• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Holky, kdo davate kasicku, jake kase prckum chutnaji? Ja jsem zatim koupila jen tu ryzovou od Nestle, tak abych mela inspiraci, jakou mu mam dat potom. Nejakou ozkousenou, abych nevyhodila penize za kasi a on mi ji pak nejedl :confounded:
19. říj 2009 v 11:51  • Odpověz
Ahoj holky,
zuzí tak to je super,snad už to vydrží :wink:
bobásku my jsme se domluvili s brachama že darky detem davat nebudem,tak nám neco ubylo,ale švagrovcum detem kupovat budem,jsme jedna chalupa-bytovka :grinning: tak musíme

andy kdy jdete do sportáku,vleze se ješte do korbičky?

ja byla dnes na kulturu u holiče,stříhat a melír,tak jsem rada že prvne od porodu mi to udelala zas známa,ta je nejlepší..jinak to byli rychlovky a nebylo to přesne ono

zítra je u nas bazarek detskeho oblečení,tak chci kuknout co tam bude,mívají to za pár korun..
19. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz
Petrach hod fotecku at mrkneme jaka si kocka :slight_smile: Ten bazarek je urcite super, dobre nakupte.
Hrusti Elimu chutna vsechno :slight_smile: On jede spis podle chuti, ma rad jahodovou moc nemusi merunkovou. Uz jsme zkouseli Hipp, Sunarku a Hami. Jen ta Sunarka se musi rozmichat metlickou jinak jsou tam hrudky, na ostatni mi staciĺa lzicka.
19. říj 2009 ve 12:47  •  1 dítě  • Odpověz
Petko u nas padla dohoda ze se bude kupovat jen detem. Vtip je ze vsichni kupuji max trem. Od manzela segra jen nasemu malemu. No ale u nas je to sila. Manzela segra ma 3 a v moji rodine jsou taky 3deti. A protoze fakt moc penez neni tak jsme si dali limit do kolika si muzem dovolit koupit darek pro jedno dite a je to. :slight_smile:

Hrusti ja kupuju od hami na dobrou noc a ty ma malej rad a pak od hipu a ruzne prichute. ale ty hami mu jedou vic tak asi bdu kupovat i ty denni. :wink:
19. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz
:grinning: misi vše nej nej k svátečku a oslavte to poptvé ve třech :grinning:

my ted byli dvě hodky venku tak jsme vyluftovaní až až :grinning:

já doufám že to spinkání vydrží ale uvidíme :confused:

já zatím kaši nedávám. holčiny může se dávat už i rizoto atd a vše maso??? a maso teda tak dvakrtát týdně a zloutek jednou??? už nevím co s čím. ted už se asi může vše se vším že????
19. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz
Anitt, jestli basti Davi zeleninu bez problemu, tak muzes davat bile maso, ryzi, brambory, zeleninku a mixovat dohromady :slight_smile:
19. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz
holky me uz spi prcek tri hodiny :confused:
19. říj 2009 ve 13:42  •  1 dítě  • Odpověz
misi tak to je super ne?
jak jsi ho tkahle unavila? :wink:
19. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz
Je misi to mas super tak to u nas uz nehrozi pres den spi tak max trikrat denne a nekdy 20minut jindy hodinu ale vic ne. Vcera za celej den jestli naspal hodinku a ctvrt. :angry: To si pak ma jeden dachnout. Ale jinak je to skvelej pomocnik. Kazdej den rano musim znovu privazat alespon tri snurky na mantinelu a ted se snazi otevrit nove baleni plen :grinning:
19. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz
no spis me to vydesilo, normalne spi tak dve hodky. Ale uz jsem ho vzbudila a teplotku nema. :slight_smile: Anitt ani nevim, hral si na dece a pak vytuhl. :sweat_smile:
19. říj 2009 ve 13:59  •  1 dítě  • Odpověz
Já už teda dávám, vše, zeleninu, masíko a sem tam rýži a 2x už i těstoviny a mixuju to. Jen vikulka mi tady radila, že můžu dát řepu červenou a dr. mě mállem snědla, že prej alergizuje :astonished: Ale bylo pozdě, já už ji dala a malá v poho :wink:
misi, jsi ho měla nechat spát, to jsou normální takový výkyvy spánkový, mě spí taky 2 a někdy 3 a půl :slight_smile:
peto, prosím Tě, Kikina tam je tak tak a prej tchýně, že pře zimu tam vydrží ještě, ta je vtipná taky, tak ona za 6měsíců vyroste 20cm, teď má 66, korba 74cm a ona tam přes zimu vydrží. Tomás mi ho nechce předělat, že prej se tam ještě vejde a pak bude nemocná a bude j ve sporťáku zima... No, lae poslouchat ji vztekat mám já, že? :angry:
Jsem poobědovala sušenky s kafem, paráda :grinning: Malá dnes měla brokolici, brambor, žloutek a dost toho snědla :slight_smile:
19. říj 2009 v 15:05  • Odpověz
A já nemůžu ven, páč pořád nemám kočárek, že? :grinning:
19. říj 2009 v 15:06  • Odpověz
fota davídka ve sportáku v albí :grinning:

holčiny zvažujete koupit sedátko do koupelny??
19. říj 2009 v 16:16  • Odpověz
Anitt co to je? :slight_smile: Andy tak si to predelej sama, na tom nic neni, vyprdni se na nej.

My ted byli taky pres hodku venku, trenovala jsem psa na chuzi bez voditka u kocaru a celkem dobry :grinning:
manza uz prijel tak jedu do knihovny a pak jedeme koupit ty plenky do Olympie :slight_smile:
19. říj 2009 v 16:24  •  1 dítě  • Odpověz
Anitt super foto davidek je tam krasne zachumlanej :slight_smile:
19. říj 2009 v 16:26  •  1 dítě  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/nove_fotografie.php

misi nápríklad tohle. je to dobré ve velké vaně když prcek ještě uplně nesedí
19. říj 2009 v 16:29  • Odpověz
je chyba moment
19. říj 2009 v 16:30  • Odpověz
19. říj 2009 v 16:31  • Odpověz
ahoj holky,
pokud můžete, prosím o hlas pro Týnušku. Dík. :slight_smile:

http://www.pampers.cz/cz_CZ/klub_uzasnych/gallery_view.php?page=1&id=17345&from=search&keyword=kristýna

Jinak jsme pořád marod. Týně se to neustále vrací v různých pododbách, takže jako obvykle se budeme léčit minimálně měsíc. :frowning2: No, nenadělám nic. Už jsem mudře řekla, že si u ní postavím stan, abych tam nemusela pořád chodit. Tak prý, že mi tam kousek místa vyčlení. :slight_smile:
19. říj 2009 v 17:12  • Odpověz
Tak mazec, malá spí už od 14hod., taky spací nemoc :astonished:

kremci, nemoce jedny ošklivý, chudák Týnuška :frowning2:

anitt, hezké fotky, sedák asi kupovat nebudu, my máme takový univerzál od narození, tím jak je hubená, tak se tam pořád vejde a pak už bude snad sedět :slight_smile:

vybrala jsem židličku, jupíííí...
19. říj 2009 v 17:31  • Odpověz
kremco me vubec mail neprisel tak to zitra zkusim znovu :grinning:
Anitt krasna fotecka.
Andy ja budu kupovat klasiku drevenou je stabilni a navic se z toho da udelat i zidlicka a stolecek takze na tom pak muze cmarat :slight_smile:
19. říj 2009 v 17:56  • Odpověz
Kremca, odhlasovano :wink: To je hruza s tema nemocema, chuderka Kristynka :frowning2:

Andy, zase berusky ju? Zidlicka je moc pekna!

Anitt, my tu zidlicku kupovat nebudeme. Ma ji znama, tak nam ji pujci :wink: Davidek je v kocarku pekne zachumlany

:slight_smile:
19. říj 2009 v 18:16  • Odpověz
Odhlasovano. :slight_smile: Andy krasny zidlicka. To sedatko do vany porizovat asi nebudeme.
Vyslala jsem manzu do toho alberta, tak jsem zvedava s cim prijde :grinning:
19. říj 2009 v 18:36  •  1 dítě  • Odpověz
Tak mi volal manza ze u nas maji ty prikrmy s miskou az od jednoho roku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2009 v 18:51  •  1 dítě  • Odpověz
tak my jsme zpět z pedikúry a bylo to žůžo :grinning: Fakt jsem si to užila, už jsme to potřebovali. Malá byla naprostý zlatíčko, měla jsem ji na klíně já a pak Petr a fakt hodňoučká :grinning: Jen ze začátku trošku natahovala, protože paní pedikérka měla bílý plášť a ona má asi zafixovanou tu bolest od náušniček, co jí minule píchala dr. :grinning: Tak má asi na bílou alergii :slight_smile:
Kremco, tak ať je brzy Týnce líp...
Anitt, krásná fotečka, Davídkovi se tam líbí. My tu židličku do vany asi pořizovat nebudeme, ale vypadá dobře...
Andy, tahle židlička je naprosto luxusní, má ji kamarádka a nemůže si ji vynachválit. Dobrá volba :wink:
Holky, od kdy se může dávat ta kašička?
19. říj 2009 v 19:37  • Odpověz
Misi, ja jsem u nas kupovala prikrmy s tou mistickou - od 6. mesice. Meli ruzne druhy, na boku krabicky bylo napsano jaky prikrm dana krabicka obsahuje.

Zuzi, tedy to jste si dneska pekne uzili :wink:
No, kasicku bych davala, az kdyz nebude prckovi stacit mlicko a bude se ti budit v noci casto. I kdyz kasicka neznamena automaticky lepsi spani :wink: Kasicku muzes davat stejne jako zacne ovocne prikrmy tzn. cca mesic po zavedeni zeleninky.
19. říj 2009 v 19:43  • Odpověz
aha, takže není nutný kašičku dávat? Já myslela, že by ji prckové měli papat. Nebo to chápu blbě? A ještě mám dotaz, snědí vám miminka celou tu malou skleničku příkrmů? Veru to teda zatím nedává. Skleničku má tak na dva dny, zítra budeme mít poprvé masíčko a za 14dní začneme s ovocem. Jsem zvědavá, jak jí bude chutnat.
19. říj 2009 v 19:55  • Odpověz
Holky, Týnka moc děkuje za hlasy. :slight_smile: S nemocí holt budeme bojovat dál. Jiná možnost není.
Kašičku jak píše hrusti, ale bacha - dost se po ní přibírá. :slight_smile:
19. říj 2009 v 19:56  • Odpověz
Zuzi, kasicku davat nemusis, pokud ti Veru spinka po mlicku. Ja zatim kasicku nedavam, davam jen zeleninku nebo zeleninku s masem k obidku a o vikendu jsme zacali davat ovoce ke svacince. Honzik ted spapa tu velkou sklenicku zeleninky k obidku, uz nedokrmuju mlickem. Dneska dokonce spapal ke svace celou sklenicku jablecneho sunarka. On je ale faaakt zroutik :grinning:
Zuzi, davas Verunce k obidku jen zeleninku, nebo jeste dokrmujes mlickem? Honzik by mel po pulce male sklenicky brzy hlad a nevydrzel by mi urcite ty 3 hodiny do dalsiho jidla :sweat_smile:
19. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.