• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Tak Anča je dnes první den bez teplot, pro změnu mi ale spadla z postele, ACHJO. Den idiot, mám toho plný zubky a je mi do pláče. Manža slaví narozky, jsou tu dva dorty, tak asi půjdu, oba sežeru, pak bochník chleba, pak se opiju a nakonec se půjdu utopit, to by byl trest!! No nic se nestalo, nesmim se z toho hroutit. Ale jsem z toho prostě špatná.
18. říj 2009 v 19:42  • Odpověz
Zuzíku, to je manža zlatej, jak Ti vydrhl kuchyň. Já mám taky poklizeno, ale šůrovala jsem sama :unamused:
18. říj 2009 v 19:47  • Odpověz
Karca, to jsou super zpravicky, ze Anicka je bez teplot!!!
No, ja jsem mela den blbec v utery, to se s.ralo vsechno co slo :frowning2: Dej si dorta, vino a naloz se do vany a relaxuj. Zadne topeni, ani jine hloupe napady!!!
Neboj, deti vydrzi hodne. Honzik dneska valel sudy a je zvykly je valet na posteli, kde sebou flakne a otoci se. A dneska to zkousel na zemi v kuchyni, flaknul se do hlavu az to zadunelo :frowning2:
Kdy pojedes do Prahy? Nespachame zase nejaky srazik?
18. říj 2009 v 19:48  • Odpověz
Ty děti jsou prostě jak šídla, člověk se jen otočí a hup, no nechci vidět svoje nervy, až bude chodit...
Srazík bych dala ráda, pojedu kdykoliv, kamkoliv :grinning: :grinning:
18. říj 2009 v 19:58  • Odpověz
zuzi me prijde ze v tescu nemaji taky nic. Ja se tam divala na zimni kombinezy ale teda zadna se me za ty penize nelibila. :grinning: Mozna jen ta hunata ale ta me prisla zase zbytecne predrazena na to ze nebyla nejak ani tepla, tak jsem objednala na netu - sehnala jsem kombinezu krasnou z dodipeta a jsem spokojena. :slight_smile: Ale pokud mas od manzi pozehnani k utraceni tak to blahopreji - :slight_smile: to se malokomu zadari :grinning: Mas hodneho manzilka. Ten muj teda nemrmle ale pak kdyz vidi kolik ma Mel veci tak rika a jeje - zase ma 3 vesty na zimu a ja jen 2 :grinning: No narazi na to ze ma vic veci nez on :sweat_smile:

Karco takovych ran jeste bude. Z toho se vubec nehrot - to ja uz bych musela byt v blazinci - ta nase mala ma cervenou hlavu co chvila :grinning: Neboj ona se Anicka casem nauci nepadat - u nas se taky padalo na hlavu a ted kdyz stoji tak si opatrne seda, ze natahne rucicku, pridrzi se zeme a teprve si sedne - holcicky se pry vic boji :sweat_smile: Ale hlavni je ze uz nemae teploty. Ale dortik, a vinecko si dej - clovek potrebuje i vypnout. :slight_smile: No ja povalim zehlit - teda ted valime koupat a pak zehlit - mam toho nakupeno teda dost.
18. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz
To je Melinka šikulka, jak si dává pod sebe ručku :slight_smile:. A vestičku by Ančí taky potřebovala, ale s vestičkama je to problém, nikde nemají dost hezké.
18. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
karči dej si dortík a vinko,na zbytek se vykašli :grinning: myslím topení se :wink:
no jo jak je človek zavřenej furt doma s nemocnym dítetem,tak mu z toho hrabe :unamused: teda aspon me,ne aby ses urazila..po tom padu je v pohode??

zuzí tobe přeju hooodne pevné nervy,klidi dej panáka..a napiš jak jste to holky zvladli :wink:
hrusti Honzík už je taky pekne akční co??
18. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz
Peti, Honzik je hrozny sidlo.
Mne staci, kdyz jsme doma jeden den, kdyz je treba hnusne a vecer jsem uplne hotova a na prasky, protoze mladej je hrooozne protivnej :unamused:
18. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz
Ahojky, teda vy jste toho za vikend nakecali :grinning: Uplne cucim kolik budou mit prcci darku, no u nas to tak slavny nebude. Dostane psa, hopsadlo konika a ty kosticky, mozna jeste tu kacenku v kouli. :slight_smile:

Holky porad mi jeste neprisel fusak :angry: Jsem pekne nakrkla, uz si tam nic neobjednam. Jsem zapomela, ze i ten kocarek trval dlouho nez ho poslali. :angry:

Jani Melca je teda sikovna, u nas je to ted taky padaci. Malej dela strechy, pak pokrci nohu, jde jakoby do sedu a prask uz je na zadech a rve. U nasich to predvedl 2x jsem z toho docela na nervy. Nechci ho nechat takhle otloukat, takze jsme se divali na ohradky a ze by jsme mu tam supli matraci. Holky co myslite?

Hrusti snad se mu bude ten bazen vic libit, ale tam se taky plave na zadech. Takze to si moc nepomuzete.

Zuzi jsi borec, nevim jestli bych to vydrzela, ale vim ze je to potreba zvlast u vas. Pak hlavne napis jestli to zabralo.
Ty mas ale zlateho manzu :slight_smile: , to u nas nehrozi, manzovi se zda ze malej ma porad hodne veci i kdyz uz mu treba kratky rukavy. :unamused: Taky mi prijde ze v Tescu nic moc nemaji.

Karco to je dobre ze je mala bez teplot. Doufam ze je mala v pohode, me taky jednou malej spadl z gauce nebo spis manzovi. To se proste stane.
18. říj 2009 ve 21:30  •  1 dítě  • Odpověz
Jeste vse nej nej Honzikovi :slight_smile:
18. říj 2009 ve 21:48  •  1 dítě  • Odpověz
holky, tak normálně u nás se od devíti spí!!!!!! :confused: :confused: Jsem z toho v šoku. Do desíti jsme byli v kuchyni a povídali si, pak jsme přišli do obývakoložnicepokoje :grinning: a malá se teda probrala a chvíli brečela, ale zase spinká!!!! Já jsem fakt naprosto vykolejená. ALE ŠŤASTNÁ!!!!! :grinning: A před tou devátou plakala teda dost asi 15min, ale pak dobrý! Hlavně, aby to tak vydrželo. Já vydržím určitě, protože jinak by ze mě byl otrok... Teď jen řeším, jestli jí vyndat slona, co jí leží u hlavičky nebo ne :grinning:
Holky, my právě v Tescu kupujeme rádi bodýčka a overálky, ale teda to zimní oblečení nic moc. Tak zítra pojedu s malou proluftovat taťkovu peněženku a pak mastíme oba na pedikúru :grinning: Tak to bude příjemný den :slight_smile:
Karco, tak hlavně, že je malá v pořádku a nic jí není. Já byla po pádu Verunky z přebalováku si to jít taky hodit, ale dala jsem si panáka a bohužel i cigárko :stuck_out_tongue_closed_eyes:, ale ulevilo se mi...
Mě se Veru dneska odkutálela během pár minut, co jsem strávila na WC přes celou hrací deku (máme tu z Ikey) a normálně mi převrhla přímotop (byl vypnutý a daleko od ní) a hrála si s kabelem (ten nebyl v zásuvce). Takže fakt mazec. Jo a za chvíli asi polezeme, protože, dneska jsem ji pozorovala, už si zapře ručičky, nožky dá pod sebe a snaží se udělat nějaký koordinovaný pohyb. Jenže, jak je ještě vratká, tak upadne a vzteká se :grinning: No a matka satorie se jí misto chlácholení směje :sweat_smile: Je to hrozná bžunda pozorovat ty pokroky :slight_smile:
18. říj 2009 ve 22:25  • Odpověz
zuzík, vídíš.... tuhle jsem zase někde četla, že když se mimčo uspí, nemá tak kvalitní spánek jako, když usne samo a asi na tom teda něco pravdy bude. Já zase taky dnes malou nechala vzhůru bez dudlíku v ložnici... Usnula mi při jídle, tak jsem ji dala do postýlky, za hoďku jsem tam šla a byla odkoulená skoro dole a zabírala, jak mě změrčila, tak se tlemila jak kdyby se vůbec nemělo spát, tak jsem ji narovnala, dala dudlík, ale holčička si chtěl se mnou hrát, tak říkám, tak to ne, tady se spinká, zavřela dveře a šla jsem pryč, má tam teda tlumenou lampičku, za 10min.jsem tam šla a už se spinkalo a ani nebrečela, to bych slyšela, fňukání, ale možná ne :unamused:
Já teď dožehlila kupu prádla a teď zase 14 dní budu jen prát :grinning:
karco, taky jsem ráda, že Anči už je líp :slight_smile:
Jinak jak se mi teď malá přestala otáčet na bříško, tak včerejškem teda zase začla, ale úplně mazec, skoro ji na těch zádech neudržím :grinning: A umí to i zpátky, ale vše jen jednou stranou a tou protilehlou, tzn., že sudy se u nás asi válet nebudou :grinning: A s lezením, no spíš píďalkuje, jak se na rukách vzpírá, tak vždy jako klikne a tím se popusune a točí se jak hodiny :grinning: Ale s nohama taky už pracuje..
19. říj 2009 v 00:12  • Odpověz
Ahoj holky,
ted jsem napsal delsi prispevek, ale neulozilo se mi to :angry:
Zuzi, jaka byla noc? Jak Veru spala?
To je mazec pozorovat ty nase mimca, jake delaji pokroky, co? :grinning: Jsem si prohlizela fotecky z porodnice a vubec jsem tomu neverila, ze Honzik byl takove male miminko :grinning: Uz je z nej velky chlap.
U nas momentalne "frci" houpani na rukou a kolinkach v silenem tempu, obcas mam pocit, ze poposkoci pul metru dopredu :grinning: A sudy vali, ale jen obcas, spis nahodne, kdyz se prekuli z briska na zada, tak se hned toci zpatky na zada :grinning:
Hezke pondeli!
19. říj 2009 v 08:54  • Odpověz
Karca, jak jsi tady psala o tech kapickach, tak ja jsem davala Honzikovi sirup do pusinky pomoci strikacky. A co se tyce kapicek do nosu, tak mi v lekarne rikali, ze je lepsi dat na tycinku a nosik jenom vytrit. Akorat to moc nepomaha pri vetsi ryme, takze na noc jsem stejne do nosu kapala, aby se prckovi v noci dobre dychalo a nebudil se :wink:
19. říj 2009 v 09:05  • Odpověz
ahojky

hrusti ty pokroky jsou hustý to je fakt- když se dívám na videa nebo fota tak žasnu :grinning:
my dnes noc opět super uplně se bojím o tom mluvit , usnul v sedm večer a bbudíček v pět na papaní a pak do sedmi spal u mě v postýlce. supeer kéž by to vydrželo alespon pár dní :slight_smile:

tatík nám odjel na služebku tak se musíme zabavit sami. :grinning:
19. říj 2009 v 09:05  • Odpověz
U nas tradicne budicek kolem 6 hod. Ja vim, ze si nemam co stezovat, ale trosku me to stve, ze nespi dyl, protoze se takhle budi i o vikendu a ja bych si tak rada prispala :sweat_smile: Ale muzu byt rada za to, co mam. Az preridi cas, tak budu vstavat v 5 hod :grinning: :unamused:
19. říj 2009 v 09:08  • Odpověz
Hojte holky

Neco malo jsem zvladla docist. Jste desne ukecane :grinning:

Hrusti vse nej nej Honzikovi. :slight_smile:
Zuzik tak at mate brzo dalsi mistnost a bude urco lip. :wink:

Jinak ja uz mam vsem detem v rodine krom teda od segry malemu a od manzela segry nejsarsi dceri darky koupene. For je ze malemu jsme jeste nekoupili ani tuk. :grinning: No ale neco urco pod stromkem mit bude. Jeste je casek. Chteli jsme mit hlavne deti z krcku. Musim teda rict ze je to dilo kupovat 6 detem darky a ted kazde je jinak stare a prevazne kluci. A kdyz se jeden zepta rodicu tak slysi jen nee hracky. No tak pak ma clovek neco vymejslet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2009 v 09:09  • Odpověz
Míše vše nejlepší k svátku :slight_smile: ... Tedy doufám, že má dneska svátek :sweat_smile:
19. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
Jojo, je to na paličku být zavřená doma. Anče má modřinku u spánku, ale je v pořádku.
19. říj 2009 v 10:10  • Odpověz
Misi vse nej k svatku :slight_smile:
Karco to jste sikovny. :slight_smile:

Holky dotazek kde najdu hodnoceni bezpecnosti u autosedacky? :wink:
19. říj 2009 v 10:22  • Odpověz
19. říj 2009 v 10:43  • Odpověz
Ahoj holky! My taky noc v poho a ještě se spí :astonished: To je teda spáč :sweat_smile: Štve mě, že nemám kočárek, musím čekat až mi ho můj přiveze. Jak tu byly závějě, tak jsem musela do města a z města jsem to tak tak doplazil ke tchýní a odtamtad nás T.vzal jen v korbičce, pro kočík musí dojet.
míše, taky přeju vše nej nej k svátku :slight_smile:
19. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
Ahoj holky,

já jsem šla spát o půlnoci a to se mrně trošinku probralo, dvakrát si pofňukala a zase upadla do spánku :slight_smile: Pak se vzbudila před čtvrtou, to jsem ji nakrmila a usnula nějak před pátou. No a spaly jsme do půl jedenáctý :frowning2: To jsem fakt nevychytala, tak snad večer bude spát, ptze spala nějakých 13hod :frowning2: Jsem si zapomněla nařídit budíček a po včerejší noci jsem byla asi k.o.
Míše, taky všechno nejlepší k svátku - hlavně zdravíčko! :wink:
Bobásku, já ty testy hledala taky ve vyhledávači :grinning:
Anitt, teda Davídek spí fakt krásně :slight_smile:
19. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
Hrusti diky ale nejak tam neni vubec ta na kterou jsem koukala ani ta co si vybrala tusim Janca :wink:
19. říj 2009 v 11:20  • Odpověz
Bobas, no podle mne netestuji uplne vsechny sedacky na trhu, jen nejake vyberou a otestujou. Ale zkus pohledat na netu, treba najdes tu, co jste si vybrali :wink:
19. říj 2009 v 11:29  • Odpověz
zuzik, malá mi spí teda 12-13hod. v noci vždy a nemá problém. dá ještě 2-3hlod. přes den, ale ona je spáč od narození :grinning:
19. říj 2009 v 11:29  • Odpověz
Ahojik, diky za přáníčka :slight_smile:

Zuzik to je supeeer. Drzim palecky aby to vydrzelo. Andy gratulujeme k toceni :slight_smile: U nas je malej taky nejradsi na brisku. Pridal novy prvek zveda jednu ruku a houpe se na vsech ctyrech a na jedne ruce. Fakt super. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

U nas se vstava tradicne v sedm, ale jeste hodku ho tam nechavam a pospavam, jinak se krmi vetsinou v sedm, osm a pak az ve dve a pak az rano jak se vstane. Ale Davidek je borec s tim spanim a Honzik taky.

Dnes rano byl malej hodnej, pochopil, ze maminka potrebuje uklizet. Vcera jsme od nasich prijeli dost pozde a tak sem malyho dala spat v puncoskach a bodycku a ani jsme nekoupali, aby se nevzbudil a tak sem ani nevybaloval, tak sem tu mela desnej binec. Vsude prachu a chlupu. Ty plovoucky jsou na to desny.

Jeste jsem chtela napsat Andy, ze tvuj pritel je teda silny kafe i na me. Jses fakt dobra, ze s nim vydrzis.

Holky kdo jeste nevite tak v Albertu hypermarketu (byvala hypernova) maji super slevy na plenky a prikrmy i na obleceni. Treba pampersky active baby jen za 299,-
19. říj 2009 v 11:32  •  1 dítě  • Odpověz
Zuzi, tedy vy jste spaci :grinning: :wink:
Honzik spinka pres noc tak 10-11 hod a pres den 2-3 hodky :slight_smile:
19. říj 2009 v 11:32  • Odpověz
Misi, jj, ted maji v HyperAlbertu akci na detske veci. Ja jsem tam koupila prikrmy s tou mistickou zadarmo :slight_smile:
19. říj 2009 v 11:34  • Odpověz
A v lekarnach Loyd maji kase Hipp, kdyz se koupi dve tak jedna je zdarma :slight_smile:

Malej taky spi 12 hodin v noci a 2-3 hodky pres den.
19. říj 2009 v 11:34  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.