebkách tak jsem tady sama :frowning2: a to me neba tak to asi prodáme a koupíme neco v praze
14. říj 2009 v 10:36  • Odpověz
Anitt, ty davas jeste nanoznik pres fusak? Nebo jsem to spatne pochopila. Ja uz dam ten zimni fusak a bez nanozniku. I tak mi prijde,ze tam bude mit prcek malo mista.
Jinak to chapu s tim bytem, ja jsem tady byla taky sama, viceme cele tehu. Ale zkamaradila jsem se s jednou holcinou z dizkuse maminek z Krce, takze ted s ni chodim jednou tydne cvicit a jednou tydne na prochajdu s prckem a je to fajn :wink: Manza taky chodi pozde z prace, nejdriv je doma kolem 18 hod, spis kolem 18.30 az 19 hod, takze je to fakt na bednu byt cely den sama doma s prckem :confounded:
14. říj 2009 v 10:43  • Odpověz
Ahoj holky, u nás dnes noc docela bájo, jsem ji prevenrivně malinko namazala tím tymiánem a 3 hodině se snad ani nepohla :grinning: A poplakívat začla až v 1:30,takže úspěch. Oni tam mimo jiné i píší, že navazuje hlubší spánek, tak to asi fungovalo.
Na eeg jdem ve 13:30, je tady sníh, fakt super :frowning2: Děkujem za podporu :wink:
anitt, mě taky všechno bolí, nějaká únava :frowning2: Jinak já tady taky nikoho moc neznám a to jsem v centru LB pomalu, sem tam ajicek, ale to je jen jednou za čas :frowning2:
S těma nervama na míma, taky znám, já se strašně vytáčím, když nejí, to se taky občas neudržím a řeknu a už toho mám dost, docela nahlas a nebo, když fňuká tak ji říkám a už bude ticho, Kristýnko a nebo ticho tu bude. Hodně kamarádek taky říkají, že se dost nervují, když prcci zlobí, asi je to v nějaký rozumné míře normální no, ale taky mě to mrzí pak.
Teď jsem se pobavila na facebooku... Jeden můj kamarád z dětství má dnes narozky, já si to teda nepamatuju, ale je tam kalendář a ten na to automaticky upozurňuje, nevídám se s ním nic, jen když ho potkám, tak ho pozdravím a to je tak vše, takže jsem mu napsala, že přeju vše nej a jeho děvčica pod můj příspěvek dala otazníky, chudák, to bude mít asi výslech teď :grinning: :grinning:
peto, ještě jsem Ti chtěla napsat, že šimula je šikulka a musí se brát na 5měsícu a na to je dost šikovnej :wink:
14. říj 2009 v 11:10  • Odpověz
Andy ty rozvracecko :grinning: Anitt uplne te chapu. A v tom dome, kde bydlite zadne mimca nejsou? Jo a koupili jste nejake to zarizeni? Myslim, ze jsi psala, ze pojedete nakupovat.
U nas v dome je to dobry, protoze je tu jen osm bytu a z toho my a dve dalsi kamosky maji prcky, jeden je o 14 dni a jeden o dva mesice. Myslim, ze jsem to uz psala. A kamoska co ma malyho o tech 14 dni tak taky chodi do plavca, ale na kurs pred nama. Je to moc fajn. Sice spolu moc nekocarkujeme, ale dost se potkavame tak pokecame. Nebo mam kamosku vedle ve meste tam taky casto jezdime.

Petrach dneska mame podobnej program. Taky jsem uklizela, pak mam nejake zehleni a chci varit kvetak a ceka me jeste peceni strudlu. Snad to vsechno zvladnu, diky za tip na kombinezu, mrknu na ni. Asi bych ji objednala pristi mesic. Tento chci malymu nejakou zimni bundu. A jeste jsem premyslela, jsou pro takhle maly deti oteplovacky? Ze bych mu objednala ty a bundu. On ty kombinezy moc nemusi. :sweat_smile:
14. říj 2009 v 11:28  •  1 dítě  • Odpověz
hrusti ja myslím že když nedam nanožník,že ten fusak zvlhne ne? když lije dam slídu,to jo..ale ja davala normalne oboje..je pravda že ty nanožníky ted na sportácích jsou hodne uzke..ale synovec ma rok a vleze s obojím :wink:

andy díky :wink: příbuzní od manži řešá furt že chodím na net do diskuzí,manža se prokec no to je jedno,ale ja bych bez vas asi zblbla..poradím se,vykecam a povzbudíte me..byt sama a bez netu nevím nevím :wink:
ja tady mam kamaradku,ma 3 prcka,takže prochazky sice delame,ale ne moc daleko,dokud bylo hezky,spíš jsme sedli bud u nich,nebo u nas na zahrade a dali kafčo nebo meltu,decka se vyblbli,ted je to horší no..ma 2 kloučka k mimču,takže s ním nemužem moc carat..

andy cerka bude divná ne??? :grinning:
14. říj 2009 v 11:29  • Odpověz
Teda Andy co mu to provadis :grinning:
Holky ja ted byla pro postu a malem jsem zmrzla a to mame schranku u dveri v pruchodu. Fakt nic teplejo to venku neni :frowning2:
Petko jinak ja jsem na tom jako ty. kdyz bylo hezky tak jsme sedeli ze sousedkama venku na zahradce u kafca nebo si neco opekli a decka tam blbnuli. No a ted jak zacina zima to bude horsi :frowning2:
14. říj 2009 v 11:46  • Odpověz
jo, anitt, tak to tě úplně chápu. Já bydlím na vesnici - sice kousínek od Zličína, ale musím tam busem - a jsou tu jen samí důchodci. Potkávám tu i pár maminek, ale do řeči jsme se nikdy nedaly. Já nejsem moc seznamovací tip, chvíli mi trvá než se otrkám. A ony jsou na tom dost podobně. Většinou chodí samy nebo s partnerem.
Andy, teda, tak to bude mít doma co vysvětlovat :grinning:
peti, mně Petr několikrát řekl, že kdybych netrávila tolik času na netu, že mám víc času na vaření nebo úklid, tak jsme se vždycky chytli. Net je pro mě spojení se světem a já prostě nemůžu furt jen uklízet, vařit a starat se o dítě... On to nějak nedovedl pochopit. Teď už to nedělá :grinning:
Tak já jdu vypravit malou a letíme na bus :slight_smile: Papa holky a kdybych se tu dlouho neukázala, tak jsem někde zmrzla :grinning:
14. říj 2009 v 11:56  • Odpověz
peti nesrovnávej Simonek je super a jde mu vše tak jak má :wink:
misi měli jsme jet nakupovat ov íkendu ale já pořád nevím zda to neprodáme a nepůůjdeme jinam potrebovala bych poradit máme odsud kousek černák ale ted s prckem je to na nic. tak nevím zda to bude lepší až vyroste no. jinak je to masakr jsem zvyklá pořád někde být a kecat a ted nic moc.

jinak s tím nánožníkem já nevím dovnitř už se teda nic nedává??, jsem asi za blba ale ted nevím zda nechat nánožník a nedávát fusak nebo obrácene ???
14. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz
Anitt co je černák? A manza dela v Praze? Jak jste se vlastne octli ve SB?
Ja jsem taky myslela,ze se dava jenom fusak, na tech obrazkach v eschopu to tak bylo nafocene, ale to co rika petrach dava logiku.
Teda me manza do netu nastesti nekeca, ale ja sem taky rada, ze vas mam :slight_smile: Driv bez netu to muselo byt doma na palicku.
14. říj 2009 ve 12:14  •  1 dítě  • Odpověz
misi černý most to je metro a oblast v Praze :grinning: no hledali jsme byt a David našel SB není to daleko od prahy a ten byt na to jak je obří tak byl levnej a novostavba ale já viděla hned ty ale... a on si je neenchal vysvětlit: daleko od prahy pro mě -neřídím
4. patro kor ted když je prcek atd.
nic moc tady není jen páír krámů a vjetnamci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a on pracuje v centru Prahy a vypadne v osm a vrací se v sedm a někdy jede na služebku tak tu trčim třebva tři dny
potřebovala bych tady alespon pár holek z koník a hned by bylo lépe
14. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz
Ahoj holky,
zdravím zase po pár dnech. :slight_smile:
Týně se dnes v noci bohužel vrátila děsná rýma a kašel. :frowning2: Tak jsme opět byly u mudry. Já už fakt nevím, co s tou holkou mám dělat, aby vydržela chvilku zdravá. :frowning2:
Já teda budu dávat i nánožník i fusak. Fusak teda dávám už teď, ale nánožník až bude ještě větší zima.
Petrach: jestli máš emitex, tak ten by měl být nepromokavý, takže by ani nánožník nebyl potřeba.

anitt: já tě plně chápu. Mně stačí, dkyž jsou holky nemocný a já nemůžu ani do blbýho obchodu. To pak mám teda super depky. A kdybych nechodila do práce, tak už jsem asi na psychiatrii. Taky tu nikoho neznám, i když jsem v Praze a je tu spousty lidí. Jsem ráda za práci, protože se dostanu mezi lidi. Ale stejně se kvůli holkám plánuju vrátit na Moravu, protože jim Praha vůbec nedělá dobře - zvlášť Týně. I mudra to nazanla, že jim to tu vůbec nesvědčí.

A na plavání můžeme asi zapomenout. To kdybych věděla, tak ho ani neplatím. Myslela jsem, že se trochu otuží a ona je akorát víc nemocná. :-/
14. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz
Kremco, chudak Tynka, drzte se holky. A budes mit na Morave praci? Teda tady je to samy stehovani.
Anitt tak to mas pravdu, to bych taky uvazovala o stehovani, jen ted neni nic moc doba na prodej. Je pech. A pokud neridis tak by jsi to mela desetkrat lepsi nekde jinde. A v Praze jsou holky konikovky :slight_smile:

Holky tak ja nevim, poradte, koupit kombinezu nebo bundu a oteplovacky? Co mate vy?
14. říj 2009 ve 12:54  •  1 dítě  • Odpověz
kremčo tebe jsem se chtela zeptat kolikrat dennne odsaváš,jestli i v noci a kolik odsaješ?? me se nejak nedaří poslední dobou stavat v noci,vždycky vypnu budík,řeknu si že už jdu...a pak se proberu až malí chce jíst..kolik muže byt pauza aby se nestracelo mlíko??? už tak moc nemám..ja odsavam 7x ale už fakt nemužu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

k tomu netu,manžovi je to fuk :grinning: ja si svoje podelám,sedím tu když malí spí,nebo si hraje a nepotřebuje me..akorat příbuznym teda jeho to desne vadí..pry maleho moc řeším,že je v pořadku,pořad mají na me řeči,že ten předčasny porod moc prožívám..nedokažou pochopit že bez holek z diskuzí o nedonošenátkách,bych byla víc na nervy,oni mi poradí se vším možnym a mam v nich příklady,že ty deti jsou sice pomalejší,ale vše doženou..
chodím na jednu diskuzi ..mimo koníka...kde jsou fakt super holky,už jsme meli i srazík..

a taky mám vás :slight_smile: nejdřív jsem myslela že už sem nebudu mít co psat,že když budem pozadu bude to jiné,ale vy jste zlatíčka :wink:
14. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz
miši my kombinezu..ale určite se dají koupit oteplovaky a bunda..
no my máme i zateplene kalhoty a bundičku,po synovcovi..

naštestí ven nemusím,manža to pry stihne do zavíračky školky..fakt jsem rada,že s prckem nemusím ven..ted spí,ale předtím jsem ho mela hodku na rukách a au au moje zada :unamused: je jakysi špatny..
14. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz
no je to těžký no :unamused:

uvidíme jak to bydlení zvládneme já potřebuju na poštu tak odpo na chvilku vyrazím. mám ted i fusak i nánožník a mám i oteplováky a bundu tak to budu různě kombinovat :wink:
14. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz
petrach: já odsávám už jen 4x denně - cca po šesti hodinách, takže i v noci. Odsávám vždycky v šest a ve dvanáct. Týna se mi tak v noci budí na jídlo, takže je to pohoda. Nakrmím, odsaju a pokračuju ve spánku. Odsaju teď tak 200ml na jedno odsátí - někdy míň, někdy víc. Aby se ti neztrácelo mlíčko, tak by doba mezi odsáváním neměla překročit šest hodin, protože paks e tvoří jakési bílkoviny, které do mozku vysílají signál, že mlíčko není potřeba, že je ho moc. Já musím odsávat dál právě kvůli tomu, že je Týna pořád nemocná. Takže dokud bude co, budu odsávat.

misi: já mám kombinézu a zateplené kalhoty se zimní bundou. Ale myslím, že do fusaku není potřeba dávat oteplováky. Ale záleží, jak máš fusak teplý.
Jinak s tím stěhováním to zas tak horké zatím není. V domečku pořád bydlí babička a dokud bude babička, tak my tam nemůžeme, protože by ji znás kleplo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ona už má přes osmdesát. A práci - no, už te´d jsem byla za ředitelem školy, jestli by mě nevzal, ale tam je to s prací hrozná bída. Tak nevím, nevím. No, budu shánět předčasně a v nejhorším zas pojedu na živnosťák.
14. říj 2009 ve 13:59  • Odpověz
Mam objednany ten fusak Emitex. Objednala jsem zatim bundu. A pak uvidim :slight_smile: Tady tu :

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26187511&tab=0
14. říj 2009 ve 14:18  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsme zpět, tam je hnus počasí, sníh všude zima, v JB maj dokonce dopravní kalamitu :unamused:
EEG se zdá být dobrý, malá byla docela v poho, skoro se nevrtěla, ani neřvala, když dostala čapku :slight_smile: Zítra výsledky.Teď mi ještě nabalená přes půl hod spí v kočárku, se divím že ji není teplo.
kremca, jéjej, to je děs, chudák malá... Tak snad zase trochu pomůže tymián.
Já už jsem taky párkrát dostala za net zprďunkun, ale taky přeci můžu mít nějakou zábavu ne?
14. říj 2009 v 15:33  • Odpověz
tak holčiny jsem tu z prochajdy
vítr a zima ale prcek spal a mám i fusak i nánožník takže super a je mu teploučko , fusak mám obyč jakoby péřová bunda ten matroš ale je to teplé tak už jiný kupovat nebudu a je to. ve sportáku je Davídek nadšený díky bohu . ufff a vyzvedla jsem si kafíčka od janinky tak si hned jedno uvařím na energii :grinning:
14. říj 2009 v 15:35  • Odpověz
Holky, prosím, můžete, kdo chcete vyjádřit svůj názor, ať to nerozebírám nadvakrát:

http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=114761&vGroupOffset=0
14. říj 2009 v 15:36  • Odpověz
Ahoj holky,

ted je teda opravdu blbá doba na prodej nemovitosti, vsichni se ted bojej co bude a vsichni vyckavaj. Anit, ja myslela, ze tam jsou ve SB nejaky holky z konika, vzdyt jste chodily ven, ne? A neplánuješ si udělat řidičák? Mohla by si si třeba pořídit auto s automatem, jen by si kroutila volantem a nemusela řadit.

Holky, ja koupila kombinézu v Mothercare, byla teda draha asi 900,- (ony se daji ty nohavice zapnout i jako pytel) a nemuzu si ji vynachválit, soupnu tam Ancu jen v dupačkách, zapnu do takove te kocarkove tasky a nic vic a i v tehle mrazech je tam krasne teploucka. Jsem zjistila, ze kolikrát se snazim šetřit, kupovat třeba věci z druhý ruky a nakonec mám doma 6 mikinek za 100,-, jednu za 500,- a taháme jen tu drahou, protože je prostě vymakaná.

K.
14. říj 2009 v 15:40  • Odpověz
Tady cely den leje, takze s malym ven dnes nejdu. Ale jak manza prijde tak musim s tim hafosem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Andy mas tam nazor. :wink:
14. říj 2009 v 15:41  •  1 dítě  • Odpověz
holky, díky :slight_smile:

Tady zase sněží, já se taky odstěhuju, ale někam kde není skoro vůbec sníh, mě nebaví...

Malou jsem taky dala do fusaku, takovýho polozimního, ale ziima ji asi nebyla.. Problím byl, že jsem ji tak tak šoupla do korby, takže musíme udělat sporťáka a nánožník plánuju používat ihned.
14. říj 2009 v 15:48  • Odpověz
Karca hod odkaz at se pokocham :slight_smile: Ja kdyz neco objednavam tak je to takova stredni cena. Jednou jsem objednala veci takove to 20 veci za 200 a nikdy jsem to nikam nevzala. :grinning: Ale doma to malej unosi.
Rada objednavam i nosene veci treba z Nextu nebo HM i Mothrecare a Early Days, jsou levnejsi nez nove a pokud jsou po jednom diteti jsou vetsinou jak nove. Kdezto na vecech z Cherokee uz je to noseni nekdy znat :slight_smile:
14. říj 2009 v 15:48  •  1 dítě  • Odpověz
karči já řidičák mám ale dlouho nejezdím ale začnu . mám vždy záchvat a hend se stěhuju pak zase zůstávám musím s tím něco udělat. začnu jezdit a ty kámošky jo ale víc mám v Praze a větší víš?njn jsem asi náročná.
14. říj 2009 v 15:59  • Odpověz
Anitt nejsi narocna, kazdy chce byt stastnej. :slight_smile:
14. říj 2009 v 16:06  •  1 dítě  • Odpověz
jeste to tady zkusím a nekdy vyrazím i busem na černák po krámech akorát tady není nizkopodlažní :frowning2:
14. říj 2009 v 16:10  • Odpověz
tak my jsme zpět, bylo to skvělý. Malá byla zlatíčko a fakt jsme si to užily. Ale vítr je tam teda nechutnej. Za chvíli přijede Petr z práce a pojedeme na velkej nákup. Verunce musíme koupit příkrmy s masíčkem, zeleninka jí moc chutná, tak jsem zvědavá, co řekne na masíčko :slight_smile:
Anitt, tak hlavně si to dobře rozmyslete. Pro mě by byl hlavní důvod ke stěhování to čtvrté patro a to, že máš kamarádky v Praze... S těma busama je to taky na paličku, když tam nemáte nízkopodlažní :frowning2:
Misi, já mám kombinézku a pak mám zimní bundu a k tomu musím sehnat zateplené kalhoty. A dneska objednávám fusak :slight_smile:
peti, je dobře, že ti holky pomohly - je důležité vědět, že na to nejsi sama :wink: A ty příbuzní nikdy nepochopí, proč to tak řešíš, protože oni tyhle starosti neměli... :frowning2: Tak ti do toho nemají vůbec co mluvit, protože nevědí, kolik strachu a nervů tě to stálo...
andy, super, že EEG dopadlo dobře :wink: Ta čepka je hrozná, ale malá to snášela kupodivu taky dobře, tak dobře, až tam na mě usnula :grinning:
Tak a my se zase začínáme přetáčet z bříška na záda. Teď to udělala podruhý za půl hodiny, tak snad jí to vydrží :grinning: Dávám fotečky, jen se nelekněte, nemám tam brejle, ale jsem to skutečně já :grinning:
14. říj 2009 v 17:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.