• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
holky bylo ve zpravach že holčička ješte nemá vyhrano :frowning2: opravdu nejde napsat slušne o ženské co tohle udelá :angry: :angry: :angry:

buni my si uElin tu podložku nechali udelat u čalouníka,ale ohradku jsme prodali,nechtela v ní byt a ted budem zase kupovat :angry:

zuzí ty máš doma šikulku :wink:
hrusti velůká pochvala za to auto :slight_smile:
andy už budeš klidnejší :slight_smile: dobre zpravičky

ja jsem dnes mela desnej kopr,odpo jsem byla nakoupit,manža hlídal,kopupila jsem malemu nadherné punčošky..došla jsem uplne k.o. a zalehla u telky a uplne jsem vytuhla :astonished: to se mi nestalo si lehnout co je malí doma..manža hlídal cele odpo,ja jsem jen večer koupala a dnes mi došla knížka,tak jsem i neco početla,není špatné občas vypnout :slight_smile:

zítra mame rehabku,pokud nebudou teploty tak pojedem
15. říj 2009 ve 22:03  • Odpověz
petrach, no výýýborně, hezky jsi si odpočinula :slight_smile:
buni, jj, budí jí to, nebečí, jen mrčí, že chce dudlík, ten ji dám, ale ono v tom pokračuje, takže ji vypadne nebo si ho vyndá tou rukou a pak s ním šibuje, takže zase začne mrčet, že ho nemá, jako málokdy se tímto probere, ale pro mě je to protivný... Zabírám a teď najednou tohle, a pak když já vždy začnu zabírat, tak jede zase, takže když pak zabere a už to nedělá, tak nemůžu zase zabrat já :frowning2:
15. říj 2009 ve 22:22  • Odpověz
Andy-to znám s tím zabíráním a probráním,je to protivný,já taky vždycky než usnu,tak malá už zase vsává,takže tě chápu a navíc,když máš postel hned vedle,tak slyšíš i dech.To já jsem ráda,že je malá v pokojíku a má tam chůvičku a monitor,protože když s náma spí na chalupě,tak se bojím i pohnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 ve 22:30  • Odpověz
Peto-super-hned je ten svět veselejší,když se člověk vyspí,že? :grinning:
15. říj 2009 ve 22:31  • Odpověz
Ahojík holky :slight_smile:

Jdu vás jen pozdravit, dočíst nestíhám. O víkendu bych ale měla mít snad volno tak se tu za vámi zastyvím. Teď jdu do pelechu, před hodkou jsm dorazila z práce a jsem KO :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 ve 22:49  • Odpověz
ambret, Ty jsi pracant :grinning:
buni, no, mám ji hned vedle sebe u postele... Už jsem taky přemýšlela, že ji dám do svého pokojíčku, abych to tak neslyšela a neznervózňovala mě to... :unamused:
15. říj 2009 ve 23:07  • Odpověz
andy a budeš ješte v noci lítat k ní,ja bych to hodne zvažila..me malí spí skoro celou noc,usne kolem 20h a spí tak do 5 h,ale kolikrat mu taky vypadne cumel,nebo se mu neco zda a litat ješte vedle,to bych nedala to o sobe vím :wink:

ambret maš toho požehnane :wink: jak to stíháš?
15. říj 2009 ve 23:19  • Odpověz
tak u nás se spalo od půl desáté do čtvrt na jedenáct a teď tu zase řádí jako černá ruka. Můžu vám říct, že mi to leze už na mozek. Vůbec nevím, co s ní. Buzení ráno nepomáhá, dneska jsem oddálila koupání do půl deváté a stejně to nezabralo.
Buni, nene, s náušničkama naštěstí žádné problémy nemáme, jen jedno ouško má trošinku zarudlý, ale mažu to, takže by to snad mělo být v pohodě.
Peti, já doufám, že ta holčička bude v pořádku :pensive: Tu ženskou bych nakopala kamsi, doufám, že skutečně existují boží mlýny a že jí výčitky nedají spát do konce jejího života :angry: :angry: Jinak je fajn, že jsi si takhle orazila, taky bych to potřebovala :slight_smile:
Andy, teda to jsou věci, hlavně, že to není nic závažného. Hlavně, ať to brzy přejde a ty se vyspíš v klidu.
16. říj 2009 v 00:43  • Odpověz
uff, tak dneska je to fakt hukot :frowning2: Už tu normálně brečím, protože fakt nemám sílu. :pensive: S Petrem jsme se chytli. protože měl zase skvělý rady od svý matky - bezva :frowning2: A ještě mi tvrdí, že to od svý mámy nemá. Za to bych mu normálně utrhla hlavu :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prej ji mám tak třikrát budit v šest, tak jo, skvělý, ale že já nebudu vyspaná a budu muset být zase s Veru celej den sama, to nikdo neřeší... Se na to vykvajznu, asi někam emigruju a ať si to chytrák vyžere i se svojí přechytralou matkou :angry: Jenže by to zase odnesla Verunka a to nechci... Mám nějakej blok a prostě nesnesu, když mi ji tchýně bere. U mojí mamky to tak neprožívám, ale u tchýně mi to teda leze siiilně krkem...
16. říj 2009 v 01:25  • Odpověz
tak další hodina v čudu a stále se nespí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mě asi odvezou :frowning2:
16. říj 2009 ve 02:22  • Odpověz
Ahojky,

tak jak jsem minule psala,že se mi tam nepřidal ten příspěvek tak nám blbne net :unamused: Je to fakt hrůza.....

Včera a předevčírem jsem se nikam nemohla dostat a to jsem potřebovala objednat ty věci na zimu :angry:

TAk to zkouším dnes a zatím dobrý,tak uvidím
16. říj 2009 v 06:31  • Odpověz
ahoj holky,

zuzí skus se zeptat dr na ty homeopatika..sedalia..je to sirup na spinkání a uvydíš..veřím ti že je ti hrozne,nevyspaná a unavená..nebo pry je hrozne dobra kineziologie,tu chci skusit i ja,pry to přes matku dokaže polečit i díte,třeba by vam k tomu spaní pomohla..

vikulko nam blbl nedavno a uplne jsem u toho tekla,když to smázlo celí příspevek :unamused:
jedem za chvilku na rhb..
16. říj 2009 v 07:48  • Odpověz
Hojte holky

Zuziku na me to malej zkousi obcas taky jako ze je jedenact a ma vyspano. jsem rada ze mame dva plus jedna. Protoze ho nekompromisne hodim do ohradky kde mam stenou madraci jako v postylce takze mu zima neni a jdu zpet do loznice. Je tady ve tme a chvili knoura ale pak usne. No a potom jak kdy ale nekdy jen otevru dvere a necham ho tu spat v klidku, ale vetsinou ho jak vytuhne natvrdo prenesu do postylky. Taky jsem ze zacatku jak blb kolem nej litala a roznula mu teda svetlo aby si mohl hrat. Ted uz ani jako. proste o deviti vecer u nas uz hraje jen telka takze je sero. A v loznici kde mame postylku tak jak ho nakrmim tak mu pustim jenom televizi a tim to konci. Holt je blbe ze teda jsme kazdej den nejpozdej v sest vzhuru jako ze uz vstava, ale uz mame mene a mene probdelich noci. :wink: Jinak ja ho nikdy nebudila jen ho proste klido nechale vyrvat. A on kdyz je tma tak se snazi usnout. Je to jen navot jak jsem to delala a delam ja. Vim ze u tebe to bude horsi. Tusim si rikala ze jste v 1+1 :frowning2: . Ale budu ti drzet pesticky a hlavne pevne nervy. Jinak tchyni neres mam taky chytrou horakyni. Proste uz to delam tak ze jednim dovnitr druhym ven. Ono to jinak nejde. Naucila jsem se to od manzi :grinning: A ja furt premyslela proc si z hovoru s mamou nic nepamatuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Vikulko o netu me nemluv taky to ted desne blbne.
Andy super ze jste v poradku.
Petko to je parada ja mam taky obcas kopr :grinning:
Hrusti jsi sikulka s autickem.
Ambret klobouk dolu jak to zvladas.
16. říj 2009 v 08:19  • Odpověz
Ahoj holky!
No s tou masturbaci mi to rikala znama. Honzik totiz jednu dobu delal to, ze se hrozne propinal a mrcel u toho a byl cely cerveny a znama pry, ze takhle mala mimca masturbuji :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak si z nej manza dela srandu, ze je maly onanista :grinning:

Buni, my mame ohradku 120x120 a koupili jsme do no deku v Ikea ve stejnem rozmeru. Ale na cviceni i rehabce mi rikali, ze je lepsi, aby deti byli na koberci nez na dece, kvuli lezeni. Na plovoucce pry jim to klouze.

Peti, to je dobre, ze sis trosku dachla. Jednou za cas to neuskoci.

Zuzi, na tchyni se vyprdni. Kdyz je P. tak chytry, at si budi Verunku v 6 hod sam a postara se o ni a ty se mezitim dospi, at mas energii na vecer. Muzes mu to navrhnout dneska, zitra je vikend, at se se pochlapi :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2009 v 08:38  • Odpověz
Ahojky, ja se dneska kraaasne vyspala, zalehla jsem v deset, krmeni ve dve a pak spal az do pul osme :dizzy_face:
No asi ze toho vcera moc nenaspal pres den, odpo byl pretazenej totalni protivka, ja pak sla tancovat a manza rikal ze dostal silenej hysterak, no zvladl to. Usnul asi v osm.

Zuzik chudacku je mi te tak lito, musi to byt hrozny. Presne tak to mela svagrova, ted ma mala rok a je to trochu lepsi, ale i tak ji spi hodne pres den a v noci je to horsi :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zkus co navrhuje Petrach, snad to zabere.

Petrach super, ze sis odpocinula, ono si telo rekne. Ja byla vcera tak utahana,ze sem usnula brzo a ani mi nevadilo, ze ma manza rozle a cte si, proste tuhos. :grinning:

Taky jste holky co chodite s malym plavat pak tak utahany? Me vzdycky hrozne boli ruce, jak zdvihame malyho nad vodu. Prece jen neni uz zadne pirko :grinning:

Andy to je dobre, ze to neni nic vazneho. Ale verim, ze to musi byt hrozne protivny. A poradili ti neco? Ja sem s pokojikem nadmiru spokojena. Vsak to vyskousej a uvidis za to nic nedas. Vzdycky ji muzes prestehovat zpatky.

Buni taky to tak mam, kdyz jsme u nasich, spi v postylce s nami v mistnosti a vetsinou se moc nevyspim.

Dneska mame radostne rano, malej se ze vsech ctyrech snazi asi sedat, nikdy jsem ho nevidela, vzdycky to byl mzik a uz dvakrat sebou svihl a vzdycky brekot, ale nevzdava to ach jo.
16. říj 2009 v 09:26  •  1 dítě  • Odpověz
Jo a fusak porad nedorazil :angry:
16. říj 2009 v 09:28  •  1 dítě  • Odpověz
Achojte holky,
tak se sem hlásím po delší odmlce. Měli jsme návštěvy, tak nebyl čas na nic.

S Natálkou je to teď náročné, chce být furt jen u mě a u nikoho jiného. Četla jsem že mají miminka taková úzkostlivá období a časem to přejde, tak už aby to bylo za námi. Je to fakt děs.

Fusak jsem objednala před týdnem a taky nedorazil prý je jich nedostatek :angry:

Jinak dávám do albíčka fotky ze včerejšího bowlingu s tchánovcema :wink:

Jdu vás dočíst kočky :wink:
16. říj 2009 v 10:08  • Odpověz
Ahoj holky,

tak nakonec usnula v půl třetí, tak jsem si říkala paráda. No a ve čtyři byla zase vzhůru, tak jsem jí dala prso, ale stejně usnula nějak kolem pátý... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já jsem měla daného budíka na osmou, ale ani jsem ho neslyšela, vstávali jsme v jedenáct. Ale říkám si, že vlastně spala nějakých sedm hodin, tak snad to večer bude lepší. Na zítra jsem se domluvila s Petrem, že pojede s malou na den na chatu, potřebuje tam něco udělat, tak ať si ji vezme s sebou. Tak kupodivu byl nadšenej, to ještě neví, co ho čeká :grinning:
Peti, já se na to zkusím dr. zeptat, trvá to už dlouho, tak snad to nebude trvat věčně, jinak mě šibne.
Bobásku, děkuju za radu, tam je blbý, že já ji nemůžu nechat moc vyřvat, protože náš pokoj sousedí s dědovým a ten se potřebuje taky vyspat. Takže prostě je to na prd...
16. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz
Jo zuzi tohle znam proto jsem se vzdy taky snazila snim blbnout aby se manza vyspal. Ale po tom co me rekl ze stejne nemuze poradne spat kdyz malej breci a on ho uslysi jsem to proste vzdala. A fakt to pomaha. Hlavne vim ze nesmi roznout. protoze pokud to udelam tak ma okamzite oci na vrch hlavy a spat nebude. Takze v lampicce mam tu nejslabsi zarovku co snad existuje a jeste ji mam oprenou o stenu. A svitim jen na dobu nutnou aby se najedl a pak automaticky zhasnu. Taky sem tomu neverila ale funguje to. A rano kdyz uz teda vstava tak roznu velke svetlo at si klido hraje. Malej se podiva vzdy na cerveneho trakturka ve snidani s novou a pak blbne v posteli. Ale je fakt ze me tak kolem devate znovu usne skoro na hodinku. Hlavne ti drzim pesticky at uz se to srovna. Ja jsem kvuli tomu udelal i to ze kolem pul desate uz oba s manzou taky spime a fakt se to vyplati. Malej je krasne naucenej ted ze po osme hodine uz je v byte klid. A pokud nas neco netrapi a nebo to nezkousi na me tak spinka od sedme hodiny do tri a to se nabasti a spinka do tech sesti pul sedme :wink:. A nebo zkus jak pisi holky nejake homeopatika. Opravdu me prijde ze ma prevracenou noc a den. Ale budeni je fakt blbost musis se trochu vyspat. Uzij si volna a odpocivej kdyz nebudes mit malou u sebe :wink:

Bemo ty jsi akcni :slight_smile:
16. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz
bobásku, já nevím, jestli má převrácenou noc a den, protože ve dne mi spí max hodinku a půl :frowning2: Rozsvíceno mám jen jedno bodové světlo s naprosto minimálním osvětlením a stejně prostě nic :frowning2: Zkoušela jsem, aby se večer vyblbla a když si začala mnout očíčka, tak jsem ji prostě nakrmila a myslela jsem, že usne. No, usnula, ale tak max za hodinu a půl je zase vzhůru... Homeopatika chci jako poslední možnost, protože jim nevěřím. Mně nikdy na nic nepomohly, asi právě proto, že jim nevěřím :slight_smile: Je ale fakt, že mi je dr. psala třeba na chřipku a takovýhle věci.
16. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz
zuzí no tak doufám,že budeš spát,musíš dobít baterky..fakt to je mazec
miší takl vydíš,je šikulka,ješte tu všechny trumfne :wink:
16. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz
ahojte bobci,

nas dnes trapi zoubky. Noc super ty spinka krasne ale mamka rikala ze od rana jen fnuka a nechce spinkat. Ja prijela dneska z prace s dvouhodinovym zpozdenim takze mazec a to jdu ted jeste delat jelikoz toho mam jeste dost. Mala uz spinka - cecek pomuze :grinning: Je to lek i na zoubky :sweat_smile:

Pomalu vas docitam ale musim si osvezit pamet co jste ktera psala. Ja uz mam na zimu spoustu veci - vesticky, boticky, ted jsem koupila chybejici nanoznik v odstinu co potrebuji. Jsem supla ze shanim na mmb a pani me napsala ze ho ma - poslala fotos tak kupuji :grinning: No snad prijde :grinning:
16. říj 2009 v 15:44  • Odpověz
mamca slavi zitra narozky (jsem na to zapomela :confounded: ) tak dneska jak povalime na velky nakup tak ji musim koupit aspon kyti a dostane obalku :grinning:

Misi uz jsi nechala delat ten kalendar - me je hrozne - ja nic nestiham, ale na vanoce ma Mel asi uz 10 darku. :sweat_smile: A budu se opakovat ale pejska chceme koupit taky :grinning: asi bych si ale mela pospisit ze? Kdyz je o ne takovy zajem tak aby nam je nevyprodali :grinning:
16. říj 2009 v 15:46  • Odpověz
Jani jeste ne, jsem u vyberu fotek. :unamused: Vse nej Melince k osmi mesicum. :slight_smile:
16. říj 2009 v 16:58  •  1 dítě  • Odpověz
jezisi Melinka ma dneska 8 mesicu- proboha ja zapomela - jsem matka na baterky :frowning2:
16. říj 2009 v 17:18  • Odpověz
Misi diky za pripomenuti. Ji musim opusinkovat a omluvit se ji ze jsem zapomela. Uz tak jsem prijela pozde a byla na me nastvana - se tvarila urazene a a kdyz jsem se ji omlouvala tak to byl takovy ten vyraz typu: at uz se to nestava mamko :sweat_smile:
16. říj 2009 v 17:20  • Odpověz
taky se přidavame a přejem Melince hodne zdravíčka a štestíčka :slight_smile:
16. říj 2009 v 18:33  • Odpověz
Melince vse neeeeej!
16. říj 2009 v 18:48  • Odpověz
Melince všecko nejlepší :slight_smile:
16. říj 2009 v 19:11  • Odpověz
Přeju vše nej Eliáškovi a Melince :slight_smile:
A holky, dala jsem fotečky z vítání, akorát je to zkopčený z fotografových stránek :grinning: Pak Vás dočtu.
16. říj 2009 v 19:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.