• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Ahoj holky

zuzi-ježiši :astonished: Taky to všechno ted blbě nesu,hlavně co se týče dětí :cry:

Jani-teda vy máte ale dárků a téda a těch peněz :grinning: My ještě nemáme pro Kačku nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale ted ani nic moc kupovat nebudem,protože z toho ještě nebude mít rozum a stejnak jí nejvíc zajímá vše kromě hraček :grinning: :grinning:

Andy my dnes taky spaly ukázkově od 20-5 bez buzení a pak 6-8 :dizzy_face:
Ale dnes už ve 22 buzení,ale asi měla špatný sen,protože jsem dala dudla a spala dál a pak jsem jí ještě ve spánku radši nakojila,aby vydržela dýl :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dnes jsme po 3 dnech konečně zas vyjely ven,když už tak nefučelo,tak to bylo príma.Zítra čekáme návštěvu,tak se těším:slight_smile:Ještě jsem rychle udělala buchtu :slight_smile:

Tak přeji pěkný víkend :wink:
17. říj 2009 ve 23:32  • Odpověz
zuzi, jéžíš, to je hrozný, já to vidět, tak to nepřežiju, chudáci rodiče, rodina, stát se něco malý, končím v blázinci :pensive:

Tak u nás to pak mělo ještě dohru. Tom přišel zachvíli domů a říká mí jestli už jsem oki, že se mě až lekl jakej jsem měla amok, že mě takovou nezná :grinning: Njn, muselo to ven. Snad si z toho něco vzal. Jen mě trošku mrzí, že jsme se hádali před malou :frowning2:

jaani, to je dárků... To já budu mít proplacenou dovču za říjen, celý měsíc, tak to budou taky krásný vánoce :slight_smile: Akorát to teď ještě neřeším, skovejte si odkazy, v prosinci to po Vás budu chtít :grinning:

bemo, taky pěkné dárečky.. Fischer má nejhezčí věci, taky je to bývalý mattel.

To vyšetření na spánek znám dělá se to ve spánkový komeře, tam pacient spí a odborníci snímají stav jeho spánku skrz nějaké vlny. Já měla taky dost prolémy se spánkem a ještě teď mě to někdy chytá, ale zase můžu říct, že co nechodím na směny, jeden týden od 5:15 a druhý týden do 1:00, tak je to o dost lepší.
17. říj 2009 ve 23:32  • Odpověz
já právě nejdřív nevěděla, jestli to sem vůbec psát, ale potřebovala jsem to ze sebe dostat. Ještě teď je mi z toho blbě a když si vezmu, že to možná byl nějaké dítě od sousedů... To je prostě příšerný, já bych si to asi šla hodit. :cry:
U nás se ještě nespí, žádné překvápko, že? :grinning: Peti, nevím, jestli to má otočené - přes den taky moc nespí. A v noci spí krásně, když teda konečně usne :frowning2: Dává těch devět hodin v kuse - jen v blbým kuse... :grinning:
Tý jo, já vám tak závidím, že vám mimča spí od osmi, co bych za to dala :slight_smile: Tak snad se nám taky za nějaký čas poštěstí :frowning2:
Jinahk holky, můžu se zeptat? Malá mi něco udělala s PC. Mám strašně malá písmenka. Zkoušela jsem zavřít internet a znovu ho otevřít a stejně to nepomohlo :frowning2:
17. říj 2009 ve 23:57  • Odpověz
zuzik, malá je odbornice, to mě už taky udělala... :grinning: Zmáčkni tlačítko Alt Gr a toč tím točítkem na myši, mělo by se Ti to zvětšovat, zmenšovat...
Mně to trvalo 2tádny než jsem na to přišla, ale jelikož ťukala vždy dole a já jezdila myší, tak jsem na to nějak přišla :grinning:
18. říj 2009 v 00:05  • Odpověz
zuzik, njn, je to život, i když je to strašný... smutný a kdo ví co, takový věci se prostě dějou, nezabráníme tomu, ale o to nás to nakopává být víc opatrný na ty svoje drobečky. Život je krutý :pensive: :cry: :cry: :cry:
U nás se spinká, ale taky až v 21:30 usnula a zatím jsem tam ještě nebyla :confounded: Jen tu sedím, do blba hledím, jsem unavená a jak blb čekám na půlnoc než půjdu spát, takže jdu sprchnout a zalezu...
18. říj 2009 v 00:09  • Odpověz
zuzi a kdyz ti nezabere to co pise andy tak zkus ctrl a tocit tim koleckem na mysi - taky se to zmenusje nebo zvetsuje. Zalzi co ti zmackla a jake mas windows - me treba to co pise monca nefunguje :grinning:
18. říj 2009 v 00:11  • Odpověz
díky andy. To je takovej malej hacker :grinning: Jo a bylo to tlačítko CTRl :grinning: Si to musím zapamatovat :slight_smile:
18. říj 2009 v 00:13  • Odpověz
Buni ono to asi spolklo dost penez ale zas jak to clovek nekupuje najednou tak mu to ani neprijde - teda aspon ne me - nektere darky mam fakt hodne dlouho a nebylo to ani mysleno na vanoce ale spis do budoucna, ale ono to vychazi ze to vyuzije kolem vanoc tak je tam supnu at je ten stromecek osypany :grinning:

Monco jak je to s tou dovolenou? Ja jsem z toho jelen. Me ucetni ted rekla ze me pri materske vzniklo 25 dnu dovolene a ze si mam prerusit rodicak a vycerpat dovcu ale tam me rekli ze tak se to delalo driv a ze ponovu uz ne a ze si ji mam vycerpat. Tak jsem napsala ze zadam o cerpani dovolene od blablabla a ted nevim co se bude dit. Pry me to proplati ale zas nevim jestli tam jeste nebude nejake halo - nejak jsem to nepochopila - jsem ani nevedela ze mam jeste nejakou dovolenou. Co jste se tu o tom bavili tak jsem myslela ze myslite dovcu co jste meli nevybranou jeste nez jste sli na materskou. Tak jak je to?Ono by to bylo fajn kdyby v listopadu prisel rodicak,vyplata a jeste vyplaceno tech 25 dnu ale tak to urco nebude ze ne. :grinning:
18. říj 2009 v 00:16  • Odpověz
ahojky holčiny my dnes noc neuvěřitelná spinkal od 19.00-5.00 huráááá

chci se zeptat jeslti už používáte pokračovací mlíčko číslo 2. ja zatím jedničku a nevím jestli mám další pixlu koupit už dvojku :confused:

holčiny nasč mimča budou mít fakt super vánoce protože jsme všechny super mamky fakt jsem ráda že existují maminky jako jste vy. vždy to moc potěší vidět starostlivé a hodné a obětavé mamči kolem sebe :slight_smile:
18. říj 2009 v 08:33  • Odpověz
Ahoj holky!
My jsme byli vcera u tchynky, byli jsme menit pneu na zimni. Honzik dostal od tchynky nejake korunky, tak jsme byli jeste k veceru se cournout po obchodech a koupila jsem mu takovy kompletek dzinu, tricka se sobkem a cervene mikci na Vanoce a jeste zimni cepicku :dizzy_face: Musela jsem to hned utratit, to jsem cela ja :wink:

Jaani, ja mam taky pro prcka hodne darku. Nakupuju to prubezne, kdyz se mi neco libi, zastracham to do skrine a pak se divim kolik toho mam :slight_smile: To same je s oblecenim, zrovna ted jsem nasla ve skrini haldu veci 6-9 mesicu, takze nevim, kdy to unosi :sweat_smile: Sice chci druhe ditko hooodne moc holcicku, ale uz jen kvuli tomu obleceni bysme meli mit chlapecka :wink:

Zuzi, ja jsem jako mala mela taky obracene spani a pak se to srovnalo. Ale driv se hodne veci neresilo. Zkus se na to spani zeptat mudr., az k ni pujdete. Ja bych z toho byla uplne vyrizena.

Jaani, mne dovcu v praci proplati, ale ja nechodim do prace. V praci mi rekli, ze si mam napsat zadost o proplaceni nevybrane dovci. Jinak jak tady psala Zuzka, tak jsem se ptala na socialce na to kraceni rodicaku, kdyz mi budou proplacet tu dovcu a pry mi nic kratit nebudou. Tak nevim, maji v tom nejaky bordel :confounded:

Vsem preji hezkou nedeli :slight_smile:
18. říj 2009 v 08:41  • Odpověz
Anitt, ja prcka taky hrozne rozmazluju, i kdyz si rikam, ze bych nemela :wink:

No, nam je dneska 6 mesicu, takze by mel Honzik narok na bebu2, ale mam tady jeste jednu krabici jednicky, tak ji sdelame a pak mu uz dam tu dvojku. Koupila jsem na zkousku i tu bebu dobrou noc, tak mu ji chci pak taky dat na noc, jestli ho vic zasyti :wink:
18. říj 2009 v 08:43  • Odpověz
Zapomnela jsem vam napsat, ze jsme definitivne skoncili s vanickama. Honzikovi se libila jen prvni lekce, druhou a treti lekci prorval, vadi mi, kdyz je na zadech a hlavu ponorenou do vody, tak jsme se domluvili v tom rodinnem centru, kam chodime, ze zacneme od listopadu chodit do bazenu. Maji tam nejaky kratsi kurz plavani pro prcky - jen 6 lekci od zacatku listopadu do pulky prosince, tak to vyzkousime.
Ale cviceni na suchu s jinyma maminkama a miminkama se mu libi. Hlavne, kdyz u toho zpivame, tak kouka a rehni se jako blazen :grinning:
18. říj 2009 v 08:45  • Odpověz
chtela jsem napsat... vadu MU, ze je na zadech.... :sweat_smile:

Uz koncim, jsem toho nejak moc napsala :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2009 v 08:46  • Odpověz
vše neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej honzíčkovi k jeho půlročním narozeninkám :grinning: pusinkuuuu

taky začnu chodit na cvičení na suchu sice cvičíme i doma ale pod vedením to bude lepší :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2009 v 09:56  • Odpověz
Anitt, dekujeme. Pusinku mu dam a reknu mu, ze to ma od tetky Andrejky :slight_smile:
Pri tom cviceni mi spis prijde, ze se mi smeje, ze falesne zpivam :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem včera zatla zuby (a hlavně uši) a nechala madam vyřvat. No, vydržela řičet dost dlouho, ale nakonec usnula - ve dvě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já jsem brečela samo taky v kuchyni a furt jsem si opakovala, že do pokojeprostě nesmím. Nakonec asi po dvaceti minutách slyším ticho, tak jsem se tam po 10min šla podívat a byla ťuhík :slight_smile: Dneska ji nechám taky vyřvat, protože jinak mě švihne...
Hrusti, Honzíkovi všechno nejlepší k jeho půlročním narozeninkám :slight_smile: Hlavně zdravíčko :slight_smile: S tím oblečením to znám. My zase máme všechno růžový, nějak nakupuju a nemyslím do budoucnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže když budeme mít chlapečka, tak nevím, co s tím provedu :frowning2: A to, že najdu vždycky nějaký oblečení a ono už malé není, to je taky pravda :frowning2: Je to škoda s těma vaničkama, ale zase než Honzíka nechat trápit, tak je lepší to zrušit :wink:
Anitt, můžu jen tiše závidět Davídkův spánek :slight_smile: Je to šikulka. Jinak my jsme už koupili pokračovací mlíčko, ptze v lékárně jim došla jednička a zatím nepozoruju žádné vedlejší efekty - má ho druhý den.
18. říj 2009 v 10:34  • Odpověz
Ahoj holky,

Vy máte tak krásný dárečky, já ještě čekám do prosince, abych pak koupila aktuální, mám jen ty boby na sníh. Ale teda Janinka má krásný hračky, to se bude Melinka mít. No když připočtu, že jí dá takové množštví babička jedna, babička druhá, tak abyste měli pokojík 30m2, hehehe. Anča má pokojík skoro 20m2, což je dost a už je tam plno!!!

Sedačku máme taky Romer Evolva, jako Janinka, je dobrá, koukala jsem na crash testy a nejlíp vychází ta co chce Hrusti, Romer King plus, k 80%, tu co máme my je 57%, ale je až do 36 kg. S tim jak Anča rychle roste, jsem si netroufla koupit tu prostřední do 18 kg, když už teď má skoro 10 kg.

Andy, to je děs s tím tvým chlapíkem, to aby si měla svatou trpělivost s nim.

Anča má chřipku, tak jsme teď zavřený doma, ale nese to dobře. Jen teda nechápu, jak je možný dítěti podávat ten léčící sirup, ona ho prostě nespolkne, když nechce.

Janinko, já to mám s dovčou jako ty, čučela jsem taky jako puk, stačí poslat mail, že žádáš o proplacení a prostě Ti jen přijdou peníze od firmy, nic víc se nemění, neřeší. Úřady jsou s tim ok.

Honzíkovi všechno nejlepší, to to letí, to je šílený.

K.
18. říj 2009 v 11:05  • Odpověz
Jo a Anit, trošku opožděně, ale já jsem taky náročná a taky jsem impulsivní, hned bych se stěhovala, rozváděla a za dvě hodiny je to zase jinak :slight_smile:)). Jojo, hlavně že nejsme emočně plochý :grinning: :grinning:
18. říj 2009 v 11:30  • Odpověz
ahojte milacci

happy birthday to Honzicek :grinning: Moc moc gratulujem k pidi narozeninam :slight_smile:

Melca ted chrni u prsa :sweat_smile:

Karco od nasich asi dostane toho mluviciho pejska a od tchyne nevim jestli vubec neco :sweat_smile: Ona malou videla tak 3x od narozeni - no bydli ted u prahy a teda nemuzu si stezovat a taky od ni ani nic nechci :wink: Takze zadne veladary - na rozmazlovani ma nas :grinning:

Ty jo tak jestli to prijde jak karco pises tak to budu mit docela dost penizku :grinning: ale radovat se budu az to teda prijde :confused:

No s tou sedajdou to mame stejne - taky jsem chtela 9-36 kg- melca uz je obr a predstava ze za par mesicu dam zase ctverku za sedajdu neni moc hezka :unamused: No ja vedela jen ze romer vysel v testech nejlip ale nevedela jsem ze je to jete podle typu sedacek :fearful:
18. říj 2009 v 11:43  • Odpověz
zuzi teda mas s malou to spani tezke, ale nekdo me rikal ze malou taky nechaval 3 dny vyrvat a pak uz spala krasne. No ja na tvem miste bych udelala to same - bych jinak brzy byla v blazinci :confounded:

Hrusti uvidis co bazen - treba se mu tam bude libit. Nekterym detem se vanicky nelibi ale bazen jo a jestli budete potom zanorovat v kolotoci tak to se mu potapeni bude libit :sweat_smile: Jo my taky na suchu zpivame a ja taky falesne, ale melca se me zatim jeste nesmala - asi je hlucha :grinning:
18. říj 2009 v 11:49  • Odpověz
Dobrý den paní s miminkama velkýma!
Honzíkovi vše nej k půli narozkám... Než se nadějem bude se tu slavit první rok :grinning:
karci, no jo, mám trpělivost, ale taky jsem impulzivní, to jo, já vždycky zas hned odjíždím k mámě :grinning:
jaani, opravdu to tak dostaneš, já za minulej měsíc dostala dva dny dovči a i mateřskou, respektive zbytek mateřský. Pak mám celý říjen dovču a v listopadu ještě asi 7 dní :slight_smile: To je paráda, to budou Vánoce :dizzy_face:
Jinak Beruna se už zas včera a dnes převracela na bříško, a když ji dám na stranu ruku, tak se stočí i zpátky :wink: Teď už zas dajá, byla unavená, ani obídek nechtěla.
zuzi, jj, takhle se odnačují i mimča jíst v noci, prostě se pohladí a pak se nechají brečet a prý snad za 3-4 dny by se měla naučit spát celou noc, tak uvidíš. Už nic jinýho nezbývá než si ji nevšímat a dělat, že je noc a nikdo tam není, že jí zbývá jen spát.
18. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz
Zuzi, pevne nervy, ale asi to tak bude nejlepsi. My jsme to tak delali obcas kdyz byl Honzik maly a rval. Proste jsme si s manzou rekli, ze 5 min a pujdeme tam, bud uz spal nebo jsme ho jen pohladili a zase odesli. Jednou taky rval a z niceho nic ticho, tak jsme tam vyplasene leteli a monitor normalne blikal a prcek spal :wink:
Nechces zkusit na noc nejake to vic sytici mlicko? Nutrilon Good Night nebo Beba Dobrou noc. Ale vy myslim jedete v Nutrosi, ze?

Jaani, no pokud si zazadas, tak by ti mela tu dovcu firma proplatit. Ja jsem mela jeste 35 dni dovci, tak budu v baliku :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz
Pozdravuje vas Vikula, nejak ji nefunguje konik, tak volala, kde je chyba :wink:
18. říj 2009 ve 14:53  • Odpověz
Ahoj holky,

Honzíkovi všechno nejlepší,hooodne moooc zdravíčka a štestíčka :slight_smile:
Aničce přejeme at se brzo uzdraví kotatko..ma i teplotky?

holky ted jste me dostali s tou dovolenou :astonished: to jako za letošek? Jani na kolik dní máš narok,jste taky unor,a musím o to zažadat???
hrusti pozdravuj vikulku a Štufka :slight_smile:
zuzí taky přeju pevné nervy..

manža si dnes po obede jak se prcek vyspal vzal maleho na hrací deku a sedl k pc a hrál hry,dokud byl hodny tak ho tam mel a jak začal řvat tak došel dolu a říká,mamino máš tady syna....tak jsem se prozmenu zvedla já a šla nahoru :grinning: :grinning: at si ho uklidní sám..
andy musíš to tak občas taky udelat,i když bude malá brečet,me to taky delá zle,ale jinak to ty chlapi nekopne k akci..
18. říj 2009 v 15:48  • Odpověz
Peti, ja jsem mela nevybranou dovcu z minuleho roku a jeste asi za tenhle rok. Za minuly rok jsem mela asi 11 nebo 12 dni a mzdova ucetni mi rekla,ze mam celkem narok na 35 dni dovcu. Takze asi i za tenhle rok :wink:
18. říj 2009 v 17:10  • Odpověz
Peti me rekla ucetni ze kdyz je clovek na materske tak mu vznika narok na dovcu - je to jako by jsi byla na nemocenske. Pry mam narok na cerpani 25 dnu a rekla me to sama. Pry si to mam zacit cerpat co nejdrive protoze kdyz si to clovek nevybira tak se to zkracuje tak se na to optej radeji v praci co nejdriv at ti to muzou proplatit. Jsem pochopila ze ne kazda uceti na to upozornuje, ale ta nase je zlata a nebyt ji tak o tom ani nevim. Ja mela dovolenou co jsem byla jeste zamestnana vsechnu vybranou - byla jsem doma cely prosinec a privydelavala jsem si bokem takze tech 25 dnu mam z materske.
18. říj 2009 v 18:27  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsme byli v Tescu vyměnit ty věcičky a docela jsem zklamaná :frowning2: Bundičku jsme museli koupit jinou, protože ta naše měla naprosto úzké rukávy a fakt jsem jí tam včera tu ručičku málem zlomila :angry: Nevím, kterej blbec to vymyslel. Kombinézku jsem chtěla vzít větší a tu tam neměli, takže se juknu jinde a čepičku tam taky větší neměli... No, tak pojedu zítra do Metropole a C & A nebo H & M to jistí :grinning:
Jinak mě už dovolená přišla a bylo to docela příjemné :grinning: Nakoupíme za to vánoce :grinning:
Hrusti, to je krásný, že vám usne do pěti minut po breku. To ta naše potfůrka řve až se zalyká a pořád to stupňuje - trvá to třeba dvacet minut až půl hodiny a to pak asi usne vyčerpáním :frowning2: Jinak už asi měsíc jsme na Sunaru a docela tu změnu vzala dobře. A ten nevím, jestli dělají více sytící :frowning2: Zkusím se juknout, ale já si nemyslím, že je to tím, že má hlad - na noc vyžahne 230ml. Ono je to asi tím, že jsem ji prostě pořád uspávala na sobě a když usnula, tak jsem ji přenesla do postýlky a ona spinkala dál. Jenže teď je to posledních 10dní tak, že sice na mně usne, ale jakmile ji přenesu do postýlky a ona se hned vzbudí a začne řvát. Takže to takhle dělám třeba sedmkrát a pak už chytám nerva. Takže prostě půjde do postýlky hned po papání a ať si usne kočka naše sama :slight_smile:
Dneska po obědě jsem s ní zalezla do pelíšku a spaly jsme dvě a půl hodinky. Když jsem se vzbudila, tak jsem měla kompletně uklizenou kuchyň, včetně vydrhnutých spotřebičů a přeorganizovaných poliček :sweat_smile: Tatínek se snažil a fakt mě potěšil.
Jo a jak jsem včera psala s tím dítětem, tak jsem dnes na netu četla, že to byla nějaká chodkyně :frowning2: Je to taky smutný, ale aspoň to nebylo dítě...
18. říj 2009 v 19:20  • Odpověz
Zuzi, no ja jsem taky mrkala na nejake zimni veci a je to docela probrane. My uz tak od 5. mesice nosime vel. 6-9 mesicu, protoze Honzik je pekny sumik :sweat_smile:
Tedy klobouk dolu, ze Veru uspavas sedmkrat na ruce, to by me asi kleplo. My uz od malicka davali Honzika do postylky, aby si tam zvyknul byt sam a sam usinat. Ted mu maximalne dame knizku do ruky, on si chvili "cte" a za chvili je tuhos. U nas uz se spi, jsem zvedava, kdyz se vzbudi, protoze dopolko spal 2,5 hodky a odpolko 1,5 hodky :astonished:
18. říj 2009 v 19:27  • Odpověz
no, to je právě to, co mě tolik unavuje. Dřív jsem ji prostě jednou uspala a bylo to. Nevím, co takhle blbne, ale dneska najíždím na tvrdej režim. Když to šlo včera, tak to dneska půjde taky :wink: Nesmím být měkkejš :grinning: S těma hadříkama - my jsme bundičku kupovali 9-12 měsíců, protože na teď má kombinézku a ta bundička byla jakoby péřová (ale péřová nebyla). Měla strašně nabucaný rukávy a mně debilce nedošlo, že jí tam neprostrčím ručičku... Takže má takový krásný růžový kabátek. Tu kombinézku jsme jí kupovali 6-9 měsíců a ta jí byla tip top... A větší tam dneska neměli. Tak se musím juknout jinde - to mi problém nedělá a dostala jsem požehnání od taťky, že nemám šetřit :grinning: To bylo něco pro moje uši :grinning:
18. říj 2009 v 19:32  • Odpověz
Zuzi, hlavni je, ze kdyz ses jednou rozhodla, tak nesmis v novem rezimu povolit :wink:
Jee, nesetrit, to se hezky posloucha :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2009 v 19:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.