• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
hrusti, ona právě sní půlku a pak to začne plivat, smát se - zkrátka dělá blbinky a už do ní nic nedostanu :slight_smile: Takže pak ji kojím, ona u toho usne a zhruba za hodinku až hodinku a půl dávám ještě Sunar. Ona to prso má spíš jako dudlíka, ptze už v nich nic moc nemám. Ale zítra začínáme s masíčkem, tak jsem zvědavá, kolik toho sní :slight_smile:
19. říj 2009 ve 20:37  • Odpověz
Zuzíku, pedikůru závidim, potřebovala bych jí jako sůl, ale ještě nikdy jsem nebyla. Na kolik to přijde?
Já dneska trochu surfovala po mimibazaru a objednala Ančí vestičky, oblíkám jí doma do body s dlouhým rukávem, přes to ještě body s krátkým rukávem, ale ještě potřebuje jednu vrstvičku.
19. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz
Kremčo, ať je malé brzy už konečně dobře a na furt.
19. říj 2009 ve 20:42  • Odpověz
19. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz
Hrusti, jak se vlastně Honzíkovi sedává v tom vajíčku (tak já řikám té krmící židličce).
19. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz
Aha, Zuzi, tak to jo. Tak to ji musis asi nechat poradne vyhladovet :grinning: :grinning: :grinning: Ja jsem Honzikovi davala mlicko jen asi prvni tři nebo ctyri dny a pak uz jsem jen davala zeleninku a postupne zvysovala mnozstvi :wink:
19. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz
Karci, docela uz si zvyknul, jen ze zacatku mrcel, protoze byl zvykly se v lehatku propinat a delat blbosti a to v tom vajicku delat nemuze :wink:
Mne nejde ten odkaz na MMB otevrit :unamused:
19. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz
Aha, ono je to v rezervaci, tak jsem vytvořila v mém albu album, jukni tam.
19. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz
A pásáš ho do toho vajíčka?
19. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz
Karco super vesticky :slight_smile:
No u nas se papa velka sklenicka na obed nebo mala ale to ma driv hlad, nebo mu tom namixuju jeste zemak. Pak na svacu sunarka nebo jiny ovocny prikrm cely ho zblajzne a to mu to musim jeste zahustovat rozmixovanymi susenkami. A na veceri ma kasi. Uz pomalu zaciname davat i dopo ovoce. Je to zrout.
19. říj 2009 ve 21:03  •  1 dítě  • Odpověz
kremčo ty jo to už není možny s tema nemocema,me to tak moc připomína nas s Eliškou v tomhle veku..pak se přišlo po hooodne dlouhé dobe na to,že nemá žadnou imunitu..delala vaše mudra Tynce nejaké odbery i na tohle??a ješte se poptej na neco na tu imunitu,to by jí mela dat automaticky s vaší nemocností..tak držím pesti,at se z toho brzo vyhrabete :wink:

karčo teda to je vestiček :slight_smile:to bude teplíčko
anitko a líbí se mu ve sportáku? už taky drandíme,musím nafotit a hodit sem,ale když už jsem večer vždy tak k.o. že se mi nic nechce :unamused:

zuzí no u nas davka jak kdy a to jíme příkrmy už docela dlouho,vetšinou da taky pulku a dopije mlíkem,ted mel tyden období že jedl jen celí příkrm,ale třeba dnes stavkoval,dal par lžiček a mrčel že nechce,ja už ho nenutím a dam mu mlíko..on se to naučí časem a kaši ješte nedavám,stačí mu mlíko
a jak dnes se spaním?

byla jsem ted večer protekčne se už kuknout na bazarku,přes známou a pokoupila par vecí..nejvíc me dostalo,že jsem koupila malemu 4 nove punčošky a dala za na skoro 600kč a tam je meli po 20kč jedny :angry:
a zlaty hřeb po navratu domu byl,že Elin zjistila že nemá naušnici..ma nove zlaté od minuleho utery :frowning2: :frowning2: od našich,mamku to bude desne mrzet,to me fakt rozhodilo,ne ty peníze,ale že to byl darek..

jo a maleho manža dle meho přaní okoupal a spí oblečeny v tom v čem byl celí den :grinning: chudatko ma punčocháče :grinning:
19. říj 2009 ve 21:12  • Odpověz
no,malá před chvílí dopapkala poslední sunar, tak jsem dokoukala superstar - dneska jsem uhodla všechny, co vypadli, škoda, že to nebyli čísla ve Sportce :grinning:. A teď ji tu zavřu, zhasnu a půjdu Petrovi připravit sváču, vyvařit lahev, předpřipravit vodu na sunar a až tu bude ticho, tak se sem vrátím :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz
Petrach a proc mu nedal pyzamko? :slight_smile:
Zuzik ja uhodla kluky, ale holky jsem nevedela. Ted jede muj oblibeny jak se stavi sen.
Manza radi na hokeji. Dostala jsem od nej k svatecku mini ruzicky v kvetinaci :dizzy_face:
19. říj 2009 ve 21:26  •  1 dítě  • Odpověz
miši co já vím? :grinning: tak ted mi říká že nezodpovedná matka nenachystala díteti oblečení :grinning: pry nevedel co..a tohle jsem si vzala :wink:

miši tak moc blahopřeju k svatku a přeju moooc zdravíčka,štestíčka a at te kluci poslouchají :slight_smile:
19. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz
tak holky, malá už chrní - plakala snad ani ne dvě minuty a usnula, prdelka moje :slight_smile: Já mám uděláno, co jsem potřebovala a jdu juknout na zoufalky, co mi Petr přinesl na DVD :dizzy_face:
19. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz
zuzí ty ted nebudeš vedet co s časem :grinning: ale to je jen sranda,vím že to muselo byt desné a doufám že už se to Veru naučila a nebude te trapít,huraaaaaaa :slight_smile:
19. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz
Jé zuzik kde ho prodavaji? Taky bych ho chtela. To je bomba ze to na malou tak zabralo, to si ted lebedis co? :grinning:
Petrach ti chlapy jsou vsichni stejni, taky mojemu musim obleceni chystat :grinning: A kolikrat mu to nachystam a on to ma pred sebou a rika, kde prej to ma nachystany :grinning:
19. říj 2009 ve 21:48  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsem vás konečně přelouskala :grinning:

Míšo-vše nej k svátečku :slight_smile:

Hrusti-jak vypadá ta mistička?Taky jsem ji chtěla,ale už neměli,tak ve středu pojedem do Ikei,tak tam ještě mrknu :wink:Ale mám to hrací piánko-Kravičku pro Kačku na vánoce,tak zatím 1 věc :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak u nás dobrý,máme novou(starší) ohrádku a malá je spokojená,ale bývá i venku na hrací dece,nechce být pořád ve vězení :grinning:

my spáváme tak do 11-12,takže to jsem pak už vyspaná a můžem vstát :grinning: Někdy spí 9 h. v kuse a někdy se budí třeba po 4 hod.ale naštěstí usíná do 20:00 :slight_smile:

Malá se začíná vzpírat na ručičkách a už i občas podsouvá kolínka,ale točí se jak vrtula,to je válení sudů,že musím všude dávat barikády aby mi nespadla a naštěstí se to ještě nestalo,ale mám strach.Je to fakt mžik. :frowning2:

jo a tento týden začínáme dávat masíčko a můžu prý i ovoce 2x v týdnu,tak jsem zvědavá jak jí poleze :slight_smile: A ted už 2 den snědla celou malou skleničku 125g a pak ještě trochu mlíka :dizzy_face: Dnes měla květák-domácí a rýži a moc jí chutnalo :slight_smile: Kašičku jsme taky zkusili,ale výsledek na noc nic moc za 2 h.byla vzhůru :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale byla dobrá-mnam :grinning:
19. říj 2009 ve 21:59  • Odpověz
Tak teda mně vůbec nevadí, že se po kašičce přibírá :grinning: Ve skutečnosti tu pravou nechce, tak ji dávám do mlíčka místo 3 lžíček jen jednu a nebo teď má hotovou sunarku multicereální na dobrou noc, dnes vypila 170ml této kaše a kdyby měla víc tak ještě baští, ale když jsem ji přihřála, tak už to nechtěla, mrcha jedna, drahý to je a teď to musím vylejt :grinning:
Obídky...sní tak 100-200g, svačinka, zatím jen jedna 100-120g ovoce se sušenkou (tou dětskou sunarkou). Jinak baští 5-6x denně. 5hod.mlíčko, 10:30 mlíčko, 13:00 obídek, 16:00 mlíčko, 18:00 ovoce, 20:30 kašička.
zuzi, no to je bájo, že se tak krásně spinká :slight_smile:
kari, hezké vestičky....
A jupííí, zítra jedem na výlet. Jen musím v 8 vstávat :astonished:
19. říj 2009 ve 22:16  • Odpověz
buni, taky mi chutnají kašičky :grinning: Malá se teda vzpírá na rukou už dlouho, hlavně pořád klikuje jak prdlá a pak se diví, že zachvíli nemůže :grinning:
19. říj 2009 ve 22:21  • Odpověz
A to jí to jídlo stačí?kolik vypije na 1 dávku?taky by mi nevadilo kdyby přibrala :grinning: To já jí mezi tím pořád kojím :grinning: Ale mlíčka už mám málo-to cítím,že to má jen jako na žížu.

Holky,pijou vaše dítka vodu nebo čajíky?Já už bych pomalu chtěla začít dávat a je pravda,že dnes jsem koukla,když neteklo prso,tak jsem jí rychle dala vodu a vypila asi 20ml :astonished:

Andy-jsou výborný,ale mě přijdou dost řídký mám od Hami-první kaše :wink: My máme na vzpírání ještě slabý ruce,tak jsou to zatím pokusy o pevné vzepření,ale trénovat se jí moc nechce,to řve jak pavián,když s ní dělám trakař :unamused:
19. říj 2009 ve 22:29  • Odpověz
misi, minulý týden vyšlo první DVD s celou první sérií a mají to ve všech trafikách. Dnes vyšla druhá série, tak ji musím zítra koupit :grinning: Ale dneska na Primě dávali upoutávku a bylo tam, že to buď seženeme v trafikách nebo se dá objednat na www.iprima.cz :wink:
jé, buni, to jsem ráda, že nejsme jediní spáči :grinning: My vstáváme kolem desáté až jedenácté :slight_smile:
andy, teda Kikča jede, to je nádhera, že sní najednou tolik :wink: To ovoce se dává odpoledne? Já myslela, že se má podávat ráno :confused:
Já se v těch příkrmech fakt plácám, máte někdo nějaký návod (třeba jídelníček na ukázku), jak a co mají dítka baštit, kdy to zavádět apod? Vím, že to bylo v časopisu Máma a já, ale já ho už nesehnala :frowning2:
19. říj 2009 ve 22:36  • Odpověz
Zuzi my jak kdy,podle toho jak se malé chce,nebo ji někdo probudí-máme tu barák hrůzy :confounded: Ale vstává tak kolem 6-7 a pak po nějakých 2 hodkách ještě u mě v postýlce usnem.Dnes třeba kojo o půlnoci,v 6-8vzhůru
8-9 spánek a pak po10-skoro do 12 jsme chrupkaly :grinning:
19. říj 2009 ve 22:48  • Odpověz
zuzi, snad Ti to pomůže toto http://www.kojeni.net/prikrmy.php
pak se ještě chodím radit do kojenců Začínáme s příkrmy a máš pravdu, ovoce se má dávat ráno, ale Kikina chce po ránu prostě mlíko, nám to ráno nedělalo moc dobře, někdy to vyšavlila :confounded: I když teš si myslím, že by to mohlo být už oki, už si ani neblinkne z ,mlíčka. A taky to mám takto rozdělený kvůli pitnámu režimu, vubec mi nechce nic pít, ani vodu ani čaj :unamused: Někdy žahne 10ml před příkrmem a po ji nacpu vždy 2lžíčky aspoň.
buni, jasný, že ji to stačí, není to žádnej jedlík, nikdy nebyla a i tohle je na ní moc :grinning:
zuzi, zapomněla si na nás, taky vstáváme v 10-11 hod. :grinning: Hold máme to spáče a vůbec po kom to asi mají, že ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
buni, na jednu dávku, v noci 160ml, ráno V 10 tak 100, odpol kolem 80ml, a ta kaše tak 150ml, jak kdy. Prostě Kikina no, musí mít pořád něco extra :grinning:
19. říj 2009 ve 22:50  • Odpověz
jo, ta kaše... kolem nějakýho 8.měsíce už by se malě dávat kvůli nějakým potřebným látkám..
19. říj 2009 ve 22:53  • Odpověz
Andy,tak to jsme na tom podobně,taky mi tak málo jí,ale pořád si říkám že jí to snad nemůže stačit,proto se bojím přestat kojit,že jí dám kolikrát i po koju 60ml a ona to někdy vypije a jindy nechá třeba půlku,nebo 20ml,ale ted už jí na noc vnutím alespon 120ml ale vypije to tak na 2x-3x :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dnes teda byla utahaná,že po 2 pila a kdyby tam bylo tak by dala možná i víc,ale než bych jí udělala třeba 30ml,tak už spala.Uplně se jí už klížily očička a já si jdu číst do postýlký nějakou chytrou knížku :grinning: papa

Dobrou cholky :slight_smile:
19. říj 2009 ve 23:00  • Odpověz
andy, děkuju, já se omlouvám, že pořád takhle otravuju, ale fakt mám pocit, že tu stravu vůbec nezvládám :frowning2: S pitím to máme stejně, nechce ani čaj ani vodu. Koupila jsem jí nějaký čajík bez cukru a nechce ho stejně tak granulovanej :frowning2: Tak ji aspoň šupnu prso, i když tam toho taky moc není, ale aspoň něco, no :frowning2: Jo a s tím spánkem jsem na vás fakt zapomněla, se omlouvám :grinning: Je fakt, že pak se nesmím divit, že mi nechce v noci spát :grinning:
19. říj 2009 ve 23:04  • Odpověz
Dobré ráno holky,

Petrach, naušnička mě teda taky mrzí i za tebe, ale asi byly nějaký blbý, když se tak snadno rozeply. Zasmála jsem se nad Šimonkem spícím v punčocháčích, to úplně stejně funguje u nás, vždycky mě rozesměje, do čeho je schopnej manža Anču oblíknout, je to fakt sranda.

Misi, dodatečně všechno nej k svátečku.

K.
20. říj 2009 v 07:34  • Odpověz
ahojky holčiny :slight_smile:

zuzík jj manželky jsou supr taky si to koupím jen mě štve že dávaj ty nové díly tak pozde :angry:
já kaši zatím dávat nechci bojímse te tlouštky

misi vše nej dodatečně . nějak mi vždy vypadne komuco chci říct :fearful:

karčo opožděně reaguju na vznětlivost . já jsem taky hodně proměnlivá to jo ale většinouje to nahromaděná naštvanost . hlavně na tchánovce-pořád dokola že? ale už to neřeším vidím je minimálně a davíd mislíbil že když to tady zvládnu tak kdykoliv kamkoliv mě odveze atd takže ok. a rodiče ani vidět nemusím což je skvělé :grinning: zítra ráno jedeme na kyčle a ve čt poslední očkování hexa a pneumo , doufám že bude Daví ok protože já mám trochu rýmu.

jinak dnešní spánek od sedmi do půl čtvrté a pak do šesti takže pořád ok :wink:
20. říj 2009 v 07:52  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=14016420&tab=0

holčiny kdo máte holčičky našla jsem hezký odkaz jukněte :wink:
20. říj 2009 v 08:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.