• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
janinko kafíčka supééééér

melince vše nej nej a pusinku

jani jak jsi se zajel a v prác? jsi teda neuvěřitelná
16. říj 2009 v 19:46  • Odpověz
eliáškovi taky jeee to jsou hromadné oslavičky
16. říj 2009 v 19:48  • Odpověz
holkyyyy viděly jste tu hruznou zprávu jak sjel ten kočárek pod vlak to je příšernýýýýý
16. říj 2009 v 19:54  • Odpověz
Anitt, videla, se mi udelalo uplne spatne :frowning2:
16. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
Eliáškovi a Melince vše nej nej k osmi měsícům, buďte zdravá a šťastná miminka :slight_smile: osmička je moje nejoblíbenější číslo :wink:

Video jsem také viděla a zrovna jsem se potila na rotopedu, ale stejně mi jel mráz po zádech, fakt hrůza, chudák maminka, to musel být šok.

Andy, nádherné fotečky z vítání, moc vám to tam sluší :wink:
prosím Tě, neříkej mi, že ta mladá paní co vypadá skoro jako Tvoje sestra je Tvá máma :astonished:
16. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz
anitt, my už jsme si to napsaly, ale to video fakt děs, jak říkám, úplně jsem to s ní prožívala :frowning2:

bemo, ano, ta druhá mladá paní je moje mamka... No, zas tak mladá není, už je jí 42 :sweat_smile: Ale jinak děkuju :slight_smile:
16. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz
holky ted jsem zjistila jednu věc, Davídek nechtěl večer papat a já ted zjistila proč on má chuděrrka prasklou savičku a teklo mu to moc ach jo chudinka musím se mu zítra moc omluvit
16. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz
holky dekujeme za pranicka, bemo my mame teprve sedm mesicu :grinning:
Andy krasne fotecky, male to tam moc slusi i tobe :slight_smile:
16. říj 2009 ve 20:54  •  1 dítě  • Odpověz
ahojte milacci,

ten nas maly nezmar radi v postylce - opice zas pujde spat az s nama :grinning:

Vsem moc dekujeme za pranicka a zaroven gratulujeme Eliaskovi.

Ty jo to s tim kocarkem jsem neslysela - doufam ze se miminku nic nestaloa dobre to dopadlo. :fearful:

Anitko jsem rada ze jsi s kafi spokojena - ja se ted chystam si koupit to cordycepsove - jsem ho zkousela a je mnamka :grinning: No doufam ze se ti aspon trosku zlepsi ty problemy a bude ti po nem lepe tak jako me :slight_smile:

Andy beruska je krasna - s tema satickama to byla super volba - moc ji slusi a tobe taky - no vlastne vam vsem.

No anit v praci je to fajn, ale stve me trosku ze delam ve finale stejne skoro 8 h. Tech 6 denne davam jelikoz si beru praci i domu, porad doufam ze se to zlepsi ale moc tomu neverim, navic kdyz ted jedna uz sla na nemocenskou co je tehulka. No radeji se divam rovne, protoze kdyz se podivam doleva ta kopa pradla, kotel nadobi...dneska jsem nejakou praci resila pro segrine zname a Peta mezitim umyl podlahu na chodbe a nadobi - chudak uz se na to asi nemohl divat :grinning:
16. říj 2009 ve 22:27  • Odpověz
tak Veru si jede opět svoje noční mejdlo, tak si asi pustím DVD Šifra mistra Leonarda. To je na tři hodiny, to bude tak akorát :grinning:
Eliáškovi a Melince přejeme s tím mým nespavcem všechno nejlepší - hlavně zdravíčko a štěstíčko :slight_smile: Hrozně rychle to letí.
Misi, Eli je šikulka, že už si zkouší sedat - podle fotek je to fakt akrobat :slight_smile:
Andy, moc krásné fotečky vám z vítání udělali :dizzy_face: Moc vám to tam s taťkou sluší :slight_smile: Já jsem taky nejdřív přemýšlela, co je to za slečnu a pak jsem si přečetla, že je to babička - byl to šokanec - jsem myslela, že je to T. ségra :slight_smile:
Jani, já jsem na hromadu prádla koukala asi čtyři dny než jsem byla schopná to vyžehlit :frowning2: A to nechodím každý den do práce. Jsi fakt nezmar :slight_smile:
Anitt, jj, to video jsem viděla, tam musel být sklon jako prase, že ten kočárek ujel :frowning2: A u reportáži o Terezce jsem řvala jako želva :cry: Místo toho, aby byla v náruči milující maminky byla v igelitce s hadrama špinavýma od krve. Jak se tohle může vůbec stát??? :pensive: :astonished: Proč jsou lidi takhle zlí na svoje vlastní dítě???
16. říj 2009 ve 23:22  • Odpověz
Hojte holky
Vse nej nej Melince a Eliáškovi.
Ja pujdu uspat to svoje zvire a kouknout na manzu. zase nam utekl neco delat ven. Malemu rostou zoubky dalsi tak je desne protivnej :unamused:
Zuziku tak preji mnoho sil.
Anitt videla jsem to a docela hnus.Uplne jsem prestala dejchat. V podstate jsem se nadechla az rekli ze se tomu chlapeckovi nic nestalo. Krve by se ve me nedorezel. Ten malej mel pul roku jako marecek. :frowning2:
17. říj 2009 v 08:58  • Odpověz
Ahoj holky, Jani to musi byt mazec, kdyz si beres praci domu. A nejde to, ze by sis ji nebrala? Nebo at te zaplati za osm hodin :grinning:
Bobas ty mas tak pracoviteho manzela :slight_smile: At ma malej zuby brzo venku a je zase zlati.
Zuzi tak co pustila sis ten film? :sweat_smile: A neslo by aby aspon z patka na sobotu a ze soboty na nedeli hlidal manza? Aspon by sis odpocinula. My to mame tak zavedeny, kdyz teda muj nejede delat k rodicum neco na byt jak dneska :angry: Mame tam s malym odpolko prijet, ale taaaak se mi nechce. Vecer bude hlidat, nasi maji koncert tak se jdu mrknout. A zitra jedeme pro to stenatko.
Ja to video taky nevidela.
Anitt hlavne ze je to jen savicka. :slight_smile:
Holky Zlinajdy jak to tam u vas vypada? Je tam snih Jani, Petrach? Aby jsme zitra vedeli. Znamy rikal, ze nemame jezdit za Vizovicemi do toho stoupaku jak se jezdi rally. Co Jani?
17. říj 2009 v 09:22  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj slunicka,

melinka se pred chvilkou docela slusne bouchla do cela. Hlidal tatka a nejak si nestihla opatrne sednout ze stoje a spadla primo na celo - se divim protoze kdyz si stoupne tak si uz i opatrne seda. :confounded: Ale dobry - ted uz zuzle kartacek na vlasy a prejizdi si jim dasne - zuby porad nic :sweat_smile:

Uf to jsem rada ze se tomu chlapeckovi nic nestalo.

Misi s tou praci je to tezke - jsem rada i za ni vis a kazda koruna se hodi. No uvidim jak to bude po novem roce, pokud se to nezabehne nejak do rychlejsiho tempa tak si asi o pridani reknu, ale je to tezke - uz ted mam co jsem na 4h denne vic nez nektere zenske co jsou nekde na hlavni pomer. No ze zacatku to slo, ale ted nez se to vsechno sjednoti bude asi chvilku trvat - uvidime. Melinku nesidim, jelikoz delam kdyz spi, ale zas sidim domacnost. :grinning: Je to tu jak po vybuchu - teda apson me to prijde protoze jsem mela vzdy denne krasne uklizeno a najednou nic tak mam z toho trosku luftiky :grinning:

No u nas snih neni a na baraku si myslim ze jestli bude tak to nebude nejaka hruza. Pri vrchoch je to kolem 0 takze namrzle by to byt nemelo ale bez zimnich bych si netroufla.

No tvoji rodice maji skupinu? Nebo chapu to dobre ze jsi sla na jejich koncert? Ju a maji jeste nejake volne pejsky?Ty se mas ze budete mit doma stenatko. Byt doma a mit cas tak nevaham, ale ted by byl chudacek - i Kikina uz na me haze takove nastvane pohledy kdyz je treba skarede a jdu s ni jen na skok :confused:

Zuzi co dnesni noc - uz je to lepsi a beruska spinka? Bobasku vas ty zoubky taky cosi pekly. To je hruza ze? U nas teda moc ufnukana neni ale je bez nalady a obcas zavrci - je me ji lito ale musel si tim projit kazdy a zivot ji pripravi i horsi veci
17. říj 2009 v 11:40  • Odpověz
Nasi nemaji skupinu :grinning: ale zpivaji ve sboru a nacvicovali nejakou operu ci co a dneska maji premieru. Tak jsem zvedava. Stenatko si berou oni, jeste mit doma stene to bych se zblaznila :grinning: Jeste jsou myslim volni dva.
Se Scottym ted chodim taky jen na chvilku, kdyz je tak hnusne.
U nas taky zuby nic. Dneska jsem to zkousela.
17. říj 2009 ve 12:13  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky holky, tak mám objednáno na Vánoce :slight_smile:

http://4kids.cz/shop/basketcontent.aspx

už se těším až to zabalím do papíru a hlavně na to až to Natálka bude trhat :wink:
17. říj 2009 v 15:02  • Odpověz
Tak a vymazala jsem to a už tam nejde nic vidět :grinning: :grinning:
17. říj 2009 v 15:04  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak jsme se dnes krásně vyspali. Beruna sice usnula až v 10, protže ještšě od 6 do půl devátý spala, ale pak baštila až v 7:12, jsem čuměla jak péro na hodiny a ještě by možná spala, to jen tak kvíkala, ale já vylezla, páč ona v tom polospánku sní hodně :slight_smile: Na noc jsem jí teda dala nějakou kaši od sunárku, bylo na ní napsáno, že vaše dítě bude tak spát klidně celou noc, tak jsem řekla, že za zkoušku nic nedám a fakt, že jio :grinning: A nebo to bylo tím, že byla hodně unavená, je zvyklá vstávat v 10 a včera už měla v 8:15 budíček :grinning:
Jinak vítání bylo fajn, moc jsme toho nedostali, knížku s básničkama, pamětní knížku, kačera dřvěnýho a já kytku. Pak jsme byli ještě na pizze a u nás si dali zákusek. Ryli tady do mě... Že prej já jsem samá zábava a chrápu do 11 :confused: Jako no comment, do 11 fakt nespím, tak do půl 10, to je fakt, ale chodím spát o půlnoci a z toho mám pravidelně 2-3hod. probdělý, tím jak nemůžu zabrat po uklidnění beruny... No jo, kdybych chodila v 9 spát, tak v 7vstávám, že, ale já prostě v tuhle dobu neusnu, taky jsem sova. Nakonec by to bylo prašť a úhoď. A zábavu, T. bere jako starost o berunu zábavu, tak mu asi ji dám na celý den, ať se stará, páč je to přece ZÁBAVA!!!!!!!! Jako já se o ní starám ráda to jo, ale rozhodně bych péči o dítě nedala pod pojem odreagování se a pohoda :confused:
Tak jsewm mu teda nevrhla, že denně bude mít po příchodu z práce hodinu na starosti malou on, to se pánovi nelíbilo, že prej on chodí do práce :astonished: Takže jsem ještě teď vytočená, naštval mě, vráno jsem dělala docela zle, tak to asi nepřekousl, sbalil se, a že zbytečně dělám dusno, a že prej přijde večer... Jo a pak mi ve finále ještě řekl včera, když hledal pod postelá ovladač, že to je hrozný, co tam je prachu, že to snad nikdo takhle doma nemá :astonished: :astonished: :astonished: Pan chytrej no. Ale hlavně, že se teda stará, nemám čas 3x týdně tam stírat prach, když mi malou nikdo nepohlídá, ani on a prach nenávidím ani já, protže na plavoučce není nic jinýho než prach, ta bez prachu vydrží tak den maximálně.
Fakt mě štve. Jsem si předstravovala jak po neěm už něco hodím :angry:
bemo, krásný ježíšek :grinning:
17. říj 2009 v 15:35  • Odpověz
ahojky holčiny
tak máme nakoupený nábytek jídelnu a obývák ale bude to až za pár týdnů neměli na skladšě skoro nic
jen se mi prcek už skoro nevejde do autosedačky. jakou autosedačku se chystáte koupit, máte už něco vyhlídleho?
17. říj 2009 v 16:31  • Odpověz
ahoj holky,

my jsme u nasich - mamca slavi tak mam narvany bruch k prasknuti :grinning:

Melca ted chrni tak jsem zabehla za ni dole a nejak jsem zustala u pc :sweat_smile:

anitko teda vy to budete mi krasne :wink: My sedajdu kupovali ted a to romer (britax). Presne tuhle: http://www.prejetesi.cz/romer-evolva-1-2-3-plus-ellen.html Jsme s ni zatim moc spokojeni - je i jednoducha na pripasani a Melinka je v ni strasne spokojena ze vidi. No sli jsme spis podle znacky jelikoz romer vysel nejlepe v testech ale chteli jsme starsi model protoze se nam nelibil tak nam nabidli novejsi za stejnou cenu takze super. :slight_smile: Jinak tyhle stranky doporucuji - pan me volal asi 2x aby to se mnou vse probral, poslal a na druhy den jsem ji mela - proste spokojenost a postovne bylo gratis. Maji tam nekolik druhu sedacek od ruznych vyrobcu tak jukni. Jo a my brali od 9-36 kg - chteli jsme vzit jednu at nemusime kupovat za rok zas dalsi. :grinning:
17. říj 2009 v 18:22  • Odpověz
andy promin ale tvuj je na ranu a myslim ze ale v tomhle je hodne ovlivnitelny tchyni. Normalni chlap by si to odpustil, vzal by hadr a vytrel to sam - no nemas to jednoduche ziti - to ti teda povim :confounded: Teda mesto se moc nepredalo - no ale zas lepsi neco nez nic ze :grinning:
17. říj 2009 v 18:24  • Odpověz
Bemo cece a co jsi objednala - to natalka dostane jen prazdnou krabici kdyz posilas prazdnou stranku? :grinning: :grinning: ale zas treba ji bude stacit jen nejaky sustivy papir - to deti rady :grinning:
17. říj 2009 v 18:25  • Odpověz
AHoj holky,
jsme doma. Byli jsme u tchynky, vymenit pneu a ted chvilku nakupovat. Musela jsem utratit korunky, co dostal Honzik od tchynky :grinning:

Jaani, ja te s tou praci chapu. Videla jsem to v praci, ze kolegynky, co chodili pri MD na castecny uvazek, tak tam stejne byli dlouho, takze to nakonec dopadlo tak, ze sli na plny uvazek nebo odesli :confounded:

Anitt, prcek se taky uz skoro nevejde do sedacky, hlavne kdyz mu dam kombinezu :astonished: My budeme kupovat Romer, bud King plus nebo Safefix plus, jeste to musime omrknout v obchode :wink:

Andy, tedy ten tvuj by potreboval za usi. To fakt neni mozny, co si vymysli!!! :angry:

Anitt, my uz mame taky novy jidelni stul a zidle. Moooc pekne :dizzy_face:
17. říj 2009 v 18:57  • Odpověz
ahojky b emo máme uplně stejné dárečky pro dětičky :grinning:
17. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz
Ahoj holky, tak my jsme dnes taky utráceli, ale ne za nábytek, ale za malou :slight_smile: Koupili jsme kombinézu, tři overálky, čepičku, bundičku, rukavičky a kosmetiku :slight_smile: Ale přišli jsme domů a i když je na kombinézce a čepici napsána vel. 6-9m, tak jí je kombinézka tip top a čepička je jí malá :frowning2: Takže to jdeme zítra vyměnit :grinning:
Bemo, kromě kačenky máme úplně ty samé hračky :grinning: Ještě k tomu odstrkovadlo :slight_smile:
Andy, teda mít tvýho T. doma, tak už spolu nejsme :unamused: To je fakt naprd, že ti s ničím nepomůže a ještě má pitomý kecy :angry: Chápu, že většinu má od své matinky, ale i tak...
Misi, no, ono to by šlo, aby se o ni Petr staral a uspával ji. Jenže, když jsme v jedné místnosti, tak je to prašť, jak uhoď. Stejně ji slyším. Dneska ráno k ní vstával a krmil ji, ale já stejně byla vzhůru, ptze jsem je prostě slyšela. Už se těším, až budeme mít tu druhou místnost. Do Vánoc by to snad mělo být :slight_smile: To bude nezvyk.
Jinak, když jsme jeli domů, tak u nás ve vesnici byli dvoje policajti u silnice, tak jsme koukali, kterej blbec do koho zase vletěl - tady je to každou chvíli... Bohužel, to bylo to nejhorší, co jsme mohli vidět :frowning2: U krajnice leželo nějaké dítě, bohužel, mrtvé :cry: V autě se mi udělalo tak strašně zle a doma jsem řvala jako želva. Nevím, co tak malé dítě dělalo tak pozdě venku - jeli jsem okolo deváté večer a tomu dítěti mohlo být tak do šesti let... Je to příšerný... :pensive:
17. říj 2009 ve 22:32  • Odpověz
ju pekne darecky.

No ty krouzky mame pro malou taky. :grinning: Tu kacenku v kouli asi taky koupim - ma ji myslim i anitka a ja ji mela taky jako mala a milovala jsem ji :grinning:

No ja mam pro nasi malou zatim tyto darecky:

http://www.moje-miminko.cz/graphics/products/110/170/159_orig.jpg
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21492014&tab=0
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20897452&tab=0
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=10642567&tab=0
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=1299692&tab=3
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=9570038&tab=0

no jeste ma hadrovou panenku ale fakt krasnou a jeste chci stopro koupit toho mluviciho pejska, do bazenku kulicky a mozna koupime i ten zahradni plastovy domecek. Ale ten me prijde ze je na ni jeste brzy. JO a tenhle obyc kocarek at muze trajdat :slight_smile: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21417732&tab=1

no a pak takove dreveny kostky mame a vkladacky, ale to jsou uz takove drobnustky. No stejne to vidim ze nejvetsi uspech bude mit stromecek protoze tu nasi malou zajimaji same nehracky :slight_smile:
17. říj 2009 ve 22:41  • Odpověz
ty vole zuzik to je priserny zazitek. Proboha je me hrozne.
17. říj 2009 ve 22:46  • Odpověz
No musi to byt pro ty rodice hrozne - ale taky nechapu jak nekdo ted vecer muze nechat tak male dite samotne venku. No nekdy to muze byt mzik a dite se ztrati z dohledu. No musime byt opatrne na ty nase drobecky. Jdu opupinkovat melinku - ja takove spatne zpravy strasne spatne nesu. :cry:
17. říj 2009 ve 22:49  • Odpověz
Ahoj holky,

zuzí to je hrozny :frowning2: :frowning2:

anitko teším se na fotky nabytku,už bude doma
bemo brala jsem si inspiraci,ješte objednám kroužky a kačenku :wink:
jani u vas bude mega ježíšek :slight_smile: Melinka bude nadšená

andy ach jooo,ta tchyne by vas mela nechat byt..pořad ho navadet :angry: se nedivím že jsi naštvaná
zuzí teda vas ten spanek to je horor :confounded:existuje i vyšetření na nespavost,ale u vas to je spíš vše otočené,noc a den :unamused:

my jsme dnes konečne byli chvilku venku se projít..rano jsem byla v praci,manža hlídal,at si taky užije :wink:
17. říj 2009 ve 22:51  • Odpověz
Peto ty pracante :grinning: Teda ono fakt exituje vysetreni na nespavost? tak to jsem nikdy neslysela - a co na to davaji - prasky na spani? :sweat_smile: Ja fak nevim :zipper_mouth:

No ja taky koukala kolik darku uz melca ma, ale jak to kupuji prubezne tak na vetsinu jsem zapomela :sweat_smile: Ale to jsem cela ja a zas je to jednou za rok tak dokud muzeme tak ji tu radost udelame :grinning: Jak bude ale velka tak pujde na brigadu a bude - zadne rozmazlovani :grinning:
17. říj 2009 ve 23:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.